Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Pomoc s nastavením
+49 69 173261340
 
MICROSOFT VISUAL STUDIO 2019 PROFESSIONAL
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Každým nákupem u společnosti Wiresoft podpoříte Kinderschutzbund.

MICROSOFT VISUAL STUDIO 2019 PROFESSIONAL

Připraveno k okamžité expedici, dodací lhůta 24 hodin

 • SW10137
 • C5E-01380
 • Trvale platné
 • Všechny jazyky
 • EU
P Dostanete Bonusové body
SOFTWARE KE STAŽENÍ + LICENCE
3 817,90 Kč * 4 240,90 Kč * (9,97% uloženo)

včetně DPH.

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Každým nákupem u společnosti Wiresoft podpoříte Kinderschutzbund.


Jste firemní zákazník
nebo máte právní dotazy?

Jsem tu pro vás.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

PODROBNOSTI  
Verze Plná verze
Zařízení 1x
Rozsah dodávky Stažení + licenční klíč
Střední Ke stažení
Runtime Neomezeně
Jazyky Všechny jazyky
Doba dodání  Několik minut
Systém  Windows (32bit/64bit)
Terminálový server Kompatibilní


Visual Studio 2019 Professional od společnosti Microsoft je nejnovější verze osvědčeného vývojového prostředí IDE (Integrated Development Environment), které je určeno pro náročné programátory i malé a střední vývojářské týmy. Komplexní nabídka funkcí nabízí všechny nástroje pro realizaci aplikací a her nové generace - včetně Xamarinu pro aplikace založené na systémech Android, macOS, iOS, tvOS a watchOS. Dalšími funkcemi, které ještě více zefektivňují vývoj, jsou Tool CodeLens pro zobrazení použití jednotlivých fragmentů kódu v řešení bez nutnosti přerušení práce, IntelliCode pro urychlení práce pomocí návrhů řešení založených na umělé inteligenci a Visual Studio Live Share, které podporuje týmovou práci prostřednictvím spolupráce v reálném čase.

V případě dalších dotazů k produktu se obraťte na náš zákaznický servis.

Informace o výrobku "MICROSOFT VISUAL STUDIO 2019 PROFESSIONAL"

Visual Studio 2019 Professional - všestranný vývojářský software jako kupní verze

Visual Studio 2019 Professional od společnosti Microsoft je nejnovější verzí osvědčeného vývojového prostředí IDE (Integrated Development Environment), které bylo navrženo pro náročné programátory a malé či středně velké vývojářské týmy. Komplexní sada funkcí nabízí všechny nástroje pro realizaci nové generace aplikací a her - včetně Xamarinu pro aplikace pro Android, macOS, iOS, tvOS a watchOS. Mezi další funkce, které ještě více zefektivňují vývoj, patří nástroj CodeLens, který ukazuje, jak jsou jednotlivé fragmenty kódu v řešení používány, aniž by přerušoval práci, IntelliCode, který urychluje práci pomocí návrhů řešení založených na umělé inteligenci, a Visual Studio Live Share, které podporuje týmovou práci prostřednictvím spolupráce v reálném čase. Ve Visual Studiu 2019 Professional je také vylepšena navigace, refaktoring a ladicí program. Integrované vývojové prostředí Visual Studio 2019 Professional navíc podporuje kromě starších jazyků, jako jsou C a C++, také jazyk C#.

Nabídka Visual Studia 2019 Professional Edition jako použitého softwaru u Wiresoftu nabízí vývojářům všechny výhody tohoto osvědčeného softwaru společnosti Microsoft, aby jej mohli sami používat na svém vlastním počítači díky nízké ceně jedné licence.

V internetovém obchodě Wiresoft Software-Onlineshop najdete Visual Studio 2019 Professional i další jednotlivé licence edic nebo verzí Visual Studia jako zakoupenou verzi a mnoho dalších programů Microsoft, které jsou s ním kompatibilní. V následujícím přehledu jsou uvedeny nejdůležitější optimalizace a nové funkce aplikace Visual Studio 2019 Professional.

