Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Pomoc s nastavením
+49 69 173261340
 
MICROSOFT WORD 2019
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Každým nákupem u společnosti Wiresoft podpoříte Kinderschutzbund.

MICROSOFT WORD 2019

K dispozici k okamžitému stažení

  • SW10123
  • 059-09181
  • Trvale platné
  • Všechny jazyky
  • EU
P Dostanete Bonusové body
SOFTWARE KE STAŽENÍ + LICENCE
1 219,90 Kč * 1 354,90 Kč * (9,96% uloženo)

včetně DPH.

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Každým nákupem u společnosti Wiresoft podpoříte Kinderschutzbund.


Jste firemní zákazník
nebo máte právní dotazy?

Jsem tu pro vás.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

PODROBNOSTI  
Verze Plná verze
Zařízení 1x
Rozsah dodávky Ke stažení + licence
Střední Ke stažení
Runtime Neomezeně
Jazyky Všechny jazyky
Doba dodání  Několik minut
Systém  Windows (32bit/64bit)
Terminálový server Kompatibilní


Word 2019 je nejnovější verze celosvětově používaného softwaru pro zpracování textu od společnosti Microsoft. Tento bohatě vybavený kancelářský program se svými integrovanými nástroji a intuitivním ovládáním zdaleka neomezuje jen na psaní a úpravu textů: četné možnosti návrhu umožňují vkládání grafiky a tabulek, všestranné možnosti prezentace a formátování dokumentů jsou vhodné nejen pro vyřizování obchodní korespondence, ale také pro tvorbu profesionálně zpracovaných diplomových prací a informativních zpráv, stejně jako vizitek, brožur a letáků, které lze přímo ve Wordu ukládat jako PDF pro tisk. Různé formáty souborů lze v aplikaci Microsoft Word také upravovat.

V případě dalších dotazů k produktu se obraťte na náš zákaznický servis.

Informace o výrobku "MICROSOFT WORD 2019"

Microsoft Word 2019 - všestranný textový procesor

Word 2019 je nejnovější verze celosvětově používaného softwaru pro zpracování textu od společnosti Microsoft. Rozsáhle vybavený Office-program jde díky integrovaným nástrojům a intuitivnímu ovládání daleko za hranice pouhého psaní a editace textů: četné možnosti návrhu umožňují vkládání grafiky a tabulek, všestranné možnosti prezentace a formátování dokumentů jsou vhodné nejen pro vyplňování obchodní korespondence, ale také pro tvorbu profesionálně navržených diplomových prací a informativních zpráv, ale také vizitek, brožur a letáků, které lze přímo ve Wordu uložit jako PDF pro tisk. Pomocí aplikace Microsoft Word lze také upravovat různé formáty souborů.

Mnoho typických formátových šablon je doplněno dalšími rozsáhlými možnostmi rozvržení stránky, aby bylo možné vytvářet přehledné a rychle čitelné texty; důležité dokumenty lze také chránit před kopírováním nebo označit pro další použití vložením vodoznaků.

Kromě toho mnoho inteligentních nástrojů, jako je kontrola pravopisu a možnosti automatické opravy, usnadňuje a urychluje sestavování textových dokumentů podle platných pravidel pravopisu.

Praktická lišta usnadňuje rychlé přepínání mezi jednotlivými aplikacemi jediným kliknutím.

Volitelné připojení desktopového programu ke službě Microsoft Cloud také umožňuje více uživatelům pracovat společně na dokumentu v reálném čase, což poskytuje řadu možností pro lepší týmovou práci. Aplikace Word 2019 také umožňuje individuální přidělování práv pro jednotlivé dokumenty Word.doc, což může například omezit nebo znemožnit čtení nebo úpravy jinou osobou.

Kromě těchto osvědčených funkcí starších verzí aplikace Word nabízí MS Word 2019 také řadu nových praktických funkcí, které zpříjemňují a zefektivňují psaní a úpravy i čtení textových dokumentů. Patří mezi ně tmavý režim, který je šetrnější k očím, zejména pokud trávíte na obrazovce dlouhou dobu, možnosti přehledného zobrazení delších textových souborů, které urychlují vyhledávání konkrétních pasáží, a vylepšená podpora přístupnosti. Nástroje pro učení zvyšují čitelnost a funkce volné ruky umožňuje kreslit vlastní náčrty a diagramy od ruky a vkládat je přímo do dokumentu. Pro používání aplikace MS Word 2019 v počítači je nutná předchozí instalace aplikace Windows 10. Všechny důležité nové funkce ve Wordu 2019 najdete v následujícím přehledu.

V internetovém obchodě Wiresoft Onlineshop  můžete získat aktuální verzi Wordu 2019 i jeho předchůdce a další Office-programy jako speciální jednotnou aplikaci za nízkou cenu.

