Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Pomoc s nastavením
+49 69 173261340
 
MICROSOFT VISUAL STUDIO 2017 PROFESSIONAL
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Každým nákupem u společnosti Wiresoft podpoříte Kinderschutzbund.

MICROSOFT VISUAL STUDIO 2017 PROFESSIONAL

Připraveno k okamžité expedici, dodací lhůta 24 hodin

  • SW10136
  • C5E-01307
  • Trvale platné
  • Všechny jazyky
  • EU
P Dostanete Bonusové body
SOFTWARE KE STAŽENÍ + LICENCE
2 887,90 Kč * 3 207,90 Kč * (9,98% uloženo)

včetně DPH.

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Každým nákupem u společnosti Wiresoft podpoříte Kinderschutzbund.


Jste firemní zákazník
nebo máte právní dotazy?

Jsem tu pro vás.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

PODROBNOSTI  
Verze Plná verze
Zařízení 1x
Rozsah dodávky Stažení + licenční klíč
Střední Ke stažení
Runtime Neomezeně
Jazyky Všechny jazyky
Doba dodání  Několik minut
Systém  Windows (32bit/64bit)
Terminálový server Kompatibilní


Visual Studio 2017 v edici Professional mají uživatelé k dispozici vše, co potřebují k vytváření aplikací a programů - od vývoje přes ladění a opravy kódu až po správu verzí a jejich vydávání.

V případě dalších dotazů k produktu se obraťte na náš zákaznický servis.

Informace o výrobku "MICROSOFT VISUAL STUDIO 2017 PROFESSIONAL"

Visual Studio Professional 2017 - vše pro profesionální tvorbu programů v zakoupené verzi

S Visual Studiem 2017 ve verzi Professional mají uživatelé k dispozici vše, co potřebují k vytváření aplikací a programů - od vývoje přes ladění a opravy kódu až po správu verzí a jejich vydání.

Visual Studio Professional podporuje starší jazyky, jako jsou C a C++, i současné varianty, jako jsou C# a programovací jazyk Apple Metal, iOS, JavaScript a Python a další webové jazyky. Kromě toho software doprovází uživatele při psaní kódu živou podporou, a to bez ohledu na použitý jazyk.

Přesné ladicí funkce usnadňují řešení problémů i opravu chyb a šetří tak drahocenný čas při vývoji aplikace.

Rychlé zobrazení struktury vždy ukazuje, kde se vývojáři nacházejí ve struktuře kódu, a centrální seznam chyb zobrazuje všechny problémy při kompilaci a analýze kódu, včetně problémů specifických pro danou doménu u některých jazyků, prostřednictvím živé analýzy během psaní.

Visual Studio Professional 2017 nabízí zejména řadu vylepšení v běžně používaných funkcích, jako je IntelliSense a Refactoring, ale také v navigaci po kódu a opravách kódu, a také pro IntelliSense a CodeLens, který zvyšuje soustředění na práci vývojáře tím, že přímo v editoru okamžitě zvýrazňuje odkazy a změny v kódu apod.

Pro koho je Visual Studio 2017 Professional určeno?

Visual Studio 2017 Professional Edition je určeno profesionálním vývojářům, kteří sami nebo v týmech vyvíjejí náročné aplikace - včetně mobilních. Díky podpoře od verze Windows 7 lze Visual Studio 2017 používat i na starších operačních systémech, čímž se rozšiřuje okruh uživatelů.

Nabídka Visual Studia 2017 Professional jako použitého softwaru u Wiresoftu nabízí vývojářům všechny výhody osvědčeného softwaru Microsoft za mimořádně výhodnou cenu jako jedinou licenci pro použití na vlastním počítači bez povinnosti předplatného.

Kromě Visual Studia 2017 Professional najdete v internetovém obchodě Wiresoft Software také další edice nebo verze Visual Studia v podobě jedné licence v zakoupené verzi, stejně jako programy Microsoftu, které jsou s ním kompatibilní, například Windows 8 a Windows 10. Následující přehled ukazuje nejdůležitější optimalizace a nové funkce Visual Studia 2017 Professional.

Přehled nejdůležitějších funkcí obsažených ve Visual Studiu 2017 Professional

Verze Visual Studio 2017 obsahuje oproti předchozí verzi mnoho vylepšení a také řadu nových funkcí, které ještě více urychlují a zefektivňují práci vývojářů. Hned při instalaci této edice Professional si správci mohou vybrat, zda chtějí používat pouze Core Editor, nebo zda chtějí psát také desktopové aplikace .NET, kód Pythonu nebo hry pomocí Unity.

Zlepšení je patrné již při spuštění programu, kdy se zkracuje doba spouštění, stejně jako při spouštění relace a načítání řešení.

