Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Pomoc s nastavením
+49 69 173261340
 
MICROSOFT POWERPOINT 2016
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Každým nákupem u společnosti Wiresoft podpoříte Kinderschutzbund.

MICROSOFT POWERPOINT 2016

K dispozici k okamžitému stažení

 • SW10126
 • 079-06643
 • Trvale platné
 • Všechny jazyky
 • EU
P Dostanete Bonusové body
SOFTWARE KE STAŽENÍ + LICENCE
994,90 Kč * 1 104,90 Kč * (9,96% uloženo)

včetně DPH.

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Každým nákupem u společnosti Wiresoft podpoříte Kinderschutzbund.


Jste firemní zákazník
nebo máte právní dotazy?

Jsem tu pro vás.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

PODROBNOSTI  
Verze Plná verze
Zařízení 1x
Rozsah dodávky Stáhnout + licence
Střední Stáhnout
Runtime Neomezené
Jazyky Všechny jazyky
Doba dodání  Několik minut
Systém  Windows (32bit/64bit)
Terminalserver Kompatibilní


Microsoft PowerPoint je všestranný program, který umožňuje vytvářet přesvědčivé prezentace a přednášky a srozumitelně prezentovat informace. Verze PowerPoint z roku 2016 představuje další milník v osvědčeném softwaru Office pro úspěšné sdělování obsahu ostatním na Business, stejně jako ve škole a na univerzitě . PowerPoint 2016 podporuje profesionály i začátečníky mnoha intuitivně použitelnými nástroji, které umožňují vytvářet přehledné prezentace a živě tak přednášet. Uživatelsky přívětivé rozhraní Microsoft PowerPoint 2016 usnadňuje práci s programem. Kromě toho je k dispozici velký výběr standardizovaných šablon a grafiky i programů, které dodají každé prezentaci individuální vzhled. 

V případě dalších dotazů k produktu se obraťte na náš zákaznický servis.

Informace o výrobku "MICROSOFT POWERPOINT 2016"

Microsoft PowerPoint 2016 jako samostatný program Office

Microsoft PowerPoint je všestranný program, který umožňuje vytvářet přesvědčivé prezentace a přednášky a srozumitelně prezentovat informace. Verze PowerPoint 2016 představuje další milník v osvědčeném softwaru Office pro úspěšné předávání obsahu ostatním lidem v podnikání, ve škole i na univerzitě

úspěšně předávat obsah ostatním lidem. PowerPoint 2016 podporuje profesionály i začátečníky mnoha intuitivně použitelnými nástroji, které umožňují vytvářet přehledné prezentace a živě tak přednášet.

Uživatelsky přívětivé rozhraní aplikace Microsoft PowerPoint 2016 umožňuje nekomplikované seznámení s programem. Kromě toho je k dispozici velký výběr standardizovaných šablon a grafiky i programů, které dodají každé prezentaci individuální vzhled. Díky optimalizaci pro dotykové ovládání lze aplikaci PowerPoint 2016 používat také na tabletech; kromě digitálního pera lze některé nástroje ovládat také prstem.

Skutečnost, že verze PowerPoint 2016 stále běží na webu Windows 7, znamená, že z ní budou těžit zejména ti, kteří chtějí tento operační systém používat i nadále. Uživatelé, kteří používají také Microsoft OneDrive, mohou PowerPoint 2016 používat také v týmu pro efektivní spolupráci prostřednictvím cloudových služeb.

Program PowerPoint 2016 je u společnosti Wiresoft k dispozici nejen jako nedílná součást příslušné verze Office, ale můžete si jej zakoupit i samostatně!

Kromě tohoto softwaru PowerPoint 2016 najdete v internetovém obchodě Wiresoft také starší i novější verze za mimořádně nízké ceny jako verzi pro jednoho uživatele, bez předplatného, které by vás zavazovalo k aktualizacím softwaru. Všechny zajímavé funkce aplikace PowerPoint 2016 jsou obsaženy v následujícím přehledu.

