Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Pomoc s nastavením
+49 69 173261340
 
MICROSOFT WINDOWS 10 ENTERPRISE LTSC 2019
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Každým nákupem u společnosti Wiresoft podpoříte Kinderschutzbund.

MICROSOFT WINDOWS 10 ENTERPRISE LTSC 2019

K dispozici k okamžitému stažení

 • SW10186
 • KW4-00190
 • Trvale platné
 • Všechny jazyky
 • EU
P Dostanete Bonusové body
SOFTWARE KE STAŽENÍ + LICENCE
3 736,90 Kč * 4 150,90 Kč * (9,97% uloženo)

včetně DPH.

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Každým nákupem u společnosti Wiresoft podpoříte Kinderschutzbund.


Jste firemní zákazník
nebo máte právní dotazy?

Jsem tu pro vás.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

PODROBNOSTI  
Verze Plná verze
Zařízení 1x
Rozsah dodávky Ke stažení + licence
Střední Ke stažení
Runtime Neomezeně
Jazyky Všechny jazyky
Doba dodání  Několik minut
Systém  32bit/64bit


Windows 10 Enterprise nabízí uživatelům maximální výkon a byl navržen speciálně pro větší firmy - u Wiresoftu je k dispozici místo objemové licence i jednotlivě za výhodnou cenu! Windows 10 Enterprise LTSC 2019 je operační systém této verze společnosti Microsoft, který obsahuje největší rozsah funkcí ze všech edic - řada z nich je zde exkluzivně obsažena, mimo jiné rozsáhlá správa aplikací a také přístup k pobočce Microsoft Long Term Servicing Branch, což je speciální forma aktualizace systému Windows, kdy se instalují pouze bezpečnostní aktualizace, ale žádné funkce.

V případě dalších dotazů k produktu se obraťte na náš zákaznický servis.

Informace o výrobku "MICROSOFT WINDOWS 10 ENTERPRISE LTSC 2019"

Windows 10 Enterprise LTSC 2019 - operační systém společnosti Microsoft pro firmy

Windows 10 Enterprise nabízí uživatelům maximální výkon a byl navržen speciálně pro větší firmy - k dispozici u Wiresoftu místo objemové licence také individuálně levně!

Windows 10 Enterprise LTSC 2019 je operační systém této verze Microsoftu, který obsahuje největší rozsah funkcí ze všech edic - mnohé z nich jsou exkluzivně obsaženy pouze zde, mimo jiné rozsáhlou správu aplikací a také přístup k Microsoft Long Term Servicing Branch, speciální formě aktualizace Windows, s níž se instalují pouze bezpečnostní aktualizace, ale žádné funkce.

Windows 10 Enterprise LTSC 2019 se zobrazuje v obvyklém uživatelsky přívětivém rozhraní s typickým vzhledem dlaždic Microsoftu, které lze v průběhu procesu přizpůsobit podle osobních preferencí. Výhodou Enterprise Edition pro kupující je také to, že tento operační systém lze používat i na starších hardwarových systémech, což je pro mnoho uživatelů důležitá vlastnost, která rozhoduje o koupi. V internetovém obchodě Wiresoft Onlineshop můžete získat Windows 10 Enterprise LTSC 2019 v jediné verzi, stejně jako další edice Windows 10 a mnoho dalších programů společnosti Microsoft. V následujícím přehledu jsou kromě obecného přehledu uvedeny zejména speciální funkce Windows 10 Enterprise LTSC 2019.

Speciální, exkluzivní funkce Windows 10 Enterprise LTSC 2019

V porovnání s edicemi jako Windows 10 Pro, Windows 10 Enterprise LTSC 2019 nabízí řadu funkcí a nástrojů, které představují rozhodující přidanou hodnotu zejména pro střední a především velké firmy, a to jak s ohledem na zabezpečení koncových zařízení a dat, tak i na možnosti správců při prosazování skupinových politik a správě uživatelských účtů. Všechny konkrétní informace o Windows 10 Enterprise LTSC 2019 níže:

