Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Pomoc s nastavením
+49 69 173261340
 
MICROSOFT EXCEL 2016
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Každým nákupem u společnosti Wiresoft podpoříte Kinderschutzbund.

MICROSOFT EXCEL 2016

K dispozici k okamžitému stažení

 • SW10124
 • 065-08572
 • Trvale platné
 • Všechny jazyky
 • EU
P Dostanete Bonusové body
SOFTWARE KE STAŽENÍ + LICENCE
994,90 Kč * 1 104,90 Kč * (9,96% uloženo)

včetně DPH.

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Každým nákupem u společnosti Wiresoft podpoříte Kinderschutzbund.


Jste firemní zákazník
nebo máte právní dotazy?

Jsem tu pro vás.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

PODROBNOSTI  
Verze Plná verze
Zařízení 1x
Rozsah dodávky Ke stažení + licence
Střední Ke stažení
Runtime Neomezeně
Jazyky Všechny jazyky
Doba dodání  Několik minut
Systém  Windows (32bit/64bit)
Terminálový server Kompatibilní


Excel 2016, klasický program společnosti Microsoft pro vytváření složitých výpočtů, nabízí v aktuální verzi opět spoustu funkcí a nástrojů, které usnadňují každodenní práci s čísly a tabulkami a umožňují provádět i složité výpočty. Mezi novinky patří funkce One-Click Forecasting pro určování a zobrazování trendů, rozšířená funkce Power Query pro zapojení datových zdrojů, jako jsou SAP Business Objects, Hadoop nebo Salesforce, a také vylepšené funkce PowerPivot, s jejichž pomocí lze data analyzovat ještě rychleji.

V případě dalších dotazů k produktu se obraťte na náš zákaznický servis.

Informace o výrobku "MICROSOFT EXCEL 2016"

Microsoft Excel 2016 - efektivní výpočetní program pro jednoho uživatele

Excel 2016, klasický program společnosti Microsoft pro vytváření složitých výpočtů, nabízí v aktuální verzi opět řadu funkcí a nástrojů, které usnadňují každodenní práci s čísly a tabulkami a umožňují provádět i složité výpočty. Mezi nové funkce patří One-Click Forecasting pro určování a zobrazování trendů, vylepšený Power Query pro zahrnutí datových zdrojů, jako jsou SAP Business Objects, Hadoop nebo Salesforce, a vylepšené funkce PowerPivot pro ještě rychlejší analýzu dat.

Kromě toho byl Excel 2016 optimalizován také pro společnou práci na dokumentech a jejich poskytování v reálném čase. Díky integraci aplikací OneDrive a SharePoint mohou uživatelé pracovat na souborech Excel společně v cloudu, ať už v kanceláři, doma nebo na cestách: jediným kliknutím se okamžitě přenesou do cloudu, včetně individuálních práv na uvolnění nebo použití, aby byla citlivá data chráněna i v síti.

Práci s aplikací Excel 2016 navíc ještě více usnadňují inteligentní asistenti, jako je funkce "Insights", která propojuje aplikaci Excel s vyhledáváním Microsoft Bing, a funkce "Tell Me", která uživatelům pomáhá při výběru vhodných funkcí pro úpravy dokumentů.

Kromě toho jsou pro Excel 2016 k dispozici také nové designy Office: "Tmavě šedý" má obzvláště výrazné kontrasty, zatímco "Barevný" design nabízí moderní vzhled.

Vylepšené dotykové ovládání také výrazně usnadňuje používání aplikace Excel na odpovídajících koncových zařízeních.

Microsoft Excel 2016 je k dispozici mimo sadu Office jako levná jednotlivá licence v obchodě Wiresoft Software Shop. Následující přehled ukazuje, co osvědčený výpočetní software nabízí uživateli při zakoupení.

