Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Pomoc s nastavením
+49 69 173261340
 
MICROSOFT VISUAL STUDIO 2017 ENTERPRISE
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Každým nákupem u společnosti Wiresoft podpoříte Kinderschutzbund.

MICROSOFT VISUAL STUDIO 2017 ENTERPRISE

Připraveno k okamžité expedici, dodací lhůta 24 hodin

 • SW10138
 • MX3-00098
 • Trvale platné
 • Všechny jazyky
 • EU
P Dostanete Bonusové body
SOFTWARE KE STAŽENÍ + LICENCE
34 869,90 Kč * 38 742,90 Kč * (10% uloženo)

včetně DPH.

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Každým nákupem u společnosti Wiresoft podpoříte Kinderschutzbund.


Jste firemní zákazník
nebo máte právní dotazy?

Jsem tu pro vás.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

PODROBNOSTI  
Verze Plná verze
Zařízení 1x
Rozsah dodávky Stažení + licenční klíč
Střední Ke stažení
Runtime Neomezeně
Jazyky Všechny jazyky
Doba dodání  Několik minut
Systém  Windows (32bit/64bit)
Terminálový server Kompatibilní


S Enterprise edicí Visual Studio 2017 mají uživatelé přístup k široké škále výkonných funkcí pro vývoj aplikací pro jakoukoli oblast na nejoblíbenějších operačních systémech, přičemž integrované nástroje ještě více zefektivňují každý krok od vývoje po vydání: Pouze v edici Visual Studio 2017 Enterprise  je k dispozici funkce Live Unit Testing pro jazyky C# a Visual Basic, která upozorňuje na chyby při psaní, a také funkce IntelliTrace, pomocí níž lze vytvářet snímky a přepínat mezi stavy aplikace - tato edice také podporuje zejména spolupráci ve větších týmech.

V případě dalších dotazů k produktu se obraťte na náš zákaznický servis.

Informace o výrobku "MICROSOFT VISUAL STUDIO 2017 ENTERPRISE"

Visual Studio 2017 Enterprise - edice pro náročné vývojáře jako kupní verze

S podnikovou edicí Visual Studia 2017 mají uživatelé přístup k široké škále výkonných funkcí pro vývoj aplikací pro jakoukoli oblast na nejoblíbenějších operačních systémech a integrované nástroje ještě více zefektivňují každý krok od vývoje až po vydání: Pouze ve Visual Studiu 2017 Enterprise Edition je k dispozici funkce Live Unit Testing pro jazyky C# a Visual Basic, která upozorňuje na chyby v průběhu jejich psaní, a také funkce IntelliTrace pro pořizování snímků a přepínání mezi stavy aplikace - tato edice navíc podporuje zejména spolupráci ve větších týmech.

Ve Visual Studiu 2017 Enterprise mají vývojáři k dispozici širokou škálu jazyků, od C a C++ a C# až po iOS, JavaScript, Python, ASP.NET a mnoho dalších, včetně podpory živého psaní kódu: Šikovné funkce usnadňují nejen orientaci při analýze a ladění, ale také provádění oprav a přepisů při ladění a refaktorizaci - příkladem je IntelliSense a CodeLens, který zobrazuje změny v kódu přímo v editoru.

Pro koho je Visual Studio 2017 Enterprise Edition určeno?

Visual Studio 2017 Enterprise Edition je určeno profesionálním vývojářům, kteří chtějí společně s dalšími zaměstnanci vyvíjet aplikace pro počítače, mobilní zařízení a web a využívat jejich rozsáhlé možnosti pro analýzu a opravy kódu. Visual Studio 2017 zde nabízí výhodu, že verze podporuje také Windows 7. Díky prostorově úsporné instalaci lze software používat i na starších koncových zařízeních, což rozšiřuje možnosti použití.

S Visual Studiem 2017 Enterprise Edition, které je od společnosti Wiresoft k dispozici jako použitý software, mají vývojáři možnost získat všechny výhody osvědčeného softwaru společnosti Microsoft bez obvyklého předplatného, ale ve formě zakoupené verze jako jediné licence. Kromě této edice Visual Studio 2017 Enterprise Edition najdete v internetovém obchodě Wiresoft Software také další edice nebo verze a programy společnosti Microsoft, které jsou s ní kompatibilní, například Windows 7, 8Windows a Windows 10, což je podmínkou pro používání některých funkcí. V následujícím přehledu jsou uvedeny nejdůležitější optimalizace a exkluzivní funkce aplikace Visual Studio 2017 Enterprise.

