Chat with us, powered by LiveChat
AUTORIZOVANÝ ORIGINÁLNÍ VÝROBEK
DODÁNÍ DO 24 HODIN
PODPORA PROSTŘEDNICTVÍM CHATU, E-MAILU A TELEFONU
BEZPLATNÁ HORKÁ LINKA +4969 - 173261340
 
MICROSOFT POWERPOINT 2016

MICROSOFT POWERPOINT 2016

1 580,00 Kč *

včetně DPH.

K dispozici k okamžitému stažení


Jste firemní zákazník
nebo máte právní dotazy?

Jsem tu pro vás.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

 • SW10126
 • 079-06643
 • Výhody

  - Rychlé dodání
  - Autorizovaný originální výrobek
  - Odeslání do 24 hodin
  - Chat, e-mailová a telefonická podpora
Microsoft PowerPoint 2016 jako samostatný program sady Office Microsoft PowerPoint je...více
Informace o výrobku "MICROSOFT POWERPOINT 2016"

Microsoft PowerPoint 2016 jako samostatný program sady Office

Microsoft PowerPoint je všestranný program pro vytváření přesvědčivých prezentací a přednášek a přehledné prezentování informací. Verze PowerPoint 2016 představuje další milník v osvědčeném softwaru Office pro úspěšné předávání obsahu ostatním lidem ve firmách, školách a na univerzitách

úspěšně sdělovat obsah ostatním lidem ve firmě, ve škole a na univerzitě. Aplikace PowerPoint 2016 podporuje profesionály i začátečníky mnoha intuitivně použitelnými nástroji, které umožňují vytvářet přehledné prezentace a živě tak přednášet.

Uživatelsky přívětivé rozhraní aplikace Microsoft PowerPoint 2016 usnadňuje začátky práce s programem. Kromě toho je k dispozici velký výběr standardizovaných šablon a grafiky i programů, které každé prezentaci dodají individuální vzhled. Díky optimalizaci pro dotykové ovládání lze aplikaci PowerPoint 2016 používat také na tabletech; kromě digitálního pera lze některé nástroje ovládat také prstem.

Skutečnost, že verze PowerPointu 2016 stále běží pod Windows 7, znamená, že z ní budou těžit zejména ti, kteří chtějí tento operační systém používat i nadále. Uživatelé, kteří používají také Microsoft OneDrive, mohou PowerPoint 2016 používat také v týmech pro efektivní spolupráci prostřednictvím cloudových služeb.

Program PowerPoint 2016 je od společnosti Wiresoft k dispozici nejen jako nedílná součást příslušné verze sady Office, ale můžete si jej zakoupit i samostatně!

Kromě tohoto softwaru PowerPoint 2016 najdete v internetovém obchodě Wiresoft také starší i novější verze za mimořádně nízké ceny jako verzi pro jednoho uživatele, bez předplatného, které by vás zavazovalo k nákupu aktualizací softwaru. Následující přehled obsahuje všechny zajímavé funkce aplikace PowerPoint 2016.

Přehled nejdůležitějších funkcí a vlastností aplikace PowerPoint verze 2016

Kromě mnoha optimalizací a rozšíření funkcí předchozího vydání obsahuje verze PowerPoint 2016 také nové nástroje a grafiku, které nabízejí ještě více možností při vytváření prezentací, ale také usnadňují spolupráci na dokumentu.

Nové funkce aplikace PowerPoint ve verzi 2016

Nové funkce aplikace Outlook mimo jiné zlepšují řízení času při prezentacích a

nabízí praktickou možnost zvýraznění obsahu:

 • Návrhář aplikace PowerPoint : Pokud někdy chybí nápad na nový design prezentace, integrovaný návrhář aplikace PowerPoint Designer vám po vložení obrázku nebo grafiky do prezentace předloží různé návrhy. Ty lze okamžitě přijmout jedním kliknutím.
 • PowerPoint Morph : Pomocí nové funkce Morph lze vytvářet zajímavé animované přechody mezi jednotlivými snímky prezentace. Předpokladem je, že prvek, který má být upraven pomocí morfingu, se nachází na dvou po sobě jdoucích snímcích. Může jít o obrázky, grafiku a dokonce i 3D tvary, ale také o slova nebo celé texty.
 • Zvýraznění detailů pomocí nástroje štětec: Pokud chce prezentující během prezentace spontánně zvýraznit jednotlivé prvky, jako je grafika nebo slova, může k tomuto účelu použít štětec integrovaný v aplikaci PowerPoint. Tento nástroj je vizuálně zajímavou alternativou k laserovému ukazovátku nebo hůlce, která upozorňuje posluchače na důležité detaily. Celý proces probíhá pouze v režimu prezentace, takže samotný dokument aplikace PowerPoint zůstává nezměněn.
 • Časové vymezení: Zejména u delších prezentací může být problém efektivně využít daný časový rámec, pokud například dotazy z publika ovlivňují koncepci. Právě zde vám nástroj pro sledování času pomůže lépe zvládnout řízení času: Ukazuje prezentujícímu čas během prezentace, aby mohl odpovídajícím způsobem reagovat a provést úpravy například v případě zpoždění.
 • Funkce sdílení : Díky pohodlnějšímu provedení funkce sdílení lze nyní prezentace snadněji a rychleji publikovat prostřednictvím kanálů sociálních médií, jako je mimo jiné Facebook.
 • Použijte prezentační službu: Uživatelé účtu Microsoft mohou tuto službu využívat, takže prezentaci mohou prostřednictvím prohlížeče sledovat i ostatní kolegové a partneři. Přiřazení oprávnění lze definovat individuálně pro každou prezentaci aplikace PowerPoint.