Přehled všech nových funkcí aplikace Word 2019

Přechod na verzi Wordu 2019 se může vyplatit zejména těm uživatelům, kteří vytvářejí texty profesionálně a chtějí zlepšit svou efektivitu při psaní a čtení. Díky mnoha funkcím se mohou ještě lépe soustředit na to nejdůležitější.

Zejména pokud je třeba vytvořit bezbariérové dokumenty, aby se dostaly ke skupině adresátů, kteří mají problémy se čtením a porozuměním textu, usnadní vám nově integrované funkce, které zohledňují i mezinárodní normy, tvorbu textů, které mohou číst všichni.

K dispozici jsou také další funkce pro tvorbu a publikování vědeckých dokumentů, zejména při použití složitých vzorců, což je nyní možné díky podpoře LaTeXu, standardního programu používaného po celém světě.

Větší přehlednost díky různým možnostem zobrazení

Word 2019 nabízí také více vizuálních možností. Tato verze například kombinuje uživatelské rozhraní s páskou známé z aplikace Word 2016 s moderním, známým vzhledem dlaždic, který je typický i pro Windows 10. Často používané prvky nebo funkce jsou umístěny výrazněji, takže jsou k dispozici ještě rychleji.

A pokud chcete i nadále používat známý vzhled pásu karet z dřívějších verzí aplikace Word, můžete rozhraní také přepracovat.

Větší srozumitelnost se týká také použití na zařízeních s dotykovými displeji, jako jsou tablety a chytré telefony, kde byla zvýšena citlivost rozhraní pro zadávání perem.

Zejména při práci s rozsáhlými textovými dokumenty může být vyhledávání konkrétních pasáží nebo úseků rychle obtížné. Ve Wordu 2019 můžete kromě známého vertikálního zobrazení, při kterém procházíte všechny stránky shora dolů, použít novou funkci "Stránka po stránce" a listovat dokumentem Wordu jako knihou. U středně dlouhých textů umožňuje orientaci nová funkce "Miniatury": Všechny stránky se zde v přehledu zobrazují v malých rozměrech, takže můžete rychle přejít na požadované místo.

Kromě toho má Word 2019 jemnější pozadí s novými tmavými motivy Tmavě šedá a Černá, které rovněž podporují soustředěné psaní a čtení textů.

Větší přístupnost s podporou opravy chyb

Integrovaná a vylepšená asistenční oprava chyb ve Wordu 2019 navrhuje vylepšení způsobu zpřístupnění dokumentu. K tomu využívá mimo jiné mezinárodní standardy, které zajišťují snadnou čitelnost a úpravu obsahu pro uživatele se zdravotním postižením.

Po kliknutí na položku nabídky "Zkontrolovat" v části "Kontrola přístupnosti" vám program předloží návrhy na opravu, které můžete snadno okamžitě přijmout jedním kliknutím.

K tomuto účelu můžete využít také podporu zvukové zpětné vazby. Funkce Cue Audio vás pak při práci doprovází zvukovými efekty a zvukovými pokyny. Poskytuje akustické nápovědy nebo upozornění, pokud neúmyslně změníte určité možnosti, nebo jako potvrzení po provedení akce: například při odesílání e-mailu nebo mazání či vkládání obsahu.

Výukové nástroje pro efektivnější práci s textem

Učební nástroje jsou ve Wordu užitečnou funkcí nejen pro studenty, ale usnadňují porozumění textu i profesionálům. Nástroje integrované ve Wordu 2019 vám například umožňují upravit šířku sloupců, rozestupy mezi textem a barvu stránky, abyste si usnadnili práci a zpřehlednili ji.

Soustředění na řádky zvyšuje soustředění a omezuje rozptylování čtenáře tím, že omezuje čtecí plochu na jeden, tři nebo pět řádků. Když si chcete ve Wordu 2019 poslechnout text přečtený nahlas, současně se zvýrazní slova, která čtete, abyste mohli snadno sledovat, co v textu slyšíte.

Režim zaostření známý ze starších verzí aplikace Word se používá i ve Wordu 2019 pro lepší soustředění: zobrazení dokumentu je přehlednější díky skrytí všech panelů nástrojů.

Integrovaná funkce překladu

Chcete-li při psaní nebo čtení přeložit úryvek textu nebo dokonce celý text, nemusíte již ve Wordu 2019 přecházet na webovou stránku prostřednictvím prohlížeče, abyste překlad získali tam: díky integrované funkci překladu to není nutné s pomocí automatického rozpoznávání řeči. Microsoft Translator obsahuje více než 60 jazyků, z nichž 11 lze přeložit.

Nástroj pro kreslení od ruky

To, co bylo dříve možné pomocí touchpadů nebo chytrých telefonů, lze nyní provádět také pomocí nového nástroje pro kreslení volnou rukou ve Wordu. Volitelně můžete pomocí pera, dotykového ovládání, ale také počítačové myši, používat funkci volné ruky k vytváření značek v textu nebo spontánně vytvářet náčrty a vzorce a vkládat je.

