Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Pomoc s nastavením
+49 69 173261340
 
MICROSOFT VISIO 2013 PROFESSIONAL
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Každým nákupem u společnosti Wiresoft podpoříte Kinderschutzbund.

MICROSOFT VISIO 2013 PROFESSIONAL

K dispozici k okamžitému stažení

 • SW10025
 • D87-05962
 • Trvale platné
 • Všechny jazyky
 • EU
P Dostanete Bonusové body
SOFTWARE KE STAŽENÍ + LICENCE
1 828,90 Kč * 2 030,90 Kč * (9,95% uloženo)

včetně DPH.

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Každým nákupem u společnosti Wiresoft podpoříte Kinderschutzbund.


Jste firemní zákazník
nebo máte právní dotazy?

Jsem tu pro vás.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

PODROBNOSTI  
Verze Plná verze
Zařízení 1x
Rozsah dodávky Ke stažení + licence
Střední Ke stažení
Runtime Neomezeně
Jazyky Všechny jazyky
Doba dodání  Několik minut
Systém  Windows (32bit/64bit)
Terminálový server Kompatibilní


Visio Professional 2013 je nejobsáhlejší edicí této verze programu Visio od společnosti Microsoft. Obsahuje nejen podstatně více šablon pro profesionální tvorbu diagramů, ale také exkluzivní funkce, které aplikaci usnadňují a zjednodušují: například v aplikaci Visio Professional 2013 lze některé typy diagramů propojit s tabulkami aplikace Excel a data lze importovat přímo do tvarů; kromě toho jsou často používané stavební bloky diagramů k dispozici ještě příměji prostřednictvím Rychlých tvarů.

V případě dalších dotazů k produktu se obraťte na náš zákaznický servis.

 

Informace o výrobku "MICROSOFT VISIO 2013 PROFESSIONAL"

Visio Professional 2013 - kupte si program společnosti Microsoft pro různé vizualizace jako použitý software

Visio Professional 2013 je nejobsáhlejší edicí této verze programu Microsoft Visio; obsahuje nejen podstatně více šablon pro profesionální tvorbu diagramů, ale také exkluzivní funkce, které aplikaci usnadňují a zjednodušují: například ve Visio Professional 2013 lze některé typy diagramů propojit s tabulkami Excelu a data lze importovat přímo do tvarů; kromě toho jsou často používané stavební bloky diagramů k dispozici ještě přímo prostřednictvím Rychlých tvarů.

Pomocí aplikace Visio Professional 2013 mohou uživatelé v několika málo krocích vytvářet grafická znázornění ve velmi různých oblastech, mezi něž patří nejen obchodní struktury a procesy, ale také technické procesy a postupy, stejně jako plány a vědecká znázornění. Aplikaci Visio 2013 Professional Edition nejlépe využijete všude tam, kde je potřeba přehledně znázornit a vysvětlit složité problémy a organizace pomocí grafického znázornění.

Všechny typy diagramů dostupné ve Visiu 2013 jsou přehledně uspořádány v tematicky seskupených šablonách pro jednotlivé oblasti použití a lze je doplnit o příslušné přiřazené tvary přetažením myší, vyplnit textem nebo vizuálně upravit.

Uživatelé programů Office se ve Visiu 2013 Professional také rychle zorientují, protože rozhraní programu na pracovní ploše je podobně strukturované a integrované nástroje zde lze používat stejně intuitivně, takže diagramy lze snadno přizpůsobovat a upravovat.

Pro které skupiny uživatelů je určena edice Visio 2013 Professional?

Verze Professional aplikace MS Visio 2013 nabízí maximum funkcí i typů diagramů, takže lze vytvářet sofistikované vizualizace pro nejrůznější oblasti použití - na profesionální úrovni, která je vyžadována zejména ve velkých firmách a organizacích.

