Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Pomoc s nastavením
+49 69 173261340
 
MICROSOFT OUTLOOK 2019
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Každým nákupem u společnosti Wiresoft podpoříte Kinderschutzbund.

MICROSOFT OUTLOOK 2019

K dispozici k okamžitému stažení

  • SW10129
  • 543-06601
  • Trvale platné
  • Všechny jazyky
  • EU
P Dostanete Bonusové body
SOFTWARE KE STAŽENÍ + LICENCE
1 219,90 Kč * 1 354,90 Kč * (9,96% uloženo)

včetně DPH.

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Každým nákupem u společnosti Wiresoft podpoříte Kinderschutzbund.


Jste firemní zákazník
nebo máte právní dotazy?

Jsem tu pro vás.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

PODROBNOSTI  
Verze Plná verze
Zařízení 1x
Rozsah dodávky Stáhnout + licence
Střední Stáhnout
Runtime Neomezené
Jazyky Všechny jazyky
Doba dodání  Několik minut
Systém  Windows (32bit/64bit)
Terminalserver Kompatibilní


Microsoft Outlook 2019 je nejnovější verzí osvědčeného programu pro profesionální organizaci e-mailového provozu, ale také pro centrální plánování a koordinaci schůzek a kontaktů, jak je typické pro moderní každodenní život na . v porovnání s jinými e-mailovými programy je Office Business Outlook Outlook 2019 přesvědčivý díky široké škále nástrojů a možností, s nimiž lze spravovat i složité projekty a rozsáhlou komunikaci. podporuje intuitivně použitelné a uživatelsky přívětivé uživatelské rozhraní, které umožňuje i nezkušeným uživatelům začít s programem snadno a rychle pracovat. Díky dotykovému ovládání je navíc program snadno použitelný i na tabletech a chytrých telefonech. User

V případě dalších dotazů k produktu se obraťte na náš zákaznický servis.

Informace o výrobku "MICROSOFT OUTLOOK 2019"

Microsoft Outlook 2019 - všestranný software Office pro správu e-mailů, kontaktů, úkolů a dalších položek - jako samostatný program

Microsoft Outlook 2019 je nejnovější verzí osvědčeného Office-programu pro profesionální organizaci e-mailového provozu, ale také pro centrální plánování a koordinaci schůzek a kontaktů, protože patří k typickým úkolům v každodenním životě moderního podnikání.

V porovnání s jinými e-mailovými programy přesvědčí Outlook velkým rozsahem nástrojů a možností, s nimiž lze spravovat i složité projekty a rozsáhlou komunikaci.

Uživatelům pomáhá intuitivní a uživatelsky přívětivé uživatelské rozhraní aplikace Outlook 2019, které umožňuje i nezkušeným uživatelům rychle a snadno začít pracovat se softwarem. K tomu je třeba připočíst dotykovou optimalizaci, díky níž se program snadno používá i na tabletech a chytrých telefonech. Jednoduchá synchronizace mezi různými zařízeními zajišťuje, že uživatelé mají díky aplikaci Outlook 2019 přístup ke svým e-mailům, kontaktům, úkolům a schůzkám odkudkoli.

E-mailový software nabízí mimo jiné také možnost vytvářet přehledné struktury složek a tematické složky, aby bylo možné smysluplně organizovat e-maily atd. Inteligentní funkce pomáhají oddělit důležité od nedůležitého a automaticky je podle toho třídit. Uživatelé tak mohou mít neustále přehled o všech důležitých úkolech a důležitých schůzkách. Mnoho užitečných funkcí jim pomáhá soustředit se na podstatné věci a šetřit tak drahocenný čas.

V aplikaci Outlook 2019 je také možné spravovat více e-mailových účtů prostřednictvím rozhraní na ploše a propojit je dohromady. To umožňuje sladit různé kalendáře, včetně schůzek, a zabránit tak časovému překrývání. Díky přehlednému navigačnímu panelu jsou všechny funkce pro e-maily, úkoly, kontakty a kalendáře rychle dostupné. Kromě toho je rozhraní přepracované v aplikaci Outlook 2019 ještě intuitivnější a pohodlnější než dříve.

MS Outlook 2019 je jinak k dispozici pouze jako pevná součást příslušné verze Office nebo od počtu 5 licencí, ale u společnosti Wiresoft si můžete e-mailový program zakoupit i samostatně - a to za mimořádně nízkou cenu. Zájemci o Outlook 2019, kteří by chtěli využívat všechny jeho nové výhody, by si měli uvědomit, že Office-software funguje pouze pod Windows 10.

V internetovém obchodě Wiresoft můžete získat nejen tuto aktuální verzi aplikace Outlook 2019, ale také starší a další Office-programy, a to zejména levně jako kupní verzi. Všechny zajímavé novinky v aplikaci Outlook 2019 najdete v následujícím podrobném přehledu.

