Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Pomoc s nastavením
+49 69 173261340
 
MICROSOFT VISIO 2016 PROFESSIONAL
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Každým nákupem u společnosti Wiresoft podpoříte Kinderschutzbund.

MICROSOFT VISIO 2016 PROFESSIONAL

K dispozici k okamžitému stažení

 • SW10027
 • D87-07284
 • Trvale platné
 • Všechny jazyky
 • EU
P Dostanete Bonusové body
SOFTWARE KE STAŽENÍ + LICENCE
3 288,90 Kč * 3 652,90 Kč * (9,96% uloženo)

včetně DPH.

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Každým nákupem u společnosti Wiresoft podpoříte Kinderschutzbund.


Jste firemní zákazník
nebo máte právní dotazy?

Jsem tu pro vás.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

PODROBNOSTI  
Verze Plná verze
Zařízení 1x
Rozsah dodávky Ke stažení + licence
Střední Ke stažení
Runtime Neomezeně
Jazyky Všechny jazyky
Doba dodání  Několik minut
Systém  Windows (32bit/64bit)
Terminálový server Kompatibilní


S aplikací Visio Professional 2016 mají uživatelé k dispozici maximální počet nástrojů a šablon pro profesionální tvorbu diferencovaných diagramů pro nejrůznější obchodní, technické nebo vědecké oblasti - všude tam, kde plány, výkresy a ilustrace usnadňují zejména pochopení složitých struktur, procesů a skutečností.

V případě dalších dotazů k produktu se obraťte na náš zákaznický servis.
Informace o výrobku "MICROSOFT VISIO 2016 PROFESSIONAL"

MS Visio Professional 2016 - kupte si nejkomplexnější edici pro profesionální vizualizace jako jedinou licenci

S aplikací Visio Professional 2016 mají uživatelé k dispozici maximální počet nástrojů a šablon pro profesionální tvorbu diferencovaných diagramů pro širokou škálu obchodních, technických nebo vědeckých oblastí - všude tam, kde plány, výkresy a ilustrace usnadňují pochopení zejména složitých struktur, procesů a skutečností.

Za tímto účelem poskytuje Visio Professional 2016 nejen širokou škálu nejrůznějších typů diagramů včetně vylepšení, ale také další šablony a styly, které jsou navíc přehledně uspořádány do tematických oblastí s tzv. tvary v konstrukční sadě prostřednictvím rozumného rozdělení do šablon, aby bylo možné poskytnout hotové prvky v závislosti na oblasti použití, které lze pouze naplnit aktuálními daty a v případě potřeby také upravit nebo změnit podle vlastních představ. Speciálně pro tvorbu obchodních a technických diagramů a diagramů procesů - a zejména také síťových, softwarových a databázových diagramů - má Visio Professional 2016 mnoho dalších šablon (včetně BPMN 2.0 - zkratka pro Business Process Model and Notation) a také dalších půdorysů a map.

Uživatelé, kteří využívají cloudovou službu OneDrive společnosti Microsoft, mohou soubory vytvořené pomocí aplikace Visio Professional 2016 sdílet online s ostatními a dokonce je zpřístupnit pro týmovou spolupráci.Vytvořené diagramy lze propojit s podkladovými daty, aby vždy poskytovaly "aktuální verzi pravdy" ("one version of truth"), protože obsažená data jsou zde automaticky aktualizována. Podobně lze nástroj DataVisualizer použít k importu dat z jiného zdroje přímo do grafu.

Od verze 8Windows mohou uživatelé používat aplikaci Visio Professional 2016 také na dotykovém zařízení a ovládat ji stylusem nebo prstem, aby mohli kreslit nebo přidávat text.

Pro které uživatele je edice Visio Professional 2016 určena?

Verze Professional edice MS Visio 2016 nabízí díky širokému portfoliu tvarů a nástrojů ty nejlepší předpoklady pro to, aby ji mohli využívat nároční uživatelé - ať už ve firmách, organizacích, nebo i živnostníci - pro profesionální tvorbu přesných a komplexních vizualizací, které zohledňují zejména platné normy a technické standardy.

