Chat with us, powered by LiveChat
AUTORIZOVANÝ ORIGINÁLNÍ VÝROBEK
DODÁNÍ DO 24 HODIN
PODPORA PROSTŘEDNICTVÍM CHATU, E-MAILU A TELEFONU
BEZPLATNÁ HORKÁ LINKA +4969 - 173261340
 
MICROSOFT WINDOWS 10 ENTERPRISE LTSB 2016

MICROSOFT WINDOWS 10 ENTERPRISE LTSB 2016

4 845,00 Kč *

včetně DPH.

K dispozici k okamžitému stažení


Jste firemní zákazník
nebo máte právní dotazy?

Jsem tu pro vás.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

Windows 10 Enterprise LTSB 2016 - operační systém společnosti Microsoft pro podniky Windows...více
Informace o výrobku "MICROSOFT WINDOWS 10 ENTERPRISE LTSB 2016"

Windows 10 Enterprise LTSB 2016 - operační systém společnosti Microsoft pro podniky

Windows 10 Enterprise LTSB 2016 nabízí uživatelům maximální výkon a byl navržen zejména pro větší společnosti - je také k dispozici u společnosti Wiresoft za nízkou cenu namísto objemové licence!

Windows 10 Enterprise LTSB 2016 je operační systém v této verzi společnosti Microsoft, který obsahuje největší množství funkcí ze všech edic - mnohé z nich jsou zde exkluzivně obsaženy, včetně rozsáhlé správy aplikací a také přístupu k pobočce Microsoft Long Term Servicing Branch, což je speciální forma aktualizace systému Windows, při které se instalují pouze aktualizace zabezpečení, ale žádné funkce.

Systém Windows 10 Enterprise LTSB 2016 má známé uživatelsky přívětivé rozhraní s typickým vzhledem dlaždic Microsoft, které lze přizpůsobit podle osobních preferencí. Výhodou Enterprise Edition je také to, že tento operační systém lze používat i na starších hardwarových systémech, což je pro mnoho uživatelů důležitá vlastnost. Kromě systému Windows 10 Enterprise LTSB 2016 v jediné verzi můžete v internetovém obchodě Wiresoft získat také další edice systému Windows 10 a mnoho dalších programů společnosti Microsoft. Kromě obecného přehledu jsou v následujícím přehledu představeny speciální funkce systému Windows 10 Enterprise LTSB 2016.

Speciální exkluzivní funkce systému Windows 10 Enterprise LTSB 2016

Ve srovnání s edicemi, jako je Windows 10 Pro, nabízí Windows 10 Enterprise LTSB 2016 výhodu v podobě funkcí a nástrojů, které představují rozhodující přidanou hodnotu pro středně velké a zejména velké společnosti, a to jak z hlediska zabezpečení koncových zařízení a dat, tak z hlediska možností správců při prosazování zásad skupin a správy uživatelských účtů. Úplné konkrétní informace o systému Windows 10 Enterprise LTSB 2016 naleznete níže:

 • DirectAccess: Díky DirectAccess mohou vzdálení uživatelé využívat připojení k síťovým zdrojům i bez připojení VPN, protože vzdálené klientské počítače zůstávají připojeny k podnikové síti prostřednictvím šifrovaného připojení. Správci IT mohou také spravovat všechny klientské počítače prostřednictvím DirectAccess. Zejména mobilní uživatelé pracují nejlépe s DirectAccess, a to i v prostředí s více lokalitami. Po konfiguraci se jejich notebooky automaticky připojí k firemní síti prostřednictvím internetu. Zásady skupiny lze také snadno spravovat prostřednictvím DirectAccess.
 • Windows To Go Creator: Windows To Go nainstaluje Windows 10 Enterprise na USB flash disk nebo USB pevný disk, aby uživatelé měli operační systém vždy u sebe a mohli jej tak používat na externím koncovém zařízení. Všechna data zůstávají uložena na datovém nosiči.
 • AppLocker: Pomocí nástroje AppLocker lze definovat pravidla pro aplikace, které je povoleno spouštět v počítači se systémem Windows 10 Enterprise LTSB 2016. Důvěryhodné aplikace je také možné zařadit na bílou listinu.
 • BranchCache: Společnosti, které využívají rozsáhlou síť (WAN), mohou optimalizovat její šířku pásma pomocí BranchCache; kromě nízkých nároků na implementaci tato funkce také zvyšuje rychlost.
 • Universal Write Filter - UWF: S tímto filtrem se data již neukládají trvale v systému, ale jsou vyměněna do hlavní paměti, kde jsou k dispozici až do restartu. Toto virtuální překrytí je pak odstraněno - například také při odhlášení uživatele hosta.
 • Credential Guard: Tento bezpečnostní nástroj zabezpečuje přihlašovací údaje pomocí virtualizační technologie "Virtualisation Based Security", kdy jsou data uložena izolovaně od zbytku operačního systému a jsou tak výrazně lépe chráněna.
 • Device Guard: Správci mají možnost nakonfigurovat pracovní stanice tak, aby bylo možné spouštět pouze definované aplikace - ideální pro nastavení kioskových počítačů. Vytvořením bílé listiny lze spouštět pouze aplikace odpovídající zásadám integrity kódu, takže nelze aktivovat ani dříve neznámý malware.
 • Windows 10 Long Term Servicing Branch - LTSB: Tato exkluzivní funkce systému Windows 10 Enterprise zvyšuje výkon počítače, protože na rozdíl od ostatních edic systému Windows 10 se aktualizace neprovádějí neustále, ale pouze v delších intervalech; rozlišuje se instalace bezpečnostních aktualizací a aktualizací funkcí. LTSB je také známý jako Long Term Servicing Channel (LTSC). Uživatelům jsou nabízeny pouze aktualizace a funkce zveřejněné v tomto období jednou za 2-3 roky a mohou je buď nainstalovat, nebo odmítnout.
 • Desktop Analytics: Tato cloudová služba je integrována do Správce konfigurace Microsoft a poskytuje informace o užitečných aktualizacích příslušných klientů systému Windows, vytváří také soupis aplikací spuštěných ve firmě a poskytuje informace o jejich kompatibilitě s nejnovějšími aktualizacemi funkcí systému Windows 10.

Další podnikové funkce systému Windows 10 Enterprise LTSB 2016

Kromě těchto exkluzivních funkcí obsahují pouze Windows 10 Enterprise LTSB 2016 a Pro také následující funkce:

Rozsáhlé možnosti použití

Systém Windows 10 rozšiřuje možnosti používání pro uživatele o řadu funkcí, jako jsou:

 • Aplikace Vzdálená plocha: Pomocí aplikace Vzdálená plocha mohou uživatelé používat jiné, lokálně vzdálené koncové zařízení, jako by seděli před vlastním počítačem nebo tabletem: Prostřednictvím připojení k bráně RDS se zobrazí jeho plocha a lze ji používat včetně všech programů.
 • Režim kiosku: V režimu kiosku mohou počítač se systémem Windows 10 používat různí uživatelé, aniž by získali přístup k dalším důležitým datům nebo některým funkcím hlavního uživatele. Tímto způsobem lze pro každou oprávněnou osobu zřídit samostatný uživatelský účet kiosku, který zpřístupní definované údaje a funkce pouze příslušnému přihlášenému uživateli.
 • Enterprise Mode Internet Explorer (EMIE): Enterprise Mode výrazně snižuje problémy s kompatibilitou starších webových aplikací, takže je lze spustit v systému Windows 10; navíc Správce seznamu stránek v režimu Enterprise Mode nabízí různé možnosti při vykreslování webových stránek.
 • Klient Hyper-V: Windows 10 Enterprise LTSB 2016 obsahuje technologii Hyper-V, která umožňuje provozovat více operačních systémů ve vlastním virtuálním počítači. Dostupný paměťový prostor tak může být lépe využit a díky dynamické správě paměti může být bez problémů paralelně spuštěno několik virtuálních počítačů.

