Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Pomoc s nastavením
+49 69 173261340
 
MICROSOFT EXCEL 2019
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Každým nákupem u společnosti Wiresoft podpoříte Kinderschutzbund.

MICROSOFT EXCEL 2019

K dispozici k okamžitému stažení

 • SW10125
 • 065-04598
 • Trvale platné
 • Všechny jazyky
 • EU
P Dostanete Bonusové body
SOFTWARE KE STAŽENÍ + LICENCE
1 219,90 Kč * 1 354,90 Kč * (9,96% uloženo)

včetně DPH.

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Každým nákupem u společnosti Wiresoft podpoříte Kinderschutzbund.


Jste firemní zákazník
nebo máte právní dotazy?

Jsem tu pro vás.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

PODROBNOSTI  
Verze Plná verze
Zařízení 1x
Rozsah dodávky Ke stažení + licence
Střední Stáhnout
Runtime Neomezené
Jazyky Všechny jazyky
Doba dodání  Několik minut
Systém  Windows (32bit/64bit)
Terminalserver Kompatibilní


Microsoft Excel je i v aktuální verzi 2019 dosud nepřekonaný tabulkový procesor pro tvorbu složitých obchodních a statistických výpočtů, doplněný o množství funkcí, které umožňují také logické i obchodní matematické výpočty a použití otočných tabulek. Výsledky analýzy lze informativně a přehledně prezentovat pomocí širokého výběru typů grafů. Excel za tímto účelem 2019 spolupracuje s PowerBI, výkonnou službou pro podnikovou analýzu od Microsoft, která umožňuje také přímý export dat do jiných prostředí.

V případě dalších dotazů k produktu se obraťte na náš zákaznický servis.

Informace o výrobku "MICROSOFT EXCEL 2019"

Microsoft Excel 2019 jako jedna licence

Microsoft Excel je i v aktuální verzi 2019 dosud nepřekonaný tabulkový procesor pro tvorbu složitých obchodních a statistických výpočtů, doplněný o řadu funkcí, které umožňují také logické i obchodní matematické výpočty a použití otočných tabulek. Výsledky analýzy lze prezentovat informativně a přehledně prostřednictvím širokého výběru typů grafů. Excel 2019 toho dosahuje díky spolupráci s PowerBI, výkonnou analytickou službou společnosti Microsoft, která také umožňuje exportovat data přímo do jiných prostředí.

V aplikaci Microsoft Excel 2019 jsou možné ještě rozsáhlejší nebo ještě složitější výpočty pomocí rozšířených vzorců a nových funkcí při řetězení a výběru dat. Důležité údaje lze barevně zvýraznit. Nové grafy nabízejí více možností grafického znázornění.

Aplikace Microsoft Excel Online je k dispozici pro použití ve všech hlavních prohlížečích a umožňuje uživatelům vytvářet tabulky, upravovat data v reálném čase a sdílet je s ostatními. Vylepšená podpora dotykového ovládání usnadňuje používání aplikace Excel na tabletech a chytrých telefonech.

Kromě toho jsou k dispozici nové nástroje, jako je kreslení volnou rukou, a vylepšené způsoby snadného vytváření přístupných tabulek a sešitů.

Pomocí cloudových služeb je sdílení dokumentů s ostatními uživateli za účelem spolupráce poměrně snadné.

Mimochodem, abyste mohli používat aplikaci Excel 2019 v počítači nebo jiném zařízení, musíte si nainstalovat stránku Windows 10. V internetovém obchodě společnosti Wiresoft můžete získat nejen aktuální verzi aplikace Word Excel 2019, ale také jejího předchůdce a navíc další programy Office za mimořádně nízkou cenu jako verzi pro jednoho uživatele, bez předplatného softwaru. Všechny důležité nové funkce ve Wordu 2019 najdete v následujícím přehledu.

