Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Pomoc s nastavením
+49 69 173261340
 
MICROSOFT PROJECT 2016 STANDARD
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Každým nákupem u společnosti Wiresoft podpoříte Kinderschutzbund.

MICROSOFT PROJECT 2016 STANDARD

K dispozici k okamžitému stažení

 • SW10155
 • Z9V-00350
 • Trvale platné
 • Všechny jazyky
 • EU
P Dostanete Bonusové body
SOFTWARE KE STAŽENÍ + LICENCE
3 367,90 Kč * 3 740,90 Kč * (9,97% uloženo)

včetně DPH.

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Každým nákupem u společnosti Wiresoft podpoříte Kinderschutzbund.


Jste firemní zákazník
nebo máte právní dotazy?

Jsem tu pro vás.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

PODROBNOSTI  
Verze Plná verze
Zařízení 1x
Rozsah dodávky Ke stažení + licence
Střední Ke stažení
Runtime Neomezeně
Jazyky Všechny jazyky
Doba dodání  Několik minut
Systém  Windows (32bit/64bit)
Terminálový server Kompatibilní


Project Standard 2016 je osvědčené řešení společnosti Microsoft pro plánování, nasazení, správu a dokumentaci projektů v malých a středních podnicích: Pro tento účel nabízí již edice Standard všechny potřebné základní funkce. Používání softwaru pro řízení projektů je rychlé a intuitivně pochopitelné i pro nové uživatele, protože design pracovní plochy aplikace Project 2016 vychází z programu Office Excel. S Microsoft Project Standard 2016 mají projektoví manažeři vždy přehled o všech aktuálních i budoucích projektech: Integrované nástroje podporují bezpečné plánování, úspěšnou realizaci i podrobnou dokumentaci průběhu všech evidovaných projektů. Zdroje, termíny a rozpočty lze kdykoli analyzovat a kontrolovat a jejich zobrazení v podobě časové osy poskytuje vždy aktuální přehled o průběhu.

V případě dalších dotazů k produktu se obraťte na náš zákaznický servis.

Informace o výrobku "MICROSOFT PROJECT 2016 STANDARD"

Project 2016 Standard - jednotlivá licence softwaru Microsoft pro řízení projektů jako kupní verze

Project Standard 2016 je osvědčené řešení společnosti Microsoft pro plánování, zavádění, správu a dokumentaci projektů v malých a středních podnicích: K tomuto účelu nabízí již edice Standard všechny  potřebné základní funkce. Používání softwaru pro řízení projektů je rychlé a intuitivní i pro nové uživatele, protože design pracovní plochy aplikace Project 2016 vychází z Office-programu Excel.

S Microsoft Project Standard 2016 mají projektoví manažeři vždy přehled o všech aktuálních i budoucích projektech: Integrované nástroje podporují bezpečné plánování, úspěšnou realizaci i podrobnou dokumentaci průběhu všech zaznamenaných projektů. Zdroje, termíny a rozpočty lze kdykoli analyzovat a kontrolovat a jejich zobrazení v podobě časové osy poskytuje vždy aktuální přehled o postupu prací.

Pro které uživatele je určen projekt Standard 2016?

Standardní edice MS Project 2016 je přizpůsobena potřebám projektových manažerů, kteří převážně vyvíjejí a řídí projekty sami, což je zejména případ malých a středních podniků nebo osob samostatně výdělečně činných. Z tohoto důvodu nezahrnuje synchronizaci se službou Microsoft SharePoint nebo Project Server. Funkce integrované v Project 2016 Standard však poskytují všechny potřebné funkce včetně nástrojů business intelligence, které umožňují zvládnout všechny typické úkoly projektového řízení při plánování a řízení projektů, jako je vytváření harmonogramů projektů, plánování nákladů, kontrola úkolů a podávání zpráv ve všech fázích.

Jednorázová licence pro Microsoft Project 2016 Standard-Edition je u společnosti Wiresoft k dispozici obzvláště výhodně jako použitý software ve formě nákupní verze, což usnadňuje jeho pořízení nejen menším firmám, ale i živnostníkům. Jeho výhodou je také to, že pracuje pod Windows 7, který nevyžaduje nákup novějšího operačního systému, ale aktuální verze tohoto softwaru najdete kromě dalších edic Microsoft Project a dalších aplikací také v internetovém obchodě Wiresoft Software jako použitý software za výhodných podmínek. Následující přehled ukazuje nejdůležitější funkce edice Project 2016 Standard.

