Chat with us, powered by LiveChat
AUTORIZOVANÝ ORIGINÁLNÍ VÝROBEK
DODÁNÍ DO 24 HODIN
PODPORA PROSTŘEDNICTVÍM CHATU, E-MAILU A TELEFONU
BEZPLATNÁ HORKÁ LINKA +4969 - 173261340
 
MICROSOFT OUTLOOK 2013

MICROSOFT OUTLOOK 2013

738,00 Kč *

včetně DPH.

K dispozici k okamžitému stažení


Jste firemní zákazník
nebo máte právní dotazy?

Jsem tu pro vás.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

 • SW10038
 • 543-06057
 • Výhody

  - Rychlé dodání
  - Autorizovaný originální výrobek
  - Odeslání do 24 hodin
  - Chat, e-mailová a telefonická podpora
Microsoft Outlook 2013 - osvědčený software Office pro komplexní komunikaci v kanceláři i v...více
Informace o výrobku "MICROSOFT OUTLOOK 2013"

Microsoft Outlook 2013 - osvědčený software Office pro komplexní komunikaci v kanceláři i v každodenním životě - jako samostatný program

Každodenní správa e-mailů, soukromých a obchodních kontaktů, stejně jako organizace důležitých schůzek a úkolů - s Outlookem 2013, osvědčeným programem Microsoft Office, lze všechny tyto úkoly efektivně zvládat, což jsou typické oblasti každodenního života moderních firem.

Intuitivně ovladatelný a uživatelsky mimořádně přívětivý desktopový vzhled aplikace Outlook 2013 nabízí všechny předpoklady pro produktivní práci, která je doplněna množstvím praktických funkcí a optimálně podporuje profesionály i nezkušené uživatele při rychlém a snadném plnění všech úkolů. Virtuální složky lze například nastavit tak, aby vyhledávaly konkrétní obsah, nejen filtrovaly e-mailový provoz.

Na rozdíl od předchozí verze nabízíOutlook 2013 mnohem přehlednější rozhraní. Zvláště patrné je, že navigační panel pro e-maily, kontakty a kalendáře byl přesunut na spodní okraj okna, čímž se uvolnilo více místa pro další obsah. Nicméně všechny typické funkce pro práci s e-maily, úkoly, kontakty a záznamy v kalendáři jsou zde stále přímo k dispozici.

Díky optimalizaci dotykových funkcí v aplikaci Outlook 2013 lze nyní software pohodlně používat i na různých koncových zařízeních, jako jsou tablety a chytré telefony.

Outlook 2013 je běžnou součástí edic MS Office, a není proto k dispozici samostatně (nebo pouze na základě předplatného). Nabídka společnosti Wiresoft na zakoupení aplikace Outlook 2013 jako samostatného programu znamená, že i uživatelé, kteří nemají nainstalovanou verzi Office 2013, mají možnost používat tento komunikační software na svém počítači.

Výhodou verze Outlook 2013 je, že tento program funguje i pod staršími operačními systémy Microsoft od Windows 7. To je velká výhoda zejména pro ty uživatele, kteří nemají aktuální operační systém nebo by na něj rádi přešli.

V internetovém obchodě Wiresoft najdete verzi MS Outlook 2013, jakož i nejnovější a další verze softwaru za rozumnou cenu k zakoupení jako licence pro jednoho uživatele, stejně jako ostatní programy Office. Přehled nejdůležitějších funkcí a vlastností aplikace Outlook 2013 naleznete níže.

Představení nejdůležitějších funkcí aplikace Outlook 2013

Moderní obchodní život zahrnuje množství úkolů, které dohromady tvoří komplexní a úspěšnou komunikaci s obchodními partnery: To zahrnuje nejen odesílání a archivaci e-mailů, ale také organizaci a koordinaci úkolů, projektů a kontaktů. Aplikace Outlook 2013 obsahuje všechny tyto funkce, z nichž každá je pro tento účel nezbytná.

Přístupový řádek představuje centrum příkazů rozhraní aplikace Outlook a je umístěn na spodním okraji. Uživatelé zde mohou jedním kliknutím přepínat mezi všemi hlavními funkcemi aplikace Outlook: od e-mailů po kalendář, osoby nebo úkoly. Přístupovou lištu doplňují standardní karty, které nabízejí vhodný výběr nástrojů a možností pro provádění jednotlivých úkolů. Pořadí, výběr a počet tlačítek (ikon) na přístupovém panelu lze přizpůsobit podle potřeby.

Seznam zpráv obsahuje také řadu příkazů pro často používané akce: Jedním kliknutím lze například zprávy označit jako důležité, přečtené, nepřečtené nebo smazané.

