Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Pomoc s nastavením
+49 69 173261340
 
MICROSOFT PROJECT 2016 PROFESSIONAL
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Každým nákupem u společnosti Wiresoft podpoříte Kinderschutzbund.

MICROSOFT PROJECT 2016 PROFESSIONAL

K dispozici k okamžitému stažení

 • SW10020
 • H30-05613
 • Trvale platné
 • Všechny jazyky
 • EU
P Dostanete Bonusové body
SOFTWARE KE STAŽENÍ + LICENCE
4 009,90 Kč * 4 453,90 Kč * (9,97% uloženo)

včetně DPH.

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Každým nákupem u společnosti Wiresoft podpoříte Kinderschutzbund.


Jste firemní zákazník
nebo máte právní dotazy?

Jsem tu pro vás.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

PODROBNOSTI  
Verze Plná verze
Zařízení 1x
Rozsah dodávky Ke stažení + licence
Střední Ke stažení
Runtime Neomezeně
Jazyky Všechny jazyky
Doba dodání  Několik minut
Systém  Windows (32bit/64bit)
Terminálový server Kompatibilní


Na adrese Project Professional 2016 Edition je nejkomplexnější aplikací této verze, kterou společnost Microsoft vyvinula pro plánování a zajišťování a správu a dokumentaci zejména rozsáhlých projektů ve větších firmách. Výkon funkcí k tomu potřebných byl v edici Pro speciálně optimalizován tak, aby je mohly využívat i větší týmy. Kromě toho nabízí také rozšířené možnosti komunikace prostřednictvím aplikací Skype for Business a MS SharePoint.

V případě dalších dotazů k produktu se obraťte na náš zákaznický servis.

 

Informace o výrobku "MICROSOFT PROJECT 2016 PROFESSIONAL"

MS Project 2016 Professional - kupte si komplexní řešení pro řízení projektů jako použitý software

Project Professional 2016 Edition je nejkomplexnější aplikací této verze, kterou společnost Microsoft vyvinula pro plánování a nasazení, jakož i řízení a dokumentaci zejména velkých projektů ve větších společnostech. Výkon funkcí, které jsou k tomu zapotřebí, byl v edici Pro Edition extra optimalizován, aby ji mohly používat i větší týmy. Kromě toho nabízí také rozšířené možnosti komunikace prostřednictvím služby Skype for Business a MS SharePoint.

Navzdory rozsáhlým funkcím si tento profesionální software pro řízení projektů rychle a intuitivně osvojí i nezkušení uživatelé, jednak proto, že design pracovní plochy aplikace Project 2016 vychází z designu programu Office Excel, a jednak proto, že funkce lze snadno a přímo najít pomocí vyhledávacího asistenta "Řekni mi".

S edicí Project Professional 2016 mohou projektoví manažeři mít neustále přehled o všech fázích a všech zapojených členech týmu, a to i v případě rozsáhlých úkolů. Díky dostupným funkcím a nástrojům pro správu zdrojů, rozpočtů a termínů je tak plánování projektů přehlednější, jejich realizace předvídatelnější a jejich dokumentace informativnější.

Pro které uživatele je Project Professional 2016 Edition určen?

Edice Professional aplikace MS Project 2016 je navržena přesně podle potřeb těch projektových manažerů, kteří plánují a řídí mnoho složitých projektů vyžadujících rozsáhlé využití zdrojů včetně větších týmů, což je situace běžná zejména ve větších firmách a organizacích. Project Professional 2016 proto obsahuje jako základní součást rozšířenou možnost spolupráce prostřednictvím služby Skype for Business a synchronizaci se službou Microsoft SharePoint nebo Microsoft Project Server - pokud jsou rovněž používány ke komunikaci.

Všechny funkce a vlastnosti integrované v Project 2016 Professional navíc nabízejí všechny předpoklady, včetně existujících nástrojů business intelligence, pro úspěšné řízení projektů libovolné velikosti - od plánování a správy, včetně tvorby časových a nákladových plánů, až po vytváření zpráv o všech fázích.

Ve společnosti Wiresoft je verze Microsoft Project 2016 Professional edition s jednou licencí cenově dostupná zejména jako použitý software, takže její nákup je výhodnější zejména pro větší týmy. Vzhledem k tomu, že tato verze běží i pod Windows 7, není nutné kupovat novější operační systém, který však spolu s dalšími edicemi Microsoft Project nebo jinými aplikacemi najdete také v internetovém obchodě Wiresoft software - vždy jako použitý software za výhodných podmínek. Následující přehled ukazuje nejdůležitější funkce edice Project 2016 Professional.

