Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Pomoc s nastavením
+49 69 173261340
 
MICROSOFT REMOTE DESKTOP SERVICES 2012 USER CAL
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Každým nákupem u společnosti Wiresoft podpoříte Kinderschutzbund.

MICROSOFT REMOTE DESKTOP SERVICES 2012 USER CAL

Připraveno k okamžité expedici, dodací lhůta 24 hodin

 • SW10154
 • 6VC-02073
 • Trvale platné
 • Všechny jazyky
 • EU
P Dostanete Bonusové body
SOFTWARE KE STAŽENÍ + LICENCE
642,90 Kč * 712,90 Kč * (9,82% uloženo)

včetně DPH.

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Každým nákupem u společnosti Wiresoft podpoříte Kinderschutzbund.


Jste firemní zákazník
nebo máte právní dotazy?

Jsem tu pro vás.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

PODROBNOSTI  
Množství 1x User CAL
Systém  Server se systémem Windows
CAL RDS User CAL 
Rozsah dodávky ID licence + Autentifikační kód
Runtime Neomezeně
Jazyky Všechny jazyky
Terminálový server Kompatibilní


Služby vzdálené plochy (RDS) systému Microsoft Windows jsou nástupcem starých licencí CAL terminálového serveru. RDS je centralizovaná platforma pro stolní počítače a aplikace, která nabízí širokou škálu možností poskytování a správy stolních počítačů a připojení vzdálených pracovníků prostřednictvím technologií virtualizace relací a infrastruktury virtuálních stolních počítačů (VDI). To umožňuje zvýšit flexibilitu a bezpečnost dat ve firmě prostřednictvím centralizovaného řešení desktopů a zároveň zbavit oddělení IT zátěže spojené se správou desktopů a aplikací.

V případě dalších dotazů k produktu se obraťte na náš zákaznický servis.

Informace o výrobku "MICROSOFT REMOTE DESKTOP SERVICES 2012 USER CAL"

Licence CAL pro vzdálenou plochu ke službám Windows Server 2012 / R2 koupit použité

Aby mohl každý uživatel přistupovat k serveru Windows Server 2012 nebo R2 prostřednictvím stránky Remote Desktop Services, potřebuje samostatnou licenci pro přístup ke klientovi, licenci RDS User CAL. Umožňuje přistupovat k programům Windows apod. v podnikové síti z libovolného koncového zařízení a lokálně nezávisle. Obvyklá licence User CAL pro Windows Server 2012 neobsahuje další práva vzdáleného přístupu, takže je nutné je zakoupit dodatečně ve formě licence RDS User CAL.

Licence RDS User CAL verze 2012 / R2 od společnosti Wiresoft, jako použitý software, mají výhodu mnohem nižší ceny ve srovnání s licencemi RDS User CAL od mnoha jiných poskytovatelů licencí, přičemž mají stejné funkce jako klientské přístupové licence RDS User nabízené v oficiálním licenčním programu společnosti Microsoft pro Windows Server.

Jaké jsou výhody licencí RDS User CAL pro Windows Server 2012 nebo R2?

Remote Desktop Services pro Windows Server - dříve nazývaný Terminálové služby - označuje vyhrazenou roli serveru pro uživatele (nebo koncové body), prostřednictvím které lze využívat všechny typické služby Windows Server 2012, aniž by bylo nutné instalovat příslušné programy Windows lokálně do počítače. Licence User CAL pro službu RDS 2012 umožňuje příslušnému zaměstnanci vzdálený přístup; prostřednictvím serveru Windows, který funguje jako hostitel, jsou tomuto uživateli s oprávněním CAL zpřístupněny programy Windows v rámci relace vzdálené plochy. Tento uživatel k nim pak může přistupovat pomocí libovolného počítače, notebooku apod. - ale především také tenkého klienta - s licencí RDS User CAL jak v místě sídla společnosti, tak lokálně nezávisle (vzdáleně) prostřednictvím připojení k internetu.

S licencí RDS User CAL 2012 tak mohou uživatelé používat téměř jakékoliv starší koncové zařízení podporující Windows s nižším výkonem, protože Remote Desktop Services poskytuje aktuální výkon příslušného serveru Windows; vybavení výkonnějším hardwarem tedy není povinnou podmínkou pro používání služeb serveru Windows a příslušných programů v aktuálních verzích.

