Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Pomoc s nastavením
+49 69 173261340
 
MICROSOFT PROJECT 2021 STANDARD
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Každým nákupem u společnosti Wiresoft podpoříte Kinderschutzbund.

MICROSOFT PROJECT 2021 STANDARD

K dispozici k okamžitému stažení

 • SW10446
 • 076-05905
 • Trvale platné
 • Všechny jazyky
 • EU
P Dostanete Bonusové body
SOFTWARE KE STAŽENÍ + LICENCE
7 215,90 Kč * 8 016,90 Kč * (9,99% uloženo)

včetně DPH.

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Každým nákupem u společnosti Wiresoft podpoříte Kinderschutzbund.


Jste firemní zákazník
nebo máte právní dotazy?

Jsem tu pro vás.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

PODROBNOSTI  
Verze Plná verze
Zařízení 1x
Rozsah dodávky Ke stažení + licence
Střední Ke stažení
Runtime Neomezeně
Jazyky Všechny jazyky
Doba dodání  Několik minut
Systém  Windows (32bit/64bit)
Terminálový server Kompatibilní


Project 2021 Standard je nejnovější verze univerzálního softwaru pro řízení projektů od společnosti Microsoft, který je určen především pro malé a střední podniky a osoby samostatně výdělečně činné k navrhování, řízení a konečnému zdokumentování obchodních projektů. Za tímto účelem aplikace nabízí komplexní funkce, které jsou nezbytné pro diferencované řízení všech fází a součástí. K tomuto účelu je k dispozici také mnoho typických šablon, z nichž lze vybírat a které znázorňují všechny podstatné procesy, jež hrají důležitou roli při řízení všech úkolů a fází, které vznikají, doplněné mnoha praktickými funkcemi, které umožňují efektivní způsob práce na jednom nebo více projektech.

V případě dalších dotazů k produktu se obraťte na náš zákaznický servis.

Informace o výrobku "MICROSOFT PROJECT 2021 STANDARD"

MS Project 2021 Standard - nejnovější verze softwaru pro řízení projektů jako verze k zakoupení

Project 2021 Standard je nejnovější verzí univerzálního softwaru pro řízení projektů společnosti Microsoft, který je určen především malým a středním podnikům a osobám samostatně výdělečně činným k navrhování, řízení a konečnému dokumentování obchodních projektů. Za tímto účelem aplikace nabízí komplexní funkce, které jsou nezbytné pro diferencované řízení všech fází a komponent. K tomuto účelu je k dispozici také mnoho typických šablon, které zobrazují všechny podstatné procesy, jež hrají důležitou roli při řízení všech úkolů a fází, které vznikají, doplněné o mnoho praktických funkcí, které umožňují efektivní způsob práce na jednom nebo více projektech.

MS Project 2021 Standard Edition tak splňuje všechny požadavky na úspěšnou správu portfolia, rizik a dokumentů, včetně centrální správy zdrojů a evidence času. Předinstalované Ganttovy diagramy s několika integrovanými harmonogramy, které mimo jiné umožňují rychlejší pochopení různých vztahů mezi úkoly, nabízejí přehlednost, zejména u složitých projektů; pro podávání zpráv o aktuálním stavu a po dokončení jsou k dispozici také integrované zprávy, které přehledně poskytují zásadní zjištění a informace při komunikaci s ostatními účastníky.

Pro jakou cílovou skupinu byl vyvinut standard MS Project 2021?

Standardní edice Microsoft Project 2021 byla vyvinuta zejména pro ty uživatele, kteří obvykle sami navrhují různé projekty a řídí je ve všech fázích a detailech, což je častý případ živnostníků i malých a středních firem. Stejně jako dřívější verze nenabízí tato standardní edice MS Project integrovanou synchronizaci s Microsoft SharePoint nebo Project Serverem, ale má všechny potřebné funkce - včetně nástrojů business intelligence - pro řízení typických oblastí plánování a řízení projektů: tvorbu harmonogramů projektů, plánování nákladů, diferencovanou správu úkolů a průběžné a závěrečné výkazy.

Wiresoft již nabízí Microsoft Project 2021 Standard Edition jako použitý software ve formě jedné licence jako nákupní verzi - a za výrazně nižší cenu - kontaktujte náš tým a okamžitě zjistěte, kdy bude k dispozici pro vás.

