Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Pomoc s nastavením
+49 69 173261340
 
MICROSOFT OUTLOOK MAC 2019
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Každým nákupem u společnosti Wiresoft podpoříte Kinderschutzbund.

MICROSOFT OUTLOOK MAC 2019

K dispozici k okamžitému stažení

 • SW10146
 • 36F-00467
 • Trvale platné
 • Všechny jazyky
 • EU
P Dostanete Bonusové body
SOFTWARE KE STAŽENÍ + LICENCE
1 524,90 Kč * 1 692,90 Kč * (9,92% uloženo)

včetně DPH.

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Každým nákupem u společnosti Wiresoft podpoříte Kinderschutzbund.


Jste firemní zákazník
nebo máte právní dotazy?

Jsem tu pro vás.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

PODROBNOSTI  
Verze Plná verze
Zařízení 1x
Rozsah dodávky Stáhnout + licence
Střední Stáhnout
Runtime Neomezené
Jazyky Všechny jazyky
Doba dodání  Několik minut
MacOS  Monterey, Big Sur, Catalina, Mojave


Outlook for Mac 2019 je nejnovější verze programu pro počítače Microsoft Apple  pro profesionální centrální organizaci e-mailového provozu, kontaktů a úkolů - a tedy prakticky nepostradatelný v moderním každodenním životě. je ve srovnání se srovnatelným e-mailovým softwarem pravděpodobně stále nepřekonaný - díky široké škále funkcí a možností lze s programem efektivně organizovat obchodní komunikaci napříč časem i hranicemi země a snadněji řídit i složité projekty. Intuitivní a zároveň uživatelsky přívětivé nové rozhraní Business Outlook  Desktop Outlook for Mac 2019 podporuje profesionály i nezkušené uživatele v jejich každodenní kancelářské práci, protože program umožňuje rychlý a snadný začátek používání dostupných funkcí.

V případě dalších dotazů k produktu se obraťte na náš zákaznický servis.

Informace o výrobku "MICROSOFT OUTLOOK MAC 2019"

Samostatný program Microsoft Outlook pro Mac 2019 - pro správu e-mailů, kontaktů a schůzek

Outlook pro Mac 2019 je nejnovější verze programu společnosti Microsoft pro počítače Apple  pro profesionální centrální organizaci e-mailového provozu, kontaktů a úkolů - a tedy prakticky nepostradatelný v každodenním životě moderního podnikání. V porovnání se srovnatelným e-mailovým softwarem je Outlook stále nepřekonaný - díky široké škále funkcí a možností lze efektivně organizovat obchodní komunikaci napříč časem i hranicemi země a s programem lze snadněji řídit i složité projekty.

Intuitivní a zároveň snadno použitelné nové rozhraní aplikace Outlook pro Mac 2019 pomáhá profesionálům i začátečníkům s každodenními kancelářskými úkoly, protože program umožňuje snadno a rychle začít používat dostupné funkce.

Lepší přehlednost e-mailového provozu zajišťuje Outlook for Mac 2019 také díky možnosti vytvářet složité struktury složek pro jednotlivé úkoly nebo témata; to umožňuje smysluplně a přehledně uspořádat e-maily a s nimi spojené kontaktní informace atd. Inteligentní funkce ve složce Doručená pošta podporují uživatele v každodenní komunikaci a umožňují jim rozlišit nedůležité věci od důležitých a podle toho je inteligentně třídit. Díky tomu budete mít neustále přehled o všech skutečně důležitých úkolech a důležitých schůzkách.

K úspoře času přispívají i další užitečné funkce aplikace Outlook pro Mac 2019, které uživatelům umožňují lépe se soustředit na to podstatné. Díky možnosti propojit a spravovat více e-mailových účtů prostřednictvím jediného rozhraní na ploše je v aplikaci Outlook for Mac 2019 možné lépe koordinovat komunikaci. Například při organizování schůzek jsou jednotlivé kalendáře účastníků včetně již vyplněných schůzek synchronizovány, aby se od začátku zabránilo časovému překrývání.

Na přehledném navigačním panelu jsou ihned k dispozici všechny funkce potřebné pro práci s e-maily a úkoly i pro úpravu kontaktů a kalendářů. Kromě toho bylo přepracováno rozhraní pracovní plochy aplikace Outlook pro Mac 2019, které se nyní díky intuitivním funkcím a vlastnostem používá ještě pohodlněji než v předchozí verzi.

Novinkou je také optimalizace pro dotykové ovládání, takže Outlook lze nyní lépe používat na tabletech i chytrých telefonech. Kromě toho tato verze nabízí snadnější synchronizaci mezi různými koncovými zařízeními, takže prostřednictvím aplikace Outlook pro Mac 2019 lze nezávisle na sobě přistupovat ke všem e-mailům, kontaktům, úkolům i schůzkám.

MS Outlook for Mac 2019 není k dispozici v běžných obchodech jako licence pro jednoho uživatele, ale je nabízen pouze jako nedílná součást stejnojmenné verze Office for Mac nebo - u společnosti Wiresoft si však můžete e-mailový software od Microsoftu zakoupit i samostatně - za mimořádně nízkou cenu!