Exkluzivní funkce ve Visual Studiu 2017 Enterprise

Verze Visual Studio 2017 Enterprise je určena pro vývojáře s vyššími nároky, kteří potřebují zejména efektivní funkce pro testování a ladění, včetně:

Živé testování jednotek pro Visual Studio 2017 Enterprise

Včasné odhalení a odstranění chyb v kódu je jedním z důležitých standardních úkolů v programování. Díky testování jednotek za provozu je změna nebo refaktorizace kódu ještě bezpečnější. Tato funkce je k dispozici výhradně ve verzi Enterprise Edition pro projekty v jazycích C# a Visual Basic, které jsou založeny na jádru .NET, resp. na frameworku .NET. Zatímco vývojář stále upravuje kód, Live Unit Testing automaticky spouští unit testy v reálném čase, aby zjistil, zda je kód dostatečně pokrytý, a zároveň zajistil, že případné změny nezpůsobí regrese. Pokrytí kódu pomocí Live Unit Testing se zobrazuje graficky v reálném čase, takže uživatelé mohou okamžitě zjistit, zda a kolik řádků kódu je pokryto testy; tato funkce navíc obsahuje následující doplňky a optimalizace ve vydání 2017:

 • Již při otevření řešení se zobrazí, zda je funkce Live Unit Testing povolena nebo zakázána.
 • Díky integraci funkce Live Unit Testing do Centra úloh Visual Studia se nyní zobrazí indikace, zda je funkce povolena.
 • Live Unit Testing ve Visual Studiu 2017 Enterprise nyní podporuje běžně používané frameworky, jako jsou xUnit, NUnit a MSTest.
 • Do řešení Standard v jazyce C# nebo Visual Basic byla přidána integrovaná podpora pro .NET Core a .NET Standard.
 • Testy lze ladit v kontextu provádění v okně uživatelského rozhraní, aniž by bylo nutné opustit editor kódu.
 • Nově zavedená ikona kádinky slouží k rozlišení různých metod živých jednotkových testů.
 • Přejmenování funkce "Live Test Set - Include/Exclude" na "Live Unit Testing - Include/Exclude" také odstraňuje problémy s porozuměním známé z předchozí verze při jejím používání.

IntelliTrace pro Visual Studio 2017 Enterprise

IntelliTrace je speciálně navržen pro jazyky C#, C++ a Visual Basic pro časově úsporné zachycení a sledování historie provádění kódu. Lze ji mimo jiné použít k

zejména krok zpětné ladění, které bylo v předchozí verzi dostupné pouze pro jazyk C#, je nyní dostupné i pro jazyk C++. Pomocí funkcí "Události" a "Snímky" mohou vývojáři okamžitě přepínat mezi různými stavy aplikace (vyžaduje aktualizaci Windows 10 Anniversary Update (1607)).

Uživatelé mohou vytvářet snímky a také procházet události pomocí "Krok zpět" a "Krok vpřed", které se zobrazují na kartě "Události" v okně diagnostického nástroje. Při navigaci je pro vybranou událost automaticky povoleno ladění na základě historie.

Přehled dalších klíčových funkcí ve Visual Studiu 2017 Enterprise

Verze Visual Studio Enterprise 2017 obsahuje několik vylepšení oproti předchozí verzi a také nové funkce, které ještě více urychlují a zefektivňují práci vývojářů. Již během instalace mohou správci rozhodnout, které aplikace budou upřednostňovány: například lze použít pouze Core Editor nebo také desktopové aplikace .NET, Python atd. Kromě toho

spouštění při startu, spouštění relací a načítání řešení a detekce šablon pro projekty a položky.

Jazyky podporované aplikací Visual Studio 2017

Hlavní předností Visual Studia Enterprise 2017 je mimořádně široká škála podporovaných jazyků: Kromě starších jazyků, jako je Visual Basic a C, C++, C#, TypeScript a Python pro rychlý vývoj aplikací, jsou k dispozici také webové jazyky HTML a CSS, ASP.NET Core pro tvorbu webových aplikací a služeb a mobilních backendů, ASP.NET Razor, Java a JavaScript, F#, PHP a také Objective-C pro vývoj aplikací pro iOS atd.

