Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Pomoc s nastavením
+49 69 173261340
 
Trustmask
VMWARE vCENTER SERVER 8 STANDARD
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Každým nákupem u společnosti Wiresoft podpoříte Kinderschutzbund.

VMWARE vCENTER SERVER 8 STANDARD

Připraveno k okamžité expedici, dodací lhůta 24 hodin

  • SW10599
  • VCS8-STD-C
  • Trvale platné
  • Všechny jazyky
  • EU
P Dostanete Bonusové body
SOFTWARE KE STAŽENÍ + LICENCE
126 024,90 Kč * 140 026,90 Kč * (10% uloženo)

včetně DPH.

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Každým nákupem u společnosti Wiresoft podpoříte Kinderschutzbund.


Jste firemní zákazník
nebo máte právní dotazy?

Jsem tu pro vás.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

Informace o výrobku "VMWARE vCENTER SERVER 8 STANDARD"

VMware vCenter Server 8 Standard pro správu virtuálních infrastruktur

vCenter Server 8 Standard je výkonný základní nástroj pro správu infrastruktury založené na vSphere a jejího prostředí. Pokročilý software pro správu serverů nabízí širokou škálu funkcí pro spolehlivou automatizaci a konfiguraci, jakož i další přizpůsobení nebo odstranění virtuálních datových center, virtuálních strojů a virtuálních aplikací v hybridních cloudech. Kromě toho lze funkční rozsah VMware vCenter Server 8 Standard snadno rozšířit pomocí různých zásuvných modulů, například integrací nástrojů pro fyzickou a virtuální správu.

VMware vCenter Server 8 Standard mohou firmy využívat škálovatelnou a rozšiřitelnou platformu, s níž lze snadno a efektivně spravovat velké množství scénářů VMware - až do velkého počtu virtuálních počítačů, úložných systémů nebo virtuálních sítí.

vCenter Server 8 Standard Centralizované řešení pro správu virtuálních počítačů VMware, hostitelů Esxi a aplikací

Správce aktualizací vCenter Server 8 Standard a vCenter Converter jsou také integrovány do vCenter 8 Standard. VMware vCenter Server centrálně spravuje mnoho virtuálních počítačů distribuovaných v jednom nebo více hostitelích ESXi. Pomocí serveru vCenter Server 8 Standard lze také centrálně zaznamenávat a vyhodnocovat měření výkonu všech hostitelů a virtuálních počítačů.

Centrální správa virtuálních hostitelů a virtuálních počítačů z jediné konzoly umožňuje vCenter Server 8 jednoduché a komplexní řízení včetně všech úrovní viditelnosti. Výkonné nástroje vCenter Serveru 8 Standard tak zjednodušují efektivní správu infrastruktury vSphere a nabízejí také rozsáhlé možnosti ovládání. Kromě toho je prostřednictvím vCenter Serveru k dispozici také migrace pracovní zátěže za provozu, úplné klonování a migrace za studena pro vMotion. Rozhraní API webových služeb také usnadňuje flexibilní integraci vCenter Serveru se stávajícím softwarem pro správu systémů.

vCenter Server 8 Standard - vyšší výkon a škálovatelnost pro velké virtuální infrastruktury

vCenter Server 8 Standard poskytuje proaktivní, automatizovanou správu pro dynamické poskytování nových služeb. Zdroje lze přidělovat a optimalizovat s maximální efektivitou. Například až 15 instancí vCenter Serveru může spravovat 70 000 virtuálních počítačů a 5 000 hostitelů. Prostřednictvím dynamické správy prostředků, včetně přidělování prostředků, vCenter Server inteligentně přiděluje dostupné prostředky virtuálním počítačům. To usnadňuje dodržování dohod o úrovni služeb (SLA) u kritických podnikových aplikací.

vCenter Server 8 Standard obsahuje všechny dostupné funkce vCenter Serveru. Spravovat lze až 2 000 hostitelů vSphere ESXi.

vCenter Server také dokáže bezproblémově rozšířit lokální prostředí na veřejné cloudy založené na vSphere, jako je VMware Cloud na AWS - transparentně spravovat až 2 000 hostitelů a 35 000 virtuálních počítačů pomocí jediné instance vCenter Serveru - bez ohledu na to, jaká verze vCenter Serveru je spuštěna.

Další odkazy na "VMWARE vCENTER SERVER 8 STANDARD"
Hodnocení zákazníků pro "VMWARE vCENTER SERVER 8 STANDARD"
Napište recenzi
Recenze budou aktivovány po ověření.

Pole označená * jsou povinná.

Vzal jsem na vědomí nařízení o ochraně osobních údajů.

VMWARE vSAN 7 STANDARD VMWARE vSAN 7 STANDARD
44 330,90 Kč *
VMWARE vSAN 7 ENTERPRISE VMWARE vSAN 7 ENTERPRISE
104 449,90 Kč *
VMWARE vSAN 7 STANDARD VMWARE vSAN 7 STANDARD
44 330,90 Kč *
VMWARE vSAN 7 ADVANCED VMWARE vSAN 7 ADVANCED
73 276,90 Kč *