Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Pomoc s nastavením
+49 69 173261340
 
MICROSOFT VISUAL STUDIO 2022 ENTERPRISE
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Každým nákupem u společnosti Wiresoft podpoříte Kinderschutzbund.

MICROSOFT VISUAL STUDIO 2022 ENTERPRISE

Připraveno k okamžité expedici, dodací lhůta 24 hodin

 • SW10485
 • MX3-00199
 • Trvale platné
 • Všechny jazyky
 • EU
P Dostanete Bonusové body
SOFTWARE KE STAŽENÍ + LICENCE
58 195,90 Kč * 64 660,90 Kč * (10% uloženo)

včetně DPH.

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Každým nákupem u společnosti Wiresoft podpoříte Kinderschutzbund.


Jste firemní zákazník
nebo máte právní dotazy?

Jsem tu pro vás.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

PODROBNOSTI  
Verze Plná verze
Zařízení 1x
Rozsah dodávky Stažení + licenční klíč
Střední Ke stažení
Runtime Neomezeně
Jazyky Všechny jazyky
Doba dodání  Několik minut
Systém  Windows (32bit/64bit)
Terminálový server Kompatibilní


Visual Studio je osvědčené integrované vývojové prostředí společnosti Microsoft pro návrh a nasazení složitých podnikových aplikací v mnoha oblastech. Zejména Enterprise-Edition tohoto komplexního řešení přesvědčí velkým výběrem nástrojů a funkcí - nejen pro návrh, ale i pro průběžné testování vyvíjených programů - a je proto vhodné zejména pro větší firmy a organizace, a tedy i pro celé týmy programátorů.

V případě dalších dotazů k produktu se obraťte na náš zákaznický servis.

Informace o výrobku "MICROSOFT VISUAL STUDIO 2022 ENTERPRISE"

Maximální produktivita vývojářů s Visual Studio 2022 Enterprise - jako zakoupená verze

Visual Studio je osvědčené integrované vývojové prostředí společnosti Microsoft pro návrh a nasazení komplexních podnikových aplikací v mnoha oblastech. Zejména edice Enterprise tohoto komplexního řešení přesvědčí velkým výběrem nástrojů a funkcí - nejen pro návrh, ale i pro průběžné testování vytvořených programů - a je proto vhodná zejména pro větší firmy a organizace, a tedy i pro celé týmy programátorů.

Visual Studio Enterprise přesvědčí v nové verzi 2022 mnoha vylepšeními v detailech i zcela novými funkcemi, které usnadňují každodenní práci vývojářů; patří mezi ně zejména IntelliCode s návrhy řešení založenými na umělé inteligenci a Visual Studio Live Share s praktickými nástroji pro lepší spolupráci v reálném čase.

Kromě toho byly v aplikaci Visual Studio Enterprise 2022 vylepšeny refaktoring a navigace, stejně jako debugger, který byl rozšířen o několik funkcí. A díky Live Unit Testing lze testy spouštět ještě během psaní kódu, zatímco Live Dependency Checking zajišťuje v reálném čase kompatibilitu kódu s příslušnými pravidly závislostí.

Zakoupením Visual Studio 2022 Enterprise Edition jako použitého softwaru od společnosti Wiresoft mají uživatelé velkou výhodu, že mohou tento vývojářský software, který je společností Microsoft nabízen výhradně jako velkoobjemová licence, používat jako vlastní individuální licenci na svém počítači.

Kromě Visual Studia 2022 Enterprise Edition naleznete v internetovém obchodě Wiresoft i další Visual Studio Editions - v jiných verzích - jako verze pro jednoho uživatele, které běžný obchod obvykle nemá skladem, stejně jako mnoho dalších programů společnosti Microsoft. Následující přehled představuje exkluzivní funkce Visual Studia 2022 Enterprise a všechny další důležité funkce a vlastnosti této verze.

Nejdůležitější funkce ve Visual Studiu 2022 Enterprise

Visual Studio 2022 nabízí kromě předchozích osvědčených funkcí a nástrojů řadu praktických doplňků a optimalizací základních funkcí i zcela nové funkce, které ještě lépe podporují vývojáře v jejich programování.