Nejdůležitější nové funkce aplikace Outlook 2019 pro Windows

Outlook 2019 obsahuje oproti předchozí verzi řadu vylepšení a nových funkcí, které ještě více zefektivňují každodenní organizaci e-mailového provozu, schůzek a úkolů. Mnohá zjednodušení jsou přínosná zejména v detailech a usnadňují soustředění na to podstatné: od klasifikace příchozích e-mailů podle jejich relevance přes službu Safe Link pro odhalování škodlivých odkazů až po organizaci schůzek napříč časovými pásmy.

Doručená pošta s funkcí Relevance si poradí se záplavou e-mailů

Funkce "Doručená pošta s relevancí" pomáhá uživatelům doslova oddělit zrno od plev - protože dnešní e-mailový provoz bohužel obsahuje kromě skutečně důležitých zpráv i mnoho zbytečných, ne-li spamových zpráv nebo zpráv s malwarovými přílohami.

Funkce rozděluje doručenou poštu na dvě karty - označené jako "Relevantní" a "Ostatní". Nejdůležitější zprávy jsou samozřejmě uloženy na první kartě, zatímco uživatel je informován i o dalších e-mailech, které jsou zařazeny do sekce "Ostatní", a může si je zobrazit přepnutím karty. Další funkce, jako je "Zaměřeno ", lze použít k jednorázovému nebo obecnému třídění jednotlivých e-mailů na jiné kartě podle potřeby. K používání služby Inbox with Relevance je však vyžadován účet Microsoft Exchange.

Snadné třídění e-mailů

Uživatelé, kteří nechtějí aktivovat funkci Doručená pošta s relevancí nebo pracují bez účtu Exchange, mají v aplikaci Outlook 2019 místo toho opět k dispozici různé možnosti třídění a také filtr "Nepřečtené" v seznamu zpráv.

Označení e-mailů jako "přečtených" při jejich mazání

Zejména při velkém e-mailovém provozu je důležitý rychlý přehled všech nepřečtených e-mailů, abyste nic nepřehlédli. Mnoho zpráv je však irelevantních a jsou smazány nepřečtené. Všechny tyto nepřečtené zprávy umístěné ve složce Odstraněné položky lze nyní označit jako přečtené několika kliknutími, aniž by bylo nutné klikat na každou z nich zvlášť.

Režim soustředění v aplikaci Outlook 2019 usnadňuje soustředění

Zvláštní pozornost si zaslouží také nově integrovaný režim soustředění, který má za cíl pravý opak, a sice odstínit uživatele od ostatních aktivních programů i zpráv při čtení e-mailů nebo organizování schůzek tím, že je dočasně skryje

Poslouchání obsahu e-mailů

Když je v kanceláři hodně práce a času málo, může vás čtení e-mailů s rozsáhlým obsahem zdržovat. Aplikace Outlook 2019 nabízí řešení tohoto problému tím, že umožňuje hlasité čtení e-mailů, a to i v rámci programu, zatímco příjemce může současně plnit jiné, důležitější úkoly.

Zabezpečení e-mailu pomocí služby Safe Link společnosti Microsoft

Aplikace Outlook 2019 také klade zvláštní důraz na zabezpečení dat v e-mailu.

Nová služba Safe-Link chrání před malwarem a phishingovými e-maily, zejména skrytými v odkazech. Odkazy vložené do e-mailu se zobrazují pomocí mnohem lepšího náhledu, zatímco na pozadí skener v reálném čase spolehlivě filtruje malware a phishingové odkazy.

Používání aplikace Outlook 2019 optimalizované pro dotykové ovládání

Uživatelé tabletů a chytrých telefonů mohou Outlook používat ještě snadněji díky nové integraci gest. K tomuto účelu jsou k dispozici gesta "Přejetí vlevo" a "Přejetí vpravo" pro akce jako "Označit jako přečtené", "Smazat", "Archivovat", "Označit" a "Žádné", které lze přiřadit jednotlivě.

Zobrazení tří časových pásem pro plánování

Globální spolupráce mezi společnostmi klade nové nároky na organizaci projektů a schůzek. Aplikace Outlook 2019 nyní nabízí možnost přidat do kalendáře více časových pásem. Zobrazí se tak místní časová dostupnost všech účastníků, takže při plánování mezinárodních schůzek lze snadno zvolit čas, který vyhovuje všem.

Nezmeškejte připomenutí schůzky

Abyste nezmeškali důležité schůzky, nabízí aplikace Outlook 2019 několik způsobů, jak vám je připomenout. Zde je možné volitelně zobrazit nápadnou připomínku nad aktuálně otevřeným oknem nebo na ni upozornit nenápadným blikáním na hlavním panelu.

Zobrazení účastníků schůzky

Chcete-li zjistit, kdo se účastní schůzky organizované někým jiným, Outlook 2019 nyní umožňuje zobrazit odpovědi ostatních osob na odpovídající požadavek ve vašem počítači.

