Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Pomoc s nastavením
+49 69 173261340
 
MICROSOFT VISUAL STUDIO 2019 ENTERPRISE
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Každým nákupem u společnosti Wiresoft podpoříte Kinderschutzbund.

MICROSOFT VISUAL STUDIO 2019 ENTERPRISE

Připraveno k okamžité expedici, dodací lhůta 24 hodin

 • SW10139
 • MX3-00098
 • Trvale platné
 • Všechny jazyky
 • EU
P Dostanete Bonusové body
SOFTWARE KE STAŽENÍ + LICENCE
42 645,90 Kč * 47 382,90 Kč * (10% uloženo)

včetně DPH.

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Každým nákupem u společnosti Wiresoft podpoříte Kinderschutzbund.


Jste firemní zákazník
nebo máte právní dotazy?

Jsem tu pro vás.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

PODROBNOSTI  
Verze Plná verze
Zařízení 1x
Rozsah dodávky Stažení + licenční klíč
Střední Ke stažení
Runtime Neomezeně
Jazyky Všechny jazyky
Doba dodání  Několik minut
Systém  Windows (32bit/64bit)
Terminálový server Kompatibilní


Visual Studio je osvědčené integrované vývojové prostředí společnosti Microsoft pro návrh a nasazení složitých podnikových aplikací v mnoha oblastech. Zejména Enterprise-Edition tohoto komplexního řešení přesvědčí velkým výběrem nástrojů a funkcí - nejen pro návrh, ale i pro průběžné testování vyvíjených programů - a je proto vhodné zejména pro větší firmy a organizace, a tedy i pro celé týmy programátorů.

V případě dalších dotazů k produktu se obraťte na náš zákaznický servis.

Informace o výrobku "MICROSOFT VISUAL STUDIO 2019 ENTERPRISE"

Maximalizujte produktivitu vývojářů s Visual Studio 2019 Enterprise - k zakoupení

Visual Studio je osvědčené integrované vývojové prostředí společnosti Microsoft pro návrh a nasazení komplexních podnikových aplikací v mnoha oblastech. Zejména edice Enterprise tohoto komplexního řešení přesvědčí širokou nabídkou nástrojů a funkcí - nejen pro návrh, ale i pro průběžné testování vyvíjených programů - a je proto vhodná zejména pro větší firmy a organizace, a tedy i pro celé týmy programátorů.

Visual Studio Enterprise v nové verzi 2019 přesvědčí mnoha vylepšeními v detailech a také zcela novými funkcemi, které usnadňují každodenní vývojářský život; patří mezi ně zejména IntelliCode s návrhy řešení založenými na umělé inteligenci a Visual Studio Live Share s praktickými nástroji pro lepší spolupráci v reálném čase.

Kromě toho byly ve Visual Studiu Enterprise 2019 vylepšeny refaktoringy a navigace, stejně jako debugger, který byl rozšířen o několik funkcí. Díky funkci Live Unit Testing lze testy spouštět během psaní kódu a funkce Live Dependency Checking zajišťuje kompatibilitu kódu s jednotlivými pravidly závislostí v reálném čase.

Zakoupením Visual Studia 2019 Enterprise Edition jako použitého softwaru od společnosti Wiresoft mají uživatelé velkou výhodu v tom, že mohou tento vývojářský software, který je exkluzivně nabízen společností Microsoft jako množstevní licence, používat jako vlastní jedinou licenci na svém počítači.

V internetovém obchodě společnosti Wiresoft najdete Visual Studio 2019 Enterprise Edition i další edice Visual Studia - v jiných verzích - ve verzi pro jednoho uživatele, kterou běžní prodejci obvykle nemají, stejně jako mnoho dalších programů společnosti Microsoft. Následující přehled představuje exkluzivní funkce aplikace Visual Studio 2019 Enterprise a všechny další důležité funkce a vlastnosti této verze.

Nejdůležitější funkce ve Visual Studiu 2019 Enterprise

Visual Studio 2019 kromě předchozích osvědčených funkcí a nástrojů samozřejmě přichází i s některými praktickými doplňky nebo optimalizacemi základních funkcí a také se zcela novými funkcemi, které vývojáře ještě lépe podpoří v programování.

