Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Pomoc s nastavením
+49 69 173261340
 
MICROSOFT OUTLOOK 2013
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Každým nákupem u společnosti Wiresoft podpoříte Kinderschutzbund.

MICROSOFT OUTLOOK 2013

K dispozici k okamžitému stažení

 • SW10038
 • 543-06057
 • Trvale platné
 • Všechny jazyky
 • EU
P Dostanete Bonusové body
SOFTWARE KE STAŽENÍ + LICENCE
466,90 Kč * 517,90 Kč * (9,85% uloženo)

včetně DPH.

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Každým nákupem u společnosti Wiresoft podpoříte Kinderschutzbund.


Jste firemní zákazník
nebo máte právní dotazy?

Jsem tu pro vás.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

PODROBNOSTI  
Verze Plná verze
Zařízení 1x
Rozsah dodávky Stáhnout + licence
Střední Stáhnout
Runtime Neomezené
Jazyky Všechny jazyky
Doba dodání  Několik minut
Systém  Windows (32bit/64bit)
Terminalserver Kompatibilní


Každodenní správa e-mailů, soukromých a Business-kontaktů, stejně jako organizace důležitých schůzek a úkolů - s Outlook 2013, osvědčeným Microsoft Office -programem, lze všechny tyto úkoly, které patří k typickým oblastem moderního obchodního života, efektivně zvládat. Intuitivně ovládaný a uživatelsky mimořádně přívětivý Desktop-view Outlook 2013 nabízí všechny předpoklady pro produktivní práci, která je doplněna množstvím praktických funkcí a optimálně podporuje profesionály i nezkušené uživatele při rychlém a snadném provádění všech úkolů. Virtuální složky lze například nastavit tak, aby vyhledávaly konkrétní obsah a filtrovaly nejen e-mailový provoz.

V případě dalších dotazů k produktu se obraťte na náš zákaznický servis.

Informace o výrobku "MICROSOFT OUTLOOK 2013"

Microsoft Outlook 2013 - osvědčený software Office pro komplexní komunikaci v kanceláři i každodenním životě - jako samostatný program

Každodenní správa e-mailů, soukromých a obchodních kontaktů, stejně jako organizace důležitých schůzek a úkolů - s Outlook 2013, osvědčeným programem společnosti Microsoft Office, lze všechny tyto úkoly, které patří k typickým oblastem moderního obchodního života, efektivně zvládat.

Intuitivní a mimořádně uživatelsky přívětivé zobrazení pracovní plochy aplikace Outlook 2013 nabízí všechny předpoklady pro produktivní práci, která je doplněna řadou praktických funkcí a optimálně podporuje profesionály i nezkušené uživatele při rychlém a snadném plnění všech úkolů. Virtuální složky lze například nastavit tak, aby vyhledávaly konkrétní obsah a filtrovaly nejen e-mailový provoz.

Na rozdíl od předchozí verze nabízí Outlook 2013 mnohem přehlednější rozhraní. Obzvláště nápadné: Navigační panel pro e-maily, kontakty a kalendáře byl přesunut na spodní okraj okna, čímž se uvolnilo více místa pro další obsah. Nicméně všechny typické funkce pro práci s e-maily, úkoly, kontakty a záznamy v kalendáři jsou zde stále přímo k dispozici.

Díky optimalizaci dotykových funkcí v aplikaci Outlook 2013 lze nyní software pohodlně používat i na různých zařízeních, jako jsou tablety a chytré telefony.

Aplikace Outlook 2013 je běžnou součástí edic MS Office, a proto není k dispozici samostatně (nebo pouze na základě předplatného). Díky nabídce společnosti Wiresoft na zakoupení aplikace Outlook 2013 jako samostatného programu mají možnost používat tento komunikační software na svém počítači i uživatelé, kteří nemají nainstalovanou verzi Office 2013.

Výhodou verze Outlook 2013 je, že tento program funguje i pod staršími operačními systémy Microsoft od Windows 7. To je velká výhoda zejména pro ty uživatele, kteří nemají aktuální operační systém nebo by na něj rádi přešli.

V internetovém obchodě Wiresoft najdete verzi MS Outlook 2013, jakož i nejnovější a další verze softwaru za rozumnou cenu k zakoupení jako licenci pro jednoho uživatele, stejně jako ostatní programy Office. Přehled nejdůležitějších funkcí a vlastností aplikace Outlook 2013 najdete níže.

Představení nejdůležitějších funkcí aplikace Outlook 2013

Moderní obchodní den zahrnuje celou řadu úkolů, které dohromady tvoří komplexní a úspěšnou komunikaci s obchodními partnery: To zahrnuje nejen odesílání a archivaci e-mailů, ale také organizaci a koordinaci úkolů, projektů a kontaktů. Aplikace Outlook 2013 obsahuje všechny tyto funkce, z nichž každá je pro tento účel nezbytná.

