Chat with us, powered by LiveChat
PRÁVNÍ
Firemní zákazníci
telephone
Pomoc s nastavením
+49 69 173261340
 
Trustmask
VMWARE vSPHERE 8 ESSENTIALS PLUS KIT
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Každým nákupem u společnosti Wiresoft podpoříte Kinderschutzbund.

VMWARE vSPHERE 8 ESSENTIALS PLUS KIT

Připraveno k okamžité expedici, dodací lhůta 24 hodin

  • SW10592
  • VS8-ESP-KIT-C
  • Trvale platné
  • Všechny jazyky
  • EU
P Dostanete Bonusové body
SOFTWARE KE STAŽENÍ + LICENCE
95 247,90 Kč *

včetně DPH.

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Každým nákupem u společnosti Wiresoft podpoříte Kinderschutzbund.


Jste firemní zákazník
nebo máte právní dotazy?

Jsem tu pro vás.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

Informace o výrobku "VMWARE vSPHERE 8 ESSENTIALS PLUS KIT"

VMware vSphere 8 Essentials Plus Kit

VMware vSphere 8 Essentials Plus Kit je výkonná virtualizační platforma, která podnikům umožňuje konsolidovat fyzické servery a snížit náklady v datovém centru. Sada obsahuje špičkový hypervisor VMware vSphere, který poskytuje vynikající výkon, škálovatelnost a spolehlivost. Kromě toho sada poskytuje přístup ke klíčovým funkcím vSphere, jako je vysoká dostupnost (HA), odolnost proti chybám (FT) a ochrana dat (DP). Díky těmto funkcím mohou podniky chránit své kritické aplikace a data před výpadky nebo ztrátou dat.

VMware vSphere 8 Essentials Plus Kit - virtualizační platforma

VMware vSphere 8 Essentials Plus Kit, která je přední světovou virtualizační platformou, umožňuje firmám všech velikostí virtualizovat nejdůležitější aplikace a pracovní zátěže a zároveň snižovat náklady na IT a složitost. Toto komplexní řešení pro malé podniky obsahuje vše potřebné pro provoz plně virtualizované infrastruktury, včetně vCenter Server Standard Edition.

vSphere 8 Essentials Plus Kit nabízí malým firmám cenově výhodný způsob, jak konsolidovat fyzické servery a omezit jejich rozrůstání. Konsolidací více fyzických serverů do menšího počtu výkonnějších serverů mohou podniky dosáhnout významných úspor investičních i provozních nákladů. Kromě toho mohou organizace díky provozu více virtuálních počítačů na každém fyzickém serveru dále zvýšit míru využití a zlepšit výkon aplikací.

VMware vSphere 8 Essentials Plus Kit - použití

Funkce Virtual Inventory poskytuje funkce pro následující licencovaná prostředí VMware vSphere: VMware vSphere Essentials, Essentials Plus, Standard a Standard se správou provozu. Ačkoli tyto funkce lze nasadit ve velkých podnikových prostředích, uživatelské prostředí a výkon jsou optimalizovány pro použití v malých a středních podnicích.

Společnost VMware používá pro vSphere prvky s otevřeným zdrojovým kódem a Linuxem spolu s vlastním jádrem VMkernel, které je proprietárním softwarem. V prostředí VMware vSphere jsou virtuální počítače uloženy v takzvaných adresářích datového úložiště. Nejdůležitějšími typy souborů jsou virtuální pevné disky (soubory *.vmdk) a konfigurační soubory (soubory *.vmx).

Další odkazy na "VMWARE vSPHERE 8 ESSENTIALS PLUS KIT"
Hodnocení zákazníků pro "VMWARE vSPHERE 8 ESSENTIALS PLUS KIT"
Napište recenzi
Recenze budou aktivovány po ověření.

Pole označená * jsou povinná.

Vzal jsem na vědomí nařízení o ochraně osobních údajů.

VMWARE vSAN 7 STANDARD VMWARE vSAN 7 STANDARD
49 255,90 Kč *
VMWARE vSAN 7 ADVANCED VMWARE vSAN 7 ADVANCED
81 417,90 Kč *