Chat with us, powered by LiveChat
AUTORIZOVANÝ ORIGINÁLNÍ VÝROBEK
DODÁNÍ DO 24 HODIN
PODPORA PROSTŘEDNICTVÍM CHATU, E-MAILU A TELEFONU
BEZPLATNÁ HORKÁ LINKA +4969 - 173261340
 
MICROSOFT PROJECT 2016 STANDARD

MICROSOFT PROJECT 2016 STANDARD

5 100,00 Kč *

včetně DPH.

K dispozici k okamžitému stažení


Jste firemní zákazník
nebo máte právní dotazy?

Jsem tu pro vás.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

 • SW10155
 • Z9V-00350
 • Výhody

  - Rychlé dodání
  - Autorizovaný originální výrobek
  - Odeslání do 24 hodin
  - Chat, e-mailová a telefonická podpora
Project 2016 Standard - jednotná licence softwaru Microsoft pro řízení projektů jako kupní verze...více
Informace o výrobku "MICROSOFT PROJECT 2016 STANDARD"

Project 2016 Standard - jednotná licence softwaru Microsoft pro řízení projektů jako kupní verze

Project Standard 2016 je osvědčené řešení společnosti Microsoft pro plánování, zavádění, správu a dokumentaci projektů v malých a středních firmách: K tomuto účelu již verze Standard Edition nabízí všechny  nezbytné základní funkce. Používání softwaru pro řízení projektů je rychlé a intuitivní i pro nové uživatele, protože design pracovní plochy aplikace Project 2016 vychází z programu Office Excel.

S aplikací Microsoft Project Standard 2016 mají projektoví manažeři vždy přehled o všech aktuálních i budoucích projektech: Integrované nástroje podporují bezpečné plánování, úspěšnou realizaci i podrobnou dokumentaci průběhu všech zaznamenaných projektů. Zdroje, termíny a rozpočty lze kdykoli analyzovat a kontrolovat a jejich zobrazení v podobě časové osy poskytuje vždy aktuální přehled o postupu prací.

Pro které uživatele je Project Standard 2016 určen?

Standardní edice MS Project 2016 je přizpůsobena potřebám projektových manažerů, kteří převážně vyvíjejí a řídí projekty sami, což je zejména případ malých a středních podniků nebo osob samostatně výdělečně činných. Z tohoto důvodu zde není zahrnuta synchronizace se službou Microsoft SharePoint nebo Project Server. Funkce integrované v Project 2016 Standard však nabízejí všechny potřebné funkce včetně nástrojů business intelligence, které umožňují zvládnout všechny typické úkoly projektového řízení při plánování a správě projektů, jako je tvorba harmonogramů projektů, plánování nákladů, kontrolní činnosti a také reportování ve všech fázích.

Jednorázovou licenci Microsoft Project 2016 Standard Edition nabízí společnost Wiresoft za mimořádně výhodnou cenu jako použitý software ve formě nákupní verze, což usnadňuje jeho pořízení nejen menším firmám, ale i živnostníkům. Jeho výhodou je také to, že běží pod operačním systémem Windows 7, což nevyžaduje nákup novějšího operačního systému, ale jeho aktuální verze najdete spolu s dalšími edicemi Microsoft Project a dalšími aplikacemi v internetovém obchodě Wiresoft Software jako použitý software za výhodných podmínek. Následující přehled ukazuje nejdůležitější funkce edice Project 2016 Standard.

Nové funkce verze Project 2016 Standard Edition

Podobně jako MS Office nabízí Project 2016 Standard Edition známé zobrazení pracovní plochy, které připomíná zejména Excel, takže se uživatelé mohou rychle orientovat v nabídce. Nově je integrována funkce vyhledávání "Řekni mi, co chceš dělat", která usnadňuje vyhledání konkrétní funkce. Stačí zadat hledaný výraz nebo otázku do nového vstupního pole a projekt vygeneruje seznam nejvhodnějších řešení včetně popisu postupu. Tímto způsobem lze od samého počátku pohodlně zvládat množství složitých funkcí programu. V Projektu 2016 se jedná o nové funkce a vylepšení stávajících funkcí, jako jsou:

Novinka ve standardu Project 2016: analýzy "co kdyby"

Při řízení projektů je vždy nutné získat spolehlivé prognózy nebo výroky o průběhu projektu. Za tímto účelem poskytuje Project 2016 Standard nástroj, s jehož pomocí mohou uživatelé procházet různé scénáře, aby mohli včas identifikovat pravděpodobné problémy, jako jsou úzká místa ve zdrojích nebo potíže s plánováním, takže jim zůstane dostatečný manévrovací prostor pro vypracování alternativ nebo včasné potlačení příslušných rizik. Analýza "Co kdyby" poskytuje různé scénáře "Co kdyby?" pro běžné problémy a navrhuje řešení.

