Chat with us, powered by LiveChat
AUTORIZOVANÝ ORIGINÁLNÍ VÝROBEK
DODÁNÍ DO 24 HODIN
PODPORA PROSTŘEDNICTVÍM CHATU, E-MAILU A TELEFONU
BEZPLATNÁ HORKÁ LINKA +4969 - 173261340
 
MICROSOFT VISUAL STUDIO 2017 ENTERPRISE

MICROSOFT VISUAL STUDIO 2017 ENTERPRISE

55 476,00 Kč *

včetně DPH.

Připraveno k okamžité expedici, dodací lhůta 24 hodin


Jste firemní zákazník
nebo máte právní dotazy?

Jsem tu pro vás.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

 • SW10138
 • MX3-00098
 • Výhody

  - Rychlé dodání
  - Autorizovaný originální výrobek
  - Odeslání do 24 hodin
  - Chat, e-mailová a telefonická podpora
Visual Studio 2017 Enterprise - edice pro náročné vývojáře jako kupní verze S podnikovou...více
Informace o výrobku "MICROSOFT VISUAL STUDIO 2017 ENTERPRISE"

Visual Studio 2017 Enterprise - edice pro náročné vývojáře jako kupní verze

S podnikovou edicí Visual Studia 2017 mají uživatelé k dispozici širokou škálu výkonných funkcí pro vývoj aplikací pro každou oblast na nejběžnějších operačních systémech a integrované nástroje ještě více zefektivňují každý krok od vývoje až po vydání: Pouze v edici Visual Studio 2017 Enterprise Edition je k dispozici funkce Live Unit Testing pro jazyky C# a Visual Basic, která upozorňuje na chyby v průběhu jejich psaní, a také funkce IntelliTrace, kterou lze použít k vytváření snímků a přepínání mezi stavy aplikace - tato edice také podporuje zejména spolupráci ve větších týmech.

Ve Visual Studiu 2017 Enterprise mají vývojáři k dispozici širokou škálu jazyků, od C a C++ přes C# a iOS, JavaScript a Python až po ASP.NET a mnoho dalších, včetně živé podpory při psaní kódu: Praktické funkce usnadňují nejen orientaci při analýze a ladění, ale také provádění oprav a přepisů při ladění a refaktorizaci - reprezentativním příkladem je IntelliSense a také CodeLens, který zobrazuje změny v kódu přímo v editoru.

Pro koho je Visual Studio 2017 Enterprise Edition určeno?

Visual Studio 2017 Enterprise Edition je určeno profesionálním vývojářům, kteří společně s dalšími zaměstnanci vyvíjejí aplikace pro počítače, mobilní zařízení a web a chtějí využívat jeho rozsáhlé možnosti pro analýzu a opravy kódu. Výhodou Visual Studia 2017 je, že tato verze podporuje i Windows 7 a díky prostorově úsporné instalaci lze software používat i na starších koncových zařízeních, což rozšiřuje možnosti použití.

Visual Studio 2017 Enterprise Edition, které je k dispozici u společnosti Wiresoft, nabízí vývojářům možnost získat všechny výhody osvědčeného softwaru společnosti Microsoft bez obvyklého předplatného, ale v podobě zakoupené verze jako jediné licence. Kromě této edice Visual Studio 2017 Enterprise Edition najdete v internetovém obchodě Wiresoft Software i další edice nebo verze a také programy společnosti Microsoft, které jsou s ní kompatibilní, například Windows 7, Windows 8 a Windows 10, což je podmínkou pro používání některých funkcí. V následujícím přehledu jsou uvedeny nejdůležitější optimalizace a exkluzivní funkce aplikace Visual Studio 2017 Enterprise.

