Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Pomoc s nastavením
+49 69 173261340
 
MICROSOFT WINDOWS SERVER 2019 USER CAL
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Každým nákupem u společnosti Wiresoft podpoříte Kinderschutzbund.

MICROSOFT WINDOWS SERVER 2019 USER CAL

Připraveno k okamžité expedici, dodací lhůta 24 hodin

 • SW10075
 • R18-05768
 • Trvale platné
 • Všechny jazyky
 • EU
P Dostanete Bonusové body
SOFTWARE KE STAŽENÍ + LICENCE
482,90 Kč * 535,90 Kč * (9,89% uloženo)

včetně DPH.

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Každým nákupem u společnosti Wiresoft podpoříte Kinderschutzbund.


Jste firemní zákazník
nebo máte právní dotazy?

Jsem tu pro vás.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

PODROBNOSTI  
Množství 1x uživatelská licence CAL
Systém  Server se systémem Windows 
CAL Uživatel CAL
Rozsah dodávky Právo na užívání
Doba trvání Neomezené
Jazyky Všechny jazyky
Terminálový server není kompatibilní(zobrazit RDS CAL )


Při licencování standardní edice nebo edice pro datová centra systému Microsoft Windows Server 2019 je kromě licencí pro základní server vyžadována také licence pro klientský přístup pro každého uživatele: např. licence Windows Server 2019 User CAL; ta poskytuje příslušnému registrovanému uživateli přístupová práva k tomuto serveru Windows.

V případě dalších dotazů k produktu se obraťte na náš zákaznický servis.

Informace o výrobku "MICROSOFT WINDOWS SERVER 2019 USER CAL"

Koupit uživatelské licence CAL pro Microsoft Windows Server 2019 jako použité licence

Pro licencování Standard- nebo Datacenter-Edition serveru Microsoft Windows Server 2019 je kromě licencí na bázi jádra serveru pro každého uživatele vyžadována také licence pro klientský přístup: např. Windows Server 2019 User CAL; ta poskytuje příslušnému registrovanému uživateli přístupová práva pro tento server Windows.

Základní licence pro Standard- nebo Datacenter-Edition Windows 2019 Server neobsahují žádná další uživatelská práva, takže je třeba je zakoupit samostatně jako User CAL, aby byl určitý uživatel osobně oprávněn přistupovat k Windows Serveru pouze prostřednictvím - jakkoli libovolně zvoleného - koncového zařízení.

Použitá licence User CAL pro Windows Server 2019 od společnosti Wiresoft má nejen nižší cenu ve srovnání s jinými licencemi pro klientský přístup, které jsou v obchodě se softwarem nabízeny jako nové, ale jsou k dispozici i jednotlivě, nikoli v balíčku. Použité licence CAL však mají stejné funkce jako licence User Client Access pro Windows Server 2019, které jsou k dispozici v rámci oficiálního programu Microsoft Volume Licensing Program.

Získejte všechny výhody serveru MS Windows Server 2019 s licencí User Pre-owned CAL

Standard- neboli Datacenter Edition Windows Server 2019 nabízí mnoho nových funkcí, zejména pro využití cloudových aplikací, založených na Windows 10. Například softwarově definované sítě (SDN) umožňují nejen centrální konfiguraci fyzických síťových zařízení, jako jsou směrovače a přepínače, ale také virtuálních síťových zařízení - např. bran - a jejich dynamickou správu. Za tímto účelem umožňuje Windows Server 2019 možnost vzájemného propojení dvou sítí, které lze téměř bez problémů propojit. Mezi další funkce, které mohou uživatelé využívat s použitou licencí User CAL, patří:

 • Zabezpečené šifrování virtuálních sítí pomocí šifrovaných sítí a technologie DTLS (Datagram Transport Layer Security)
 • Nové funkce hyperkonvergované infrastruktury (HCI) snižují složitost a zjednodušují nasazení IT infrastrukturyV
 • Vylepšená integrace systému Linux se stíněnými virtuálními počítači
 • Využití kontejnerů Kubernetes
 • Pokročilá ochrana před hrozbami pro ochranu citlivých dat a včasné odhalení útoků
 • Storage Spaces Direct pro agregaci místních serverových datových úložišť do virtuálního clusteru
 • Replika úložiště zabraňuje ztrátě dat na úrovni souborového systému a minimalizuje prostoje pomocí funkce připravenosti na havárii

