Chat with us, powered by LiveChat
AUTORIZOVANÝ ORIGINÁLNÍ VÝROBEK
DODÁNÍ DO 24 HODIN
PODPORA PROSTŘEDNICTVÍM CHATU, E-MAILU A TELEFONU
BEZPLATNÁ HORKÁ LINKA +4969 - 173261340
 
MICROSOFT EXCEL 2016

MICROSOFT EXCEL 2016

1 580,00 Kč *

včetně DPH.

K dispozici k okamžitému stažení


Jste firemní zákazník
nebo máte právní dotazy?

Jsem tu pro vás.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

 • SW10124
 • 065-08572
 • Výhody

  - Rychlé dodání
  - Autorizovaný originální výrobek
  - Odeslání do 24 hodin
  - Chat, e-mailová a telefonická podpora
Microsoft Excel 2016 - efektivní výpočetní program pro jednoho uživatele Excel 2016 ,...více
Informace o výrobku "MICROSOFT EXCEL 2016"

Microsoft Excel 2016 - efektivní výpočetní program pro jednoho uživatele

Excel 2016, klasický program společnosti Microsoft pro vytváření složitých výpočtů, nabízí v aktuální verzi opět řadu funkcí a nástrojů, které usnadňují každodenní práci s čísly a tabulkami a umožňují provádět i složité výpočty. Mezi nové funkce patří One-Click Forecasting pro určování a zobrazování trendů, rozšířená funkce Power Query pro zahrnutí datových zdrojů, jako jsou SAP Business Objects, Hadoop nebo Salesforce, a také vylepšené funkce PowerPivot, pomocí kterých lze data analyzovat ještě rychleji.

Excel 2016 byl také optimalizován pro společnou práci na dokumentech a jejich poskytování v reálném čase. Díky integraci služeb OneDrive a SharePoint mohou uživatelé společně upravovat soubory aplikace Excel v cloudu, ať už v kanceláři, doma nebo na cestách: jediným kliknutím se okamžitě přenesou do cloudu, včetně individuálních práv na uvolnění nebo použití, aby byla citlivá data chráněna i v síti.

Práci s aplikací Excel 2016 navíc ještě více usnadňují inteligentní asistenti, jako je například funkce "Insights", která propojuje aplikaci Excel s vyhledáváním Microsoft Bing, a funkce "Tell Me", která uživatelům pomáhá s výběrem vhodných funkcí pro úpravy dokumentů.

Kromě toho jsou pro Excel 2016 k dispozici také nové kancelářské designy: "Tmavě šedý" má obzvláště výrazné kontrasty, zatímco design "Barevný" nabízí moderní vzhled.

Vylepšené dotykové ovládání také výrazně usnadňuje používání aplikace Excel na odpovídajících koncových zařízeních.

Microsoft Excel 2016 je k dispozici mimo sadu Office jako levná individuální licence v obchodě Wiresoft Software Shop. Následující přehled ukazuje, co osvědčený výpočetní software nabízí uživateli při zakoupení.

Nové funkce v aplikaci Excel 2016

Excel 2016 obsahuje mimo jiné následující vylepšení stávajících funkcí i zcela nové nástroje:

 • PROGNOSE.ETS : V předchozích verzích aplikace Excel bylo dosud možné vytvářet pouze lineární prognózy. Pomocí nové funkce PROGNOSE.ETS je nyní možné generovat krátkodobé alternativní budoucí předpovědi (včetně nejlepších a nejhorších případů) na základě algoritmů exponenciálního vyhlazování (ETS) a zpřístupnit je ve formě předpovědního listu.
 • Interaktivní grafy v otočných tabulkách: Zejména ve složitých otočných tabulkách umožňují nově integrované funkce business intelligence lepší přehled ve výpočtech. Kromě možnosti seskupovat časové hodnoty podle čtvrtletí nebo měsíců obsahují také navigaci s možností procházení (drill-down) známou z online analytického zpracování (OLAP).
 • Funkce LET: Pomocí této funkce se v aplikaci Excel 2016 zlepšuje výkonnost výpočtů a také čitelnost a kombinovatelnost, protože jednotlivé oblasti ve vzorci lze pojmenovat.
 • Filtr zobrazení: Pomocí nového zobrazení filtru je možné při společné práci skrýt veškeré třídění a filtry ostatních zaměstnanců a zlepšit tak vlastní přehlednost souboru Excel.

