Chat with us, powered by LiveChat
AUTORIZOVANÝ ORIGINÁLNÍ VÝROBEK
DODÁNÍ DO 24 HODIN
PODPORA PROSTŘEDNICTVÍM CHATU, E-MAILU A TELEFONU
BEZPLATNÁ HORKÁ LINKA +4969 - 173261340
 
MICROSOFT VISUAL STUDIO 2017 PRO MAC

MICROSOFT VISUAL STUDIO 2017 PRO MAC

4 589,00 Kč *

včetně DPH.

K dispozici k okamžitému stažení


Jste firemní zákazník
nebo máte právní dotazy?

Jsem tu pro vás.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

 • SW10150
 • 77D-00092
 • Výhody

  - Rychlé dodání
  - Autorizovaný originální výrobek
  - Odeslání do 24 hodin
  - Chat, e-mailová a telefonická podpora
Visual Studio for Mac 2017 - profesionální vývojářský software pro macOS v zakoupené verzi...více
Informace o výrobku "MICROSOFT VISUAL STUDIO 2017 PRO MAC"

Visual Studio for Mac 2017 - profesionální vývojářský software pro macOS v zakoupené verzi

Profesionální edice Visual Studio 2017 pro Mac nabízí uživatelům výkonné funkce a vylepšení produktivity IDE pro vytváření multiplatformních aplikací pro macOS, Android, iOS, tvOS nebo watchOS - pro mobilní zařízení a počítače i pro web a cloud; program Microsoftu obsahuje všechny nástroje pro vývoj i ladění a refaktoring, včetně grafických návrhářů, funkcí pro doplňování kódu i správy zdrojového kódu a řízení verzí.

Kromě starších vývojářských jazyků, jako jsou C a C++, a aktuálnějších variant, jako je C#, podporuje Visual Studio for Mac 2017 samozřejmě také Apple Metal, iOS, JavaScript a další běžné webové standardy. Integrovaná živá podpora příslušných jazyků urychluje psaní kódu, stejně jako funkce ladění zkracují dobu potřebnou pro vývoj aplikací. Rychlý pohled na strukturu usnadňuje vývojářům orientaci ve struktuře kódu a centrální seznam chyb využívá živou analýzu kódu k výpisu chyb při kompilaci a sestavování, jakmile jsou zadány, a také problémů specifických pro danou doménu v některých jazycích.

Ve Visual Studiu for Mac Professional 2017 byly vylepšeny nejen často používané centrální funkce, jako jsou IntelliSense, CodeLens a Refactoring, ale také navigace v kódu a oprava kódu, které také usnadňují práci vývojářů, protože mimo jiné jsou v editoru okamžitě zvýrazněny změny v kódu, odkazy atd..

Pro které uživatele je Visual Studio 2017 pro Mac Professional určeno?

Edice Visual Studio 2017 pro Mac je určena především profesionálním vývojářům, kteří chtějí využívat výkonné funkce softwaru Microsoft v operačním systému Mac - ať už sami, nebo také v týmu. Vzhledem k podpoře Xamarinu ve Visual Studiu 2017 pro Mac platí určité minimální požadavky i pro operační systémy macOS, více informací o tom najdete níže.

Společnost Wiresoft nabízí Visual Studio 2017 for Mac Professional za mimořádně výhodnou cenu jako použitý software ve formě jediné licence, takže vývojáři mohou využívat všech výhod výkonného softwaru společnosti Microsoft na vlastním počítači Mac a bez povinnosti předplatného. Kromě Visual Studia 2017 pro Mac Professional nabízí internetový obchod Wiresoft Software také další verze Visual Studia pro Mac v podobě jedné licence v nákupní verzi a mnoho dalších programů Microsoft ve verzi pro MacOS. V následujícím přehledu jsou uvedeny nejnovější funkce a doplňky aplikace Visual Studio 2017 pro Mac.

Co nabízí Visual Studio 2017 pro Mac?

Vydání Visual Studia pro Mac z roku 2017, které bylo připraveno k uvedení na trh, se od svého předchůdce liší zkrácenou dobou spouštění a rychlejším spouštěním relací a načítáním řešení. Také rozpoznávání šablon projektů a prvků je rychlejší než dříve.

Stručný přehled IDE pro macOS

Visual Studio pro Mac obsahuje samostatné sekce pro správu aplikací, nastavení a vytváření a ladění kódu: Panel nástrojů integrovaný na úvodní stránce poskytuje přímý přístup k vyhledávání nedávno otevřených složek řešení, stejně jako k funkcím pro otevírání a vytváření projektů a konfiguraci aplikace a také k zobrazení chyb. Zde je také k dispozici informační kanál s novými informacemi pro vývojáře.

