Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Pomoc s nastavením
+49 69 173261340
 
MICROSOFT VISUAL STUDIO 2017 PRO MAC
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Každým nákupem u společnosti Wiresoft podpoříte Kinderschutzbund.

MICROSOFT VISUAL STUDIO 2017 PRO MAC

K dispozici k okamžitému stažení

 • SW10150
 • 77D-00092
 • Trvale platné
 • Všechny jazyky
 • EU
P Dostanete Bonusové body
SOFTWARE KE STAŽENÍ + LICENCE
2 887,90 Kč * 3 207,90 Kč * (9,98% uloženo)

včetně DPH.

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Každým nákupem u společnosti Wiresoft podpoříte Kinderschutzbund.


Jste firemní zákazník
nebo máte právní dotazy?

Jsem tu pro vás.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

PODROBNOSTI  
Verze Plná verze
Zařízení 1x
Rozsah dodávky Ke stažení + licence
Střední Ke stažení
Runtime Neomezeně
Jazyky Všechny jazyky
Doba dodání  Několik minut
MacOS  High Sierra, Sierra, El Capitan


Visual Studio 2017 pro Mac v edici Professional nabízí uživatelům výkonné funkce a vylepšení produktivity IDE pro tvorbu multiplatformních aplikací pro macOS, Android, iOS, tvOS nebo watchOS - pro mobilní zařízení a počítače i pro web a cloud. Program od Microsoftu obsahuje všechny nástroje pro vývoj, ladění a refaktoring, včetně grafických návrhářů, funkcí pro dokončování kódu i správy zdrojového kódu a řízení verzí.

V případě dalších dotazů k produktu se obraťte na náš zákaznický servis.

Informace o výrobku "MICROSOFT VISUAL STUDIO 2017 PRO MAC"

Visual Studio for Mac 2017 - profesionální vývojářský software pro macOS v zakoupené verzi

Visual Studio 2017 pro Mac Professional Edition poskytuje uživatelům výkonné funkce a vylepšení produktivity IDE pro vytváření multiplatformních aplikací pro macOS, Android, iOS, tvOS nebo watchOS - mobilních i desktopových, webových i cloudových - se všemi nástroji pro vývoj, ladění a refaktoring, které Microsoft nabízí, včetně grafických návrhářů, dokončování kódu, správy zdrojového kódu a řízení verzí.

Kromě starších vývojářských jazyků, jako jsou C a C++, a aktuálnějších variant, jako je C#, podporuje Visual Studio for Mac 2017 samozřejmě také Apple Metal, iOS, JavaScript a další běžné webové standardy. Vestavěná živá podpora jednotlivých jazyků urychluje psaní kódu, stejně jako funkce ladění zkracují čas strávený vývojem aplikace. Rychlé zobrazení struktury pomáhá vývojářům snadno se orientovat ve struktuře kódu, zatímco centralizovaný seznam chyb využívá živou analýzu kódu k výpisu chyb při kompilaci a sestavování během psaní a také specifických problémů pro některé jazyky.

Ve Visual Studiu for Mac Professional 2017 byly vylepšeny nejen často používané centrální funkce, jako jsou IntelliSense, CodeLens a Refactoring, ale také navigace v kódu a oprava kódu, které rovněž usnadňují práci vývojářů, protože v editoru jsou mimo jiné okamžitě zvýrazněny změny v kódu, odkazy atd..

Pro jaké uživatele je Visual Studio 2017 pro Mac Professional určeno?

Edice Visual Studio 2017 pro Mac je určena právě těm profesionálním vývojářům, kteří chtějí využívat výkonné funkce softwaru Microsoft v operačním systému Mac - ať už sami, nebo třeba v týmu. Vzhledem k podpoře Xamarinu ve Visual Studiu 2017 pro Mac platí určité minimální požadavky i pro operační systémy macOS, více informací níže.