Jednotlivá licence Professional Edition aplikace Microsoft Visio 2016 je k dispozici v obchodě Wiresoft Software Shop jako nákupní verze ve formě tzv. použitého softwaru, který pochází z předchozí objemové licence. To znamená, že cena je výrazně nižší než u nového softwaru a není nutné předplatné, jak tomu často u těchto edic bývá. S jednou licencí od společnosti Wiresoft pro programy Microsoft mohou kupující využít ekonomické výhody použitého softwaru a používat tento profesionální vizualizační software za rozumnou cenu. Kompatibilita aplikace Visio Pro 2016 s Windows 7 navíc činí tuto verzi atraktivní zejména pro okruh uživatelů, kteří stále používají tento operační systém, takže pro používání aplikace Visio 2016 nepotřebují (nákladnou) aktualizaci stávajících programů.

Kromě aplikace Visio Professional 2016 je v internetovém obchodě Wiresoft Software k dispozici mnoho dalších samostatných programů nebo softwarových balíčků Microsoft Windows kompatibilních s touto edicí, stejně jako s operačními systémy, jako levné samostatné licence použitého softwaru. Následující přehled představuje nejdůležitější funkce a novinky edice Visio Professional 2016.

Exkluzivní vlastnosti a funkce aplikace Visio Professional 2016 Edition

Verze Visio Professional 2016 nabízí v mnoha oblastech více možností pro vytváření diagramů a jejich sdílení s ostatními. Patří mezi ně následující exkluzivní funkce:

Vytváření schémat podle nejnovějších norem

V MS Visio Professional 2016 jsou u mnoha šablon integrovány různé oborové standardy a notace, takže diagramy s nimi vytvořené splňují jejich normy a mohou tak obsahovat i závazná prohlášení. Mnoho tvarů aplikace Visio navíc nabízí možnost propojení s jednotlivými ukazateli a metadaty, která se pak v diagramu automaticky aktualizují.

 • UML 2.4: Unified Modeling Language je grafický modelovací jazyk, který se používá pro specifikaci a konstrukci, vizualizaci a dokumentaci zejména softwarových komponent, ale i jiných systémů.
 • Windows Workflow 4.0 představuje programovou knihovnu pro programovací prostředí Microsoft .NET, která slouží k jednoduchému vývoji složitých programově řízených pracovních procesů.
 • IEEE je celosvětová Standard organizace Institute of Electrical and Electronics Engineers pro oblast elektrotechniky a informačních technologií.
 • EPK - zkratka pro Event Driven Process Chain - je grafický modelovací jazyk, který organizace běžně používají k reprezentaci a modelování podnikových procesů s cílem systematizovat nebo paralelizovat provozní procesy.
 • ISO - je Standard pro vytváření izometrických výkresů, zejména pro 3D zobrazení budov, místností nebo objektů.
 • BPMN 2.0 - Business Process Modeling Notation - je grafický specifikační jazyk používaný ve standardních postupech modelování podnikových procesů, zejména v podnikových informačních systémech, v procesním řízení a v dokumentaci informatiky.

Automatické vytváření diagramů pomocí nástroje DataVisualizer                      

Doplněk DataVisualizer je k dispozici výhradně v edici Visio Professional 2016 a umožňuje automaticky vytvářet diagramy propojením s externím zdrojem dat, například s aplikací Excel. Funkci lze použít pro standardní vývojové diagramy - Simple Flowcharts - i pro horizontální nebo vertikální křížové funkční vývojové diagramy - Cross-Functional Flowcharts. Díky synchronizaci dat v reálném čase mohou být změny v grafu (i ve zdroji dat) okamžitě viditelné, což je důležité zejména při řízení procesů.

Sdílení "aktuální verze pravdy" grafu prostřednictvím prohlížeče

Díky propojení tvarů diagramu s daty v reálném čase a jeho zpřístupnění online prostřednictvím cloudové služby OneDrive společnosti Microsoft mohou ostatní uživatelé nejen upravovat diagram prostřednictvím prohlížeče, ale mohou si být také jisti, že mají k dispozici takzvanou "aktuální verzi pravdy" tohoto diagramu, protože propojená data, která obsahuje, jsou automaticky aktualizována.

Používání souborů DWG v aplikaci Visio Pro 2016

Verze Professional aplikace Visio 2016 podporuje také import souborů DWG (až do verze DWG 2010) - průmyslového standardu pro výměnu dat CAD - z aplikace AutoCAD. Soubory .dwg jsou tak uživatelům k dispozici pro další použití v aplikaci Visio, např. na základě půdorysů budov, aby bylo možné tyto informace využít pro plánování prostor, např. pro kanceláře nebo průmyslové závody.

Diagramy vytvořené ve Visiu lze opět uložit jako soubory AutoCADu nebo také v běžných obrazových souborech ve formátech .jpeg, .png nebo .xml a také ve formátu PDF.

