Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Pomoc s nastavením
+49 69 173261340
 
MICROSOFT WORD 2013
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Každým nákupem u společnosti Wiresoft podpoříte Kinderschutzbund.

MICROSOFT WORD 2013

K dispozici k okamžitému stažení

 • SW10121
 • 021-10257
 • Trvale platné
 • Všechny jazyky
 • EU
P Dostanete Bonusové body
SOFTWARE KE STAŽENÍ + LICENCE
466,90 Kč * 517,90 Kč * (9,85% uloženo)

včetně DPH.

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Každým nákupem u společnosti Wiresoft podpoříte Kinderschutzbund.


Jste firemní zákazník
nebo máte právní dotazy?

Jsem tu pro vás.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

PODROBNOSTI  
Verze Plná verze
Zařízení 1x
Rozsah dodávky Ke stažení + licence
Střední Ke stažení
Runtime Neomezeně
Jazyky Všechny jazyky
Doba dodání  Několik minut
Systém  Windows (32bit/64bit)
Terminálový server Kompatibilní


Microsoft Word 2013 mají uživatelé přístup k rozsáhle přepracované verzi klasického textového editoru - pro profesionální tvorbu dokumentů v kanceláři i ve škole, na univerzitě nebo v soukromé sféře. Široká nabídka funkcí Microsoft Word 2013 umožňuje zkušeným uživatelům i začátečníkům snadno a rychle vytvářet přehledné souvislé texty, dopisy a další typy písemných dokumentů bez předchozích znalostí. Při tvorbě textů podporuje uživatele rozsáhlé portfolio praktických funkcí, jako je automatická kontrola pravopisu nebo nástroje pro formátování včetně mnoha šablon. Intuitivní uživatelské rozhraní Microsoft Word 2013 je také mimořádně přívětivé a usnadňuje okamžité používání. Díky kompatibilitě s Windows 7 lze MS Word 2013 používat i na mnoha starších PS.

V případě dalších dotazů k produktu se obraťte na náš zákaznický servis.

Informace o výrobku "MICROSOFT WORD 2013"

MS Word 2013 - všestranné možnosti pro jednoduché zpracování textu, také jako samostatný program

Microsoft Word 2013 poskytuje uživatelům rozsáhle přepracovanou verzi klasického softwaru pro zpracování textu - pro profesionální tvorbu dokumentů v kanceláři i ve škole, na univerzitě nebo v soukromé sféře. Široká škála funkcí aplikace Microsoft Word 2013 umožňuje zkušeným uživatelům i začátečníkům snadno a rychle vytvářet přehledné souvislé texty, dopisy a další typy písemných dokumentů.

Komplexní portfolio praktických funkcí podporuje uživatele při tvorbě textu, například automatická kontrola pravopisu nebo nástroje pro formátování, včetně mnoha šablon. Intuitivní uživatelské rozhraní aplikace Microsoft Word 2013 je mimořádně přívětivé a usnadňuje její okamžité použití. Díky kompatibilitě s Windows 7 lze MS Word 2013 používat i na mnoha starších systémech PS.

Kromě nástrojů známých z předchozích verzí Wordu, které byly optimalizovány, nabízí Word 2103 obzvláště přehledné uspořádání všech dostupných textových možností na přepracovaném pásu karet. Software je doplněn mnoha novými funkcemi a vlastnostmi, které mimo jiné zlepšují přívětivost pro čtenáře a také podporují společnou práci s texty v cloudu, a nabízí také použití na tabletech a chytrých telefonech prostřednictvím dotykového ovládání.

Word 2103 je k dispozici od společnosti Wiresoft - obzvláště praktický - jako jediný program pro jednoho uživatele. Získáte tak Word se stejným rozsahem funkcí jako program obsažený v sadě Office Suite 2013. Níže najdete přehled nejdůležitějších funkcí a vylepšení.

Objevte všechny důležité novinky ve Wordu 2013 pomocí několika kliknutí

Pokud se chcete jednoduše seznámit se všemi důležitými novými funkcemi ve Wordu 2013, najdete je ihned po otevření programu. Kliknutím na F1 se otevře systém nápovědy aplikace Word, kde uživatelé najdou v části "Začínáme" téma nápovědy "Novinky ve Wordu 2013" se souhrnem nejdůležitějších novinek ve Wordu 2013. Mezi ně patří např:

 • Po spuštění aplikace Word se v levém sloupci zobrazí seznam všech naposledy použitých dokumentů. Pokud v něm dokument není uveden, můžete seznam rozšířit kliknutím na "Otevřít další dokumenty".
 • Nová karta "Návrh" (Rozložení) obsahuje všechny návrhy a styly integrované do aplikace Word 2013, včetně příslušných příkazů pro přizpůsobení dostupných návrhů osobním požadavkům.
 • "Vítejte zpět": Word si pamatuje místo v dokumentu, kde uživatel naposledy pracoval. Kliknutím na uvítací zprávu ji okamžitě zobrazíte.
 • Nové editační zobrazení "Jednoduché značení" zvýrazňuje opravy nenápadnou jednoduchou čarou na okraji. Kliknutím na tento řádek přepnete mezi zobrazením "Jednoduché značky" a zobrazením všech značek.
 • Nadpisy formátované pomocí vestavěného souboru stylů lze zobrazit buď rozšířené, nebo zmenšené: Kliknutím na šipku vlevo se pak zobrazí nebo skryje související text.
 • Dokumenty PDF lze otevřít přímo v aplikaci Word 2013 a převést je na upravitelné soubory Word. Po úpravách je lze opět uložit ve formátu PDF.
 • Při otevření dokumentu vytvořeného ve starší verzi aplikace Word se dokument ve Wordu 2013 zobrazí v režimu kompatibility. To umožňuje upravit dokument bez použití nových funkcí aplikace Word, aby bylo možné jej poté znovu upravit pomocí starší verze aplikace Word.

Kromě toho je k dispozici mnoho dalších funkcí pro začlenění obrázků a grafiky, soustředěné čtení, online spolupráci a použití na dotykových zařízeních:

Rozložení v reálném čase ve Wordu 2013

Vkládání a umisťování obrázků a grafiky do dokumentu aplikace Word je ve verzi 2013 ještě jednodušší a zároveň přehlednější díky různým funkcím rozvržení:

 • Možnosti rozvržení se zobrazí v podobě ikony, jakmile je do dokumentu vložen obrázek nebo podobný prvek, a lze je otevřít kliknutím. Nyní jsou k dispozici různá nastavení pro přesné nastavení zobrazení obrázku a toku textu.
 • Za tímto účelem nabízí živé rozložení náhled v reálném čase, který okamžitě zobrazí výsledek zvoleného nastavení, které lze v případě potřeby okamžitě zrušit.
 • Nová vodítka pro zarovnání usnadňují uspořádání a přesouvání fotografií nebo diagramů v textu.
 • Pro úpravy diagramů nabízí Word také několik tlačítek přímo vedle vybrané grafiky.

Nový režim čtení ve Wordu 2013

Word nabízí v mnoha ohledech lepší čtení díky novému režimu čtení, který poskytuje mnohem lepší přehled:

 • Dokumenty se na obrazovce zobrazují ve sloupcích, které jsou lépe čitelné. V závislosti na zvolené šířce stránky a faktoru zvětšení se text zobrazuje v jednom nebo ve dvou sloupcích. Textem můžete procházet také pomocí symbolů šipky vlevo a vpravo.
 • Word také zobrazuje několik dokumentů jako karty.
 • Na levé straně stránky se zobrazují nadpisy jako navigační pomůcka. Kliknutím na příslušný nadpis můžete přejít přímo na požadovanou stránku. Tento postranní panel může také zobrazovat náhled stránky. Stačí kliknout na možnost "Stránky".
 • Téměř všechny editační nástroje lze skrýt, aby čtenáře co nejméně rozptylovaly. Některé užitečné nástroje, jako například "Definovat", "Přeložit" nebo "Hledat na webu" (vyhledávání pomocí Bing), lze však stále zobrazit prostřednictvím kontextové nabídky; také "Komentář" pro vkládání komentářů a "Zvýraznit" pro označení v textu.
 • Čtenáři mohou vyhledávat konkrétní výrazy pomocí integrované vyhledávací funkce; všechny výsledky vyhledávání se zobrazují v levém postranním panelu v části "Výsledky". Kliknutím na výsledek vyhledávání se čtenář dostane přímo na danou stránku.
 • Dvojitým kliknutím myší nebo poklepáním prstem lze tabulky, diagramy a obrázky obsažené v dokumentu aplikace Word zvětšit tak, aby vyplnily celou obrazovku. Dvojitým kliknutím nebo poklepáním mimo příslušný prvek se zobrazení zoomu opět zmenší.
 • Při opětovném použití režimu čtení Word zobrazí přesně tu pozici v dokumentu, na které se tento uživatel naposledy nacházel. Funguje to i pro dokumenty, které byly otevřeny online na jiném počítači.
 • Chcete-li se přepnout zpět do režimu úprav, klikněte na příkaz "Zobrazit / Upravit dokument".