 • Pracovní postup Git-first: nové spouštěcí okno nyní nabízí několik nových možností: Nejprve je k dispozici možnost klonovat nebo zkontrolovat kód z úložiště a několik možností otevření nebo vytvoření projektu.Přitom byl také zcela přepracován předchozí dialog, který se spouštěl při vytváření projektu. Stromová struktura, která se dříve zobrazovala vlevo, již není k dispozici; byla nahrazena vyhledávacím polem a různými filtry, které mohou uživatelé použít k nalezení požadovaných šablon.
 • Editor kódu: Barevné schéma IDE lze změnit z modré na tmavou barvu Standard, navíc jsou k dispozici nové barvy pro zvýraznění syntaxe: Metody jsou zobrazeny bronzovou barvou, klíčová slova jako for, foreach, if atd. fialovou barvou.
 • Vykreslování PMA (Per-Monitor-Aware ): Zatímco dříve docházelo k problémům se zobrazením při použití monitorů s různým rozlišením, např. při vzdáleném připojení, takže Visual Studio vypadalo rozmazaně nebo bylo vykreslováno s nesprávným měřítkem, Visual Studio 2019 nyní nabízí aplikaci s podporou PMA a vykresluje se správně bez ohledu na použité příslušné faktory měřítka.

Nové funkce vyhledávání a filtrování

Mnoho známých funkcí vyhledávání a filtrování bylo optimalizováno pro verzi Visual Studio 2019 Enterprise, což vývojářům pomáhá ušetřit ještě více času a pracovat efektivněji:

 • Nové vyhledávací pole a funkce vyhledávání: Pole pro vyhledávání, které bylo dříve známé z aplikace Visual Studio, nyní zaujímá centrálnější pozici uprostřed panelu nabídek. Vstupní pole má nyní také fuzzy vyhledávání, což je vyhledávání tolerující chyby nebo fuzzy vyhledávání, které vrací výsledky pro položky nabídky, i když jsou výrazy napsány chybně. Vyhledávání také podporuje volby, takže se odpovídající shody zobrazují přímo na příslušném místě dialogu, místo aby bylo nutné se k nim proklikávat přes struktury a nabídky.
 • Funkce hledání v ladění: Vyhledávání konkrétních názvů a hodnot zahrnuje okna Watch, Locals a Auto debugging, která pomáhají najít konkrétní objekty a hodnoty. Zahrnuje několik úrovní, např. také podobjekty nebo seznamy. Zobrazení hodnot lze navíc formátovat.
 • Vyhledejte reference: Zde lze výsledky vyhledávání zobrazené v seznamu dále filtrovat podle konkrétních vlastností nebo proměnných. V závislosti na tom, zda se vyhledávají akce čtení nebo zápisu, je třeba do vyhledávacího pole zadat "read" nebo "write".
 • Nová funkce filtru pro složky projektů: Průzkumník řešení ve Visual Studiu nyní nabízí také možnost zcela skrýt jednotlivé soubory projektu, které byly staženy ze zobrazení. Kromě toho panel nástrojů Průzkumníka řešení obsahuje mimo jiné tlačítka pro přepnutí ze zobrazení řešení do zobrazení složky, sbalení uzlů a zobrazení skrytých souborů.

Nové refaktorizace ve Visual Studiu 2019 Enterprise

Jazyk C# nyní nabízí několik nových refaktorizací, které výrazně usnadňují organizaci kódu; mimo jiné lze členy přesunout do rozhraní nebo základní třídy, jmenné prostory lze přizpůsobit konkrétní struktuře složek a smyčky foreach lze převést na dotazy LINQ. Pro tento účel jsou v "žárovce" uvedeny odpovídající návrhy.

Vyčištění kódu

Funkce automatického přeformátování zdrojového kódu pomocí nástroje Code Cleanup se ve Visual Studiu 2019 zobrazuje jako ikona koštěte pod editorem zdrojového kódu a je k dispozici po jediném kliknutí. Zohledňuje také nastavení souborů .editorconfig. Vyčištění kódu má také nový indikátor integrity a nový příkaz pro vyhledání skupiny klasických chyb během čištění. Varování nebo návrhy lze zobrazit jedním kliknutím a okamžitě je provést. Často používané opravy lze také uložit nebo nakonfigurovat jako profil.