Mezi funkce, které nyní fungují rychleji, patří také rozpoznávání šablon pro projekty a prvky.

Kromě toho Visual Studio 2017 nabízí některá vylepšení příslušných editorů pro jazyky C++, C#, Visual Basic, F#, JavaScript a TypeScript a také systémů a nástrojů pro ladění kódu a diagnostiku problémů používaných při vývoji softwaru s jádrem .NET Core a ASP .NET Core a také Xamarin, Apache Cordova a Unity a MS SQL Server. Kromě toho je třeba zmínit následující funkce ve Visual Studiu 2017 Professional:

IntelliSense ve Visual Studiu 2017 Professional

IntelliSense popisuje rozhraní pro programování aplikací - API - během psaní a automaticky je doplňuje pomocí příslušných seznamů pro doplňování IntelliSense, což zpřesňuje a zrychluje procesy. Současně se ze seznamu doplnění pomocí filtrů odstraní nepotřebné členy. Konkrétně v jazyce C# obsahují seznamy doplňování IntelliSense mimo jiné tokeny "člen seznamu" a "kompletní slovo". Seznamy také umožňují rychlý přístup mimo jiné k členům určitého typu nebo jmenného prostoru, úryvkům kódu a názvům proměnných, příkazů a funkcí.

Podobně lze IntelliSense použít k rychlejšímu prozkoumání rozhraní API, protože pomocí kategorie lze omezit množinu hodnot. Otisky nástrojů také usnadňují zkoumání definic rozhraní API; i během psaní upozorňují na problémy a zvýrazňují kritické části vlnovkami.

CodeLens ve Visual Studiu 2017 Professional

Díky CodeLens mohou vývojáři mít přehled o své práci, aniž by opustili kód, a snadno přecházet na jednotlivé funkce. CodeLens zvýrazňuje všechny změny v kódu v editoru, včetně toho, kdy vývojář naposledy upravil metodu, a také to, zda test prošel v příslušném místě kódu, kde se právě nachází.

Používání Průzkumníka týmů ve Visual Studiu 2017 Professional

Zapnutím funkce Team Explorer mohou vývojáři koordinovat projekt s ostatními členy týmu, což usnadňuje správu přidělených úkolů. Team Explorer propojuje Visual Studio s úložišti Git nebo GitHub a s úložišti TFVC (správa verzí Foundation), mimo jiné i s projekty hostovanými službou Azure DevOps Services, a umožňuje tak spravovat sestavení, pracovní položky a zdrojový kód.

Nové refaktorizace ve Visual Studiu 2017

Při vývoji se nezřídka stává, že je třeba kód v průběhu projektu zpětně vylepšovat. Refaktoring aktualizuje vnitřní strukturu kódu, aniž by měnil jeho chování. Visual Studio 2017 Professional pro tento účel nabízí také řadu nových refaktorizací, jako je generování přepisů, přidávání parametrů a pojmenovaných argumentů, možnost vkládat oddělovače číslic do literálů a měnit základ číselných literálů - včetně "hexadecimálního" na "binární" -, dále převod příkazu If na příkaz Switch; lze také odstranit nepoužívané proměnné a přidat kontrolu NULL pro parametry.

Správa zdrojového kódu ve Visual Studiu 2017 pomocí systému Git

Visual Studio 2017 Professional nabízí dvě možnosti správy zdrojového kódu: vlastní řešení Microsoft Azure DevOps - při použití Azure Cloud - a

vlastní vzdálený repozitář pomocí Git, správy verzí, která je pro tento účel široce používaná Standard.

Azure DevOps (dříve Visual Studio Team Foundation - TFS) umožňuje lepší koordinaci různých rolí ve vývoji, což týmům umožňuje efektivněji realizovat požadavky jednotlivých projektů. S Azure DevOps ve Visual Studiu je k dispozici mimo jiné Redgate SQL Search, který navíc usnadňuje vyhledávání fragmentů SQL i v různých databázích; Redgate ReadyRoll Core zase podporuje správu i automatizovaných změn v databázích pomocí Source Control, stejně jako vývoj migračních skriptů; Redgate SQL Prompt Core navíc nabízí různé možnosti při psaní a formátování, stejně jako refaktorizaci kódu SQL.

Vzhledem k tomu, že použití Visual Studia Team Foundation nebo příslušného serveru obvykle vyžaduje předplacenou verzi Visual Studia 2017 nebo přímou registraci, mohou uživatelé alternativně použít také Git - volně použitelný software pro správu verzí souborů. Členové týmu tak mohou pracovat na stejných projektech ve stejnou dobu.

Za tímto účelem nabízí Visual Studio 2017 možnost spravovat úložiště přímo pomocí tlačítek v IDE. To umožňuje rychlé nastavení kódu pro službu Git, jeho odevzdání a zveřejnění. Kromě toho edice nabízí také nové funkce nebo doplňky, včetně funkcí "Push" a "Commit", a také podporu SSH, takže s Gitem lze nyní v IDE provádět ještě více úkolů.