Společnost Wiresoft nabízí Visual Studio 2017 for Mac Professional za mimořádně výhodnou cenu jako použitý software ve formě jediné licence, takže vývojáři mohou využívat všech výhod výkonného softwaru společnosti Microsoft na vlastním počítači Mac a bez povinnosti předplatného. Kromě Visual Studia 2017 pro Mac Professional nabízí internetový obchod Wiresoft Software také další verze Visual Studia pro Mac jako jednu licenci v nákupní verzi a mnoho dalších programů Microsoft ve verzi pro macOS. V následujícím přehledu jsou uvedeny nejnovější funkce a doplňky aplikace Visual Studio 2017 pro Mac.

Co nabízí Visual Studio 2017 pro Mac?

Vydání Visual Studia pro Mac z roku 2017, které bylo připraveno k uvedení na trh, se od svého předchůdce liší zkrácenou dobou spouštění a rychlejším spouštěním relací a načítáním řešení. Rozpoznávání šablon projektů a položek je také rychlejší než dříve.

Stručný přehled IDE pro macOS

Visual Studio pro Mac obsahuje samostatné sekce pro správu aplikací, nastavení a vytváření a ladění kódu: Panel nástrojů integrovaný na úvodní stránce poskytuje přímý přístup k vyhledávání nedávno otevřených složek řešení, stejně jako funkce pro otevírání a vytváření projektů a konfiguraci aplikací a také pro zobrazení chyb. Je zde také k dispozici kanál novinek s novými informacemi pro vývojáře.

Jazyky a typy vývojářů podporované ve Visual Studiu 2017 pro Mac

Visual Studio 2017 pro Mac, stejně jako verze Windows, podporuje mnoho typů souborů, které jsou v něm zabudovány, například .csproj, .fsproj a .sln, a také EditorConfig. Konkrétně Visual Studio 2017 pro Mac podporuje kromě JavaScriptu a TypeScriptu také vývojové typy, jako jsou webové aplikace ASP.NET Core v jazycích C#, F#, konzolové aplikace .NET Core v jazycích C# nebo F# a stránky vytvořené pomocí Razoru. Kromě toho zahrnuje multiplatformní aplikace nebo hry Unity v jazyce C# a aplikace pro Android, iOS, tvOS a watchOS v jazyce Xamarin s využitím jazyků C#, F# nebo XAML a také desktopové aplikace Cocoa v jazyce C# nebo F# spolu s webovými standardy, jako jsou HTML, CSS a JSON. Vývojáři Macu tak mohou vždy pracovat v integrovaném vývojovém prostředí, které v daném okamžiku nejlépe vyhovuje jejich potřebám.

Mnoho lidí v Windows-Verze jsou obsaženy i ve verzi pro Mac, včetně platformy kompilátoru Roslyn používané pro refaktoring a IntelliSense, MSBuild pro projektový systém a sestavovací engine a TextMate pro editor zdrojových kódů. Uživatelé Maců mohou stejné enginy používat i pro ladění aplikací Xamarin a .NET Core a také shodné návrháře pro Xamarin.iOS a Xamarin.Android.

Správa zdrojového kódu ve Visual Studiu 2017 pro Mac s Gitem

Visual Studio 2017 pro Mac nabízí dva systémy pro správu zdrojového kódu: Kromě Subversion je to především Git, do této verze programu byl integrován volně použitelný Standard, který také umožňuje, aby na projektech pracovalo více vývojářů v týmu současně. Úložiště lze ve Visual Studiu 2017 pro Mac spravovat přímo pomocí tlačítek integrovaných do IDE, a přenášet a publikovat tak kód pro službu Git. Nové funkce Push a Commit a podpora SSH rozšiřují možnosti použití Visual Studia 2017 pro Mac pro úlohy Git v IDE.