IntelliCode ve Visual Studiu 2019

IntelliCode je evolucí předchozího automatického dokončování IntelliSense. Zatímco v tomto případě se zobrazily dostupné vlastnosti a metody v abecedně řazeném seznamu, IntelliCode zobrazuje na horních pozicích ty metody a vlastnosti, u kterých je největší pravděpodobnost, že přijdou v úvahu, a označuje je předchozí hvězdičkou.

Základem IntelliCode je analýza více než 2 000 projektů s otevřeným zdrojovým kódem na GitHubu od společnosti Microsoft, ale uživatelé mohou použít i své vlastní projekty a na jejich základě IntelliCode vyškolit k vytváření návrhů. Analytická data se za tímto účelem přenášejí do cloudu a zpracovávají se, ale bez zdrojových kódů.

Sdílení ve službě Visual Studio Live

Funkce Live Share ve Visual Studiu 2019 umožňuje až 30 uživatelům spolupracovat na stejné bázi zdrojového kódu sdílením báze kódu a jejího kontextu s ostatními členy týmu. Funguje to proto, že služba Visual Studio Live Share nepřenáší obrázek, ale strom souborů a kontextové informace. Každý účastník tak zůstává ve svém známém prostředí a může upravovat konkrétní části zdrojového kódu nezávisle na hostiteli. Služba Live Share také umožňuje společné ladění.

Ladění ve Visual Studiu 2019

Když už mluvíme o ladění: Ladicí program ve Visual Studiu 2019 Enterprise nyní pracuje dvakrát rychleji než v předchozí verzi a spotřeba paměti při ladění aplikací C++ mimo proces byla výrazně snížena.

 • Nový nástroj pro připínání vlastností : Objekty lze ještě snadněji identifikovat na základě jejich vlastností. K tomu stačí přetáhnout kurzor na konkrétní vlastnost v okně ladicího programu nebo v okně pro lokální proměnné nebo pro automatické nástroje a kliknout na ikonu špendlíku: okamžitě se zobrazí odpovídající informace.
 • Body přerušení dat: Zatímco v předchozích verzích byly body přerušení dat zaměřeny pouze na jazyk C++, ve Visual Studiu 2019 jsou k dispozici i pro aplikace .NET Core. Kdykoli se změní hodnota vlastnosti pro určitý objekt, přeruší se provádění kódu bez ohledu na to, kde se nachází. Body přerušení dat jsou vhodné k nalezení místa, kde je určitý globální objekt upraven, přidán nebo odebrán.

Xamarin pro mobilní vývojáře

Xamarin je nyní k dispozici ve Visual Studiu 2019 Enterprise. Kromě úspory místa při instalaci, která činí 7 GB namísto dřívějších 21 GB, nabízí Xamarin také rychlejší kompilaci a nasazení pro Android. Obsahuje také editor vlastností Xamarin.Forms pro vlastnosti XAML a vylepšený prohlížeč Xamarin.Forms Previewer.

ASP.NET pro webové vývojáře

Pro aplikace ASP.NET je výchozí šablona projektu ve Visual Studiu 2019 založena na ASP.NET Core 2.2. Šablona projektu je nyní mnohem čistší a vytváří méně souborů.

Exkluzivní podnikové funkce ve Visual Studiu 2019

Konkrétně Visual Studio 2019 Enterprise nabízí několik funkcí, které nenajdete v žádné jiné edici:

 • Ladění snímků : tato funkce umožňuje uživatelům pořídit snímek, tj. snímek aktivního provádění aplikace, a analyzovat, co se v daném okamžiku děje. Snímek zobrazuje aktuální stav zdrojového kódu a proměnných.
 • Ladění v čase (TTD) : Jedná se o rozšíření ladění pomocí snímků. Pomocí TTD lze webové aplikace spuštěné na virtuálním počítači Azure zaznamenávat během ladění na vzdáleném systému a sledovat jejich průběh v čase.
 • Live Unit Testing: Live Unit Testing je užitečný pro testování řešení pro .NET Framework nebo .NET Core. Tato funkce umožňuje automatické spouštění jednotkových testů na pozadí během psaní kódu. Live Unit Testing také spouští dynamické testy při každé změně kódu a v případě selhání okamžitě informuje uživatele. Výsledky jsou vizualizovány v reálném čase, včetně pokrytí kódu.
 • IntelliTrace: Tato exkluzivní funkce ve Visual Studiu Enterprise pro jazyky C#, Visual Basic a C++ šetří čas při ladění sledováním průběhu provádění kódu. Během ladění IntelliTrace průběžně zaznamenává data, jako jsou interakce se systémem (např. kliknutí, přístupy k systému, registru nebo databázím, načítání dokumentů XML, spouštění vláken) a volání metod v rámci programového kódu. Uživatelé tak mohou přecházet zpět na jednotlivé mezistanice a prohlížet si konkrétní hodnoty v historii.