Jazyky a typy vývojářů podporované ve Visual Studiu 2017 pro Mac

Visual Studio 2017 pro Mac stejně jako verze pro Windows podporuje mnoho typů souborů, které jsou v něm integrovány, například .csproj, .fsproj a .sln, a také EditorConfig. Visual Studio 2017 pro Mac podporuje zejména takové typy vývoje, jako jsou webové aplikace ASP.NET Core s jazykem C#, F#, konzolové aplikace .NET Core s jazykem C# nebo F# a stránky vytvořené pomocí Razoru, stejně jako JavaScript a TypeScript. Dále sem patří multiplatformní aplikace nebo hry Unity v jazyce C#, aplikace pro Android, iOS, tvOS a watchOS v Xamarinu s jazykem C#, F# nebo XAML a také desktopové aplikace Cocoa v jazyce C# nebo F#, a také webové standardy, jako jsou HTML, CSS a JSON. Vývojáři Maců tak mohou vždy pracovat v integrovaném vývojovém prostředí, které nejlépe vyhovuje jejich potřebám.

Mnoho funkcí a vlastností obsažených ve verzi pro Windows je obsaženo také ve verzi pro Mac, včetně platformy kompilátoru Roslyn, která se používá pro refaktoring a IntelliSense, MSBuild pro projektový systém a sestavovací engine a TextMate pro editor zdrojových kódů. Uživatelé Maců se mohou spolehnout na stejné enginy pro ladění aplikací Xamarin a .NET Core a také na shodné návrháře pro Xamarin.iOS a Xamarin.Android.

Správa zdrojového kódu ve Visual Studiu 2017 pro Mac s Gitem

Visual Studio 2017 pro Mac nabízí dva systémy pro správu zdrojového kódu: Kromě Subversion je to především Git; do této verze programu byl integrován volně použitelný standard, který umožňuje pracovat na projektech i několika vývojářům v týmu současně. Ve Visual Studiu 2017 pro Mac lze úložiště spravovat přímo pomocí tlačítek integrovaných do IDE a přenášet a publikovat kód pro službu Git. Nové funkce "Push" a "Commit" a podpora SSH rozšiřují v IDE možnosti použití Visual Studia 2017 pro Mac pro úlohy Git.

Zobrazení všeho pomocí CodeLens ve Visual Studiu 2017 pro Mac Professional

Funkce CodeLens je speciálně navržena tak, aby vývojáři měli okamžitý přehled v kterémkoli bodě projektu, a to i bez nutnosti opustit kód. Pomocí CodeLens mohou snadno přejít přímo k jednotlivým funkcím. Kromě toho CodeLens zobrazuje nejen všechny změny v kódu v editoru, ale také jméno posledního vývojáře, který něco upravil, a také indikuje, zda byl test v určitém bodě úspěšný.

Nové možnosti refaktoringu ve Visual Studiu 2017 pro Mac

Refaktorizace je jedním ze standardních úkolů při vývoji kódu, jehož cílem je dodatečně jej vylepšit, aniž by se změnilo jeho chování. Kromě kontextových akcí a analýzy zdrojů nabízí Visual Studio 2017 pro Mac Professional další refaktorizace, jako je přepisování, přidávání parametrů (např. kontroly NULL) a argumentů. Stejně tak lze nyní upravovat i literály, a to jednak vkládáním oddělovačů číslic a zejména v případě číselných literálů také změnou základu z "hexadecimálního" na "binární". Kromě toho nabízí Visual Studio 2017 pro Mac možnost převést příkazy if na příkazy switch a odstranit nepoužívané proměnné.

Ladění ve Visual Studiu 2017 pro Mac - se zaměřením na Xamarin

Visual Studio pro Mac 2017 používá k ladění softwarový debugger Mono, který je integrován do běhového prostředí Mono a umožňuje ladění kódu spravovaného na všech platformách. Kromě toho má software nativní ladicí nástroj pro aplikace založené na Xamarin.iOS, Xamarin.Mac a Xamarin.Android. Součástí jsou rozsáhlá rychlá zobrazení speciálních typů, jako jsou velikosti, souřadnice a Bézierovy křivky, a také řetězce, barvy a adresy URL.

Speciálně pro aplikace Xamarin má Visual Studio 2017 pro Mac nástroj Xamarin Forms Previewer, který vývojářům umožňuje okamžitě zkontrolovat dopad řádku kódu na aplikaci v živém náhledu. Xamarin Forms také obsahuje vylepšení IntelliSense pro XAML, včetně podpory vazeb, převodníků, vlastností, ovládacích prvků a dalších funkcí.

Okamžité ovládání pomocí IntelliSense ve Visual Studiu 2017 pro Mac

Funkce IntelliSense automaticky doplňuje rozhraní API při psaní pomocí dostupných seznamů pro doplňování IntelliSense, takže vývojářské procesy jsou nejen rychlejší, ale také přesnější. Pomocí technologie IntelliSense lze také obecně rychleji analyzovat rozhraní API, protože umožňuje zúžit množinu hodnot pomocí kategorií. K tomuto účelu slouží tooltipy, které usnadňují zkoumání definic API, upozorňují na problémy ihned po jejich zadání a označují příslušná místa vlnovkou.

