Chat with us, powered by LiveChat
AUTORIZOVANÝ ORIGINÁLNÍ VÝROBEK
DODÁNÍ DO 24 HODIN
PODPORA PROSTŘEDNICTVÍM CHATU, E-MAILU A TELEFONU
BEZPLATNÁ HORKÁ LINKA +4969 - 173261340
 
MICROSOFT REMOTE DESKTOP SERVICES 2012 USER CAL

MICROSOFT REMOTE DESKTOP SERVICES 2012 USER CAL

1 019,00 Kč *

včetně DPH.

Připraveno k okamžité expedici, dodací lhůta 24 hodin


Jste firemní zákazník
nebo máte právní dotazy?

Jsem tu pro vás.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

 • SW10154
 • 6VC-02073
 • Výhody

  - Rychlé dodání
  - Autorizovaný originální výrobek
  - Odeslání do 24 hodin
  - Chat, e-mailová a telefonická podpora
User CAL pro vzdálenou plochu ke službám Windows Server 2012 / R2 koupit použité Aby mohl...více
Informace o výrobku "MICROSOFT REMOTE DESKTOP SERVICES 2012 USER CAL"

User CAL pro vzdálenou plochu ke službám Windows Server 2012 / R2 koupit použité

Aby mohl každý uživatel přistupovat k systému Windows Server 2012 nebo R2 prostřednictvím služby Vzdálená plocha, potřebuje samostatnou licenci pro klientský přístup, licenci RDS User CAL. Umožňuje přístup k programům systému Windows atd. v podnikové síti z libovolného koncového zařízení a lokálně nezávisle. Obvyklá licence User CAL pro systém Windows Server 2012 neobsahuje další práva vzdáleného přístupu, takže je nutné je zakoupit dodatečně ve formě licence RDS User CAL.

Licence RDS User CAL verze 2012 / R2 od společnosti Wiresoft mají jako použitý software oproti licencím RDS User CAL od mnoha jiných poskytovatelů licencí výhodu výrazně nižší ceny, přičemž mají stejné funkce jako licence pro klientský přístup RDS User pro Windows Server nabízené v oficiálním licenčním programu společnosti Microsoft.

Jaké jsou výhody licencí VP CAL pro uživatele systému Windows Server 2012 nebo R2?

Služba vzdálené plochy pro Windows Server - dříve nazývaná Terminálové služby - označuje vyhrazenou roli serveru pro uživatele (nebo koncová zařízení), prostřednictvím které lze používat všechny typické služby systému Windows Server 2012, aniž by bylo nutné instalovat příslušné programy systému Windows lokálně v počítači. Licence User CAL pro službu RDS 2012 umožňuje vzdálený přístup pro příslušného zaměstnance; prostřednictvím serveru Windows, který funguje jako hostitel, jsou tomuto uživateli s oprávněním CAL zpřístupněny programy systému Windows v rámci relace vzdálené plochy. Tento uživatel k nim pak může přistupovat pomocí libovolného počítače, notebooku apod. - ale především také tenkého klienta - s licencí RDS User CAL jak v místě sídla společnosti, tak i lokálně nezávisle (vzdáleně) prostřednictvím internetového připojení.

S licencí RDS User CAL 2012 tak mohou uživatelé používat téměř jakékoliv starší koncové zařízení se systémem Windows s nižším výkonem, protože služby vzdálené plochy jim poskytují aktuální výkon příslušného serveru Windows; vybavení výkonnějším hardwarem tedy není povinnou podmínkou pro používání služeb serveru Windows a příslušných programů v aktuálních verzích.