 • DirectAccess: DirectAccess umožňuje vzdáleným uživatelům využívat připojení k síťovým zdrojům bez připojení VPN, protože vzdálené klientské počítače zůstávají připojeny k podnikové síti prostřednictvím šifrovaného připojení. Správci IT mohou také spravovat všechny klientské počítače prostřednictvím DirectAccess. Zejména mobilní uživatelé pracují nejlépe s DirectAccess, a to i v prostředí s více lokalitami. Po konfiguraci se jejich notebooky automaticky připojí k firemní síti prostřednictvím internetu. DirectAccess také usnadňuje správu skupinových zásad.
 • Windows To Go Creator: Windows To Go nainstaluje Windows 10 Enterprise na USB klíč nebo USB pevný disk, takže uživatelé mají operační systém vždy u sebe a mohou jej tedy používat na koncovém zařízení třetí strany. Všechna data zůstávají uložena na datovém nosiči.
 • AppLocker: Pomocí nástroje AppLocker lze definovat pravidla pro aplikace, které je povoleno spouštět na počítači Windows 10 Enterprise LTSC 2019. V tomto procesu je také možné vytvářet bílé seznamy důvěryhodných aplikací.
 • BranchCache: Podniky, které využívají rozsáhlou síť (WAN), mohou využít BranchCache k optimalizaci její šířky pásma; kromě toho, že implementace této funkce nevyžaduje velké úsilí, zvyšuje také rychlost.
 • Universal Write Filter - UWF: S tímto filtrem se data již neukládají trvale v systému, ale jsou vyměňována do paměti, kde jsou k dispozici až do restartu. Toto virtuální překrytí se pak odstraní - například i v případě, že se uživatel hosta odhlásí.
 • Credential Guard: Tento bezpečnostní nástroj zabezpečuje pověření pomocí techniky zabezpečení založené na virtualizaci, která izoluje data od zbytku operačního systému a poskytuje tak výrazně lepší ochranu.
 • Device Guard: Umožňuje správcům konfigurovat pracovní stanice tak, aby bylo možné spouštět pouze definované aplikace - ideální pro nastavení kioskových počítačů. Vytvořením bílé listiny je povoleno spouštět pouze aplikace, které splňují zásady integrity kódu, čímž se zabrání aktivaci dosud neznámého malwaru.
 • Windows 10 Long Term Servicing Branch - LTSB: Tato exkluzivní funkce Windows 10 Enterprise zvyšuje výkon počítače, protože na rozdíl od jiných edic Windows 10 se aktualizace neaplikují neustále, ale pouze v delších intervalech, přičemž se rozlišuje mezi instalací aktualizací zabezpečení a funkcí. LTSB je také známý jako Long Term Servicing Channel (LTSC). Uživatelům jsou nabízeny pouze aktualizace a funkce vydané v tomto období přibližně jednou za 2-3 roky a mohou je buď nainstalovat, nebo odmítnout.
 • Desktop Analytics: Tato cloudová služba je integrována do nástroje Microsoft Configuration Manager a poskytuje informace o užitečných aktualizacích příslušných klientů Windows. Vytváří také soupis aplikací běžících ve firmě a poskytuje informace o jejich kompatibilitě s nejnovějšími aktualizacemi funkcí Windows 10.

Další podnikové funkce Windows 10 Enterprise LTSC 2019

Kromě těchto exkluzivních funkcí jsou následující funkce obsaženy pouze ve verzi Windows 10 Enterprise LTSC 2019 a Pro:

Rozsáhlé možnosti použití

Windows 10 rozšiřuje možnosti aplikace pro uživatele o řadu funkcí, jako jsou např.:

 • Aplikace Vzdálená plocha: Pomocí aplikace Vzdálená plocha mohou uživatelé používat jiné, lokálně vzdálené koncové zařízení, jako by seděli před vlastním počítačem nebo tabletem: prostřednictvím připojení k bráně RDS se zobrazí jeho rozhraní pracovní plochy, které lze používat včetně všech programů.
 • Režim kiosku: V režimu kiosku mohou počítač Windows 10 používat různí uživatelé, aniž by získali přístup k dalším důležitým datům nebo některým funkcím hlavního uživatele. To umožňuje nastavit pro každou oprávněnou osobu samostatný uživatelský účet kiosku, který zpřístupní definovaná data a funkce pouze příslušnému přihlášenému uživateli.
 • Enterprise Mode Internet Explorer (EMIE): Enterprise Mode výrazně snižuje problémy s kompatibilitou starších webových aplikací a umožňuje jejich spuštění na Windows 10; navíc Enterprise Mode Site List Manager poskytuje různé možnosti při vykreslování webových stránek.
 • Klient Hyper-V: Windows 10 Enterprise LTSC 2019 obsahuje technologii Hyper-V, která umožňuje provozovat více operačních systémů ve vlastním virtuálním počítači (VM). To umožňuje lepší využití dostupného úložného prostoru a dynamická správa úložiště usnadňuje paralelní provoz více virtuálních počítačů.

