Chat with us, powered by LiveChat
AUTORIZOVANÝ ORIGINÁLNÍ VÝROBEK
DODÁNÍ DO 24 HODIN
PODPORA PROSTŘEDNICTVÍM CHATU, E-MAILU A TELEFONU
BEZPLATNÁ HORKÁ LINKA +4969 - 173261340
 
MICROSOFT OUTLOOK MAC 2019

MICROSOFT OUTLOOK MAC 2019

2 549,00 Kč *

včetně DPH.

K dispozici k okamžitému stažení


Jste firemní zákazník
nebo máte právní dotazy?

Jsem tu pro vás.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

 • SW10146
 • 36F-00467
 • Výhody

  - Rychlé dodání
  - Autorizovaný originální výrobek
  - Odeslání do 24 hodin
  - Chat, e-mailová a telefonická podpora
Microsoft Outlook pro Mac 2019 jako samostatný program - pro správu e-mailů, kontaktů a schůzek...více
Informace o výrobku "MICROSOFT OUTLOOK MAC 2019"

Microsoft Outlook pro Mac 2019 jako samostatný program - pro správu e-mailů, kontaktů a schůzek

Outlook pro Mac 2019 je nejnovější verze programu společnosti Microsoft pro počítače Apple  pro profesionální centrální organizaci e-mailového provozu, kontaktů a úkolů - a tedy prakticky nepostradatelný v moderním každodenním podnikání. V porovnání se srovnatelným e-mailovým softwarem je Outlook stále nepřekonaný - díky široké škále funkcí a možností lze efektivně organizovat obchodní komunikaci napříč časem i hranicemi zemí a s programem lze snadněji řídit i složité projekty.

Intuitivní a zároveň snadno použitelné nové rozhraní aplikace Outlook pro Mac 2019 podporuje profesionály i začátečníky v jejich každodenní kancelářské práci, protože program umožňuje rychle a snadno začít používat dostupné funkce.

Aplikace Outlook for Mac 2019 také nabízí lepší přehled o e-mailovém provozu díky možnosti vytvářet složité struktury složek pro příslušné úkoly nebo témata; to umožňuje rozumně a přehledně uspořádat e-maily a související kontaktní informace atd.. Inteligentní funkce ve složce Doručená pošta podporují uživatele v každodenní komunikaci, aby rozlišovali mezi nedůležitými a důležitými věcmi a podle toho je inteligentně třídili. Díky tomu je vždy zachován přehled o všech skutečně důležitých úkolech a důležitých schůzkách.

K úspoře času přispívají i další užitečné funkce aplikace Outlook for Mac 2019, které uživatelům umožňují lépe se soustředit na to podstatné. Možnost propojení a správy více e-mailových účtů prostřednictvím jediného rozhraní na ploše, která je k dispozici v aplikaci Outlook for Mac 2019, umožňuje lepší koordinaci komunikace. Například při organizování schůzek jsou jednotlivé kalendáře účastníků, včetně již vyplněných schůzek, synchronizovány, aby se od počátku zabránilo časovému překrývání.

Na přehledném navigačním panelu jsou ihned k dispozici všechny funkce potřebné k práci s e-maily a úkoly a k úpravě kontaktů a kalendářů. Kromě toho bylo přepracováno rozhraní pracovní plochy aplikace Outlook pro Mac 2019, které se nyní díky intuitivním funkcím a vlastnostem používá ještě pohodlněji než v předchozí verzi.

Novinkou je také optimalizace pro dotykové ovládání, takže Outlook lze nyní lépe používat i na tabletech a chytrých telefonech. Kromě toho tato verze nabízí snadnější synchronizaci mezi různými koncovými zařízeními, takže všechny e-maily, kontakty, úkoly a schůzky jsou přístupné lokálně i nezávisle prostřednictvím aplikace Outlook for Mac 2019.

MS Outlook pro Mac 2019 není v běžných obchodech k dispozici jako licence pro jednoho uživatele, ale je nabízen pouze jako nedílná součást stejnojmenné verze Office pro Mac - u Wiresoftu si však můžete e-mailový software od Microsoftu zakoupit i samostatně, a to za mimořádně výhodnou cenu!

V internetovém obchodě Wiresoft najdete nejen tuto verzi Outlooku pro Mac, ale i starší verze a další programy Office pro macOS v podobě jednotlivých zakoupených verzí. Níže si můžete přečíst podrobný přehled všech zajímavých nových funkcí verze Outlook for Mac 2019.