Používání nových funkcí Office v aplikaci PowerPoint 2016

Jako typický program sady Office obsahuje PowerPoint 2016 také celou řadu nových obecných funkcí, které obecně usnadňují a zjednodušují používání softwaru. Uživatele podporují zejména následující funkce a nástroje:

 • Integrace služby OneDrive : Díky obecné integraci služby OneDrive společnosti Microsoft v sadě Office 2016 mohou uživatelé přistupovat k dokumentům aplikace PowerPoint odkudkoli a z jakéhokoli koncového zařízení, pokud je předem uloží do služby OneDrive.
 • Snadné sdílení souborů PowerPoint : Dokumenty PowerPoint lze ještě snadněji sdílet s ostatními uživateli. Kliknutím na tlačítko "Sdílet" na pásu karet se otevře příslušná nabídka, která obsahuje různé možnosti pro přidělení jednotlivých práv (čtení, úpravy, sdílení atd.) pro jednotlivé adresáty.
 • Nástroj "You wish" (Řekni mi): Na pásu karet aplikace PowerPoint 2016 je nyní k dispozici praktický asistent obsluhy "Řekni mi" ("Přejete si"), který uživatelům pomáhá při hledání vhodných funkcí pro konkrétní úkol. Poznáte ji podle ikony ve tvaru žárovky. Uživatelům stačí do vedlejšího pole zadat hledanou funkci nebo to, co chtějí udělat, a funkce "Řekni mi" jim ukáže, jak to udělat nebo kde se vhodná funkce nachází.
 • Asistentka Insights: Tento nástroj - německy "Intelligent Lookup" - umožňuje uživateli získat doplňující informace nebo vysvětlení k pojmu nebo textu obsaženému v prezentaci přímo v aplikaci PowerPoint 2016, aniž by musel přecházet na internet a získávat odpovídající výsledky vyhledávání. Stačí myší označit příslušnou pasáž a aktivuje se inteligentní vyhledávání s podporou Bingu, které zobrazí výsledky vyhledávání na straně okna PowerPointu.
 • Nástroj "Historie verzí" : Tento nástroj ještě více usnadňuje společnou práci na dokumentu aplikace PowerPoint. Zejména pokud na prezentaci pracuje několik uživatelů současně, je snadné ztratit přehled o tom, které změny a kdy provedl který účastník. "Historie verzí" poskytuje historii verzí pro každý dokument aplikace PowerPoint; zobrazuje starší stavy úprav, které jsou rovněž k dispozici pro opětovné úpravy.
 • Ochrana před ztrátou dat (DLP) : Při používání služeb SharePoint Online a OneDrive pro firmy mohou uživatelé využívat funkci DLP také pro dokumenty aplikace PowerPoint. Ochrana před ztrátou dat podporuje především správce při centrálním vytváření a správě pokynů pro vytváření a následné uvolňování prezentací s cílem chránit kritická nebo citlivá data v nich obsažená před předáním neoprávněným osobám. Jakmile nástroj DLP zjistí možné riziko, zobrazí se příslušnému koncovému uživateli odpovídající upozornění.

Nové typy grafů v aplikaci PowerPoint 2016

Díky typům grafů Histogram, Box Chart, TreeMap, Waterfall, Sunburst a Pareto (sloupcový graf) integrovaným do sady Office 2016 mají uživatelé k dispozici také nové informativní typy grafů pro prezentace v aplikaci PowerPoint, které jsou vhodné zejména pro přehlednou vizualizaci ekonomických i statistických a hierarchicky strukturovaných dat pro ostatní účastníky.