Nejdůležitější informace o Visual Studiu 2019 Professional Edition

Kromě výrazně jednodušší navigace je nejnovější verze Visual Studia 2019 také lépe použitelná pro vývojáře se zrakovým postižením. Oproti předchozí verzi navíc došlo k optimalizaci refaktoringu a revizi sestavení a načítání řešení. Debugger - jeden z nejdůležitějších programovacích nástrojů  - nabízí také další možnosti.

Pracovní postup Git-first se snadnějším spouštěním kódu

Nové spouštěcí okno aplikace Visual Studio 2019 nyní nabízí několik možností: Nejprve se nabízí možnost klonování nebo vyzvednutí kódu z úložiště a další možnosti otevření nebo vytvoření projektu či řešení. Kromě toho se modernizované úvodní okno prezentuje v novém modrém designu, který se od předchozí verze liší především jemnějšími liniemi kolem ikon, panelů nástrojů a oken nástrojů. Nabídka byla přesunuta do horní části titulkového pruhu, aby bylo v editoru více místa pro kód. Tím se také optimalizovalo místo v paměti, aniž by se změnila navigace v IDE.

Stejně tak byl přepracován předchozí dialog, kde již neexistuje předchozí stromová struktura, ale je nahrazen vyhledávacím polem s různými výkonnými funkcemi vyhledávání a filtrování - např. podle jazyka, platformy a typu projektu - pro nalezení vhodných šablon. Vyhledávání lze použít pro příkazy, volby i nabídky a také pro instalovatelné komponenty; kromě výsledků vyhledávání příkazů se zobrazí také odpovídající kombinace kláves. Výsledky se zobrazují dynamicky během psaní. Nově integrované použití fuzzy vyhledávacího algoritmu zohledňuje také pravopisné chyby nebo přirozenější jazyk.

IntelliCode s umělou inteligencí ve Visual Studiu 2019 Professional

Nový IntelliCode představuje evoluci předchozího automatického dokončování IntelliSense ve Visual Studiu; poskytuje několik funkcí využívajících umělou inteligenci, jako je kontextový IntelliSense, formátování kódu a odvozování formátovacích pravidel, které dále zvyšují produktivitu vývoje. Na rozdíl od nástroje IntelliSense, který zobrazoval vlastnosti a metody jako abecední seznam, IntelliCode je zobrazuje podle nejpravděpodobnějších kandidátů, kteří jsou označeni hvězdičkou. Vývojáři používající jazyk C# mohou IntelliCode použít i na kód, který sami vyvíjejí, a učit se jeho prostřednictvím, zatímco ostatní doporučení vycházejí z open source domény společnosti Microsoft. Ve Visual Studiu 2019 Professional lze doporučení IntelliSense využívající umělou inteligenci použít také pro další dva jazyky: C++ a XAML a TypeScript/JavaScript a Java, které byly přidány do Visual Studio Code.

CodeLens ve Visual Studiu 2019 Professional

CodeLens výrazně urychluje práci vývojářů ve Visual Studiu 2019 Professional, protože nástroj pracuje nezávisle na sobě paralelně, bez nutnosti zavírat editor. CodeLens identifikuje všechny změny v kódu a také historii kódu, přičemž

Odkazy na příslušné části kódu a změny, recenze kódu, propojené chyby atd. Před začleněním změn do kódu je možné je zkontrolovat a zjistit, jak jej ovlivní. Indikátory kódu pro kód v jazycích C# a Visual Basic na úrovni položky také ukazují, který člen týmu provedl změny v kódu. CodeLense je exkluzivní funkce

Visual Studio 2019 ve verziProfessional nebo Enterprise.

Sdílení ve službě Visual Studio Live

Funkce Live Share integrovaná ve Visual Studiu 2019 Professional umožňuje až 30 vývojářům spolupracovat v reálném čase na stejné bázi zdrojového kódu, která je sdílena včetně kontextu. To je možné, protože služba Visual Studio Live Share přenáší pouze strom souborů a kontextové informace. Každý člen týmu tak může pracovat na zdrojovém kódu nezávisle na hostiteli ve známém pracovním prostředí. Jsou zde také integrovány funkce umělé inteligence, které mimo jiné zlepšují kvalitu kódu. Společné ladění je možné také pomocí služby Visual Studio Live Share.

