Chat with us, powered by LiveChat
AUTORIZOVANÝ ORIGINÁLNÍ VÝROBEK
DODÁNÍ DO 24 HODIN
PODPORA PROSTŘEDNICTVÍM CHATU, E-MAILU A TELEFONU
BEZPLATNÁ HORKÁ LINKA +4969 - 173261340
 
MICROSOFT VISIO 2016 PROFESSIONAL

MICROSOFT VISIO 2016 PROFESSIONAL

5 227,00 Kč *

včetně DPH.

K dispozici k okamžitému stažení


Jste firemní zákazník
nebo máte právní dotazy?

Jsem tu pro vás.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

 • SW10027
 • D87-07284
 • Výhody

  - Rychlé dodání
  - Autorizovaný originální výrobek
  - Odeslání do 24 hodin
  - Chat, e-mailová a telefonická podpora
MS Visio Professional 2016 - kupte si nejkomplexnější edici pro profesionální vizualizace jako...více
Informace o výrobku "MICROSOFT VISIO 2016 PROFESSIONAL"

MS Visio Professional 2016 - kupte si nejkomplexnější edici pro profesionální vizualizace jako jedinou licenci

S aplikací Visio Professional 2016 mají uživatelé k dispozici maximální počet nástrojů a šablon pro profesionální tvorbu diferencovaných diagramů pro širokou škálu obchodních, technických nebo vědeckých oblastí - všude tam, kde plány, výkresy a ilustrace usnadňují pochopení zejména složitých struktur, procesů a skutečností.

Za tímto účelem poskytuje Visio Professional 2016 nejen širokou škálu nejrůznějších typů diagramů včetně vylepšení, ale také další šablony a styly, které jsou navíc přehledně uspořádány do tematických oblastí s tzv. tvary v konstrukční sadě prostřednictvím rozumného rozdělení do šablon, aby bylo možné poskytnout hotové prvky v závislosti na oblasti použití, které lze pouze naplnit aktuálními daty a v případě potřeby také upravit nebo změnit podle vlastních představ. Speciálně pro tvorbu obchodních a technických diagramů a diagramů procesů - a zejména také síťových, softwarových a databázových diagramů - má Visio Professional 2016 mnoho dalších šablon (včetně BPMN 2.0 - zkratka pro Business Process Model and Notation) a také dalších půdorysů a map.

Uživatelé, kteří využívají cloudovou službu OneDrive společnosti Microsoft, mohou soubory vytvořené pomocí aplikace Visio Professional 2016 sdílet online s ostatními a dokonce je zpřístupnit pro týmovou spolupráci.Vytvořené diagramy lze propojit s podkladovými daty, aby byla vždy k dispozici "aktuální verze pravdy", protože obsažená data jsou zde automaticky aktualizována. Podobně lze nástroj DataVisualizer použít k importu dat z jiného zdroje přímo do diagramu.

Od systému Windows 8 mohou uživatelé používat aplikaci Visio Professional 2016 také na zařízeních s dotykovým ovládáním a kreslit nebo přidávat text pomocí pera nebo prstu.

Pro které uživatele je určena verze Visio Professional 2016?

Edice Professional aplikace MS Visio 2016 nabízí díky širokému portfoliu tvarů a nástrojů ty nejlepší předpoklady pro to, aby ji mohli využívat nároční uživatelé - ať už ve firmách, organizacích, nebo také živnostníci - pro profesionální tvorbu přesných a komplexních vizualizací, které zohledňují zejména platné normy a technické standardy.

Jednotlivá licence Professional Edition aplikace Microsoft Visio 2016 je k dispozici v obchodě Wiresoft Software Shop jako kupní verze ve formě tzv. použitého softwaru, který pochází z předchozí objemové licence. To znamená, že cena je výrazně nižší než u nového softwaru a není nutné předplatné, jak tomu často u těchto edic bývá. S jednou licencí od společnosti Wiresoft pro programy Microsoft mohou kupující využít ekonomické výhody použitého softwaru a používat tento profesionální vizualizační software za výhodnou cenu. Kompatibilita aplikace Visio Pro 2016 s operačním systémem Windows 7 navíc činí tuto verzi atraktivní zejména pro okruh uživatelů, kteří tento operační systém stále používají, takže k používání aplikace Visio 2016 nepotřebují (nákladnou) aktualizaci stávajících programů.

