Chat with us, powered by LiveChat
PRÁVNÍ
Firemní zákazníci
telephone
Pomoc s nastavením
+49 69 173261340
 
Trustmask
VMWARE vSPHERE 8 STANDARD
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Každým nákupem u společnosti Wiresoft podpoříte Kinderschutzbund.

VMWARE vSPHERE 8 STANDARD

Připraveno k okamžité expedici, dodací lhůta 24 hodin

  • SW10597
  • VS8-STD-C
  • Trvale platné
  • Všechny jazyky
  • EU
P Dostanete Bonusové body
SOFTWARE DOWNLOAD + LIZENZ
24 639,90 Kč *

včetně DPH.

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Každým nákupem u společnosti Wiresoft podpoříte Kinderschutzbund.


Jste firemní zákazník
nebo máte právní dotazy?

Jsem tu pro vás.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

Informace o výrobku "VMWARE vSPHERE 8 STANDARD"

Novinky ve VMware vSphere 8 Standard

VMware vSphere 8 Standard je jednou ze čtyř edicí vSphere. vSphere 8 Standard je licencována podle fyzických hostitelských procesorů. Od verze 7 je maximální počet jader procesoru omezen na 32. Velikost operační paměti se nebere v úvahu. Na licencovaném serveru vSphere může běžet libovolný počet virtuálních počítačů (VM). Nezahrnuje vCenter Server (/vendor/vmware/vcenter-server/standard/). Hlavními případy použití vSphere Standard jsou konsolidace serverů a kontinuita provozu.

vSphere 8 Standard obsahuje nové funkce a vylepšení

Při upgradu systémů vSphere bylo prokázáno, že verze vCenter je vždy vyšší nebo stejná jako verze ESXi. Díky tomu můžete využívat všechny nové funkce představené v nejnovější verzi vSphere. Další informace o číslech sestavení vSphere naleznete v částech Čísla a verze sestavení VMware vCenter Server a Čísla a verze sestavení VMware ESXi/ESX. Informace o omezeních upgradu pro verze vSphere Back-in-Time naleznete v článku 67077 znalostní báze VMware.

vylepšení clusterové služby vSphere (vCLS): S aktualizací vSphere 7.0 Update 3 mohou správci vSphere konfigurovat virtuální počítače vCLS tak, aby běžely na konkrétních datových úložištích, a to konfigurací nastavení datového úložiště vCLS pro virtuální počítače každého clusteru. Správci mohou také definovat zásady zpracování dat, které určují, jak má vSphere Distributed Resource Scheduler (DRS) umístit skupiny virtuálních počítačů vCLS proxy (vCLS VM) a dalších virtuálních počítačů s pracovní zátěží.

VMware vSphere 8 Standard poskytuje vysoce flexibilní virtualizační platformu

VMware vSphere 8 Standard je virtualizační platforma pro datová centra a servery, která je klíčovým digitálním základem pro cloudové infrastruktury. Díky vSphere 8 Standard lze datová centra snadno přeměnit na cloudová prostředí bez ohledu na aplikace a operační systémy zařízení.

VMware vSphere 8 Standard - virtualizační platforma od společnosti VMware: vSphere 8 Standard je založena na konceptu virtualizace a využívá její sílu k přeměně datového centra na zjednodušenou infrastrukturu pro cloud computing. To umožňuje IT organizacím poskytovat IT služby flexibilně a spolehlivě. VMware vSphere 8 Standard jako cloudový operační systém spravuje rozsáhlé infrastruktury, jako jsou úložiště, sítě a procesory, v dynamickém a bezproblémovém provozním prostředí. Tato softwarová sada navíc dokáže spravovat všechny složitosti datového centra.

Další odkazy na "VMWARE vSPHERE 8 STANDARD"
Hodnocení zákazníků pro "VMWARE vSPHERE 8 STANDARD"
Napište recenzi
Recenze budou aktivovány po ověření.

Pole označená * jsou povinná.

Vzal jsem na vědomí nařízení o ochraně osobních údajů.