Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Pomoc s nastavením
+49 69 173261340
 
MICROSOFT OUTLOOK MAC 2021
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Každým nákupem u společnosti Wiresoft podpoříte Kinderschutzbund.

MICROSOFT OUTLOOK MAC 2021

K dispozici k okamžitému stažení

 • SW10494
 • 3YF-00233
 • Trvale platné
 • Všechny jazyky
 • EU
P Dostanete Bonusové body
SOFTWARE KE STAŽENÍ + LICENCE
2 085,90 Kč * 2 316,90 Kč * (9,97% uloženo)

včetně DPH.

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Každým nákupem u společnosti Wiresoft podpoříte Kinderschutzbund.


Jste firemní zákazník
nebo máte právní dotazy?

Jsem tu pro vás.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

PODROBNOSTI  
Verze Plná verze
Zařízení 1x
Rozsah dodávky Stáhnout + licence
Střední Stáhnout
Runtime Neomezené
Jazyky Všechny jazyky
Doba dodání  Několik minut
MacOS  Monterey, Big Sur, Catalina, Mojave


Outlook for Mac 2021 je nejnovější verzí programu pro počítače Microsoft Apple  pro profesionální centrální organizaci e-mailového provozu, kontaktů a úkolů - a tedy prakticky nepostradatelný v moderním každodenním životě. je ve srovnání se srovnatelným e-mailovým softwarem pravděpodobně stále nepřekonaný - díky široké škále funkcí a možností lze s jeho pomocí efektivně organizovat obchodní komunikaci napříč časem i hranicemi zemí a snadněji řídit i složité projekty. Intuitivní a uživatelsky přívětivé nové rozhraní Business Outlook  Desktop  Outlook for Mac 2021 podporuje profesionály i nezkušené uživatele v jejich každodenní kancelářské práci, protože program umožňuje rychlý a snadný začátek používání dostupných funkcí.

V případě dalších dotazů k produktu se obraťte na náš zákaznický servis.

Informace o výrobku "MICROSOFT OUTLOOK MAC 2021"

Microsoft Outlook pro Mac 2021 jako samostatný program pro správu e-mailů, kontaktů a schůzek

Outlook pro Mac 2021 je nejnovější verze programu společnosti Microsoft pro počítače Apple   pro profesionální centrální organizaci e-mailového provozu, kontaktů a úkolů - a tedy prakticky nepostradatelný v moderním obchodním životě. V porovnání se srovnatelným e-mailovým softwarem je Outlook stále nepřekonaný - díky široké škále funkcí a možností lze efektivně organizovat obchodní komunikaci napříč časem i hranicemi zemí a s programem lze snadněji řídit i složité projekty.

Intuitivní a zároveň uživatelsky přívětivé nové rozhraní programu Outlook for Mac 2021 podporuje profesionály i začátečníky v jejich každodenní kancelářské práci, protože program umožňuje rychle a snadno začít používat dostupné funkce.

Lepší přehled o e-mailovém provozu nabízí také Outlook for Mac 2021 díky možnosti vytvářet složité struktury složek pro příslušné úkoly nebo témata; to umožňuje rozumně a přehledně uspořádat e-maily a související kontaktní informace atd. Inteligentní funkce ve složce Doručená pošta podporují uživatele v každodenní komunikaci, aby rozlišovali mezi nedůležitými a důležitými věcmi a inteligentně je třídili. Tímto způsobem máte neustále přehled o všech skutečně důležitých úkolech a důležitých schůzkách.

K úspoře času přispívají i další užitečné funkce aplikace Outlook pro Mac 2021, které uživatelům umožňují lépe se soustředit na to nejdůležitější. Možnost propojení a správy více e-mailových účtů prostřednictvím jediného rozhraní na ploše, kterou nabízí Outlook for Mac 2021 , umožňuje lepší koordinaci komunikace. Například při organizování schůzek jsou jednotlivé kalendáře účastníků, včetně již vyplněných schůzek, synchronizovány, aby se od počátku zabránilo časovému překrývání.

Na přehledném navigačním panelu jsou ihned k dispozici všechny funkce potřebné k práci s e-maily a úkoly a k úpravě kontaktů a kalendářů. Kromě toho bylo přepracováno rozhraní pracovní plochy aplikace Outlook pro Mac 2021 , které se nyní díky intuitivním funkcím a vlastnostem používá ještě pohodlněji než v předchozí verzi.

Novinkou je také optimalizované dotykové ovládání, takže Outlook lze nyní lépe používat také na tabletech a chytrých telefonech. Tato verze navíc nabízí snadnější synchronizaci mezi různými koncovými zařízeními, takže všechny e-maily, kontakty, úkoly a schůzky lze zpřístupnit lokálně i nezávisle prostřednictvím aplikace Outlook for Mac 2021.

MS Outlook pro Mac 2021 není k dispozici v běžných obchodech jako licence pro jednoho uživatele, ale je nabízen pouze jako nedílná součást stejnojmenné verze Office for Mac - u Wiresoftu si však můžete e-mailový software od Microsoftu zakoupit i samostatně - za mimořádně výhodnou cenu!

