Chat with us, powered by LiveChat
AUTORIZOVANÝ ORIGINÁLNÍ VÝROBEK
DODÁNÍ DO 24 HODIN
PODPORA PROSTŘEDNICTVÍM CHATU, E-MAILU A TELEFONU
BEZPLATNÁ HORKÁ LINKA +4969 - 173261340
 
MICROSOFT VISIO 2013 STANDARD

MICROSOFT VISIO 2013 STANDARD

2 166,00 Kč *

včetně DPH.

K dispozici k okamžitému stažení


Jste firemní zákazník
nebo máte právní dotazy?

Jsem tu pro vás.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

 • SW10026
 • D86-05338
 • Výhody

  - Rychlé dodání
  - Autorizovaný originální výrobek
  - Odeslání do 24 hodin
  - Chat, e-mailová a telefonická podpora
MS Visio Standard 2013 - kupte si osvědčený program pro profesionální vizualizace jako použitý...více
Informace o výrobku "MICROSOFT VISIO 2013 STANDARD"

MS Visio Standard 2013 - kupte si osvědčený program pro profesionální vizualizace jako použitý software

Aplikace Visio Standard 2013 nabízí širokou škálu šablon pro tvorbu diagramů v mnoha oblastech podnikání: lze s ní diferencovaně vizualizovat jak technické a obchodní procesy, tak vědecké struktury. Aplikace Visio Standard 2013 je proto vhodná všude tam, kde se pomocí grafického znázornění vysvětlují složité skutečnosti a procesy a organizační struktury.

Všechny typy diagramů jsou přehledně uspořádány podle šablon pro příslušnou oblast použití a lze je vyplnit informacemi podle vlastních potřeb nebo dále upravit pomocí tvarů přetažením.

Uživatelé se ve Visiu 2013 Standard snadno zorientují prostřednictvím rozhraní známého z programů Office, a také zde lze intuitivně využívat integrované nástroje k okamžitému převodu specifikací nebo nápadů do informativních diagramů.

Pro které skupiny uživatelů je určena verze Visio 2013 Standard Edition?

Již tato standardní edice MS Visio 2013 nabízí všechny předpoklady pro vytváření sofistikovaných vizualizací ve formě diagramů - ve velmi různých oblastech a vždy na profesionální úrovni, jak to očekávají malé a střední podniky i živnostníci. Základ programu Visio tvoří tvary, které jsou přehledně uspořádány do šablon podle oblasti použití; lze je také dále upravovat a ukládat podle vlastních požadavků, aby byly opět k dispozici jako nové šablony.

Další výhodou verze Visio 2013 Standard Edition je její široká kompatibilita, která sahá od Windows 7 až po Windows 10, takže tato verze je atraktivní zejména pro ty uživatele, kteří stále pracují se starším operačním systémem a nepotřebují aktualizovat své stávající programy Microsoft, aby mohli tento software používat.

Standardní edice Microsoft Visio 2013 je v obchodě Wiresoft Software Shop k dispozici jako jednotlivá licence v nákupní verzi - jako tzv. použitý software, který vznikl rozpuštěním množstevní licence, a proto má také výrazně nižší cenu ve srovnání s novým zbožím. Licence použitého softwaru od společnosti Wiresoft představují pro skupiny uživatelů, jako jsou malé a střední podniky a osoby samostatně výdělečně činné, obzvláště výhodné řešení, které jim umožňuje samostatně používat profesionální software Microsoft, jako je například Visio 2013.

Kromě toho mohou v internetovém obchodě Wiresoft Software Online Shop najít mnoho dalších aplikací společnosti Microsoft, včetně operačních systémů Windows, které jsou kompatibilní s aplikací Visio 2013 - vždy jako levné jednotlivé licence použitého softwaru. Následující přehled představuje nejdůležitější funkce a nástroje aplikace Visio 2013 Standard Edition.

Použití mnoha šablon v aplikaci Visio Standard 2013 - nebo jejich přizpůsobení pomocí tvarů

Aplikace Visio Standard 2013 obsahuje velké množství standardních diagramů, které jsou vhodné pro vizualizaci typických projektů i organizačních struktur a procesů běžných ve většině oblastí podnikání. Patří mezi ně následující typy diagramů:

 • Standardní vývojové diagramy pro dokumentování procesů, ale také speciální formy, jako např.
 • Diagramy toku dat pro vizualizaci systémů,
 • Procesní diagramy, které se používají především v chemickém inženýrství, a také
 • Diagramy pracovních postupů, které se používají k vysvětlení dynamiky procesů, a
 • Diagramy modelování podnikových procesů.

