Chat with us, powered by LiveChat
AUTORIZOVANÝ ORIGINÁLNÍ VÝROBEK
DODÁNÍ DO 24 HODIN
PODPORA PROSTŘEDNICTVÍM CHATU, E-MAILU A TELEFONU
BEZPLATNÁ HORKÁ LINKA +4969 - 173261340
 
MICROSOFT EXCEL 2019

MICROSOFT EXCEL 2019

1 937,00 Kč *

včetně DPH.

K dispozici k okamžitému stažení


Jste firemní zákazník
nebo máte právní dotazy?

Jsem tu pro vás.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

 • SW10125
 • 065-08677
 • Výhody

  - Rychlé dodání
  - Autorizovaný originální výrobek
  - Odeslání do 24 hodin
  - Chat, e-mailová a telefonická podpora
Microsoft Excel 2019 jako jednotná licence Aktuální verze aplikace Microsoft Excel 2019...více
Informace o výrobku "MICROSOFT EXCEL 2019"

Microsoft Excel 2019 jako jednotná licence

Aktuální verze aplikaceMicrosoft Excel 2019 zůstává bezkonkurenčním tabulkovým procesorem pro vytváření složitých obchodních a statistických výpočtů, doplněným o širokou škálu funkcí, které umožňují také logické i obchodní matematické výpočty a používání otočných tabulek. Výsledky analýzy lze informativně a přehledně prezentovat pomocí širokého výběru typů grafů. Excel 2019 spolupracuje s PowerBI, výkonnou analytickou službou společnosti Microsoft, která umožňuje exportovat data přímo do jiných prostředí.

V aplikaci Microsoft Excel 2019 jsou možné ještě rozsáhlejší nebo složitější výpočty pomocí rozšířených vzorců a nových funkcí pro propojování a výběr dat. Důležité údaje lze barevně zvýraznit. Nové diagramy nabízejí více možností grafického znázornění.

Microsoft Excel Online, který je k tomuto účelu k dispozici, lze používat ve všech běžných prohlížečích, což umožňuje vytvářet tabulky a upravovat data v reálném čase a sdílet je s ostatními uživateli. Vylepšená podpora dotykového ovládání usnadňuje používání aplikace Excel na tabletech nebo chytrých telefonech.

Kromě toho jsou k dispozici nové nástroje, jako je kreslení volnou rukou, a vylepšené možnosti snadného vytváření přístupných tabulek a sešitů.

Využívání cloudových služeb usnadňuje sdílení dokumentů s ostatními uživateli za účelem spolupráce.

Mimochodem: Pro používání aplikace Excel 2019 v počítači nebo jiném koncovém zařízení je nutnou podmínkou instalace systému Windows 10. V internetovém obchodě Wiresoft můžete získat nejen aktuální verzi aplikace Word Excel 2019, ale také její předchůdce a další programy Office za mimořádně nízké ceny jako verzi pro jednoho uživatele, bez předplatného softwaru. Všechny důležité nové funkce ve Wordu 2019 najdete v následujícím přehledu.

Přehled nových funkcí aplikace Excel ve verzi 2019

Excel 2019 obsahuje nejen vylepšení oproti předchozí verzi, ale také mnoho nových funkcí, z nichž některé byly dříve součástí pouze modelu předplatného Office 365 - ty jsou nyní k dispozici i v zakoupené verzi.

Specifické funkce tabulky aplikace Excel

Pro propojení tabulek s rozšířenými dotazy byl Excel 2019 doplněn o některé nové praktické funkce:

 • TEXTOVÝ ŘETĚZEC: Na první pohled tato funkce nepřináší nic výrazně nového oproti předchozí funkci ŘETĚZEC, ale na rozdíl od ní je kratší a lze ji také snadněji zadávat. Funkce TEXT CHAIN navíc podporuje také odkazy na rozsah, zatímco dříve byly možné pouze odkazy na jednotlivé buňky. To znamená, že TEXTOVÝ ŘETĚZEC může brát v úvahu i rozsah buněk nebo celé sloupce.
 • Pomocí funkce TEXT CHAIN lze kombinovat text z několika rozsahů, přičemž každý prvek je oddělen oddělovačem zadaným uživatelem. To umožňuje například spojit slova rozdělená do buněk do věty.
 • IF: Tato funkce zjednodušuje zadávání složitých funkcí IF, protože příslušné podmínky jsou testovány v předem definovaném pořadí. Pro tento účel funkce MAXWENNS určuje největší číslo v definovaném rozsahu, které splňuje alespoň jedno z kritérií; totéž platí pro funkci MINWENNS pro nejmenší číslo.
 • Zrušte výběr: V předchozích verzích aplikace Excel nebylo možné znovu vyloučit jednotlivé buňky, řádky nebo sloupce v dříve vybraném rozsahu. V aplikaci Excel 2019 mohou nyní uživatelé deaktivovat nadbytečné řádky, které byly například vybrány příliš často nebo nesprávně.

