Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Pomoc s nastavením
+49 69 173261340
 
MICROSOFT WINDOWS SERVER 2016 DATACENTER 16JÁDROVÝ
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Každým nákupem u společnosti Wiresoft podpoříte Kinderschutzbund.

MICROSOFT WINDOWS SERVER 2016 DATACENTER 16JÁDROVÝ

Připraveno k okamžité expedici, dodací lhůta 24 hodin

  • SW10108
  • 9EA-00122
  • Trvale platné
  • Všechny jazyky
  • EU
P Dostanete Bonusové body
SOFTWARE KE STAŽENÍ + LICENCE
30 461,90 Kč * 33 845,90 Kč * (10% uloženo)

včetně DPH.

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Každým nákupem u společnosti Wiresoft podpoříte Kinderschutzbund.


Jste firemní zákazník
nebo máte právní dotazy?

Jsem tu pro vás.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

PODROBNOSTI  
Core 16 Core 
Zařízení 1x
Virtuální počítače Neomezené
Střední Stáhnout
Runtime Neomezené
Jazyky Všechny jazyky
Rozsah dodávky Ke stažení + licence


Windows Server 2016 nabízí všechny předpoklady k tomu, aby plně vyhověl požadavkům velkých organizací a firem na vysoký stupeň virtualizace s ohledem na použité a poskytované ; jedná se o verzi 10. Balíček 16- tvoří základ pro licencování s edicí . Datacenter Server Services Server WindowsCore Server Datacenter

V případě dalších dotazů k produktu se obraťte na náš zákaznický servis.

Informace o výrobku "MICROSOFT WINDOWS SERVER 2016 DATACENTER 16JÁDROVÝ"

Microsoft Windows Server 2016 Datacenter 16-Core

Asi nejznámější operační systém na světě, tedy Microsoft Windows, se používá nejen v soukromém sektoru a umožňuje svým uživatelům surfovat, upravovat dokumenty a pracovat s různými daty. Tento software se používá i v profesionálních a velkých firmách a nabízí například možnost ukládání a správy velkého množství dat na serveru. Pro zvládnutí úloh serverů byl vyvinut server Microsoft Windows Server 2016 Datacenter. Tento článek vysvětluje, co přesně tento software představuje.

Co přesně je Microsoft Windows Server 2016 Datacenter 16-Core a k čemu lze tento software použít?

Tento software je operační systém, který usnadňuje a umožňuje správu serverů. V něm může uživatel spravovat své servery, nastavovat je a také vytvářet cloud, ke kterému mají uživatelé přístup. Systém je optimalizován pro práci se servery a zajišťuje rychlou a plynulou výměnu dat. Server Microsoft Windows Server 2016 Datacenter lze zpravidla nainstalovat buď jako systém s grafickým uživatelským rozhraním, nebo ve formě terminálu, tedy příkazového řádku. V tomto případě se systém jednou nastaví a poté již plní své úkoly sám; přímá interakce obvykle není nutná. Počítač je také velmi zřídka potřeba restartovat s Microsoft Windows Server 2016 Datacenter, takže je zaručen bezproblémový provoz. Uživatelé si pak mohou prostřednictvím serveru vyměňovat data nebo server používat k různým výpočtům. Rychlost serveru však závisí na hardwaru a vybavení počítače.
Takzvané Shielded Virtual Machines také umožňují vytvářet chráněné virtuální počítače, tj. operační systémy, které mohou zabezpečit obzvláště citlivá a důležitá data. V operačním systému datového centra neexistují žádná omezení týkající se virtualizace.

Jak nainstalovat Microsoft Windows Server 2016 Datacenter?

Pro instalaci serveru Microsoft Windows Server 2016 Datacenter je zapotřebí počítač, tj. server. server Windows lze poté nainstalovat z CD nebo z paměťového zařízení USB. Příslušné médium se vloží do počítače a systém BIOS by jej měl rozpoznat, takže instalace se poté spustí automaticky. Pokud server není připojen k obrazovce, může být provedena instalace pomocí grafického rozhraní nebo příkazového řádku. V obou případech uživatele instalací provede průvodce. Po instalaci je server připraven k použití a lze jej používat pro zamýšlené úlohy. Ve většině případů takový server funguje bez obrazovky, takže k serveru Microsoft Windows Server 2016 Datacenter lze přistupovat prostřednictvím příkazového řádku přes zabezpečené připojení (SSH).

Na kolik počítačů lze nainstalovat Microsoft Windows Server 2016 Datacenter?

Server Microsoft Windows je možné nainstalovat a používat na počítači s dvoujádrovými procesory.

Jaké jsou hardwarové požadavky počítače pro instalaci serveru Microsoft Windows Server 2016 Datacenter?

Počítač by měl mít procesor s taktem alespoň 1,4 GHz a podporovat 64bitové operace. Dále je vyžadováno minimálně 512 MB paměti RAM a 32 GB místa na pevném disku pro instalaci serveru Microsoft Windows Server. Vyšší paměť RAM nebo disk SSD mohou výrazně zvýšit výkon serveru. Kromě toho je pro správnou funkci serveru nutný ethernetový adaptér, který je obvykle již nainstalován v hardwaru.        

Další odkazy na "MICROSOFT WINDOWS SERVER 2016 DATACENTER 16JÁDROVÝ"
Hodnocení zákazníků pro "MICROSOFT WINDOWS SERVER 2016 DATACENTER 16JÁDROVÝ"
Napište recenzi
Recenze budou aktivovány po ověření.

Pole označená * jsou povinná.

Vzal jsem na vědomí nařízení o ochraně osobních údajů.

Kategorie