Exkluzivní funkce ve Visual Studiu 2017 Enterprise

Edice Enterprise aplikace Visual Studio 2017 je určena pro vývojáře s vyššími nároky, kteří potřebují zejména efektivní funkce pro testování a ladění, včetně:

Živé testování jednotek pro Visual Studio 2017 Enterprise

Včasné odhalení a odstranění chyb v kódu je důležitým standardním úkolem v programování. Testování jednotek za provozu umožňuje ještě bezpečněji měnit nebo přepracovávat kód. Funkce je k dispozici výhradně ve verzi Enterprise Edition pro projekty v jazycích C# a Visual Basic, které jsou založeny na jádru .NET nebo .NET Framework. I když vývojář mění kód, Live Unit Testing automaticky spouští testy jednotek v reálném čase a ukazuje, zda dostatečně pokrývají kód, a zároveň zajišťuje, aby případné změny nezpůsobily regrese. Pokrytí kódu pomocí Live Unit Testing se zobrazuje graficky v reálném čase, takže uživatelé okamžitě vidí, zda a kolik řádků kódu je pokryto testy; funkce ve vydání 2017 navíc obsahuje následující doplňky a optimalizace:

 • Již při otevření řešení se zobrazí, zda je funkce Live Unit Testing deaktivována nebo aktivována.
 • Díky integraci funkce Live Unit Testing do nástroje Visual Studio Taskcenter je nyní k dispozici indikace, zda je aktivována.
 • Live Unit Testing ve Visual Studiu 2017 Enterprise nyní podporuje také často používané frameworky, jako jsou xUnit, NUnit a MSTest.
 • Pro standardní řešení v jazyce C# nebo Visual Basic je nyní integrována také podpora pro .NET Core a .NET Standard.
 • Testy lze ladit v kontextu provádění v okně uživatelského rozhraní, aniž by bylo nutné opustit editor kódu.
 • Nově zavedená ikona kádinky slouží k rozlišení různých metod testování živých jednotek.
 • Přejmenování funkce "Live Test Set - Include/Exclude" na "Live Unit Testing - Include/Exclude" také odstraňuje problémy s porozuměním známé z předchozí verze při jejím používání.

IntelliTrace pro Visual Studio 2017 Enterprise

IntelliTrace je speciálně navržen pro jazyky C#, C++ a Visual Basic pro časově úsporné zaznamenávání a sledování procesu provádění kódu. Lze ji mimo jiné použít k

zejména zpětné ladění, které bylo v předchozí verzi dostupné pouze pro jazyk C#, je nyní dostupné i pro jazyk C++. Pomocí funkcí "Události" a "Snímky" mohou vývojáři okamžitě přepínat mezi různými stavy aplikace (k tomu je nutná aktualizace Windows 10 Anniversary Update (1607)).

Uživatelé mohou vytvářet snímky a také procházet události pomocí "Krok zpět" a "Krok vpřed", které se zobrazují na kartě "Události" v okně diagnostického nástroje. Při navigaci se pro vybranou událost automaticky aktivuje ladění na základě běhu.

Přehled dalších důležitých funkcí ve Visual Studiu 2017 Enterprise

Oproti předchozí verzi obsahuje Visual Studio Enterprise verze 2017 několik vylepšení a nových funkcí, které urychlují a zefektivňují práci vývojářů. Již během instalace mohou správci rozhodnout, které aplikace budou upřednostňovány: například lze použít pouze Core Editor nebo také desktopové aplikace .NET, Python atd. Kromě toho

zaváděcí časy na začátku programu, stejně jako spouštění relací a načítání řešení a rozpoznávání šablon pro projekty a prvky.

Jazyky podporované aplikací Visual Studio 2017

Hlavní předností Visual Studia Enterprise 2017 je mimořádně široká škála podporovaných jazyků: Kromě starších jazyků, jako je Visual Basic a C, C++, C#, TypeScript a Python pro rychlý vývoj aplikací, jsou k dispozici také webové jazyky HTML a CSS, ASP.NET Core pro tvorbu webových aplikací a služeb i mobilních backendů, ASP.NET Razor, Java nebo JavaScript, ale také F#, PHP a také Objective-C pro vývoj aplikací pro iOS atd.

Kromě toho obsahuje Visual Studio 2017 také vylepšení editorů pro jazyky C++, C#, Visual Basic, F#, JavaScript a TypeScript a optimalizace nástrojů pro ladění kódu a diagnostiku problémů při vývoji softwaru mimo jiné v prostředí .NET Core, ASP .NET Core, Unity a MS SQL Server.