 • Git-First-Workflow: Nové úvodní okno nyní nabízí několik nových možností: Nejprve je k dispozici možnost klonovat nebo zkontrolovat kód z úložiště a různé možnosti otevření nebo vytvoření projektu.V průběhu toho byl také zcela přepracován předchozí dialog, který se spouští při vytváření projektu. Stromová struktura, která se dříve zobrazovala vlevo, již neexistuje; byla nahrazena vyhledávacím polem a různými filtry, pomocí nichž mohou uživatelé najít požadované šablony.
 • Editor kódu: Barevný design IDE lze změnit ze standardní modré na tmavou a k dispozici jsou nové barvy pro zvýraznění syntaxe: Metody jsou zobrazeny bronzovou barvou, klíčová slova jako for, foreach, if atd. fialovou barvou.
 • Vykreslování PMA (Per-Monitor-Aware): Zatímco dosud se vyskytovaly problémy se zobrazením při použití monitorů s různým rozlišením, např. při vzdáleném připojení, takže Visual Studio vypadalo rozmazaně nebo bylo vykreslováno s nesprávným měřítkem, Visual Studio 2022 nyní nabízí aplikaci podporující PMA a vykresluje se správně bez ohledu na použité měřítko.

Nové funkce vyhledávání a filtrování

Mnoho známých funkcí vyhledávání a filtrování bylo optimalizováno pro verzi Visual Studio 2022 Enterprise, což vývojářům umožňuje ušetřit ještě více času a pracovat efektivněji:

 • Nové vyhledávací pole a nové vyhledávací funkce: Vyhledávací pole, které bylo dříve známé z Visual Studia, nyní zaujímá centrálnější pozici uprostřed panelu nabídek. Vstupní pole má nyní také fuzzy vyhledávání, tj. vyhledávání tolerující chyby nebo fuzzy vyhledávání, které vrací výsledky pro položky nabídky i s chybně napsanými výrazy. Vyhledávání také podporuje volby, takže odpovídající shody se zobrazují přímo v příslušném bodě dialogu, místo aby bylo nutné se k nim proklikávat přes struktury a nabídky.
 • Vyhledávací funkce pro ladění: Vyhledávání konkrétních názvů a hodnot zahrnuje okna pro ladění "Watch", "Locals" a "Auto", která pomáhají najít konkrétní objekty a hodnoty. Zahrnuje několik úrovní, např. také dílčí objekty nebo seznamy. Zobrazení hodnot lze navíc formátovat.
 • Hledání referencí: Zde lze výsledky vyhledávání zobrazené v seznamu dále filtrovat podle určitých vlastností nebo proměnných. V závislosti na tom, zda se vyhledávají akce čtení nebo zápisu, je třeba do vyhledávacího pole zadat "read" nebo "write".
 • Nová funkce filtru pro složky projektu: Průzkumník složek projektu ve Visual Studiu nyní nabízí také možnost zcela skrýt jednotlivé soubory projektu, které byly v zobrazení vyjmuty. Kromě toho panel nástrojů v Průzkumníku řešení obsahuje mimo jiné tlačítka pro přepnutí ze zobrazení řešení do zobrazení složky, sbalení uzlů a zobrazení skrytých souborů.

Nové refaktorizace ve Visual Studiu 2022 Enterprise

Jazyk C# nyní nabízí několik nových refaktorizací, které výrazně usnadňují organizaci kódu; mimo jiné lze členy přesunout do rozhraní nebo základní třídy, jmenné prostory lze přizpůsobit tak, aby odpovídaly konkrétní struktuře složek, a smyčky foreach lze převést na dotazy LINQ. Vhodné návrhy jsou uvedeny v "žárovce".

Vyčištění kódu

Funkce pro automatické přeformátování zdrojového kódu pomocí nástroje Code Cleanup se zobrazuje v aplikaci Visual Studio 2022 jako ikona koštěte pod editorem zdrojového kódu a je k dispozici po jediném kliknutí. V úvahu se berou také nastavení souborů .editorconfig. Čištění kódu má také nový indikátor integrity a nový příkaz při čištění, který vyhledá skupinu klasických chyb. Varování nebo návrhy lze zobrazit jedním kliknutím a okamžitě je provést. Často používané opravy lze také uložit nebo nakonfigurovat jako profil.