Další funkce aplikace Visual Studio 2019 Professional

Kromě toho nabízí Visual Studio 2019 Professional mnoho dalších užitečných funkcí:

Refaktoring ve Visual Studiu 2019 Professional

Ve Visual Studiu 2019 Professional jsou pro jazyk C# k dispozici nové refaktoringy, které ještě více usnadňují organizaci kódu: Například členy lze přesunout do rozhraní nebo do základní třídy a jmenné prostory lze upravit tak, aby odpovídaly struktuře složek. Vhodné návrhy se zobrazují v tzv. žárovce.

Vyčištění kódu

Vyčištění kódu je funkce pro automatické přeformátování zdrojového kódu ve Visual Studiu 2019, která se zobrazuje jako koště pod editorem zdrojového kódu. Nastavení formátu kódu lze definovat pomocí souboru EditorConfig, a to buď pouze pro jednotlivé projekty, nebo pro veškerý kód pomocí možností v textovém editoru. Pro čištění souborů s kódem C# nabízí Visual Studio 2019 Professional v editoru speciální tlačítko Čištění kódu. Uživatelé mohou také nastavit hodnoty předvoleb a závažnosti pro každé nastavení formátu kódu pro každý řádek zvlášť, přičemž možnosti závažnosti jsou Pouze refaktorizace, Návrh, Varování nebo Chyba. Zobrazené nápovědy nebo návrhy lze nejen zobrazit jediným kliknutím, ale také okamžitě provést, přičemž často se vyskytující opravy lze také uložit jako profil.

Ladění ve Visual Studiu 2019

Ladicí program ve Visual Studiu 2019 Professional nejenže pracuje dvakrát rychleji než dříve, ale byla také snížena spotřeba paměti při ladění aplikací C++ mimo proces. Chcete-li identifikovat objekty podle jejich vlastností, stačí v okně ladicího programu přetáhnout kurzor na konkrétní vlastnost a kliknutím na ikonu špendlíku zobrazit odpovídající informace. Body přerušení dat jsou nyní ve Visual Studiu 2019 k dispozici pro aplikace .NET Core, nikoli pouze pro C++ jako dříve. Přeruší provádění kódu, kdykoli se změní hodnota vlastnosti daného objektu, bez ohledu na pozici.

Xamarin pro mobilní vývoj

Aplikace vytvořené pomocí Xamarinu pro Android, iOS a Windows mají nativní vzhled, a proto jsou tak oblíbené. Xamarin ve Visual Studiu 2019 nabízí nejen rychlejší kompilaci a nasazení pro Android, ale nyní obsahuje i editor vlastností pro Xamarin.Forms XAML a optimalizovaný Xamarin.Forms Previewer.

Vykreslování PMA (Per-Monitor-Aware)

Tuto funkci ocení zejména uživatelé, kteří při vývoji rádi používají více monitorů nebo pracují na dálku: Dosavadní používání monitorů s různým rozlišením způsobovalo při vývoji různé problémy, například vykreslování se obvykle provádělo v nesprávném měřítku nebo se samotné Visual Studio zobrazovalo rozmazaně. Visual Studio 2019 Professional nyní nabízí vykreslování s podporou PMA, což mimo jiné znamená, že se software vykresluje správně bez ohledu na příslušné faktory měřítka. Minimálním požadavkem je aktualizace Windows 10 (v1803, RS4) nebo .NET Framework 4.8 RTM.

Nástroje kontejnerů ve Visual Studiu 2019 Professional

Při využití podpory cloudových služeb Azure mohou vývojáři využívat také nástroje pro vývoj kontejnerů, které jsou mimo jiné součástí Visual Studia a které výrazně zjednodušují vytváření i ladění a nasazení. Visual Studio 2019 Professional zde také nabízí podporu Dockeru a Kubernetes, pokud je v koncovém bodě k dispozici Docker Desktop a také potřebné pracovní zátěže pro vývoj webových aplikací, nástrojů Azure a vývojových nástrojů .NET Core.

Podpora Kubernetes umožňuje umožnit připojení mezi lokálním projektem a clusterem Kubernetes v rámci služby Azure Kubernetes Service (AKS).