V internetovém obchodě společnosti Wiresoft najdete nejen tuto verzi aplikace Outlook pro Mac, ale také starší verze a další programy Office pro macOS v podobě verzí k jednorázovému zakoupení. Podrobný přehled všech zajímavých nových funkcí aplikace Outlook for Mac 2019 si můžete přečíst v následujícím textu.

Představujeme nejdůležitější nové funkce aplikace Outlook pro Mac 2019, pokud jde o odesílání e-mailů

Oproti předchozí verzi obsahuje Outlook forMac 2019 celou řadu optimalizovaných stávajících i zcela nových funkcí, s nimiž je organizace e-mailového provozu a koordinace a sladění schůzek a nevyřízených úkolů na denní bázi ještě snazší. Jednotlivá drobná vylepšení společně zajišťují výrazné zvýšení výkonu, protože ještě více usnadňují soustředění na to podstatné: Začíná to inteligentní klasifikací příchozího e-mailového provozu podle jeho relevance, doplněnou o bezpečnou detekci škodlivých odkazů v něm obsažených prostřednictvím služby Microsoft Safe Link Service, a nekončí to automatickým převodem časových pásem pro organizaci schůzek mimo domov.

Doručená pošta s významem pro správu každodenní záplavy e-mailů

Denní e-mailový provoz ve firmě obvykle obsahuje kromě skutečně důležitých zpráv také spoustu zbytečných a nevyžádaných zpráv. Funkce "Doručená pošta s relevancí" zde nabízí užitečnou nápravu, protože podporuje uživatele v oddělování důležitých věcí od nedůležitých a jejich třídění pomocí předběžného třídění. K tomuto účelu se ve složce Doručená pošta s relevancí používají dvě karty Doručená pošta - s názvy "Relevantní" a "Ostatní". Zprávy označené jako důležité jsou automaticky vedeny v záložce "Relevantní" a všechny ostatní v záložce "Ostatní". Outlook však uživatele informuje o dalších e-mailech, které si může ihned zobrazit pouhým přepnutím karty.

Další funkce, jako je "Zaměřeno", doplňují předtřídění tím, že definují, které e-maily mají být roztříděny do jiné karty buď jednorázově, nebo obecně. Pro používání služby Inbox with Relevance je vyžadován účet Microsoft Exchange.

Poznámka @mention

Pokud chce autor v e-mailové zprávě nebo pozvánce na schůzku upozornit na konkrétní osobu, vloží do těla zprávy symbol @ doplněný příslušným jménem. Tím se toto jméno zvýrazní v těle zprávy, aplikace Outlook for Mac 2019 jej pak automaticky přidá i do řádku předmětu a vedle zprávy se ve složce Doručená pošta zobrazí také znak @.

Potvrzení o přečtení a doručení e-mailem

Aby bylo jisté, že příjemce zprávu nejen obdržel, ale také si ji přečetl, používá Outlook pro Mac 2019 jak potvrzení o doručení, že e-mail byl skutečně doručen do schránky příjemce, tak potvrzení o přečtení, které odesílatel obdrží po otevření zprávy.

Použití e-mailových šablon pro podobné zprávy

V každodenním e-mailovém provozu se často vyskytují pravidelně odesílané zprávy, jejichž obsah se mění jen zřídka, např. stavové zprávy apod. To lze ještě urychlit nastavením a použitím uložených šablon, které jsou v případě potřeby okamžitě k dispozici. Před odesláním šablony je pak třeba doplnit pouze nové informace.

Opožděné odesílání e-mailových zpráv

Aplikace Outlook for Mac 2019 umožňuje určit, kdy se má pošta odeslat, pomocí definovaných pravidel. To vám umožní odložit doručení jednotlivých zpráv i všech zpráv - o celé dny i hodiny a minuty. Příslušný e-mail bude uložen ve složce Koncepty do zadaného času a bude odeslán, i když aplikace Outlook není v počítači otevřena.

Další nové funkce aplikace Outlook for Mac 2019 pro organizaci

Následující nové nebo zjednodušené funkce také usnadňují organizaci schůzek a poskytují praktické usnadnění komunikace:

