Chat with us, powered by LiveChat
AUTORIZOVANÝ ORIGINÁLNÍ VÝROBEK
DODÁNÍ DO 24 HODIN
PODPORA PROSTŘEDNICTVÍM CHATU, E-MAILU A TELEFONU
BEZPLATNÁ HORKÁ LINKA +4969 - 173261340
 
MICROSOFT VISUAL STUDIO 2019 ENTERPRISE

MICROSOFT VISUAL STUDIO 2019 ENTERPRISE

67 847,00 Kč *

včetně DPH.

Připraveno k okamžité expedici, dodací lhůta 24 hodin


Jste firemní zákazník
nebo máte právní dotazy?

Jsem tu pro vás.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

 • SW10139
 • MX3-00098
 • Výhody

  - Rychlé dodání
  - Autorizovaný originální výrobek
  - Odeslání do 24 hodin
  - Chat, e-mailová a telefonická podpora
Maximalizujte produktivitu vývojářů s Visual Studio 2019 Enterprise - k zakoupení Visual...více
Informace o výrobku "MICROSOFT VISUAL STUDIO 2019 ENTERPRISE"

Maximalizujte produktivitu vývojářů s Visual Studio 2019 Enterprise - k zakoupení

Visual Studio je osvědčené integrované vývojové prostředí společnosti Microsoft pro návrh a nasazení komplexních podnikových aplikací v mnoha oblastech. Zejména edice Enterprise tohoto komplexního řešení přesvědčí velkým výběrem nástrojů a funkcí - nejen pro návrh, ale i pro průběžné testování vytvořených programů - a je proto vhodná zejména pro větší firmy a organizace, a tedy i pro celé týmy programátorů.

Visual Studio Enterprise v nové verzi 2019 přesvědčí mnoha vylepšeními v detailech i zcela novými funkcemi, které usnadňují každodenní práci vývojářů; patří mezi ně zejména IntelliCode s návrhy řešení založenými na umělé inteligenci a Visual Studio Live Share s praktickými nástroji pro lepší spolupráci v reálném čase.

Kromě toho byly ve Visual Studiu Enterprise 2019 vylepšeny refaktoring a navigace, stejně jako ladicí program, který byl rozšířen o několik funkcí. Díky funkci Live Unit Testing lze testy spouštět ještě během psaní kódu a funkce Live Dependency Checking zajišťuje kompatibilitu kódu s jednotlivými pravidly závislostí v reálném čase.

Zakoupením Visual Studia 2019 Enterprise Edition jako použitého softwaru od společnosti Wiresoft mají uživatelé velkou výhodu v tom, že mohou tento vývojářský software, který je exkluzivně nabízen společností Microsoft jako velkoobjemová licence, používat jako vlastní jedinou licenci na svém počítači.

V internetovém obchodě Wiresoft najdete Visual Studio 2019 Enterprise Edition i další edice Visual Studia - v jiných verzích - jako verze pro jednoho uživatele, které se v běžném obchodě obvykle nevyskytují, stejně jako mnoho dalších programů společnosti Microsoft. Následující přehled představuje exkluzivní funkce aplikace Visual Studio 2019 Enterprise a všechny další důležité funkce a vlastnosti této verze.

Nejdůležitější funkce ve Visual Studiu 2019 Enterprise

Kromě předchozích osvědčených funkcí a nástrojů přichází Visual Studio 2019 samozřejmě také s některými praktickými doplňky nebo optimalizacemi základních funkcí a také se zcela novými funkcemi, které vývojáře ještě lépe podpoří v programování.

