Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Pomoc s nastavením
+49 69 173261340
 
MICROSOFT OUTLOOK 2021
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Každým nákupem u společnosti Wiresoft podpoříte Kinderschutzbund.

MICROSOFT OUTLOOK 2021

K dispozici k okamžitému stažení

  • SW10489
  • 543-02647
  • Trvale platné
  • Všechny jazyky
  • EU
P Dostanete Bonusové body
SOFTWARE KE STAŽENÍ + LICENCE
2 085,90 Kč * 2 316,90 Kč * (9,97% uloženo)

včetně DPH.

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Každým nákupem u společnosti Wiresoft podpoříte Kinderschutzbund.


Jste firemní zákazník
nebo máte právní dotazy?

Jsem tu pro vás.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

PODROBNOSTI  
Verze Plná verze
Zařízení 1x
Rozsah dodávky Ke stažení + licence
Střední Stáhnout
Runtime Neomezené
Jazyky Všechny jazyky
Doba dodání  Několik minut
Systém  Windows (32bit/64bit)
Terminalserver Kompatibilní


Microsoft Outlook 2021 je nejnovější verzí osvědčeného programu pro profesionální organizaci e-mailového provozu, ale také pro centrální plánování a koordinaci schůzek a kontaktů, jak je typické pro moderní každodenní život na . v porovnání s jinými e-mailovými programy je Office Business Outlook Outlook 2021 přesvědčivý díky velkému rozsahu nástrojů a možností, s nimiž lze spravovat i složité projekty a rozsáhlou komunikaci. podporuje intuitivně použitelné a uživatelsky přívětivé uživatelské rozhraní 2021 , které umožňuje i nezkušeným uživatelům začít se softwarem rychle a snadno pracovat. Díky dotykovému ovládání je navíc program snadno použitelný i na tabletech a chytrých telefonech. User 

V případě dalších dotazů k produktu se obraťte na náš zákaznický servis.

Informace o výrobku "MICROSOFT OUTLOOK 2021"

Microsoft Outlook 2021 - všestranný kancelářský software pro správu e-mailů, kontaktů, úkolů a dalších položek - jako samostatný program

Microsoft Outlook 2021 je aktuální verze osvědčeného programu Office pro profesionální organizaci e-mailového provozu, ale také pro centrální plánování a koordinaci schůzek a kontaktů, jak je typické pro moderní každodenní podnikání.

V porovnání s jinými e-mailovými programy je Outlook přesvědčivý díky velkému rozsahu nástrojů a možností, s nimiž lze spravovat i složité projekty a rozsáhlou komunikaci.

Uživatelé jsou podporováni intuitivním a uživatelsky přívětivým uživatelským rozhraním Outlook 2021 , které umožňuje i nezkušeným uživatelům začít se softwarem rychle a snadno. Díky dotykovému ovládání je navíc program snadno použitelný i na tabletech a chytrých telefonech. Jednoduchá synchronizace mezi různými koncovými zařízeními zajišťuje, že uživatelé mají díky aplikaci Outlook 2021 přístup ke svým e-mailům, kontaktům, úkolům a schůzkám odkudkoli.

Pro každodenní kancelářskou práci nabízí tento e-mailový software mimo jiné také možnost vytvářet přehledné struktury složek a tematické složky pro smysluplné uspořádání e-mailů atd. Inteligentní funkce pomáhají oddělit důležité od nedůležitého a automaticky je podle toho třídit. Uživatelé tak mohou mít neustále přehled o všech důležitých úkolech a důležitých schůzkách. Mnoho užitečných funkcí jim pomáhá soustředit se na podstatné věci a šetřit tak drahocenný čas.

Pomocí aplikace Outlook 2021 je také možné spravovat několik e-mailových účtů prostřednictvím desktopového rozhraní a propojit je dohromady. To umožňuje synchronizovat různé kalendáře včetně schůzek, aby se zabránilo časovému překrývání. Díky přehlednému navigačnímu panelu jsou všechny funkce pro e-maily, úkoly, kontakty a kalendáře rychle dostupné. Uživatelské rozhraní, které bylo v aplikaci Outlook 2021 přepracováno, je ještě intuitivnější a pohodlnější než dříve.

MS Outlook 2021 je jinak k dispozici pouze jako pevná součást příslušné verze Office nebo v počtu 5 licencí, ale u společnosti Wiresoft si můžete e-mailový program zakoupit i samostatně - a to za mimořádně výhodnou cenu. Zájemci o Outlook 2021, kteří chtějí využívat všechny jeho nové výhody, by však měli vzít na vědomí, že software Office funguje pouze pod Windows 10.

V internetovém obchodě Wiresoft můžete získat nejen tuto aktuální verzi Outlook 2021, ale také starší a další programy Office za mimořádně nízké ceny jako kupní verzi. V následujícím podrobném přehledu najdete všechny zajímavé nové funkce aplikace Outlook 2021.