Přehled funkcí dostupných s licencí CAL služby Vzdálená plocha pro systém Windows Server 2012

S licencí RDS User CAL pro Windows Server 2012 nebo R2 může uživatel využívat všechny výhody příslušné verze serveru; kromě mnoha důležitých optimalizací, zejména v oblasti virtualizace, a mnoha inovací v Hyper-V, mezi ně patří:

 • Připojení ke cloudovým službám Windows Azure pro společnou správu cloudových, virtuálních a místních serverů v jedné síti
 • Zlepšená spolupráce mezi systémem Windows Server a aplikací System Center
 • Efektivnější spolupráce při správě IP adres (IPAM) pro virtuální prostředí s aplikací System Center 2012 R2
 • Uživatelské rozhraní optimalizované pro dotykovou obrazovku
 • PowerShell 3.0 pro efektivní správu
 • Nový, výkonnější správce úloh
 • IIS (Internet Information Service 8.0) se správou certifikátů s rozšířenou platností
 • SMB 3.0 pro lepší přístup ke sdíleným souborům
 • Paralelní provoz Windows Server 2012 R2 a Hyper-V Server 2012 R2 v System Center Virtual Machine Manager 2012 R2
 • VM Connect umožňuje kopírování a přesouvání souborů přetažením myší
 • Virtuální pevné disky (VHDX) lze v systému Windows Server 2012 R2 během provozu zvětšovat nebo zmenšovat
 • Disky SSD a SATA lze kombinovat do úložných prostorů

Výhody licencí VP CAL pro Windows Server 2012/R2 pro správce

Kromě již zmíněných výhod licence RDS User CAL pro uživatele nabízí systém Vzdálené plochy určité výhody také pro správce: Licencování pomocí licencí RDS User CAL zefektivňuje správu všech registrovaných uživatelů a počítačů, protože v podnikové síti lze implementovaný software Windows spravovat a poskytovat centrálně, namísto jeho instalace na každé jednotlivé koncové zařízení a provádění aktualizací, jak je tomu v jiných případech.

Licence VP CAL navíc definují individuální práva registrovaných uživatelů, aby mohli používat server Windows s individuálními možnostmi přístupu. Licence VP CAL pro uživatele systému Windows Server 2012 tak také výrazně snižují nároky na poskytování a údržbu pracovních stanic.

Technické informace o licencích VP CAL pro systém Windows Server 2012 / R2

Poskytování i používání služby Vzdálená plocha prostřednictvím licence User CAL se řídí určitými rolemi serveru. Kromě kompatibility licence RDS CAL a verze serveru je třeba vzít v úvahu také následující podmínky.

U licencí Licence uživatele služby Vzdálená plocha věnujte pozornost kompatibilitě verzí pro systém Windows Server 2012 a R2

Licence VP CAL musí být vždy kompatibilní s verzí serveru Windows Server, ke kterému je navázáno připojení. V konkrétním případě licencí VP CAL pro uživatele systému Windows Server 2012 je možné je použít k přístupu k systému Windows Server 2012 i k další vyšší verzi Windows Server 2012 R2, stejně jako ke starší verzi systému Windows Server, například 2008 (downgrade). Tento server RDS-CAL 2012 však nelze použít pro přístup k vyšší verzi systému Windows Server, například k verzi 2016 (upgrade). To je možné pouze s odpovídající verzí licence CAL služby Vzdálená plocha. Nezáleží na tom, zda se jedná o nový nebo použitý software User CAL.

Rozdíl mezi licencemi VP CAL pro Microsoft Windows Server 2012 R2 Editions Datacenter a Standard

Společnost Wiresoft nabízí edice Standard a Datacenter pro systém Windows Server 2012 R2. Liší se různým stupněm virtualizace, jinak jsou z hlediska funkcí, které verze 2012 R2 nabízí, stejné.

Verze Standard Edition systému Windows Server 2012 R2 je určena pro zákazníky, kteří nepoužívají žádnou virtualizaci nebo jen nízkou úroveň virtualizace; verze Datacenter Edition naproti tomu nabízí také všechny potřebné funkce pro virtualizované prostředí privátního cloudu, v němž lze v roli Hyper-V provozovat libovolný počet virtuálních počítačů.

S licencí RDS User CAL jsou pak vždy k dispozici funkce dostupné pro danou edici.

Porovnání licencí CAL uživatele a licencí CAL zařízení pro službu Vzdálená plocha systému Windows Server 2012

Jak již bylo popsáno výše, implementace softwaru Microsoft Server 2012 nebo R2 je oddělena od jeho dalšího používání - práva na vzdálené používání jsou upravena v licenčním systému společnosti Microsoft prostřednictvím příslušné licence pro klientský přístup. Kromě licence RDS User CAL existuje také licence RDS Device CAL. Obě licence CAL jsou platné pouze pro jednoho uživatele nebo jedno konkrétní koncové zařízení.