Představení nejdůležitějších nových funkcí aplikace Outlook for Mac 2019 pro e-mailový provoz

Oproti předchozí verzi obsahuje Outlook proMac 2019 celou řadu optimalizovaných stávajících i zcela nových funkcí, které ještě více usnadňují organizaci e-mailového provozu a každodenní koordinaci schůzek a úkolů. Jednotlivá drobná vylepšení společně zajišťují výrazné zvýšení výkonu, protože ještě více usnadňují soustředění na to podstatné: začíná to inteligentní klasifikací příchozího e-mailového provozu podle jeho relevance, doplněnou o bezpečnou detekci škodlivých odkazů v něm obsažených prostřednictvím služby Microsoft Safe-Link, a nekončí to automatickým převodem časových pásem pro organizaci schůzek mimo domov.

Doručená pošta s významem pro zvládání každodenní záplavy e-mailů

Denní e-mailový provoz ve firmě obvykle obsahuje kromě skutečně důležitých zpráv také spoustu zbytečných a nevyžádaných zpráv. Funkce "Doručená pošta s relevancí" zde nabízí užitečnou nápravu, protože pomáhá uživatelům oddělit důležité věci od nedůležitých tím, že je předem roztřídí a podle nich seřadí. K tomuto účelu používá Doručená pošta s relevancí dvě karty pro doručenou poštu - s názvy "Relevantní" a "Ostatní". Zprávy, které jsou považovány za důležité, jsou automaticky vedeny na kartě "Relevantní", všechny ostatní na kartě "Ostatní". Outlook však uživatele informuje o dalších e-mailech, které si může okamžitě zobrazit pouhým přepnutím karty.

Další funkce, jako například "Zaměřeno", doplňují předtřídění tím, že definují, které e-maily se mají třídit buď jednorázově, nebo obecně na příslušné jiné kartě. Pro používání služby Inbox with Relevance je vyžadován účet Microsoft Exchange.

Poznámka @mention

Pokud chce autor v e-mailové zprávě nebo pozvánce na schůzku upozornit na konkrétní osobu, vloží do těla textu symbol @ doplněný příslušným jménem. Tím se toto jméno zvýrazní v těle zprávy, aplikace Outlook for Mac 2019 jej pak automaticky přidá i do řádku předmětu a ve složce Doručená pošta se vedle zprávy zobrazí také znak @.

Potvrzení o přečtení a doručení e-mailem

Aby bylo jisté, že příjemce zprávu nejen obdržel, ale také si ji přečetl, používá Outlook pro Mac 2019 na jedné straně potvrzení o doručení, že e-mail byl skutečně doručen do schránky příjemce, a na druhé straně potvrzení o přečtení, které odesílatel obdrží po otevření zprávy.

Použití e-mailových šablon pro podobné zprávy

V každodenním e-mailovém provozu se často vyskytují pravidelně odesílané zprávy, jejichž obsah se mění jen zřídka, např. stavové zprávy apod. To lze ještě urychlit nastavením a použitím uložených šablon, které jsou v případě potřeby okamžitě k dispozici. Před odesláním šablony je pak třeba doplnit pouze nové informace.

Opožděné odesílání e-mailových zpráv

Outlook for Mac 2019 nabízí možnost určit čas odeslání e-mailů podle definovaných pravidel. To umožňuje zpoždění přenosu jednotlivých i všech zpráv - o celé dny i hodiny a minuty. Příslušný e-mail je uložen ve složce Koncepty do stanoveného termínu a je odeslán i v případě, že aplikace Outlook není v počítači otevřena.

Další inovace v aplikaci Outlook for Mac 2019 pro organizace

Následující nové nebo optimalizované funkce také usnadňují organizaci schůzek a nabízejí praktické usnadnění komunikace:

 • Koordinace různých časových pásem: To je praktické zejména při plánování cesty do jiného časového pásma: Outlook pro Mac 2019 zde má možnost vytvořit odpovídající událost s místním časem začátku a konce. Díky automatickému převodu údajů není nutné vyhledávat na internetu a provádět vlastní převod.
 • Souhrnné karty pro výlety: Tato chytřejší funkce v aplikaci Outlook nejen automaticky přidává rezervované cesty do kalendáře, ale také samostatně používá stejné souhrnné karty pro všechny schůzky a data, které rozpozná v rezervacích - kromě dat a časů, míst a důležitých čísel i dalších užitečných informací.
 • Režim soustředění zlepšuje soustředění : Režim soustředění, který je nově integrován do aplikace Outlook for Mac 2019, zlepšuje soustředění při práci, ať už jde o psaní nebo čtení e-mailů nebo koordinaci schůzek, protože dočasně skrývá všechny ostatní aktivní aplikace i nové zprávy.
 • Služba Microsoft Safe-Link poskytuje zabezpečení e-mailů : Outlook for Mac 2019 poskytuje vylepšené zabezpečení při přijímání potenciálně škodlivých e-mailů. Služba Microsoft Safe-Link Service zejména detekuje malware skrytý v odkazech podvodných e-mailů, které se zobrazují v optimalizovaném náhledu. Integrovaný skener v reálném čase spolehlivě filtruje malware a phishingové odkazy.
 • Dotykové ovládání aplikace Outlook for Mac 2019 : Uživatelé aplikace Outlook for Mac 2019 na tabletu nebo chytrém telefonu mohou program ovládat ještě intuitivněji díky vylepšenému zapojení gest. Akce jako "Označit jako přečtené", "Označit", "Smazat", "Archivovat" a "Žádné" lze individuálně definovat gesty "Přejetí vlevo" a "Přejetí vpravo".
 • Zobrazení účastníků schůzky: Pokud schůzku organizuje jiný zaměstnanec, mohou se odpovědi pozvaných osob na žádost zobrazit také v aplikaci Outlook for Mac 2019 na jejich vlastním počítači Mac.
 • Vizuální vylepšení e-mailů pomocí souborů SVG: E-maily často získají na informačním obsahu i působivosti, pokud odesílatel vloží vhodný soubor SVG - Scalable Vector Graphics neboli vektorovou grafiku. Výhodou vektorové grafiky je nejen její škálovatelnost, což znamená, že ji lze zvětšovat, zmenšovat nebo otáčet bez ztráty kvality obrazu. Lze je také dále upravovat pomocí různých filtrů. Aplikace Outlook for Mac 2019 nabízí k tomuto účelu výběr vhodných motivů SVG.

Systémové požadavky pro používání aplikace Microsoft Outlook 2019 v počítači Mac

Níže jsou uvedeny minimální požadavky na instalaci a spuštění aplikace Outlook for Mac 2019 na zařízení Apple.

 • Operační systém: verze jednoho ze tří nejnovějších operačních systémů macOS
 • iPad a iPhone: minimálně iOS 8.0 nebo vyšší - pro použití funkcí strojového učení je vyžadován iOS 12.0
 • Procesor: Intel
 • Paměť: alespoň 4 GB
 • Pevný disk: alespoň 3 GB volného místa
 • Grafická karta: alespoň 1 280 x 800 pixelů

Koupit Outlook pro Mac jako samostatný program sady Office Suite pro Mac 2019 za nízkou cenu u společnosti Wiresoft

Jako typický software sad Microsoft Office pro Mac je Outlook pro Mac 2019 k dispozici u většiny prodejců pouze při zakoupení odpovídající kompletní verze sady Office. Na druhou stranu společnost Wiresoft nabízí aplikaci Outlook for Mac 2019 také samostatně ve svém obchodě se softwarem. Zakoupením softwaru od společnosti Wiresoft získáte dvojí výhodu: na jedné straně všechny výhody, které tato kupní verze nabízí ve srovnání s předplacenou verzí, která obvykle obsahuje zpoplatněné aktualizace, a na druhé straně mimořádně příznivou cenu!

Aplikace Outlook pro Mac 2019 nabízená společností Wiresoft se nijak neliší od softwaru obsaženého v příslušném balíku Office, ani nemá žádná omezení z hlediska funkčnosti.

Bezpečný nákup softwaru pomocí Wiresoftu: Outlook for Mac 2019 je licence pro jednoho uživatele, která pochází z větší objemové licence, kterou již původní kupující - obvykle společnost - nepoužívá. Tento software je na vás registrován až po zakoupení. Společnost Wiresoft jako renomovaný prodejce nabízí pouze použitý software společnosti Microsoft, jehož nákup a prodej v rámci EU je zcela legální a bez rizika. Jedná se vždy o oficiální plné verze, které jsou totožné s programy nabízenými společností Microsoft. Pro vaši bezpečnost jsme každý program Microsoft nabízený v rámci množstevní licence zkontrolovali z hlediska jeho dokonalé použitelnosti, abyste jej mohli po instalaci plně a neomezeně používat.

To znamená, že zejména soukromí uživatelé, osoby samostatně výdělečně činné a malé podniky mohou využívat všechny výhody aplikace Outlook for Mac 2019 jako samostatného programu, pokud si software zakoupí od společnosti Wiresoft. Kromě aplikace Outlook pro Mac najdete v obchodě se softwarem také další programy Office pro Mac a další software společnosti Microsoft za výhodné ceny.

V případě dotazů týkajících se aplikace Outlook for Mac 2019 nebo jiné verze či jiného programu Office for Mac můžete jednoduše využít naše kompetentní poradenství prostřednictvím e-mailu, telefonu nebo chatu.

Čtěte, pište a diskutujte o recenzích...více
Hodnocení zákazníků pro "MICROSOFT OUTLOOK MAC 2019"
Napište recenzi
Recenze budou aktivovány po ověření.

Pole označená * jsou povinná.

Vzal jsem na vědomí nařízení o ochraně osobních údajů.

Naposledy zobrazené