Nejdůležitější nové funkce aplikace Outlook 2021 pro Windows

Outlook 2021 obsahuje oproti předchozí verzi řadu vylepšení a nových funkcí, díky nimž je každodenní organizace e-mailového provozu, schůzek a úkolů ještě efektivnější. Mnohá zjednodušení jsou užitečná zejména v detailech a usnadňují soustředění na to podstatné: od klasifikace příchozích e-mailů podle jejich relevance přes službu bezpečných odkazů pro rozpoznání škodlivých odkazů až po organizaci schůzek napříč časovými pásmy.

Doručená pošta s funkcí Relevance zvládne záplavu e-mailů

Funkce "Doručená pošta s relevancí" pomáhá uživatelům doslova oddělit zrno od plev - protože dnešní e-mailový provoz bohužel obsahuje kromě skutečně důležitých zpráv také mnoho zbytečných zpráv, ne-li spamů nebo zpráv s malwarovými přílohami.

Funkce rozdělí doručenou poštu na dvě karty - označené jako "Relevantní" a "Ostatní". Nejdůležitější zprávy jsou samozřejmě uloženy na první kartě, ale uživatel je informován i o dalších e-mailech, které jsou zařazeny do sekce "Ostatní", a může si je zobrazit přepnutím karty. Další funkce, jako je "Zaměřeno ", lze použít k jednorázovému nebo obecnému třídění jednotlivých e-mailů na jiné kartě podle potřeby. Předpokladem pro používání služby Inbox with Relevance je všakúčet Microsoft Exchange.

Snadné třídění e-mailů

Pro uživatele, kteří nechtějí aktivovat doručenou poštu s významem nebo kteří pracují bez účtu Exchange, nabízí Outlook 2021 opět různé možnosti třídění a filtr "Nepřečtené" v seznamu zpráv.

Označení e-mailů jako "přečtených" při jejich mazání

Zejména při rozsáhlém e-mailovém provozu je důležitý rychlý přehled všech nepřečtených e-mailů, abyste nic nepřehlédli. Mnoho zpráv však nemá žádný význam a jsou smazány nepřečtené. Všechny tyto nepřečtené zprávy ve složce "Odstraněné položky" lze nyní označit jako přečtené několika kliknutími, aniž by bylo nutné klikat na každou zvlášť.

Režim soustředění v aplikaci Outlook 2021 usnadňuje soustředění

Zvláštní pozornost si zaslouží také nově integrovaný režim soustředění, který má za cíl pravý opak, tj. chránit uživatele před ostatními aktivními programy a zprávami při čtení e-mailů nebo organizování schůzek jejich dočasným skrytím

Poslouchání obsahu e-mailů

Když je v kanceláři hodně práce a času málo, může čtení e-mailů s velkým množstvím obsahu překážet. Řešení tohoto problému nabízí Outlook 2021, protože e-maily lze v programu číst i nahlas, zatímco se příjemce může současně věnovat jiným, důležitějším úkolům.

Zabezpečení e-mailového provozu pomocí služby Microsoft Safe Link

Aplikace Outlook 2021 také klade zvláštní důraz na zabezpečení dat v e-mailech.

Nová služba Safe-Link chrání před malwarem a phishingovými e-maily, které se skrývají zejména v odkazech. Odkazy vložené do e-mailu se zobrazují pomocí mnohem lepšího náhledu, zatímco na pozadí skener v reálném čase spolehlivě filtruje malware a phishingové odkazy.

Používání aplikace Outlook 2021 optimalizované pro dotykové ovládání

Uživatelé tabletů a chytrých telefonů mohou Outlook používat ještě snadněji díky nové integraci gest. K tomuto účelu jsou k dispozici gesta "Přejetí vlevo" a "Přejetí vpravo" pro akce jako "Označit jako přečtené", "Smazat", "Archivovat", "Označit" a "Žádné", které lze přiřadit jednotlivě.

Zobrazení tří časových pásem pro plánování

Globální spolupráce mezi společnostmi klade nové nároky na organizaci projektů a schůzek. AplikaceOutlook 2021 nyní nabízí možnost přidat do kalendáře více časových pásem. Zobrazuje se zde místní časová dostupnost všech účastníků, což usnadňuje výběr času, který vyhovuje všem při plánování mezinárodních schůzek.

Nezmeškejte připomenutí schůzky

Abyste nezmeškali důležité schůzky, nabízí Outlook 2021 několik způsobů, jak vám je připomenout. Nad aktuálně otevřeným oknem je možné zobrazit nápadnou připomínku nebo na ni upozornit nenápadným blikáním na hlavním panelu.

Zobrazení účastníků schůzky

Abyste věděli, kdo se účastní schůzky organizované jiným účastníkem, lze nyní v aplikaci Outlook 2021 na vlastním počítači zobrazit odpovědi ostatních osob na příslušný požadavek.