Přístupový panel představuje centrum příkazů rozhraní aplikace Outlook, které se nachází v dolní části. Uživatelé zde mohou jediným kliknutím přepínat mezi všemi hlavními funkcemi aplikace Outlook: od e-mailu ke kalendáři, lidem nebo úkolům. Přístupový panel je doplněn standardními kartami, které nabízejí vhodný výběr nástrojů a možností k provedení úkolu v závislosti na oblasti úkolu. Pořadí a výběr, stejně jako počet tlačítek (ikon) přístupového panelu lze přizpůsobit podle potřeby.

Seznam zpráv obsahuje také řadu příkazů pro často používané akce: Jedním kliknutím lze například zprávy označit jako důležité, přečtené nebo nepřečtené, nebo je dokonce smazat.

Používání aplikace Outlook 2013 dále usnadňují například následující funkce a nástroje:

 • E-mailové zprávy lze opatřit digitálním podpisem, který se pak automaticky zobrazí na konci každého e-mailu. K dispozici je mnoho možností: kromě běžného textu s adresou a portrétem odesílatele lze zobrazit elektronickou vizitku odesílatele, logo společnosti nebo dokonce obrázek vlastnoručního podpisu.
 • Připomínky se zobrazují jako vyskakovací okna, takže důležitou schůzku nikdy nepřehlédnete. Jako připomenutí lze v aplikaci Outlook nastavit nejen položky kalendáře, ale také kontakty a e-mailové zprávy.
 • Správa úkolů nebo seznamů úkolů v aplikaci Outlook 2013 umožňuje kombinovat různé seznamy, zobrazovat je jako připomenutí a také sledovat jejich stav.
 • Webové poštovní schránky umožňují centralizovanou správu e-mailů a projektů: Propojením aplikací Outlook, Exchange a SharePoint získají všichni členové týmu přístup ke kalendářům, úkolům a projektovým složkám, které  tak mohou spravovat odkudkoli.
 • Vyhledávání konkrétních položek, například kontaktů, úkolů a dalšího obsahu, je nyní v aplikaci Outlook 2013 velmi snadné díky nastavení virtuální složky pro vyhledávání: Při spuštění vyhledávání se všechny e-maily nebo položky prohledají podle určitého kritéria a filtrované výsledky vyhledávání se pak hromadně zobrazí v této virtuální složce. Nyní je například možné vyhledávat pouze všechny nepřečtené e-maily ve všech složkách poštovní schránky aplikace Outlook.

Následující inteligentní funkce také zjednodušují mnoho často se vyskytujících úkolů díky přehlednému zobrazení a automatickým funkcím:

 • Rychlejší přehled o e-mailové komunikaci: schránku lze nastavit tak, aby zobrazovala první tři řádky textu z příchozího e-mailu, nikoli pouze prvních několik slov jako dříve. To znamená, že příjemci nemusí otevírat každý e-mail, aby zjistili, co je v něm obsaženo, ale mohou se rychle podívat, co je uvnitř.
 • Odpověď na e-mail je ještě rychlejší, pokud je v něm vložen komentář. Jediným kliknutím lze odpověď zadat přímo do oblasti pro čtení. Prostřednictvím Lyncu je také možné s odesílatelem okamžitě hovořit v chatu v reálném čase.
 • Ve shonu každodenního kancelářského života se rychle stane, že chcete příjemci poslat PDF nebo jinou přílohu - což je skutečný důvod zprávy, ale zapomenete ji do e-mailu zahrnout. Pomocí vyskakovacího upozornění vám Outlook připomene, když je v textu zmíněn, ale náhodou není připojen.
 • Funkce "Karta lidí" (neboli "Lidé"), která je již integrována v aplikaci Windows Phone, je nyní k dispozici také v aplikaci Outlook 2013. Automaticky shromažďuje všechny relevantní prvky pro konkrétní kontakt, jako je e-mailová adresa a telefonní číslo, ale také informace o příslušných společnostech a zprávy na sociálních sítích, jako je Facebook a Twitter, a přehledně je sestavuje. Kartu Lidé lze v aplikaci Outlook použít ke koordinaci schůzek, odesílání e-mailů nebo k přímému volání osobě.
 • Zobrazení kalendáře nyní obsahuje také místní předpověď počasí, pokud počasí hraje roli při plánování určitých schůzek, např. při akcích venku.
 • Aplikace Outlook 2013 již obsahuje podporu Exchange ActiveSync, takže k připojení k webu outlook.com (hotmail.com) již není třeba speciální doplněk konektoru. Je také možné synchronizovat obsah aplikace Outlook na ploše s obsahem aplikace outlook.com.
 • Nová funkce MeetingNotes také nabízí možnost okamžitě vytvořit poznámku v aplikaci OneNote ze schůzky v kalendáři aplikace Outlook. Poznámka bude automaticky obsahovat datum, čas a počet účastníků stejně jako záznam v kalendáři aplikace Outlook.
 • Při používání aplikace Outlook pro iOS nebo Outlook pro Android se do mobilního zařízení automaticky synchronizují také návrhy e-mailů, takže jsou tyto zprávy dostupné i na cestách.