Rozšířené možnosti správy

Správci mají v systému Windows 10 optimalizované možnosti správy uživatelů a jejich počítačů:

 • Zásady skupiny jsou definovány lokálně pomocí editoru gpedit.msc a spravovány podle určitých specifikací: Instalaci aktualizací tak lze řídit podle definovaných pravidel, např. pomocí lhůt pro splnění požadavků, které určují, kdy nejpozději musí být určitá aktualizace nainstalována, ale také lze centrálně nastavit optimalizaci paměti prostřednictvím funkce Storage Sense, která odstraní nepotřebné soubory.
 • Připojení k doméně: Připojení k doméně zjednodušuje správu počítačů a uživatelských účtů prostřednictvím členství v doméně služby Active Directory. Připojení k doméně offline umožňuje správcům přidat počítač do domény offline - to je výhoda pro uživatele, kteří pracují mobilně a bez připojení k síti prostřednictvím řadiče domény.
 • Windows Business Store: S přístupem do Windows Business Store a s využitím služby Azure Active Directory lze softwarové produkty, které jsou zde k dispozici, zakoupit a implementovat centrálně pro všechna koncová zařízení v síti.

Vyšší bezpečnost

Systém Windows 10 také zlepšil zabezpečení dat a uživatelů, aby podpořil ještě svobodnější práci:

 • BitLocker: Tato funkce zabezpečuje zejména mobilní zařízení, jako jsou tablety a notebooky, pro případ jejich krádeže nebo ztráty. Citlivé nebo osobní údaje na nich jsou bezpečně zašifrovány pomocí nástroje BitLocker, takže je nelze zneužít. Nástroj BitLocker To Go" lze použít také k šifrování paměťových zařízení USB nebo externích pevných disků.
 • Windows Defender System Guard: WDSG je speciální ochranná vrstva, která chrání operační systém Windows 10 před útoky hned po spuštění, když ještě nejsou aktivovány obvyklé antivirové programy.
 • Ochrana podnikových dat (EDP): Tato funkce systému Windows 10 umožňuje cílenou ochranu podnikových dat, např. v notebooku, prostřednictvím správy práv Active Directory, která je aktivní i při jejich přesunu na jiné úložiště nebo odeslání jako příloha. EDP také zabraňuje instalaci nezabezpečených aplikací.
 • Intelligent Security Graph: ISG analyzuje stávající bezpečnostní opatření v podnikové síti a v případě nedostatků navrhuje rozumná zlepšení.

Další funkce a vlastnosti systému Windows 10

Následující nástroje jsou také součástí operačních systémů Windows 10 nebo představují vylepšení stávajících funkcí - pro ještě lepší a bezpečnější práci se systémem Windows:

 • Windows Hello: Bezpečná alternativa k heslům - přihlašování pomocí otisku prstu nebo rozpoznání obličeje, lokálně nebo pomocí webového účtu.
 • Asistent přichycení: Nástroj ideálně rozděluje dostupnou plochu displeje mezi aktivní okna - pomocí funkce Corner Snap lze zobrazit až čtyři okna současně.
 • Cortana: Hlasová asistentka Cortana je ve Windows 10 ve výchozím nastavení aktivována, ale lze ji také deaktivovat, např. z důvodu úspory energie baterie nebo ochrany dat.
 • Continuum: Umožňuje plynule pokračovat v práci nebo zábavě, zatímco místní počítač je spuštěn na jiném koncovém zařízení. Na tabletech a chytrých telefonech jsou všechny funkce dostupné prostřednictvím virtuální klávesnice a zobrazení na ploše se automaticky přizpůsobí příslušnému formátu.
 • Ochrana informací systému Windows: Ochrana proti úniku dat bez omezení pro uživatele. WIP chrání nejen data, ale také aplikace prostřednictvím šifrovacího souborového systému EFS před krádeží a manipulací.

