Chat with us, powered by LiveChat
AUTORIZOVANÝ ORIGINÁLNÍ VÝROBEK
DODÁNÍ DO 24 HODIN
PODPORA PROSTŘEDNICTVÍM CHATU, E-MAILU A TELEFONU
BEZPLATNÁ HORKÁ LINKA +4969 - 173261340
 
MICROSOFT VISIO 2016 STANDARD

MICROSOFT VISIO 2016 STANDARD

4 334,00 Kč *

včetně DPH.

K dispozici k okamžitému stažení


Jste firemní zákazník
nebo máte právní dotazy?

Jsem tu pro vás.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

 • SW10156
 • D86-05558
 • Výhody

  - Rychlé dodání
  - Autorizovaný originální výrobek
  - Odeslání do 24 hodin
  - Chat, e-mailová a telefonická podpora
Microsoft Visio 2016 Standard V mnoha oblastech je třeba zobrazit technická vyobrazení,...více
Informace o výrobku "MICROSOFT VISIO 2016 STANDARD"

Microsoft Visio 2016 Standard

V mnoha oblastech je třeba zobrazit technická vyobrazení, schémata nebo půdorysy. K tomuto účelu je ideální softwarové řešení Microsoft Visio 2016 Standard. Jedná se o vizualizační nástroj, který je k dispozici ve verzích Standard a Professional od roku 2003. Aplikace Microsoft Vision patří do známé rodiny Office, ale není přímo součástí balíku Office. Tento software si proto musíte v případě potřeby objednat zvlášť. Nicméně aplikace Microsoft Visio 2016 Standard je plně kompatibilní s aplikacemi Office, pokud jde o import a export dat, takže zde můžete snadno zpracovávat data z aplikace Excel. Verze 2016 je přizpůsobena aktuální verzi systému Windows s nabídkovým panelem a funkcemi. Proto zde můžete využívat snadné ovládání.

Jaké speciální funkce nabízí Microsoft Visio 2016 Standard?

Vizualizační software Microsoft Visio 2016 Standard se ovládá přetažením. Zde máte k dispozici širokou škálu šablon, symbolů a grafiky. I další použití výkresů AutoCADu je ve Visiu možné bez problémů. Architekti například používají Visio k přehlednému zobrazení plánů místností s nábytkem. Pro obchodní grafiku nástroj nabízí množství barevných ikon a tvarů, které lze zobrazit velmi přehledně a atraktivně.

S aplikací Microsoft Visio 2016 Standard můžete také používat dotykové monitory, takže můžete kreslit grafiku prstem. Možné je však i mobilní použití. K aplikaci Visio můžete přistupovat na cestách ze zařízení se systémem iOS nebo Android. Podporován je přístup prostřednictvím současných webových prohlížečů.

Výhody aplikace Microsoft Visio 2016 Standard

Díky mnoha šablonám, grafice a tvarům můžete vy nebo vaši zaměstnanci pracovat ještě kreativněji. Vytvářejte obchodní zprávy, diagramy a půdorysy pouhými několika kliknutími myši a efektivně vystupujte z davu. Standardní verze je určena pro malé a střední firmy, ale také pro domácí uživatele. Mohou pracovat na úkolu současně v týmu a sdílet tak práci. Vysoká úroveň ochrany dat je zaručena díky aktivaci správy práv k informacím. Propojte soubory aplikace Excel a databáze Access s aplikací Microsoft Visio. Práce je snazší, protože změny v propojených souborech jsou okamžitě aktualizovány i ve všech ostatních produktech Office.

Co je součástí dodávky?

Obdržíte objemovou licenci na plnou verzi aplikace Microsoft Visio 2016 Standard. Pochází od jiné společnosti, která tuto licenci vydala. Tuto licenci můžete snadno zaregistrovat na své jméno. Po aktivaci můžete využívat pravidelnou aktualizační službu. Aplikaci Microsoft Visio 2016 Standard můžete používat po neomezenou dobu. Licenci na německou verzi aplikace Visio samozřejmě obdržíte od nás.

Jaké jsou systémové požadavky?

Pro bezproblémový provoz byste měli používat počítač s procesorem o frekvenci 1 GHz. To vám umožní plynule a efektivně používat všechny funkce této verze aplikace Visio. Pokud se rozhodnete použít 32bitovou verzi, měli byste mít k dispozici 1 GB operační paměti. Pro 64bitovou verzi potřebujete alespoň 2 GB paměti RAM. Pro instalaci na pevný disk potřebujete přibližně 3 GB paměti.

Aplikace Microsoft Visio 2016 Standard funguje v následujících operačních systémech:

- Windows Server 2008 R2 - 64 bitů,
- Windows Server 2012 - 64 bitů,
- Windows 7 - 32 a 64 bitů,
- Windows 8 - 32 a 64 bitů,
- Windows 8.1 - 32 a 64 bitů a
- Windows 10 - 32 a 64 bitů.

Pokud chcete také vytvářet profesionální grafiku, diagramy a grafy, pak bychom vám rádi doporučili aplikaci Microsoft Visio 2016 Standard. Německou licenci si můžete objednat zde za výhodné ceny. 

Čtěte, pište a diskutujte o recenzích...více
Hodnocení zákazníků pro "MICROSOFT VISIO 2016 STANDARD"
Napište recenzi
Recenze budou aktivovány po ověření.

Pole označená * jsou povinná.

Vzal jsem na vědomí nařízení o ochraně osobních údajů.

Naposledy zobrazené