Zobrazení všeho pomocí CodeLens ve Visual Studiu 2017 pro Mac Professional

Funkce CodeLens je speciálně navržena tak, aby vývojářům pomohla okamžitě sledovat vše v jakémkoli bodě projektu, a to i bez nutnosti opustit kód. Pomocí CodeLens mohou snadno přecházet přímo na jednotlivé funkce. Kromě toho CodeLens zobrazuje nejen všechny změny v kódu v editoru, ale také jméno posledního vývojáře, který něco upravil, a také indikuje, zda byl test v určitém bodě úspěšný.

Nové možnosti refaktoringu ve Visual Studiu 2017 pro Mac

Refaktorizace je jedním z úkolů Standard při vývoji kódu, jehož cílem je dodatečně jej vylepšit, aniž by se změnilo jeho chování. Visual Studio 2017 pro Mac Professional nabízí kontextové akce a analýzu zdrojových kódů a další refaktorizace, jako je přepisování, přidávání parametrů (např. kontroly NULL) a argumentů.Stejně tak lze nyní upravovat literály, jednak vkládáním oddělovačů číslic a zejména u číselných literálů také změnou základu z "hexadecimálního" na "binární". Kromě toho nabízí Visual Studio 2017 pro Mac možnost převést příkazy if na příkazy switch a odstranit nepoužívané proměnné.

Ladění ve Visual Studiu 2017 pro Mac - se zaměřením na Xamarin

Visual Studio pro Mac 2017 používá k ladění softwarový debugger Mono, který je integrován do běhového prostředí Mono a umožňuje ladění kódu spravovaného na všech platformách. Kromě toho má software nativní ladicí program pro aplikace založené na Xamarin.iOS, Xamarin.Mac a Xamarin.Android. K tomuto účelu jsou k dispozici rozsáhlá rychlá zobrazení speciálních typů, jako jsou rozměry, souřadnice a Bézierovy křivky, a také řetězců, barev a adres URL.

Speciálně pro aplikace Xamarin je ve Visual Studiu 2017 pro Mac k dispozici nástroj Xamarin Forms Previewer, pomocí kterého mohou vývojáři okamžitě zkontrolovat dopad řádku kódu na aplikaci v živém náhledu. Pro Xamarin Forms jsou také zahrnuta vylepšení IntelliSense pro XAML, včetně podpory vazeb, konvertorů, vlastností, ovládacích prvků a dalších prvků.

Okamžité ovládání pomocí IntelliSense ve Visual Studiu 2017 pro Mac

Funkce IntelliSense automaticky doplňuje rozhraní API při psaní prostřednictvím dostupných seznamů pro doplňování IntelliSense, což nejen urychluje, ale také zpřesňuje vývojářské procesy. IntelliSense také umožňuje rychlejší analýzu rozhraní API obecně, protože umožňuje zúžit množinu hodnot podle kategorií. Za tímto účelem usnadňují popisky nástrojů zkoumání definic rozhraní API, které upozorňují na problémy při jejich zadávání a zvýrazňují příslušná místa vlnovkou.

Mezi další výhody technologie IntelliSense patří filtry, které odstraňují některé nepotřebné členy ze seznamu pro dokončení. Konkrétně seznamy pro doplňování IntelliSense pro jazyk C# obsahují tokeny, jako je "doplnit slovo" nebo "člen seznamu", a poskytují mimo jiné rychlý přístup ke členům určitého typu, úryvkům kódu a názvům proměnných, funkcí a příkazů.

Hardwarové a další požadavky na Visual Studio 2017 pro Mac

Pro instalaci a spuštění Visual Studia 2017 pro Mac platí minimální požadavky uvedené níže; pro projekty Xamarin.iOS a Xamarin.Mac mohou platit další požadavky na operační systém:

 • Operační systémy: MacOS Mojave 10.14, MacOS Sierra 10.12, Mac OS X El Capitan 10.11
 • Procesor: alespoň 1,8 GHz nebo rychlejší; doporučuje se dvoujádrový nebo lepší
 • Paměť: alespoň 4 GB RAM; doporučuje se 8 GB RAM
 • Místo na pevném disku: alespoň 1 GB, resp. 5,6 GB