Nové funkce v aplikaci Excel 2016

Excel 2016 obsahuje mimo jiné následující vylepšení stávajících funkcí a zcela nové nástroje:

 • PROGNOSE.ETS : V předchozích verzích aplikace Excel bylo možné vytvářet pouze lineární prognózy. Pomocí nové funkce PROGNOSE.ETS je nyní možné generovat krátkodobé alternativní budoucí předpovědi (včetně nejlepších a nejhorších případů) na základě algoritmů exponenciálního vyhlazování (ETS) a zpřístupnit je ve formě předpovědního listu.
 • Interaktivní grafy v otočných tabulkách: Zejména ve složitých otočných tabulkách umožňují nově integrované funkce business intelligence lepší přehled ve výpočtech. Kromě možnosti seskupovat časové hodnoty podle čtvrtletí nebo měsíců obsahují také navigaci s možností procházení, známou z online analytického zpracování (OLAP).
 • Funkce LET: Díky této funkci Excel 2016 současně zlepšuje výpočetní výkon a zvyšuje čitelnost a kombinovatelnost tím, že umožňuje pojmenovat jednotlivé rozsahy ve vzorci.
 • Filtr zobrazení: Pomocí nového zobrazení filtru je možné při společné práci skrýt veškeré třídění a filtry ostatních zaměstnanců a zlepšit tak vlastní přehlednost souboru Excel.

Tyto vzorce jsou navíc k dispozici i v aplikaci Excel 2016:

 • PRVNÍ HODNOTA: Tento vzorec se chová podobně jako vzorec SVERWEIS, ale na rozdíl od něj již nevyžaduje referenční seznam.
 • TEXTOVÉŘETĚZCE spojují čísla nebo texty do textu, oddělovač lze zadat ve vzorci. V porovnání s funkcí CHAIN lze ignorovat prázdné buňky a přímo ve vzorci lze ukotvit zalomení řádků.
 • TEXT CHAIN: nahrazuje předchozí funkci CHAIN.
 • DíkyWENNS jsou vnořené vzorce IF zbytečné. Nyní stačí spojit všechny podmínky dohromady.
 • MAXWENNS slouží k určení maximální hodnoty z řady čísel za určitých podmínek.
 • MINWENNS provádí odpovídající výpočty pro minimální hodnoty.

Nové typy grafů v aplikaci Excel 2016

Excel 2016 nyní nabízí také šest nových typů grafů integrovaných do stránky Office, které přehledně ilustrují různé výpočty. Jedná se o následující grafy:

 • Vodopád: tento sloupcový graf lze použít k přehlednému znázornění toho, jak se počáteční hodnota dále mění přes různé kladné a záporné hodnoty.
 • Histogram : Tento typ se používá k zobrazení rozložení četností určitých tříd. Chcete-li ji použít v novém Excel 2016, stačí vybrat příslušné datové sady, aby se histogram automaticky naplnil třídami.
 • Mapa stromů: K přehlednému zobrazení proporcí v hierarchické struktuře lze použít mapu stromů.
 • Paretův diagram: Paretův diagram je rozšířený histogram, který zobrazuje absolutní hodnotu i relativní podíl. Na jedné straně jsou sloupce uspořádány podle velikosti a na druhé straně je na druhé ose znázorněn příslušný procentuální podíl na celkové hodnotě.
 • Sunburst : Diagram Sunburst vizualizuje hierarchická data ve formě soustředných kruhů. Zobrazuje vztahy mezi hierarchiemi, které jsou reprezentovány odpovídajícími rozloženími na kruzích.
 • Boxplot: Nazývá se také boxplot nebo box & whiskers a používá se především k vizualizaci statistické analýzy v podobě kvartilů, mediánů a také "odlehlých hodnot".

Podporu při výběru nejvhodnějšího typu grafu pro výpočet poskytuje funkce "Doporučené grafy", která je součástí aplikace Excel 2016. Chcete-li ji použít, jednoduše vyberte příslušná data myší a zobrazí se vám výběr odpovídajících návrhů jako živý náhled se skutečnými daty.

Nové individuální funkce napříč programy na Office 2016

Excel 2016 obsahuje také řadu dalších praktických nástrojů a průvodců, které jsou k dispozici i v ostatních programech sady Office 2016 a pomáhají uživatelům efektivně pracovat ve všech aplikacích.