Kromě této verze Outlook pro Mac najdete v internetovém obchodě Wiresoft také starší verze a další programy Office pro macOS jako samostatné verze k zakoupení. Podrobný přehled všech zajímavých nových funkcí verze Outlook for Mac 2021 naleznete níže.

Představení nejdůležitějších nových funkcí aplikace Outlook for Mac 2021 pro e-mailový provoz

Oproti předchozí verzi obsahujeOutlook for Mac 2021 celou řadu optimalizovaných stávajících funkcí a také zcela nové funkce, které ještě více usnadňují organizaci e-mailového provozu a koordinaci schůzek a úkolů. Jednotlivá drobná vylepšení společně zajišťují výrazné zvýšení výkonu, protože ještě více usnadňují soustředění na to podstatné: začíná to inteligentní klasifikací příchozího e-mailového provozu podle jeho relevance, doplněnou o bezpečnou detekci škodlivých odkazů v něm obsažených prostřednictvím služby Microsoft Safe-Link a nekončí to automatickým převodem časových pásem pro organizaci schůzek mimo domov.

Doručená pošta s významem pro zvládání každodenní záplavy e-mailů

Denní e-mailový provoz ve firmě obvykle obsahuje kromě skutečně důležitých zpráv také spoustu zbytečných a nevyžádaných zpráv. Funkce "Doručená pošta s relevancí" zde nabízí užitečnou nápravu, protože pomáhá uživatelům oddělit důležité věci od nedůležitých tím, že je předem roztřídí a podle nich seřadí. K tomuto účelu používá Doručená pošta s relevancí dvě karty pro doručenou poštu - s názvy "Relevantní" a "Ostatní". Zprávy, které jsou považovány za důležité, jsou automaticky vedeny na kartě "Relevantní", všechny ostatní na kartě "Ostatní". Aplikace Outlook však uživatele informuje o dalších e-mailech, které si může okamžitě zobrazit pouhým přepnutím karty.

Další funkce, jako například "Zaměřeno", doplňují předtřídění tím, že definují, které e-maily se mají třídit buď jednorázově, nebo obecně do příslušného jiného rejstříku. Pro používání služby Inbox with Relevance je vyžadován účet Microsoft Exchange.

Poznámka @mention

Pokud chce autor v e-mailové zprávě nebo pozvánce na schůzku upozornit na konkrétní osobu, vloží do těla textu symbol @ doplněný příslušným jménem. Tím se jméno zvýrazní v těle zprávy, Outlook for Mac 2021 se pak automaticky přidá i do řádku předmětu a @ se zobrazí i vedle zprávy v doručené poště.

Čtení a potvrzování doručení e-mailů

Aby bylo jisté, že příjemce zprávu nejen obdržel, ale také si ji přečetl, používá Outlook pro Mac 2021 jednak potvrzení o doručení, že e-mail byl skutečně doručen do schránky příjemce, a jednak potvrzení o přečtení, které odesílatel obdrží po otevření zprávy.

Použití e-mailových šablon pro podobné zprávy

V každodenním e-mailovém provozu se často vyskytují pravidelně odesílané zprávy, jejichž obsah se mění jen zřídka, např. stavové zprávy apod. To lze ještě urychlit nastavením a použitím uložených šablon, které jsou v případě potřeby okamžitě k dispozici. Před odesláním šablony je pak třeba doplnit pouze nové informace.

Opožděné odesílání e-mailových zpráv

Outlook pro Mac 2021 nabízí možnost určit čas pro odesílání e-mailů podle definovaných pravidel. To znamená, že přenos jednotlivých zpráv i všech zpráv může být zpožděn, a to jak o celé dny, tak o hodiny a minuty. Příslušný e-mail se uloží do složky Koncepty do zadaného času a odešle se, i když v počítači není otevřen Outlook .

Další inovace v aplikaci Outlook for Mac 2021 pro organizaci

Následující nové nebo optimalizované funkce také usnadňují organizaci schůzek a nabízejí praktické usnadnění komunikace:

 • Koordinace různých časových pásem: Praktické zejména při plánování cesty do jiného časového pásma: Outlook pro Mac 2021 zde má možnost vytvořit odpovídající událost s místním časem začátku a konce. Díky automatickému převodu informací není nutné vyhledávat informace na internetu a provádět vlastní převod.
 • Souhrnné karty pro cesty: Tato chytřejší funkce v aplikaci Outlook nejen automaticky přidává rezervované cesty do kalendáře, ale také samostatně používá stejné souhrnné karty pro všechny schůzky a data, které rozpozná v rezervacích - kromě data a času, míst a důležitých čísel i dalších užitečných informací.
 • Režim Focus Mode zlepšuje soustředění: Režim Focus Mode, nově integrovaný do aplikace Outlook for Mac 2021, zlepšuje soustředění při práci, ať už jde o psaní či čtení e-mailů nebo koordinaci schůzek, protože dočasně skrývá všechny ostatní aktivní aplikace i nové zprávy.
 • Služba Microsoft Safe-Link zajišťuje zabezpečení e-mailů: Outlook for Mac 2021 poskytuje vylepšené zabezpečení při přijímání potenciálně škodlivých e-mailů. Služba Microsoft Safe-Link Service zejména detekuje malware skrytý v odkazech podvodných e-mailů; ty se zobrazují v optimalizovaném náhledu. Integrovaný skener v reálném čase spolehlivě filtruje malware a phishingové odkazy.
 • Dotykové ovládání aplikace Outlook for Mac 2021: Uživatelé aplikace Outlook for Mac 2021 na tabletu nebo chytrém telefonu mohou program ovládat ještě intuitivněji díky vylepšenému používání gest. Akce jako "Označit jako přečtené", "Označit", "Smazat", "Archivovat" a "Žádné" lze individuálně definovat gesty "Přejetí vlevo" a "Přejetí vpravo".
 • Zobrazení účastníků schůzky: Pokud schůzku organizuje jiný zaměstnanec, mohou se odpovědi pozvaných osob na požadavek v aplikaci Outlook for Mac 2021 zobrazit i na jejich vlastním Macu.
 • Vizuální vylepšení e-mailů pomocí souborů SVG: E-maily často získají na informačním obsahu i působivosti, pokud odesílatel vloží vhodný soubor SVG - Scalable Vector Graphics neboli vektorovou grafiku. Výhodou vektorové grafiky je nejen její škálovatelnost, což znamená, že ji lze zvětšovat, zmenšovat nebo otáčet bez ztráty kvality obrazu. Lze je také dále zpracovávat pomocí různých filtrů. Aplikace Outlook for Mac 2021 nabízí k tomuto účelu výběr vhodných motivů SVG.

Systémové požadavky pro používání aplikace Microsoft Outlook 2021 v počítači Mac

Následující informace uvádějí minimální požadavky na instalaci a spuštění aplikace Outlook for Mac 2021 na zařízení Apple.

 • Operační systém: Verze jednoho ze tří nejnovějších operačních systémů macOS
 • Procesor: Intel nebo Apple Silicon (M1)
 • Paměť: alespoň 4 GB
 • Pevný disk: alespoň 10 GB volného místa
 • Grafická karta: alespoň 1 280 x 800 pixelů

Kupte si Outlook pro Mac jako samostatný program sady Office Suite pro Mac 2021 u společnosti Wiresoft za nízkou cenu

Jako typický software sad Microsoft Office pro Mac je Outlook for Mac 2021 u většiny prodejců k dispozici pouze při zakoupení odpovídající kompletní verze sady Office. Na druhou stranu společnost Wiresoft nabízí aplikaci Outlook for Mac 2021 také samostatně ve svém obchodě se softwarem. Zakoupením softwaru od společnosti Wiresoft získáte dvojí výhodu: na jedné straně všechny výhody, které tato kupní verze nabízí ve srovnání s předplacenou verzí, která obvykle obsahuje zpoplatněné aktualizace, a na druhé straně mimořádně příznivou cenu!

Aplikace Outlook pro Mac 2021 nabízená společností Wiresoft se nijak neliší od softwaru obsaženého v příslušném balíku Office, ani nemá žádná omezení, pokud jde o funkčnost.

Bezpečný nákup softwaru s Wiresoftem: Outlook for Mac 2021 je licence pro jednoho uživatele, která pochází z větší objemové licence, kterou již původní kupující - obvykle společnost - nepoužívá. Tento software je na vás registrován až po zakoupení. Společnost Wiresoft jako renomovaný prodejce nabízí pouze použitý software společnosti Microsoft, jehož nákup a prodej v rámci EU je zcela legální a bez rizika. Jedná se vždy o oficiální plné verze, které jsou totožné s programy nabízenými společností Microsoft. Pro vaši bezpečnost jsme každý program Microsoft nabízený v rámci množstevní licence otestovali z hlediska dokonalé použitelnosti, abyste jej mohli po instalaci plně a neomezeně používat.

To znamená, že zejména soukromí uživatelé a osoby samostatně výdělečně činné, stejně jako malé firmy mohou využívat všechny výhody aplikace Outlook for Mac 2021 jako samostatného programu zakoupením softwaru od společnosti Wiresoft. Kromě aplikace Outlook pro Mac najdete v obchodě se softwarem také další programy Office pro Mac a další software společnosti Microsoft za výhodné ceny.

V případě dotazů týkajících se Outlook for Mac 2021 nebo jiné verze či jiného programu Office for Mac jednoduše využijte naše kompetentní poradenství prostřednictvím e-mailu, telefonu a chatu.

Další odkazy na "MICROSOFT OUTLOOK MAC 2021"
Hodnocení zákazníků pro "MICROSOFT OUTLOOK MAC 2021"
Napište recenzi
Recenze budou aktivovány po ověření.

Pole označená * jsou povinná.

Vzal jsem na vědomí nařízení o ochraně osobních údajů.

Kategorie