Další požadavky:

 • Pro některé funkce jádra .NET: .NET Core SDK 1.1
 • Xamarin.Android: 64bitová vývojová sada Java (JDK)
 • Xamarin.iOS: Apple Xcode IDE i iOS SDK, pro Xcode 10.2 je vyžadován macOS Mojave 10.14
 • Xamarin.Forms: nasazení pro platformy Android a iOS, v závislosti na výše uvedených požadavcích

Podporované jazyky:

 • Angličtina, francouzština, němčina, italština, španělština, portugalština (Brazílie), čeština, polština, turečtina, ruština, čínština (zjednodušená a tradiční), japonština, korejština

Koupit jednu licenci Visual Studia 2017 pro Mac v internetovém obchodě Wiresoft Online Store

Jednorázová licence Microsoft Visual Studio 2017 pro Mac ve verzi Professional je k dispozici v internetovém obchodě Wiresoft Online Shop jako použitý software za speciální nízkou cenu. Licence nabízená k prodeji pochází z množstevní licence programu Visual Studio 2017 pro Mac, kterou dříve zakoupila jedna společnost. Prodejem společnosti Wiresoft došlo k jejímu rozpuštění a převedení na jednotlivé licence, přičemž došlo i k označení jako "použitý software" nebo "použitý software". Rozdělení základní svazkové licence ani nové označení tohoto softwaru Visual Studio 2017 pro Mac Professional jako používaného softwaru neobsahuje žádná omezení týkající se rozsahu funkcí nebo platnosti.

Tyto licence Microsoft Visual Studio 2017 pro Mac, stejně jako všechny ostatní licence na jednotlivé programy nabízené společností Wiresoft, pocházejí výhradně od společností se sídlem v Evropě, které proto podléhají právu EU. Nákup použitého softwaru Visual Studio 2017 for Mac Professional nebo jakéhokoli jiného programu společnosti Microsoft v obchodě Wiresoft Software Shop nepředstavuje pro naše zákazníky žádné riziko odpovědnosti, protože obchodování s použitým softwarem je výslovně povoleno zákonem, což bylo také jasně potvrzeno příslušnými soudními rozhodnutími. Použitý software od společnosti Wiresoft je navíc odolný vůči auditu!

Nákup softwaru u společnosti Wiresoft je proto pro vás vždy bezpečným nákupem! Tato licence Visual Studio 2017 for Mac Professional nabízená v obchodě Wiresoft Shop nabízí kromě velké výhody v podobě naprosto příznivé ceny také jistotu nákupu díky okamžitému stažení a aktivaci licence pomocí přiloženého platného svazkového licenčního klíče.

Jednotlivá licence použitého softwaru, jako je Visual Studio 2017 for Mac Professional, navíc nabízí kupujícím ekonomickou alternativu k obvyklým nabídkám nového softwaru a možnost používat exkluzivní edice programu - a to i ve starších verzích. Proto můžete i vy využít naší nabídky použitého softwaru pro produkty Microsoft za nízké ceny!

V obchodě Wiresoft Software Shop najdete Visual Studio 2017 pro Mac, stejně jako další verze Visual Studia pro Mac a další aplikace společnosti Microsoft pro macOS jako použitý software k okamžitému stažení. Máte-li jakékoli dotazy týkající se Visual Studio 2017 for Mac Professional nebo jakéhokoli jiného programu pro macOS od společnosti Microsoft, jednoduše využijte naši kompetentní radu v chatu nebo e-mailem či telefonicky.

Další odkazy na "MICROSOFT VISUAL STUDIO 2017 PRO MAC"
Hodnocení zákazníků pro "MICROSOFT VISUAL STUDIO 2017 PRO MAC"
Napište recenzi
Recenze budou aktivovány po ověření.

Pole označená * jsou povinná.

Vzal jsem na vědomí nařízení o ochraně osobních údajů.

Kategorie