Přehled funkcí dostupných s licencí CAL služby Vzdálená plocha pro Windows Server 2012

S licencí RDS User CAL pro Windows Server 2012 nebo R2 může uživatel využívat všechny výhody příslušné verze serveru; kromě mnoha důležitých optimalizací, zejména v oblasti virtualizace, a mnoha inovací v Hyper-V, mezi ně patří:

 • Připojení ke cloudovým službám Windows Azure pro společnou správu cloudových, virtuálních a lokálních serverů v jedné síti
 • Zlepšená spolupráce mezi serverem Windows a střediskem System Center
 • Efektivnější spolupráce při správě IP adres (IPAM) pro virtuální prostředí s aplikací System Center 2012 R2
 • Uživatelské rozhraní optimalizované pro dotykovou obrazovku
 • PowerShell 3.0 pro efektivní správu
 • Nový, výkonnější správce úloh
 • IIS (Internet Information Service 8.0) se správou certifikátů s rozšířenou platností
 • SMB 3.0 pro lepší přístup ke sdíleným souborům
 • Paralelní provoz serverů Windows Server 2012 R2 a Hyper-V Server 2012 R2 v nástroji System Center Virtual Machine Manager 2012 R2
 • VM Connect umožňuje kopírování a přesouvání souborů přetažením
 • Virtuální pevné disky (VHDX) lze v systému Windows Server 2012 R2 během provozu zvětšovat nebo zmenšovat
 • Kombinace disků SSD a SATA v úložných prostorech

Výhody licencí RDS CAL na Windows Server 2012 / R2 pro správce

Kromě již zmíněných výhod licence RDS User CAL pro uživatele nabízí systém Remote Desktop Services také určité výhody pro správce: Licencování pomocí licencí RDS User CAL zefektivňuje správu všech registrovaných uživatelů a počítačů, protože v podnikové síti lze implementovaný software Windows spravovat a poskytovat centrálně, místo aby se instaloval na každé jednotlivé koncové zařízení jako obvykle a prováděly se také aktualizace.

Kromě toho licence RDS User CAL definují také individuální práva registrovaných uživatelů, takže mohou používat server Windows s individuálními přístupovými právy. Licence RDS User CAL pro Windows Server 2012 proto také výrazně snižují nároky na poskytování a údržbu pracovních stanic.

Technické informace o licencích VP CAL pro Windows Server 2012 / R2

Poskytování i používání serveru Remote Desktop Services prostřednictvím licence User CAL se řídí určitými rolemi serveru. Kromě kompatibility licence RDS CAL a verze serveru je třeba vzít v úvahu také následující podmínky.

U licencí CAL pro uživatele služby Vzdálená plocha věnujte pozornost kompatibilitě verzí pro Windows Server 2012 a R2

Licence VP CAL musí být vždy kompatibilní s verzí serveru Windows, ke kterému se připojuje. V konkrétním případě licencí RDS CAL pro uživatele serveru Windows Server 2012 je možné je použít jak pro přístup k serveru Windows Server 2012 a další vyšší verzi Windows Server 2012 R2, tak ke starší verzi serveru Windows Server, například 2008 (downgrade). Tento server RDS-CAL 2012 však nelze použít pro přístup k vyšší verzi serveru Windows, například k verzi 2016 (upgrade). To je možné pouze s odpovídající verzí aplikace Remote Desktop Services CAL. Nezáleží na tom, zda se jedná o nový nebo použitý software User CAL.

Rozdíl v licencích RDS CAL pro Microsoft Windows Server 2012 R2 edice Datacenter a Standard

Společnost Wiresoft nabízí edice Standard i Datacenter pro Windows Server 2012 R2. Liší se různou úrovní virtualizace, jinak jsou z hlediska funkcí, které verze 2012 R2 nabízí, stejné.

Edice Standard serveru Windows Server 2012 R2 je určena pro zákazníky, kteří nepoužívají buď žádnou virtualizaci, nebo jen nízkou úroveň virtualizace, zatímco edice Datacenter nabízí také všechny potřebné funkce pro virtualizované prostředí privátního cloudu pro provoz libovolného počtu virtuálních počítačů v roli Hyper-V.

S licencí RDS User CAL jsou pak vždy k dispozici funkce dostupné pro danou edici.