Tyto vzorce jsou navíc k dispozici i v aplikaci Excel 2016:

 • PRVNÍ HODNOTA: Tento vzorec se chová podobně jako vzorec VERWEIS, ale na rozdíl od něj již nevyžaduje referenční seznam.
 • TEXTOVÉŘETĚZCE spojují čísla nebo texty do textu, oddělovač lze zadat ve vzorci. V porovnání s funkcí CHAIN lze ignorovat prázdné buňky a přímo ve vzorci lze ukotvit zalomení řádků.
 • TEXT CHAIN: nahrazuje předchozí funkci CHAIN.
 • Díky funkciWHEN jsou vnořené vzorce WHEN zbytečné. Nyní stačí spojit všechny podmínky dohromady.
 • MAXWENNS slouží k určení maximální hodnoty z řady čísel za určitých podmínek.
 • MINWENNS provádí odpovídající výpočty pro minimální hodnoty.

Nové typy grafů v aplikaci Excel 2016

V aplikaci Excel 2016 je nyní k dispozici šest nových typů grafů integrovaných do sady Office, které slouží k ilustraci různých výpočtů. Jedná se o následující grafy:

 • Vodopád: Tento sloupcový graf lze použít k přehlednému znázornění toho, jak se počáteční hodnota dále mění přes různé kladné a záporné hodnoty.
 • Histogram : Tento typ se používá k zobrazení rozložení četností určitých tříd. Pro použití v novém Excelu 2016 stačí označit příslušné datové sady tak, aby se automaticky uložil histogram s třídami.
 • Mapa stromů: Pomocí diagramu mapy stromů lze přehledně zobrazit poměry v hierarchické struktuře.
 • Paretův diagram: Paretův diagram je rozšířený histogram, který zobrazuje absolutní hodnotu i relativní podíl. Na jedné straně jsou sloupce uspořádány podle velikosti a na druhé straně je na druhé ose znázorněn příslušný procentuální podíl na celkové hodnotě.
 • Sunburst: Diagram Sunburst vizualizuje hierarchická data ve formě soustředných kruhů. Zobrazuje vztahy mezi hierarchiemi, které jsou reprezentovány odpovídajícími rozloženími na kruzích.
 • Krabicový graf: Nazývá se také boxplot nebo box & whiskers a používá se hlavně k vizualizaci statistických vyhodnocení v podobě kvartilů, mediánů a také "odlehlých hodnot".

Podporu při výběru nejvhodnějšího typu grafu pro výpočet poskytuje funkce "Doporučené grafy", která je součástí aplikace Excel 2016. Chcete-li ji použít, jednoduše označte příslušné údaje myší a zobrazí se vám výběr odpovídajících návrhů jako živý náhled se skutečnými údaji.

Nové individuální funkce napříč programy v Office 2016

Excel 2016 obsahuje také řadu dalších praktických nástrojů a průvodců, které jsou k dispozici i v ostatních programech sady Office 2016 a pomáhají uživatelům efektivně pracovat ve všech aplikacích.

"Průvodce Insights

Průvodce "Inteligentní vyhledávání" - v angličtině "Insights" - je uživatelům k dispozici přímo v aplikaci Excel 2016, aby získali vysvětlení nebo další informace o pojmech nebo informacích obsažených v tabulce. Namísto přepínání na internet a hledání vhodných výsledků vyhledávání stačí myší označit určitý výraz - jedním kliknutím se aktivuje inteligentní vyhledávání podporované Bingem přímo v Excelu a "Insights" zobrazí výsledky vyhledávání na straně okna Excelu.

