Chat with us, powered by LiveChat
AUTORIZOVANÝ ORIGINÁLNÍ VÝROBEK
DODÁNÍ DO 24 HODIN
PODPORA PROSTŘEDNICTVÍM CHATU, E-MAILU A TELEFONU
BEZPLATNÁ HORKÁ LINKA +4969 - 173261340
 
MICROSOFT VISUAL STUDIO 2017 PROFESSIONAL

MICROSOFT VISUAL STUDIO 2017 PROFESSIONAL

4 589,00 Kč *

včetně DPH.

Připraveno k okamžité expedici, dodací lhůta 24 hodin


Jste firemní zákazník
nebo máte právní dotazy?

Jsem tu pro vás.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

 • SW10136
 • C5E-01307
 • Výhody

  - Rychlé dodání
  - Autorizovaný originální výrobek
  - Odeslání do 24 hodin
  - Chat, e-mailová a telefonická podpora
Visual Studio Professional 2017 - vše pro profesionální tvorbu programů v zakoupené verzi S...více
Informace o výrobku "MICROSOFT VISUAL STUDIO 2017 PROFESSIONAL"

Visual Studio Professional 2017 - vše pro profesionální tvorbu programů v zakoupené verzi

S Visual Studiem 2017 ve verzi Professional mají uživatelé k dispozici vše, co potřebují k vytváření aplikací a programů - od vývoje přes ladění a opravu kódu až po správu verzí a vydání.

Kromě starších jazyků, jako jsou C a C++, podporuje Visual Studio Professional také současné varianty, jako jsou C# a programovací jazyk Apple Metal, iOS, JavaScript a Python, a další webové jazyky. Kromě toho software doprovází uživatele při psaní kódu živou podporou, a to bez ohledu na použitý jazyk.

Přesné ladicí funkce usnadňují hledání chyb a jejich opravu, čímž šetří drahocenný čas při vývoji aplikací.

Rychlé zobrazení struktury vždy ukazuje, kde se vývojáři nacházejí ve struktuře kódu, a centrální seznam chyb zobrazuje všechny problémy při kompilaci a analýze kódu, včetně problémů specifických pro danou doménu u některých jazyků, a to prostřednictvím živé analýzy během psaní.

Visual Studio Professional 2017 nabízí zejména řadu vylepšení v často používaných funkcích, jako je IntelliSense a Refactoring, ale také v navigaci v kódu a opravách kódu, a také pro IntelliSense a CodeLens, který zvyšuje soustředění na práci vývojáře tím, že přímo v editoru okamžitě zvýrazňuje odkazy a změny v kódu atd.

Pro koho je Visual Studio 2017 Professional určeno?

Visual Studio 2017 Professional Edition je určeno pro profesionální vývojáře, kteří sami nebo v týmu vyvíjejí náročné aplikace - i pro mobilní zařízení. Díky podpoře od Windows 7 lze Visual Studio 2017 používat i ve starších operačních systémech, což rozšiřuje okruh uživatelů.

Nabídka Visual Studia 2017 Professional jako použitého softwaru u společnosti Wiresoft poskytuje vývojářům všechny výhody osvědčeného softwaru společnosti Microsoft za mimořádně výhodnou cenu v podobě jediné licence pro použití na vlastním počítači bez povinnosti předplatného.

Kromě Visual Studia 2017 Professional najdete v internetovém obchodě Wiresoft Software také další edice nebo verze Visual Studia v podobě jedné licence v zakoupené verzi a také programy společnosti Microsoft, které jsou s ním kompatibilní, například Windows 8 a Windows 10. Následující přehled ukazuje nejdůležitější optimalizace a nové funkce Visual Studia 2017 Professional.

Přehled nejdůležitějších funkcí obsažených ve Visual Studiu 2017 Professional

Verze Visual Studio 2017 obsahuje oproti předchozí verzi mnoho vylepšení a řadu nových funkcí, které ještě více urychlují a zefektivňují práci vývojářů. Již během instalace této edice Professional si správci mohou vybrat, zda se má používat pouze editor Core Editor, nebo zda chce uživatel psát také desktopové aplikace .NET, kód Pythonu nebo hry s Unity.

Zlepšení je patrné již při spouštění programu, kdy se zkracuje doba spouštění, stejně jako při spouštění relace a načítání řešení.

Mezi funkce, které nyní fungují rychleji, patří také rozpoznávání šablon pro projekty a prvky.