Důležité informace o používaných licencích CAL pro Windows Server Standard- a Datacenter-Edition 2019

Použitý software od společnosti Wiresoft, stejně jako uživatelská licence CAL, má také stejné možnosti, jak využívat všechny integrované funkce příslušné edice Windows Server 2019: To nabízí zejména menším a středně velkým firmám a organizacím ekonomickou alternativu v oblasti licencování serverů, protože je lze také přizpůsobit na míru:

Informace o licencování licencí CAL serveru Windows Server 2019

Licenční podmínky společnosti Microsoft nabízejí pro edice Standard a Datacenter licencování serveru Windows Server 2019 podle jader/jader procesoru, přičemž toto licencování musí být doplněno licencováním uživatelů nebo koncových zařízení; všechny licence CAL obsažené v licenci serveru jsou vybaveny výhradně administrátorskými právy, takže pro využívání vlastních služeb serveru Windows potřebuje každý vyhrazený uživatel přístupovou licenci (User CAL); ta musí rovněž odpovídat totožné nebo vyšší verzi serveru Windows- více informací níže.

Pouze tato osobní klientská přístupová licence opravňuje uživatele k používání funkcí serveru Windows verze 2019, obsahuje čistě přístupová práva pro prostředí klient/server serveru Windows 2019 a žádný další software, který by bylo třeba ještě nainstalovat.

Jaké jsou výhody licencování Windows Server 2019 Standard- nebo edice Datacenter s licencemi User CAL?

Licencování CAL serveru Windows Server 2019 umožňuje flexibilní správu práv uživatelů podle jejich potřeb. Použití s použitými přístupovými licencemi pro uživatele představuje zejména pro malé a střední podniky ekonomičtější možnost využití služeb serveru Windows, protože zde je třeba zakoupit klientské přístupové licence pouze pro tolik zaměstnanců, kolik je skutečně potřeba. Licenční model společnosti Microsoft nabízí dva typy licencí CAL pro Windows Server 2019:

 • Windows Server 2019 User CAL: poskytuje přístupová práva k serveru vyhrazenému uživateli
 • Windows Server 2019 Uživatelská licence CAL: poskytuje vyhrazená přístupová práva k serveru pro koncové zařízení (počítač, notebook, tablet, telefon)

Uživatelské licence CAL lze také kombinovat s licencemi CAL zařízení.

Upozornění na kompatibilitu verzí licencí CAL s Windows Server 2019!

Licence User CAL pro Windows Server 2019 uděluje příslušnému uživateli přístupová práva nejen k serveru Windows Server ve verzi 2019, ale také ke starším verzím, například 2014 (downgrade). To nabízí výhodu oproti licencím CAL, které jsou rozhodně určeny pouze pro předchozí verzi serveru Windows Server 2019, protože je nelze použít pro přístup k verzi Windows Server 2019 (upgrade). Při nákupu licencí User CAL pro Windows Server 2019 je proto třeba dbát na to, aby byly licence serveru a licence pro přístup klienta kompatibilní.

Co je ještě třeba vzít v úvahu při licencování Windows Server 2019 s použitou licencí CAL pro uživatele?

Jak již bylo uvedeno, osobní přístupová práva k serveru Windows Server 2019 získá pouze určitý registrovaný zaměstnanec s licencí User CAL, přičemž je důležité, aby bylo možné volně vybrat příslušné koncové zařízení s podporou Windows. Po dokončení registrace uživatele již není možné tento údaj změnit. V zásadě také není možné změnit typ CAL z User na Device CAL nebo naopak. Pro server Windows Server 2019 je však možné kombinovat licence User CAL s licencemi Device CAL.