Optimalizace pro tabulku PivotTable

PivotTable, výkonný nástroj aplikace Excel pro analýzu a vyhodnocování velkého množství dat včetně přehledné prezentace výsledků v dokumentech, byl ve verzi 2019 rozšířen o několik dalších praktických funkcí:

 • Personalizované standardní rozvržení PivotTable: tato funkce nyní umožňuje individuálně nastavit pivotní tabulku podle vlastních představ, včetně prezentace dílčích výsledků i celkových výsledků a požadované podoby rozvržení sestavy, a poté uložit toto výchozí nastavení jako standardní rozvržení, aby bylo příště okamžitě k dispozici.
 • Automatické rozpoznávání vztahů: Tato funkce navazuje na kroky často používané v analýzách tím, že automaticky vytváří vztahy mezi tabulkami, které již byly použity pro datový model sešitu. Excel například rozpozná, kdy je třeba pro analýzu propojit alespoň dvě tabulky, a upozorní na to uživatele. Jediným kliknutím jsou k dispozici příslušné vztahy.
 • V aplikaci Excel 2019 lze uživatelsky definované míry vytvářet a upravovat přímo v seznamu polí PivotTable a lze je také odstraňovat.
 • OLAP PivotTables lze vytvářet ještě rychleji: Při použití serverů OLAP (Online Analytical Processing) pro PivotTables je nyní dotaz ještě rychlejší. To platí nejen pro otočné tabulky připojené ke službě Microsoft SQL Server Analysis Services, ale také pro jiné servery OLAP třetích stran.
 • Inteligentní přejmenování: Pokud jsou v aplikaci Excel 2019 v sešitě přejmenovány tabulky a sloupce datového modelu, aplikace Excel při každé změně automaticky aktualizuje také všechny odpovídající přidružené tabulky a výpočty, včetně všech pracovních listů a vzorců DAX.
 • Power Query: Optimalizací již existujících i nových konektorů - například konektoru SAP Hana - lze data z různých zdrojů importovat do aplikace Excel 2019 ještě rychleji a snadněji během procesů ETL (Extract, Transform & Load).

Nové grafy a 3D modely

Pro analýzy a přehledy nyní Excel 2019 nabízí řadu dalších grafů a také trojrozměrné modely, které pokrývají ještě více oblastí hodnocení.

 • Mapové grafy: Tato nová funkce v aplikaci Excel 2019 umožňuje také zobrazovat zeměpisné hodnoty. Statistické rozložení dat tak lze rychle a přehledně zobrazit na mapě podle oblastí - od globálního zobrazení přes geografické regiony až po správní obvody nebo dokonce podle poštovních směrovacích čísel.
 • Trychtýřové grafy: Tato forma diagramu dokáže přehledně zobrazit distribuci a procesní data procesu v několika fázích, například v prodejních procesech nebo při akvizici zákazníků.
 • 3D modely: Novinkou v aplikaci Excel 2019 jsou trojrozměrné modely pro znázornění sestav - uživatelé si zde mohou vybrat z různých, ihned dostupných zobrazení, která lze navíc otáčet o 360°, nebo si je sami vytvořit a ihned vložit do dokumentu.
 • Škálovatelná vektorová grafika: Soubory SVG (Scalable Vector Graphics) mají tu výhodu, že je lze libovolně zvětšovat, zmenšovat nebo dokonce otáčet bez ztráty kvality obrazu. Integrace vektorové grafiky do aplikace Excel 2019 je proto praktická zejména pro prezentace.

Obecné funkce

Kromě specifických funkcí aplikace Excel je v aplikaci Excel 2019 k dispozici také řada dalších funkcí, které jsou k dispozici i v jiných programech sady Office.

Nové možnosti zobrazení a funkcí plochy

 • Nová témata: Předchozí témata byla nyní v aplikaci Excel doplněna o témata tmavě šedá a bílá a také černá. Nejvýraznější kontrast nabízí černá barva.
 • Uživatelské rozhraní Ribbon: Dříve známý pásový displej byl zkombinován se vzhledem dlaždic, který je typický pro operační systém Windows 10. Často používané prvky a funkce jsou umístěny na viditelném místě, aby byly uživatelům rychleji dostupné. Samozřejmě je možné toto zobrazení přizpůsobit a zobrazit například pouze vzhled stuhy.

Nástroj pro psaní a kreslení volnou rukou

V aplikaci Excel 2019 je nyní k dispozici také řada nových funkcí a efektů volné ruky. Nový nástroj Volné kreslení lze používat nejen pomocí pera a dotykového ovládání, ale také pomocí počítačové myši k označování oblastí nebo vkládání a úpravám vzorců či vlastnoručně nakreslených diagramů.

 • K tomuto účelu jsou k dispozici digitální pera různých tlouštěk a barev: tužka na kreslení, pero na psaní a zvýrazňovač na zvýrazňování pasáží textu. Metalická pera a volné efekty, jako je duha, galaxie, láva, oceán, zlato, stříbro a další, rozšiřují možnosti při navrhování.
 • Uživatelé mohou do sešitu vkládat také složité matematické vzorce pomocí funkce "Freehand FormulaInsert".
 • Výběr lasa: Pomocí prstů lze vybrat určitou oblast volné kresby, kterou chcete upravit. To je možné i s perem Surface Pen.