Velkou výhodou Visio 2013 Professional i ostatních edic je jejich velká kompatibilita s ostatními aplikacemi Microsoft: z hlediska operačních systémů se pohybuje od Windows 7 až po Windows 10. Visio 2013 Professional je proto atraktivní zejména pro ty uživatele, kteří dosud neprovedli přechod na novější operační systém nebo se tomuto kroku vyhýbají, takže v případě potřeby je možné používat software Visio ve verzi 2013 i bez aktualizace.

Tato profesionální edice Microsoft Visio 2013 je nabízena v obchodě se softwarem Wiresoft jako jedna licence v nákupní verzi - jedná se o použitý software, který vzniká při rozpuštění objemové licence. Použité licence softwaru od společnosti Wiresoft mají ve srovnání s novým softwarem výrazně nižší cenu, takže pro mnoho skupin uživatelů představují cenově dostupný způsob, jak používat software společnosti Microsoft, jako je Visio 2013.

Kromě toho mohou zájemci v internetovém obchodě Wiresoft Software Online Shop najít také mnoho dalších programů společnosti Microsoft, např. operační systémy Windows, ve verzích kompatibilních s programem Visio 2013 - jako levné použité jednotlivé licence softwaru. Následující přehled představuje nejdůležitější funkce a nástroje aplikace Visio 2013 Professional Edition.

Exkluzivní vlastnosti a funkce aplikace Visio Professional 2013 Edition

Aplikace Visio 2013 Professional má mnohem širší nabídku šablon diagramů a obzvláště praktické funkce, které ještě více urychlují a usnadňují tvorbu i vyplňování diagramů:

Rychlé tvary pro často používané tvary

Funkce Quick-Shape urychluje tvorbu diagramů a nabízí tak praktickou podporu zejména těm uživatelům, kteří často pracují s aplikací Visio 2013 Professional. Pomocí nástroje Quick-Shape mohou měnit pořadí tvarů v šabloně a přetahovat je na určité místo, např. umístit nejčastěji používané tvary na začátek seznamu tvarů, aby byly okamžitě k dispozici. Ty lze zobrazit také pomocí minipanelu nástrojů pro tvary podle kurzoru a funkce Automatické připojení.

Import dat z externích zdrojů do tvarů

Exkluzivní funkcí edice Professional aplikace Visio 2013 je import dat z externího zdroje do jednoho nebo více tvarů. Vzhledem k tomu, že nejčastějším externím zdrojem dat je aplikace Excel, je pro tento účel k dispozici funkce rychlého importu. V tomto procesu je řádek spojen s příslušnými daty nebo přiřazen k určitému tvaru. Po importu dat lze na tento tvar aplikovat tzv. datovou grafiku, např. barevné popisky pro určité hodnoty nebo také popisky. Ty lze měnit, přesouvat nebo aktualizovat importovaná data v nich obsažená.

Alternativně je možný také uživatelsky definovaný import ze zdroje dat. Importovaná data lze zobrazit v aplikaci Visio 2013 Professional v samostatném okně "Externí data".

Použití různých šablon v aplikaci Visio Professional 2013 a jejich další přizpůsobení pomocí tvarů

Verze Visio Professional 2013 nabízí nejširší škálu Standard- a speciální diagramy vhodné pro vizualizaci struktur a procesů i plánů ve většině oblastí podnikání. Patří mezi ně mnoho různých typů vývojových diagramů, které lze použít nejen pro znázornění technických procesů a postupů - datové vývojové diagramy pro znázornění systémů, procesní vývojové diagramy pro chemické inženýrství - ale také pro typické obchodní oblasti, jako jsou diagramy pracovních postupů a modelování obchodních procesů.

Zahrnuto je také mnoho diagramů podle UML-Standard (Unified Modeling Language), které se používají především při vývoji softwaru, s diagramy tříd a komponent pro systémové struktury a komponenty, diagramy nasazení a sekvenční diagramy pro běhové systémy a jejich prvky, stejně jako databázový zápis, diagramy případů užití a komunikace atd.

Všechny šablony dostupné v aplikaci Visio Professional 2013 lze upravovat pomocí příslušných tvarů Standard i pomocí tvarů vytvořených vlastními silami a výsledné diagramy lze uložit zpět jako šablony.