Exkluzivní funkce a vlastnosti edice MS Project 2016 Professional

Edice Pro aplikace MS Project 2016 nabízí řadu funkcí, které poskytují rozhodující přidanou hodnotu potřebnou pro úspěšnou realizaci projektů, zejména pro větší společnosti:

 • Lepší komunikace prostřednictvím Skype for Business : MS Project Professional 2016 je navržen pro použití Skype for Business, který dále optimalizuje komunikaci, a tím i týmovou spolupráci.
 • Synchronizace s aplikací SharePoint : Uživatelé, kteří používají aplikaci MS SharePoint, mohou v aplikaci Project Professional 2016 využívat synchronizaci v reálném čase a také možnost přistupovat k projektům, upravovat seznamy úkolů a aktivit téměř odkudkoli a mít je tak vždy aktuální.
 • Ganttův diagram, na kterém je každý projekt založen, zvýrazňuje jednotlivé cesty úkolů, takže uživatelé jsou vždy informováni o všech jednotlivých úkolech a jejich vztazích nebo důležitosti pro celý projekt.

Mezi další nové funkce a nástroje v MS Project 2016 patří

Práce v prostředí známém z MS Office známé prostředí usnadňuje začátek a intuitivní používání aplikace: Edice Project 2016 se vyznačují zobrazením na ploše analogickým k Office-typickým včetně pásu karet; zejména uživatelé, kteří používají Excel, se proto v Projectu rychle zorientují.

Vytvoření nového projektu je možné několika kliknutími: vždy je k dispozici neutrální Ganttův diagram jako šablona, do které lze importovat projektová data z aplikací Excel, Word, Outlook nebo PowerPoint.

Analogicky k verzi Office stejné generace je i zde k dispozici vyhledávací funkce "Řekni mi, co chceš udělat", která slouží k rychlejšímu nalezení funkcí v rámci složitého systému. K tomuto účelu je k dispozici vstupní pole, do kterého se zadá příslušný hledaný výraz nebo otázka - odpověď se zobrazí jako seznam se všemi odpovídajícími řešeními, včetně popisu postupu. Mezi mnoho dalších funkcí, které jsou v MS Project 2016 k dispozici, patří zejména:

Správa portfolia a zdrojů

Ústřední oblastí úkolů v MS Project 2016 zůstává správa portfolia: aktuální stav všech projektů zadaných do softwaru lze kdykoli zkontrolovat prostřednictvím klienta Microsoft Project, včetně informací o problémech s dodržováním termínů nebo dostupných zdrojů, jako jsou pracovní síly nebo rozpočet. K tomuto účelu nabízí Project 2016 vlastní zobrazení nebo pohledy.

Kromě kontrolních funkcí poskytuje MS Project 2016 Pro také další nástroje pro cílenou správu zdrojů v závislosti na jejich typu. Ty se dělí na "práci", "materiál" a "náklady", což umožňuje lépe zohlednit příslušné charakteristiky nebo jejich kritické body: Lze tak přesněji kontrolovat náklady, časové limity, lidi atd. Ve fondu zdrojů je lze evidovat centrálně a přiřazovat je zvlášť k jednotlivým projektům a sekcím.

Řízení zdrojů / zapojení zdrojů včetně plánování týmu

Nástroj "Zapojení zdrojů" v aplikaci Project 2016 slouží k podrobnému vytváření dohod o zdrojích mezi projektovými manažery a týmy, aby bylo možné včas identifikovat úzká místa jakéhokoli druhu. Integrovaný fond zdrojů lze použít ke správě všech dostupných zdrojů napříč projekty a "Plánovač týmu" lze použít ke koordinaci dostupných kapacit mezi členy týmu zapojenými do projektu.

Více časových os a hierarchií

Díky vylepšeným funkcím časové osy v aplikaci Project 2016 Pro je nyní k dispozici mnohem diferencovanější přehled projektů: pro projekt lze vytvořit více časových os, přičemž každá se zaměřuje na jiný aspekt: například obecnou časovou osu s přehledem všech fází lze doplnit dalším pohledem, který v ní podrobněji zobrazuje konkrétní fázi. Stejně tak lze přidat zobrazení "Milníky". Uživatelé přidávají odpovídající zobrazení jednoduše kliknutím na Ganttův pohled a příslušná nastavení jsou k dispozici prostřednictvím pásu karet.

Kromě toho lze projekty v aplikaci Project 2016 hierarchicky rozdělit na hlavní projekt s dílčími projekty. Toto zobrazení obě úrovně vzájemně propojuje, takže úkoly pro jednotlivé části zůstávají kontrolovatelné: vedoucí projektu má vždy přehled o všech částech harmonogramu, protože všechny informace z hlavního projektu se zobrazují i v podřízeném projektu.

Analýzy "co kdyby"

Kromě plánování a kontroly skutečného průběhu projektu je součástí řízení také vytváření spolehlivých prognóz budoucího průběhu. Project 2016 Professional nabízí k tomuto účelu odpovídající nástroj, s jehož pomocí mohou projektoví manažeři procházet různé scénáře, které slouží k předběžné identifikaci typických problémů, jako jsou úzká místa ve zdrojích nebo napjaté termíny. Kromě analýzy a prezentace odpovídajících progresí představuje analýza "Co kdyby" vhodná řešení, takže se vytváří větší prostor pro činnost.

