Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Pomoc s nastavením
+49 69 173261340
 
MICROSOFT WINDOWS SERVER 2019 - 5 PACK USER CAL
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Každým nákupem u společnosti Wiresoft podpoříte Kinderschutzbund.

MICROSOFT WINDOWS SERVER 2019 - 5 PACK USER CAL

Připraveno k okamžité expedici, dodací lhůta 24 hodin

 • SW10428
 • R18-05768
 • Trvale platné
 • Všechny jazyky
 • EU
P Dostanete Bonusové body
SOFTWARE KE STAŽENÍ + LICENCE
2 245,90 Kč * 2 494,90 Kč * (9,98% uloženo)

včetně DPH.

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Každým nákupem u společnosti Wiresoft podpoříte Kinderschutzbund.


Jste firemní zákazník
nebo máte právní dotazy?

Jsem tu pro vás.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

PODROBNOSTI  
Množství 5x User CAL
Systém  Server se systémem Windows 
CAL Uživatel CAL
Rozsah dodávky Právo na užívání
Doba trvání Neomezené
Jazyky Všechny jazyky
Terminálový server není kompatibilní(zobrazit RDS CAL )


Při licencování standardní edice nebo edice pro datová centra systému Microsoft Windows Server 2019 je kromě licencí pro základní server vyžadována také licence pro klientský přístup pro každého uživatele: např. licence Windows Server 2019 User CAL; ta poskytuje příslušnému registrovanému uživateli přístupová práva k tomuto serveru Windows.

V případě dalších dotazů k produktu se obraťte na náš zákaznický servis.

Informace o výrobku "MICROSOFT WINDOWS SERVER 2019 - 5 PACK USER CAL"

koupit 5 uživatelských licencí CAL pro Microsoft Windows Server 2019 jako použité licence

Při licencování standardní edice nebo edice pro datová centra systému Microsoft Windows Server 2019 je kromě licencí pro základní server vyžadována také licence pro klientský přístup pro každého uživatele: např. licence Windows Server 2019 User CAL; ta poskytuje příslušnému registrovanému uživateli přístupová práva k tomuto serveru Windows.

Je to proto, že základní licence pro standardní edici nebo edici pro datová centra systému Windows 2019 Server neobsahují žádná další uživatelská práva, takže je nutné je zakoupit samostatně jako licenci User CAL, aby konkrétní uživatel byl oprávněn přistupovat k serveru Windows Server pouze prostřednictvím koncového zařízení, které je však možné volně vybrat.

Použitá licence User CAL pro Windows Server 2019 od společnosti Wiresoft má nejen nižší cenu než jiné licence klientského přístupu nabízené jako nové v obchodě se softwarem, ale je také k dispozici samostatně, nikoli v balíčku. Použité licence CAL však mají stejnou funkčnost jako uživatelské licence pro klientský přístup k systému Windows Server 2019, které jsou k dispozici v rámci oficiálního licenčního programu společnosti Microsoft.

Využívejte všechny výhody MS Windows Server 2019 s licencí User Used CAL

Standardní edice nebo edice pro datová centra systému Windows Server 2019 nabízí mnoho nových funkcí, zejména pro použití cloudových aplikací založených na systému Windows 10. Například softwarově definované sítě (SDN) umožňují nejen centrální konfiguraci fyzických síťových zařízení, jako jsou směrovače a přepínače, ale také virtuálních síťových zařízení - např. bran - a jejich dynamickou správu. Systém Windows Server 2019 navíc umožňuje vzájemné propojení dvou sítí, které je téměř bez problémů propojí. Mezi další funkce, které mohou uživatelé využívat s použitou licencí User CAL, patří:

 • Zabezpečené šifrování virtuálních sítí pomocí šifrovaných sítí a technologie DTLS (Datagram Transport Layer Security)
 • Nové funkce hyperkonvergované infrastruktury (HCI) snižují složitost a zjednodušují nasazení IT infrastrukturyV
 • Vylepšená integrace systému Linux se stíněnými virtuálními počítači
 • Použití kontejnerů Kubernetes
 • Pokročilá ochrana před hrozbami pro ochranu citlivých dat a včasné odhalení útoků
 • Storage Spaces Direct pro agregaci datových úložišť místních serverů do virtuálního clusteru
 • Replika úložiště zabraňuje ztrátě dat na úrovni souborového systému a minimalizuje prostoje díky připravenosti na havárie

Důležité informace o používaných licencích CAL pro Windows Server Standard a Datacenter Edition 2019

Použitý software od společnosti Wiresoft, jako je například uživatelská licence CAL, má také stejné možnosti využití všech integrovaných funkcí příslušné edice systému Windows Server 2019: To nabízí zejména malým a středním firmám a organizacím ekonomicky výhodnou alternativu pro licencování serverů, protože je lze přizpůsobit na míru:

Informace o licencování licencí CAL systému Windows Server 2019

Licenční podmínky společnosti Microsoft nabízejí licencování systému Windows Server 2019 podle jader/jader procesoru pro edice Standard a Datacenter, přičemž toto licencování musí být doplněno licencováním uživatelů nebo koncových zařízení; všechny licence CAL zahrnuté v licenci serveru jsou vybaveny výhradně právy správce, takže každý vyhrazený uživatel potřebuje přístupovou licenci (User CAL), aby mohl využívat vlastní služby serveru Windows; ta musí také odpovídat totožné nebo vyšší verzi serveru Windows - více informací o tom níže.

Pouze tato licence pro osobní klientský přístup opravňuje uživatele k používání funkcí systému Windows Server verze 2019; obsahuje čistě přístupová práva pro prostředí klient/server systému Windows Server 2019 a žádný další software, který by bylo třeba ještě nainstalovat.

Jaké jsou výhody licencování Windows Server 2019 Standard nebo Datacenter Edition s licencemi User CAL?

Licencování licencí CAL systému Windows Server 2019 umožňuje flexibilní správu uživatelských práv na základě potřeb. Používání licencí pro použitý přístup uživatelů je ekonomičtějším způsobem využívání služeb Windows Server, zejména pro malé a střední podniky, protože licence pro klientský přístup je třeba zakoupit pouze pro tolik zaměstnanců, kolik je skutečně potřeba. Licenční model společnosti Microsoft nabízí dva typy licencí CAL pro systém Windows Server 2019:

 • Licence Windows Server 2019 User CAL: poskytuje vyhrazenému uživateli přístupová práva k serveru
 • Licence Windows Server 2019 User CAL: poskytuje přístupová práva k serveru pro vyhrazené koncové zařízení (počítač, notebook, tablet, telefon)

Uživatelské licence CAL lze také kombinovat s licencemi CAL zařízení.

Všimněte si kompatibility verzí licencí CAL se systémem Windows Server 2019!

Licence User CAL pro Windows Server 2019 uděluje příslušnému uživateli přístupová práva nejen k serveru Windows Server verze 2019, ale také ke starším verzím, například 2014 (downgrade). To přináší výhodu oproti licencím CAL, které jsou určeny pouze pro předchozí verzi systému Windows Server 2019, protože je nelze použít pro přístup k verzi Windows Server 2019 (upgrade). Při nákupu licencí User CAL pro systém Windows Server 2019 je proto třeba dbát na to, aby licence serveru a licence klientského přístupu byly kompatibilní.

Co je ještě třeba vzít v úvahu při licencování systému Windows Server 2019 s použitou licencí User CAL?

Jak již bylo uvedeno, osobní přístupová práva k systému Windows Server 2019 získá pouze určitý registrovaný zaměstnanec s licencí User CAL, přičemž je důležité, aby bylo možné volně vybrat příslušné koncové zařízení s podporou systému Windows. Po dokončení registrace uživatele již není možné tento údaj změnit. V zásadě také není možné změnit typ CAL z User na Device CAL nebo naopak. Pro systém Windows Server 2019 je však možné kombinovat licence User CAL s licencemi Device CAL.