Online funkce v aplikaci Word 2013

Word 2013 podporuje také spolupráci na dokumentech v cloudu. Ty lze sdílet prostřednictvím služby SharePoint nebo OneDrive a také je upravovat společně více uživateli najednou. Při synchronizaci změn ve společně upravovaném dokumentu se použijí přímo ty změny, které byly uloženy jako první. V případě následných změn provedených jiným uživatelem se příslušná pasáž textu označí a verze se pak opět uložením sloučí. V případě konfliktu Word tuto skutečnost oznámí a podpoří uživatele při ručním řešení tohoto problému. Online funkce zahrnují také integraci sociálních médií. Ve Wordu 2013 jsou k dispozici následující funkce a vlastnosti:

 • Zobrazení Backstage: na kartě Soubor je nyní nový příkaz Účet. Uživatelé se zde mohou přihlásit pomocí svého účtu Microsoft a například změnit údaje svého účtu, ale také nastavit pozadí a vzhled aplikace Word a integrovat příslušné používané služby. Úkoly pro konkrétní soubory lze tedy organizovat prostřednictvím zobrazení Backstage.
 • Integrace služby Microsoft SkyDrive nabízí další možnosti otevírání, ukládání a sdílení dokumentů: V zobrazení Backstage si můžete vybrat mezi místní správou dokumentu a jeho uložením nebo otevřením ve službě Microsoft SkyDrive.
 • Chcete-li sdílet uložený dokument s ostatními uživateli, můžete jim poslat odkaz nebo dokument zpřístupnit v příslušných sociálních sítích.
 • Při odesílání odkazu na dokument si jej příjemci mohou zobrazit ve svém webovém prohlížeči, pokud je prezentován online na počítači autora.
 • Vkládání online grafiky z webu je ve Wordu 2013 ještě přehlednější a jednodušší. Uživatelé mohou stahovat fotografie a kliparty z webu Office.com, vyhledávat obrázky online pomocí vyhledávače Bing společnosti Microsoft nebo dokonce přistupovat k obrázkovým souborům prostřednictvím různých služeb sociálních médií nebo služby SkyDrive.
 • To platí i pro videa z webu: Ty lze vložit do dokumentu například prostřednictvím služby Bing nebo YouTube a také je přímo přehrát.

Používání aplikace Word 2013 na zařízeních s dotykovými obrazovkami

Word 2013 lze snadno používat také na tabletech a chytrých telefonech Windows 8. K tomu stačí, aby uživatelé na panelu nástrojů aktivovali režim zadávání údajů prstem; mohou si přitom zvětšit zobrazení prvků rozhraní a nastavit větší prostor mezi jednotlivými tlačítky a příkazy.

Systémové požadavky pro aplikaci Microsoft Word 2013

Word 2013 je k dispozici ke stažení ve dvou verzích: 32bitové a 64bitové. Jednotlivé hardwarové požadavky se proto mohou lišit.

 • Operační systém: od Windows 7 do Windows 10, Windows Server od 2008 do 2012 R2
 • Procesor: alespoň 1 GHz
 • Paměť RAM: 1 GB (32 bitů) nebo 2 GB 64 bitů)
 • Místo na pevném disku: 3 GB
 • Rozlišení obrazu: min. 1 024 x 576, karta s akcelerací Direct X10

Kupte si Microsoft Word 2013 jako jeden program ze sady Office za rozumnou cenu od společnosti Wiresoft

Word je typickou pevnou součástí sady Microsoft Office, takže obvykle není k dispozici samostatně. Na rozdíl od většiny ostatních obchodů se softwarem si však u Wiresoftu můžete MS Word 2013 koupit jako samostatný program - a za speciální nízkou cenu!

Jednouživatelská licence aplikace Word 2013 nabízená společností Wiresoft je totožná s verzí obsaženou v sadě Office Suite 2013. Každý, kdo chce používat výhradně Word bez dalších programů Office, například živnostníci nebo malé firmy, tak může využít všech výhod verze Word 2013 - a ušetřit peníze.

Kromě aplikace Word 2013 najdete v obchodě Wiresoft Software Shop také mnoho dalších jednotlivých licencí softwaru Microsoft, které si zde můžete zakoupit za speciální cenu. Tyto původní produkty společnosti Microsoft byly často součástí větších objemových licencí, které společnosti používaly. Při dalším prodeji nám byla jejich neomezená práva na používání opět uvolněna. To znamená, že jako kupující nevstupujete do šedé právní zóny. Protože každý dříve nainstalovaný software včetně příslušné licence byl předem smazán, aby jej nový uživatel mohl opět volně používat. Wiresoft jako renomovaný prodejce softwaru nabízí všechny produkty Microsoft nabízené v internetovém obchodě výhradně v plných verzích, které lze proto používat neomezeně a bez omezení funkcí.

Máte dotazy týkající se aplikace Word 2013 nebo jiného programu Office? Pak využijte naše kompetentní poradenství a kontaktujte nás jednoduše e-mailem, telefonicky nebo prostřednictvím chatu.

Další odkazy na "MICROSOFT WORD 2013"
Hodnocení zákazníků pro "MICROSOFT WORD 2013"
Napište recenzi
Recenze budou aktivovány po ověření.

Pole označená * jsou povinná.

Vzal jsem na vědomí nařízení o ochraně osobních údajů.

Kategorie