Používání aplikace Outlook 2013 dále usnadňují například následující funkce a nástroje:

 • E-mailové zprávy lze opatřit digitálním podpisem, který se pak automaticky zobrazí na konci každého e-mailu. K dispozici je mnoho možností: kromě běžného textu s adresou a portrétem odesílatele lze zobrazit elektronickou vizitku odesílatele, logo společnosti nebo dokonce obrázek vlastnoručního podpisu.
 • Připomínky se zobrazují jako vyskakovací okna, takže důležitou schůzku nikdy nepřehlédnete. Jako připomenutí lze v aplikaci Outlook nastavit nejen položky kalendáře, ale také kontakty a e-mailové zprávy.
 • Správa úkolů nebo seznamů úkolů v aplikaci Outlook 2013 umožňuje kombinovat různé seznamy, zobrazovat je jako připomenutí a také sledovat jejich stav.
 • Webové schránky umožňují centrální správu e-mailů a projektů: Díky propojení aplikací Outlook, Exchange a SharePoint mají všichni členové týmu přístup ke kalendářům, úkolům a projektovým složkám, které lze spravovat z libovolného místa na adrese  .
 • Vyhledávání konkrétních položek, například kontaktů, úkolů a dalšího obsahu, je nyní v aplikaci Outlook 2013 velmi snadné díky nastavení virtuální složky pro vyhledávání: Při spuštění vyhledávání se všechny e-maily nebo položky prohledají podle určitého kritéria a filtrované výsledky vyhledávání se pak hromadně zobrazí v této virtuální složce. Nyní je například možné vyhledávat pouze všechny nepřečtené e-maily ve všech složkách poštovní schránky aplikace Outlook.

Následující inteligentní funkce také zjednodušují mnoho často se vyskytujících úkolů díky přehlednému zobrazení a automatickým funkcím:

 • Rychlejší přehled o e-mailovém provozu: Doručenou poštu lze nastavit tak, aby se zobrazovaly první tři řádky textu příchozího e-mailu a nikoli pouze první slova jako dříve. To znamená, že příjemci nemusí otevírat každý e-mail, aby se dozvěděli o jeho obsahu, ale že již dostanou stručnou informaci.
 • Odpověď na e-mail je ještě rychlejší, pokud je v něm vložen komentář. Jediným kliknutím lze odpověď zadat přímo do oblasti pro čtení. Prostřednictvím Lyncu je také možné s odesílatelem okamžitě hovořit v chatu v reálném čase.
 • V hektickém každodenním kancelářském životě se rychle stane, že člověk chce příjemci poslat PDF nebo jinou přílohu - což je skutečný důvod zprávy, ale zapomene ji do e-mailu zahrnout. Outlook vás pomocí vyskakovacího upozornění upozorní, pokud je v textu zmíněn, ale náhodou není připojen.
 • Funkce "Karta osob", která je již integrovaná ve Windows Phone, je nyní k dispozici také v aplikaci Outlook 2013. Automaticky shromažďuje všechny relevantní prvky pro konkrétní kontakt, jako je e-mailová adresa a telefonní číslo, ale také informace o dané společnosti a zprávy na sociálních sítích, jako je Facebook a Twitter, a přehledně je zpracovává. Kartu Lidé lze v aplikaci Outlook použít ke koordinaci schůzek, odesílání e-mailů nebo přímému volání osobě.
 • Zobrazení kalendáře nyní zahrnuje také místní předpověď počasí, pokud počasí hraje roli při plánování určitých schůzek, např. při akcích venku.
 • Aplikace Outlook 2013 již obsahuje podporu Exchange ActiveSync; pro připojení k serveru outlook.com (hotmail.com) proto již není potřeba speciální doplněk Connector Add-In. Je také možné synchronizovat obsah aplikace Outlook na ploše s obsahem aplikace outlook.com.
 • Nová funkce MeetingNotes také nabízí možnost okamžitě vytvořit poznámku v aplikaci OneNote ze schůzky v kalendáři aplikace Outlook. Ten pak automaticky obsahuje odpovídající datum, čas a počet účastníků - přesně podle zadání v kalendáři aplikace Outlook.
 • Při používání aplikace Outlook pro iOS nebo Outlook pro Android se s mobilním koncovým zařízením automaticky synchronizují také návrhy e-mailů, takže tyto zprávy jsou k dispozici i na cestách.

Systémové požadavky pro aplikaci Microsoft Outlook 2013

Program Office Outlook 2013 nabízí společnost Microsoft ke stažení ve 32bitové a 64bitové verzi. 32bitová verze aplikace Outlook 2013 je podporována operačními systémy Windows 7, Windows 8 a Windows 8.1.