 • Vodopád: Tento typ sloupcového grafu dobře zobrazuje změny počáteční hodnoty prostřednictvím různých kladných a záporných hodnot.
 • Histogram : Tento typ je vhodný pro zobrazení rozdělení četností určitých tříd.
 • Paretův diagram: Paretův diagram představuje rozšířenou formu histogramu, ve kterém jsou absolutní hodnoty vizualizovány ve formě sloupců ve srovnání s relativními, procentuálními podíly.
 • Mapa stromů: Jedná se o dlaždicový graf, který zobrazuje poměry v hierarchické struktuře.
 • Sunburst: Tato rozšířená forma kruhového diagramu představuje hierarchicky uspořádaná data ve formě soustředných kruhů. Vhodným uspořádáním rozložení na jednotlivých kroužcích lze ukázat určité vztahy mezi těmito úrovněmi.
 • Krabicový graf: Tento typ grafu, nazývaný také boxplot nebo box & whiskers, se používá pro statistická vyhodnocení, přičemž vizualizace  je ve formě kvartilů, mediánů atd..

V aplikaci PowerPoint 2016 je také nový nástroj, který uživatelům umožňuje kreslit vlastní matematické vzorce - nejen myší nebo digitálním perem, ale také prstem v rozhraní optimalizovaném pro dotykové ovládání. Stačí, když pomocí funkce "Vložit nový vzorec" vyvolají samostatné okno, do kterého napíší vzorec, a aplikace PowerPoint okamžitě převede to, co napsali, na text. Pro další úpravy jsou k dispozici možnosti Zapsat, Vybrat, Opravit a Odstranit.

Systémové požadavky pro aplikaci PowerPoint 2016:

Aplikace PowerPoint 2016 je standardně nabízena ke stažení ve 32bitové a 64bitové verzi systému Windows; požadavky na hardware se proto mohou lišit.

 • Operační systém: Windows 7, Windows 8.1, Windows 10, Windows 11, Windows Server 2012/ 2012 R2 /2016 /2019 /2022
 • Procesor: x86 nebo x64 bitový procesor s frekvencí alespoň 1 GHz a SSE2
 • Paměť: min. 1 GB RAM (32bitová) nebo 2 GB RAM (64bitová)
 • Místo na pevném disku: min. 3,0 GB volného místa
 • Displej: min. 1024 x 768
 • Grafická karta: Pro hardwarovou akceleraci grafiky je vyžadována grafická karta DirectX 10

Kupte si PowerPoint 2016 jako jeden program z odpovídající sady Office za rozumnou cenu od společnosti Wiresoft

PowerPoint je běžnou součástí mnoha sad Microsoft Office, a proto lze tento program obvykle zakoupit pouze v kombinaci s ostatními programy Office. U společnosti Wiresoft si však můžete verzi PowerPoint 2016 jednoduše zakoupit i samostatně jako samostatný program - na rozdíl od většiny běžných dodavatelů softwaru Microsoft.

Vaše zvláštní výhoda při nákupu u společnosti Wiresoft: Tato licence PowerPoint 2016 pro jednoho uživatele je nákupní verzí, která vás nezavazuje k dlouhodobému, a tedy drahému předplatnému, ani k povinným aktualizacím nebo časovému omezení používání. Proto se nákup softwaru u nás vyplatí dvojnásob, zejména pokud nechcete používat jiné kancelářské programy z této sady.

Nákup softwaru u společnosti Wiresoft je bezpečný: Jednouživatelská licence PowerPoint 2016, kterou si u nás zakoupíte v obchodě, byla obvykle součástí větší objemové licence, jak ji používají firmy, a proto se jedná o tzv. použitý software - proto naše nízká cena! Nicméně tato použitá licence softwaru PowerPoint je z hlediska funkcí zcela totožná s programem PowerPoint 2016, který je rovněž součástí odpovídající sady Office Suite 2016.

Můžete si být také jisti, že ani vy, ani my nejsme při obchodování s použitým softwarem v právně nejasné situaci. Obchodování s použitým softwarem je totiž v Evropě zcela legální!

Kromě toho byl každý program společnosti Microsoft, který pochází z množstevní licence, testován společností Wiresoft z hlediska bezchybné a neomezené použitelnosti, takže PowerPoint 2016 můžete po zakoupení a stažení používat na 100 %.

Společnost Wiresoft nabízí pouze plné verze programů Microsoft, které jsou totožné s edicemi dostupnými od společnosti Microsoft. Nejen soukromí uživatelé, ale i živnostníci a menší firmy, pro které není nákup objemové licence výhodný, tak mohou využívat všech výhod aplikace PowerPoint 2016 a navíc ušetřit.

Kromě PowerPointu 2016 si můžete v obchodě Wiresoft Software Shop samostatně zakoupit i další programy MS Office, jeho novější i starší verze a další programy společnosti Microsoft.

Máte-li jakékoli dotazy týkající se aplikace PowerPoint 2016 nebo jiného programu MS Office, využijte naše kompetentní poradenství prostřednictvím e-mailu, telefonu nebo chatu.

Čtěte, pište a diskutujte o recenzích...více
Hodnocení zákazníků pro "MICROSOFT POWERPOINT 2016"
Napište recenzi
Recenze budou aktivovány po ověření.

Pole označená * jsou povinná.

Vzal jsem na vědomí nařízení o ochraně osobních údajů.

Naposledy zobrazené