Kromě aplikace Visio Professional 2016 nabízí internetový obchod Wiresoft Software také mnoho dalších jednotlivých programů nebo softwarových balíčků pro Microsoft Windows, které jsou s touto edicí kompatibilní, a také operační systémy jako levné licence na jednotlivé použité programy. Následující přehled představuje nejdůležitější funkce a novinky edice Visio Professional 2016.

Exkluzivní vlastnosti a funkce aplikace Visio Professional 2016 Edition

Verze Visio Professional 2016 nabízí v mnoha oblastech více možností pro vytváření diagramů a jejich sdílení s ostatními. Patří mezi ně následující exkluzivní funkce:

Tvorba diagramů podle nejnovějších standardů

V aplikaci MS Visio Professional 2016 jsou integrovány různé oborové standardy a notace pro mnoho šablon, takže diagramy s nimi vytvořené splňují jejich standardy a mohou tak obsahovat i závazná prohlášení. Mnoho tvarů aplikace Visio navíc nabízí možnost propojení s jednotlivými ukazateli a metadaty, která se pak v diagramu automaticky aktualizují.

 • UML 2.4: Unified Modelling Language je grafický modelovací jazyk používaný pro specifikaci a konstrukci, vizualizaci a dokumentaci zejména softwarových komponent, ale i jiných systémů.
 • Windows Workflow 4.0 představuje programovou knihovnu pro programovací prostředí Microsoft .NET, která slouží k jednoduchému vývoji složitých programově řízených pracovních procesů.
 • IEEE je celosvětový standard Institutu elektrotechnických a elektronických inženýrů pro oblast elektrotechniky a informačních technologií.
 • EPC - zkratka pro Event-driven Process Chain - je grafický modelovací jazyk, který organizace často používají k reprezentaci a modelování podnikových procesů s cílem systematizovat nebo paralelizovat provozní postupy.
 • ISO - je standard pro vytváření izometrických výkresů, zejména pro 3D zobrazení budov, místností nebo objektů.
 • BPMN 2.0 - Business Process Modelling Notation - je grafický specifikační jazyk používaný ve standardních postupech pro modelování podnikových procesů, především v podnikové informatice, procesním řízení a v dokumentaci informatiky.

Automatické vytváření diagramů pomocí nástroje DataVisualizer                      

Doplněk DataVisualizer je k dispozici výhradně ve verzi Visio Professional 2016 a umožňuje automaticky vytvářet diagramy propojením s externím zdrojem dat, například s aplikací Excel. Funkci lze použít pro standardní vývojové diagramy - Simple Flowcharts - i pro horizontální nebo vertikální multifunkční vývojové diagramy - Cross-Functional Flowcharts. Synchronizace dat v reálném čase umožňuje okamžité zviditelnění změn v grafu (i ve zdroji dat), což je důležité zejména při řízení procesů.

Sdílení "aktuální verze pravdy" grafu prostřednictvím prohlížeče

Díky propojení tvarů diagramu s daty v reálném čase a jeho zpřístupnění online prostřednictvím cloudové služby OneDrive společnosti Microsoft mohou ostatní uživatelé nejen upravovat diagram prostřednictvím prohlížeče, ale mohou se také spolehnout, že mají k dispozici takzvanou "aktuální verzi pravdy" tohoto diagramu, protože propojená data, která obsahuje, jsou automaticky aktualizována.

Používání souborů DWG v aplikaci Visio Pro 2016

Verze Professional aplikace Visio 2016 podporuje také import souborů DWG (až do verze DWG 2010) - průmyslového standardu pro výměnu dat CAD - z aplikace AutoCAD. Soubory .dwg jsou tak uživatelům k dispozici pro další použití v aplikaci Visio, např. na základě půdorysů budov, aby bylo možné tyto informace použít pro plánování prostor, např. pro kanceláře nebo průmyslové objekty.

Diagramy vytvořené ve Visiu lze opět uložit jako soubory AutoCADu nebo také v běžných obrazových souborech ve formátech .jpeg, .png nebo .xml a také ve formátu PDF.

Kromě toho aplikace Visio Professional 2016 používá také formáty souborů VSDX a VSDM, které jsou založeny na standardu OPC (Open Packaging Conventions) společnosti Microsoft pro komprimaci souborů ve formátu ZIP.

