Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Pomoc s nastavením
+49 69 173261340
 
MICROSOFT PROJECT 2021 PROFESSIONAL
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Každým nákupem u společnosti Wiresoft podpoříte Kinderschutzbund.

MICROSOFT PROJECT 2021 PROFESSIONAL

K dispozici k okamžitému stažení

 • SW10447
 • H30-05939
 • Trvale platné
 • Všechny jazyky
 • EU
P Dostanete Bonusové body
SOFTWARE KE STAŽENÍ + LICENCE
10 501,90 Kč * 11 667,90 Kč * (9,99% uloženo)

včetně DPH.

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Každým nákupem u společnosti Wiresoft podpoříte Kinderschutzbund.


Jste firemní zákazník
nebo máte právní dotazy?

Jsem tu pro vás.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

PODROBNOSTI  
Verze Plná verze
Zařízení 1x
Rozsah dodávky Ke stažení + licence
Střední Ke stažení
Runtime Neomezeně
Jazyky Všechny jazyky
Doba dodání  Několik minut
Systém  Windows (32bit/64bit)
Terminálový server Kompatibilní


S aplikací Project 2021 Professional vydala společnost Microsoft aktuální verzi všestranného softwaru, který je jako systém pro řízení projektů nepostradatelný zejména pro větší firmy a organizace: nabízí množství praktických podnikových funkcí pro plánování, řízení a monitorování projektů, a splňuje tak typické požadavky Enterprise řízení projektů (EPM) i řízení požadavků, více projektů a portfolia. Project 2021 Professional poskytuje také cenné služby v oblasti řízení rizik a dokumentů, stejně jako v oblasti centrálního plánování zdrojů a evidence času a řízení přístupu; v neposlední řadě je prakticky nepostradatelný pro komplexní reporting prostřednictvím Microsoft SQL Serveru. Nová verze Project 2021 Professional byla také optimalizována pro bezproblémovou kompatibilitu s mnoha dalšími aplikacemi společnosti Microsoft i cloudovými službami.

V případě dalších dotazů k produktu se obraťte na náš zákaznický servis.

Informace o výrobku "MICROSOFT PROJECT 2021 PROFESSIONAL"

Microsoft Project 2021 Professional - nová profesionální verze osvědčeného softwaru pro řízení projektů

Společnost Microsoft vydala aktuální verzi všestranného softwaru Project 2021 Professional, který je nepostradatelný jako systém pro řízení projektů zejména pro větší společnosti a organizace: nabízí množství praktických podnikových funkcí pro plánování, řízení a monitorování projektů, a splňuje tak typické požadavky na řízení podnikových projektů (EPM) i na řízení požadavků, více projektů a portfolia. Project 2021 Professional poskytuje také cenné služby v oblasti řízení rizik a dokumentů, centrálního plánování zdrojů a evidence času a řízení přístupu; v neposlední řadě je prakticky nepostradatelný pro komplexní reporting prostřednictvím Microsoft SQL Serveru. Nová verze Project 2021 Professional byla také optimalizována pro bezproblémovou kompatibilitu s mnoha dalšími aplikacemi společnosti Microsoft i cloudovými službami.

Stejně jako jeho předchůdce MS Project 2021 slouží k zahájení, plánování, monitorování, kontrole, realizaci a úspěšnému dokončení projektů  a typických skupin procesů v souladu se standardem PMI. Splňuje tak všechny důležité a nezbytné požadavky pro úspěšné dosažení cílů projektu a nabízí také možnosti analýzy a rozdělení rozhodujících konkurenčních faktorů firem: Kromě plánování zdrojů z hlediska rozsahu i časové náročnosti a rozdělení potřebných úkolů lze také poskytnout přesné informace o využití, požadovaných kapacitách nebo kompetencích a skutečném úsilí ve vztahu k nákladům a rozpočtu.

Microsoft Project 2021 Professional již najdete v obchodě Wiresoft Software Shop jako použitý software v trvalé verzi nebo nákupní licenci - za nižší cenu než nové zboží. Nejlépe je ihned kontaktovat náš tým a zjistit, kdy si můžete novou verzi Project, stejně jako ostatní edice Microsoft Project 2021, stáhnout. V následujícím přehledu jsou uvedeny všechny již známé funkce této edice, včetně exkluzivních funkcí, které jsou vám k dispozici pouze ve verzi Professional.

Exkluzivní funkce v edici MS Project 2021 Professional

Verze MS Project 2021 Professional se od verze Standard liší tím, že nabízí různé exkluzivní funkce, které jsou důležité zejména pro řízení projektů ve větších firmách: Project 2021 Professional také spolupracuje s MS SharePoint a MS Project Server pro komplexnější komunikaci a existuje také možnost používat software ve spojení s Project Online. Mnoho existujících šablon a často používaných plánovacích nástrojů zvyšuje produktivitu týmů. Plánovač týmu navíc nabízí vylepšený přehled.