K tomuto účelu poskytuje společnost Microsoft ve Wordu 2019 několik digitálních per, včetně tužky na kreslení, pera na psaní a zvýrazňovače na zvýrazňování pasáží textu. Na výběr jsou různé tloušťky pera, 16 plných barev a 8 efektů.

Každý nakreslený tvar z volné ruky pak můžete přesouvat nebo kopírovat a dále upravovat stejně jako ostatní prvky kreslení.

Přidávání a úpravy vektorové grafiky

Ve Wordu 2019 můžete vytvářet prezentace a pracovní listy pomocí piktogramů a symbolů i 3D obrázků. Obzvláště zajímavou možností je zde také použití škálovatelné vektorové grafiky neboli souborů SVG (Scalable Vector Graphics). Můžete měnit jejich velikost, otáčet je nebo je dokonce různě obarvovat, aniž by došlo ke ztrátě kvality obrazu.

Použití LaTeXu ve Wordu 2019 k vytváření vzorců

Při vytváření vědeckého textu byly dříve omezeny možnosti zobrazení složitých vzorců pomocí editoru vzorců. Word 2019 nyní podporuje LaTeX pro vytváření profesionálních vzorců, které lze pomocí něj převádět.

Systémové požadavky pro aplikaci Word 2019

  • Operační systém: Windows 10 - nezbytné!; Windows Server 2019
  • Procesor: min. 1,6 GHz
  • RAM: alespoň 2 GB RAM (32 bitů) nebo 4 GB RAM (64 bitů) - doporučeno: 4 GB RAM
  • Místo na pevném disku: alespoň 16 GB (32 bitů) nebo 20 GB (64 bitů) na instalační jednotce
  • Grafická karta: 1 280 x 768 pixelů, min. DirectX 9 s WDDM 2.0 - doporučeno: DirectX 10

Podporované jazyky: Angličtina, němčina, dánština, francouzština, italština, polština, španělština a další

Koupit Word 2019 jako Office jeden program od společnosti Wiresoft

MS Word je tradičním základním balíčkem společnosti Microsoft Office. Na rozdíl od mnoha jiných poskytovatelů softwaru si můžete Word 2019 zakoupit v obchodě společnosti Wiresoft nejen jako součást sady Office 2019, ale také jako samostatný program, aniž byste se museli zavázat k předplatnému nebo dodržovat časové omezení jeho používání. Koupě Wordu 2019 jako samostatného programu se vyplatí i z dlouhodobého hlediska, protože nemusíte stahovat žádné placené aktualizace.

Tato samostatná licence pro jednoho uživatele je totožná s programem Word, který je rovněž součástí sady Office Suite 2019.

Zejména pro osoby samostatně výdělečně činné a malé firmy s malým počtem zaměstnanců, které nepotřebují všechny ostatní programy obsažené v balíčku Office, je koupě aplikace Word 2019 jako samostatného programu mimořádně cenově dostupným způsobem, jak používat tento klasický software pro zpracování textu.

Všechny licence softwaru Microsoft, které si můžete zakoupit v obchodě Wiresoft Software Store, jsou originální produkty Microsoft, které si zakoupíte jako plnou verzi pro jednoho uživatele. Mohou pocházet z objemových licencí nebo být použity, ale to vás nijak neznevýhodňuje. Společnost Wiresoft jako renomovaný prodejce softwaru nenabízí časově omezené zkušební verze nebo zkušební verze s omezeným použitím. Každý softwarový produkt společnosti Wiresoft je po zakoupení plně a legálně použitelný, protože v případě takto použitých programů byl veškerý software, který byl dříve nainstalován původním kupujícím, odstraněn při prodeji společnosti Wiresoft, takže je opět 100% volný a použitelný. Všechny licencované produkty společnosti Wiresoft byly také důkladně otestovány z hlediska jejich skutečné použitelnosti.

Kromě toho můžete využít naše kompetentní poradenství prostřednictvím e-mailu, telefonu a chatu, pokud máte další dotazy ohledně nákupu MS Office 2019 nebo jiného softwaru Office.

Další odkazy na "MICROSOFT WORD 2019"
Hodnocení zákazníků pro "MICROSOFT WORD 2019"
Napište recenzi
Recenze budou aktivovány po ověření.

Pole označená * jsou povinná.

Vzal jsem na vědomí nařízení o ochraně osobních údajů.

MICROSOFT WORD 2021 MICROSOFT WORD 2021
2 085,90 Kč *
MICROSOFT ACCESS 2019 MICROSOFT ACCESS 2019
1 219,90 Kč *
MICROSOFT EXCEL 2019 MICROSOFT EXCEL 2019
1 219,90 Kč *
MICROSOFT EXCEL 2021 MICROSOFT EXCEL 2021
2 085,90 Kč *
Kategorie