Kromě toho aplikace Visio Professional 2016 používá také formáty souborů VSDX a VSDM, které jsou založeny na protokolu OPC (Open Packaging Conventions) společnosti Microsoft Standard pro komprimaci souborů ve formátu ZIP.

Další funkce aplikace Visio 2016 Professional

Uživatelé mají v edici Professional i v ostatních edicích aplikace Visio 2016 přístup k řadě dalších praktických funkcí, které usnadňují používání programu a zvyšují jeho efektivitu:

Office Funkce v aplikaci Visio 2016 Professional

Současné funkce jsou k dispozici také v edici Professional aplikace MS Visio 2016, stejně jako v odpovídající edici Office Jsou integrovány:

 • Funkce "Řekni mi" nabízí rychlejší orientaci, zejména pro začátečníky: stačí zadat hledané funkce a pojmy do vyhledávacího pole a Visio vám ukáže, kde je najít nebo jak je použít.
 • "Černé motivy" nabízejí barevné úpravy pracovní plochy v bílé, šedé nebo černé oblasti, které umožňují pracovat přívětivěji pro oči změnou kontrastů.

Použijte "startovací diagramy" jako šablony v aplikaci Visio Professional 2016 - nebo si vytvořte vlastní tvary

"Startovací diagramy" jsou účinnou podporou v aplikaci Visio pro rychlejší vytvoření diagramu. Ty poskytují hotová vyplněná schémata, která pak uživatel může doplnit nebo upravit zadáním vlastních údajů na základě srozumitelných pokynů krok za krokem. Pro aplikaci Visio Professional 2016 jsou k dispozici startovací diagramy speciálně pro vývojové diagramy - tzv. "Swimlane diagramy".

Vylepšená podpora a kompatibilita

Aplikace Visio Professional 2016 také podporuje uživatele užitečnými tipy a funkcemi při vytváření diagramů: Například automatické zarovnání a umístění tvarů, které lze do diagramu obzvláště snadno začlenit pomocí funkce drag & drop, zajišťuje přehledný vzhled.

Obecně byla výrazně zlepšena kompatibilita aplikace Visio 2016 s jinými programy Office: soubory Visio lze nyní bez problémů používat v jiných typech dokumentů, například jako grafiku v prezentaci PowerPoint.

Typy diagramů dostupné v aplikaci Visio Professional 2016

Široká nabídka profesionálních diagramů, která je k dispozici v aplikaci Visio Professional 2016, se 70 šablonami a více než 600 běžnými tvary a dalšími 400 inteligentními tvary, ještě více usnadňuje vizualizaci nejrůznějších struktur, systémů a procesů. Pro snadné využití této široké škály možností a pro lepší orientaci při hledání vhodné šablony diagramu jsou všechny typy přehledně přiřazeny k různým šablonám, které obsahují odpovídající tvary, z nichž mnohé odpovídají také typickým průmyslovým standardům, včetně:

 • Vývojové diagramy, časové osy, otočné diagramy a organizační diagramy - pro obchodní diagramy
 • IT diagramy pro mapování Active Directory a podrobné přiřazení sítí a stojanů, včetně diagramů ITIL (Information Technology Infrastructure Library) Standard
 • Diagramy pro software a databáze, například UML 2.4 (Unified Modeling Language), mapy webových stránek a databázové notace
 • Cross-functional flowcharts a diagramy podle IDEF0 (Integration Definition for Process Modeling) a BPMN (Business Process Model and Notation) Standard, stejně jako pracovní postupy Microsoft SharePoint - pro všechny typy procesních diagramů
 • Typické plány a půdorysy nemovitostí, kanceláří a místností s HVAC (vytápění, větrání a klimatizace)
 • Technická schémata elektrických instalací, obvodů a systémů podle IEEE Standard (Institute of Electrical and Electronics Engineers)

Kromě toho aplikace Visio Professional 2016 umožňuje uživatelům používat stávající tvary a přizpůsobovat je, včetně použití různých nástrojů pro formátování textu, změnu stylu čar a vyplňování oblastí barvami, vzory atd. Poté je lze uložit do šablony Oblíbené pro opakované použití.

Hardwarové požadavky pro Microsoft Visio Professional 2016

Microsoft Visio Professional 2016 je k dispozici ve 32bitové i 64bitové verzi - v závislosti na tom se dále liší požadavky, např. na operační paměť. Při použití operačního systému Windows 8 podporuje Visio 2016 vícedotykové displeje, takže je software vhodný pro mobilní použití na odpovídajících koncových zařízeních se systémy iOS nebo Android. Pro cloudovou správu souborů aplikace Visio je nutné připojení ke službě MS OneDrive.