Novinky v Project 2016 Standard: Správa zdrojů a Plánovač týmů

Nová funkce zapojení zdrojů nabízí další možnosti koordinace plánování využití různých zdrojů. Pomocí integrovaného fondu prostředků je lze integrovat i do několika souborů projektu. To umožňuje včas identifikovat úzká místa a upravit plánování zdrojů. Plánovač týmu je navíc k dispozici pro koordinaci kapacit mezi členy projektu a týmu.

Novinka v Projektu 2016 Standard: Více časových plánů

Vylepšené funkce časové osy nabízejí diferencovanější přehled projektů: Projekt 2016 nyní umožňuje za tímto účelem vytvořit více časových plánů, které se od sebe liší např. zaměřením na určité aspekty. Kromě časové osy, která poskytuje přehled o všech fázích projektu, lze tedy použít další zobrazení, které v rámci projektu podrobněji představí konkrétní fázi; přidáním dalších časových os lze přidat další témata nebo funkce, takže je k dispozici také zobrazení "Milníky". Kliknutím na zobrazení Gantt získají uživatelé přímý přístup k odpovídajícím nastavením na pásu karet.

Další funkce Project 2016 Standard Edition pro řízení projektů

Obecným cílem verze Project 2016 Standard je mimo jiné co nejjednodušší vytváření nových projektů pomocí několika kliknutí: Ve výchozím nastavení je jako šablona k dispozici neutrální Ganttův diagram s typickým sloupcovým zobrazením. Data projektu lze také importovat z aplikací Excel, Word, Outlook nebo PowerPoint a je také možné data z projektu zpětně exportovat, např. pro zprávu ve formě prezentace PowerPoint.

Dělení projektů

Pro strukturování nebo zobrazení hierarchie v projektu jej lze ve standardu Project Standard 2016 dále rozdělit na dílčí projekty jako tzv. hlavní projekt. Oba formuláře projektu jsou vzájemně propojeny, takže všechny informace z hlavního projektu lze zobrazit i v dílčím projektu. Výhodou je také možnost cíleně delegovat úkoly pro konkrétní úseky, přičemž vedoucí manažer projektu má i nadále přístup ke všem částem harmonogramu a má nad nimi kontrolu.

Správa portfolia a řízení zdrojů

Ústřední součástí MS Project 2016 Standard je správa portfolia pomocí Microsoft Project Client: ta umožňuje kdykoli zkontrolovat aktuální stav všech evidovaných projektů a reagovat na případné problémy - např. dodržování termínů, úzká místa ve zdrojích, překročení rozpočtových cílů apod. V závislosti na aspektu jsou zde k dispozici také samostatná zobrazení nebo pohledy.

S tím úzce souvisí nástroje pro cílenou správu zdrojů integrované do standardu MS Project 2016 Standard pro správu různých typů zdrojů. MS Project 2016 je rozlišuje na oblasti "práce", "materiál" a "náklady" - každá z nich má své vlastní vlastnosti, jako je časová dostupnost, finanční limity nákladů nebo využití pracovní síly, čímž je lze ještě přesněji využít. Ty jsou evidovány centrálně a napříč projekty v zásobníku zdrojů, takže je lze lépe přiřadit k jednotlivým projektům a úkolům a snáze se od počátku vyhnout riziku přetížení.

Reportování v MS Project Standard 2016

Vytváření smysluplných zpráv je jedním z důležitých úkolů projektového řízení, aby bylo možné dokumentovat úspěšnost projektů, ale také jejich průběh a v případě potřeby je použít jako podklad pro budoucí úkoly. Microsoft Project 2016 k tomuto účelu nabízí různé tabulky, pohledy a šablony sestav, například aby bylo možné porovnat typické hodnoty dřívějších výchozích plánů - pro dobu trvání, práce, náklady, data zahájení a ukončení atd. - s aktuálními hodnotami plánu, aby bylo možné okamžitě rozpoznat odchylky.

Lze také vytvářet grafické přehledy o různých aspektech; ty nabízejí také možnost exportu dat projektu a například dalšího zpracování v programu Excel nebo MS Visio - také jako otočný diagram.