Podpora pro vývoj Xamarin Mobile ve Visual Studiu 2017 Enterprise

Díky integraci Xamarinu je nyní možné na tomto základě vyvíjet mobilní aplikace pro Windows, Android a iOS také ve Visual Studiu 2017. Mezi typické funkce Xamarinu patří Xamarin Forms Previewer, který v živém náhledu okamžitě zobrazuje účinky řádku kódu na aplikaci. Dále jsou zahrnuty funkce Xamarin.Forms, Xamarin Profiler a Xamarin Test Recorder a vylepšení IntelliSense pro XAML pro Xamarin Forms.

IntelliSense ve Visual Studiu 2017 Enterprise

Funkce IntelliSense popisuje rozhraní API v okamžiku jejich zadání a automaticky je doplňuje pomocí integrovaných seznamů pro doplňování IntelliSense, což urychluje příslušné procesy. Otisky nástrojů upozorňují na problémy vyznačením kritických bodů vlnovkou. Seznamy také umožňují rychlý přístup ke členům, jmenným prostorům a úryvkům kódu, stejně jako k názvům proměnných, příkazů a funkcí. Konkrétně v jazyce C# obsahují seznamy pro doplňování tokeny pro "List Member" a "Complete Word".

CodeLens ve Visual Studiu 2017 Enterprise

Funkce CodeLens nabízí vývojářům časově úspornou možnost přecházet na jednotlivé funkce, aniž by museli opustit kód. CodeLens také označuje všechny změny kódu v editoru a zobrazuje, zda byl v příslušném bodě splněn test, a také posledního vývojáře, který zde něco upravil.

Nové refaktorizace ve Visual Studiu 2017 Enterprise

Refaktoring nabízí praktickou možnost aktualizovat nebo vylepšit vnitřní strukturu kódu, aniž by se změnilo jeho chování. Ve Visual Studiu 2017 Enterprise jsou k dispozici další refaktorizace; patří mezi ně převod příkazů If na příkazy Switch, přidávání parametrů, jako jsou kontroly NULL, a argumentů, jakož i generování přepisů; k dispozici je také možnost vkládat oddělovače číslic u literálů - zejména u číselných literálů, změnit základnu z "hexadecimální" na "binární" - atd.

Správa zdrojového kódu ve Visual Studiu 2017 pomocí systému Git

Ti, kteří nechtějí používat vlastní řešení Azure DevOps společnosti Microsoft pro správu zdrojového kódu ve Visual Studiu 2017 Enterprise, mohou místo toho použít Git pro vzdálený repozitář, široce používaný standard pro správu verzí souborů, který také umožňuje členům většího týmu pracovat na projektu současně.

Visual Studio 2017 Edition nyní nabízí možnost používat odpovídající úložiště Git přímo prostřednictvím integrovaných tlačítek v IDE a nastavovat, upravovat a publikovat kód jejich prostřednictvím. Součástí jsou také nové doplňky, např. pro funkce "Push" a "Commit", a také podpora SSH. Při používání služeb Azure DevOps Services se Visual Studio Enterprise připojuje k repozitářům Git nebo GitHub a také k repozitářům TFVC prostřednictvím nástroje Team Explorer.

Hardwarové požadavky pro Visual Studio 2017 Enterprise

Pro instalaci aplikace Visual Studio 2017 Enterprise je vyžadován .NET Framework verze 4.5.2. Během instalace bude nainstalována verze .NET Framework 4.7.2 potřebná pro spuštění softwaru Visual Studio. Některé funkce mohou vyžadovat systém Windows 10. Dále musí být splněny následující minimální požadavky:

Systémové požadavky:

Pro použití aplikace Microsoft Visual Studio 2017 Enterprise je vyžadována jedna z následujících verzí systému Windows:

 • Windows 7, Windows 8.1, Windows 10, Windows 11, Windows Server 2012/ 2012 R2 /2016 /2019/ 2022
 • Windows Server 2016: Standardní, Datacentrum
 • Windows 8.1 (s aktualizací 2919355): Core, Professional, Enterprise
 • Windows Server 2012 R2 (s aktualizací 2919355): Essentials, Standard, Datacenter
 • Windows 7 SP1 (včetně nejnovějších aktualizací): Home Premium, Professional, Enterprise, Ultimate