Kromě toho obsahuje Visual Studio 2017 také vylepšení editorů pro jazyky C++, C#, Visual Basic, F#, JavaScript a TypeScript a optimalizace nástrojů pro ladění kódu a diagnostiku problémů při vývoji softwaru s jádrem .NET Core, ASP .NET Core a také Unity a MS SQL Server.

Podpora mobilního vývoje Xamarin ve Visual Studiu 2017 Enterprise

Díky integraci Xamarinu je nyní možné ve Visual Studiu 2017 vyvíjet mobilní aplikace pro Windows, Android i iOS na tomto základě. Mezi typické funkce Xamarinu patří Xamarin Forms Previewer, který v živém náhledu okamžitě zobrazuje účinky řádku kódu na aplikaci. Dále jsou zahrnuty funkce Xamarin.Forms, Xamarin Profiler a Xamarin Test Recorder a vylepšení IntelliSense for XAML pro Xamarin Forms.

IntelliSense ve Visual Studiu 2017 Enterprise

Funkce IntelliSense popisuje rozhraní API v okamžiku jejich zadání a automaticky je doplňuje pomocí integrovaných seznamů pro doplňování IntelliSense, což urychluje příslušné procesy. Otisky nástrojů upozorňují na problémy vyznačením kritických oblastí vlnovkou. Seznamy také umožňují rychlý přístup ke členům, jmenným prostorům a úryvkům kódu, stejně jako k názvům proměnných, příkazů a funkcí. Konkrétně v jazyce C# obsahují seznamy pro doplňování mimo jiné tokeny "člen seznamu" a "kompletní slovo".

CodeLens ve Visual Studiu 2017 Enterprise

Funkce CodeLens poskytuje vývojářům časově úspornou možnost přecházet na jednotlivé funkce, aniž by museli opustit kód. CodeLens také zvýrazňuje všechny změny kódu v editoru a zobrazuje, zda test v daném místě prošel, a také posledního vývojáře, který zde něco upravoval.

Nové refaktorizace ve Visual Studiu 2017 Enterprise

Refaktoring představuje pohodlný způsob, jak aktualizovat nebo vylepšit vnitřní strukturu kódu, aniž by se změnilo jeho chování. Ve Visual Studiu 2017 Enterprise jsou k dispozici další refaktorizace; patří mezi ně převod příkazů If na příkazy Switch, přidávání parametrů, jako jsou kontroly NULL, a argumentů, jakož i generování přepisů; k dispozici je také možnost přidat oddělovače číslic pro literály - zejména pro číselné literály, změna základu z "hexadecimálního" na "binární" - atd.

Správa zdrojového kódu ve Visual Studiu 2017 pomocí systému Git

Ti, kteří nechtějí používat vlastní řešení Azure DevOps společnosti Microsoft pro správu zdrojového kódu ve Visual Studiu 2017 Enterprise, mohou místo toho použít Git pro vzdálené úložiště, široce používaný Standard pro správu verzí souborů, který také umožňuje členům většího týmu pracovat na projektu současně.

Visual Studio 2017 Edition nyní poskytuje možnost přímého použití příslušných úložišť Git prostřednictvím integrovaných tlačítek v prostředí IDE pro nastavení, úpravy a publikování kódu prostřednictvím těchto úložišť. Součástí jsou také nové doplňky, například pro funkce "Push" a "Commit", a také podpora SSH. Při používání služeb Azure DevOps Services se uživatelé Visual Studia Enterprise připojují k repozitářům Git nebo GitHub a také k repozitářům TFVC prostřednictvím nástroje Team Explorer.