Systém Microsoft RDS CAL tak umožňuje správcům serverů explicitně spravovat všechna přístupová práva, což nabízí vyšší úroveň zabezpečení, protože neregistrovaní uživatelé nemají přístup k serveru Windows bez jedné ze dvou přístupových licencí. Každý typ licence VP CAL má určitou volnost při používání služeb serveru.

Licence CAL pro službu Vzdálená plocha 2012 / R2

S licencí RDS User Client Access Licence pro Windows Server 2012/R2 je vždy registrován pouze jeden vyhrazený uživatel. Licence RDS CAL tak poskytuje tomuto uživateli právo vzdáleného přístupu k serveru Windows v rámci relace vzdálené plochy; tento uživatel si může libovolně vybrat koncové zařízení nebo klientský počítač s tím, že přístup je možný vždy pouze z jednoho počítače nebo podobného zařízení. To znamená, že tento oprávněný uživatel si může vybrat, zda bude používat např. stolní počítač v sídle společnosti, mobilní telefon nebo tablet apod. na cestách nebo notebook v domácí kanceláři, protože s licencí RDS User CAL vždy používá svůj osobní účet.

U licence Licence VP CAL se licencování Vzdálené plochy nevynucuje. To znamená, že příslušné klientské připojení je pak navázáno nezávisle na počtu licencí User CAL pro službu Vzdálená plocha poskytnutých na licenčním serveru. Pro každého odpovídajícího uživatele však musí být k dispozici platná licence User CAL. Ve firmě je proto třeba definovat přesný počet licencí User CAL a na serveru Windows nainstalovat dostatečný počet licencí User Access Licences, aby byl uživatelům k dispozici licence RDS User CAL. To se provádí prostřednictvím

Správce licencování vzdálené plochy serveru.

Přehled všech funkcí licencí RDS User CAL pro Windows Server 2012 / R2

 • Licence VP CAL uživatele je přiřazena konkrétnímu uživateli ve službě Active Directory - na rozdíl od jednoho zařízení (licence VP CAL zařízení).
 • Licence VP CAL není dočasně k dispozici, a proto ji nelze odvolat.
 • Licenční server sleduje licenci CAL služby Vzdálená plocha.
 • Licence CAL nelze sledovat v rámci týmu.
 • Počet zadaných licencí User CAL může být překročen - to je však v rozporu s licenčním ujednáním ke vzdálené ploše.

Závěr k licencím VP CAL

Který typ licence CAL služby Vzdálené plochy pro Windows Server 2012 nebo R2 nabízí ve firmě více výhod a představuje výhodnější cenovou alternativu při nákupu použitého softwaru, se liší případ od případu. Toto rozhodnutí není založeno pouze na počtu zaměstnanců, ale také na způsobu, jakým primárně používají stávající koncová zařízení: Jakmile většina zaměstnanců používá různá koncová zařízení nebo různé pracovní stanice flexibilně, tj. nejen interně, ale také externě a mobilně, pro přístup k serveru Windows, nabízí licence RDS User CAL větší volnost.

Před zakoupením licencí RDS CAL byste si proto měli ujasnit, který typ nabízí ve vaší společnosti více výhod, protože licenci RDS User CAL nelze změnit na licenci Device CAL. Stejně tak není možné uživatele později změnit.

Kupte si použité licence Microsoft User CAL pro službu Vzdálená plocha 2012 / R2 z jedné licence za nízkou cenu v internetovém obchodě Wiresoft

Licence CAL pro uživatele RDS pro Windows Server 2012 / R2 jsou k dispozici v internetovém obchodě Wiresoft Online Shop již za jednu licenci - naše nabídka licencí CAL pro použitý software poskytuje obzvláště výhodnou cenu, aniž by označení "použitý" znamenalo nevýhodu z hlediska použitelnosti.

Jaký software se používá pro licence VP CAL pro Windows Server 2012?