 • Git-First-Workflow: Nové úvodní okno nyní nabízí několik nových možností: Nejprve je k dispozici možnost klonovat nebo zkontrolovat kód z úložiště a různé možnosti otevření nebo vytvoření projektu.V průběhu toho byl také zcela přepracován předchozí dialog, který se spouští při vytváření projektu. Stromová struktura, která se dříve zobrazovala vlevo, již neexistuje; byla nahrazena vyhledávacím polem a různými filtry, pomocí nichž mohou uživatelé najít požadované šablony.
 • Editor kódu : Barevné provedení IDE lze změnit ze standardní modré na tmavou a k dispozici jsou nové barvy pro zvýraznění syntaxe: Metody jsou zobrazeny bronzovou barvou, klíčová slova jako for, foreach, if atd. fialovou barvou atd.
 • Vykreslování PMA (Per-Monitor-Aware ): Zatímco dříve docházelo k problémům se zobrazením při použití monitorů s různým rozlišením, např. při vzdáleném připojení, takže Visual Studio vypadalo rozmazaně nebo bylo vykreslováno s nesprávným měřítkem, Visual Studio 2019 nyní nabízí aplikaci podporující PMA a vykresluje se správně bez ohledu na použité příslušné faktory měřítka.

Nové funkce vyhledávání a filtrování

Mnoho známých funkcí vyhledávání a filtrování bylo optimalizováno pro verzi Visual Studio 2019 Enterprise, což vývojářům umožňuje ušetřit ještě více času a pracovat efektivněji:

 • Nové vyhledávací pole a funkce vyhledávání: Pole pro vyhledávání, které bylo dříve známé z aplikace Visual Studio, nyní zaujímá centrálnější pozici uprostřed panelu nabídek. Vstupní pole má nyní také fuzzy vyhledávání, tj. vyhledávání tolerující chyby nebo fuzzy vyhledávání, které poskytuje výsledky pro položky nabídky i s chybně napsanými výrazy. Vyhledávání také podporuje volby, takže se odpovídající shody zobrazí přímo v příslušném bodě dialogu, místo aby bylo nutné se k nim proklikávat přes struktury a nabídky.
 • Vyhledávací funkce pro ladění: Vyhledávání konkrétních názvů a hodnot zahrnuje ladicí okna "Watch", "Locals" a "Auto", která pomáhají najít konkrétní objekty a hodnoty. Zahrnuje několik úrovní, např. také dílčí objekty nebo seznamy. Zobrazení hodnot lze navíc formátovat.
 • Vyhledejte reference: Zde lze výsledky vyhledávání zobrazené v seznamu dále filtrovat podle určitých vlastností nebo proměnných. V závislosti na tom, zda se vyhledávají akce čtení nebo zápisu, je třeba do vyhledávacího pole zadat "read" nebo "write".
 • Nová funkce filtru pro složky projektů: Průzkumník řešení ve Visual Studiu nyní nabízí také možnost zcela skrýt jednotlivé soubory projektu, které byly v zobrazení vyjmuty. Kromě toho panel nástrojů v Průzkumníku řešení obsahuje mimo jiné tlačítka pro přepnutí ze zobrazení Řešení do zobrazení Složka, zmenšení uzlů a zobrazení skrytých souborů.

Nové refaktorizace ve Visual Studiu 2019 Enterprise

Jazyk C# nyní nabízí několik nových refaktorizací, které výrazně usnadňují organizaci kódu; mimo jiné lze členy přesunout do rozhraní nebo základní třídy, jmenné prostory lze přizpůsobit tak, aby odpovídaly konkrétní struktuře složek, a smyčky foreach lze převést na dotazy LINQ. Vhodné návrhy jsou uvedeny v "žárovce".

Vyčištění kódu

Funkce pro automatické přeformátování zdrojového kódu pomocí nástroje Code Cleanup se ve Visual Studiu 2019 zobrazuje jako ikona koštěte pod editorem zdrojového kódu a je dostupná po jediném kliknutí. Zohledňuje také nastavení souborů .editorconfig. Vyčištění kódu má také nový indikátor integrity a nový příkaz pro vyhledání skupiny klasických chyb během čištění. Varování nebo návrhy lze zobrazit jedním kliknutím a okamžitě je provést. Často používané opravy lze také uložit nebo nakonfigurovat jako profil.