Komplexní správa portfolia

Vylepšená správa portfolia v MS Project 2021 Professional pomáhá, zejména u mnoha projektů, mít vždy přehled a rychle rozpoznat, zda probíhají podle plánu, nebo zda dochází ke zpoždění. Diferencované zobrazení rozvrhů, včetně správy rozpočtu, poskytuje osobám s rozhodovací pravomocí komplexní přehled. Bezproblémová integrace do Power BI navíc poskytuje funkce pro analýzu kritických situací, které zahrnují i návrhy řešení.

Jasnější správa zdrojů

MS Project 2021 Professional obsahuje výkonné nástroje pro ještě přehlednější plánování a řízení podnikových zdrojů. Zejména klasické typy zdrojů, jako jsou "práce", "materiál" a "náklady", lze s jejich pomocí ještě lépe kalkulovat a efektivněji využívat. Pro plánování napříč projekty je lze zaznamenat do fondu zdrojů a přiřadit ke konkrétním jednotlivým úkolům. V úvahu se berou také časová omezení a případné přetížení. Přehledné zobrazení v záznamu úkolů a času umožňuje nezávisle aktualizovat všechny jednotlivé fáze; navíc příslušná cesta úkolu vyznačená v Ganttově diagramu vždy ukazuje aktuální stav. Prostřednictvím kontextového uživatelského rozhraní lze všechny úkoly organizovat jednotlivě a v případě potřeby je vzájemně propojovat, přičemž lze vytvářet i časové osy.

Další důležité funkce v MS Project Professional 2021

MS Project Professional 2021 má co nabídnout i po vizuální stránce: Přehledné zobrazení na pracovní ploše usnadňuje přístup k mnoha funkcím, které také optimalizují snadnější sledování projektů pomocí Ganttových diagramů, kontrolu a vizualizaci procesů ve vztahu k harmonogramům a pomocí přizpůsobitelných sestav vizualizaci projektových dat, čímž se zlepšuje komunikace v týmu a pracovní postupy.

Rychlé vytvoření projektu

Nový projekt lze v aplikaci Project 2021 Professional vytvořit několika kliknutími: K tomuto účelu lze použít předdefinované šablony i prázdný Ganttův diagram. Stávající data lze importovat z aplikace Excel nebo SharePoint.

Aby bylo možné vizualizovat projektová data ve formě zpráv a sdílet tak informace o stavu projektu s ostatními členy týmu, jsou zde k dispozici také sady šablon typických zpráv, které lze dále doplnit obrázky, diagramy a animacemi.

Výhradně v MS Project Professional 2021 jsou zde k dispozici také šablony standardních burndown reportů, které se používají v agilním řízení projektů, zejména Scrumu, aby bylo možné porovnat plánované a dokončené a otevřené fáze projektu.

Na časové ose se zobrazuje průběh jednotlivých úkolů

MS Project Professional 2021 obsahuje možnost označit sloupce časové osy, aby byly pro ostatní srozumitelnější, a tím ještě lépe informovat o průběhu projektu: Průběh úkolu se tak může zobrazovat přímo na jednotlivých úkolech, čímž se zlepší informační obsah plánů včetně aktuálního stavu.

Použití kolektivních úloh při vyhledávání

V MS Project Professional 2021 usnadňuje vyhledání konkrétního úkolu pole "název kolektivního úkolu" ve větším seznamu v rámci celkového plánu projektu, protože obsahuje názvy všech kolektivních úkolů, které jsou přiřazeny k příslušným úkolům. Přehlednost struktury projektu lze zlepšit také zobrazením názvů bezprostředních kolektivních úkolů přiřazených k příslušným zdrojům; navíc lze do oblasti tabulky v zobrazení "Zdroj: Využití" přidat pole "Název kolektivního úkolu", které je určeno pouze pro čtení.

Snadné propojení úloh

V aplikaci MS Project Professional 2021 lze jednotlivé úkoly vzájemně propojovat obzvlášť snadno. Zatímco dříve bylo pro vytvoření odkazu nutné znát ID úkolu, nyní stačí vybrat příslušnou buňku ve sloupci "Předchůdce" a zobrazit seznam všech úkolů pro daný projekt pomocí zobrazené šipky. Hierarchie úloh také odpovídá definované posloupnosti v projektu, takže uživatelé musí pouze přejít na hledanou úlohu a aktivovat příslušné zaškrtávací políčko. Podobně lze k tomuto účelu použít i sloupec "Nástupce".