Mezi další výhody technologie IntelliSense patří filtry, které umožňují odstranit ze seznamu pro doplňování určité nepotřebné členy. Seznamy pro doplňování IntelliSense pro jazyk C# obsahují tokeny, jako je "kompletní slovo" nebo "člen seznamu", a umožňují mimo jiné rychlý přístup ke členům určitého typu, úryvkům kódu a názvům proměnných, funkcí a příkazů.

Hardwarové a další požadavky na Visual Studio 2017 pro Mac

Pro instalaci a spuštění Visual Studia 2017 pro Mac platí následující minimální požadavky; pro projekty Xamarin.iOS a Xamarin.Mac mohou platit další požadavky na operační systém:

 • Operační systémy: MacOS Mojave 10.14, MacOS Sierra 10.12, Mac OS X El Capitan 10.11
 • Procesor: alespoň 1,8 GHz nebo rychlejší; doporučuje se dvoujádrový nebo lepší
 • Paměť: alespoň 4 GB RAM; doporučuje se 8 GB RAM
 • Místo na pevném disku: min. 1 GB nebo 5,6 GB

Další požadavky:

 • Pro některé funkce jádra .NET: .NET Core SDK 1.1
 • Xamarin.Android: 64bitová vývojová sada Java (JDK)
 • Xamarin.iOS: Apple Xcode IDE i iOS SDK, pro Xcode 10.2 je vyžadován macOS Mojave 10.14
 • Xamarin.Forms: nasazení pro platformy Android nebo iOS podle výše uvedených požadavků

Podporované jazyky:

 • Němčina, francouzština, angličtina, italština, španělština, portugalština (Brazílie), čeština, polština, turečtina, ruština, čínština (zjednodušená a tradiční), japonština, korejština

Koupit jednu licenci Visual Studia 2017 pro Mac v internetovém obchodě Wiresoft Online Shop

Jednorázová licence Microsoft Visual Studio 2017 pro Mac ve verzi Professional je k dispozici v internetovém obchodě Wiresoft Online Shop jako použitý software za mimořádně výhodnou cenu. Licence nabízená k prodeji pochází z objemové licence Visual Studia 2017 pro Mac, kterou dříve získala jedna společnost. Prodejem společnosti Wiresoft došlo k jejímu rozpuštění a převedení na individuální licence, přičemž došlo i k označování jako "software z druhé ruky" nebo "použitý software". Rozdělení základní svazkové licence ani nové označení tohoto softwaru Visual Studio 2017 for Mac Professional jako používaného softwaru neobsahuje žádná omezení týkající se rozsahu funkcí nebo platnosti.

Tyto licence Microsoft Visual Studio 2017 pro Mac, stejně jako všechny ostatní licence na jednotlivé softwary nabízené společností Wiresoft, pocházejí výhradně od společností se sídlem v Evropě, na které se proto vztahují právní předpisy EU. Nákup použitého softwaru Visual Studio 2017 for Mac Professional nebo jakéhokoli jiného programu společnosti Microsoft v obchodě Wiresoft Software Shop nepředstavuje pro naše zákazníky riziko odpovědnosti, protože obchodování s použitým softwarem je výslovně povoleno zákonem, což bylo také jasně potvrzeno příslušnými soudními rozhodnutími. Použitý software od společnosti Wiresoft je navíc odolný vůči auditu!

Nákup softwaru u společnosti Wiresoft je proto pro vás vždy bezpečným nákupem! Tato licence Visual Studio 2017 for Mac Professional nabízená v obchodě Wiresoft Shop nabízí kromě velké výhody v podobě naprosto příznivé ceny také bezpečnost při nákupu díky okamžitému stažení a aktivaci licence pomocí přiloženého platného svazkového licenčního klíče.

Jednotlivá licence použitého softwaru, jako je Visual Studio 2017 for Mac Professional, navíc nabízí kupujícím ekonomickou alternativu k obvyklým nabídkám nového softwaru a možnost používat exkluzivní edice programů - a to i ve starších verzích. Využijte proto i vy naší výhodné nabídky použitého softwaru pro produkty Microsoft!

V obchodě Wiresoft Software Shop najdete Visual Studio 2017 pro Mac, stejně jako další verze Visual Studia pro Mac a další aplikace společnosti Microsoft pro macOS jako použitý software k okamžitému stažení. Máte-li jakékoli dotazy týkající se aplikace Visual Studio 2017 for Mac Professional nebo jiné aplikace pro macOS od společnosti Microsoft, jednoduše využijte naše kompetentní poradenství v chatu nebo e-mailem či telefonicky.

Čtěte, pište a diskutujte o recenzích...více
Hodnocení zákazníků pro "MICROSOFT VISUAL STUDIO 2017 PRO MAC"
Napište recenzi
Recenze budou aktivovány po ověření.

Pole označená * jsou povinná.

Vzal jsem na vědomí nařízení o ochraně osobních údajů.

Naposledy zobrazené