Nové funkce verze Project 2016 Standard

Project 2016 Standard Edition nabízí známé zobrazení pracovní plochy podobné MS Office, které připomíná zejména Excel, takže se uživatelé mohou rychle orientovat v nabídce. Nově je integrována funkce vyhledávání "Řekni mi, co chceš dělat", která usnadňuje vyhledání konkrétní funkce. Stačí zadat hledaný výraz nebo otázku do nového vstupního pole a projekt vygeneruje jako odpověď seznam nejvhodnějších řešení včetně popisu postupu. Tímto způsobem lze od samého počátku pohodlně řídit velké množství složitých funkcí programu. Patří mezi ně nové funkce v Projektu 2016 i vylepšení stávajících funkcí, jako jsou:

Novinka v Projektu 2016 Standard: analýzy "co kdyby"

Při řízení projektů je vždy nutné získat spolehlivé prognózy nebo výroky o průběhu projektu. Za tímto účelem poskytuje Project 2016 Standard nástroj, pomocí kterého mohou uživatelé procházet různé scénáře, aby včas identifikovali pravděpodobné problémy, jako jsou úzká místa ve zdrojích nebo potíže s plánováním, takže jim zůstane dostatečný manévrovací prostor pro vypracování alternativ nebo včasné potlačení příslušných rizik. Analýza "Co kdyby" poskytuje různé scénáře "Co kdyby?" pro běžné problémy a navrhuje řešení.

Novinky v Project 2016 Standard: Správa zdrojů a Plánovač týmů

Nová funkce zapojení zdrojů poskytuje další způsoby koordinace plánování využití různých zdrojů. Pomocí integrovaného fondu prostředků je lze také integrovat do více souborů projektu. To umožňuje včas identifikovat úzká místa a odpovídajícím způsobem upravit plánování zdrojů. Plánovač týmu je navíc k dispozici pro koordinaci kapacit mezi členy projektu a týmu.

Novinka v Projektu 2016 Standard: Více časových os

Vylepšené funkce časové osy nabízejí diferencovanější přehled projektů: Projekt 2016 nyní umožňuje za tímto účelem vytvořit více časových plánů, které se od sebe liší například zaměřením na určité aspekty. Kromě časové osy, která poskytuje přehled o všech fázích projektu, lze tedy použít další zobrazení, které v rámci projektu podrobněji zobrazí konkrétní fázi; přidáním dalších časových os lze přidat další témata nebo funkce, takže je k dispozici také zobrazení "Milníky". Kliknutím na zobrazení Gantt získají uživatelé přímý přístup k odpovídajícím nastavením na pásu karet.

Další funkce Project 2016 Standard Edition pro řízení projektů

Obecným cílem verze Project 2016 Standard je mimo jiné co nejjednodušší vytváření nových projektů pomocí několika kliknutí: Ve výchozím nastavení je jako šablona k dispozici neutrální Ganttův diagram s typickým sloupcovým zobrazením. Data projektu lze také importovat z aplikací Excel, Word, Outlook nebo PowerPoint a je také možné data z projektu zpětně exportovat, např. pro zprávu ve formě prezentace PowerPoint.

Dělení projektů

Pro strukturování nebo zobrazení hierarchie v projektu jej lze dále rozdělit na dílčí projekty jako tzv. hlavní projekt v aplikaci Project Standard 2016. Oba formuláře projektu jsou přitom vzájemně propojeny, takže všechny informace z hlavního projektu lze zobrazit i v dílčím projektu. Výhodou je také možnost cíleně delegovat úkoly pro konkrétní úseky, přičemž hlavní projektový manažer má i nadále přístup ke všem částem harmonogramu a má nad nimi kontrolu.

Správa portfolia a řízení zdrojů

Ústřední součástí MS Project 2016 Standard je správa portfolia pomocí Microsoft Project Client: ta umožňuje kdykoli zkontrolovat aktuální stav všech evidovaných projektů a reagovat na případné problémy - např. při dodržování termínů, úzká místa ve zdrojích, překročení rozpočtových cílů atd.. V závislosti na aspektu jsou zde k dispozici také jednotlivá zobrazení nebo pohledy.

S tím úzce souvisí nástroje integrované v MS Project 2016 Standard integrované nástroje pro cílenou správu zdrojů pro řízení různých typů zdrojů. MS Project 2016 je rozlišuje na oblasti "práce", "materiál" a "náklady" - každá z nich má své vlastní vlastnosti, jako je časová dostupnost, finanční limity nákladů nebo využití pracovní síly, což umožňuje jejich ještě přesnější využití. Ty jsou centrálně evidovány ve fondu zdrojů pro všechny projekty, takže je lze lépe přiřadit k jednotlivým projektům a úkolům, což usnadňuje vyhnout se riziku přetížení již od počátku.

Reportování v MS Project Standard 2016

Vytváření smysluplných zpráv je jedním z důležitých úkolů projektového řízení, aby bylo možné dokumentovat úspěšnost projektů, ale také jejich průběh a v případě potřeby je použít jako podklad pro budoucí úkoly. Microsoft Project 2016 k tomuto účelu nabízí různé tabulky, pohledy a šablony sestav, například aby bylo možné porovnat typické hodnoty předchozích výchozích plánů - pro dobu trvání, práce, data zahájení a ukončení nákladů atd. - s aktuálními hodnotami plánu, takže lze okamžitě identifikovat odchylky.

