Chat with us, powered by LiveChat
AUTORIZOVANÝ ORIGINÁLNÍ VÝROBEK
DODÁNÍ DO 24 HODIN
PODPORA PROSTŘEDNICTVÍM CHATU, E-MAILU A TELEFONU
BEZPLATNÁ HORKÁ LINKA +4969 - 173261340
 
MICROSOFT PROJECT 2016 PROFESSIONAL

MICROSOFT PROJECT 2016 PROFESSIONAL

6 069,00 Kč *

včetně DPH.

K dispozici k okamžitému stažení


Jste firemní zákazník
nebo máte právní dotazy?

Jsem tu pro vás.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

 • SW10020
 • H30-05613
 • Výhody

  - Rychlé dodání
  - Autorizovaný originální výrobek
  - Odeslání do 24 hodin
  - Chat, e-mailová a telefonická podpora
MS Project 2016 Professional - kupte si komplexní řešení pro řízení projektů jako použitý...více
Informace o výrobku "MICROSOFT PROJECT 2016 PROFESSIONAL"

MS Project 2016 Professional - kupte si komplexní řešení pro řízení projektů jako použitý software

Project Professional 2016 Edition je nejkomplexnější aplikací této verze, kterou společnost Microsoft vyvinula pro plánování a nasazení, správu a dokumentaci zejména rozsáhlých projektů ve větších firmách. Výkon funkcí, které jsou k tomu zapotřebí, byl ve verzi Pro Edition speciálně optimalizován, aby je mohly používat i větší týmy. Kromě toho nabízí také rozšířené možnosti komunikace prostřednictvím Skype for Business a MS SharePoint.

Navzdory rozsáhlým funkcím si tento profesionální software pro řízení projektů rychle a intuitivně osvojí i nezkušení uživatelé, jednak proto, že design pracovní plochy Project 2016 vychází z designu programu Office Excel, a jednak proto, že funkce lze snadno a přímo najít pomocí vyhledávacího asistenta "Řekni mi".

S edicí Project Professional 2016 mají projektoví manažeři vždy přehled o všech fázích a všech zapojených členech týmu, a to i v případě rozsáhlých úkolů. Díky dostupným funkcím a nástrojům pro správu zdrojů, rozpočtů a termínů je tak plánování projektů přehlednější, jejich realizace předvídatelnější a jejich dokumentace informativnější.

Pro které uživatele je Project Professional 2016 Edition určen?

Verze Professional aplikace MS Project 2016 je navržena tak, aby vyhovovala potřebám projektových manažerů, kteří plánují a řídí mnoho složitých projektů vyžadujících rozsáhlé využití zdrojů, včetně větších týmů, což je situace běžná zejména ve větších firmách a organizacích. Project Professional 2016 proto obsahuje jako základní součást rozšířenou možnost spolupráce prostřednictvím Skype for Business a synchronizaci s Microsoft SharePoint nebo Microsoft Project Server - pokud jsou tyto služby rovněž používány ke komunikaci.

Všechny funkce a vlastnosti integrované v Project 2016 Professional navíc nabízejí všechny předpoklady, včetně existujících nástrojů business intelligence, pro úspěšné řízení projektů libovolné velikosti - od plánování přes správu, včetně tvorby časových a nákladových plánů, až po vytváření zpráv o všech fázích.

U společnosti Wiresoft je nákupní verze jedné licence pro Microsoft Project 2016 Professional-Edition cenově výhodná zejména jako použitý software, což činí jeho pořízení ekonomičtějším, zejména pro větší týmy. Vzhledem k tomu, že tato verze běží i pod Windows 7, není nutné kupovat novější operační systém. V internetovém obchodě Wiresoft Software však kromě jiných edic Microsoft Project a dalších aplikací najdete i takové operační systémy - vždy jako použitý software za výhodných podmínek. Následující přehled ukazuje nejdůležitější funkce edice Project 2016 Professional.

Exkluzivní funkce a vlastnosti edice MS Project 2016 Professional

Verze Pro Edition MS Project 2016 nabízí nadstandardní funkce, které poskytují rozhodující přidanou hodnotu potřebnou pro úspěšnou realizaci projektů, zejména pro větší společnosti:

 • Lepší komunikace prostřednictvím Skype for Business : MS Project Professional 2016 je navržen pro použití Skype for Business, který dále optimalizuje komunikaci, a tím i týmovou spolupráci.
 • Synchronizace s aplikací SharePoint : Uživatelé, kteří používají aplikaci MS SharePoint, mohou v aplikaci Project Professional 2016 využívat synchronizaci v reálném čase a možnost přistupovat k projektům, upravovat seznamy úkolů a aktivit téměř odkudkoli a mít je tak vždy aktuální.
 • Ganttův diagram, na kterém je každý projekt založen, zvýrazňuje jednotlivé cesty úkolů, takže uživatelé jsou vždy informováni o všech jednotlivých úkolech a jejich vztazích nebo významu pro celý projekt.