Srovnání licencí User CAL a licencí Device CAL pro Remote Desktop Services z Windows Server 2012

Jak je popsáno výše, implementace softwaru Microsoft Server 2012 nebo R2 je oddělena od jeho dalšího používání - práva na vzdálené používání jsou upravena v licenčním systému společnosti Microsoft prostřednictvím příslušné licence pro klientský přístup. Kromě licence RDS User CAL existuje také licence RDS Device CAL. Obě licence CAL jsou platné pouze pro jednoho uživatele nebo jedno konkrétní koncové zařízení.

Systém licencí Microsoft RDS CAL tak umožňuje správcům serverů explicitně spravovat všechna přístupová práva, což zajišťuje vyšší bezpečnost, protože neregistrovaní uživatelé nemohou přistupovat k serveru Windows bez jedné ze dvou přístupových licencí. Každý typ licence VP CAL má určitou volnost při používání služeb serveru.

Uživatelské licence CAL pro Remote Desktop Services 2012 / R2

S licencí RDS User Client Access License pro Windows Server 2012 / R2 je vždy registrován pouze jeden vyhrazený uživatel. Licence RDS CAL uděluje tomuto uživateli práva vzdáleného přístupu k serveru Windows v rámci relace vzdálené plochy; tento uživatel si může libovolně vybrat koncové zařízení nebo klientský počítač s omezením, že v jednom okamžiku může mít přístup pouze k jednomu počítači nebo podobnému zařízení. To znamená, že tento oprávněný uživatel si může vybrat, zda bude používat například stolní počítač v sídle společnosti, mobilní telefon nebo tablet na cestách nebo notebook domaOffice, protože s licencí RDS User CAL vždy používá svůj osobní účet.

U licence Licence VP CAL se licencování Vzdálené plochy nevynucuje. To znamená, že příslušné klientské připojení je pak navázáno bez ohledu na počet licencí User CAL poskytnutých na licenčním serveru pro Remote Desktop Services. Pro každého odpovídajícího uživatele však musí být k dispozici platná licence User CAL. Ve firmě je proto nutné definovat přesný počet licencí User CAL a na serveru Windows nainstalovat odpovídající počet licencí User Access Licenses, aby byl uživatelům k dispozici licence RDS User CAL. To se provádí prostřednictvím

Správce licencování vzdálené plochy serveru.

Přehled všech funkcí licencí RDS User CAL pro Windows Server 2012 / R2

 • Licence VP CAL uživatele je přiřazena konkrétnímu uživateli ve službě Active Directory - na rozdíl od jednoho zařízení (licence VP CAL zařízení).
 • Licence VP CAL není dočasně k dispozici, a proto ji nelze odvolat.
 • Licenční server sleduje licenci Remote Desktop Services User CAL.
 • Licence CAL nelze sledovat v rámci týmu.
 • Počet zadaných licencí User CAL lze překročit - tím však dojde k porušení licenční smlouvy ke vzdálené ploše.

Závěr k licencím VP CAL

Který typ licence CAL služby Vzdálené plochy pro Windows Server 2012 nebo R2 nabízí v organizaci více výhod a je cenově dostupnější alternativou při nákupu použitého softwaru, se liší případ od případu. Toto rozhodnutí není založeno pouze na počtu zaměstnanců, ale také na tom, jak primárně používají stávající koncová zařízení: Jakmile většina zaměstnanců používá různá koncová zařízení nebo různé pracovní stanice pro flexibilní přístup k serveru Windows, tj. nejen interně, ale také externě a mobilně, nabízí RDS User CAL větší volnost.

Před zakoupením licencí RDS CAL byste si proto měli ujasnit, který typ nabízí ve vaší společnosti více výhod, protože licenci RDS User CAL nelze změnit na licenci Device CAL. Stejně tak není možné uživatele později změnit.

Kupte si použité licence Microsoft User CAL pro Remote Desktop Services 2012 / R2 z jedné licence za nízkou cenu v internetovém obchodě Wiresoft

Licence CAL pro uživatele RDS pro Windows Server 2012 nebo R2 jsou k dispozici v internetovém obchodě Wiresoft Online Shop již od jedné licence - naše nabídka licencí CAL pro použitý software nabízí obzvláště výhodnou cenu, aniž by označení "použitý" znamenalo nějaké nevýhody z hlediska použitelnosti.