V internetovém obchodě Wiresoft Software se také dozvíte o všech dalších aplikacích společnosti Microsoft, které můžete zakoupit také jako použitý software nabízený za sníženou cenu, a také o programech společnosti Microsoft kompatibilních s Project 2021 Standard, jako je například Windows 10. Následující přehled vás informuje o nejdůležitějších optimalizacích a funkcích nové verze MS Project 2021 Standard Edition.

Co umí MS Project 2021 Standard?

Po vizuální stránce již Project 2021 Standard nabízí přehlednější a soustředěnější rozhraní plochy, které se odlišuje od starších verzí. Volitelně jsou zde k dispozici provedení "barevné", "tmavě šedé" a "bílé", která jsou známá také z Office, přičemž zejména poslední jmenované provedení umožňuje soustředěnou pracovní atmosféru.

Nové projekty mohou v MS Project 2021 Standard vytvořit několika kliknutími i nezkušení uživatelé, protože je k dispozici velký výběr typických šablon pro běžné typy projektů; profesionálové mohou alternativně použít i neutrální, prázdný Ganttův diagram. Data a seznamy úkolů lze do aplikace Project snadno importovat z aplikací Excel, Word, Outlook nebo PowerPoint, přičemž se zachová příslušné formátování a osnovy.

Snadnější vytváření projektů v aplikaci Project 2021 Standard

Kromě standardních šablon a prázdného Ganttova diagramu (sloupcového zobrazení) je v Project 2021 Standard k dispozici mnoho dalších šablon, jako je síťový diagram (vývojový diagram) pro speciální projekty, dále zobrazení jako formulář, list (tabulka) nebo v závislosti na použití (sloupce) pro zobrazení projektu, jakož i další rozsáhlé možnosti, jako jsou různé filtry pro přehledné zobrazení jednotlivých úkolů a zdrojů včetně jejich vazeb a také přiřazení v závislosti na požadovaném aspektu.

Strukturování a propojení projektových úkolů

V aplikaci Project 2021 Standard lze úkoly importovat do sloupcového diagramu také pomocí masky úkolu, která podporuje i současné přidání několika úkolů včetně přiřazení příslušných zdrojů a vztahů. Úkoly lze například vzájemně propojit pomocí rozevírací nabídky a tato možnost je k dispozici také prostřednictvím pole "Společný název úkolu" v tabulce úkolů. Pro každou časovou osu lze samostatně zadat počáteční a koncové datum. Sloupce časové osy lze označit a zobrazit průběh úkolu, což umožňuje lepší přehlednost příslušných úkolů.

Pro zobrazení hierarchie v rámci projektu lze také jednotlivým úkolům pomocí klávesy Tabulátor přidělit kladné nebo záporné odsazení; změny se pak automaticky aplikují na všechny příslušné úkoly, což je důležité zejména pro složitější harmonogramy projektů. Jednotlivé úkoly v projektu lze také libovolně propojit a zobrazit je ve vzájemném vztahu. K tomu stačí vybrat příslušnou buňku ve sloupci "Předchůdce", aby se zobrazily všechny související úkoly a aktivoval se příslušný úkol.

Další důležité oblasti v MS Project Standard 2021

MS Project 2021 Standard má také všechny osvědčené funkce pro správu portfolia, stejně jako správu zdrojů a vytváření sestav, v některých případech s dalšími optimalizacemi.  

Správa portfolia

V rámci správy portfolia, jedné z nejdůležitějších součástí standardu MS Project 2021, jsou všechny projekty evidovány a je sledován jejich průběh. Projektoví manažeři tak mají vždy přehled o aktuálním stavu a mohou okamžitě reagovat, pokud projekt neprobíhá podle plánu, např. pokud některé úkoly ještě nebyly splněny podle harmonogramu, náklady se vymykají kontrole nebo nejsou k dispozici zdroje či jich je nedostatek. Díky nezávislé aktualizaci lze aktuální stav zobrazit okamžitě jediným kliknutím.

Díky propojení s Power BI má správa rozpočtu v MS Project 2021 Standard Edition podrobné možnosti zobrazení pro analýzu, včetně návrhů na zlepšení.

Správa zdrojů

Správa zdrojů v MS Project 2021 Standard umožňuje díky integrovaným nástrojům a funkcím detailní, přehlednější, a tedy efektivnější plánování a správu zapojených zdrojů. Zde jsou jednotlivé typy rozlišeny podle "práce", "materiálu" a "nákladů", které jsou centrálně řízeny prostřednictvím fondu zdrojů, zejména pro plánování napříč projekty, a přesně přiřazeny k jednotlivým úkolům; to umožňuje zohlednit omezení jejich časové dostupnosti i limity nákladů a vyhnout se rizikům týkajícím se využití pracovní síly a přetížení.