64bitovou verzi aplikace Outlook 2013 podporují nejen výše uvedené operační systémy, ale také systémy Windows Server 2008 R2 a Windows Server 2012.

V závislosti na bitové verzi existují také další hardwarové požadavky na pracovní prostor a místo na pevném disku. Při instalaci je nutné dodržet následující minimální požadavky:

 • Operační systémy: Windows 7, Windows 8.1, Windows 10, Windows 11, Windows Server 2012/ 2012 R2 /2016 /2019 /2022
 • Procesor: min. 1 GHz nebo rychlejší - x86- nebo x64bitový procesor
 • Paměť (RAM): min. 1 GB (32bitová); 2 GB (64bitová)
 • Pevný disk: min. 3 GB
 • Obrazovka: Minimální rozlišení 1 024 x 576 pixelů
 • Grafická karta podporující DirectX10
 • Vícedotykové funkce optimalizované pro systém Windows 8

Koupit Microsoft Outlook 2013 jednotlivě na Wiresoft za nízkou cenu

MS Outlook 2013 je typickou součástí běžných edic MS Office 2013, a proto není k dispozici samostatně v běžném obchodě, ale pouze společně s balíkem Office nebo jako placená verze předplatného.  V internetovém obchodě společnosti Wiresoft lze Outlook 2013 zakoupit také samostatně - jako kupní verzi, bez závazků k předplatnému s častými aktualizacemi softwaru; při nákupu prostřednictvím společnosti Wiresoft vznikají pouze jednorázové náklady. V tomto případě si zakoupíte obvyklou plnou verzi programu se stejným rozsahem funkcí jako softwarová komponenta obsažená v sadě Office 2013, s tím rozdílem, že v případě aplikace Outlook 2013 se jedná o jedinou licenci, kterou používáte výhradně vy.

Bezpečný nákup softwaru u společnosti Wiresoft: Nákup aplikace Outlook 2013 nebo jakéhokoli jiného programu Office u společnosti Wiresoft je levný, pohodlný a bezpečný: Protože tento software Outlook 2013 je licence pro jednoho uživatele, která byla součástí větší objemové licence, jak ji obvykle kupují a používají pouze větší společnosti. Každá společnost získává při nákupu právo prodávat přebytečné softwarové licence - např. společnosti Wiresoft. Nezáleží na tom, zda jsou nebo nebyly používány, zda byly nahrazeny novější verzí programu nebo již nejsou podporovány z důvodu celkové úpravy hardwaru nebo aktualizace operačního systému. Prodejem se objemová licence rozpustila a převedla na jednotlivé licence - ty se pak označují jako software z druhé ruky nebo použitý software. Rozdělení však nijak neovlivňuje jejich funkčnost, navíc software nepodléhá opotřebení. Společnost Wiresoft proto prodává pouze plné verze programu Outlook 2013 a dalších verzí nebo programů společnosti Microsoft, které jsou totožné s originálními verzemi dostupnými od společnosti Microsoft a rovněž pocházejí z legálních zdrojů.

Při nákupu aplikace Outlook 2013 jako použitého softwaru u společnosti Wiresoft se tedy nevystavujete žádnému právnímu riziku, protože obchodování s použitým softwarem je výslovně povoleno zákonem.

Tento software Outlook 2013 můžete nainstalovat ihned po dokončení procesu nákupu a stažení do počítače a aktivovat pomocí dodaného svazkového licenčního klíče -Multi-Activation-Key (MAK) - a okamžitě používat bez jakýchkoli časových nebo jiných omezení.

Nákup softwaru pro programy Microsoft prostřednictvím společnosti Wiresoft je pro naše zákazníky ekonomicky výhodným řešením, které jim umožňuje používat tyto většinou drahé nebo individuálně běžně nedostupné programy. Z naší výhodné nabídky softwaru profitují nejen uživatelé na volné noze a soukromí uživatelé, ale také malé a střední podniky, protože nejenže získají všechny výhody, které Outlook 2013 obsahuje, ale také ušetří peníze za nákup!

V nabídce obchodu se softwarem Wiresoft je kromě dalších programů společnosti Microsoft také mnoho dalších programů sady Office a novější i starší verze aplikace Outlook 2013. Máte-li jakékoli dotazy týkající se aplikace MS Outlook 2013 nebo jiného programu společnosti Microsoft, využijte naše kompetentní poradenství prostřednictvím e-mailu, telefonu nebo chatu.

Čtěte, pište a diskutujte o recenzích...více
Hodnocení zákazníků pro "MICROSOFT OUTLOOK 2013"
Napište recenzi
Recenze budou aktivovány po ověření.

Pole označená * jsou povinná.

Vzal jsem na vědomí nařízení o ochraně osobních údajů.

Naposledy zobrazené