IntelliCode ve Visual Studiu 2019

IntelliCode je dalším vývojem předchozího automatického dokončování IntelliSense. Zatímco v tomto případě byly dostupné vlastnosti a metody zobrazeny v abecedně řazeném seznamu, IntelliCode zobrazuje nejpravděpodobnější metody a vlastnosti nahoře a označuje je hvězdičkou.

IntelliCode je založen na analýze více než 2 000 open source projektů na GitHubu od společnosti Microsoft, ale uživatelé mohou k tréninku IntelliCode použít i své vlastní projekty a na základě toho dostávat návrhy. Analytická data se za tímto účelem přenášejí do cloudu a zpracovávají se, ale bez zdrojových kódů.

Sdílení ve službě Visual Studio Live

Funkce Live Share ve Visual Studiu 2019 umožňuje až 30 uživatelům spolupracovat na stejné bázi zdrojového kódu sdílením báze kódu a jejího kontextu s ostatními členy týmu. Funguje to proto, že služba Visual Studio Live Share nepřenáší obrázek, ale pouze strom souborů a kontextové informace. To znamená, že každý účastník zůstává ve svém známém prostředí a může upravovat určité části zdrojového kódu nezávisle na hostiteli. Služba Live Share také nabízí možnost sdíleného ladění.

Ladění ve Visual Studiu 2019

Když už mluvíme o ladění: Ladicí program ve Visual Studiu 2019 Enterprise nyní pracuje dvakrát rychleji než v předchozí verzi a zároveň byla výrazně snížena spotřeba paměti při ladění aplikací C++ mimo proces.

 • Nový nástroj pro připínání vlastností : Objekty lze ještě snadněji identifikovat pomocí jejich vlastností. K tomu stačí přetáhnout kurzor na konkrétní vlastnost v okně ladicího programu nebo v okně pro lokální proměnné nebo pro automatické nástroje a kliknout na symbol kolíku: okamžitě se zobrazí odpovídající informace.
 • Body přerušení dat: Zatímco v předchozích verzích byly body přerušení dat určeny pouze pro jazyk C++, ve Visual Studiu 2019 jsou k dispozici i pro aplikace .NET Core. Jakmile se změní hodnota vlastnosti pro určitý objekt, přeruší provádění kódu bez ohledu na to, kde se právě nachází. Body přerušení dat jsou skvělé pro zjištění místa, kde je určitý globální objekt upraven, přidán nebo odebrán.

Xamarin pro mobilní vývojáře

Xamarin je nyní k dispozici ve Visual Studiu 2019 Enterprise. Kromě úspory místa při instalaci, která činí 7 GB namísto dřívějších 21 GB, nabízí Xamarin také kratší dobu kompilace a nasazení pro Android. Obsahuje také editor vlastností Xamarin.Forms pro vlastnosti XAML a vylepšený prohlížeč Xamarin.Forms Previewer.

ASP.NET pro webové vývojáře

Pro aplikace ASP.NET je výchozí šablona projektu ve Visual Studiu 2019 založena na ASP.NET Core 2.2. Šablona projektu je také mnohem přehlednější a nyní vytváří méně souborů.

Exkluzivní podnikové funkce ve Visual Studiu 2019

Zejména Visual Studio 2019 Enterprise nabízí některé funkce, které nejsou obsaženy v žádné jiné edici:

 • Ladění snímků : Pomocí této funkce mohou uživatelé vytvořit snímek aktivního provádění aplikace a analyzovat tak, co se v daném okamžiku děje. Snímek zobrazuje aktuální stav zdrojového kódu a proměnných.
 • Ladění v čase (TTD) : Jedná se o rozšíření ladění pomocí snímků. Pomocí TTD lze webové aplikace spuštěné prostřednictvím virtuálního počítače Azure zaznamenávat během ladění na vzdáleném systému a zkoumat jejich časový průběh.
 • Live Unit Testing: Live Unit Testing je vhodný pro testování balíčků řešení pro .NET Framework nebo .NET Core. Tato funkce umožňuje automatické spouštění jednotkových testů na pozadí během psaní kódu. Live Unit Testing také spouští dynamické testy ihned po změně kódu a v případě selhání okamžitě informuje uživatele. Výsledky jsou vizualizovány v reálném čase, včetně pokrytí kódu.
 • IntelliTrace: Tato exkluzivní funkce ve Visual Studiu Enterprise pro jazyky C#, Visual Basic a C++ šetří čas při ladění sledováním průběhu provádění kódu. Během ladění IntelliTrace průběžně zaznamenává data, jako jsou interakce se systémem (např. kliknutí, přístupy k systému, registru nebo databázím, načítání dokumentů XML, spouštění vláken) a volání metod v kódu programu. Uživatelé mohou přecházet zpět na jednotlivé mezistanice a zobrazit si konkrétní hodnoty v průběhu.

