Chat with us, powered by LiveChat
AUTORIZOVANÝ ORIGINÁLNÍ VÝROBEK
DODÁNÍ DO 24 HODIN
PODPORA PROSTŘEDNICTVÍM CHATU, E-MAILU A TELEFONU
BEZPLATNÁ HORKÁ LINKA +4969 - 173261340
 
MICROSOFT OUTLOOK 2019

MICROSOFT OUTLOOK 2019

1 937,00 Kč *

včetně DPH.

K dispozici k okamžitému stažení


Jste firemní zákazník
nebo máte právní dotazy?

Jsem tu pro vás.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

 • SW10129
 • 543-06601
 • Výhody

  - Rychlé dodání
  - Autorizovaný originální výrobek
  - Odeslání do 24 hodin
  - Chat, e-mailová a telefonická podpora
Microsoft Outlook 2019 - všestranný kancelářský software pro správu e-mailů, kontaktů, úkolů a...více
Informace o výrobku "MICROSOFT OUTLOOK 2019"

Microsoft Outlook 2019 - všestranný kancelářský software pro správu e-mailů, kontaktů, úkolů a dalších položek - jako samostatný program

Microsoft Outlook 2019 je aktuální verze osvědčeného programu Office pro profesionální organizaci e-mailového provozu, ale také pro centrální plánování a koordinaci schůzek a kontaktů, jak je typické pro moderní každodenní podnikání.

V porovnání s jinými e-mailovými programy je Outlook přesvědčivý díky velkému rozsahu nástrojů a možností, s nimiž lze spravovat i složité projekty a rozsáhlou komunikaci.

Uživatelům pomáhá intuitivní a uživatelsky přívětivé uživatelské rozhraní aplikace Outlook 2019, které umožňuje i nezkušeným uživatelům začít se softwarem rychle a snadno pracovat. K tomu se přidává dotykově optimalizovaná použitelnost, díky níž lze program snadno používat i na tabletech a chytrých telefonech. Jednoduchá synchronizace mezi různými koncovými zařízeními zajišťuje, že uživatelé mají díky aplikaci Outlook 2019 přístup ke svým e-mailům, kontaktům, úkolům a schůzkám odkudkoli.

Pro každodenní kancelářskou práci nabízí e-mailový software také možnost vytvářet přehledné struktury složek a tematické složky pro smysluplné uspořádání e-mailů atd. Inteligentní funkce pomáhají oddělit důležité od nedůležitého a automaticky je podle toho třídit. Uživatelé tak mohou mít neustále přehled o všech důležitých úkolech a důležitých schůzkách. Mnoho užitečných funkcí jim pomáhá soustředit se na podstatné věci a šetřit tak drahocenný čas.

V aplikaci Outlook 2019 je také možné spravovat několik e-mailových účtů prostřednictvím rozhraní na ploše a vzájemně je propojovat. To umožňuje synchronizovat různé kalendáře včetně schůzek, aby se zabránilo časovému překrývání. Díky přehlednému navigačnímu panelu jsou všechny funkce pro e-maily, úkoly, kontakty a kalendáře rychle dostupné. Přepracované rozhraní aplikace Outlook 2019 je ještě intuitivnější a pohodlnější než dříve.

MS Outlook 2019 je jinak k dispozici pouze jako pevná součást příslušné verze Office nebo v počtu 5 licencí, ale u společnosti Wiresoft si můžete e-mailový program zakoupit i samostatně - a to za mimořádně nízkou cenu. Zájemci o Outlook 2019, kteří chtějí využívat všechny jeho nové výhody, by si však měli uvědomit, že software Office funguje pouze v systému Windows 10.

V internetovém obchodě Wiresoft můžete získat nejen tuto aktuální verzi aplikace Outlook 2019, ale také starší a další programy Office za mimořádně nízké ceny jako kupní verzi. V následujícím podrobném přehledu najdete všechny zajímavé nové funkce aplikace Outlook 2019.

Nejdůležitější nové funkce aplikace Outlook 2019 pro Windows

Outlook 2019 obsahuje oproti předchozí verzi řadu vylepšení a nových funkcí, které ještě více zefektivňují každodenní organizaci e-mailového provozu, schůzek a úkolů. Mnohá zjednodušení jsou užitečná zejména v detailech a usnadňují soustředění na podstatné věci: od klasifikace příchozích e-mailů podle jejich relevance přes službu Safe Link pro rozpoznávání škodlivých odkazů až po organizaci schůzek napříč časovými pásmy.

Doručená pošta s funkcí Relevance zvládne záplavu e-mailů

Funkce "Doručená pošta s relevancí" pomáhá uživatelům doslova oddělit zrno od plev - protože dnešní e-mailový provoz bohužel obsahuje kromě skutečně důležitých zpráv také mnoho zbytečných zpráv, ne-li spamů nebo zpráv s malwarovými přílohami.