Další funkce v aplikaci Visio 2016 Professional

V edici Professional a dalších edicích aplikace Visio 2016 mají uživatelé přístup k řadě dalších praktických funkcí, které usnadňují používání programu, a tím zvyšují jeho efektivitu:

Kancelářské funkce v aplikaci Visio 2016 Professional

Verze Professional aplikace MS Visio 2016 nabízí také aktuální funkce, které jsou integrovány do příslušné verze sady Office:

 • Funkce "Řekni mi" nabízí rychlejší orientaci, zejména pro začátečníky: stačí zadat hledané funkce a pojmy do vyhledávacího pole a Visio ukáže, kde je lze najít nebo jak se používají.
 • "Černá témata" nabízejí barevné úpravy pracovní plochy v bílé, šedé nebo černé oblasti, které umožňují jemnější práci s očima změnou kontrastů.

Použití "startovacích diagramů" jako šablon v aplikaci Visio Professional 2016 - nebo vytvoření vlastních tvarů

"Startovací diagramy" jsou ve Visiu účinnou podporou pro rychlejší vytvoření diagramu. Ty poskytují hotová vyplněná schémata, která pak uživatel může doplnit nebo upravit zadáním vlastních údajů na základě srozumitelných pokynů krok za krokem. Pro aplikaci Visio Professional 2016 jsou k dispozici startovací diagramy speciálně pro vývojové diagramy - tzv. "Swimlane diagramy".

Vylepšená podpora a kompatibilita

Aplikace Visio Professional 2016 také podporuje uživatele užitečnými tipy a funkcemi při vytváření diagramů: Například automatické zarovnání a umístění tvarů, které se do diagramu vkládají obzvláště snadno pomocí funkce drag & drop, zajišťuje přehledný vzhled.

Obecně byla výrazně zlepšena kompatibilita aplikace Visio 2016 s ostatními programy sady Office: soubory Visio lze nyní bez problémů používat v jiných typech dokumentů, například také jako grafiku v prezentaci PowerPoint.

Typy diagramů dostupné v aplikaci Visio Professional 2016

Široká nabídka profesionálních diagramů, která je k dispozici v aplikaci Visio Professional 2016, se 70 šablonami a více než 600 běžnými tvary a dalšími 400 inteligentními tvary, ještě více usnadňuje vizualizaci široké škály struktur, systémů a procesů. Pro snadné využití této široké škály možností a pro lepší orientaci při hledání správné šablony diagramu jsou všechny typy přehledně přiřazeny k různým šablonám, které obsahují odpovídající tvary, z nichž mnohé odpovídají také typickým průmyslovým standardům, včetně:

 • Vývojové diagramy, časové osy, otočné diagramy a organizační diagramy - pro obchodní diagramy
 • IT diagramy pro přiřazení Active Directory a zobrazení podrobných síťových a rackových přiřazení, rovněž v souladu se standardem ITIL (Information Technology Infrastructure Library)
 • Diagramy pro software a databáze, například UML 2.4 (Unified Modelling Language), mapy webových stránek a databázové notace
 • Cross-functional flowcharts a diagramy podle standardů IDEF0 (Integration Definition for Process Modelling) a BPMN (Business Process Model and Notation), také pro pracovní postupy Microsoft SharePoint - pro všechny typy procesních diagramů
 • Typické plány a půdorysy nemovitostí, kanceláří a místností s HVAC (vytápění, větrání a klimatizace)
 • Technická schémata elektrických instalací, obvodů a systémů podle norem IEEE (Institute of Electrical and Electronics Engineers)

Kromě toho aplikace Visio Professional 2016 umožňuje uživatelům používat stávající tvary a přizpůsobovat je, včetně použití různých nástrojů pro formátování textu, změnu stylu čar a vyplňování oblastí barvami, vzory atd. Poté je lze uložit do šablony "Oblíbené" pro opakované použití.

Hardwarové požadavky pro Microsoft Visio Professional 2016

Microsoft Visio Professional 2016 je k dispozici ve 32bitové i 64bitové verzi - v závislosti na verzi platí různé požadavky, např. na operační paměť. Při použití operačního systému Windows 8 podporuje Visio 2016 vícedotykové displeje, takže je software vhodný i pro mobilní použití na odpovídajících koncových zařízeních se systémy iOS nebo Android. Pro cloudovou správu souborů aplikace Visio je nutné připojení ke službě MS OneDrive.