Systémové požadavky pro Visual Studio 2019 Enterprise

Následující požadavky platí obecně pro instalaci Visual Studia 2019 Enterprise; v jednotlivých případech mohou být vyšší:

 • Operační systémy: Windows 7, Windows 8.1, Windows 10, Windows 11, Windows Server 2012/ 2012 R2 /2016 /2019 /2022
 • Procesor: min. 1,8 GHz
 • Paměť: min. 2 GB RAM
 • Místo na pevném disku: 130 GB (v závislosti na nainstalovaných funkcích)
 • Grafická karta: rozlišení min. 1 280 x 720, doporučené 1 366 x 768

Zakupte si Visual Studio 2019 Enterprise jednotlivě u společnosti Wiresoft v našem internetovém obchodě

Software Visual Studio 2019 Enterprise je společností Microsoft běžně nabízen pouze jako velkoobjemová licence. V internetovém obchodě společnosti Wiresoft si můžete zakoupit Enterprise Edition také jako jednu licenci - za obzvláště výhodnou cenu jako tzv. použitý software.

Jednotlivá licence Visual Studia 2019 Enterprise Edition, kterou nabízíme k prodeji, je součástí předchozí velkoobjemové licence Visual Studia společnosti, která byla při dalším prodeji rozdělena, a tím převedena na jednotlivé licence, a proto je pak označována jako použitý software. Rozdělení ani označení tohoto softwaru Visual Studio 2019 Enterprise jako používaného softwaru neznamenalo žádné omezení z hlediska funkčnosti.

Nákup softwaru u společnosti Wiresoft - vždy v bezpečí! Tato edice Visual Studia 2019 Enterprise dostupná v obchodě Wiresoft Shop přesvědčí nejen svou mimořádně příznivou cenou, ale nabízí také bezpečnost při nákupu díky okamžitému stažení a aktivaci licence pomocí přiloženého platného svazkového licenčního klíče.

Nákup Visual Studia 2019 Enterprise nebo jiného programu jako použitého softwaru v obchodě Wiresoft Software Shop nepředstavuje právní problém, protože obchodování s použitým softwarem je jednoznačně povoleno zákonem, což bylo potvrzeno mnoha právně závaznými rozhodnutími.

Použitý software, jako je Visual Studio 2019 Enterprise Edition, v podobě jediné licence nabízí našim zákazníkům levnou příležitost používat exkluzivní edice programů. Využijte i vy naší výhodné nabídky softwaru Microsoft!

V obchodě Wiresoft Software Shop najdete Visual Studio 2019 Enterprise Edition i další verze Visual Studia a dalších programů společnosti Microsoft v podobě zakoupené verze k okamžitému stažení. Máte-li jakékoli dotazy týkající se aplikace Visual Studio 2019 Enterprise nebo jiného softwaru společnosti Microsoft, jednoduše využijte naše kompetentní poradenství v chatu nebo e-mailem či telefonicky.

Čtěte, pište a diskutujte o recenzích...více
Hodnocení zákazníků pro "MICROSOFT VISUAL STUDIO 2019 ENTERPRISE"
Napište recenzi
Recenze budou aktivovány po ověření.

Pole označená * jsou povinná.

Vzal jsem na vědomí nařízení o ochraně osobních údajů.

Naposledy zobrazené