Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Pomoc s nastavením
+49 69 173261340
 
VMWARE WORKSTATION PLAYER 17 FOR WINDOWS
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Každým nákupem u společnosti Wiresoft podpoříte Kinderschutzbund.

VMWARE WORKSTATION PLAYER 17 FOR WINDOWS

Připraveno k okamžité expedici, dodací lhůta 24 hodin

  • SW10603
  • WS17-PLAY-C
  • Trvale platné
  • Všechny jazyky
  • EU
P Dostanete Bonusové body
SOFTWARE KE STAŽENÍ + LICENCE
2 829,90 Kč * 3 143,90 Kč * (9,99% uloženo)

včetně DPH.

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Každým nákupem u společnosti Wiresoft podpoříte Kinderschutzbund.


Jste firemní zákazník
nebo máte právní dotazy?

Jsem tu pro vás.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

Informace o výrobku "VMWARE WORKSTATION PLAYER 17 FOR WINDOWS"

Objevte svět virtualizace s VMware Workstation Player 17 pro Windows

Úvod do aplikace VMware Workstation Player 17

Vítejte ve světě virtuálních počítačů! VMware Workstation Player 17 pro Windows otevírá vývojářům, IT profesionálům i začátečníkům dveře k mnoha možnostem. Tento výkonný software umožňuje nastavovat a spouštět virtuální počítače v počítači se systémem Windows, a to vše pomocí intuitivního uživatelského rozhraní.

Flexibilita a kompatibilita

S programem VMware Workstation Player 17 můžete vytvářet, spouštět a sdílet virtuální počítače, ať už jste začátečník, nebo zkušený profesionál. Díky široké škále podporovaných operačních systémů, včetně Windows, Linuxu a dalších, si můžete flexibilně vybrat prostředí, které nejlépe vyhovuje vašim potřebám. Ať už chcete testovat aplikace, vyvíjet nový software nebo simulovat složité sítě, VMware Workstation Player 17 nabízí ty správné nástroje pro vaše projekty.

Výkonné funkce pro produktivitu a zabezpečení

Pracujte efektivněji díky funkcím, jako jsou snímky, které umožňují zachytit stav virtuálního počítače v určitém časovém okamžiku a v případě potřeby jej obnovit. VMware Workstation Player 17 navíc poskytuje bezpečné prostředí sandboxu, ve kterém můžete izolovaně testovat nový software nebo spouštět podezřelé soubory, aniž byste ohrozili hostitelský operační systém. Díky možnosti izolovat virtuální počítače a řídit síťová připojení můžete chránit svá data a soukromí a zároveň pracovat.

Bezproblémová integrace a snadné používání

Bezproblémová integrace přehrávače VMware Workstation Player 17 do pracovního prostředí vám umožní snadno vytvářet, spravovat a sdílet virtuální počítače. Díky uživatelsky přívětivému rozhraní a intuitivnímu ovládání můžete rychle začít pracovat a využívat plný potenciál virtualizace, aniž byste museli provádět složité konfigurace. Díky podpoře displejů s vysokým rozlišením a nastavení s více monitory můžete virtuální počítače snadno spravovat a plynule přepínat mezi různými systémy.

Poznejte budoucnost IT s VMware Workstation Player 17 pro Windows a objevte novou dimenzi flexibility, produktivity a zabezpečení. Zvyšte svou efektivitu, minimalizujte rizika a poznejte neomezené možnosti virtualizace - to vše se softwarem navrženým speciálně pro vaše potřeby. Začněte ještě dnes a ponořte se do světa inovací a možností!

Další odkazy na "VMWARE WORKSTATION PLAYER 17 FOR WINDOWS"
Hodnocení zákazníků pro "VMWARE WORKSTATION PLAYER 17 FOR WINDOWS"
Napište recenzi
Recenze budou aktivovány po ověření.

Pole označená * jsou povinná.

Vzal jsem na vědomí nařízení o ochraně osobních údajů.

Kategorie