Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Pomoc s nastavením
+49 69 173261340
 
VMWARE vCENTER SERVER 8 STANDARD
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Každým nákupem u společnosti Wiresoft podpoříte Kinderschutzbund.

VMWARE vCENTER SERVER 8 STANDARD

Připraveno k okamžité expedici, dodací lhůta 24 hodin

 • SW10599
 • VCS8-STD-C
 • Trvale platné
 • Všechny jazyky
 • EU
P Dostanete Bonusové body
SOFTWARE KE STAŽENÍ + LICENCE
126 024,90 Kč * 140 026,90 Kč * (10% uloženo)

včetně DPH.

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Každým nákupem u společnosti Wiresoft podpoříte Kinderschutzbund.


Jste firemní zákazník
nebo máte právní dotazy?

Jsem tu pro vás.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

Informace o výrobku "VMWARE vCENTER SERVER 8 STANDARD"

VMware vCenter Server 8 Standard - Centrální řízení virtualizačního prostředí

VMware vCenter Server 8 Standard je špičkové řešení pro správu a řízení celého virtualizačního prostředí. V tomto článku se dozvíte, proč je VMware vCenter Server 8 Standard nepostradatelný pro optimalizaci výkonu, spolehlivosti a efektivity vaší virtuální infrastruktury.

Základní funkce VMware vCenter Server 8 Standard

 1. Centralizovaná správa: Pomocí VMware vCenter Server 8 Standard můžete spravovat všechny své virtuální počítače (VM), hostitele a zdroje z centrální konzole. To usnadňuje správu a monitorování celého prostředí.
 2. Optimalizace výkonu: Platforma nabízí nástroje pro analýzu a optimalizaci výkonu, které zajistí, že vaše virtuální počítače budou vždy ve špičkové formě a poběží bez problémů. Získáte přehled o využití prostředků a můžete proaktivně řešit úzká místa.
 3. Automatizace: VMware vCenter Server 8 Standard umožňuje automatizovat rutinní úlohy, šetří čas a minimalizuje lidské chyby. Můžete automatizovat úlohy, jako je poskytování nových virtuálních počítačů nebo škálování zdrojů.
 4. Pokročilé zabezpečení: Integrované bezpečnostní funkce chrání virtuální prostředky před hrozbami a neoprávněným přístupem. Řízení přístupu a šifrování umožňují zabezpečit virtuální prostředí.

Výhody VMware vCenter Server 8 Standard

 • Efektivní správa: Centralizovaná správa a automatizace vám umožní efektivněji využívat prostředky IT a snížit provozní náklady. Výrazně se snižuje čas strávený správou.
 • Vyšší dostupnost: Funkce optimalizace výkonu a vysoké dostupnosti zajišťují nepřetržitou dostupnost vašich aplikací. Tím se minimalizují prostoje a zajišťuje se kontinuita podnikání.
 • Zabezpečení a dodržování předpisů: Díky pokročilým bezpečnostním funkcím můžete chránit data a aplikace a zároveň zajistit dodržování předpisů. To je důležité zejména v regulovaných odvětvích.

Budoucnost vašeho virtualizačního prostředí s VMware vCenter Server 8 Standard

VMware vCenter Server 8 Standard je základním řešením pro společnosti, které potřebují efektivní, bezpečné a vysoce dostupné virtualizační prostředí. S touto platformou jste optimálně připraveni na výzvy digitální transformace. Optimalizujte využití zdrojů, zvyšte výkon a zabezpečte budoucnost svého virtualizačního prostředí s 9 VMware vCenter Server 20. Je to centralizované řízení, které vám pomůže úspěšně spravovat virtuální infrastrukturu a splnit požadavky moderního IT. 10 VMware vCenter Server 21 je základem pro efektivní a na budoucnost zabezpečenou virtualizaci.

Další odkazy na "VMWARE vCENTER SERVER 8 STANDARD"
Hodnocení zákazníků pro "VMWARE vCENTER SERVER 8 STANDARD"
Napište recenzi
Recenze budou aktivovány po ověření.

Pole označená * jsou povinná.

Vzal jsem na vědomí nařízení o ochraně osobních údajů.

VMWARE vSAN 8 ENTERPRISE VMWARE vSAN 8 ENTERPRISE
139 601,90 Kč *
Kategorie