Další nové funkce a nástroje verze MS Project 2016

Práce v prostředí známém z MS Office usnadňuje začátky a intuitivní používání aplikace: Edice Project 2016 se vyznačují obdobou zobrazení typického pro kancelářský balík Office včetně panelu nabídek; zejména uživatelé, kteří používají Excel, se proto v Projectu rychle zorientují.

Vytvoření nového projektu je možné několika kliknutími: vždy je k dispozici neutrální Ganttův diagram jako šablona, do které lze importovat projektová data z aplikací Excel, Word, Outlook nebo PowerPoint.

Analogicky k verzi Office stejné generace je i zde k dispozici funkce vyhledávání "Řekni mi, co chceš udělat", která slouží k rychlejšímu vyhledávání funkcí v rámci složitého systému. K tomuto účelu je k dispozici vstupní pole, do kterého se zadá příslušný hledaný výraz nebo otázka - odpověď se zobrazí jako seznam se všemi odpovídajícími řešeními, včetně popisu postupu. Mezi mnoho dalších funkcí, které jsou v MS Project 2016 k dispozici, patří zejména:

Správa portfolia a zdrojů

Ústřední oblastí úkolů MS Project 2016 zůstává správa portfolia: Prostřednictvím klienta Microsoft Project lze kdykoli zkontrolovat aktuální stav všech projektů zadaných v softwaru, včetně indikací problémů s dodržováním termínů nebo dostupných zdrojů, jako jsou pracovní síly nebo rozpočet. Projekt 2016 má pro tento účel vlastní zobrazení a pohledy.

Kromě kontrolních funkcí poskytuje MS Project 2016 Pro také další nástroje pro cílenou správu zdrojů podle typu. Ty se dělí na oblasti "práce", "materiál" a "náklady", přičemž se lépe zohledňují příslušné charakteristiky nebo jejich kritické body: Lze tak ještě přesněji kontrolovat náklady, časové limity, lidi atd. Ve fondu zdrojů je lze evidovat centrálně a přiřazovat je zvlášť k jednotlivým projektům a sekcím.

Řízení zdrojů / zapojení zdrojů včetně plánování týmu

Nástroj "Zapojení zdrojů" v aplikaci Project 2016 slouží k podrobnému vytváření dohod o zdrojích mezi projektovými manažery a týmy, aby bylo možné včas identifikovat úzká místa jakéhokoli druhu. Integrovaný fond zdrojů lze použít ke správě všech dostupných zdrojů napříč projekty a plánovač týmů lze použít ke koordinaci dostupných kapacit mezi členy týmu zapojenými do projektu.

Více časových os a hierarchií

Díky vylepšeným funkcím časové osy v aplikaci Project 2016 Pro je nyní k dispozici mnohem diferencovanější přehled projektů: pro projekt lze vytvořit několik časových os, z nichž každá se zaměřuje na jiný aspekt: např. obecnou časovou osu s přehledem všech fází lze doplnit dalším pohledem, který podrobněji zobrazuje konkrétní fázi. Stejně tak lze přidat zobrazení "milníků". Uživatelé přidávají odpovídající zobrazení jednoduše kliknutím na Ganttův pohled a příslušná nastavení jsou k dispozici prostřednictvím pásu karet.

Kromě toho lze projekty v aplikaci Project 2016 hierarchicky rozdělit na hlavní projekt s dílčími projekty. Toto zobrazení propojuje obě úrovně navzájem, takže úkoly pro jednotlivé části zůstávají kontrolovatelné: vedoucí projektu má vždy přehled o všech částech harmonogramu, protože všechny informace z hlavního projektu se zobrazují i v podřízeném projektu.

Analýzy "co kdyby"

Kromě plánování a kontroly skutečného průběhu projektu je součástí řízení také vytváření spolehlivých předpovědí o jeho budoucím průběhu. Project 2016 Professional nabízí k tomuto účelu odpovídající nástroj, s jehož pomocí mohou projektoví manažeři procházet různé scénáře, které slouží k předběžné identifikaci typických problémů, jako jsou úzká místa ve zdrojích nebo napjaté termíny. Kromě analýzy a prezentace odpovídajících progresí představuje analýza "co kdyby" vhodná řešení, takže se vytváří větší prostor pro činnost.