IntelliCode ve Visual Studiu 2022

IntelliCode je dalším vývojem předchozího automatického dokončování IntelliSense. Zatímco v tomto případě byly dostupné vlastnosti a metody zobrazeny v abecedně řazeném seznamu, v programu IntelliCode se na začátku seznamu zobrazují ty metody a vlastnosti, u nichž je největší pravděpodobnost, že se objeví, a jsou označeny hvězdičkou.

IntelliCode je založen na analýze více než 2 000 open source projektů na GitHubu od společnosti Microsoft, ale uživatelé mohou k tréninku IntelliCode použít i své vlastní projekty a na základě toho dostávat návrhy. Analytická data se za tímto účelem přenášejí do cloudu a zpracovávají se, ale bez zdrojových kódů.

Sdílení ve službě Visual Studio Live

Live Share umožňuje až 30 uživatelům spolupracovat na stejné bázi zdrojového kódu v Visual Studio 2022 sdílením báze kódu a jejího kontextu s ostatními členy týmu. Funguje to proto, že služba Visual Studio Live Share nepřenáší obrázek, ale pouze strom souborů a kontextové informace. To znamená, že každý účastník zůstává ve svém známém prostředí a může upravovat určité části zdrojového kódu nezávisle na hostiteli. Služba Live Share také nabízí možnost společného ladění.

Ladění ve Visual Studiu 2022

Když už mluvíme o ladění: Debugger ve Visual Studiu 2022 Enterprise nyní pracuje dvakrát rychleji než v předchozí verzi a zároveň byla výrazně snížena spotřeba paměti při ladění aplikací C++ mimo proces.

 • Nový nástroj pro připínání vlastností: Objekty lze ještě snadněji identifikovat podle jejich vlastností. K tomu stačí přetáhnout kurzor na konkrétní vlastnost v okně ladicího programu nebo v okně pro lokální proměnné nebo pro automatické nástroje a kliknout na symbol kolíku: okamžitě se zobrazí odpovídající informace.
 • Datové body přerušení: Zatímco v předchozích verzích byly datové body přerušení určeny pouze pro jazyk C++, ve Visual Studiu 2022 jsou k dispozici i pro aplikace .NET Core. Jakmile se změní hodnota vlastnosti pro určitý objekt, přeruší provádění kódu bez ohledu na to, kde se právě nachází. Body přerušení dat jsou skvělé pro zjištění místa, kde je upraven, přidán nebo odebrán určitý globální objekt.

Xamarin pro mobilní vývojáře

Xamarin je nyní k dispozici naadrese Visual Studio 2022 Enterprise. Kromě úspory místa při instalaci, která činí 7 GB namísto dřívějších 21 GB, nabízí Xamarin také kratší dobu kompilace a nasazení pro Android. Obsahuje také editor vlastností Xamarin.Forms pro vlastnosti XAML a vylepšený prohlížeč Xamarin.Forms Previewer.

ASP.NET pro webové vývojáře

Pro aplikace ASP.NET je výchozí šablona projektu v aplikaci Visual Studio 2022 založena na ASP.NET Core 2.2. Šablona projektu je také mnohem přehlednější a nyní vytváří méně souborů.

Exkluzivní podnikové funkce ve Visual Studiu 2022

Zejména Visual Studio 2022 Enterprise nabízí některé funkce, které nejsou obsaženy v žádné jiné edici:

 • Ladění snímků: Tato funkce umožňuje uživatelům vytvořit snímek aktivního provádění aplikace a analyzovat tak, co se v daném okamžiku děje. Snímek zobrazuje aktuální stav zdrojového kódu a proměnných.
 • Ladění cestování v čase (TTD): Jedná se o rozšíření ladění snímků. Pomocí TTD lze webové aplikace spuštěné prostřednictvím virtuálního počítače Azure zaznamenávat během ladění na vzdáleném systému a zkoumat jejich časový průběh.
 • Live Unit Testing: Live Unit Testing je vhodný pro testování balíčků řešení pro .NET Framework nebo .NET Core. Tato funkce umožňuje automatické spouštění testů jednotek na pozadí během psaní kódu. Live Unit Testing také spouští dynamické testy ihned po změně kódu a v případě selhání okamžitě informuje uživatele. Výsledky jsou vizualizovány v reálném čase, včetně pokrytí kódu.
 • IntelliTrace: Tato exkluzivní funkce ve Visual Studiu Enterprise pro jazyky C#, Visual Basic a C++ šetří čas při ladění sledováním průběhu provádění kódu. Během ladění IntelliTrace průběžně zaznamenává data, jako jsou interakce se systémem (např. kliknutí, přístupy k systému, registru nebo databázím, načítání dokumentů XML, spouštění vláken) a volání metod v kódu programu. Uživatelé mohou přejít zpět na jednotlivé mezistanice a prohlédnout si konkrétní hodnoty v průběhu.