Další požadavky:

 • Procesor: 1,8 GHz nebo rychlejší; doporučuje se dvoujádrový nebo lepší
 • Paměť: 2 GB RAM, doporučeno 4 GB RAM (min. 2,5 GB při spuštění na virtuálním počítači)
 • Místo na pevném disku: až 130 GB v závislosti na instalovaných funkcích, standardní instalace vyžaduje 20 - 50 GB volného místa
 • Pro zvýšení výkonu a rychlosti se doporučuje nainstalovat Visual Studio 2017 i systém Windows na SSD a využít tak rychlost pevného disku
 • Grafická karta: podporující DirectX 9, rozlišení min. 1 280 x 720 (720p), doporučené je 1 366 x 768 WXGA nebo vyšší

Koupit Visual Studio 2017 Enterprise jako použitou licenci v internetovém obchodě Wiresoft Online Shop

Microsoft Visual Studio 2017 Enterprise Edition je v internetovém obchodě Wiresoft nabízeno jako jedna licence v nákupní verzi - a je k dispozici jako použitý software za mimořádně výhodnou cenu, nejedná se tedy o komerčně dostupnou předplacenou verzi. Tato licence Visual Studio 2017 Enterprise Edition pochází z odpovídající objemové licence společnosti, kterou koupila společnost Wiresoft, ta byla v průběhu procesu rozpuštěna a převedena na jednotlivé licence, čímž získala nové označení "použitý software" nebo "použitý software".

Licence Microsoft Visual Studio 2017 Enterprise nebo jiného softwaru Microsoft nabízeného společnosti Wiresoft pocházejí od společnosti se sídlem v Evropě, na kterou se vztahují právní předpisy EU. Rozdělení svazkové licence ani nové označení jako použitý software nevede k žádným omezením funkčnosti softwaru Visual Studio 2017 Enterprise.

Nákup softwaru u společnosti Wiresoft je vždy levný a zároveň bezpečný! Licence Visual Studio 2017 Enterprise nabízená společností Wiresoft v obchodě není ve srovnání s ostatními povinnými předplatnými cenově zvýhodněna, protože se jedná o jednorázový nákup, ale díky okamžitému stažení a aktivaci licence pomocí přiloženého platného svazkového licenčního klíče ji lze používat okamžitě. Kromě toho je nákup použitého softwaru, jako je Visual Studio 2017 Enterprise nebo jiný software společnosti Microsoft, pro zákazníky společnosti Wiresoft právně bezpečný: Obchodování s použitým softwarem je výslovně povoleno zákonem, což bylo jasně potvrzeno i příslušnými soudními rozhodnutími, a proto je software společnosti Wiresoft také odolný vůči auditu.

Ze všech těchto důvodů jsou jednotlivé licence použitého softwaru, jako je Visual Studio 2017 Enterprise, pro kupující cenově výhodnou alternativou k běžným nabídkám softwarových licencí, a nabízejí tak ekonomickou možnost používat tyto exkluzivní edice programů.

V obchodě Wiresoft Software Shop najdete nejen toto Visual Studio 2017 Enterprise Edition, ale také další verze a edice tohoto softwaru a také odpovídající operační systémy společnosti Microsoft, jako jsou Windows 8 a Windows 10 - vždy jako použitý software s možností okamžitého stažení. Máte-li jakékoli dotazy týkající se Visual Studia 2017 Enterprise nebo jiného programu společnosti Microsoft, jednoduše využijte naše kompetentní poradenství v chatu nebo e-mailem či telefonicky.

Čtěte, pište a diskutujte o recenzích...více
Hodnocení zákazníků pro "MICROSOFT VISUAL STUDIO 2017 ENTERPRISE"
Napište recenzi
Recenze budou aktivovány po ověření.

Pole označená * jsou povinná.

Vzal jsem na vědomí nařízení o ochraně osobních údajů.

Naposledy zobrazené