Jaký software se používá v licencích Licence VP CAL pro Windows Server 2012?

Uživatelské licence CAL nabízené v internetovém obchodě Wiresoft Online Shop na adrese Remote Desktop Services pro Windows Server 2012 / R2 jsou typické přístupové licence společnosti Microsoft, protože jsou k dispozici také v příslušném licenčním programu; jedná se o část svazkové licence pro uživatelské klientské přístupové licence, kterou zakoupila společnost, jež prodala jednotlivé nepotřebné přístupové licence pro uživatele nebo celou svazkovou licenci společnosti Wiresoft, svazkové licence RDS tak byly rozpuštěny na odpovídající jednotlivé licence. Při dalším prodeji a rozdělení na licence CAL pro jednoho uživatele jsou tyto licence označeny jako použitý software. To však neznamená celkové opotřebení funkcí uživatelské licence RDS ani žádné jiné omezení jejich použitelnosti, a to ani časové.

Jaké zabezpečení nabízejí licence Remote Desktop Services User CAL pro Windows Server 2012 / R2 jako použitý software?

Nákup použitých licencí RDS CAL 2012 od společnosti Wiresoft je pro naše zákazníky nejen levný, ale také bezpečný! Již licenci CAL pro jednoho uživatele pro Remote Desktop Services Microsoft Windows Server 2012 získáte nejen za nižší cenu ve srovnání s podobnými novými produkty, ale máte také jistotu kupujícího díky okamžitému stažení včetně aktivace licence pomocí platného svazkového licenčního klíče.

Zabezpečený původ licencí RDS User CAL

Všechny licence Remote Desktop Services User CAL pro Windows Server 2012 a R2 nabízené společností Wiresoft v obchodě pocházejí z firemních zásob licencí. Pro vás jako zákazníka je tedy zajištěna právní bezpečnost jak při nákupu licence User CAL pro RDS nebo jiné licence pro přístup ke klientům společnosti Microsoft jako použitého softwaru, tak při jeho používání, protože nejsou porušeny žádné platné předpisy. Tato skutečnost byla opakovaně jasně potvrzena různými soudními rozhodnutími. Díky úplnému prokázání všech kupujících/prodejců je použitý software od společnosti Wiresoft také odolný vůči auditu!

Vaše výhody při nákupu použitého softwaru pro uživatelské licence CAL pro Remote Desktop Services 2012 / R2

Nabídka společnosti Wiresoft na použité licence CAL pro služby RDS serverů Windows Server 2012 a R2 a další licence pro klientský přístup je pro naše zákazníky nejen levnější alternativou ve srovnání s komerčními nabídkami, ale namísto pevných licenčních stupnic nabízí neomezený výběr počtu licencí CAL potřebných k licencování vzdálených služeb pro server Windows. To umožňuje přizpůsobené, a tudíž cenově výhodné licencování.

Nabídka licencí RDS CAL v internetovém obchodě společnosti Wiresoft zahrnuje nejen odpovídající licence RDS Device CAL, ale také starší nebo novější verze licencí pro vzdálený klientský přístup pro server Windows Server. Vyhnete se tak problémům s kompatibilitou nebo nákupu nového hardwaru. Využijte širokou nabídku použitého softwaru pro různé verze RDS-CAL pro Windows Server u společnosti Wiresoft!

V obchodě Wiresoft Software-Shop naleznete licence CAL pro uživatele a zařízení pro Windows Server a další programy Microsoft Server a odpovídající klientské přístupové licence - levně jako použitý software včetně okamžitého stažení. Máte-li jakékoli dotazy ohledně licencí RDS User CAL pro Windows Server 2012 / R2 nebo jakýkoli jiný produkt společnosti Microsoft, kontaktujte nás prostřednictvím chatu, e-mailu nebo telefonu.

Další odkazy na "MICROSOFT REMOTE DESKTOP SERVICES 2012 USER CAL"
Hodnocení zákazníků pro "MICROSOFT REMOTE DESKTOP SERVICES 2012 USER CAL"
Napište recenzi
Recenze budou aktivovány po ověření.

Pole označená * jsou povinná.

Vzal jsem na vědomí nařízení o ochraně osobních údajů.

Kategorie