Systémové požadavky pro Visual Studio 2022 Enterprise

Pro instalaci Visual Studio 2022 Enterprise obecně platí následující požadavky; v jednotlivých případech mohou být vyšší:

 • Operační systémy: Windows 10 verze 1909 nebo vyšší, Windows 11 verze 21H2,( Home, Professional, Education a Enterprise), Windows Server 2016 až Windows Server 2022 Standard & Datacenter
 • Procesor: doporučuje se min. 1,8 GHz Quad-Core nebo lepší. Procesory ARM nejsou podporovány
 • Paměť: min. 4 GB RAM
 • Místo na pevném disku: 850 MB, typické instalace vyžadují 20 - 50 GB volného místa (v závislosti na instalovaných funkcích až 210 GB)
 • Grafická karta: min. 1 920 x 1080, doporučeno 1 366 x 768 nebo vyšší

Koupit Visual Studio 2022 Enterprise jednotlivě u společnosti Wiresoft v internetovém obchodě za rozumnou cenu

Software Visual Studio 2022 Enterprise je běžně nabízen společností Microsoft pouze jako velkoobjemová licence. V internetovém obchodě Wiresoft Online Shop si můžete zakoupit Enterprise Edition také jako jednu licenci - za obzvláště výhodnou cenu jako tzv. použitý software.

Jednotlivá licence Visual Studio 2022 Enterprise Edition, kterou nabízíme k prodeji, je součástí dřívější velkoobjemové licence Visual Studio společnosti, která byla při dalším prodeji rozdělena a tím převedena na jednotlivé licence, které jsou pak označovány jako použitý software. Rozdělení ani označení tohoto softwaru Visual Studio 2022 Enterprise Software jako používaného softwaru neznamená žádné omezení funkčnosti.

Nákup softwaru u společnosti Wiresoft - vždy v bezpečí! Tato edice Visual Studio 2022 Enterprise dostupná ve Wiresoft Shopu přesvědčí nejen svou mimořádně příznivou cenou, ale nabízí také bezpečnost při nákupu díky okamžitému stažení a aktivaci licence pomocí přiloženého platného svazkového licenčního klíče.

Každý nákup Visual Studia 2022 Enterprise nebo jakéhokoli jiného programu jako použitého softwaru v obchodě Wiresoft Software Shop nepředstavuje žádný právní problém, protože obchodování s použitým softwarem je jednoznačně povoleno zákonem, což bylo potvrzeno mnoha pravomocnými rozsudky.

Použitý software, jako je Visual Studio 2022 Enterprise Edition v podobě jedné licence, nabízí našim zákazníkům levnou možnost používat exkluzivní edice programu sami. Využijte i vy naší výhodné nabídky softwaru Microsoft!

V obchodě Wiresoft Software-Shop najdete Visual Studio 2022 Enterprise Edition a další verze Visual Studia a jiných programů společnosti Microsoft k okamžitému stažení. Máte-li jakékoli dotazy týkající se Visual Studio 2022 Enterprise nebo jiného softwaru společnosti Microsoft, jednoduše využijte naše kompetentní poradenství v chatu nebo e-mailem či telefonicky.

Další odkazy na "MICROSOFT VISUAL STUDIO 2022 ENTERPRISE"
Hodnocení zákazníků pro "MICROSOFT VISUAL STUDIO 2022 ENTERPRISE"
Napište recenzi
Recenze budou aktivovány po ověření.

Pole označená * jsou povinná.

Vzal jsem na vědomí nařízení o ochraně osobních údajů.

Kategorie