 • Podporované operační systémy: od Windows 7 nebo vyšší
 • Podporované serverové operační systémy: od Windows 10 Server, Windows Server 2012 R2, Windows Server 2012 až po Windows Server 2008 R2
 • Procesor: x86 s frekvencí alespoň 1 GHz; x64 s frekvencí alespoň 2 GHz, SSE2
 • Paměť: 1,0 GB RAM (32 bitů); 2,0 GB RAM (64 bitů)
 • Místo na pevném disku: alespoň 3,0 GB
 • Rozlišení: 1 024 x 768 pixelů
 • Grafická karta: DirectX 10

Koupit MS Visio 2016 Professional Edition jako jednu licenci za rozumnou cenu u Wiresoft

Profesionální edici Visio 2016 nabízí Wiresoft v internetovém obchodě ve formě jednouživatelské licence jako použitý software - jeho cena je tedy výrazně nižší než cena srovnatelného nového zboží, zatímco v běžném obchodě je často k dispozici pouze nejnovější verze softwaru Visio. Kromě nižší ceny nabízí zakoupená verze aplikace Visio 2016 velkou ekonomickou výhodu v tom, že ji lze používat neomezeně dlouhou dobu, protože se nejedná o verzi předplatného s typickými smluvními závazky.

Tato dostupná jednouživatelská licence programu MS Visio 2016 Professional Edition byla součástí předchozí objemové licence stejnojmenného programu od společnosti Microsoft s tím rozdílem, že byla zakoupena a případně používána společností. Při dalším prodeji společnosti Wiresoft byla objemová licence převedena na jednotlivé licence; v důsledku toho byla označena jako použitý software nebo "Used Software". Tento převod na licence pro jednoho uživatele ani toto označení aplikace Visio Professional 2016 Edition jako použitého softwaru však nemá za následek žádné omezení, pokud jde o její použitelnost nebo rozsah funkcí - nejen proto, že software nemůže podléhat opotřebení, ale také proto, že rozdělení a další prodej nepředstavují porušení platných právních předpisů: Licence nabízené jako použitý software u společnosti Wiresoft - například licence Microsoft Visio 2016 Professional Edition - pocházejí výhradně od společností se sídlem v Evropě. Základní obchodní transakce se proto řídí také judikaturou platnou v EU; ta jasně uvádí, že obchod s použitým softwarem je právně povolen. To bylo také několikrát potvrzeno různými soudními rozhodnutími, takže riziko odpovědnosti pro vás jako kupujícího je spolehlivě vyloučeno. Zakoupený software je navíc odolný vůči auditu díky kompletnímu dokladu o všech předchozích kupujících nebo prodejcích ze strany společnosti Wiresoft.

Nákup softwaru prostřednictvím společnosti Wiresoft je vždy bezpečný obchod, který má pro vás jen výhody! Při každém nákupu licence, jako je MS Visio 2016 Professional ve Wiresoft Shopu, můžete těžit nejen z cenového zvýhodnění oproti srovnatelnému novému zboží, ale také z bezpečnosti okamžitého stažení po dokončení platebního procesu, včetně okamžité aktivace licence pomocí platného svazkového licenčního klíče.

Nákup použitých softwarových licencí, například pro Visio Professional 2016 Edition nebo pro jiný program společnosti Microsoft, vám tak nabízí možnost používat tyto exkluzivní edice programu bez omezení.

V obchodě Wiresoft Shop s použitým softwarem Microsoft najdete kromě MS Visio Professional 2016 Edition nejen další edice nebo verze Visia, ale také mnoho dalších programů Microsoft, které jsou s ním kompatibilní, například operační a serverové systémy Windows atd. Máte-li jakékoli dotazy týkající se MS Visio Professional 2016 nebo jakéhokoli jiného softwaru společnosti Microsoft v obchodě Wiresoft Softwareshop, využijte naši kompetentní a přátelskou podporu - v chatu nebo telefonicky či e-mailem.

Další odkazy na "MICROSOFT VISIO 2016 PROFESSIONAL"
Hodnocení zákazníků pro "MICROSOFT VISIO 2016 PROFESSIONAL"
Napište recenzi
Recenze budou aktivovány po ověření.

Pole označená * jsou povinná.

Vzal jsem na vědomí nařízení o ochraně osobních údajů.

Kategorie