Zlepšení vizuálního dojmu e-mailů pomocí souborů SVG

E-maily mohou získat informační obsah a působivost také prostřednictvím vizuálního obsahu, například vložením vektorové grafiky - nazývané také Scalable Vector Graphics (SVG). Aplikace Outlook 2021 obsahuje výběr takových motivů SVG, které lze používat zdarma.

Výhodou vektorové grafiky je na jedné straně její škálovatelnost: lze ji zvětšovat nebo zmenšovat bez ztráty kvality obrazu a lze ji také libovolně otáčet. Kromě toho jsou k dispozici různé filtry pro úpravy, například pro změnu barvy.

Přístupná komunikace v aplikaci Outlook 2021

AplikaceOutlook 2021 nabízí také možnost bezbariérové komunikace, takže e-maily apod. mohou číst a rozumět jim i osoby s handicapem. Program přitom uplatňuje mezinárodně platné normy. Příslušná řešení se zobrazí v seznamu "Doporučené akce". Podpůrnou funkci opravy chyb lze aktivovat již v aplikaci Outlook 2021 při vytváření zprávy, takže spontánnímu vytváření zpráv nic nebrání. Automatické návrhy na zlepšení lze přijmout jedním kliknutím a automaticky je implementovat do aplikace Outlook.

Systémové požadavky pro aplikaci Outlook 2021

Aplikace Outlook 2021 je k dispozici pro systém Windows ve 32bitové i 64bitové verzi. Ve výchozím nastavení je nainstalována 32bitová verze. Jeho výhoda spočívá ve vyšší kompatibilitě s mnoha dalšími aplikacemi a doplňky, které lze používat společně s programy Office.

  • Operační systém: Windows 10, Windows 11, Windows Server 2019 nebo Windows Server 2022
  • Procesor: 1,1 GHz nebo rychlejší (dvoujádrový)
  • Místo na pevném disku: alespoň 4 GB
  • Pracovní paměť: min. 4 GB RAM
  • Grafická karta: min. 1 280 x 768 pixelů (od rozlišení 4K je vyžadována 64bitová verze Office)

Koupit Outlook jako jeden program sady Office Suite 2021 za rozumnou cenu u společnosti Wiresoft

Aplikace Outlook 2021 je klasickou součástí sad Microsoft Office a obvykle je k dispozici pouze v rámci příslušného balíku Office. Na rozdíl od většiny ostatních poskytovatelů softwaru Microsoft však společnost Wiresoft nabízí Outlook 2021 k prodeji také jako samostatný program. Pokud nechcete používat žádný jiný program Office, získáte při nákupu softwaru u společnosti Wiresoft dvojnásobnou výhodu, protože Outlook 2021 obdržíte individuálně za mimořádně výhodnou cenu!

Vaše výhody při nákupu Outlook 2021 od společnosti Wiresoft: Získáte licenci pro jednoho uživatele, která vás nezavazuje k drahému předplatnému s placenými aktualizacemi, ani nemá žádná omezení funkčnosti. Jedná se o čistě nákupní verzi, která je registrována pouze na vás.

Bezpečný nákup softwaru u společnosti Wiresoft: Licence pro jednoho uživatele aplikace Outlook 2021, kterou zakoupíte v našem obchodě se softwarem, obvykle pochází z větší objemové licence nebo se jedná o použitý software, který již původní kupující nepoužívá. Rozsah funkcí je 100% použitelný a zcela shodný s aplikací Outlook 2021, která je rovněž součástí sady Office Suite 2021. Jako renomovaný prodejce použitého softwaru Microsoft nabízí společnost Wiresoft také pouze oficiální plné verze, které jsou totožné s programy Microsoft dostupnými v jiných maloobchodních prodejnách.

Nákup použitého softwaru od společnosti Wiresoft je zcela legální a bez rizika: ani vy, ani my se nenacházíme v právně nebezpečné zóně! Každý program Microsoft nabízený společností Wiresoft, ať už jde o použitý software nebo o součást objemové licence, byl navíc námi testován z hlediska jeho skutečné a bezchybné použitelnosti, takže jej lze po zakoupení a stažení plně a neomezeně používat.

Zejména soukromí uživatelé, freelanceři a malé firmy mohou využívat všech výhod aplikace Outlook 2021 zakoupením softwaru od společnosti Wiresoft. V obchodě Wiresoft Software Shop najdete nejen Outlook, ale i všechny ostatní programy Office na prodej a mnoho dalších programů Microsoft.

Máte-li jakékoli dotazy týkající se aplikace Outlook 2021 nebo jiného programu Office, využijte naše kompetentní poradenství prostřednictvím e-mailu, telefonu nebo chatu.

Další odkazy na "MICROSOFT OUTLOOK 2021"
Hodnocení zákazníků pro "MICROSOFT OUTLOOK 2021"
Napište recenzi
Recenze budou aktivovány po ověření.

Pole označená * jsou povinná.

Vzal jsem na vědomí nařízení o ochraně osobních údajů.

Kategorie