Přístupnost v MS Project 2021 Professional

Project 2021 Professional Edition obsahuje také řadu optimalizací přístupnosti, které usnadňují jak vlastní práci uživatele, tak komunikaci s kolegy se zdravotním postižením. Řada funkcí pro zpřístupnění je v MS Project 2021 aktivována již ve výchozím nastavení: např. v zobrazení sloupců lze pomocí tlačítka "Zoom" upravit stupeň měřítka tak, aby se časové okno sloupce zobrazilo větší. Totéž platí pro tlačítka na pásu nabídek, která lze zvětšit, aby byly symboly a funkce lépe rozpoznatelné. Analogicky k funkci "Zoom" lze ke zvětšení zobrazení použít funkci "Screen Magnifier". Pro zvýšení kontrastu lze také upravit barvu textu a vytvořit pro něj uživatelsky definovanou barevnou paletu, stejně jako změnit písmo a jeho velikost.

Všechny základní funkce v MS Project 2021 lze vyvolat také pomocí klávesových zkratek. Microsoft Active Accessibility (MSAA) se zde používá jako vstupní pomůcka a pro zobrazování informací. Některé oblasti v aplikaci Project 2021 Professional lze také ovládat pomocí rozpoznávání řeči v systému Windows nebo je lze předčítat pomocí hlasového výstupu.

Aktivovaná kontrola pravopisu nejenže automaticky opravuje pravopisné a překlepové chyby, ale dokáže také automaticky doplňovat různé položky ve sloupci. Často používané, dokonce i složité procesy lze automatizovat pomocí maker a urychlit tak dokončení standardních úkolů v projektu.

Požadavky na hardware pro Microsoft Project 2021 Professional

Vzhledem k tomu, že MS Project Server Professional je servisní aplikací serveru SharePoint společnosti Microsoft, lze verzi Professional Edition 2021 pravděpodobně aktivovat pouze pro verzi Enterprise příslušného serveru MS SharePoint Server. Stejně jako dříve se základní jazyk automaticky přizpůsobí oběma aplikacím.

Dále budou pravděpodobně platit následující minimální požadavky; v závislosti na použití dalších aplikací nebo programů může být nutné zohlednit další požadavky:

 • Operační systémy: Windows 10, Windows Server 2019/2021
 • Procesor: min. 1,6 GHz, dvoujádrový (32 nebo 64 bitů)
 • Paměť RAM: 2 GB RAM (32 bitů) nebo 4 GB RAM (64 bitů)
 • Místo na pevném disku: 4 GB
 • Rozlišení obrazovky: 1 280 x 768 pixelů
 • Grafická karta: DirectX 10

V případě dotazů se obraťte na tým společnosti Wiresoft.

Koupit Microsoft Project 2021 Professional v obchodě Wiresoft Software Shop

Nový MS Project 2021 Professional Edition je již k dispozici u společnosti Wiresoft jako použitá jednotlivá licence - to znamená, že cena je nižší než u nového softwaru. Při nákupu použitého softwaru pro Microsoft Project 2021 Professional u společnosti Wiresoft můžete vždy využít následujících výhod:

 • Ihned po zakoupení máte aplikaci MS Project 2021 Professional k dispozici prostřednictvím elektronické dodávky softwaru (ESD).
 • MS Project 2021 Professional, stejně jako všechny ostatní použité licence Microsoft nabízené k prodeji u společnosti Wiresoft, nejsou ani omezeně platné, ani pouze omezené testovací verze, ani neobsahují již aktivovaný licenční klíč, ale jedná se o softwarový produkt autorizovaný pouze pro vás.
 • Obdržíte jednu licenci MS Project 2021 Professional, která byla dříve zakoupena a dále prodána evropskou společností. Při dalším prodeji je tato licence MS Project 2021 Professional označena jako použitá bez označení "used", které by znamenalo omezení funkčnosti softwaru Project.
 • Pokud měl původní kupující již tento software Microsoft Project nainstalovaný, byl při prodeji společnosti Wiresoft opět odstraněn, takže daná softwarová licence je opět 100% volně k dispozici.
 • Všechny tyto použité licence zakoupené od společnosti Wiresoft jsme před prodejem také zkontrolovali, zda jsou plně použitelné.
 • Právním základem pro další prodej použitého softwaru Microsoft Project jsou platné právní předpisy, které povolují prodej a nákup i používání tohoto softwaru.
 • Při nákupu licence u společnosti Wiresoft si proto můžete být jisti, že kupujete a používáte legální a originální produkt společnosti Microsoft pro Project 2021.

Máte-li jakékoli další dotazy týkající se nákupu licence Microsoft Project 2021 Professional jako použitého softwaru nebo jiné edice MS Project 2021, jakož i starších verzí MS Project nebo jiného softwaru Microsoft, kontaktujte nás prosím e-mailem, telefonicky nebo prostřednictvím chatu.

Další odkazy na "MICROSOFT PROJECT 2021 PROFESSIONAL"
Hodnocení zákazníků pro "MICROSOFT PROJECT 2021 PROFESSIONAL"
Napište recenzi
Recenze budou aktivovány po ověření.

Pole označená * jsou povinná.

Vzal jsem na vědomí nařízení o ochraně osobních údajů.

MICROSOFT ACCESS 2019 MICROSOFT ACCESS 2019
1 219,90 Kč *
Kategorie