Funkce rozdělí doručenou poštu na dvě karty - označené jako "Relevantní" a "Ostatní". Nejdůležitější zprávy jsou samozřejmě uloženy na první kartě, ale uživatel je informován i o dalších e-mailech, které jsou zařazeny do sekce "Ostatní", a může si je zobrazit přepnutím karty. Další funkce, jako je "Zaměřeno ", lze použít k jednorázovému nebo obecnému třídění jednotlivých e-mailů na jiné kartě podle potřeby. Předpokladem pro používání služby Inbox with Relevance je však účet Microsoft Exchange.

Snadné třídění e-mailů

Pro uživatele, kteří nechtějí aktivovat funkci Doručená pošta s relevancí nebo pracují bez účtu Exchange, jsou v aplikaci Outlook 2019 opět k dispozici různé možnosti třídění a filtr "Nepřečtené" v seznamu zpráv.

Označení e-mailů jako "přečtených" při jejich mazání

Zejména při rozsáhlém e-mailovém provozu je důležitý rychlý přehled všech nepřečtených e-mailů, abyste nic nepřehlédli. Mnoho zpráv však není relevantních a jsou smazány nepřečtené. Všechny tyto nepřečtené zprávy ve složce "Odstraněné položky" lze nyní označit jako přečtené několika kliknutími, aniž by bylo nutné klikat na každou zvlášť.

Režim soustředění v aplikaci Outlook 2019 usnadňuje soustředění

Zvláštní pozornost si zaslouží také nově integrovaný režim soustředění, který má za cíl pravý opak, a sice chránit uživatele před ostatními aktivními programy a zprávami při čtení e-mailů nebo organizování schůzek tím, že je dočasně skryje

Poslouchání obsahu e-mailů

Když je v kanceláři hodně práce a času málo, může čtení e-mailů s rozsáhlým obsahem překážet. Aplikace Outlook 2019 nabízí řešení tohoto problému tím, že umožňuje hlasité čtení e-mailů v programu, zatímco příjemce může současně plnit jiné, důležitější úkoly.

Zabezpečení e-mailového provozu pomocí služby Microsoft Safe Link

Aplikace Outlook 2019 také klade zvláštní důraz na zabezpečení dat v e-mailech.

Nová služba Safe-Link chrání před malwarem a phishingovými e-maily, které se skrývají zejména v odkazech. Odkazy vložené do e-mailu se zobrazují pomocí mnohem lepšího náhledu, zatímco na pozadí skener v reálném čase spolehlivě filtruje malware a phishingové odkazy.

Používání aplikace Outlook 2019 optimalizované pro dotykové ovládání

Uživatelé tabletů a chytrých telefonů mohou Outlook používat ještě snadněji díky nové integraci gest. K tomuto účelu jsou k dispozici gesta "Přejetí vlevo" a "Přejetí vpravo" pro akce jako "Označit jako přečtené", "Smazat", "Archivovat", "Označit" a "Žádné", které lze přiřadit jednotlivě.

Zobrazení tří časových pásem pro plánování

Globální spolupráce mezi společnostmi klade nové nároky na organizaci projektů a schůzek. Aplikace Outlook 2019 nyní nabízí možnost přidat do kalendáře více časových pásem. Zobrazuje se zde místní časová dostupnost všech účastníků, což usnadňuje výběr času, který vyhovuje všem při plánování mezinárodních schůzek.

Nezmeškejte připomenutí schůzky

Abyste nezmeškali důležité schůzky, nabízí aplikace Outlook 2019 několik možností, jak vám je připomenout. Volitelně lze nad aktuálně otevřeným oknem zobrazit nápadnou připomínku nebo na něj upozornit nenápadným blikáním na hlavním panelu.

Zobrazení účastníků schůzky

Abyste věděli, kdo se účastní schůzky organizované jiným účastníkem, lze nyní v aplikaci Outlook 2019 na vlastním počítači zobrazit odpovědi ostatních osob na příslušný požadavek.

Zlepšení vizuálního dojmu e-mailů pomocí souborů SVG

E-maily mohou získat na informačním obsahu a působivosti také díky vizuálnímu obsahu, například tím, že odesílatel vloží vektorovou grafiku - nazývanou také Scalable Vector Graphics (SVG). Aplikace Outlook 2019 obsahuje výběr takových motivů SVG, které lze používat zdarma.

Výhodou vektorové grafiky je na jedné straně její škálovatelnost: to znamená, že ji lze zvětšovat nebo zmenšovat bez ztráty kvality obrazu a lze ji také libovolně otáčet. Kromě toho jsou k dispozici různé filtry pro úpravy, například pro změnu barvy.

