Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Pomoc s nastavením
+49 69 173261340
 
MICROSOFT VISIO 2013 STANDARD
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Každým nákupem u společnosti Wiresoft podpoříte Kinderschutzbund.

MICROSOFT VISIO 2013 STANDARD

K dispozici k okamžitému stažení

 • SW10026
 • D86-05338
 • Trvale platné
 • Všechny jazyky
 • EU
P Dostanete Bonusové body
SOFTWARE KE STAŽENÍ + LICENCE
1 364,90 Kč * 1 515,90 Kč * (9,96% uloženo)

včetně DPH.

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Každým nákupem u společnosti Wiresoft podpoříte Kinderschutzbund.


Jste firemní zákazník
nebo máte právní dotazy?

Jsem tu pro vás.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

PODROBNOSTI  
Verze Plná verze
Zařízení 1x
Rozsah dodávky Ke stažení + licence
Střední Ke stažení
Runtime Neomezeně
Jazyky Všechny jazyky
Doba dodání  Několik minut
Systém  Windows (32bit/64bit)
Terminálový server Kompatibilní


Visio Standard 2013 nabízí širokou škálu šablon pro tvorbu diagramů v mnoha oblastech podnikání: lze diferencovaně vizualizovat technické a obchodní procesy i vědecké struktury. Visio Standard 2013 je proto vhodné všude tam, kde se pomocí grafického znázornění vysvětlují složité skutečnosti a procesy i organizační struktury. Všechny typy diagramů jsou přehledně uspořádány podle šablon pro příslušnou oblast použití a lze je naplnit informacemi podle vlastních potřeb nebo dále přizpůsobit pomocí tvarů metodou drag & drop. Uživatelé se mohou ve Visiu 2013 Standard snadno orientovat prostřednictvím rozhraní známého z desktopových programů Office. Kromě toho zde lze intuitivně využívat integrované nástroje, které umožňují okamžité převedení specifikací nebo nápadů do informativních diagramů.

Máte-li další dotazy k produktu, obraťte se na náš zákaznický servis.

Informace o výrobku "MICROSOFT VISIO 2013 STANDARD"

MS Visio Standard 2013 - kupte si osvědčený program pro profesionální vizualizace jako použitý software

Aplikace Visio Standard 2013 nabízí širokou škálu šablon pro tvorbu diagramů v mnoha oblastech podnikání: lze tak diferencovaně vizualizovat jak technické a obchodní procesy, tak vědecké struktury. Visio Standard 2013 je tedy vhodné všude tam, kde je třeba vysvětlit složité skutečnosti a procesy i organizační struktury pomocí grafického znázornění.

Všechny typy diagramů jsou přehledně uspořádány podle šablon pro příslušnou oblast použití a lze je vyplnit informacemi podle vlastních potřeb nebo dále upravit pomocí tvarů přetažením.

Uživatelé se mohou snadno orientovat v aplikaci Visio 2013 Standard pomocí rozhraní známého z programů na ploše Office. Kromě toho zde lze intuitivně používat integrované nástroje, které umožňují okamžitou konverzi specifikací nebo nápadů do informativních diagramů.

Pro které skupiny uživatelů je určena verze Visio 2013 Standard Edition?

Tato Standard edice aplikace MS Visio 2013 již nabízí všechny předpoklady pro to, aby ji bylo možné používat pro tvorbu sofistikovaných vizualizací ve formě diagramů - ve zcela jiných oblastech a vždy na profesionální úrovni, jak to očekávají malé a střední podniky i živnostníci. Základem programu Visio jsou zde tvary, které jsou přehledně uspořádány do šablon podle oblasti použití, lze je také dále upravovat podle vlastních požadavků a ukládat tak, aby byly opět k dispozici jako nové šablony.

Další výhodou aplikace Visio 2013 Standard Edition je její široká kompatibilita, která sahá od 7Windows až po Windows 10, takže tato verze je atraktivní zejména pro ty uživatele, kteří stále pracují se starším operačním systémem a nejsou závislí na aktualizaci svých stávajících programů Microsoft, aby mohli tento software používat.