Dále jsou k dispozici typy jako mapy i půdorysy, síťové i softwarové a databázové diagramy - zejména ty typu UML (Unified Modelling Language), což je široce používaná standardní metoda vizualizace softwarových modelů a návrhů, včetně odrůd:

 • Diagramy tříd pro obecné strukturální modely
 • Diagramy komponent pro znázornění systémových komponent
 • Diagramy nasazení hardwarových a softwarových prvků v době běhu systému
 • Sekvenční diagramy pro zachycení všech prvků interakce a
 • Diagramy aktivit, diagramy případů užití, komunikační diagramy, diagramy databázového zápisu atd.

Všechny tyto šablony lze v aplikaci Visio Standard 2013 rozšířit nebo doplnit pomocí existujících tvarů nebo pomocí tvarů, které jste sami vytvořili, a lze je také uložit jako vlastní šablony.

Základní informace o struktuře aplikace Visio 2013 Standard

Aplikace Visio 2013 Standard je stejně jako ostatní software Visio uspořádána podle modulárního principu, aby se v ní uživatelé mohli rychle orientovat. To znamená, že i nezkušení uživatelé mohou okamžitě a poměrně snadno vytvářet diagramy.

Tvary

Základními prvky jsou tzv. tvary - předdefinované kreslicí objekty - z nichž se diagram skládá. Taková tvarová komponenta se přetáhne na nový výkresový list a je kopií hlavního tvaru. Podle toho, kolik takových tvarů je potřeba, je lze přetáhnout z hlavního tvaru; tyto kopie se ve Visiu nazývají instance, na rozdíl od hlavních tvarů.

Zkopírované tvary lze nyní dále upravovat pomocí různých existujících výběrových bodů - např. otáčet, měnit šířku a výšku, měnit měřítko nebo je také vzájemně spojovat šipkami atd., lze také vkládat text a upravovat barvu, tloušťku čar nebo obrys.

Tvary

Určité typy tvarů jsou ve Visiu 2013 vždy seskupeny do tzv. šablon, což jsou kolekce tvarů, které patří k určitému typu diagramu. Stejné tvary se proto mohou objevit v různých šablonách. To má tu výhodu, že v závislosti na zvoleném typu diagramu - např. standardní vývojový diagram - jsou všechny tvary pro něj potřebné obsaženy v dané šabloně, ale také v ostatních šablonách, které jsou určeny pro tvorbu zcela odlišných diagramů, ale některé z nich používají podobné tvary.

Šablony v aplikaci Visio 2013

Pro vytvoření diagramu určitého typu mohou nyní uživatelé jednoduše vyvolat příslušnou šablonu a začít - další možností je jednoduše otevřít odpovídající šablonu, která již obsahuje jakousi základní strukturu diagramu, a dále ji upravovat pomocí tvarů obsažených v související šabloně, která je otevřena současně. Například v šabloně "organizační schéma" jsou k dispozici všechny odpovídající tvary: mimo jiné  často se vyskytující pozice jako "poradce", "manažer", "generální ředitel" atd. Ty pak můžete dále upravovat nebo doplňovat vlastními tvary.

Ve Visiu 2013 je také možné uložit hotový diagram, aby byl k dispozici při příštím otevření programu. Soubory Visio typu .vsd lze přetažením použít i v jiných programech Microsoft, včetně aplikace PowerPoint, kde je lze použít jako součást prezentace. Jediné, co je třeba poznamenat, je, že soubory vytvořené v aplikaci Visio Standard 2013 nejsou kompatibilní s novějšími programy Office.

Vylepšení a nové funkce v aplikaci Visio Standard 2013

Zobrazení na pracovní ploše aplikace Microsoft Visio 2013 Standard vypadá díky vizuální orientaci na programy Office okamžitě povědomě. Oproti předchozí verzi navíc nabízí celou řadu vylepšení, zdokonalení a nových funkcí:

 • Optimalizace šablon diagramů : Microsoft Visio 2013 Standard integroval do šablon diagramů řadu vylepšení, která se týkají nejen standardních tvarů, ale také časové osy, standardní sítě a podrobné sítě. Jedná se zejména o šablony pro databáze, organizační schémata a také o oblasti modelování podnikových procesů a UML - Unified Modelling Language - modelovací jazyk používaný k vizualizaci návrhu a dokumentace softwarových komponent.
 • Nová funkce drag & drop : Díky integraci funkce drag & drop je používání aplikace Visio 2013 Standard mnohem jednodušší a flexibilnější. To znamená, že data lze integrovat nejen přímo do diagramů, ale diagramy vytvořené v aplikaci Visio 2013 lze také vkládat do dokumentů aplikací Excel a Word.
 • Nové formáty souborů: Všechny soubory vytvořené v aplikaci Visio jsou ve výchozím nastavení uloženy jako soubory .vsdx. Program také rozpozná a uloží formáty souborů vsdm, .vssm, .vssx, .vstm a také .vstx pro čtení a ukládání.
 • Nové možnosti formátování: V neposlední řadě obsahuje Microsoft Visio Standard 2013 nejen mnoho nových tvarů a barev a návrhů, ale také efekty, jako jsou gradienty, stíny a 3D. Kromě toho software okamžitě ukáže, zda lze projekt, který je v něm vizualizován, realizovat, a to přiřazením tvarů a barev k označení odkazů mezi určitými prvky.