Přehled nových funkcí aplikace Excel ve verzi 2019

Excel 2019 obsahuje nejen vylepšení předchozí verze, ale také mnoho nových funkcí, z nichž některé byly dříve obsaženy pouze v modelu předplatného Office 365 - ty jsou nyní k dispozici i v zakoupené verzi.

Specifické funkce tabulky aplikace Excel

Pro propojení tabulek s pokročilými dotazy byl Excel 2019 vylepšen o několik nových praktických funkcí:

 • TEXTOVÝ ŘETĚZEC: Na první pohled tato funkce nepřináší nic výrazně nového oproti předchozí funkci ŘETĚZEC, ale na rozdíl od ní je kratší a také se snadněji zadává. Kromě toho funkce TEXT CHAIN podporuje také odkazy na rozsah, zatímco dříve byly možné pouze odkazy na jednotlivé buňky. To znamená, že TEXTOVÝ ŘETĚZEC může zahrnovat i rozsah buněk nebo celé sloupce.
 • Funkce TEXT CHAIN umožňuje kombinovat text z více rozsahů, přičemž každý prvek je oddělen uživatelem zadaným oddělovačem. Díky tomu lze například slova rozdělená do buněk spojit do věty.
 • IFS: Tato funkce zjednodušuje zadávání složitých funkcí IF tím, že testuje příslušné podmínky v předem určeném pořadí. K tomu slouží funkce MAXWENNS, která určuje největší číslo v definovaném rozsahu, které splňuje alespoň jedno z kritérií; totéž platí pro funkci MINWENNS pro nejmenší číslo.
 • Zrušte výběr: V předchozích verzích aplikace Excel nebylo možné znovu vyloučit jednotlivé buňky, řádky nebo sloupce v dříve vybraném rozsahu. V aplikaci Excel 2019 mohou nyní uživatelé zrušit výběr nadbytečných řádků, které byly například vybrány příliš často nebo nesprávně.

Optimalizace pro tabulku PivotTable

PivotTable, výkonný nástroj aplikace Excel pro analýzu a vyhodnocování velkého množství dat včetně přehledné prezentace výsledků v dokumentech, byl ve verzi 2019 rozšířen o několik dalších praktických funkcí:

 • Přizpůsobené výchozí rozložení otočné tabulky: tato funkce nyní umožňuje nastavit otočnou tabulku individuálně podle vlastních představ, včetně zobrazení dílčích výsledků i celkových výsledků a požadované podoby rozložení sestavy, a poté tyto výchozí hodnoty uložit jako výchozí rozložení, aby byly příště okamžitě k dispozici.
 • Automatická detekce vztahů: Tato funkce navazuje na kroky běžně používané v analýzách tím, že automaticky vytváří vztahy mezi tabulkami, které již byly použity pro datový model sešitu. Excel například rozpozná, kdy je třeba pro analýzu propojit alespoň dvě tabulky, a upozorní na to uživatele. Jediným kliknutím jsou k dispozici příslušné vztahy.
 • Vlastní měřítka lze vytvářet a upravovat přímo v seznamu polí PivotTable v aplikaci Excel 2019 a také je odstraňovat.
 • OLAP PivotTables lze vytvářet ještě rychleji: Při použití serverů OLAP (Online Analytical Processing) pro PivotTables je nyní dotaz ještě rychlejší. To platí nejen pro otočné tabulky připojené ke službě Microsoft SQL Server Analysis Services, ale také pro jiné servery OLAP třetích stran.
 • Inteligentní přejmenování: V aplikaci Excel 2019 se při přejmenování tabulek a sloupců v datovém modelu v sešitě automaticky aktualizují všechny odpovídající přidružené tabulky a výpočty, včetně všech pracovních listů a vzorců DAX, kdykoli dojde ke změně.
 • Power Query: Optimalizací stávajících i nových konektorů - například konektoru SAP Hana - lze data z různých zdrojů importovat do aplikace Excel 2019 ještě rychleji a snadněji během procesů ETL (Extract, Transform & Load).

