Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Pomoc s nastavením
+49 69 173261340
 
VMWARE WORKSTATION PRO 15 PRO WINDOWS
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Každým nákupem u společnosti Wiresoft podpoříte Kinderschutzbund.

VMWARE WORKSTATION PRO 15 PRO WINDOWS

Připraveno k okamžité expedici, dodací lhůta 24 hodin

  • SW10549
  • WS15-PRO-C
  • Trvale platné
  • Všechny jazyky
  • EU
P Dostanete Bonusové body
SOFTWARE KE STAŽENÍ + LICENCE
2 693,90 Kč * 2 991,90 Kč * (9,96% uloženo)

včetně DPH.

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Každým nákupem u společnosti Wiresoft podpoříte Kinderschutzbund.


Jste firemní zákazník
nebo máte právní dotazy?

Jsem tu pro vás.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

Informace o výrobku "VMWARE WORKSTATION PRO 15 PRO WINDOWS"

VMware Workstation Pro 15 pro Windows je výkonný virtualizační software Desktop, který umožňuje provozovat více operačních systémů na jednom počítači. Je ideální pro vývojáře softwaru, testery a IT profesionály, kteří potřebují na svých pracovních stanicích provozovat více operačních systémů. VMware Workstation Pro 15 podporuje více než 200 operačních systémů včetně nejnovějších Windows 10 a macOS Mojave. Obsahuje také funkce, jako je režim Unity, který umožňuje bezproblémovou práci mezi různými operačními systémy. S VMware Workstation Pro 15 můžete snadno vytvářet a provozovat virtuální počítače s nejvyšší úrovní výkonu a spolehlivosti.

Jako zákazník VMware Workstation Pro 15 pro Windows jsem s výkonem a funkcemi tohoto softwaru velmi spokojen. Možnost spustit na počítači více virtuálních počítačů současně je pro mě nesmírně cenná, protože mi umožňuje testovat různé konfigurace softwaru, aniž by to ovlivnilo můj primární operační systém. Kromě toho mi podpora grafiky ve vysokém rozlišení na VMware Workstation Pro 15 umožňuje spouštět grafické aplikace ve virtuálních počítačích s téměř nativním výkonem. Celkově jsem s tímto softwarem velmi spokojen a doporučil bych ho ostatním.

VMware Workstation Pro 15 má mnoho skvělých funkcí, které z něj dělají vynikající volbu pro zákazníky, jako jsem já. V první řadě je to možnost provozovat více virtuálních počítačů současně. To mi umožňuje vyzkoušet nové konfigurace softwaru bez rizika poškození nebo ztráty dat v primární instalaci operačního systému. Podpora grafiky s vysokým rozlišením navíc zajišťuje plynulý chod grafických aplikací, a to i při spuštění ve virtuálním počítači. A konečně, intuitivní uživatelské rozhraní VMware Workstation Pro usnadňuje vytváření a správu virtuálních počítačů i nezkušeným uživatelům."

Celkově si myslím, že VMware Workstation Pro 15 je vynikající software, který za svou cenu nabízí dobrou hodnotu. Pokud hledáte výkonný a zároveň snadno použitelný nástroj pro provozování více virtuálních počítačů na vašem počítači, doporučuji vyzkoušet VMware Workstation Pro .

 

Další odkazy na "VMWARE WORKSTATION PRO 15 PRO WINDOWS"
Hodnocení zákazníků pro "VMWARE WORKSTATION PRO 15 PRO WINDOWS"
13. 7. 2023

Reibungsloser Ablauf und guter Service

Ich bin beeindruckt von der Qualität des Services und der Geschwindigkeit der Lieferung. Danke Wiresoft!

13. 7. 2023

Snabb leverans och utmärkt service

Jag är mycket imponerad av den snabba och smidiga servicen. Jag fick mitt program bara några minuter efter att jag lagt min beställning. Bra jobbat, team!

13. 7. 2023

Excelente Serviço ao Cliente

Ótimo serviço ao cliente, tive um pequeno problema e foi resolvido imediatamente. A entrega também foi muito rápida. Obrigado!

13. 7. 2023

Muy orientado al cliente

Excelente servicio al cliente, entrega rápida y proceso de pedido sencillo. ¡Esta es mi nueva tienda de referencia!

Napište recenzi
Recenze budou aktivovány po ověření.

Pole označená * jsou povinná.

Vzal jsem na vědomí nařízení o ochraně osobních údajů.

Kategorie