Edice Standard Microsoft Visio 2013 je v obchodě Wiresoft Software Shop k dispozici jako jednotlivá licence v nákupní verzi - jako tzv. použitý software, který vznikl rozpuštěním množstevní licence, a proto má také výrazně nižší cenu ve srovnání s novým zbožím. Použité licence softwaru od společnosti Wiresoft představují pro skupiny uživatelů, jako jsou malé a střední podniky a osoby samostatně výdělečně činné, obzvláště výhodné řešení, které jim umožňuje samostatně používat profesionální software Microsoft, jako je například Visio 2013.

Kromě toho mohou v internetovém obchodě Wiresoft Software Online Shop najít mnoho dalších aplikací společnosti Microsoft, včetně operačních systémů Windows, které jsou kompatibilní s aplikací Visio 2013 - vždy jako levné jednotlivé licence použitého softwaru. Následující přehled představuje nejdůležitější funkce a nástroje aplikace Visio 2013 Standard Edition.

Použití mnoha šablon v aplikaci Visio Standard 2013 - nebo jejich přizpůsobení pomocí tvarů

Aplikace Visio Standard 2013 obsahuje širokou škálu diagramů Standard vhodných pro vizualizaci typických projektů i struktur objednávek a procesů běžných pro většinu oblastí podnikání. Patří mezi ně následující typy diagramů:

 • Standard-flow diagramy pro dokumentování procesů, ale také speciální formuláře, jako např
 • Diagramy toku dat pro vizualizaci systémů,
 • Procesní diagramy, které se používají především v chemickém inženýrství, a také
 • Diagramy pracovních postupů, které se používají k vysvětlení dynamiky procesů, a
 • Diagramy modelování podnikových procesů.

Dále jsou k dispozici typy jako mapy a půdorysy, síťové diagramy a softwarové a databázové diagramy - zejména ty typu UML (Unified Modeling Language), což je široce používaná standardní metoda pro vizualizaci softwarových modelů a návrhů, včetně jejich odrůd:

 • Diagramy tříd pro obecné strukturální modely
 • Diagramy komponent pro znázornění komponent systému
 • Diagramy nasazení hardwarových a softwarových prvků pro runtime systémy
 • Sekvenční diagramy pro zachycení všech prvků interakce a
 • Diagramy aktivit, diagramy případů užití, komunikační diagramy, diagramy databázového zápisu atd.

Všechny tyto šablony lze v aplikaci Visio Standard 2013 vylepšit nebo rozšířit pomocí stávajících tvarů nebo pomocí vlastních tvarů vytvořených uživatelem a lze je také uložit jako vlastní šablony.

Základní informace o struktuře aplikace Visio 2013 Standard

Aplikace Visio 2013 Standard, stejně jako ostatní software Visio, je uspořádána na modulárním principu, aby se v ní uživatelé mohli rychle orientovat. To znamená, že i nezkušený člověk může okamžitě a poměrně snadno vytvářet diagramy.

Tvary

Základními prvky jsou tzv. tvary - předdefinované kreslicí objekty - z nichž se diagram skládá. Taková tvarová komponenta se přetáhne na nový výkresový list pomocí funkce Drag&Drop; jedná se o kopii hlavního tvaru. Podle toho, kolik takových tvarů je potřeba, je lze přetáhnout z hlavního tvaru. Ve Visiu se tyto kopie nazývají instance, na rozdíl od hlavních tvarů.

Zkopírované tvary lze nyní dále upravovat pomocí různých existujících výběrových bodů - např. otáčet, měnit jejich šířku a výšku, měnit jejich měřítko nebo je také vzájemně spojovat šipkami apod., stejně tak lze vkládat text a upravovat barvu, šířku čar nebo obrys.