Zlepšení vizuálního dojmu e-mailů pomocí souborů SVG

E-maily mohou získat informační obsah a působivost také prostřednictvím vizuálního obsahu, například vložením vektorové grafiky - nazývané také Scalable Vector Graphics (SVG). Aplikace Outlook 2019 obsahuje výběr takových motivů SVG, které lze používat zdarma.

Výhodou vektorové grafiky je především její škálovatelnost: to znamená, že ji lze zvětšovat nebo zmenšovat bez ztráty kvality obrazu a také libovolně otáčet. Kromě toho jsou k dispozici různé filtry pro úpravy, například pro změnu barvy.

Přístupná komunikace v aplikaci Outlook 2019

Aplikace Outlook 2019 nabízí také možnost bezbariérové komunikace, takže e-maily apod. mohou číst a rozumět jim i osoby s handicapem. Program přitom uplatňuje mezinárodně platné normy. V seznamu "Doporučené akce" jsou v každém případě zobrazena odpovídající řešení. Podpůrnou funkci opravy chyb lze v aplikaci Outlook 2019 aktivovat již při vytváření zprávy, takže spontánnímu vytváření zpráv nestojí nic v cestě. Automatické návrhy na zlepšení lze přijmout jedním kliknutím a automaticky je implementovat do aplikace Outlook.

Systémové požadavky pro aplikaci Outlook 2019

Aplikace Outlook 2019 je k dispozici na adrese Windows v 32bitové i 64bitové verzi. Ve výchozím nastavení je nainstalována 32bitová verze. Jeho výhodou je vyšší kompatibilita s mnoha dalšími aplikacemi a doplňky, které lze používat společně s programy Office.

  • Požadovaný operační systém: Windows 10 nebo Windows Server 2019
  • Procesor: Dvoujádrový, 1,6 GHz nebo vyšší
  • Místo na pevném disku: alespoň 16 GB (32 bitů) nebo alespoň 20 GB (64 bitů)
  • RAM: min. 2 GB RAM (32 bitů) nebo min. 4 GB RAM (64 bitů)
  • Grafická karta: min. 1 280 x 768 pixelů, min. DirectX 9 s WDDM 2.0 - doporučeno: DirectX 10

Koupit Outlook jako jeden program sady Office Suite 2019 levně u společnosti Wiresoft

Aplikace Outlook 2019 je jako klasická součást sad Microsoft Office obvykle k dispozici pouze v rámci příslušného balíčku Office. Na druhou stranu společnost Wiresoft nabízí Outlook 2019 k prodeji také jako samostatný program - na rozdíl od většiny ostatních poskytovatelů softwaru společnosti Microsoft. Tím získáte dvakrát při nákupu softwaru s Wiresoft, pokud nechcete používat žádný jiný program Office, protože dostanete Outlook 2019 individuálně za mimořádně nízkou cenu!

Vaše výhody při nákupu aplikace Outlook 2019 od společnosti Wiresoft: Zakoupíte si licenci pro jednoho uživatele, která vás nezavazuje k drahému předplatnému s placenými aktualizacemi, ani nemá žádná omezení funkčnosti. Jedná se o zakoupenou verzi, která je registrována pouze na vás.

Bezpečný nákup softwaru u společnosti Wiresoft: Licence Outlook 2019 pro jednoho uživatele, kterou zakoupíte v našem obchodě se softwarem, obvykle pochází z větší objemové licence nebo se jedná o použitý software, který již původní kupující nepoužívá. Soubor funkcí je zde 100% použitelný a zcela shodný s aplikací Outlook 2019, která je rovněž součástí sady Office Suite 2019. Jako renomovaný prodejce použitého softwaru Microsoft nabízí společnost Wiresoft také pouze oficiální plné verze, které jsou totožné s programy Microsoft dostupnými v jiných obchodech.

Nákup použitého softwaru u společnosti Wiresoft je naprosto legální a bez rizika: ani vy, ani my se nenacházíme v právně nebezpečné zóně! Každý program Microsoft nabízený ve společnosti Wiresoft, ať už jde o použitý software nebo o součást objemové licence, byl navíc námi testován z hlediska jeho skutečné a bezchybné použitelnosti, takže jej lze po zakoupení a stažení plně a neomezeně používat.

Zejména soukromí uživatelé nebo osoby na volné noze a malé podniky mohou využívat všech výhod aplikace Outlook 2019 s nákupem softwaru od společnosti Wiresoft. V obchodě se softwarem Wiresoft najdete nejen Outlook, ale i všechny ostatní programy Office na prodej, stejně jako mnoho dalších programů společnosti Microsoft.

Pokud máte jakékoli dotazy týkající se aplikace Outlook 2019 nebo jiného programu Office, jednoduše využijte naše odborné poradenství prostřednictvím e-mailu, telefonu a chatu.

Další odkazy na "MICROSOFT OUTLOOK 2019"
Hodnocení zákazníků pro "MICROSOFT OUTLOOK 2019"
Napište recenzi
Recenze budou aktivovány po ověření.

Pole označená * jsou povinná.

Vzal jsem na vědomí nařízení o ochraně osobních údajů.

Kategorie