Tato ustanovení společnosti Microsoft týkající se licencování licencí CAL mají zabránit nesprávnému přístupu k systému Windows Server 2019. Kromě toho také zajišťují bezpečnost společnosti a jejích dat, protože neoprávnění uživatelé nebo uživatelé třetích stran nemohou služby využívat.

Jak se liší licence User CAL pro Windows Server 2019 od licence Device CAL?

Použitá licence User CAL pro Windows Server 2019 se v zásadě neliší funkčností od licence pro klientský přístup na základě zařízení - tzv. licence Device CAL. Jejich výhody jsou patrné pouze při typickém způsobu přístupu k systému Windows Server ve firmě:

Uživatelská licence pro přístup k systému Windows Server 2019 je vázána výhradně na konkrétního zaměstnance, ale nabízí volný výběr koncového zařízení pro přístup k systému Windows Server bez ohledu na to, kde se nachází. V porovnání s licencí pro přístup ke koncovému zařízení nabízí licence User CAL odlišný rozsah použití, protože uživatel s licencí není vázán na použitý počítač nebo podobný přístroj - vždy za předpokladu, že použité koncové zařízení má přístup k internetu. To znamená, že uživatel může přistupovat k serveru Windows nejen ze stacionárního počítače na pracovišti ve firmě, ale také externě: např. prostřednictvím soukromého notebooku, tabletu nebo chytrého telefonu - během služební cesty nebo také v domácí kanceláři.

Licence User CAL pro Windows Server 2019 proto nabízejí flexibilnější využívání funkcí Windows Serveru takovým zaměstnancům, kteří často mění pracovní prostředí a používají k připojení k serveru příslušné stávající koncové zařízení, protože s licencí User CAL k tomuto účelu vždy používají svůj osobní účet.

Závěr

Který typ licence klientského přístupu pro Windows Server 2019 nabízí více výhod při použití ve firmě, se proto liší případ od případu. Počet zaměstnanců, kteří používají Windows Server, v závislosti na převažujícím typu přístupu prostřednictvím stávajících koncových zařízení zde hraje roli: jakmile většina z nich střídavě používá mobilní koncová zařízení nebo různá samostatná zařízení, a tedy i různé pracovní stanice pro přístup k Windows Serveru, nabízí osobní licence User CAL více výhod. Jak již bylo zmíněno, rozhodnutí o vhodném typu licencování klientského přístupu je třeba učinit před nákupem, protože licenci User CAL pro Windows Server 2019 nelze převést na licenci Device CAL nebo naopak. Licence User CAL a licence Device CAL pro systém Windows Server 2019 je však možné kombinovat nebo používat souběžně.

Použité licence CAL pro Microsoft Windows Server 2019 jsou k dispozici za jednu licenci v internetovém obchodě Wiresoft

Použité uživatelské licence CAL pro MS Windows Server 2019 jsou k dispozici v internetovém obchodě Wiresoft již jako licence pro jednoho uživatele - zde neplatí žádná ustanovení o množstevních licencích společnosti Microsoft. Označení "použitý" neznamená žádné obecné znevýhodnění použitelnosti uživatelských licencí CAL, protože software se v zásadě nemůže opotřebovat.

Informace o použitých licencích CAL pro Windows Server 2019 od společnosti Wiresoft

Použité uživatelské licence CAL pro Windows Server 2019 jsou typickými přístupovými licencemi pro zaměstnance, protože jsou jinak dostupné i v rámci licenčního programu společnosti Microsoft; na rozdíl od nich byly kdysi součástí uživatelské svazkové licence pro Windows Server 2019 jako použitý software, kterou získal předchozí nabyvatel, obvykle společnost. Uživatelské přístupové licence, které nebyly požadovány, nebo dokonce kompletní objemové licence byly prodány společnosti Wiresoft. V rámci tohoto procesu byla objemová licence rozpuštěna a převedena na jednotlivé licence a výsledné licence pro přístup jednotlivých uživatelů byly následně označeny jako použitý software. Navzdory označení "použité" jsou takové uživatelské licence CAL pro systém Windows Server 2019 plně použitelné, protože se od nové licence neliší žádným omezením funkčnosti ani životnosti.