Uživatelské licence CAL pro službu Vzdálená plocha pro systém Windows Server 2012/R2 nabízené v internetovém obchodě společnosti Wiresoft jsou typické přístupové licence společnosti Microsoft, protože jsou k dispozici také v příslušném licenčním programu; jsou součástí svazkové licence pro uživatelské klientské přístupové licence, kterou zakoupila společnost, jež prodala jednotlivé přístupové licence pro uživatele, které nebyly potřebné, nebo celou svazkovou licenci společnosti Wiresoft, svazkové licence RDS se tak rozpadly na odpovídající jednotlivé licence. Při dalším prodeji a rozdělení na licence CAL pro jednoho uživatele jsou tyto licence označeny jako použitý software. To však neznamená celkové opotřebení funkčnosti uživatelské licence RDS ani žádné jiné omezení její použitelnosti, a to ani z časového hlediska.

Jaké zabezpečení nabízejí licence CAL pro uživatele Vzdálené plochy pro systém Windows Server 2012/R2 jako používaný software?

Nákup použitých licencí RDS CAL 2012 od společnosti Wiresoft je pro naše zákazníky nejen levný, ale také bezpečný! Nejenže získáte licenci CAL pro jednoho uživatele pro službu Vzdálená plocha systému Microsoft Windows Server 2012 za nižší cenu než u srovnatelného nového softwaru, ale máte také jistotu kupujícího díky okamžitému stažení včetně aktivace licence pomocí platného svazkového licenčního klíče.

Zabezpečený původ licencí RDS User CAL

Všechny licence CAL pro uživatele služby Vzdálená plocha pro systém Windows Server 2012 a R2 nabízené společností Wiresoft v obchodě pocházejí z firemních licenčních zásob. Pro vás jako zákazníka je tedy zajištěna právní bezpečnost jak při nákupu licence User CAL pro RDS nebo jiné licence pro přístup ke klientům společnosti Microsoft jako použitého softwaru, tak při jeho používání, protože nejsou porušeny žádné platné předpisy. Tato skutečnost byla opakovaně jasně potvrzena různými soudními rozhodnutími. Díky úplnému prokázání všech kupujících/prodejců je použitý software od společnosti Wiresoft také odolný vůči auditu!

Vaše výhody při nákupu použitého softwaru pro licence User CAL pro službu Vzdálená plocha 2012 / R2

Nabídka použitých licencí CAL pro uživatele pro služby RDS systémů Windows Server 2012 a R2 i pro další licence pro klientský přístup společnosti Wiresoft je pro naše zákazníky nejen levnější alternativou ke komerčním nabídkám, ale namísto pevných licenčních stupnic nabízí neomezený výběr počtu licencí CAL potřebných pro nákup vzdálených služeb pro systém Windows Server. To umožňuje individuální, a tedy cenově výhodné licencování.

Řada licencí RDS CAL v internetovém obchodě společnosti Wiresoft zahrnuje kromě odpovídající licence RDS Device CAL také starší nebo novější verze licencí pro vzdálený klientský přístup k systému Windows Server. Vyhnete se tak problémům s kompatibilitou nebo nákupu nového hardwaru. Využijte širokou nabídku použitého softwaru pro různé verze licencí RDS CAL pro Windows Server u společnosti Wiresoft!

V obchodě Wiresoft Software Shop najdete licence CAL pro uživatele a zařízení pro Windows Server i další programy Microsoft Server a příslušné licence pro klientský přístup - za výhodnou cenu jako použitý software včetně okamžitého stažení. Máte-li jakékoli dotazy týkající se licencí RDS User CAL pro Windows Server 2012/R2 nebo jiný produkt společnosti Microsoft, využijte naše kompetentní poradenství v chatu nebo e-mailem či telefonicky.

Čtěte, pište a diskutujte o recenzích...více
Hodnocení zákazníků pro "MICROSOFT REMOTE DESKTOP SERVICES 2012 USER CAL"
Napište recenzi
Recenze budou aktivovány po ověření.

Pole označená * jsou povinná.

Vzal jsem na vědomí nařízení o ochraně osobních údajů.

Naposledy zobrazené