Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Pomoc s nastavením
+49 69 173261340
 
Trustmask
VMWARE vSPHERE 8 STANDARD
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Každým nákupem u společnosti Wiresoft podpoříte Kinderschutzbund.

VMWARE vSPHERE 8 STANDARD

Připraveno k okamžité expedici, dodací lhůta 24 hodin

  • SW10597
  • VS8-STD-C
  • Trvale platné
  • Všechny jazyky
  • EU
P Dostanete Bonusové body
SOFTWARE KE STAŽENÍ + LICENCE
22 176,90 Kč * 24 639,90 Kč * (10% uloženo)

včetně DPH.

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Každým nákupem u společnosti Wiresoft podpoříte Kinderschutzbund.


Jste firemní zákazník
nebo máte právní dotazy?

Jsem tu pro vás.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

Informace o výrobku "VMWARE vSPHERE 8 STANDARD"

VMware vSphere 8 Standard: další úroveň virtualizace IT

VMware vSphere 8 Standard je nejnovějším přírůstkem do působivé rodiny produktů společnosti VMware, která je lídrem v oblasti virtualizace. Tato nová verze přináší řadu vylepšení a nových funkcí, které mají IT profesionálům umožnit zvýšit výkon, škálovatelnost a zabezpečení jejich IT infrastruktur.

Nová generace virtualizační technologie

VMware vSphere 8 Standard nastavuje nový standard v oblasti virtualizačních technologií. Nabízí rozšířené možnosti správy virtuálních počítačů a hostitelů, lepší integraci s moderními úložnými a síťovými technologiemi a rozsáhlé možnosti automatizace a přizpůsobení. S VMware vSphere 8 Standard můžete zvýšit efektivitu své IT infrastruktury a snížit provozní náklady a zároveň zjednodušit nasazení a správu aplikací a služeb.

Snadná a efektivní správa zdrojů

Jednou z nejdůležitějších funkcí VMware vSphere 8 Standard je vylepšená správa zdrojů. Díky funkcím, jako je Distributed Resource Scheduler (DRS) a modul High Availability (HA), můžete zajistit, aby vaše aplikace a služby měly vždy k dispozici potřebné zdroje. Tyto funkce vám pomohou maximalizovat výkon a dostupnost vašich IT služeb a zajistit efektivní využití hardwarových zdrojů.

VMware vSphere 8 Standard: Platforma pro budoucí růst

VMware vSphere 8 Standard není jen vylepšenou verzí známého produktu vSphere, je to platforma určená pro budoucí růst a inovace. Díky podpoře nových technologií a standardů, včetně kontejnerů a Kubernetes, můžete zajistit, aby vaše IT infrastruktura byla připravena na výzvy budoucnosti.

Podpora kontejnerů a Kubernetes

VMware vSphere 8 Standard obsahuje rozsáhlou podporu kontejnerů a Kubernetes, dvou nejdůležitějších technologií v moderních prostředích pro vývoj a provoz softwaru. S VMware vSphere 8 Standard můžete provozovat a spravovat kontejnerové aplikace vedle tradičních virtuálních počítačů na stejné platformě. To vám umožní bezproblémově integrovat nové architektury aplikací a vývojové postupy do stávajícího IT prostředí.

Vylepšená škálovatelnost a výkon

S VMware vSphere 8 Standard můžete výrazně zlepšit škálovatelnost a výkon své IT infrastruktury. Díky vylepšené podpoře vícejádrových procesorů a vysoké kapacitě paměti zvládnete i ty nejnáročnější pracovní zátěže. Nová technologie vMotion navíc nabízí výrazné vylepšení živé migrace virtuálních počítačů, což vede ke snížení prostojů a zvýšení kvality služeb.

VMware vSphere 8 Standard je dalším krokem ve virtualizaci IT. Díky pokročilým technologiím a bohaté sadě funkcí vám dává možnost optimalizovat IT infrastrukturu, zvýšit efektivitu a připravit se na budoucí růst a inovace. Zjistěte, jak vám VMware vSphere 8 Standard může pomoci dosáhnout vašich cílů v oblasti IT.

Jednotné rozhraní pro správu s VMware vSphere 8 Standard

VMware vSphere 8 Standard usnadňuje správcům IT udržování kontroly nad jejich virtuálními prostředími. Díky jednotnému rozhraní pro správu poskytuje jediný přístupový bod pro monitorování, správu a optimalizaci všech aspektů virtuální infrastruktury.

Intuitivní a výkonné rozhraní

Intuitivní a výkonné rozhraní VMware vSphere 8 Standard usnadňuje sledování virtuálních počítačů a hostitelů. Můžete odtud rychle přistupovat ke klíčovým informacím a funkcím, jako je výkon virtuálních počítačů, stav hardwaru, alarmy a události. Možnost spravovat virtuální infrastrukturu z centrálního místa může pomoci zvýšit efektivitu a rychle identifikovat a řešit případné problémy.

Vlastní ovládací panely a sestavy

VMware vSphere 8 Standard poskytuje také možnost vytvářet vlastní ovládací panely a sestavy. Ty vám mohou pomoci získat přesně ty informace a přehled, které potřebujete k informovanému rozhodování o správě virtuálního prostředí. Ať už chcete sledovat, jak si vedou konkrétní virtuální počítače, mít přehled o tom, jak jsou využívány hardwarové prostředky, nebo zjistit trendy ve virtuální síti, pomohou vám přizpůsobitelné ovládací panely a sestavy vSphere 8 Standard.

VMware vSphere 8 Standard a zabezpečení

VMware vSphere 8 Standard nabízí řadu funkcí a vylepšení, které pomáhají posílit bezpečnost vašeho virtuálního prostředí. Obsahuje vestavěné funkce zabezpečení, které pomáhají chránit virtuální počítače a data před hrozbami.

Vestavěné funkce zabezpečení

VMware vSphere 8 Standard obsahuje řadu bezpečnostních funkcí, které pomáhají chránit vaše virtuální počítače a data. Patří mezi ně šifrování na úrovni virtuálních počítačů a sítě, funkce bezpečného spouštění virtuálních počítačů a hostitelů a vylepšená integrace s VMware NSX pro pokročilou ochranu sítě.

Dodržování předpisů a audit

VMware vSphere 8 Standard také usnadňuje audit a prokazování shody se standardy. Obsahuje funkce správy konfigurace a auditu, které vám pomohou sledovat změny ve virtuálním prostředí a prokázat, že vaše IT postupy jsou v souladu s příslušnými standardy a osvědčenými postupy.

S VMware vSphere 8 Standard můžete zlepšit výkon, škálovatelnost a zabezpečení své IT infrastruktury a zároveň si zachovat kontrolu a připravit se na budoucí růst. Zjistěte, jak vám VMware vSphere 8 Standard může pomoci dosáhnout vašich cílů v oblasti IT.

Další odkazy na "VMWARE vSPHERE 8 STANDARD"
Hodnocení zákazníků pro "VMWARE vSPHERE 8 STANDARD"
Napište recenzi
Recenze budou aktivovány po ověření.

Pole označená * jsou povinná.

Vzal jsem na vědomí nařízení o ochraně osobních údajů.

VMWARE vSAN 7 STANDARD VMWARE vSAN 7 STANDARD
44 330,90 Kč *
VMWARE vSAN 7 STANDARD VMWARE vSAN 7 STANDARD
44 330,90 Kč *