Zabezpečení kupujícího použitého softwaru pro licence User CAL pro Windows Server 2019

Použité licence CAL pro Windows Server jsou pro zákazníky společnosti Wiresoft nejen levnější alternativou k licencování Windows Serveru, ale jsou také bezpečné! Jako zákazník od nás již obdržíte licenci CAL pro jednoho uživatele systému Microsoft Windows Server 2019 za sníženou cenu ve srovnání s "nepoužitými" novými licencemi CAL, jinak máte obvyklou bezpečnost kupujícího díky okamžitému stažení a okamžité aktivaci licence pomocí přiloženého svazkového licenčního klíče.

Je legální kupovat a používat použité licence CAL pro Windows Server 2019?

Všechny uživatelské a jiné přístupové licence pro Windows Server 2019, které zakoupíte od společnosti Wiresoft, pocházejí z licenčního inventáře společností nebo organizací. Prodej i koupě tedy podléhají platným právním předpisům, které výslovně povolují obchod s použitým softwarem; různá soudní rozhodnutí jasně potvrdila jeho legálnost.

Zakoupení licencí User CAL pro Windows Server 2019 nebo jiných licencí pro klientský přístup nabízených společností Wiresoft jako používaný software a jejich používání proto zákazníkům poskytuje právní jistotu, protože ani společnost Wiresoft, ani vy jako zákazník neporušujete žádná právní ustanovení. Použité licence CAL od společnosti Wiresoft jsou navíc odolné vůči auditu díky kompletním dokladům o všech předchozích kupujících!

Výhody společnosti Wiresoft při nákupu použitých licencí CAL pro systém Windows Server 2019

Shrnutí: Použitý software od společnosti Wiresoft nabízí našim zákazníkům cenově dostupnou alternativu k mnoha nabídkám jiných dodavatelů softwaru, a to nejen v případě licencí User CAL pro Windows Server 2019, ale také v případě dalších přístupových licencí.Navíc, jak již bylo uvedeno, neexistují žádná omezení týkající se minimálního počtu licencí User CAL, které je třeba při nákupu zakoupit - na rozdíl od nepružného stupňování licencí pro klientský přístup, takže podniky a další zákazníci mohou snížit své náklady na serverové licence tím, že mohou přesně licencovat skutečné využití služeb Windows Server.

V internetovém obchodě společnosti Wiresoft najdete kromě licencí pro přístup k použitému softwaru pro uživatelské licence CAL také licence pro jiné verze systému Windows Server nebo jiného serverového softwaru, včetně příslušných přístupových licencí. Tímto způsobem můžete také doplnit nebo aktualizovat stávající zásoby softwaru v jiných oblastech pomocí použitých licencí za výhodné ceny a vyhnout se nákladům na pořízení nového hardwaru i problémům s kompatibilitou kvůli nejednotným verzím softwaru.

Kromě licencí CAL nebo serverového softwaru najdete v obchodě Wiresoft Software Shop také další softwarové produkty společnosti Microsoft - se všemi výhodami použitého softwaru Wiresoft. Máte-li jakékoli dotazy týkající se licencí User CAL pro Windows Server 2019 nebo jiných produktů společnosti Microsoft, neváhejte nás kontaktovat prostřednictvím chatu, e-mailu nebo telefonu.

Další odkazy na "MICROSOFT WINDOWS SERVER 2019 - 5 PACK USER CAL"
Hodnocení zákazníků pro "MICROSOFT WINDOWS SERVER 2019 - 5 PACK USER CAL"
Napište recenzi
Recenze budou aktivovány po ověření.

Pole označená * jsou povinná.

Vzal jsem na vědomí nařízení o ochraně osobních údajů.

Kategorie