Hardwarové požadavky pro Visual Studio 2017 Enterprise

Pro instalaci aplikace Visual Studio 2017 Enterprise je vyžadován .NET Framework verze 4.5.2. Během instalace se nainstaluje verze .NET Framework 4.7.2, která je nutná pro spuštění softwaru Visual Studio. Některé funkce mohou vyžadovat Windows 10. Dále musí být splněny následující minimální požadavky:

Systémové požadavky:

Pro použití aplikace Microsoft Visual Studio 2017 Enterprise je vyžadována jedna z následujících verzí Windows:

 • Windows 10 (min. verze 1507) Domácnost, Profesionální, Vzdělávání, Podnikání
 • Windows Server 2016: Standard, Datové centrum
 • Windows 8.1 (s aktualizací 2919355): Core, Professional, Enterprise
 • Windows Server 2012 R2 (s aktualizací 2919355): Essentials, Standard, Datacenter
 • Windows 7 SP1 (včetně nejnovějších aktualizací): Home Premium, Professional, Enterprise, Ultimate

Další požadavky:

 • Procesor: 1,8 GHz nebo rychlejší; doporučuje se dvoujádrový nebo lepší
 • Paměť: 2 GB RAM, doporučeno 4 GB RAM (min. 2,5 GB, pokud běží na virtuálním počítači)
 • Místo na pevném disku: až 130 GB v závislosti na instalovaných funkcích, instalace Standard vyžaduje 20 - 50 GB volného místa
 • Pro zvýšení výkonu a rychlosti se doporučuje nainstalovat Visual Studio 2017 i Windows na SSD disk a využít tak rychlost pevného disku
 • Grafická karta: podporující DirectX 9, rozlišení minimálně 1 280 x 720 (720p), doporučeno 1 366 x 768 WXGA nebo vyšší

Koupit Visual Studio 2017 Enterprise single license jako použitý software v internetovém obchodě Wiresoft Online Shop

Microsoft Visual Studio 2017 Enterprise Edition je v internetovém obchodě Wiresoft nabízeno jako jedna licence v nákupní verzi - a je k dispozici jako použitý software za mimořádně nízkou cenu, nejedná se tedy o komerční předplacenou verzi. Tato licence Visual Studio 2017 Enterprise Edition pochází z odpovídající objemové licence společnosti, která byla zakoupena společností Wiresoft, ta byla v průběhu procesu rozpuštěna a převedena na jednotlivé licence, čímž získala nové označení "použitý software" nebo "použitý software".

Licence Microsoft Visual Studio 2017 Enterprise nebo jiného softwaru společnosti Microsoft nabízeného společnosti Wiresoft pocházejí od společnosti se sídlem v Evropě, na kterou se vztahují právní předpisy EU. Rozdělení objemové licence ani nové označení Used Software neomezuje funkčnost softwaru Visual Studio 2017 Enterprise.

Nákup softwaru u společnosti Wiresoft je vždy levný a zároveň bezpečný! Licence Visual Studio 2017 Enterprise nabízená společností Wiresoft v obchodě nemá oproti ostatním předplatným velkou cenovou výhodu v podobě jednorázového nákupu, ale je okamžitě použitelná díky okamžitému stažení a aktivaci licence pomocí přiloženého platného svazkového licenčního klíče. Kromě toho je nákup použitého softwaru, jako je Visual Studio 2017 Enterprise nebo jiný software společnosti Microsoft, pro zákazníky společnosti Wiresoft právně bezpečný: obchodování s použitým softwarem je výslovně povoleno zákonem, což bylo jasně potvrzeno i příslušnými soudními rozhodnutími, takže software společnosti Wiresoft je rovněž odolný vůči auditu.

Ze všech těchto důvodů jsou jednotlivé licence použitého softwaru, jako je Visual Studio 2017 Enterprise, pro kupující levnou alternativou k běžným nabídkám softwarových licencí, a nabízejí tak ekonomický způsob, jak mít možnost používat tyto exkluzivní edice programů.

V obchodě Wiresoft Software Shop najdete nejen toto Visual Studio 2017 Enterprise Edition, ale také další verze a edice tohoto softwaru a odpovídající operační systémy společnosti Microsoft, jako jsou 8Windows a Windows 10 - vždy jako použitý software s možností okamžitého stažení. Máte-li jakékoli dotazy týkající se Visual Studia 2017 Enterprise nebo jakéhokoli jiného programu společnosti Microsoft, jednoduše využijte naše kompetentní poradenství v chatu nebo e-mailem či telefonicky.

Další odkazy na "MICROSOFT VISUAL STUDIO 2017 ENTERPRISE"
Hodnocení zákazníků pro "MICROSOFT VISUAL STUDIO 2017 ENTERPRISE"
Napište recenzi
Recenze budou aktivovány po ověření.

Pole označená * jsou povinná.

Vzal jsem na vědomí nařízení o ochraně osobních údajů.

Kategorie