Další nové funkce a vylepšení v aplikaci Visio Professional 2013

Velkou výhodou aplikace Microsoft Visio 2013 Professional je vizuální orientace na programy Office, díky níž se uživatelé ihned seznámí se zobrazením na pracovní ploše. Kromě již zmíněných funkcí Professional nabízí Visio 2013 oproti předchozí verzi další novinky:

 • Optimalizované šablony diagramů : V této verzi byly doplněny nebo vylepšeny zejména šablony aplikace Visio 2013 pro databázové diagramy i organizační schémata a šablony pro Unified Modeling Language a pro modelování podnikových procesů, a to i v oblasti Standard-Shapes a zobrazení časové osy.
 • Nové formátování: Diagramy vytvořené v aplikaci Microsoft Visio Professional 2013 lze nyní opatřit také novými efekty, jako jsou 3D, barevné přechody nebo stíny.
 • Funkce drag-and-drop: Pomocí funkce drag-and-drop lze ve Visiu 2013 Professional intuitivně importovat data do diagramů nebo vkládat diagramy vytvořené ve Visiu 2013 zpět do dokumentů Excel, PowerPoint nebo Word.
 • Další formáty souborů: Kromě přípony .vsdx pro ukládání souborů aplikace Visio lze v aplikaci Visio 2013 Professional používat také přípony vsdm, .vssm, .vssx, .vstm a .vstx.

Struktura diagramů dostupných v aplikaci Visio 2013 Professional

Aplikace Visio 2013 Professional je uspořádána a strukturována jako stavebnice, takže se v ní uživatelé rychle zorientují. Existují tyto 3 úrovně:

Tvary

Tvary představují základní prvky, tj. součásti, které tvoří diagram. V šablonách jsou seskupeny dohromady. Při vytváření nebo úpravách diagramu se tvar přetáhne jako kopie na nový nebo existující výkresový list. Na rozdíl od tvarů se kopie v aplikaci Visio 2013 označují jako instance.

Instance nebo zkopírované tvary lze poté upravovat pomocí jejich výběrových bodů - lze je otáčet, měnit jejich šířku a výšku nebo měřítko, měnit barvu, tloušťku čar nebo obrys a nakonec vkládat data nebo text.

Tvary

Určitá skupina tvarů je seskupena do tzv. šablon, které obvykle tvoří určitý typ diagramu a mohou být obsaženy i několikrát v různých šablonách. V každém typu diagramu v aplikaci Visio 2013 Professional je proto k dispozici příslušná sada tvarů.

Použití šablon v aplikaci Visio 2013 Professional

Pro vytvoření diagramu mohou uživatelé buď otevřít příslušnou šablonu, která obsahuje vhodný diagram Standard, a přizpůsobit nebo vyplnit ji, nebo navrhnout vlastní diagram pomocí dostupných tvarů.

Takto vytvořené diagramy, stejně jako všechny ostatní standardní diagramy upravené v aplikaci Visio 2013 Professional, lze uložit a jsou opět k dispozici při dalším otevření programu.

Soubory aplikace Visio mají vlastní příponu .vsd, ale lze je použít i v jiných programech společnosti Microsoft, například jako součást prezentace v aplikaci PowerPoint. Uživatelé by si měli uvědomit, že soubor vytvořený v aplikaci Visio Professional 2013 není kompatibilní s novějším programem Office.

Požadavky na hardware pro Microsoft Visio 2013 Professional

Microsoft Visio 2013 Professional je k dispozici ve 32bitové a 64bitové verzi - podle toho se liší i paměťové nároky.

Důležité upozornění: Verze Visio 2013 - také verze Professional - není kompatibilní s Microsoft Office 2016!