Výhodou dynamických zpráv je naopak možnost přímého přizpůsobení změnám v plánování. Lze je také dále používat v aplikacích Office, jako je PowerPoint, Word nebo Outlook.

Důležitou součástí agilního řízení projektů jsou přehledy o průběhu prací, které jsou k dispozici i v Project 2016 a umožňují porovnávat plánované, zbývající a dokončené práce v rámci projektu.

Hardwarové požadavky pro Microsoft Project 2016 Standard

Microsoft Project 2016 Standard je k dispozici ve 32bitové a 64bitové verzi - podle toho se liší paměťové nároky. Při použití ve spojení se serverem Microsoft Project Server platí také další požadavky na operační systém. Project 2016 podporuje vícedotykové displeje od systému Windows 8 a je vhodný i pro mobilní použití na koncovém zařízení se systémem iOS nebo Android.

 • Podporované operační systémy: Windows 7 nebo vyšší
 • Podporované serverové operační systémy: Windows 10 Server, Windows Server 2012 R2,
 • Windows Server 2008 R2, Windows Server 2012
 • Procesor: x86 s frekvencí alespoň 1 GHz; x64 s frekvencí alespoň 2 GHz, SSE2
 • Paměť: 1,0 GB RAM (32 bitů) nebo 2,0 GB RAM (64 bitů)
 • Místo na pevném disku: 3,0 GB
 • Rozlišení: 1 024 x 768 pixelů
 • Grafická karta: DirectX 10

Koupit MS Project 2016 Standard jako použitý software u Wiresoft za nízkou cenu

MS Project 2016 Standard Edition Je nabízen v internetovém obchodě Wiresoft jako použitý software s licencí pro jednoho uživatele - za cenu, která je výrazně nižší než cena nového softwaru - bez přejmenování, což znamená omezení rozsahu funkcí, protože software nepodléhá opotřebení.

Označení této licence MS Project 2016 pro jednoho uživatele v edici Standard jako používaný software je provedeno rozpuštěním objemové licence tohoto programu dříve používané ve společnosti a jejím převedením na jednotlivé licence Rovněž rozdělení základní objemové licence nemá žádné negativní účinky na omezení, nebo znamená právně nedovolenou transakci, protože licence Microsoft Project 2016 Standard, kterou zde nabízí společnost Wiresoft, stejně jako všechny ostatní licence použitého softwaru společnosti Microsoft, pochází od společností se sídlem v EU, takže se použije judikatura platná v EU, která jasně stanoví, že obchod s takovým použitým softwarem představuje právní transakci. To bylo také jasně potvrzeno různými soudními rozhodnutími, takže jakákoli rizika odpovědnosti pro vás jako kupujícího jsou spolehlivě vyloučena, zatímco používaný software společnosti Wiresoft je díky kompletní dokumentaci kupujícího nebo prodávajícího také odolný vůči auditu. Kromě výrazně snížené ceny nabízí nákupní verze další výhodu v podobě neomezené použitelnosti, protože nevznikají žádné další náklady na předplatné.

Ze všech těchto důvodů je nákup softwaru u společnosti Wiresoft pro naše zákazníky vždy bezpečným obchodem, který nabízí pouze výhody! Při nákupu licence MS Project 2016 Standard můžete využít nejen výhodnou cenu, ale také bezpečnost, kterou poskytuje okamžité stažení včetně platného svazkového licenčního klíče pro okamžitou aktivaci licence.

Nákup licencí použitého softwaru, jako je MS Project 2016 nebo jiný software, vám proto nabízí možnost používat exkluzivní a v běžném obchodě nedostupné novější i starší edice programů Microsoft vlastními silami. V obchodě s použitým softwarem Wiresoft Software Shop naleznete také další aplikace společnosti Microsoft, které jsou kompatibilní s MS Project 2016 Standard, například Windows 10 a Windows Server 2016. Máte-li jakékoli dotazy týkající se MS Project 2016 Standard nebo jiného nabízeného programu společnosti Microsoft, jednoduše využijte naši kompetentní radu v chatu nebo e-mailem či telefonicky.

Čtěte, pište a diskutujte o recenzích...více
Hodnocení zákazníků pro "MICROSOFT PROJECT 2016 STANDARD"
Napište recenzi
Recenze budou aktivovány po ověření.

Pole označená * jsou povinná.

Vzal jsem na vědomí nařízení o ochraně osobních údajů.

Naposledy zobrazené