Nové grafy a 3D modely

Pro analýzy a přehledy je nyní v aplikaci Excel 2019 k dispozici řada dalších grafů a také trojrozměrné modely, které při vyhodnocování pokryjí ještě více oblastí.

 • Mapové grafy: Tato nová funkce v aplikaci Excel 2019 umožňuje zobrazovat také zeměpisné hodnoty. Statistické rozložení dat tak lze rychle a přehledně zobrazit na mapě podle oblastí - od globálního pohledu přes geografické regiony až po správní obvody nebo dokonce poštovní směrovací čísla.
 • Trychtýřové grafy: Tato forma diagramu dokáže názorně zobrazit rozložení a údaje o procesu v několika fázích, například v prodejních procesech nebo při akvizici zákazníků.
 • 3D modely: Novinkou v aplikaci Excel 2019 jsou trojrozměrné modely pro znázornění sestav - uživatelé si zde mohou buď vybrat z různých okamžitě dostupných zobrazení, která lze navíc otáčet o 360°, nebo si je sami vytvořit a ihned vložit do dokumentu.
 • Škálovatelná vektorová grafika: Soubory SVG (Scalable Vector Graphics) mají tu výhodu, že je lze zvětšovat, zmenšovat nebo dokonce otáčet bez ztráty kvality obrazu. Zahrnutí vektorové grafiky do aplikace Excel 2019 je proto praktické zejména pro prezentace.

Obecné funkce

Kromě specifických funkcí aplikace Excel je v aplikaci Excel 2019 k dispozici také řada dalších funkcí, které jsou k dispozici i v jiných programech Office.

Nové možnosti v zobrazeních a funkcích plochy

 • Nová témata: Předchozí témata byla nyní v aplikaci Excel rozšířena o tmavě šedou a bílou a také o černou. Nejvýraznější kontrast nabízí černá barva.
 • Uživatelské rozhraní Ribbon: Dříve známý pásový displej byl kombinován s dlaždicovým vzhledem typickým pro operační systém Windows 10. Často používané prvky a funkce jsou umístěny na viditelném místě, aby byly uživatelům rychleji dostupné. Samozřejmě je možné toto zobrazení přizpůsobit a zobrazit například pouze vzhled stuhy.

Nástroj pro psaní a kreslení volnou rukou

V aplikaci Excel 2019 je nyní k dispozici také řada nových funkcí a efektů volné ruky. Nový nástroj Volné kreslení lze používat nejen pomocí pera a dotykového ovládání, ale také pomocí počítačové myši k označování oblastí nebo vkládání a úpravám vzorců či vlastnoručně nakreslených diagramů.

 • K tomuto účelu jsou k dispozici digitální pera různých tlouštěk a barev: tužka na kreslení, pero na psaní a zvýrazňovač na zvýrazňování pasáží textu. Metalická pera a volné efekty, jako je duha, galaxie, láva, oceán, zlato, stříbro a další, rozšiřují možnosti při navrhování.
 • Funkce Freehand FormulaInsert také umožňuje uživatelům vkládat do sešitu složité matematické vzorce.
 • Výběr lasa: Pomocí prstů lze vybrat určitou oblast volné kresby, kterou chcete upravit. To je možné i s perem Surface.

Optimalizovaná dostupnost

V aplikaci Excel 2019 jsou také k dispozici vylepšené i nové funkce, které optimalizují obsah tak, aby byl pro uživatele se zdravotním postižením snadněji čitelný a upravitelný. Podpůrná korekce chyb zde navrhuje zlepšení po aktivaci, integrované funkce zahrnují následující:

 • Používání mezinárodně platných norem.
 • Po kliknutí na tlačítko "Zkontrolovat" v části "Zkontrolovat přístupnost" program předloží návrhy, které lze okamžitě provést jedním kliknutím.
 • Funkce Cue-Audio aktivně podporuje uživatele prostřednictvím zvukové zpětné vazby se zvukovými efekty a zvukovými signály, např. při (neúmyslné) změně určitých funkcí nebo také jako potvrzení při odeslání e-mailu nebo vložení smazaného obsahu.