 • Podporované operační systémy: od Windows 7 nebo vyšší
 • Podporované serverové operační systémy: od Windows 10 Server, Windows Server 2012 R2, Windows Server 2012 až po Windows Server 2008 R2
 • Procesor: x86 s frekvencí alespoň 1 GHz; x64 s frekvencí alespoň 2 GHz, SSE2
 • Paměť: 1,0 GB RAM (32 bitů); 2,0 GB RAM (64 bitů)
 • Místo na pevném disku: min. 3,0 GB
 • Rozlišení: 1 024 x 768 pixelů
 • Grafická karta: DirectX 10

Koupit MS Visio 2016 Professional Edition jako jednu licenci za rozumnou cenu u Wiresoftu

Profesionální edici aplikace Visio 2016 nabízí společnost Wiresoft v internetovém obchodě ve formě licence pro jednoho uživatele jako použitý software - to znamená, že její cena je výrazně nižší než cena srovnatelného nového softwaru, ačkoli v běžném obchodě je často k dispozici pouze nejnovější verze softwaru Visio. Kromě nižší ceny nabízí zakoupená verze aplikace Visio 2016 velkou ekonomickou výhodu v tom, že ji lze používat neomezeně dlouhou dobu, protože se nejedná o verzi předplatného s typickými smluvními závazky.

Tato dostupná jednouživatelská licence programu MS Visio 2016 Professional Edition byla součástí dřívější hromadné licence stejnojmenného programu od společnosti Microsoft s tím rozdílem, že byla zakoupena a případně také používána společností. Při dalším prodeji společnosti Wiresoft byla objemová licence převedena na jednotlivé licence, což ji označilo za použitý software. Tento převod na licence pro jednoho uživatele ani toto označení aplikace Visio Professional 2016 Edition jako použitého softwaru však nevede k žádnému omezení, pokud jde o její použitelnost nebo rozsah funkcí - nejen proto, že software nemůže podléhat opotřebení, ale také proto, že rozdělení a další prodej nepředstavují porušení platných právních předpisů: Licence nabízené společností Wiresoft jako použitý software - například licence Microsoft Visio 2016 Professional Edition - pocházejí výhradně od společností se sídlem v Evropě. Proto se právní ustanovení platná v EU vztahují i na základní obchodní transakce, které jasně stanoví, že obchod s použitým softwarem je legálně povolen. To bylo také několikrát potvrzeno různými soudními rozhodnutími; riziko odpovědnosti pro vás jako kupujícího je tedy spolehlivě vyloučeno. Zakoupený software je navíc odolný vůči auditu díky kompletnímu dokladu o všech předchozích kupujících nebo prodejcích ze strany společnosti Wiresoft.

Nákup softwaru prostřednictvím společnosti Wiresoft je vždy bezpečnou transakcí, která má pro vás jen samé výhody! Při každém nákupu licence, jako je MS Visio 2016 Professional v obchodě Wiresoft Shop, získáte nejen cenové zvýhodnění oproti srovnatelnému novému zboží, ale také jistotu okamžitého stažení po dokončení platebního procesu, včetně okamžité aktivace licence pomocí platného svazkového licenčního klíče.

Nákup licencí použitého softwaru, například pro Visio Professional 2016 Edition nebo pro jiný program společnosti Microsoft, vám tak nabízí možnost používat tyto exkluzivní edice programů bez omezení.

V obchodě Wiresoft Shop pro použitý software Microsoft naleznete kromě MS Visio Professional 2016 Edition nejen další edice nebo verze Visia, ale také mnoho dalších programů Microsoft, které jsou s ním kompatibilní, např. operační systémy Windows a serverové operační systémy atd. Máte-li jakékoli dotazy týkající se softwaru MS Visio Professional 2016 nebo jakéhokoli jiného softwaru společnosti Microsoft v obchodě se softwarem Wiresoft, jednoduše využijte naše kompetentní a přátelské poradenství - v chatu nebo telefonicky či e-mailem.

Čtěte, pište a diskutujte o recenzích...více
Hodnocení zákazníků pro "MICROSOFT VISIO 2016 PROFESSIONAL"
Napište recenzi
Recenze budou aktivovány po ověření.

Pole označená * jsou povinná.

Vzal jsem na vědomí nařízení o ochraně osobních údajů.

Naposledy zobrazené