Tvary

Určité typy tvarů jsou ve Visiu 2013 vždy sdruženy v tzv. šablonách, což jsou kolekce tvarů, které patří k určitému typu diagramu. Stejné tvary se proto mohou objevit v různých šablonách. To má tu výhodu, že v závislosti na zvoleném typu diagramu - např. standardní vývojový diagram - jsou všechny tvary pro něj potřebné obsaženy v příslušné šabloně, ale také v dalších šablonách, které jsou určeny pro tvorbu zcela odlišných diagramů, ale částečně používají podobné tvary.

Šablony v aplikaci Visio 2013

Pro vytvoření diagramu určitého typu mohou nyní uživatelé jednoduše vyvolat příslušnou šablonu a začít - další možností je jednoduše otevřít odpovídající šablonu, která již obsahuje nějakou základní strukturu diagramu, a dále ji upravovat pomocí tvarů obsažených v související šabloně, která je otevřena současně. Například v šabloně "Organigram" jsou k dispozici všechny vhodné tvary: mimo jiné  často se vyskytující pozice jako "konzultant", "manažer", "výkonný ředitel" atd. Ty pak můžete dále upravovat nebo doplňovat vlastními tvary.

Ve Visiu 2013 je také možné uložit hotový diagram, aby byl k dispozici při příštím otevření programu. Soubory Visio typu .vsd lze přetažením použít i v jiných programech Microsoft, včetně aplikace PowerPoint, kde je lze použít jako součást prezentace. Je třeba pouze poznamenat, že soubory vytvořené v aplikaci Visio Standard 2013 nejsou kompatibilní s novějšími programy Office.

Vylepšení a nové funkce v aplikaci Visio Standard 2013

Zobrazení pracovní plochy aplikace Microsoft Visio 2013 Standard vypadá okamžitě povědomě díky vizuální orientaci na Office-programy. Oproti předchozí verzi navíc nabízí celou řadu vylepšení, zdokonalení a nových funkcí:

 • Optimalizace šablon diagramů : v šablonách diagramů Microsoft Visio 2013 Standard jsou integrována některá vylepšení, která se týkají nejen Standard-Shapes, ale také časové osy, Standard- a také podrobné sítě. Týká se to zejména šablon pro databáze, organizačních schémat, ale i oblastí modelování podnikových procesů a UML - Unified Modeling Language - modelovacího jazyka používaného k vizualizaci návrhu a dokumentace softwarových komponent.
 • Nová funkce drag & drop : Díky integraci funkce drag & drop je používání aplikace Visio 2013 Standard mnohem jednodušší a flexibilnější. Nejenže umožňuje integrovat data přímo do diagramů, ale diagramy vytvořené v aplikaci Visio 2013 lze také vkládat do dokumentů aplikace Excel a Word.
 • Nové formáty souborů: Všechny soubory vytvořené v aplikaci Visio jsou ve výchozím nastavení uloženy jako soubory .vsdx. Program také rozpozná a uloží formáty souborů vsdm, .vssm, .vssx, .vstm a .vstx pro čtení a ukládání.
 • Nové možnosti formátování: V neposlední řadě obsahuje Microsoft Visio Standard 2013 nejen mnoho nových tvarů a barev a návrhů, ale také efekty, jako jsou gradienty, stíny a 3D. Kromě toho software okamžitě ukáže, zda lze projekt, který je v něm vizualizován, realizovat, a to přiřazením tvarů a barev, které označují odkazy mezi určitými prvky.

Požadavky na hardware pro aplikaci Microsoft Visio 2013 Standard

Microsoft Visio 2013 Standard je k dispozici ve 32bitové a 64bitové verzi - podle toho se liší i paměťové nároky.

Důležité upozornění: Verze Visio 2013 není kompatibilní s Microsoft Office 2016!