Systémové požadavky pro Visual Studio 2019 Enterprise

Následující požadavky platí obecně pro instalaci Visual Studia 2019 Enterprise a v jednotlivých případech mohou být vyšší:

 • Operační systémy: Windows 10, verze 1507 nebo novější; Windows 8.1 s aktualizací 2919355; Windows 7 SP1 s posledními aktualizacemi; Windows Server 2016; Windows Server 2012 R2 s aktualizací 2919355
 • Procesor: alespoň 1,8 GHz
 • Paměť: alespoň 2 GB RAM
 • Místo na pevném disku: 130 GB (v závislosti na nainstalovaných funkcích)
 • Grafická karta: rozlišení min. 1 280 x 720, doporučené 1 366 x 768

Zakupte si Visual Studio 2019 Enterprise jednotlivě u společnosti Wiresoft v našem internetovém obchodě

Software Visual Studio 2019 Enterprise je společností Microsoft obvykle nabízen pouze jako množstevní licence. V internetovém obchodě společnosti Wiresoft si můžete zakoupit Enterprise Edition také jako jednu licenci - za obzvláště výhodnou cenu jako tzv. použitý software.

Jednotlivá licence Visual Studio 2019 Enterprise Edition, kterou nabízíme k prodeji, je součástí předchozí velkoobjemové licence Visual Studio společnosti, která byla při svém dalším prodeji rozpuštěna, a tím převedena na jednotlivé licence, které jsou pak označovány jako použitý software nebo použitý software. Rozdělení ani označení tohoto softwaru Visual Studio 2019 Enterprise jako používaného softwaru neznamenalo žádné omezení funkčnosti.

Nákup softwaru od společnosti Wiresoft - pro vás vždy bezpečný! Tato edice Visual Studia 2019 Enterprise dostupná v obchodě Wiresoft Shop přesvědčí nejen svou mimořádně nízkou cenou, ale nabízí také bezpečnost nákupu díky okamžitému stažení a aktivaci licence pomocí přiloženého platného svazkového licenčního klíče.

Nákup Visual Studia 2019 Enterprise nebo jakéhokoli jiného programu jako použitého softwaru v obchodě Wiresoft Software Shop nepředstavuje žádný právní problém, protože obchodování s použitým softwarem je jednoznačně povoleno zákonem, což bylo potvrzeno mnoha pravomocnými rozsudky.

Použitý software, jako je Visual Studio 2019 Enterprise Edition, v podobě jedné licence nabízí našim zákazníkům levný způsob, jak sami používat exkluzivní edice programu. Využijte i vy naší nabídky softwaru Microsoft za nízkou cenu!

V obchodě Wiresoft Software Shop najdete Visual Studio 2019 Enterprise Edition i další verze Visual Studia a dalších programů společnosti Microsoft v podobě zakoupené verze k okamžitému stažení. Máte-li jakékoli dotazy týkající se aplikace Visual Studio 2019 Enterprise nebo jiného softwaru společnosti Microsoft, jednoduše využijte naše kompetentní poradenství v chatu nebo e-mailem či telefonicky.

Další odkazy na "MICROSOFT VISUAL STUDIO 2019 ENTERPRISE"
Hodnocení zákazníků pro "MICROSOFT VISUAL STUDIO 2019 ENTERPRISE"
Napište recenzi
Recenze budou aktivovány po ověření.

Pole označená * jsou povinná.

Vzal jsem na vědomí nařízení o ochraně osobních údajů.

Kategorie