Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Pomoc s nastavením
+49 69 173261340
 
Pro filtrování nebyly nalezeny žádné výsledky!
MICROSOFT REMOTE DESKTOP SERVICES 2008 USER CAL MICROSOFT REMOTE DESKTOP SERVICES 2008 USER CAL
Koupit Microsoft Remote Desktop Services RDS Cal Microsoft Windows Remote Desktop Services (RDS) je nástupcem starých licencí CAL pro terminálové servery. Služba RDS je centralizovaná platforma pro stolní počítače a aplikace, která...
466,90 Kč *
MICROSOFT REMOTE DESKTOP SERVICES 2008 DEVICE CAL MICROSOFT REMOTE DESKTOP SERVICES 2008 DEVICE CAL
Koupit Microsoft Remote Desktop Services RDS Cal Microsoft Windows Remote Desktop Services (RDS) je nástupcem starých licencí CAL pro terminálové servery. Služba RDS je centralizovaná platforma pro stolní počítače a aplikace, která...
466,90 Kč *
3 z 3

Vše, co potřebujete vědět o službě Vzdálená plocha CAL

Co je licence CAL služby Vzdálená plocha?

Služba Vzdálená plocha Client Access License (CAL) je důležitá licenční komponenta, která umožňuje organizacím používat služby vzdálené plochy od společnosti Microsoft. Tyto licence CAL mají zásadní význam pro zajištění vzdáleného připojení zaměstnanců a přístupu k serverovým aplikacím a desktopům.

Proč potřebujete licenci CAL služby Vzdálená plocha?

Pokud ve své organizaci používáte služby vzdálené plochy, musíte zajistit, aby všichni uživatelé, kteří k těmto službám přistupují, měli potřebné licence. Licence CAL jsou nezbytné k zajištění souladu s licenčními podmínkami společnosti Microsoft. Bez platných licencí CAL se vystavujete riziku právních následků.

Rozdíly mezi User CAL a Device CAL

Licence CAL pro službu Vzdálená plocha existují dva typy: Licence CAL pro uživatele a licence CAL pro zařízení. Licence User CAL jsou spojeny s jednotlivými uživateli a umožňují jim přístup ke službám vzdálené plochy z různých zařízení. Licence CAL na zařízení jsou naproti tomu spojeny s konkrétními zařízeními a umožňují přihlášení více uživatelů z tohoto zařízení.

Výhody licencí CAL pro služby vzdálené plochy

Používání licencí CAL pro služby vzdálené plochy přináší vaší společnosti mnoho výhod. Patří mezi ně

Škálovatelnost

Licence CAL jsou škálovatelné, takže můžete zvyšovat počet licencí podle toho, jak roste vaše firma.

Zabezpečení

Licence zajišťují bezpečné připojení a přístup k firemním datům, protože k nim mohou přistupovat pouze oprávnění uživatelé nebo zařízení.

Nákladová efektivita

Licence CAL jsou nákladově efektivní, protože umožňují licencovat uživatele nebo zařízení jednotlivě, místo abyste platili za všechny.

Závěr

Licence CAL pro služby vzdálené plochy jsou nezbytné, pokud ve své organizaci používáte služby vzdálené plochy. Umožňují bezproblémové a licencované používání těchto služeb a zajišťují škálovatelnost, bezpečnost a nákladovou efektivitu. Ujistěte se, že vaše organizace má řádné licence, abyste se vyhnuli právním problémům a zároveň využili výhod těchto služeb.

Kategorie