Kromě toho Visual Studio 2017 nabízí několik vylepšení příslušných editorů pro jazyky C++, C#, Visual Basic, F#, JavaScript a TypeScript, jakož i systémů a nástrojů pro ladění kódu a diagnostiku problémů používaných při vývoji softwaru v prostředí .NET Core a ASP .NET Core, ale také Xamarin, Apache Cordova a Unity a MS SQL Server. Kromě toho je třeba zmínit zejména následující funkce ve Visual Studiu 2017 Professional:

IntelliSense ve Visual Studiu 2017 Professional

IntelliSense popisuje rozhraní pro programování aplikací - API - již během zadávání a automaticky je doplňuje prostřednictvím příslušných seznamů pro doplňování IntelliSense, díky čemuž procesy probíhají přesněji a rychleji. Současně se ze seznamu doplnění pomocí filtrů odstraní nepotřebné členy. Konkrétně v jazyce C# obsahují seznamy pro doplňování IntelliSense tokeny "člen seznamu" a "kompletní slovo". Seznamy umožňují mimo jiné rychlý přístup ke členům určitého typu nebo jmenného prostoru, úryvkům kódu a názvům proměnných, příkazů a funkcí.

Podobně lze IntelliSense použít k rychlejšímu prozkoumání rozhraní API, protože pomocí kategorie lze omezit množinu hodnot. Pomocí tooltipů lze také snadněji prozkoumat definice rozhraní API; již při zadávání upozorňují na problémy a kritická místa označují vlnovkami.

CodeLens ve Visual Studiu 2017 Professional

Díky CodeLens mají vývojáři při práci vždy přehled, aniž by museli opustit kód, a mohou pohodlně přecházet na jednotlivé funkce. CodeLens označuje všechny změny v kódu v editoru a zobrazuje také posledního vývojáře, který metodu upravil; zobrazuje také, zda byl test v příslušném místě kódu, kde se právě nachází, splněn.

Používání Průzkumníka týmů ve Visual Studiu 2017 Professional

Zapnutím funkce Team Explorer mohou vývojáři koordinovat projekt s ostatními členy týmu, což usnadňuje správu přidělených úkolů. Team Explorer propojuje Visual Studio s repozitáři Git nebo GitHub a TFVC (Foundation Version Control), mimo jiné i s projekty hostovanými službou Azure DevOps Services, a umožňuje tak spravovat sestavení, pracovní položky a zdrojový kód.

Nové refaktorizace ve Visual Studiu 2017

Při vývoji není neobvyklé, že je třeba kód dodatečně vylepšovat v průběhu projektu. Refaktoring aktualizuje vnitřní strukturu kódu, aniž by měnil jeho chování. Visual Studio 2017 Professional nabízí také řadu nových refaktorizací, jako je generování přepisů, přidávání parametrů a pojmenovaných argumentů, možnost vkládat do literálů oddělovače číslic a měnit základ číselných literálů - včetně "hexadecimálního" na "binární" -, převádět příkaz if na příkaz switch, odstraňovat nepoužívané proměnné a přidávat kontroly NULL pro parametry.

Správa zdrojového kódu ve Visual Studiu 2017 pomocí systému Git

Visual Studio 2017 Professional nabízí dvě možnosti správy zdrojových kódů: vlastní řešení Microsoft Azure DevOps - při použití Azure Cloud - a také

vlastní vzdálený repozitář pomocí systému správy verzí Git, který je pro tento účel široce používaným standardem.

Azure DevOps (dříve Visual Studio Team Foundation - TFS) umožňuje lepší koordinaci různých rolí ve vývoji, takže týmy mohou efektivněji realizovat příslušné požadavky projektu. S Azure DevOps ve Visual Studiu je k dispozici mimo jiné Redgate SQL Search, který usnadňuje vyhledávání fragmentů SQL i v různých databázích; Redgate ReadyRoll Core zase podporuje správu i automatizovaných změn databází pomocí Source Control a vývoj migračních skriptů; Redgate SQL Prompt Core navíc nabízí různé možnosti při psaní a formátování i refaktorizaci kódu SQL.

Vzhledem k tomu, že použití Visual Studia Team Foundation nebo příslušného serveru obvykle vyžaduje předplacenou verzi Visual Studia 2017 nebo přímou registraci, mohou uživatelé alternativně použít také Git - volně použitelný software pro správu verzí souborů. Členové týmu tak mohou pracovat na stejných projektech ve stejnou dobu.

Za tímto účelem nabízí Visual Studio 2017 možnost spravovat úložiště přímo pomocí tlačítek v IDE. To umožňuje rychlé nastavení kódu pro službu Git, jeho přenos a zveřejnění. Kromě toho edice nabízí také nové funkce nebo doplňky, včetně funkcí "Push" a "Commit", a také podporu SSH, takže nyní lze v IDE s Gitem provádět ještě více úkolů.