"Průvodce Insights

Průvodce "Insights" je k dispozici přímo v aplikaci Excel 2016 a pomáhá uživatelům najít vysvětlení nebo další informace o pojmech nebo informacích obsažených v tabulce. Namísto přepínání na internet a hledání odpovídajících výsledků vyhledávání stačí označit určitý výraz myší - kliknutím se aktivuje inteligentní vyhledávání podporované Bingem přímo v Excel a "Insights" zobrazí výsledky vyhledávání na straně okna Excel.

Asistent "Tell Me"

Tento pomocník na pásu nabídek aplikace Excel podporuje zejména uživatele bez předchozích znalostí při spouštění funkcí. Je rozpoznatelný podle ikony v podobě žárovky a usnadňuje používání aplikace Excel 2016: asistent k tomuto účelu nabízí vyhledávací pole, které se aktivuje jednoduchým zadáním jednoho nebo více výrazů, které označují, co chce uživatel v dokumentu aplikace Excel provést. "Řekni mi" ukáže, kde se příslušná funkce na pásu nachází, a v případě potřeby nabídne další podporu pro provedení dané akce. To usnadňuje používání aplikace Excel, zejména pro začátečníky.

Zadávání vzorců volnou rukou

Zadávání vzorců volnou rukou je obzvláště praktická funkce aplikace Excel 2016, pomocí které lze vkládat matematické vzorce přímo do dokumentu. Pomocí myši nebo dotykového vstupu jsou nejprve vytvořeny volnou rukou a přímo vloženy jako text do sešitu.

Snadnější sdílení dokumentů aplikace Excel

Tabulky aplikace Excel a ve verzi Excel 2016 je lze sdílet s ostatními uživateli ještě rychleji a snadněji: Funkce "Sdílet", která je součástí lišty, nabízí k tomuto účelu řadu možností pro příslušný dokument: Jedním kliknutím lze určit jednotlivé adresáty a také přiřadit jednotlivá práva: ke čtení nebo také k úpravám atd.

"Historie verzí" pro efektivnější spolupráci v aplikaci Excel

Vzhledem k možnosti pracovat na dokumentu Excel současně - jak je tomu často například v cloudu - je často obtížné sledovat, který účastník právě provádí jaké změny a kdy. K tomuto účelu slouží funkce "Historie verzí", která pro každý dokument poskytuje historii verzí, v níž jsou starší stavy úprav nejen zobrazeny, ale také znovu zpřístupněny pro opakované úpravy.

Používání služby OneDrive v aplikaci Excel 2016

OneDrive, univerzální cloudové úložiště společnosti Microsoft pro sdílení souborů na webu, lze nyní používat v aplikaci Excel 2016. Díky integraci služby OneDrive mohou uživatelé ukládat dokumenty aplikace Excel do této služby, takže jsou nyní dostupné odkudkoli a také z jakéhokoli zařízení. Díky službě OneDrive je možná místní nezávislá spolupráce na souborech aplikace Excel.

Ochrana před ztrátou dat v aplikaci Excel 2016

Díky integraci funkce DLP (Data Loss Protection) společnosti Microsoft lze její funkce použít i v dokumentech aplikace Excel, aby se zabránilo ztrátě dat a chránila se citlivá data. Správci používají DLP zejména k nastavení zásad pro vytváření a sdílení obsahu, který obsahuje citlivé informace, jež stojí za to chránit, takže v případě zjištění potenciálního bezpečnostního rizika jsou uživatelé upozorněni nebo je jim dokonce znemožněno sdílení. Služby DLP jsou k dispozici v aplikaci Excel 2016 prostřednictvím služeb SharePoint Online a OneDrive for Business.