Požadavky na hardware pro Windows 10 Enterprise LTSB 2016

Abyste mohli na počítači nebo notebooku bez problémů používat systém Windows 10 Enterprise LTSB 2016 s integrovanou větší škálou funkcí, musí hardware splňovat určité minimální požadavky.  Windows 10 Enterprise LTSB 2016 je k dispozici ve 32bitové a 64bitové verzi, ale pokud je to možné - zejména na novějším počítači - měla by být nainstalována 64bitová verze, aby bylo možné používat všechny programy a aplikace. Počítač musí splňovat následující technické požadavky pro instalaci systému Windows 10 Enterprise LTSB 2016:

 • Procesor nebo SoC (System-on-a-Chip - pro smartphony): 1 GHz
 • Paměť RAM: 1 GB pro 32bitový nebo 2 GB RAM pro 64bitový operační systém
 • Místo na pevném disku: 16 GB pro 32bitový nebo 20 GB pro 64bitový operační systém
 • Grafika: Displej 800 x 600, DirectX 9, s ovladačem WDDM 1.0
 • Rozpoznávání řeči Cortany: soustava mikrofonů Hi-Fi
 • Čip TPM (v1.2) pro podporu virtualizace (Intel VT-x nebo AMD-V a Second Level Address Translation)

Koupit Windows 10 Enterprise LTSB 2016 levně u Wiresoft v našem internetovém obchodě

Systém Windows 10 Enterprise LTSB 2016 je obvykle nabízen pouze jako velkoobjemová licence na stránkách Microsoft . V internetovém obchodě Wiresoft si však můžete zakoupit také operační systém Windows 10 Enterprise LTSB 2016 jako jednu licenci - a to za mimořádně výhodnou cenu jako použitý software - s identickým rozsahem funkcí.

Tato licence Windows 10 Enterprise LTSB 2016 Edition, kterou nabízíme k prodeji, je součástí předchozí objemové licence, kterou zakoupila společnost. Jeho dalším prodejem byl rozdělen, a tím převeden na jednotlivé licence, které se pak kvalifikují jako software z druhé ruky nebo použitý software. Rozdělení nebo označení jako UsedSoftware však neznamená žádná omezení týkající se funkčnosti tohoto softwaru operačního systému Windows 10 Enterprise LTSB 2016. 

Nákup softwaru od společnosti Wiresoft je pro vás vždy bezpečný! Tento operační systém Windows 10 Enterprise LTSB 2016 dostupný v obchodě Wiresoft Shop nabízí nejen mimořádně příznivou cenu, ale také bezpečnost při nákupu: díky okamžitému stažení verze identické s originálním produktem společnosti Microsoft. Licence Windows 10 Enterprise LTSB 2016 je aktivována přiloženým platným svazkovým licenčním klíčem.

Nákup Windows 10 Enterprise LTSB 2016 jako použitého softwaru v obchodě Wiresoft Software Shop nepředstavuje žádný právní problém, protože obchodování s takovým použitým softwarem je jednoznačně povoleno zákonem, což potvrzují i četná právně závazná a veřejně přístupná soudní rozhodnutí.

Použitý software nabízí našim zákazníkům levnou alternativu, která jim umožní používat Windows 10 Enterprise Edition. Využijte i vy naší nabídky levného softwaru!

V obchodě se softwarem Wiresoft najdete Windows 10 Enterprise Edition a další verze operačních systémů Windows a jiných programů společnosti Microsoft jako levné verze ke stažení. Máte-li jakékoli dotazy k produktu Windows 10 Enterprise LTSB 2016 nebo k jinému softwaru společnosti Microsoft, kontaktujte nás prostřednictvím chatu, e-mailu nebo telefonu.

Čtěte, pište a diskutujte o recenzích...více
Hodnocení zákazníků pro "MICROSOFT WINDOWS 10 ENTERPRISE LTSB 2016"
Napište recenzi
Recenze budou aktivovány po ověření.

Pole označená * jsou povinná.

Vzal jsem na vědomí nařízení o ochraně osobních údajů.

Naposledy zobrazené