Systémové požadavky pro aplikaci Microsoft Outlook 2013

Office-Program Outlook 2013 nabízí společnost Microsoft ke stažení ve 32bitové a 64bitové verzi. 32bitová verze aplikace Outlook 2013 je podporována aplikací Windows-Operační systémy Windows 7,Windows 8 a Windows 8.1.

Kromě výše uvedených operačních systémů je 64bitová verze aplikace Outlook 2013 podporována také na serverechWindows Server 2008 R2 a Windows Server 2012.

V závislosti na bitové verzi existují také další hardwarové požadavky na pracovní prostor a místo na pevném disku. Při instalaci je nutné dodržet následující minimální požadavky:

 • Operační systémy: min. Windows 7, Windows 8; Windows Server 2008 R2 nebo Windows Server 2012
 • Procesor: min. 1 GHz nebo rychlejší - x86- nebo x64bitový procesor
 • Paměť (RAM): alespoň 1 GB (32bitová); 2 GB (64bitová)
 • Pevný disk: alespoň 3 GB
 • Obrazovka: Minimální rozlišení 1 024 x 576 pixelů
 • Grafická karta podporující DirectX10
 • Funkce vícedotykového ovládání je optimalizována pro Windows 8

Koupit Microsoft Outlook 2013 jednotlivě u společnosti Wiresoft za nízkou cenu

MS Outlook 2013 je typickou součástí obvyklých edic MS Office 2013, a proto není k dispozici v běžném obchodě samostatně, ale pouze společně s balíčkem Office nebo jako placená verze s předplatným. V internetovém obchodě Wiresoft je program Outlook 2013 k dispozici také k zakoupení samostatně - jako kupní verze, bez závazků k předplatnému s častými aktualizacemi softwaru; při nákupu prostřednictvím Wiresoft,  vznikají pouze jednorázové náklady. V tomto případě si zakoupíte obvyklou plnou verzi programu, s identickou funkčností jako softwarová komponenta obsažená v Office 2013, Jediný rozdíl je, že tento Outlook 2013 je jediná licence, která se používá výhradně sami.

Bezpečný nákup softwaru u společnosti Wiresoft: Nákup aplikace Outlook 2013 nebo jakéhokoli jiného programu Office od společnosti Wiresoft je levný, pohodlný a bezpečný: protože tento software Outlook 2013 je jednouživatelská licence, která byla součástí větší objemové licence, obvykle zakoupené a používané pouze většími společnostmi. Každá společnost získává při nákupu právo prodat přebytečné softwarové licence - např. společnosti Wiresoft. Nezáleží na tom, zda jsou nebo nebyly používány, zda byly nahrazeny novější verzí programu nebo již nejsou podporovány z důvodu celkové úpravy hardwaru nebo aktualizace operačního systému. Prodejem byla objemová licence rozpuštěna a převedena na jednotlivé licence - ty se pak označují jako použitý software. Rozdělení však nemá žádný vliv na jejich funkčnost. Software navíc nepodléhá opotřebení. Společnost Wiresoft proto prodává pouze plné verze programu Outlook 2013 a dalších verzí nebo programů společnosti Microsoft, které jsou totožné s původními verzemi dostupnými od společnosti Microsoft a rovněž pocházejí z legálních zdrojů.

Proto když si koupíte Outlook 2013 jako použitý software u společnosti Wiresoft, nepodstupujete žádné právní riziko, protože obchod s použitým softwarem je výslovně povolen zákonem.

Tento software Outlook 2013 můžete nainstalovat ihned po dokončení procesu nákupu a stažení do počítače a aktivovat pomocí dodaného licenčního klíče -Multi-Activation-Key (MAK) - a okamžitě používat bez jakéhokoli časového nebo jiného omezení.

Nákup softwaru pro programy Microsoft prostřednictvím společnosti Wiresoft je pro naše zákazníky ekonomicky výhodným řešením, které jim umožňuje používat tyto většinou drahé nebo individuálně běžně nedostupné programy. Nejen freelanceři a soukromí uživatelé, ale také malé a střední podniky mají prospěch z naší nabídky levného softwaru, protože nejenže získají všechny výhody, které tvoří Outlook 2013, ale také ušetří peníze na nákup!

V obchodě se softwarem Wiresoft je kromě aktuálních i starších verzí aplikace Outlook 2013 a dalších programů společnosti Microsoft k dispozici mnoho dalších programů Office. Máte-li jakékoli dotazy týkající se aplikace MS Outlook 2013 nebo jiného programu společnosti Microsoft, neváhejte nás kontaktovat e-mailem, telefonicky nebo prostřednictvím chatu.

Další odkazy na "MICROSOFT OUTLOOK 2013"
Hodnocení zákazníků pro "MICROSOFT OUTLOOK 2013"
Napište recenzi
Recenze budou aktivovány po ověření.

Pole označená * jsou povinná.

Vzal jsem na vědomí nařízení o ochraně osobních údajů.

Kategorie