Přístupná komunikace v aplikaci Outlook 2019

Aplikace Outlook 2019 nabízí také možnost bezbariérové komunikace, takže e-maily apod. mohou číst a rozumět jim i osoby s handicapem. Program přitom uplatňuje mezinárodně platné normy. Příslušná řešení se zobrazí v seznamu "Doporučené akce". Podpůrnou funkci opravy chyb lze v aplikaci Outlook 2019 aktivovat již při vytváření zprávy, takže spontánnímu vytváření zpráv nestojí nic v cestě. Automatické návrhy na zlepšení lze přijmout jedním kliknutím a automaticky je implementovat do aplikace Outlook.

Systémové požadavky pro aplikaci Outlook 2019

Aplikace Outlook 2019 je k dispozici pro systém Windows ve 32bitové i 64bitové verzi. Ve výchozím nastavení je nainstalována 32bitová verze. Jeho výhoda spočívá ve vyšší kompatibilitě s mnoha dalšími aplikacemi a doplňky, které lze používat společně s programy Office.

 • Operační systém: Windows 10, Windows 11, Windows Server 2019 /2022
 • Procesor: Dvoujádrový, 1,6 GHz nebo vyšší
 • Místo na pevném disku: alespoň 16 GB (32 bitů) nebo alespoň 20 GB (64 bitů)
 • RAM: min. 2 GB RAM (32 bitů) nebo min. 4 GB RAM (64 bitů)
 • Grafická karta: min. 1 280 x 768 pixelů, min. DirectX 9 s WDDM 2.0 - doporučeno: DirectX 10

Koupit Outlook jako jeden program sady Office Suite 2019 za rozumnou cenu od společnosti Wiresoft

Aplikace Outlook 2019 je klasickou součástí sad Microsoft Office a obvykle je k dispozici pouze v rámci příslušného balíku Office. Na druhou stranu společnost Wiresoft nabízí Outlook 2019 k prodeji také jako samostatný program - na rozdíl od většiny ostatních poskytovatelů softwaru Microsoft. Při nákupu softwaru u společnosti Wiresoft tak získáte dvojnásobnou výhodu, pokud nechcete používat žádný jiný program Office, protože Outlook 2019 obdržíte samostatně za mimořádně výhodnou cenu!

Vaše výhody při nákupu aplikace Outlook 2019 od společnosti Wiresoft: Zakoupíte si licenci pro jednoho uživatele, která vás nezavazuje k drahému předplatnému s placenými aktualizacemi ani nemá žádná omezení funkčnosti. Jedná se o čistě nákupní verzi, která je registrována pouze na vás.

Bezpečný nákup softwaru u společnosti Wiresoft: Licence Outlook 2019 pro jednoho uživatele, kterou zakoupíte v našem obchodě se softwarem, obvykle pochází z větší objemové licence nebo se jedná o použitý software, který již původní kupující nepoužívá. Rozsah funkcí je 100% použitelný a zcela shodný s aplikací Outlook 2019, která je rovněž součástí sady Office Suite 2019. Jako renomovaný prodejce použitého softwaru Microsoft nabízí společnost Wiresoft také pouze oficiální plné verze, které jsou totožné s programy Microsoft dostupnými v jiných maloobchodních prodejnách.

Nákup použitého softwaru od společnosti Wiresoft je naprosto legální a bez rizika: ani vy, ani my se nenacházíme v právně nebezpečné zóně! Každý program Microsoft nabízený společností Wiresoft, ať už jde o použitý software nebo o součást objemové licence, byl navíc námi testován z hlediska jeho skutečné a bezchybné použitelnosti, takže jej lze po zakoupení a stažení plně a neomezeně používat.

Zejména soukromí uživatelé nebo osoby na volné noze a menší společnosti mohou využívat všech výhod aplikace Outlook 2019 zakoupením softwaru od společnosti Wiresoft. V obchodě se softwarem Wiresoft najdete nejen Outlook, ale i všechny ostatní programy Office a mnoho dalších programů Microsoft.

Máte-li jakékoli dotazy týkající se aplikace Outlook 2019 nebo jiného programu Office, využijte naše kompetentní poradenství prostřednictvím e-mailu, telefonu nebo chatu.

Čtěte, pište a diskutujte o recenzích...více
Hodnocení zákazníků pro "MICROSOFT OUTLOOK 2019"
Napište recenzi
Recenze budou aktivovány po ověření.

Pole označená * jsou povinná.

Vzal jsem na vědomí nařízení o ochraně osobních údajů.

Naposledy zobrazené