 • Operační systémy: min. Windows 7 SP1, Windows 8, Windows 10 - 32bitové nebo 64bitové
 • Serverové operační systémy: minimálně Windows Server 2003 R2 nebo Windows Server 2008 - 64bitový
 • Procesor: x64-bit nebo x86-bit, min. 1 GHz a SSE2
 • Paměť RAM: alespoň 1 GB (32bitová) nebo 2 GB (64bitová)
 • Místo na pevném disku: alespoň 3 GB volného místa
 • Zobrazení: Grafická karta podporující DirectX10, rozlišení alespoň 1 024 x 576 pixelů

Visio 2013 Professional Edition - nakupujte levně jako použitý software na Wiresoft

Tento program MS Visio 2013 Professional Edition je v internetovém obchodě Wiresoft k dispozici ve formě licence pro jednoho uživatele za mimořádně nízkou cenu ve formě použitého softwaru, protože zde je cena výrazně nižší než u srovnatelného nového zboží; navíc v běžném obchodě kupující obvykle najdou pouze nejnovější verzi softwaru Visio. Často se jedná o předplacenou verzi s odpovídajícími smluvními závazky a zpoplatněnými aktualizacemi. Nákupní verze nabízená společností Wiresoft tak kromě nižší pořizovací ceny nabízí také výhodu neomezené použitelnosti.

Základní informace o použitém softwaru od společnosti Wiresoft: Zde nabízená jednouživatelská licence programu Visio Professional 2013 Edition pochází z množstevní licence programu Microsoft, která byla poprvé zakoupena a často používána autorizovanou společností. V rámci zákonem povoleného dalšího prodeje nebo nabytí společností Wiresoft byl tento software rozdělen na jednotlivé licence, které tak byly označeny jako použitý software. Rozpuštění objemové licence ani označení jako "použitý software" nevede k žádnému omezení funkčního rozsahu nebo použitelnosti aplikace Visio 2013 v průběhu času - a to nejen proto, že software se neopotřebovává, ale především proto, že popsanými postupy nejsou porušeny žádné platné předpisy.

Navíc všechny nabízené licence použitého softwaru, jako je v tomto případě Professional Edition Microsoft Visio 2013, pocházejí od společností, pro které platí platná judikatura pro související obchodní transakce, která jasně uvádí, že obchodování s použitým softwarem je zákonem povoleno. Tato skutečnost již byla jasně potvrzena různými soudními rozhodnutími, což pro vás jako kupujícího znamená, že na jedné straně je spolehlivě vyloučeno riziko odpovědnosti a na druhé straně je vámi zakoupený software také auditovatelný díky úplnému prokázání všech nákupů nebo prodejů ze strany společnosti Wiresoft.

Ergo: Nákup softwaru u společnosti Wiresoft je pro vás jako zákazníka vždy bezpečným obchodem, který vám nabízí jen samé výhody! Při nákupu použité licence softwaru Visio 2013 Professional - nebo jakéhokoli jiného programu Microsoft - můžete využít nejen velkou cenovou výhodu oproti novému zboží, ale také jistotu kupujícího díky okamžitému stažení a okamžité aktivaci licence pomocí svazkového licenčního klíče platného výhradně pro zakoupenou aplikaci. Nabídka použitého softwaru od společnosti Wiresoft vám proto dává příležitost používat tyto exkluzivní edice programů Microsoft osobně.

V obchodě Wiresoft s použitým softwarem Microsoft najdete nejen tuto verzi programu Visio Professional 2013, ale také další verze nebo edice tohoto programu a mnoho dalších aplikací Microsoft, z nichž mnohé jsou s touto verzí programu kompatibilní, například operační systémy Windows a serverové operační systémy Windows. Máte-li jakékoli dotazy k produktu MS Visio Professional 2013 nebo k jinému softwaru společnosti Microsoft dostupnému ve Wiresoft Shopu, kontaktujte nás a požádejte o kompetentní a přátelskou radu - prostřednictvím chatu, telefonu nebo e-mailu.

Další odkazy na "MICROSOFT VISIO 2013 PROFESSIONAL"
Hodnocení zákazníků pro "MICROSOFT VISIO 2013 PROFESSIONAL"
Napište recenzi
Recenze budou aktivovány po ověření.

Pole označená * jsou povinná.

Vzal jsem na vědomí nařízení o ochraně osobních údajů.

Kategorie