Přehled nejdůležitějších funkcí a vlastností aplikace PowerPoint verze 2016

Verze PowerPoint 2016 obsahuje mnoho optimalizací a vylepšení funkcí předchozího vydání, stejně jako nové nástroje a grafiku, které nabízejí ještě více možností při vytváření prezentací, ale také usnadňují spolupráci na dokumentu.

Nové funkce aplikace PowerPoint ve verzi 2016

Nové funkce aplikace Outlook mimo jiné zlepšují řízení času při prezentacích a

nabízí praktický způsob zvýraznění obsahu:

 • Návrhář aplikace PowerPoint : Pokud někdy chybí nápad na nový design prezentace, integrovaný návrhář aplikace PowerPoint Designer vám po vložení obrázku nebo grafiky do prezentace předloží různé návrhy. Ty lze okamžitě přijmout jedním kliknutím.
 • PowerPoint Morph : Pomocí nové funkce Morph lze vytvářet zajímavé animované přechody mezi jednotlivými snímky prezentace. Předpokladem je, že prvek, který má být zpracován pomocí morfingu, se nachází na dvou po sobě jdoucích snímcích. Může jít o obrázky, grafiku a dokonce i 3D tvary, ale také o slova nebo celé texty.
 • Zvýraznění detailů pomocí nástroje štětec: Pokud chce prezentující během prezentace spontánně zvýraznit jednotlivé prvky, jako je grafika nebo slova, může k tomuto účelu použít integrovaný štětec aplikace PowerPoint. Tento nástroj je vizuálně zajímavou alternativou k laserovému ukazovátku nebo hůlce, která upozorňuje posluchače na důležité detaily. Celý proces probíhá pouze v režimu prezentace, takže samotný dokument aplikace PowerPoint zůstává beze změny.
 • Časová náročnost: Zejména u delších prezentací může být problém efektivně využít daný časový rámec, pokud např. dotazy posluchačů ovlivňují koncepci. Právě zde vám nástroj pro sledování času pomůže lépe zvládnout řízení času: Ukazuje prezentujícímu čas během prezentace, aby mohl odpovídajícím způsobem reagovat a provést úpravy například v případě zpoždění.
 • Funkce sdílení : Díky pohodlnějšímu provedení funkce sdílení lze nyní prezentace snadněji a rychleji publikovat prostřednictvím kanálů sociálních médií, jako je Facebook a další.
 • Použijte prezentační službu: Uživatelé účtu Microsoft mohou tuto službu využívat, takže prezentaci mohou prostřednictvím prohlížeče sledovat i ostatní kolegové a partneři. Oprávnění lze definovat individuálně pro každou prezentaci aplikace PowerPoint.

Použití nových funkcí Office v aplikaci PowerPoint 2016

Jako typický program Office obsahuje PowerPoint 2016 také celou řadu nových obecných funkcí, které obecně usnadňují a zjednodušují používání softwaru. Pro uživatele jsou užitečné zejména následující funkce a nástroje:

 • Integrace služby OneDrive : Díky obecné integraci služby OneDrive společnosti Microsoft v aplikaci Office 2016 mohou uživatelé přistupovat k dokumentům aplikace PowerPoint odkudkoli a z jakéhokoli zařízení, pokud je předem uloží do služby OneDrive.
 • Snadné sdílení souborů PowerPoint : Dokumenty PowerPoint lze ještě snadněji sdílet s ostatními uživateli. Kliknutím na tlačítko "Sdílet" na pásu karet se otevře příslušná nabídka, která obsahuje různé možnosti pro přidělení jednotlivých práv (čtení, úpravy, sdílení atd.) pro jednotlivé adresáty.
 • Nástroj "You wish" (Řekni mi): Na pásu karet aplikace PowerPoint 2016 je nyní k dispozici praktický asistent ovládání "Řekni mi" ("Přeješ si"), který uživatelům pomáhá najít vhodné funkce pro konkrétní úkol. Poznáte ji podle ikony ve tvaru žárovky. Uživatelům stačí do vedlejšího pole zadat hledanou funkci nebo to, co chtějí udělat, a funkce "Řekni mi" jim ukáže, jak to udělat nebo kde se vhodná funkce nachází.
 • Asistentka Insights: Tento nástroj - v němčině "Intelligent Lookup" - umožňuje uživateli získat doplňující informace nebo vysvětlení pojmu nebo textu obsaženého v prezentaci přímo v aplikaci PowerPoint 2016, aniž by musel přecházet na internet, aby získal odpovídající výsledky vyhledávání. Stačí myší vybrat příslušnou pasáž a aktivuje se inteligentní vyhledávání s podporou Bingu, které zobrazí výsledky vyhledávání na straně okna aplikace PowerPoint.
 • Nástroj pro historii verzí : Tento nástroj ještě více usnadňuje společnou práci na dokumentu aplikace PowerPoint. Zejména pokud na prezentaci pracuje několik uživatelů současně, je snadné ztratit přehled o tom, které změny a kdy provedl který účastník. "Historie verzí" poskytuje historii verzí pro každý dokument aplikace PowerPoint; to znamená, že se zobrazují starší stavy úprav a jsou k dispozici i pro opětovné úpravy.
 • Ochrana před ztrátou dat (DLP) : Při používání služeb SharePoint Online a OneDrive pro firmy mohou uživatelé využívat funkci DLP také pro dokumenty aplikace PowerPoint. Ochrana před ztrátou dat pomáhá správcům centrálně vytvářet a spravovat zásady pro vytváření a následné sdílení prezentací s cílem chránit kritická nebo citlivá data, která mohou obsahovat, před sdílením s neoprávněnými stranami. Když nástroj DLP zjistí potenciální riziko, upozorní koncového uživatele.

Nové typy grafů v aplikaci PowerPoint 2016

Díky typům grafů Histogram, Box Chart, TreeMap, Waterfall, Sunburst a Pareto (sloupcový graf) integrovaným do aplikace Office 2016 mají uživatelé k dispozici také nové informativní typy grafů pro prezentace v aplikaci PowerPoint, které jsou vhodné zejména pro přehlednou vizualizaci ekonomických i statistických a hierarchicky strukturovaných dat pro ostatní účastníky.

 • Vodopád: Tento typ sloupcového grafu dobře zobrazuje změny počáteční hodnoty prostřednictvím různých kladných a záporných hodnot.
 • Histogram : Tento typ je vhodný pro zobrazení rozdělení četností určitých tříd.
 • Paretův diagram : Paretův diagram představuje rozšířenou formu histogramu, který používá sloupce pro vizualizaci absolutních hodnot oproti relativním procentům.
 • Mapa stromů: Jedná se o dlaždicový graf, který slouží k zobrazení proporcí v hierarchické struktuře.
 • Sunburst: Tato rozšířená forma kruhového grafu zobrazuje hierarchicky uspořádaná data ve formě soustředných kruhů. Vhodným uspořádáním distribucí v jednotlivých kroužcích lze znázornit určité vztahy mezi těmito úrovněmi.
 • Krabicový graf: Tento typ grafu, nazývaný také boxplot nebo box & whiskers, se používá pro statistickou analýzu s vizualizací  v podobě kvartilů, mediánů atd.

V aplikaci PowerPoint 2016 je také nový nástroj, který uživatelům umožňuje kreslit vlastní matematické vzorce - nejen myší nebo digitálním perem, ale také prstem na rozhraní optimalizovaném pro dotykové ovládání. Stačí, když pomocí funkce "Vložit nový vzorec" vyvolají samostatné okno, do kterého napíší vzorec, a aplikace PowerPoint okamžitě převede to, co napsali, na text. Pro další úpravy jsou k dispozici možnosti Zápis, Vybrat, Opravit a Odstranit.