Další funkce aplikace Excel 2019

Další nové funkce také ještě více usnadňují práci s Excelem v týmech:

 • Změny ve sdílených sešitech lze zobrazit a v případě potřeby také rychleji vrátit zpět; zúčastněné osoby jsou také pojmenovány.
 • Překladač:Překládání jednotlivých slov, pasáží nebo celých textů je nyní v Excelu ještě snazší: Zatímco dříve museli uživatelé pro překlad vyvolat webovou stránku prostřednictvím prohlížeče, nyní je to možné přímo v Excelu díky integrované funkci překladu a automatickému rozpoznávání jazyka. V překladači Microsoft Translator je k dispozici více než 60 jazyků.
 • Integrace DLP (Data Loss Protection) ještě více usnadňuje dodržování pravidel ochrany dat, protože umožňuje prohledávání obsahu v reálném čase na základě předem definovaných zásad pro zvláště citlivé typy dat, jako jsou čísla účtů, kreditních karet atd.

Systémové požadavky pro aplikaci Excel 2019

 • Operační systém: Windows 10 - bezpodmínečně nutné!; Windows Server 2019
 • Procesor: min. 1,6 GHz
 • Místo na pevném disku: Min. 16 GB (32 bitů) nebo 20 GB (64 bitů)
 • RAM: Min. 2 GB RAM (32 bitů) nebo 4 GB RAM (64 bitů) - doporučeno: 4 GB RAM
 • Grafická karta: min. 1 280 x 768 pixelů, min. DirectX 9 s WDDM 2.0 - doporučeno: DirectX 10

Koupit Excel 2019 jako Office jeden program levně u Wiresoft

MS Excel je nepostradatelnou a nedílnou součástí sady Microsoft Office. U společnosti Wiresoft nemusíte kupovat Excel 2019 jako součást odpovídající sady Office, ale můžete si jej koupit i jako samostatný program - na rozdíl od mnoha jiných poskytovatelů softwaru.

Vaše výhoda: S licencí pro jednoho uživatele nemusíte uzavírat dlouhodobé a drahé závazky k předplatnému ani přijímat časové omezení používání. Proto se vyplatí koupit si Excel 2019 od společnosti Wiresoft jako samostatný program, protože pak nemusíte stahovat žádné placené aktualizace.

Tato samostatná licence aplikace Excel pro jednoho uživatele je z hlediska funkcí totožná s aplikací Excel, která je rovněž součástí sadyOffice Suite 2019. To znamená, že i menší firmy nebo osoby na volné noze mohou využívat výhod aplikace Excel 2019 a ušetřit přitom peníze - protože samostatný software je pro tento účel u společnosti Wiresoft mimořádně cenově dostupný.

Nejen Excel, ale i všechny ostatní licence softwaru Microsoft, které si můžete zakoupit v obchodě Wiresoft Software Shop, jsou originálními produkty společnosti Microsoft. Často pocházejí z hromadné licence nebo byly znovu vydány společností, což neomezuje jejich použitelnost ani nezasahuje do šedé právní zóny. Prodejem společnosti Wiresoft byl dříve nainstalovaný software odstraněn, a proto je opět volný a použitelný jiným uživatelem. Kromě toho Wiresoft jako renomovaný prodejce softwaru nabízí pouze plné verze, které jsou neomezené a 100% použitelné.

Pokud máte jakékoli dotazy týkající se aplikace Excel 2019 nebo jiného programu Office, můžete využít naše odborné poradenství prostřednictvím e-mailu, telefonu a chatu.

Další odkazy na "MICROSOFT EXCEL 2019"
Hodnocení zákazníků pro "MICROSOFT EXCEL 2019"
Napište recenzi
Recenze budou aktivovány po ověření.

Pole označená * jsou povinná.

Vzal jsem na vědomí nařízení o ochraně osobních údajů.

Kategorie