 • Operační systémy: Windows 7 SP1, Windows 8, Windows 10 - 32bitové, resp. 64bitové
 • Serverové operační systémy: Windows Server 2003 R2 nebo Windows Server 2008 - pouze 64bitové
 • Procesor: x64bitový nebo x86bitový s frekvencí alespoň 1 GHz a SSE2
 • Paměť RAM: alespoň 1 GB (32bitová) nebo 2 GB (64bitová)
 • Místo na pevném disku: alespoň 3 GB
 • Zobrazení: Grafická karta podporující DirectX10, rozlišení min. 1 024 x 576 pixelů

Koupit MS Visio 2013 Standard Edition jako levný použitý software na Wiresoft

Standard Edition MS Visio 2013 je v internetovém obchodě společnosti Wiresoft nabízena v edici Standard ve formě jednouživatelské licence za nízkou cenu jako použitý software, cena je tedy výrazně nižší než u odpovídajícího nového produktu - zatímco zde je v běžném obchodě nabízena téměř výhradně pouze poslední verze softwaru. Kromě výrazně nižší pořizovací ceny nabízí nákupní verze aplikace Visio dostupná od společnosti Wiresoft ekonomickou výhodu díky neomezené použitelnosti po neomezenou dobu, protože se nejedná o předplacenou verzi, která obsahuje smluvní závazky s placenými aktualizacemi.

Základem nabízené licence pro jednoho uživatele programu Visio 2013 Standard Edition je objemová licence tohoto programu společnosti Microsoft, která byla původně zakoupena a případně také aktivována společností. Při zákonem povoleném dalším prodeji nebo akvizici společností Wiresoft byla tato objemová licence rozdělena a převedena na jednotlivé licence; výsledné jednotlivé licence budou v budoucnu označovány jako použitý software.

Rozdělení na jednotlivé licence ani nové označení aplikace Visio 2013 jako "používaného softwaru" však neznamená žádné omezení, pokud jde o rozsah funkcí nebo dobu používání - jednak proto, že software se obecně nemůže opotřebovat, a jednak proto, že tento postup neporušuje žádné platné předpisy.

Nákup softwaru u společnosti Wiresoft je proto vždy bezpečným obchodem, protože všechny nabízené licence použitého softwaru, jako je například Standard Edition Microsoft Visio 2013, pocházejí od společností se sídlem v Evropě, takže základní obchodní transakce se řídí právními předpisy platnými v EU, které jasně stanoví, že další prodej použitého softwaru je zákonem povolen. To jasně potvrzují i různá soudní rozhodnutí, takže riziko odpovědnosti je pro vás jako kupujícího spolehlivě vyloučeno. Kromě toho je software zakoupený u společnosti Wiresoft také odolný vůči auditu díky kompletním dokladům o předchozích kupujících nebo prodejcích.

Nákup softwaru od společnosti Wiresoft vám proto přináší pouze výhody! Při koupi použité softwarové licence MS Visio 2013 Standard nebo jiného programu můžete využít nejen cenové výhody oproti novým produktům, ale také jistoty kupujícího díky okamžitému stažení a okamžité aktivaci licence pomocí množstevního licenčního klíče, který je po dokončení platebního procesu platný výhradně pro zakoupený produkt. Kromě toho vám nabídka použitého softwaru společnosti Wiresoft dává možnost používat exkluzivní edice programů Microsoft samostatně a bez omezení.

Ve Wiresoft Shopu použitého softwaru Microsoft proto kromě MS Visio Standard 2013 naleznete nejen další verze či edice tohoto programu, ale také mnoho dalších aplikací Microsoft, které jsou s touto verzí programu kompatibilní, např. operační systémy Windows a serverové operační systémy Windows. Máte-li jakékoli dotazy k MS Visio Standard 2013 nebo k jinému softwaru Microsoft dostupnému ve Wiresoft Shopu, jednoduše využijte naše kompetentní a přátelské poradenství - prostřednictvím chatu nebo telefonu či e-mailu.

Další odkazy na "MICROSOFT VISIO 2013 STANDARD"
Hodnocení zákazníků pro "MICROSOFT VISIO 2013 STANDARD"
Napište recenzi
Recenze budou aktivovány po ověření.

Pole označená * jsou povinná.

Vzal jsem na vědomí nařízení o ochraně osobních údajů.

Kategorie