Xamarin ve Visual Studiu 2017

Visual Studio 2017 se také výrazně zaměřuje na vývoj mobilních aplikací pro Windows, iOS a Android díky podpoře Xamarinu. Mezi integrované funkce Xamarinu patří například Xamarin Forms Previewer, který vývojářům umožňuje okamžitě vidět dopad řádku kódu na aplikaci prostřednictvím živého náhledu vedle značky XAML. Xamarin Forms také obsahuje vylepšení IntelliSense pro XAML, které podporuje vazby a převodníky, stejně jako vlastní ovládací prvky a vlastnosti atd.

Systémové požadavky pro Visual Studio 2017 Professional

.NET Framework 4.5.2 nebo je nutné nainstalovat Visual Studio 2017. Verze .NET Framework 4.7.2 potřebná pro spuštění aplikace Visual Studio je nainstalována během instalace. Jinak musí být splněny následující minimální požadavky:

 • Operační systémy: Windows 7, Windows 8.1, Windows 10, Windows 11, Windows Server 2012/ 2012 R2 /2016 /2019/ 2022
 • Procesor: 1,8 GHz nebo rychlejší, doporučený dvoujádrový nebo lepší
 • Paměť: 2 GB RAM, doporučeno 4 GB RAM; min. 2,5 GB, pokud běží na virtuálním počítači
 • Místo na pevném disku: v závislosti na instalovaných funkcích je zapotřebí až 130 GB volného místa na disku; pro běžnou instalaci je zapotřebí 20 - 50 GB volného místa na disku
 • Grafická karta: s podporou DirectX 9, s rozlišením alespoň 1 280 x 720 (720p), doporučeno 1 366 x 768 nebo vyšším

Koupit Visual Studio 2017 Professional jako jednu licenci v internetovém obchodě Wiresoft Online Shop

Software Visual Studio 2017 Professional od společnosti Microsoft je k dispozici v internetovém obchodě Wiresoft Online Shop jako jedna licence použitého softwaru za mimořádně výhodnou cenu.

Licence Visual Studio 2017 Professional Edition, která je zde nabízena ke koupi, pochází z velkoobjemové licence Visual Studia společnosti, která byla převzata společností Wiresoft, a tím rozpuštěna a převedena na jednotlivé licence; v tomto procesu se označení mění na "použitý software" nebo "použitý software". Všechny licence Microsoft Visual Studio 2017 Professional nabízené společností Wiresoft pocházejí výhradně od společností se sídlem v Evropě, na které se vztahují právní předpisy EU. Rozdělení objemové licence ani změna označení softwaru Visual Studio 2017 Professional jako používaného softwaru neznamená žádné omezení jeho funkčnosti.

Nákup softwaru u společnosti Wiresoft - pro vás vždy bezpečný nákup! Licence Visual Studio 2017 Professional nabízená v obchodě Wiresoft Shop za naprosto výhodnou cenu nabízí také bezpečnost díky okamžitému stažení a přímé aktivaci licence pomocí přiloženého platného svazkového licenčního klíče.

Každý nákup použitého softwaru Visual Studio 2017 Professional nebo jakéhokoli jiného programu společnosti Microsoft v obchodě Wiresoft Software Shop je pro naše zákazníky právně zajištěn, protože obchod s použitým softwarem je výslovně povolen zákonem, což bylo jasně potvrzeno i příslušnými soudními rozhodnutími.

Jednotlivá licence použitého softwaru, jako je Visual Studio 2017 Professional Edition, představuje pro kupující cenově výhodnou alternativu k běžným nabídkám softwaru, a proto nabízí možnost používat také exkluzivní edice programu. I vy můžete využít naší nabídky levného použitého softwaru pro softwarové produkty Microsoft!

V obchodě se softwarem Wiresoft najdete Visual Studio 2017 Professional Edition, stejně jako další verze nebo edice Visual Studia a odpovídající operační systémy společnosti Microsoft, jako jsou Windows 8 a Windows 10, jako použitý software k okamžitému stažení. Máte-li jakékoli dotazy týkající se aplikace Visual Studio 2017 Professional nebo jiného programu společnosti Microsoft, jednoduše využijte naši odbornou radu v chatu nebo e-mailem či telefonicky.

Čtěte, pište a diskutujte o recenzích...více
Hodnocení zákazníků pro "MICROSOFT VISUAL STUDIO 2017 PROFESSIONAL"
Napište recenzi
Recenze budou aktivovány po ověření.

Pole označená * jsou povinná.

Vzal jsem na vědomí nařízení o ochraně osobních údajů.

Naposledy zobrazené