Optimalizovaná přístupnost

V aplikaci Excel 2019 jsou k dispozici také vylepšené a nové funkce, které optimalizují obsah tak, aby byl pro uživatele se zdravotním postižením lépe čitelný a upravitelný. Podpůrná korekce chyb zde navrhuje zlepšení po aktivaci, integrované funkce zahrnují následující:

 • Používání mezinárodně platných norem.
 • Po kliknutí na tlačítko "Zkontrolovat" v části "Zkontrolovat přístupnost" vám program předloží návrhy, které lze okamžitě provést jedním kliknutím.
 • Funkce cue audio aktivně podporuje uživatele prostřednictvím zvukové zpětné vazby se zvukovými efekty a zvukovými nápovědami, např. při (neúmyslné) změně určitých funkcí nebo také jako potvrzení při odeslání e-mailu nebo vložení smazaného obsahu.

Další funkce v aplikaci Excel 2019

Práci s Excelem usnadňují i další nové funkce, a to i v týmu:

 • Změny ve sdílených sešitech lze zobrazit a v případě potřeby také rychleji vrátit zpět; zúčastněné osoby jsou také pojmenovány.
 • Překladač:Překládání jednotlivých slov, pasáží nebo celých textů je nyní v Excelu ještě snazší: zatímco dříve museli uživatelé pro překlad vyvolat webovou stránku prostřednictvím prohlížeče, nyní je to možné přímo v Excelu díky integrované funkci překladu a automatickému rozpoznávání jazyka. V překladači Microsoft Translator je k dispozici více než 60 jazyků.
 • Integrace ochrany před ztrátou dat (DLP) ještě více usnadňuje dodržování pravidel ochrany dat: obsah lze prohledávat v reálném čase na základě předem definovaných pokynů pro zvláště důvěrné typy dat, jako jsou čísla účtů, kreditních karet atd.

Systémové požadavky pro aplikaci Excel 2019

 • Operační systém: Windows 10, Windows 11, Windows Server 2019 /2022
 • Procesor: min. 1,6 GHz
 • Místo na pevném disku: Min. 16 GB (32 bitů) nebo 20 GB (64 bitů)
 • RAM: Min. 2 GB RAM (32 bitů) nebo 4 GB RAM (64 bitů) - doporučeno: 4 GB RAM
 • Grafická karta: min. 1 280 x 768 pixelů, min. DirectX 9 s WDDM 2.0 - doporučeno: DirectX 10

Kupte si Excel 2019 jako samostatný kancelářský program za nízkou cenu od společnosti Wiresoft

MS Excel je nepostradatelnou a nedílnou součástí sady Microsoft Office. U společnosti Wiresoft si nemusíte kupovat verzi aplikace Excel 2019 jako součást odpovídající sady Office, ale můžete si ji koupit i jako samostatný program - na rozdíl od mnoha jiných poskytovatelů softwaru.

Vaše výhoda: S licencí pro jednoho uživatele nemusíte uzavírat dlouhodobé a drahé závazky k předplatnému ani přijímat časové omezení používání. Vyplatí se proto zakoupit Excel 2019 od společnosti Wiresoft jako samostatný program, protože pak také nemusíte stahovat žádné aktualizace, které jsou zpoplatněny.

Tato samostatná licence aplikace Excel pro jednoho uživatele má stejný rozsah funkcí jako aplikace Excel, která je rovněž součástí sady Office Suite 2019. To znamená, že i menší firmy nebo lidé na volné noze mohou využívat výhod aplikace Excel 2019 a zároveň ušetřit peníze - protože samostatný software je u společnosti Wiresoft mimořádně cenově dostupný.

Nejen Excel, ale i všechny ostatní licence softwaru Microsoft, které si můžete zakoupit v obchodě Wiresoft Software Shop, jsou originálními produkty společnosti Microsoft. Často pocházejí z hromadné licence nebo byly znovu vydány společností, což neomezuje jejich použitelnost ani nezasahuje do šedé právní zóny. Prodejem společnosti Wiresoft byl dříve nainstalovaný software odstraněn, a proto je opět volný a použitelný jiným uživatelem. Jako renomovaný prodejce softwaru nabízí společnost Wiresoft také pouze plné verze, které jsou neomezené a 100% použitelné.

Pokud máte jakékoli dotazy týkající se aplikace Excel 2019 nebo jiného kancelářského programu, můžete využít naše kompetentní poradenství prostřednictvím e-mailu, telefonu nebo chatu.

Čtěte, pište a diskutujte o recenzích...více
Hodnocení zákazníků pro "MICROSOFT EXCEL 2019"
Napište recenzi
Recenze budou aktivovány po ověření.

Pole označená * jsou povinná.

Vzal jsem na vědomí nařízení o ochraně osobních údajů.

Naposledy zobrazené