Reportování v MS Project Standard 2021

Důležitým aspektem agilního řízení projektů je zejména vytváření zpráv pro vizualizaci projektových dat pro konkrétní účely - pro ilustraci stavu probíhajícího projektu nebo pro sdílení důležitých poznatků s ostatními po jeho dokončení. Uživatelé najdou v aplikaci Project 2021 Standard výběr typických šablon zpráv pro nejběžnější typy projektů, které lze dále rozšířit o grafiku, obrázky a grafy. Kromě formátů, jako je Project 2007, lze data projektu zpřístupnit také ve formátech .PDF, .XPS, .CSV, .XML a sešitech Microsoft Excel.

Požadavky na hardware pro Microsoft Project 2021 Standard

Předpokládá se, že pro tuto verzi Microsoft Project 2021 Standard budou platit následující minimální požadavky; v závislosti na použití dalších aplikací nebo programů může být nutné zvážit další požadavky:

 • Operační systémy: Windows 10, Windows 11, Windows Server 2019/2022
 • Procesor: min. 1,6 GHz, dvoujádrový (32 nebo 64 bitů)
 • Paměť RAM: 2 GB RAM (32 bitů) nebo 4 GB RAM (64 bitů)
 • Místo na pevném disku: 4 GB
 • Rozlišení obrazovky: 1 280 x 768 pixelů
 • Grafická karta: DirectX 10
 • Speciální funkce pro správu souborů v cloudu mohou vyžadovat OneDrive, OneDrive for Business nebo SharePoint

Máte-li jakékoli dotazy nebo potřebujete-li další podrobnosti o Microsoft Project 2021 Standard Edition, obraťte se na člena týmu společnosti Wiresoft.

Koupit Microsoft Project 2021 Standard v obchodě Wiresoft Software Shop

Nový MS Project 2021 Standard Edition je již k dispozici v obchodě Wiresoft Software Shop jako použitá jednotlivá licence - cena je tedy nižší než cena odpovídajícího nového softwaru této edice. Při nákupu použitého softwaru Microsoft Project 2021 Standard můžete u společnosti Wiresoft využít těchto výhod:

 • Právním základem pro další prodej použitého softwaru Microsoft Project jsou platné právní předpisy, které povolují prodej a nákup, jakož i používání tohoto softwaru Project.
 • Při nákupu od společnosti Wiresoft získáte jednu licenci MS Project 2021 Standard, která byla dříve zakoupena a dále prodána evropskou společností. Při dalším prodeji je tato licence MS Project 2021 Standard označena jako použitá, aniž by slovo "použitá" znamenalo jakékoli omezení funkčnosti softwaru Project nebo že tato licence byla skutečně použita.
 • Pokud již původní kupující tuto licenci nebo software Microsoft Project Standard nainstaloval a aktivoval, byla tato licence při prodeji společnosti Wiresoft opět smazána, takže daná softwarová licence je opět 100% volně k dispozici.
 • MS Project 2021 Standard ani jiné použité licence Microsoft nabízené k prodeji u společnosti Wiresoft nejsou ani omezeně použitelné nebo časově omezené testovací verze, ani neobsahují již aktivovaný licenční klíč, ale jedná se o softwarový produkt, který je po zakoupení autorizován pouze pro vás.
 • Všechny tyto použité licence zakoupené od společnosti Wiresoft jsme před prodejem také otestovali z hlediska jejich plné použitelnosti.
 • Ihned po úspěšném dokončení nákupu máte aplikaci MS Project 2021 Standard k dispozici prostřednictvím elektronické dodávky softwaru (ESD).
 • To znamená, že když si koupíte licenci u společnosti Wiresoft, můžete si být jisti, že kupujete a používáte legální a originální produkt Microsoft Standard Edition of Project 2021.

Máte-li jakékoli další dotazy týkající se nákupu použité licence Microsoft Project 2021 Standard jako použitého softwaru nebo jiné edice MS Project 2021, jakož i starších verzí MS Project nebo jiného softwaru Microsoft, kontaktujte nás prosím e-mailem, telefonicky nebo prostřednictvím chatu.

Další odkazy na "MICROSOFT PROJECT 2021 STANDARD"
Hodnocení zákazníků pro "MICROSOFT PROJECT 2021 STANDARD"
Napište recenzi
Recenze budou aktivovány po ověření.

Pole označená * jsou povinná.

Vzal jsem na vědomí nařízení o ochraně osobních údajů.

Kategorie