 • Koordinace různých časových pásem: Zvláště praktické je to při plánování cesty do jiného časového pásma, protože Outlook pro Mac 2019 zde nabízí možnost vytvořit odpovídající událost s místním časem začátku a konce. Díky automatickému převodu informací není nutné hledat na internetu a provádět vlastní převod.
 • Souhrnné cestovní karty: Tato chytřejší funkce v aplikaci Outlook nejen automaticky přidává rezervované cesty do kalendáře, ale také samostatně používá stejné souhrnné karty pro všechna data a časy, které rozpozná v rezervacích - kromě dat a časů, míst a důležitých čísel a dalších užitečných informací.
 • Režim Soustředění zlepšuje soustředění : Režim Soustředění, nově integrovaný do aplikace Outlook pro Mac 2019, zlepšuje soustředění při práci, ať už jde o psaní nebo čtení e-mailů nebo koordinaci schůzek, protože dočasně skrývá všechny ostatní aktivní aplikace i nové zprávy.
 • Služba Microsoft Safe-Link poskytuje zabezpečení e-mailů : Outlook for Mac 2019 poskytuje vylepšené zabezpečení při přijímání potenciálně škodlivých e-mailů. Služba Microsoft Safe-Link detekuje zejména takový malware skrytý v odkazech podvodných e-mailů, které se zobrazují v optimalizovaném náhledu. Integrovaný skener v reálném čase spolehlivě filtruje malware a phishingové odkazy.
 • Dotykové ovládání aplikace Outlook for Mac 2019 : Uživatelé aplikace Outlook for Mac 2019 na tabletu nebo chytrém telefonu mohou program ovládat ještě intuitivněji díky vylepšenému zapojení gest. Akce jako "Označit jako přečtené", "Označit", "Smazat", "Archivovat" a "Žádné" lze individuálně definovat gesty "Přejetí vlevo" a "Přejetí vpravo".
 • Zobrazení účastníků schůzky: Pokud schůzku organizuje jiný zaměstnanec, odpovědi pozvaných osob na žádost v aplikaci Outlook for Mac 2019 se mohou zobrazit i na jejich vlastním počítači Mac.
 • Vizuální vylepšení e-mailů pomocí souborů SVG: E-maily často získají informační obsah i působivost, pokud k nim odesílatel přiloží odpovídající soubor SVG - Scalable Vector Graphics neboli vektorovou grafiku. Výhodou vektorové grafiky je nejen její škálovatelnost, což znamená, že ji lze zvětšovat, zmenšovat nebo otáčet bez ztráty kvality obrazu. Lze je také dále upravovat pomocí různých filtrů. Aplikace Outlook for Mac 2019 nabízí k tomuto účelu výběr vhodných motivů SVG.

Systémové požadavky pro používání aplikace Microsoft Outlook 2019 v počítači Mac

Níže uvedené podrobnosti ukazují minimální požadavky na instalaci a spuštění aplikace Outlook for Mac 2019 na zařízení Apple.

 • Operační systém: verze jednoho ze tří nejnovějších operačních systémů macOS
 • iPad a iPhone: iOS 8.0 nebo novější - pro používání funkcí strojového učení je vyžadován iOS 12.0
 • Procesor: Intel
 • Paměť: alespoň 4 GB
 • Pevný disk: alespoň 3 GB volného místa
 • Grafická karta: alespoň 1 280 x 800 pixelů

Outlook pro Mac jako samostatný program Office-Suite for Mac 2019 koupit levně u Wiresoft

Jako typický software sad Microsoft Office pro Mac je Outlook pro Mac 2019 k dispozici u většiny prodejců pouze při zakoupení odpovídající kompletní verze Office. Společnost Wiresoft naopak nabízí aplikaci Outlook for Mac 2019 samostatně ve svém obchodě se softwarem. Při nákupu softwaru u společnosti Wiresoft máte dvojí výhodu: na jedné straně všechny výhody, které tato nákupní verze nabízí ve srovnání s předplacenou verzí, která obvykle zahrnuje aktualizace, které jsou zpoplatněny, a na druhé straně mimořádně nízkou cenu!

Aplikace Outlook pro Mac 2019 nabízená společností Wiresoft se nijak neliší od softwaru obsaženého v příslušném balíčku Office, ani nemá žádná omezení, pokud jde o funkčnost.

Bezpečný nákup softwaru pomocí Wiresoftu: Outlook for Mac 2019 je licence pro jednoho uživatele, která pochází z větší objemové licence, kterou již původní kupující - obvykle společnost - nepoužívá. Tento software je na vás registrován až po zakoupení. Společnost Wiresoft jako renomovaný prodejce nabízí pouze takový použitý software společnosti Microsoft, jehož nákup a prodej v rámci EU je zcela legální a bez rizika. Jedná se vždy o oficiální plné verze, které jsou totožné s programy nabízenými společností Microsoft. Pro vaši bezpečnost jsme každý program Microsoft nabízený v rámci množstevní licence otestovali z hlediska bezchybné použitelnosti, abyste jej mohli po instalaci plně a neomezeně používat.

Tak, zejména soukromí uživatelé a samostatně výdělečně činné osoby, stejně jako malé podniky mohou využívat všechny výhody aplikace Outlook for Mac 2019 jako samostatný program s nákupem softwaru od společnosti Wiresoft. Kromě aplikace Outlook for Mac najdete v obchodě se softwarem také další programy Office for Mac a další software společnosti Microsoft za rozumnou cenu.

V případě dotazů týkajících se aplikace Outlook for Mac 2019 nebo jiné verze či jiného programu Office for Mac jednoduše využijte naše kompetentní poradenství prostřednictvím e-mailu, telefonu a chatu.

Další odkazy na "MICROSOFT OUTLOOK MAC 2019"
Hodnocení zákazníků pro "MICROSOFT OUTLOOK MAC 2019"
Napište recenzi
Recenze budou aktivovány po ověření.

Pole označená * jsou povinná.

Vzal jsem na vědomí nařízení o ochraně osobních údajů.

Kategorie