Podobně lze vytvářet grafické přehledy o různých aspektech; ty také nabízejí možnost exportu dat projektu a jejich uložení například do aplikace Excel nebo MS Visio - také jako otočný diagram - pro další zpracování.

Výhodou dynamických zpráv je naopak možnost přímého přizpůsobení změnám v plánování. Lze je také použít v aplikacích Office, jako je PowerPoint, Word nebo Outlook.

Důležitou součástí agilního řízení projektů jsou přehledy o průběhu prací, které jsou k dispozici i v Project 2016 a umožňují porovnávat plánované, zbývající a dokončené práce v rámci projektu.

Požadavky na hardware pro Microsoft Project 2016 Standard

Microsoft Project 2016 Standard je k dispozici ve 32bitové i 64bitové verzi - podle toho se liší i paměťové nároky. Při použití ve spojení se serverem Microsoft Project Server platí také další požadavky na operační systém. Project 2016 podporuje vícedotykové displeje z Windows 8 a je vhodný i pro mobilní použití v koncovém zařízení se systémem iOS nebo Android.

 • Podporované operační systémy: Windows 7 nebo vyšší
 • Podporované serverové operační systémy: Windows 10 Server, Windows Server 2012 R2,
 • Windows Server 2008 R2, Windows Server 2012
 • Procesor: x86 s frekvencí alespoň 1 GHz; x64 s frekvencí alespoň 2 GHz, SSE2
 • Paměť: 1,0 GB RAM (32bitová) nebo 2,0 GB RAM (64bitová)
 • Místo na pevném disku: 3,0 GB
 • Rozlišení: 1 024 x 768 pixelů
 • Grafická karta: DirectX 10

Koupit MS Project 2016 Standard jako použitý software u Wiresoft za nízkou cenu

MS Project 2016 Standard Edition Je nabízen v internetovém obchodě Wiresoft jako použitý software s licencí pro jednoho uživatele - za cenu, která je výrazně nižší než cena nového softwaru - bez přejmenování znamená jakékoli omezení rozsahu funkcí, protože software nepodléhá opotřebení.

Označení této licence MS Project 2016 pro jednoho uživatele v edici Standard jako použitý software je provedeno rozdělením objemové licence tohoto programu dříve používané ve firmě a jejím převedením na jednotlivé licence Rozdělení základní objemové licence také nemá negativní dopad na žádná omezení, nebo znamená právně nedovolenou transakci, protože licence Microsoft Project 2016 Standard nabízená zde společností Wiresoft, stejně jako všechny ostatní licence použitého softwaru Microsoft, pochází od společností se sídlem v EU, takže platí judikatura platná v EU, která jasně stanoví, že obchod s takovým použitým softwarem představuje právní transakci. To bylo také jasně potvrzeno různými soudními rozhodnutími, takže jakákoli rizika odpovědnosti pro vás jako kupujícího jsou spolehlivě vyloučena, zatímco použitý software společnosti Wiresoft je díky kompletní dokumentaci kupujícího nebo prodávajícího také odolný vůči auditu. Kromě výrazně snížené ceny je další výhodou kupní verze její neomezená použitelnost, protože nevznikají žádné další náklady na předplatné.

Ze všech těchto důvodů je nákup softwaru u společnosti Wiresoft pro naše zákazníky vždy bezpečným obchodem, který nabízí pouze výhody! Při nákupu licence MS Project 2016 Standard můžete těžit nejen z výhodné ceny, ale také z bezpečnosti, kterou poskytuje okamžité stažení včetně platného svazkového licenčního klíče pro okamžitou aktivaci licence.

Nákup použitých softwarových licencí, jako je MS Project 2016 nebo jiný software, vám proto nabízí možnost používat exkluzivní a v běžném obchodě nedostupné novější i starší edice samotných programů Microsoft. V obchodě s použitým softwarem Wiresoft tak naleznete i další aplikace společnosti Microsoft, které jsou kompatibilní s MS Project 2016 Standard, jako například Windows 10 a Windows Server 2016. Pokud máte jakékoliv dotazy k MS Project 2016 Standard nebo k jakémukoliv jinému nabízenému programu společnosti Microsoft, stačí využít naši kompetentní radu na chatu nebo e-mailem či telefonicky.

Další odkazy na "MICROSOFT PROJECT 2016 STANDARD"
Hodnocení zákazníků pro "MICROSOFT PROJECT 2016 STANDARD"
Napište recenzi
Recenze budou aktivovány po ověření.

Pole označená * jsou povinná.

Vzal jsem na vědomí nařízení o ochraně osobních údajů.

Kategorie