Asistent "Tell Me"

Tento asistent - německy "Sie wünschen" - na pásu karet aplikace Excel podporuje uživatele s malými nebo žádnými předchozími znalostmi při provádění funkcí. Je rozpoznatelný podle své ikony v podobě žárovky a usnadňuje používání aplikace Excel 2016: asistent nabízí vyhledávací pole, které se aktivuje pouhým zadáním jednoho nebo více výrazů, které označují, co chce uživatel v dokumentu aplikace Excel provést. "Řekni mi" ukáže, kde se příslušná funkce na pásu nachází, a v případě potřeby nabídne další podporu pro provedení dané akce. To usnadňuje používání aplikace Excel začátečníkům.

Zadávání vzorců volnou rukou

Zadávání vzorců volnou rukou je praktická funkce, zejména pro aplikaci Excel 2016, pomocí které lze vkládat matematické vzorce přímo do dokumentu. Pomocí myši nebo dotykového vstupu jsou nejprve vytvořeny volnou rukou a poté integrovány přímo jako text do sešitu.

Snadnější sdílení dokumentů aplikace Excel

Tabulky aplikace Excel a ve verzi Excel 2016 je lze ještě rychleji a snadněji sdílet s ostatními uživateli: Funkce "Sdílet", která je součástí lišty, nabízí k tomuto účelu řadu možností pro příslušný dokument: Jedním kliknutím lze určit jednotlivé adresáty a přidělit jim jednotlivá práva: pro čtení nebo také pro úpravy atd.

"Historie verzí" pro efektivnější spolupráci v aplikaci Excel

Vzhledem k možnosti pracovat na dokumentu Excelu současně - jak je tomu často například v cloudu - je často obtížné sledovat, který účastník právě provádí jaké změny a kdy. K tomuto účelu slouží funkce "Historie verzí", která pro každý dokument poskytuje historii verzí, v níž jsou starší stavy úprav nejen zobrazeny, ale také znovu zpřístupněny pro opětovnou editaci.

Používání služby OneDrive v aplikaci Excel 2016

OneDrive, univerzální cloudové úložiště společnosti Microsoft pro sdílení souborů na webu, lze nyní používat i v aplikaci Excel 2016. Díky integraci služby OneDrive tam mohou uživatelé ukládat dokumenty aplikace Excel, takže jsou nyní dostupné odkudkoli a také z jakéhokoli koncového zařízení. Díky službě OneDrive je také možná lokálně nezávislá spolupráce na souborech aplikace Excel.

Ochrana před ztrátou dat v aplikaci Excel 2016

Díky integraci funkce DLP (Data Loss Protection) společnosti Microsoft lze její funkce použít i v dokumentech aplikace Excel, aby se zabránilo ztrátě dat a chránila se citlivá data. Správci používají DLP zejména k nastavení zásad pro vytváření a sdílení obsahu obsahujícího citlivé informace, které je třeba chránit, takže v případě zjištění potenciálního bezpečnostního rizika jsou uživatelé upozorněni nebo je jim znemožněno sdílení. Služby DLP jsou k dispozici v aplikaci Excel 2016 prostřednictvím služeb SharePoint Online a OneDrive for Business.