Pokročilé možnosti správy

Správci mají optimalizované možnosti správy uživatelů a jejich počítačů pomocí Windows 10:

 • Zásady skupiny jsou definovány lokálně pomocí editoru gpedit.msc a spravovány podle určitých specifikací: Instalaci aktualizací tak lze řídit podle definovaných pravidel, např. pomocí lhůt pro splnění požadavků, které určují, kdy nejpozději musí být určitá aktualizace nainstalována, ale také lze centrálně nastavit optimalizaci paměti pomocí funkce Storage Sense, která odstraní nepotřebné soubory.
 • Připojení k doméně: Připojení k doméně zjednodušuje správu počítačů a uživatelských účtů prostřednictvím jejich členství v doméně služby Active Directory. Připojení k doméně offline umožňuje správcům přidat počítač do domény offline - to je výhoda pro uživatele, kteří pracují mobilně a bez připojení k síti prostřednictvím řadiče domény.
 • Windows Business Store: S přístupem do obchodu Windows Business Store a s využitím služby Azure Active Directory lze softwarové produkty, které jsou zde k dispozici, zakoupit a implementovat centrálně pro všechna koncová zařízení v síti.

Zvýšená bezpečnost

Windows 10 také zlepšil zabezpečení dat a uživatelů, aby podpořil ještě svobodnější práci:

 • BitLocker: Tato funkce speciálně zabezpečuje mobilní zařízení, jako jsou tablety a notebooky, pro případ jejich krádeže nebo ztráty. Citlivé nebo osobní údaje na nich jsou bezpečně zašifrovány pomocí nástroje BitLocker, takže je nelze zneužít. Nástroj BitLocker To Go" lze použít také k šifrování paměťových zařízení USB nebo externích pevných disků.
 • Windows Defender System Guard: WDSG je speciální ochranná vrstva, která chrání operační systém Windows 10 před útoky při spuštění, kdy ještě nejsou aktivovány obvyklé antivirové programy.
 • Ochrana podnikových dat (EDP): Tato funkce Windows 10 umožňuje cílenou ochranu podnikových dat, např. v notebooku, prostřednictvím správy práv Active Directory, která je aktivní i v případě, že jsou data přesunuta na jiné místo nebo odeslána jako příloha. EDP také zabraňuje instalaci nezabezpečených aplikací.
 • Intelligent Security Graph: ISG analyzuje bezpečnostní opatření v podnikové síti a v případě nedostatků navrhuje užitečná vylepšení.

Další vlastnosti a funkce Windows 10

Následující nástroje jsou také součástí operačních systémů Windows 10 nebo představují vylepšení stávajících funkcí - pro ještě lepší a bezpečnější práci s Windows:

 • Windows Hello: Bezpečná alternativa k heslům - přihlašování pomocí otisku prstu nebo rozpoznávání obličeje, lokálně nebo pomocí webového účtu.
 • Asistent přichycení: Nástroj ideálně rozděluje dostupnou plochu displeje mezi aktivní okna - pomocí funkce Corner Snap lze zobrazit až čtyři okna současně.
 • Cortana: Hlasová asistentka Cortana je ve výchozím nastavení na Windows 10 aktivována, ale lze ji také deaktivovat, např. aby nezatěžovala baterii nebo z důvodu ochrany dat.
 • Continuum: Umožňuje bezproblémovou práci nebo hraní her, zatímco místní počítač je spuštěn na jiném koncovém zařízení. Na tabletech a chytrých telefonech jsou všechny funkce dostupné prostřednictvím virtuální klávesnice a zobrazení na ploše se automaticky přizpůsobí příslušnému formátu.
 • Windows Ochrana informací: Ochrana proti úniku dat bez omezení pro uživatele. WIP chrání nejen data, ale také aplikace prostřednictvím šifrovacího souborového systému EFS před krádeží a manipulací.