Profesionální reportování v MS Project 2016

Pravidelné vytváření smysluplných zpráv o konkrétních fázích projektu je jedním z typických úkolů projektového manažera, aby dokumentoval jeho průběh, ale také úspěchy a potíže, a mohl je tak využít i jako podklad pro budoucí podobné úkoly. K tomuto účelu nabízí Microsoft Project 2016 různé šablony a tabulky a také pohledy:

 • Starší výchozí hodnoty plánu - trvání, náklady, termíny atd. - lze porovnat s aktuálními hodnotami plánu projektu a okamžitě identifikovat odchylky.
 • Lze také vytvářet grafické přehledy o jednotlivých aspektech a exportovat data projektu do aplikace Excel nebo MS Visio pro další zpracování.
 • Dynamické sestavy se přímo přizpůsobují změnám v plánování; lze je použít i v aplikacích PowerPoint, Word nebo Outlook.
 • Zprávy o čerpání umožňují porovnávat projekty ve fázi plánování, které ještě nebyly dokončeny, s projekty, které již byly dokončeny.

Hardwarové a další požadavky na Microsoft Project 2016 Professional

Microsoft Project 2016 Professional Edition lze nainstalovat ve 32bitové i 64bitové verzi - v závislosti na verzi platí různé požadavky, včetně paměti. Pro použití se serverem Microsoft Project Server mohou platit určité požadavky na operační systém. Project 2016 podporuje funkci multi-touch pro vhodně vybavené displeje z Windows 8, a je proto vhodný pro mobilní použití na koncovém zařízení se systémem iOS nebo Android.

 • Podporované operační systémy: min. Windows 7 nebo vyšší
 • Podporované serverové operační systémy: alespoň Windows Server 2008 R2, Windows Server 2012, Windows Server 2012 R2 nebo Windows 10 Server
 • Procesor: x86 s frekvencí alespoň 1 GHz; x64 s frekvencí alespoň 2 GHz, SSE2
 • Operační paměť: alespoň 1,0 GB RAM (32 bitů) nebo alespoň 2,0 GB RAM (64 bitů)
 • Místo na pevném disku: alespoň 3,0 GB
 • Rozlišení: alespoň 1 024 x 768 pixelů
 • Grafická karta: DirectX 10

Koupit MS Project 2016 Professional u Wiresoft jako použitý software za nízkou cenu

Licence pro jednoho uživatele edice MS Project 2016 Professional je v internetovém obchodě Wiresoft k dispozici jako použitý software - jeho cena je tak výrazně nižší než u odpovídajícího nového zboží - samotné označení však neznamená žádné omezení rozsahu funkcí, a to nejen proto, že software obecně nepodléhá opotřebení.

Tato licence MS Project 2016 ve verzi Professional pro jednoho uživatele je proto označena jako Použitý software, protože vznikla rozpuštěním hromadné licence téhož programu, která byla dříve používána ve společnosti, a také jejím rozdělením na jednotlivé licence. Rozdělení svazkové licence však nemá žádné negativní účinky ani omezení použitelnosti jednotlivých licencí, ani neznamená právně nedovolený postup, protože všechny takové licence používaného softwaru společnosti Microsoft nabízené společností Wiresoft, stejně jako tato licence Project 2016 Professional, pocházejí od společností se sídlem v EU, které podléhají jurisdikci platné v EU. To jasně říká, že prodej takového použitého softwaru je legální proces, což bylo jasně potvrzeno i různými soudními rozhodnutími; proto je spolehlivě vyloučeno jakékoliv riziko odpovědnosti kupujících, navíc je použitý software od společnosti Wiresoft vždy také auditovatelný díky kompletní dokumentaci předchozích kupujících nebo prodejců příslušného softwaru.

Kromě výrazně snížené ceny jedné licence v podobě nákupní verze je její další výhodou neomezená použitelnost, protože není nutné platit žádné povinné předplatné.

Nákup použitého softwaru od společnosti Wiresoft je proto pro naše zákazníky vždy sázkou na jistotu, která vám může nabídnout jen samé výhody! Při koupi použité licence MS Project 2016 Professional tak můžete těžit nejen z výhodné ceny, ale také z okamžitého stažení a přímé aktivace licence pomocí dodaného platného svazkového licenčního klíče.

Nejen použitá softwarová licence pro MS Project 2016, ale i licence pro mnoho dalších softwarových produktů Microsoft vám proto nabízí levnou alternativu, kdy můžete sami používat mnoho novějších i starších edic programů Microsoft, které nejsou v běžném obchodě k dispozici jako licence pro jednoho uživatele. V obchodě s použitým softwarem Wiresoft najdete také mnoho dalších aplikací Microsoft, které můžete používat společně s MS Project 2016 Professional, například Windows 10 nebo Windows Server 2016. Máte-li jakékoli dotazy týkající se MS Project 2016 Professional nebo jiného zde nabízeného programu Microsoft, jednoduše využijte naši kompetentní radu v chatu nebo e-mailem či telefonicky.

Další odkazy na "MICROSOFT PROJECT 2016 PROFESSIONAL"
Hodnocení zákazníků pro "MICROSOFT PROJECT 2016 PROFESSIONAL"
Napište recenzi
Recenze budou aktivovány po ověření.

Pole označená * jsou povinná.

Vzal jsem na vědomí nařízení o ochraně osobních údajů.

Kategorie