Systémové požadavky pro aplikaci Excel 2016:

Stejně jako příslušná verze Office je MS Excel k dispozici ve 32bitové a 64bitové verzi; požadavky na hardware, například na paměť, se proto mohou lišit:

 • Operační systémy: alespoň Windows 7 nebo vyšší, Windows Server 2012 R2 nebo Windows Server 2012, Windows 10 Server, Windows Server 2008 R2
 • Procesor: x64 nebo x86 bitový procesor s frekvencí alespoň 1 GHz a SSE2
 • Paměť: alespoň 1 GB RAM (32bitová verze), 2 GB RAM (64bitová verze)
 • Místo na pevném disku: alespoň 3,0 GB volného místa
 • Displej: rozlišení min. 1024 x 768
 • Grafická karta: Grafická karta DirectX 10 pro hardwarovou akceleraci grafiky

Zakupte si Excel 2016 jako jeden program ve verzi pro jednoho uživatele od společnosti Wiresoft

Když si koupíte Excel 2016, můžete kromě úžasně nízké ceny použitého softwaru u společnosti Wiresoft využívat všechny tyto výhody: MS Excel je vždy součástí balíku Microsoft Office, takže obvykle není snadno dostupný jako samostatný program. Excel 2016 i další verze programu si však můžete zakoupit v internetovém obchodě Wiresoft jako jednu aplikaci na adrese Office, na rozdíl od mnoha jiných prodejců, kde je software Microsoft k dispozici pouze v oficiálních kupních verzích jako součást sady.

Verze aplikace Excel 2016 nabízená společností Wiresoft je kupní licence, která nevyžaduje podepsání závazku předplatného, který by vás zavazoval ke stahování drahých aktualizací, ani neukládá časové omezení doby, po kterou ji můžete používat. Koupě samostatného softwaru Excel 2016 vám proto bude dlouhodobě přínosná i v budoucnu. Zakoupení této licence Excel 2016 pro jednoho uživatele je tedy levným a ekonomickým řešením zejména pro takové skupiny uživatelů, kteří chtějí využívat všechny výhody osvědčeného tabulkového procesoru, ale nepotřebují další program Office. Z naší nabídky softwaru těží zejména freelanceři a menší firmy, ale i soukromí uživatelé.

Licence Excel 2016 pro jednoho uživatele nabízená k prodeji ve společnosti Wiresoft je totožná se softwarem Excel, který je součástí odpovídající sady 2016 Office Suite od společnosti Microsoft. Nejen Excel 2016, ale i všechny ostatní softwarové licence nabízené v obchodě Wiresoft Software Shop jsou výhradně originálními produkty společnosti Microsoft. Jednotlivé programy Office si zde můžete zakoupit jako plnou verzi pro jednoho uživatele. Obvykle je používal již předchozí majitel nebo pocházejí z licencí společnosti s větším objemem. Jakákoli předchozí instalace takového dříve používaného programu nebo související licence byla s prodejem společnosti Wiresoft opět odstraněna, takže Excel 2016 nebo odpovídající jiný Office-program je opět 100% použitelný, a lze jej tedy bez dalšího znovu nainstalovat.

Při nákupu od společnosti Used Software vám tedy nevznikají žádné nevýhody, pokud jde o práva na užívání nebo jejich použitelnost. Protože nákup těchto softwarových produktů u společnosti Wiresoft je zcela legální, můžete si je po zaplacení okamžitě stáhnout a používat bez jakýchkoli omezení. Pro vaši bezpečnost byla každá licence aplikace Excel od společnosti Wiresoft předem zkontrolována z hlediska její skutečné použitelnosti. Společnost Wiresoft jako seriózní prodejce softwaru také nenabízí software, který lze používat pouze po omezenou dobu, nebo takové testovací verze, které mají pouze omezený rozsah funkcí, nebo obsahují licence, které používají i třetí strany.

Máte-li jakékoli dotazy týkající se aplikace Excel 2016 nebo nákupu jiného softwaru MS Office , můžete využít naše kompetentní poradenství prostřednictvím e-mailu, telefonu a chatu.

Další odkazy na "MICROSOFT EXCEL 2016"
Hodnocení zákazníků pro "MICROSOFT EXCEL 2016"
Napište recenzi
Recenze budou aktivovány po ověření.

Pole označená * jsou povinná.

Vzal jsem na vědomí nařízení o ochraně osobních údajů.

Kategorie