Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Pomoc s nastavením
+49 69 173261340
 
MICROSOFT VISIO 2016 STANDARD
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Každým nákupem u společnosti Wiresoft podpoříte Kinderschutzbund.

MICROSOFT VISIO 2016 STANDARD

K dispozici k okamžitému stažení

  • SW10156
  • D86-05558
  • Trvale platné
  • Všechny jazyky
  • EU
P Dostanete Bonusové body
SOFTWARE KE STAŽENÍ + LICENCE
2 887,90 Kč * 3 207,90 Kč * (9,98% uloženo)

včetně DPH.

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Každým nákupem u společnosti Wiresoft podpoříte Kinderschutzbund.


Jste firemní zákazník
nebo máte právní dotazy?

Jsem tu pro vás.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

PODROBNOSTI  
Verze Plná verze
Zařízení 1x
Rozsah dodávky Ke stažení + licence
Střední Ke stažení
Runtime Neomezeně
Jazyky Všechny jazyky
Doba dodání  Několik minut
Systém  Windows (32bit/64bit)
Terminálový server Kompatibilní


V mnoha oblastech je třeba zobrazovat technická vyobrazení, schémata nebo půdorysy. Softwarové řešení Microsoft Visio 2016 Standard je pro tyto účely ideální. Jedná se o vizualizační nástroj, který je k dispozici od roku 2003 ve verzích Standard a Professional. Microsoft Vision patří do známé rodiny Office, ale není přímo součástí balíku Office. Tento software si proto musíte v případě potřeby objednat samostatně. Nicméně Microsoft Visio 2016 Standard je plně kompatibilní s aplikacemi Office, pokud jde o import a export dat, takže zde můžete bez problémů zpracovávat data z aplikace Excel. Verze 2016 je svým panelem nabídek a funkcemi přizpůsobena aktuální verzi systému Windows. Využijete zde tedy výhod jednoduchého ovládání.

Máte-li k produktu další dotazy, obraťte se na náš zákaznický servis.

Informace o výrobku "MICROSOFT VISIO 2016 STANDARD"

Microsoft Visio 2016 Standard

V mnoha oblastech musí být zobrazena technická vyobrazení, schémata nebo půdorysy. K tomuto účelu je ideální softwarové řešení Microsoft Visio 2016 Standard. Jedná se o vizualizační nástroj, který je k dispozici od roku 2003 ve verzích Standard a Professional. Microsoft Vision patří do známé rodiny Office, ale není přímo součástí balíčku Office. Proto je třeba si tento software v případě potřeby objednat zvlášť. Nicméně aplikace Microsoft Visio 2016 Standard je plně kompatibilní s aplikacemi Office, pokud jde o import a export dat, takže zde můžete snadno zpracovávat data aplikace Excel. Verze 2016 je přizpůsobena aktuální verzi Windows s její nabídkou a funkcemi. Proto zde můžete využít snadné používání.

Jaké speciální funkce nabízí Microsoft Visio 2016 Standard?

Vizualizační software Microsoft Visio 2016 Standard se ovládá přetažením. Zde máte k dispozici širokou škálu šablon, symbolů a grafiky. I další využití výkresů AutoCADu je snadno možné pomocí aplikace Visio. Architekti například používají Visio k přehlednému zobrazení plánů místností s nábytkem. Pro obchodní grafiku nástroj nabízí množství barevných ikon a tvarů, které lze zobrazit velmi přehledně a atraktivně.

S aplikací Microsoft Visio 2016 Standard můžete také používat dotykové monitory, takže můžete kreslit grafiku prstem. Možné je však i mobilní použití. K aplikaci Visio tak můžete přistupovat na cestách ze zařízení se systémem iOS nebo Android. Podporován je přístup přes současné webové prohlížeče.

Výhody aplikace Microsoft Visio 2016 Standard

Díky mnoha šablonám, grafice a tvarům můžete vy nebo vaši zaměstnanci pracovat ještě kreativněji. Vytvářejte obchodní zprávy, diagramy a půdorysy pouhými několika kliknutími myši a efektivně vystupujte z davu. Verze Standard je určena pro malé a střední firmy, ale také pro domácí uživateleOffice. Mohou pracovat v týmu na jednom úkolu současně, a tak si práci rozdělit. Vysoká úroveň ochrany dat je zaručena díky aktivaci správy práv k informacím. Propojte soubory aplikace Excel a databáze Access s aplikací Microsoft Visio. Práce je jednodušší, protože změny v propojených souborech jsou okamžitě aktualizovány i ve všech ostatních produktech Office.

Co je součástí dodávky?

Obdržíte od nás množstevní licenci na plnou verzi aplikace Microsoft Visio 2016 Standard. Pochází od jiné společnosti, která tuto licenci vydala. Tuto licenci můžete snadno zaregistrovat na své jméno. Po aktivaci budete moci využívat pravidelnou aktualizační službu. Aplikaci Microsoft Visio 2016 Standard můžete používat po neomezenou dobu. Licenci na německou verzi aplikace Visio samozřejmě obdržíte od nás.

Jaké jsou systémové požadavky?

Pro plynulý provoz byste měli použít počítač s procesorem o frekvenci 1 GHz. Díky tomu můžete plynule a efektivně používat všechny funkce této verze aplikace Visio. Pokud si vyberete 32bitovou verzi, měli byste mít k dispozici 1 GB operační paměti. Pro 64bitovou verzi potřebujete alespoň 2 GB paměti RAM. Pro instalaci na pevný disk budete potřebovat přibližně 3 GB místa na disku.

Aplikace Microsoft Visio 2016 Standard funguje v následujících operačních systémech:

- Windows Server 2008 R2 - 64 bitů,
- Windows Server 2012 - 64 bitů,
- Windows 7 - 32 a 64 bitů,
- Windows 8 - 32 a 64 bitů,
- Windows 8.1 - 32 a 64 bitů a
- Windows 10 - 32 a 64 bitů.

Chcete také vytvářet profesionální grafiku, diagramy a grafy, pak bychom vám rádi doporučili Microsoft Visio 2016 Standard. Zde si můžete objednat německou licenci za rozumné ceny. 

Další odkazy na "MICROSOFT VISIO 2016 STANDARD"
Hodnocení zákazníků pro "MICROSOFT VISIO 2016 STANDARD"
Napište recenzi
Recenze budou aktivovány po ověření.

Pole označená * jsou povinná.

Vzal jsem na vědomí nařízení o ochraně osobních údajů.

Kategorie