Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Pomoc s nastavením
+49 69 173261340
 
VMWARE vSAN 8 ENTERPRISE
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Každým nákupem u společnosti Wiresoft podpoříte Kinderschutzbund.

VMWARE vSAN 8 ENTERPRISE

Připraveno k okamžité expedici, dodací lhůta 24 hodin

  • SW10607
  • ST8-ENT-C
  • Trvale platné
  • Všechny jazyky
  • EU
P Dostanete Bonusové body
SOFTWARE KE STAŽENÍ + LICENCE
139 601,90 Kč * 155 112,90 Kč * (10% uloženo)

včetně DPH.

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Každým nákupem u společnosti Wiresoft podpoříte Kinderschutzbund.


Jste firemní zákazník
nebo máte právní dotazy?

Jsem tu pro vás.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

Informace o výrobku "VMWARE vSAN 8 ENTERPRISE"

Revoluční datové úložiště VMware vSAN 8 Enterprise

S VMware vSAN 8 Enterprise vstupují organizace do nové éry ukládání dat. Tato přelomová technologie poskytuje integrované řešení pro softwarově definované úložiště založené na virtuálních počítačích. Systém vSAN 8 Enterprise je bezproblémově integrován s prostředím VMware vSphere a umožňuje vytvořit vysoce škálovatelné a flexibilní řešení úložiště, které splňuje rostoucí požadavky moderních datových center.

Výkonné funkce pro kritické pracovní úlohy

VMware vSAN 8 Enterprise je navržen tak, aby snadno zvládal kritické pracovní zátěže. Díky integraci vysoce výkonných funkcí, jako jsou úložiště typu all-flash, automatické vyrovnávání zátěže a integrované zabezpečení dat, poskytuje vSAN 8 Enterprise bezkonkurenční výkon a spolehlivost pro náročné aplikace.

Bezproblémová škálovatelnost a flexibilita

Díky VMware vSAN 8 Enterprise mohou organizace snadno škálovat svou úložnou infrastrukturu, aby vyhověly neustále se měnícím požadavkům. Díky podpoře hybridních a plně flashových konfigurací a možnosti bezproblémové integrace nového hardwaru nabízí vSAN 8 Enterprise nebývalou flexibilitu pro organizace všech velikostí.

Snadná správa a automatizace

Správa a automatizace úložných prostředků nebyla nikdy tak snadná jako se systémem VMware vSAN 8 Enterprise. Integrace s rozhraním VMware vSphere umožňuje správcům spravovat úložiště přímo ze známé platformy vSphere, což snižuje složitost a zvyšuje efektivitu. Automatizované procesy, jako je vyrovnávání zátěže, převzetí služeb při selhání a obnovení, minimalizují nároky na správu a maximalizují dobu provozu.

Robustní zabezpečení dat a dodržování předpisů

Zabezpečení dat je pro moderní organizace klíčové a VMware vSAN 8 Enterprise nabízí robustní funkce pro ochranu citlivých dat. Díky vestavěnému šifrování, kontrole integrity dat a pokročilým bezpečnostním funkcím si organizace mohou být jisté, že jejich data jsou vždy chráněna a že jsou splněny požadavky na dodržování předpisů.

Závěr

VMware vSAN 8 Enterprise je dokonalým řešením pro organizace, které potřebují výkonnou, flexibilní a bezpečnou infrastrukturu úložiště. Díky bezproblémové integraci, vynikajícímu výkonu a rozsáhlé sadě funkcí je vSAN 8 Enterprise ideální volbou pro kritické pracovní zátěže a náročné aplikace. Objevte ještě dnes, jak může VMware vSAN 8 Enterprise revolučně změnit vaši IT infrastrukturu.

Další odkazy na "VMWARE vSAN 8 ENTERPRISE"
Hodnocení zákazníků pro "VMWARE vSAN 8 ENTERPRISE"
Napište recenzi
Recenze budou aktivovány po ověření.

Pole označená * jsou povinná.

Vzal jsem na vědomí nařízení o ochraně osobních údajů.

Kategorie