Tato ustanovení společnosti Microsoft v licencích CAL mají zabránit nesprávnému přístupu k serveru Windows Server 2019. Kromě toho také zajišťují bezpečnost společnosti a jejích dat tím, že vylučují z používání služeb neoprávněné uživatele nebo uživatele třetích stran.

Jak se liší licence User CAL pro Windows Server 2019 od licence Device CAL?

Použitá licence User CAL pro Windows Server 2019 se v zásadě funkčně neliší od licence Client Access License založené na zařízení - tzv. Device CAL. Jejich výhody se projeví pouze při typickém způsobu přístupu k serveru Windows v organizaci:

Uživatelská přístupová licence pro Windows Server 2019 je vázána výhradně na konkrétního zaměstnance, ale přitom nabízí svobodnou volbu koncového zařízení pro přístup k Windows Serveru bez ohledu na to, kde se nachází. V porovnání s licencí pro přístup ke koncovému zařízení nabízí licence User CAL odlišný rozsah použití, protože licencovaný uživatel není vázán na použitý počítač nebo podobný přístroj - vždy za předpokladu, že použité koncové zařízení má přístup k internetu. To znamená, že uživatel může přistupovat k serveru Windows nejen ze stacionárního počítače na pracovišti ve firmě, ale také externě: např. prostřednictvím soukromého notebooku, tabletu nebo chytrého telefonu - během služební cesty nebo také domaOffice.

Licence User CAL pro Windows Server 2019 proto nabízejí flexibilnější využívání funkcí serveru Windows takovým zaměstnancům, kteří často mění pracovní prostředí a používají k připojení k serveru příslušné stávající koncové zařízení, protože s licencí User CAL k tomu vždy používají svůj osobní účet.

Závěr

Který typ licence klientského přístupu pro Windows Server 2019 nabízí více výhod při používání ve firmě, se tedy liší případ od případu. Zde hraje roli především počet zaměstnanců, kteří používají server Windows, ve vztahu k převažujícímu způsobu přístupu prostřednictvím stávajících koncových zařízení: jakmile většina z nich střídavě používá mobilní koncová zařízení nebo různá samostatná zařízení, a tedy i různé pracovní stanice pro přístup k serveru Windows, nabízí osobní uživatelská aplikace CAL více výhod. Jak bylo uvedeno výše, rozhodnutí o vhodném typu licence pro klientský přístup je třeba učinit před nákupem, protože licenci User CAL pro Windows Server 2019 nelze překlasifikovat na licenci Device CAL nebo naopak. Licence User CAL a licence Device CAL pro Windows Server 2019 je však možné kombinovat nebo používat souběžně.

Použité uživatelské licence CAL pro Microsoft Windows Server 2019 jsou již k dispozici z jedné licence v internetovém obchodě Wiresoft Online Shop

Použité uživatelské licence CAL pro MS Windows Server 2019 jsou k dispozici v internetovém obchodě Wiresoft již jako licence pro jednoho uživatele - neplatí zde žádná ustanovení o množstevních licencích společnosti Microsoft. Označení "použitý" neznamená žádné obecné znevýhodnění použitelnosti uživatelských licencí CAL, protože software se v zásadě nemůže opotřebovat.

Informace o použitých licencích CAL pro Windows Server 2019 od společnosti Wiresoft

Licence CAL pro použité uživatele pro Windows Server 2019 jsou typické přístupové licence pro zaměstnance, protože jsou jinak k dispozici v rámci licenčního programu společnosti Microsoft; na rozdíl od nich byly kdysi součástí uživatelské svazkové licence pro Windows Server 2019 jako použitý software, zakoupené předchozím kupujícím, obvykle společností. Uživatelské přístupové licence, které tato společnost nepotřebovala, nebo dokonce kompletní svazkové licence byly prodány společnosti Wiresoft. Při tomto procesu byla svazková licence rozpuštěna a převedena na jednotlivé licence a výsledné licence pro přístup jednotlivých uživatelů byly následně označeny jako použitý software. Navzdory označení "použité" jsou takové licence User CAL pro Windows Server 2019 plně použitelné, protože se od nové licence neliší žádným omezením funkčnosti ani životnosti.