Požadavky na hardware pro aplikaci Microsoft Visio 2013 Standard

Microsoft Visio 2013 Standard je k dispozici ve 32bitové a 64bitové verzi - podle toho se liší i paměťové nároky.

Důležité upozornění: Verze Visio 2013 není kompatibilní s Microsoft Office 2016!

 • Operační systémy: Windows 7 SP1, Windows 8, Windows 10 - 32bitový nebo 64bitový
 • Serverové operační systémy: Windows Server 2003 R2 nebo Windows Server 2008 - pouze 64bitové verze
 • Procesor: x64bitový nebo x86bitový s frekvencí alespoň 1 GHz a SSE2
 • Paměť RAM: alespoň 1 GB (32bitová) nebo 2 GB (64bitová)
 • Místo na pevném disku: alespoň 3 GB
 • Obrazovka: Grafická karta podporující DirectX10, rozlišení alespoň 1 024 x 576 pixelů

Koupit MS Visio 2013 Standard Edition jako levný použitý software na Wiresoft

Standardní edice MS Visio 2013 je v internetovém obchodě společnosti Wiresoft nabízena ve formě jednouživatelské licence za výhodnou cenu jako použitý software. To znamená, že cena je výrazně nižší než u odpovídajícího nového softwaru - i když zde je v běžném obchodě nabízena téměř výhradně pouze nejnovější verze softwaru. Kromě výrazně nižší pořizovací ceny nabízí nákupní verze aplikace Visio dostupná od společnosti Wiresoft ekonomickou výhodu díky neomezené použitelnosti po neomezenou dobu, protože se nejedná o předplacenou verzi, která obsahuje smluvní závazky s aktualizacemi, které jsou zpoplatněny.

Základem nabízené licence pro jednoho uživatele aplikace Visio 2013 Standard Edition je objemová licence tohoto programu společnosti Microsoft, která byla původně zakoupena společností a případně také aktivována. Při zákonem povoleném dalším prodeji nebo akvizici společností Wiresoft byla tato objemová licence rozdělena a převedena na jednotlivé licence; výsledné jednotlivé licence budou v budoucnu označovány jako "použitý software ".

Rozdělení na jednotlivé licence ani nové označení aplikace Visio 2013 jako "používaného softwaru" však neznamená žádné omezení, pokud jde o rozsah funkcí nebo dobu používání - jednak proto, že software se obecně nemůže opotřebovat, a jednak proto, že tento postup neporušuje žádné platné předpisy.

Nákup softwaru u společnosti Wiresoft je proto vždy bezpečným obchodem, protože všechny nabízené licence použitého softwaru, jako je například standardní edice Microsoft Visio 2013, pocházejí od společností se sídlem v Evropě, takže se na základní obchodní transakce vztahuje judikatura platná v EU, která jasně stanoví, že další prodej použitého softwaru je zákonem povolen. To jasně potvrzují i různá soudní rozhodnutí, takže riziko odpovědnosti je pro vás jako kupujícího spolehlivě vyloučeno. Kromě toho je software zakoupený u společnosti Wiresoft také odolný vůči auditu díky kompletním dokladům o předchozích kupujících nebo prodejcích.

Nákup softwaru od společnosti Wiresoft vám proto nabízí jen samé výhody! Při nákupu použité softwarové licence MS Visio 2013 Standard nebo jiného programu můžete využít nejen cenové výhody oproti novému zboží, ale také jistoty kupujícího díky okamžitému stažení a okamžité aktivaci licence pomocí svazkového licenčního klíče, který je po dokončení platby platný výhradně pro zakoupený produkt. Nabídka použitého softwaru společnosti Wiresoft vám navíc dává možnost používat exkluzivní edice programů Microsoft samostatně a bez omezení.

Ve Wiresoft Shopu použitého softwaru Microsoft proto kromě MS Visio Standard 2013 najdete nejen další verze nebo edice tohoto programu, ale také mnoho dalších aplikací Microsoft, které jsou s touto verzí programu kompatibilní, např. operační systémy Windows a serverové operační systémy Windows. Máte-li jakékoli dotazy týkající se MS Visio Standard 2013 nebo jiného softwaru Microsoft dostupného ve Wiresoft Shopu, jednoduše využijte naše kompetentní a přátelské poradenství - prostřednictvím chatu nebo telefonu či e-mailu.

Čtěte, pište a diskutujte o recenzích...více
Hodnocení zákazníků pro "MICROSOFT VISIO 2013 STANDARD"
Napište recenzi
Recenze budou aktivovány po ověření.

Pole označená * jsou povinná.

Vzal jsem na vědomí nařízení o ochraně osobních údajů.

Naposledy zobrazené