Systémové požadavky pro aplikaci PowerPoint 2016:

Aplikace PowerPoint 2016 je ve výchozím nastavení nabízena ke stažení ve verzi Windows ve 32bitové a 64bitové verzi; požadavky na hardware se proto mohou lišit.

 • Operační systém: Windows 7 nebo vyšší, Windows Server 2012 R2 nebo Windows Server 2012, Windows 10 Server, Windows Server 2008 R2
 • Procesor: x86 nebo x64 bitový procesor s min. 1 GHz a SSE2
 • Paměť: min. 1 GB RAM (32bitová) nebo 2 GB RAM (64bitová)
 • Místo na pevném disku: min. 3,0 GB volného místa
 • Displej: min. 1024 x 768
 • Grafická karta: Pro hardwarovou akceleraci grafiky je vyžadována grafická karta DirectX 10

Kupte si PowerPoint 2016 jako samostatný program z odpovídající sady Office za rozumnou cenu od společnosti Wiresoft

PowerPoint je běžnou součástí mnoha sad Microsoft Office, a proto je tento program obvykle k dispozici pouze v kombinaci s ostatními programy Office. U společnosti Wiresoft si však můžete verzi PowerPoint 2016 jednoduše zakoupit samostatně jako samostatný program - zcela jinak než u většiny tradičních dodavatelů softwaru Microsoft.

Vaše zvláštní výhoda při nákupu u společnosti Wiresoft: tato licence PowerPoint 2016 pro jednoho uživatele je nákupní verzí, která vás nezavazuje k dlouhodobému, a tedy drahému předplatnému, ani k povinným aktualizacím nebo časovému omezení používání. Proto se nákup softwaru u nás vyplatí dvojnásob, zejména pokud nechcete používat jiné programy Office z této sady.

Nákup softwaru u společnosti Wiresoft je bezpečný: Licence PowerPoint 2016 pro jednoho uživatele, kterou si u nás zakoupíte v obchodě, byla obvykle součástí větší objemové licence, jak ji používají firmy, a proto se jedná o tzv. použitý software - proto naše nízká cena! Nicméně tato licence použitého softwaru PowerPoint je z hlediska funkcí zcela totožná s programem PowerPoint 2016, který je rovněž součástí odpovídající sady Office Suite 2016.

Díky tomu si můžete být jisti, že ani vy, ani my nejsme při obchodování s Used Software v právně nejasné situaci. Protože obchod s použitým softwarem je v Evropě zcela legální!

Kromě toho byl každý program společnosti Microsoft, který pochází z množstevní licence, testován společností Wiresoft z hlediska bezchybné a neomezené použitelnosti, takže PowerPoint 2016 můžete po zakoupení a stažení používat na 100 %.

Společnost Wiresoft nabízí pouze plné verze programů Microsoft, které jsou totožné s edicemi dostupnými od společnosti Microsoft. Nejen soukromí uživatelé, ale i živnostníci a malé firmy, pro které není nákup objemové licence výhodný, tak mohou využívat všech výhod aplikace PowerPoint 2016 a ušetřit peníze.

Kromě aplikace PowerPoint 2016 si můžete v obchodě Wiresoft Software Shop zakoupit i další programy MS Office a novější i starší verze aplikace PowerPoint 2016 a dalších programů společnosti Microsoft.

Máte-li jakékoli dotazy týkající se aplikace PowerPoint 2016 nebo jiného programu MS Office, neváhejte nás kontaktovat e-mailem, telefonicky nebo prostřednictvím chatu.

Další odkazy na "MICROSOFT POWERPOINT 2016"
Hodnocení zákazníků pro "MICROSOFT POWERPOINT 2016"
Napište recenzi
Recenze budou aktivovány po ověření.

Pole označená * jsou povinná.

Vzal jsem na vědomí nařízení o ochraně osobních údajů.

Kategorie