Bezpečnost kupujícího použitého softwaru pro licence User CAL pro Windows Server 2019

Použité licence CAL pro Windows Server jsou pro zákazníky společnosti Wiresoft nejen levnější alternativou licencování serveru Windows, ale jsou také bezpečné! Jako zákazník od nás již získáte licenci CAL pro jednoho uživatele pro Microsoft Windows Server 2019 za sníženou cenu ve srovnání s "nepoužitými" novými licencemi CAL, jinak máte obvyklou bezpečnost kupujícího díky okamžitému stažení a okamžité aktivaci licence pomocí přiloženého svazkového licenčního klíče.

Je legální kupovat a používat použité licence CAL pro Windows Server 2019?

Všechny uživatelské a jiné přístupové licence pro Windows Server 2019, které zakoupíte od společnosti Wiresoft, pocházejí z licenčních zásob společností nebo organizací. Proto prodej i nákup podléhá platné jurisdikci, která obchod s použitým softwarem výslovně povoluje; různá soudní rozhodnutí tuto legálnost jasně potvrdila.

Zakoupení uživatelských licencí CAL pro Windows Server 2019 nebo jiných licencí pro klientský přístup nabízených společností Wiresoft jako použitý software a jejich používání proto zákazníkům poskytuje právní jistotu, protože ani společnost Wiresoft, ani vy jako zákazník neporušujete žádná právní ustanovení. Použité licence CAL od společnosti Wiresoft jsou navíc odolné vůči auditu díky kompletním dokladům o všech předchozích kupujících!

Výhody společnosti Wiresoft při nákupu použitých licencí CAL pro Windows Server 2019

Shrnutí: Použitý software od společnosti Wiresoft nabízí našim zákazníkům cenově dostupnou alternativu k mnoha nabídkám jiných dodavatelů softwaru, a to nejen v případě licencí User CAL pro Windows Server 2019, ale také v případě dalších přístupových licencí.Navíc, jak již bylo uvedeno, neexistují žádná omezení týkající se minimálního počtu licencí User CAL, které je třeba zakoupit v okamžiku nákupu, na rozdíl od nepružného stupňování licencí pro klientský přístup, takže podniky a další zákazníci mohou snížit své náklady na serverové licence tím, že mohou přesně licencovat skutečné využití serverových služeb Windows.

V internetovém obchodě společnosti Wiresoft naleznete kromě licencí pro přístup k použitému softwaru pro uživatelské licence CAL také licence CAL pro zařízení pro Windows Server 2019 - a také licence pro jiné verze serveru Windows Server nebo jiného serverového softwaru, včetně příslušných přístupových licencí. Můžete tak za rozumnou cenu doplnit nebo aktualizovat stávající zásoby softwaru i v jiných oblastech pomocí použitých licencí a vyhnout se nákladům na pořízení nového hardwaru i problémům s kompatibilitou kvůli nejednotným verzím softwaru.

Kromě licencí CAL nebo serverového softwaru najdete v obchodě Wiresoft Software Shop také další softwarové produkty společnosti Microsoft - se všemi výhodami použitého softwaru Wiresoft. Máte-li jakékoli dotazy týkající se licencí User CAL pro Windows Server 2019 nebo jakýkoli jiný produkt společnosti Microsoft, neváhejte nás kontaktovat prostřednictvím chatu, e-mailu nebo telefonu.

Další odkazy na "MICROSOFT WINDOWS SERVER 2019 USER CAL"
Hodnocení zákazníků pro "MICROSOFT WINDOWS SERVER 2019 USER CAL"
Napište recenzi
Recenze budou aktivovány po ověření.

Pole označená * jsou povinná.

Vzal jsem na vědomí nařízení o ochraně osobních údajů.

MICROSOFT WORD 2019 MICROSOFT WORD 2019
1 219,90 Kč *
Kategorie