Požadavky na hardware pro Windows 10 Enterprise LTSC 2019

Aby bylo možné Windows 10 Enterprise LTSC 2019 snadno používat na počítači nebo notebooku s širší nabídkou integrovaných funkcí, musí hardware splňovat určité minimální požadavky. Windowsačkoli je 10 Enterprise LTSC 2019 k dispozici ve 32bitové i 64bitové verzi, pokud je to možné - zejména na novějším počítači - je třeba nainstalovat 64bitovou verzi, aby bylo možné používat všechny programy a aplikace. Pro instalaci Windows 10 Enterprise LTSC 2019 musí počítač splňovat následující technické vlastnosti:

 • Procesor nebo SoC (System-on-a-Chip - pro smartphony): 1 GHz
 • Paměť RAM: 1 GB pro 32bitový nebo 2 GB RAM pro 64bitový operační systém
 • Místo na pevném disku: 16 GB pro 32bitový nebo 20 GB pro 64bitový operační systém
 • Grafika: Displej 800 x 600, DirectX 9, s ovladačem WDDM 1.0
 • Rozpoznávání řeči Cortany: soustava mikrofonů Hi-Fi
 • Čip TPM (v1.2) pro podporu virtualizace (Intel VT-x nebo AMD-V a Second Level Address Translation)

kupte siWindows 10 Enterprise LTSC 2019 levně v internetovém obchodě Wiresoft

Windows 10 Enterprise LTSC 2019 obvykle nabízí Microsoft pouze jako objemovou licenci. V internetovém obchodě Wiresoft si však můžete operační systém  Windows 10 Enterprise LTSC 2019 zakoupit také jako jednu licenci - a to za mimořádně nízkou cenu jako použitý software - s identickým rozsahem funkcí.

Tato licence nabízená ke koupi námi Windows 10 Enterprise LTSC 2019 Edition je součástí předchozí objemové licence zakoupené společností. Dalším prodejem byl tento software rozdělen a v průběhu procesu převeden na jednotlivé licence, které se pak kvalifikují jako použitý software nebo Used Software. Rozdělení nebo označení jako UsedSoftware však neznamená žádné omezení funkčnosti tohoto softwaru operačního systému Windows 10 Enterprise LTSC 2019. 

Nákup softwaru od společnosti Wiresoft je pro vás vždy bezpečný! Tento operační systém Windows 10 Enterprise LTSC 2019, který je k dispozici v obchodě Wiresoft, nabízí nejen mimořádně příznivou cenu, ale také bezpečnost při nákupu: díky okamžitému stažení verze identické s originálním produktem společnosti Microsoft. Aktivace licence Windows 10 Enterprise LTSC 2019 se provádí pomocí přiloženého platného svazkového licenčního klíče.

Nákup Windows 10 Enterprise LTSC 2019 jako použitého softwaru v obchodě Wiresoft Software Shop nepředstavuje žádný právní problém, protože obchodování s takovým použitým softwarem je jednoznačně povoleno zákonem, což potvrzuje i řada právně závazných a veřejně přístupných rozsudků.

Použitý software nabízí našim zákazníkům levnou alternativu, aby mohli používat Windows 10 Enterprise LTSC 2019 Edition. Využijte i vy naší nabídky levného softwaru!

Ve Wiresoft Software-Shopu najdete kromě Windows 10 Enterprise LTSC 2019 Edition také další verze operačních systémů Windows a další programy společnosti Microsoft ke stažení jako levné verze ke koupi. Máte-li jakékoli dotazy týkající se Windows 10 Enterprise LTSC 2019 nebo jakéhokoli jiného softwaru společnosti Microsoft, kontaktujte nás prostřednictvím chatu, e-mailu nebo telefonu.

Další odkazy na "MICROSOFT WINDOWS 10 ENTERPRISE LTSC 2019"
Hodnocení zákazníků pro "MICROSOFT WINDOWS 10 ENTERPRISE LTSC 2019"
Napište recenzi
Recenze budou aktivovány po ověření.

Pole označená * jsou povinná.

Vzal jsem na vědomí nařízení o ochraně osobních údajů.

Kategorie