Profesionální reportování v MS Project 2016

Pravidelné vytváření smysluplných zpráv o určitých fázích projektu je jedním z typických úkolů projektového manažera s cílem dokumentovat jeho průběh, ale také úspěchy a potíže, aby mohly být použity jako základ pro podobné úkoly v budoucnosti. Microsoft Project 2016 k tomuto účelu nabízí různé šablony a tabulky a také pohledy:

 • Starší výchozí hodnoty plánu - trvání, náklady, termíny atd. - lze porovnat s aktuálními hodnotami plánu projektu a okamžitě identifikovat odchylky.
 • Lze také vytvářet grafické přehledy o jednotlivých aspektech a exportovat data projektu do aplikace Excel nebo MS Visio pro další zpracování.
 • Dynamické sestavy se přímo přizpůsobují změnám v plánování; lze je použít i v aplikacích PowerPoint, Word nebo Outlook.
 • Zprávy o čerpání umožňují porovnávat projekty ve fázi plánování, které ještě nejsou dokončeny, s projekty, které již byly dokončeny.

Hardwarové a další požadavky na Microsoft Project 2016 Professional

Microsoft Project 2016 Professional Edition lze nainstalovat ve 32bitové i 64bitové verzi - v závislosti na verzi se liší požadavky, např. na operační paměť. Pro použití společně se serverem Microsoft Project Server mohou platit určité požadavky na operační systém. Project 2016 podporuje funkci multi-touch pro vhodně vybavené displeje ze systému Windows 8, a je proto vhodný pro mobilní použití na koncovém zařízení se systémem iOS nebo Android.

 • Podporované operační systémy: minimálně Windows 7 nebo novější
 • Podporované serverové operační systémy: alespoň Windows Server 2008 R2, Windows Server 2012, Windows Server 2012 R2 nebo Windows 10 Server
 • Procesor: x86 s frekvencí alespoň 1 GHz; x64 s frekvencí alespoň 2 GHz, SSE2
 • Paměť: alespoň 1,0 GB RAM (32 bitů) nebo alespoň 2,0 GB RAM (64 bitů)
 • Místo na pevném disku: alespoň 3,0 GB
 • Rozlišení: alespoň 1 024 x 768 pixelů
 • Grafická karta: DirectX 10

Koupit MS Project 2016 Professional u Wiresoft jako použitý software za výhodnou cenu

Licence pro jednoho uživatele edice MS Project 2016 Professional je v internetovém obchodě Wiresoft k dispozici jako použitý software - jeho cena je výrazně nižší než u odpovídajícího nového produktu - samotné označení však neznamená žádné omezení v rozsahu funkcí, a to nejen proto, že software obecně nepodléhá opotřebení.

Tato licence MS Project 2016 ve verzi Professional pro jednoho uživatele je proto označena jako použitý software, protože vznikla rozpuštěním hromadné licence téhož programu, která byla dříve používána ve společnosti, a jejím rozdělením na jednotlivé licence. Rozdělení objemové licence však nemá žádné negativní účinky ani omezení použitelnosti jednotlivých licencí, ani nepředstavuje právně neautorizovaný proces, protože všechny takové licence používaného softwaru společnosti Microsoft nabízené společností Wiresoft, stejně jako tato licence Project 2016 Professional, pocházejí od společností se sídlem v EU, které podléhají jurisdikci platné v EU. To jasně říká, že prodej takového použitého softwaru je legální proces, což bylo jasně potvrzeno i různými soudními rozhodnutími; proto je spolehlivě vyloučeno případné riziko odpovědnosti pro kupující, navíc je použitý software od společnosti Wiresoft vždy odolný vůči auditu díky kompletní dokumentaci předchozích kupujících nebo prodejců příslušného softwaru.

Kromě výrazně snížené ceny jedné licence v podobě nákupní verze nabízí tato verze také další výhodu v podobě neomezené doby používání, protože není spojena s povinným předplatným.

Nákup použitého softwaru od společnosti Wiresoft je proto pro naše zákazníky vždy sázkou na jistotu, která vám může nabídnout jen samé výhody! Při nákupu použité licence MS Project 2016 Professional můžete využít nejen speciální cenu, ale také okamžité stažení a přímou aktivaci licence pomocí dodaného platného svazkového licenčního klíče.

Nejen použitá softwarová licence pro MS Project 2016, ale i pro mnoho dalších softwarových produktů společnosti Microsoft vám proto nabízí levnou alternativu, kdy můžete sami používat mnoho novějších i starších edic programů Microsoft, které nejsou v běžném obchodě k dispozici jako licence pro jednoho uživatele. V obchodě s použitým softwarem Wiresoft Software Shop najdete také mnoho dalších aplikací Microsoft, které můžete používat společně s MS Project 2016 Professional, například Windows 10 nebo Windows Server 2016. Máte-li jakékoli dotazy týkající se MS Project 2016 Professional nebo jiného programu Microsoft, který zde nabízíme, jednoduše využijte naši kompetentní radu v chatu nebo e-mailem či telefonicky.

Čtěte, pište a diskutujte o recenzích...více
Hodnocení zákazníků pro "MICROSOFT PROJECT 2016 PROFESSIONAL"
Napište recenzi
Recenze budou aktivovány po ověření.

Pole označená * jsou povinná.

Vzal jsem na vědomí nařízení o ochraně osobních údajů.

Naposledy zobrazené