Systémové požadavky pro aplikaci Excel 2016:

Stejně jako příslušná verze sady Office je i MS Excel k dispozici ve 32bitové a 64bitové verzi; požadavky na hardware, například na paměť, se mohou lišit:

 • Operační systémy: Windows 7, Windows 8.1, Windows 10, Windows 11, Windows Server 2012/ 2012 R2 /2016 /2019 /2022
 • Procesor: x64 nebo x86 bitový procesor s frekvencí alespoň 1 GHz a SSE2
 • RAM: alespoň 1 GB RAM (32bitová verze), 2 GB RAM (64bitová verze)
 • Místo na pevném disku: alespoň 3,0 GB volného místa
 • Displej: rozlišení min. 1024 x 768
 • Grafická karta: Grafická karta DirectX 10 pro hardwarovou akceleraci grafiky

Koupit Excel 2016 jako jeden program ve verzi pro jednoho uživatele od společnosti Wiresoft

Když si koupíte Excel 2016, můžete kromě úžasně nízké ceny použitého softwaru u společnosti Wiresoft využívat všechny tyto výhody: MS Excel je vždy součástí balíku Microsoft Office, takže obvykle není snadno dostupný jako samostatný program. Excel 2016 i další verze programů od společnosti Wiresoft si však můžete zakoupit v internetovém obchodě jako samostatnou aplikaci Office - na rozdíl od mnoha jiných dodavatelů, kde je software Microsoft k dispozici pouze v oficiálních nákupních verzích jako součást sady.

Verze Excel 2016 nabízená společností Wiresoft je kupní licence, což znamená, že nemusíte uzavírat závazek předplatného, který by vás zavazoval ke stahování drahých aktualizací, ani nemusíte dodržovat časové omezení doby používání. Pokud si tedy zakoupíte Excel 2016 jako samostatný softwarový program, budete z něj těžit i z dlouhodobého hlediska. Zakoupení této licence Excel 2016 pro jednoho uživatele je tedy levným a ekonomickým řešením zejména pro takové skupiny uživatelů, kteří chtějí využívat všechny výhody osvědčeného tabulkového procesoru, ale nepotřebují další kancelářský program. Z naší nabídky softwaru těží zejména freelanceři a menší firmy, ale i soukromí uživatelé.

Licence Excel 2016 pro jednoho uživatele nabízená k prodeji u společnosti Wiresoft je totožná se softwarem Excel, který je součástí odpovídající sady Office 2016 od společnosti Microsoft. Nejen Excel 2016, ale i všechny ostatní softwarové licence nabízené v obchodě Wiresoft Software Shop jsou výhradně originálními produkty společnosti Microsoft. Jednotlivé programy Office si zde můžete zakoupit jako plnou verzi pro jednoho uživatele. Ty již obvykle používal předchozí majitel nebo pocházejí z licencí společnosti s větším objemem. Jakákoli předchozí instalace takového dříve používaného programu nebo související licence byla při prodeji společnosti Wiresoft opět smazána, takže Excel 2016 nebo odpovídající jiný program Office je opět 100% použitelný, a lze jej tedy bez dalšího znovu nainstalovat.

To znamená, že při nákupu takového použitého softwaru nebudete nijak znevýhodněni, pokud jde o práva na používání nebo jejich použitelnost. Protože nákup těchto softwarových produktů od společnosti Wiresoft je zcela legální, můžete si je po zaplacení okamžitě stáhnout a používat bez jakýchkoli omezení. Pro vaši bezpečnost byla každá licence aplikace Excel od společnosti Wiresoft předem zkontrolována z hlediska její skutečné použitelnosti. Společnost Wiresoft jako renomovaný prodejce softwaru nenabízí software, který lze používat pouze po omezenou dobu, ani testovací verze s omezenou funkčností nebo licence, které mohou používat i třetí strany.

Máte-li jakékoli dotazy týkající se aplikace Excel 2016 nebo nákupu jiného softwaru MS Office, můžete využít naše kompetentní poradenství prostřednictvím e-mailu, telefonu a chatu.

Čtěte, pište a diskutujte o recenzích...více
Hodnocení zákazníků pro "MICROSOFT EXCEL 2016"
Napište recenzi
Recenze budou aktivovány po ověření.

Pole označená * jsou povinná.

Vzal jsem na vědomí nařízení o ochraně osobních údajů.

Naposledy zobrazené