Xamarin ve Visual Studiu 2017

Visual Studio 2017 se také výrazně zaměřuje na mobilní Windows-, vývoj aplikací pro iOS i Android s podporou Xamarinu. Mezi vestavěné funkce Xamarinu patří například Xamarin Forms Previewer, který vývojářům umožňuje okamžitě vidět dopad řádku kódu na aplikaci prostřednictvím živého náhledu vedle značky XAML. Xamarin Forms také obsahuje vylepšení IntelliSense pro XAML, takže nyní podporuje vazby a převodníky, stejně jako vlastní ovládací prvky a vlastnosti atd.

Systémové požadavky pro Visual Studio 2017 Professional

.NET Framework 4.5.2 nebo je nutné nainstalovat Visual Studio 2017. Verze .NET Framework 4.7.2 potřebná pro spuštění aplikace Visual Studio je nainstalována během instalace. Jinak jsou minimální požadavky následující:

  • Operační systémy: Windows 10, Windows 8 (aktualizace 2919355), Windows 8.1, Windows 7; Windows Server 2016, Windows Server 2012 R2 (aktualizace 2919355)
  • Procesor: 1,8 GHz nebo rychlejší, doporučený dvoujádrový nebo lepší
  • Paměť: 2 GB RAM, doporučeno 4 GB RAM; alespoň 2,5 GB, pokud běží na virtuálním počítači
  • Místo na pevném disku: v závislosti na instalovaných funkcích je potřeba až 130 GB volného místa; pro běžnou instalaci je potřeba 20 - 50 GB volného místa
  • Grafická karta: podporující DirectX 9, s rozlišením alespoň 1 280 x 720 (720p), doporučené je 1 366 x 768 nebo vyšší

Koupit Visual Studio 2017 Professional jako jednu licenci v internetovém obchodě Wiresoft Online Shop

Software Visual Studio 2017 Professional od společnosti Microsoft je k dispozici v internetovém obchodě Wiresoft Online Shop jako jedna licence použitého softwaru za mimořádně výhodnou cenu.

Licence Visual Studio 2017 Professional Edition, která je zde nabízena ke koupi, pochází z firemní množstevní licence Visual Studio, která byla zakoupena společností Wiresoft a v průběhu procesu rozpuštěna a převedena na jednotlivé licence; v průběhu procesu se označení mění na "použitý software" nebo "použitý software". Všechny licence Microsoft Visual Studio 2017 Professional nabízené společností Wiresoft pocházejí výhradně od společností se sídlem v Evropě, na které se vztahují právní předpisy EU. Rozdělení objemové licence ani změna označení použitého softwaru Visual Studio 2017 Professional neznamená omezení jejich funkčnosti.

Nákup softwaru u společnosti Wiresoft - pro vás vždy bezpečný nákup! Licence Visual Studio 2017 Professional nabízená v obchodě Wiresoft Shop za absolutně nízkou cenu nabízí také bezpečnost díky okamžitému stažení a přímé aktivaci licence pomocí přiloženého platného svazkového licenčního klíče.

Každý nákup použitého softwaru Visual Studio 2017 Professional nebo jakéhokoli jiného programu společnosti Microsoft v obchodě Wiresoft Software Shop je pro naše zákazníky právně zajištěn, protože obchod s použitým softwarem je výslovně povolen zákonem, což bylo jasně potvrzeno i příslušnými soudními rozhodnutími.

Jednorázová licence použitého softwaru, jako je Visual Studio 2017 Professional Edition, je levnou alternativou k běžným nabídkám softwaru, a proto nabízí možnost používat exkluzivní edice programu. I vy můžete využít naší nabídky levného použitého softwaru pro softwarové produkty Microsoft!

V obchodě se softwarem Wiresoft najdete Visual Studio 2017 Professional Edition, stejně jako další verze nebo edice Visual Studia a odpovídající operační systémy Microsoft, jako jsou 8Windows a Windows 10, jako použitý software k okamžitému stažení. Máte-li jakékoli dotazy týkající se Visual Studia 2017 Professional nebo jiného programu společnosti Microsoft, jednoduše využijte naše kompetentní poradenství v chatu nebo e-mailem či telefonicky.

Další odkazy na "MICROSOFT VISUAL STUDIO 2017 PROFESSIONAL"
Hodnocení zákazníků pro "MICROSOFT VISUAL STUDIO 2017 PROFESSIONAL"
Napište recenzi
Recenze budou aktivovány po ověření.

Pole označená * jsou povinná.

Vzal jsem na vědomí nařízení o ochraně osobních údajů.

Kategorie