Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Pomoc s nastavením
+49 69 173261340
 
MICROSOFT SHAREPOINT SERVER 2019 STANDARD DEVICE CAL
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Každým nákupem u společnosti Wiresoft podpoříte Kinderschutzbund.

MICROSOFT SHAREPOINT SERVER 2019 STANDARD DEVICE CAL

Připraveno k okamžité expedici, dodací lhůta 24 hodin

  • SW10584
  • DG7GMGF0F4LS
  • Trvale platné
  • Všechny jazyky
  • EU
P Dostanete Bonusové body
SOFTWARE KE STAŽENÍ + LICENCE
1 202,90 Kč * 1 335,90 Kč * (9,96% uloženo)

včetně DPH.

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Každým nákupem u společnosti Wiresoft podpoříte Kinderschutzbund.


Jste firemní zákazník
nebo máte právní dotazy?

Jsem tu pro vás.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

PODROBNOSTI  
Množství 1x
Systém  SharePoint Server
CAL Standard Device CAL
Rozsah dodávky Právo na použití
Doba trvání Neomezeně
Jazyky Všechny jazyky


Zakoupení Microsoft Sharepoint Server 2019 Device CAL   znamená poskytnutí přístupu konkrétnímu zařízení k platformě Sharepoint. Firemní počítač nebo dokonce notebook tak může používat libovolný počet uživatelů ke sdílení obsahu prostřednictvím Sharepoint nebo k jeho vyhledávání a úpravám v něm. Obecně jsou licence CAL na zařízení   užitečné, pokud zaměstnanci pracují výhradně na svých vlastních počítačích nebo pokud jsou počítače sdíleny několika zaměstnanci. Nabídka se zde vztahuje k edici Standard . Pokud má Microsoft Sharepoint Server 2019 Device CAL také umožňovat používání Enterprise funkcí , je zapotřebí další Enterprise-CAL .

Máte-li další dotazy k produktu, obraťte se na náš zákaznický servis.

Informace o výrobku "MICROSOFT SHAREPOINT SERVER 2019 STANDARD DEVICE CAL"

Microsoft SharePoint Server 2019 Standard Device CAL 

Zakoupení licence Microsoft Sharepoint Server 2019 Device CAL   znamená, že konkrétnímu zařízení poskytnete přístup k platformě Sharepoint. Firemní počítač   nebo dokonce notebook tak může používat libovolný počet uživatelů ke sdílení obsahu prostřednictvím Sharepoint nebo k jeho vyhledávání a úpravám. Obecně jsou licence CAL pro zařízení   užitečné, pokud zaměstnanci pracují výhradně na svých vlastních počítačích nebo pokud jsou počítače sdíleny několika zaměstnanci. Nabídka se vztahuje na vydání Standard . Pokud má licence Microsoft Sharepoint Server 2019 Device CAL umožňovat také používání funkcí Enterprise , je vyžadována další licence Enterprise CAL .

Lepší spolupráce se správným softwarem

Sharepoint 2019 nabízí četné a komplexní možnosti spolupráce   pro zaměstnance společnosti. Cílem je společné řízení a práce na projektech a úkolech. Za tímto účelem nabízí Sharepoint řadu funkcí pro správu dokumentů a vyhledávání, ale také různé možnosti správy obsahu. Program funguje například jako intranetový portál   a přebírá roli sociální sítě pro interní firemní diskusní skupiny. Uživatelé si mohou sami nastavit, jaký obsah se má zobrazovat na týmových webových stránkách a blozích nebo co má být viditelné pouze pro jednotlivá oddělení nebo projektové skupiny a co má být viditelné pro celou společnost. MicrosoftSharepoint Server 2019 Device CAL je varianta pro připojení firemního počítače k komunikaci mezi odděleními . 

Modernizované nabídky a možnosti ovládání 

Verze 2019   Sharepoint se mimo jiné zaměřuje na přehlednější uživatelské rozhraní, které dobře funguje na různých displejích. To zohledňuje stále mobilnější používání počítačů . Komunitní software   Sharepoint lze téměř stejně dobře ovládat z tabletů, chytrých telefonů, notebooků i stolních zařízení . Uživatelé mají intuitivní přístup k často používaným aplikacím a důležitému obsahu a rychle se dostanou k relevantním kontaktům na . Prostřednictvím Microsoft Sharepoint Server 2019 Device CAL Buy budou uživatelé licencovaného zařízení využívat uživatelské rozhraní podobné SharePoint Online. Knihovny dokumentů a Navigační struktury byly přizpůsobeny strukturám Office 365. 

Snadná komunikace a sdílení dokumentů

Mezi vylepšení v aplikaci SharePoint 2019 oproti předchozí verzi patří nové komunikační stránky   a funkce Team News. Chcete-li k nim poskytnout přístup jinému firemnímu zařízení , můžete si přímo u nás zakoupit licenci Microsoft Sharepoint Server 2019 Device CAL . Aktuální verze Team Sites v Sharepoint zahrnuje také seznamy a knihovny. Kromě toho se jedná také o pokročilé využívání mobilních dat . Takzvaný klient Next Generation Sync (NGSC) zajišťuje spolehlivý přístup oprávněných osob k firemním dokumentům   - kdykoli a kdekoli je k dispozici internet. To je důležité zejména v případě, že plánujete zakoupit Microsoft Sharepoint Server 2019 Device CAL pro notebook nebo tablet. 

Licence Sharepoint pro každou potřebu

Pro efektivní práci s Sharepoint ve firmě je potřeba několik licencí. Například každá instance serveru potřebuje vlastní licenci, ale také každá instance operačního systému . Do jisté míry je možné licence kombinovat. To znamená, že nově zakoupená přístupová licence 2019 může přistupovat k serveru, na kterém stále běží Sharepoint2016. To má smysl například v případě, že je dlouhodobě plánována aktualizace serveru   , ale krátkodobě má být nový zaměstnanec nebo nový počítač vybaven novou licencí. Kromě toho lze v rámci společnosti sdílet libovolný počet licencí CAL pro uživatele a zařízení   . Všechny tyto licence si můžete zakoupit u nás. 

Další odkazy na "MICROSOFT SHAREPOINT SERVER 2019 STANDARD DEVICE CAL"
Hodnocení zákazníků pro "MICROSOFT SHAREPOINT SERVER 2019 STANDARD DEVICE CAL"
Napište recenzi
Recenze budou aktivovány po ověření.

Pole označená * jsou povinná.

Vzal jsem na vědomí nařízení o ochraně osobních údajů.

MICROSOFT ACCESS 2021 MICROSOFT ACCESS 2021
2 085,90 Kč *
Kategorie