Systémové požadavky pro Visual Studio 2019 Professional

V následujících podrobných požadavcích jsou uvedeny nejen obecné požadavky na instalaci Visual Studia 2019 Professional, ale také požadavky na používání některých funkcí Visual Studia 2019 Professional, přičemž mohou být vyžadována práva správce.

Podporované operační systémy

Při instalaci aplikace Visual Studio 2019 Professional se v zásadě doporučuje 64bitová verze a jako minimální požadavky platí následující specifikace:

 • Windows 10 (verze 1703 nebo novější): Home, Professional, Education a Enterprise
 • Windows Server 2019: Standard, Datové centrum
 • Windows Server 2016: Standard, Datové centrum
 • Windows 8.1 (od aktualizace 2919355): Core, Professional a Enterprise
 • Windows Server 2012 R2 (od aktualizace 2919355): Essentials, Standard, Datacenter
 • Windows 7 (SP1 včetně nejnovějších aktualizací): Home Premium, Professional, Enterprise, Ultimate

Požadavky na hardware (minimální specifikace)

 • Procesor: 1,8 GHz; čtyřjádrový
 • Paměť: 2 GB RAM; doporučeno 8 GB RAM (min. 2,5 GB, pokud běží na virtuálním počítači)
 • Místo na pevném disku: 800 MB, typické instalace vyžadují 20 - 50 GB volného místa (až 210 GB v závislosti na instalovaných funkcích)
 • Rychlost pevného disku: Doporučuje se instalace na SSD (solid state drive)
 • Grafická karta: 1 280 x 720, doporučeno 1 366 x 768 nebo vyšší

Další požadavky (výběr)

 • Instalace Visual Studia 2019: .NET Framework 4.5.2
 • Používáte .NET Framework 4.7.2, tato verze bude nainstalována během instalace
 • Versch. scénáře související s internetem: Vyžaduje se prohlížeč Internet Explorer 11 nebo Microsoft Edge
 • Emulátor Hyper-V: 64bitový operační systém, klient Hyper-V, překlad adres druhé úrovně (SLAT)
 • Xamarin.Android: 64bitová verze Windows, 64bitová vývojová sada Java (JDK)
 • Vývoj univerzální aplikace Windows: Windows 10 (přes příkazový řádek: Windows Server 2019, Windows Server 2016 a Windows Server 2012 R2)
 • Vývoj mobilních aplikací v jazycích C++, JavaScript nebo .NET na adrese Windows 7 SP1: PowerShell 3.0

Kupte si Visual Studio 2019 Professional levně jednotlivě v internetovém obchodě Wiresoft

Software Visual Studio 2019 Professional je k dispozici v internetovém obchodě Wiresoft jako jedna licence za mimořádně výhodnou cenu jako tzv. použitý software.

Licence Visual Studio 2019 Professional Edition nabízená k prodeji je bývalá velkoobjemová licence Visual Studia společnosti, která byla zrušena a převedena na jednotlivé licence při dalším prodeji jako taková, proto byla nazvána použitým softwarem nebo použitým softwarem. Takové licence Microsoft Visual Studio 2019 Professional nabízené společností Wiresoft pocházejí pouze od společností se sídlem v Evropě, na které se vztahují právní předpisy EU. Rozdělením ani označením tohoto softwaru Visual Studio 2019 Professional jako používaného softwaru nejsou dána žádná omezení týkající se funkčnosti.

Nákup softwaru je u společnosti Wiresoft vždy bezpečným nákupem! Licence Visual Studio 2019 Professional, která je k dispozici v obchodě Wiresoft Shop, má nejen naprosto přijatelnou cenu, ale také nabízí bezpečnost při nákupu díky okamžitému stažení a aktivaci licence pomocí přiloženého platného svazkového licenčního klíče.

Každý nákup Visual Studia 2019 Professional nebo jiného programu společnosti Microsoft jako použitého softwaru v obchodě Wiresoft Software Shop nepředstavuje pro naše zákazníky žádný právní problém, protože obchodování s takovým použitým softwarem je legálně povoleno, což bylo jasně potvrzeno mnoha soudními rozhodnutími.

Jednotlivé licence použitého softwaru, jako je Visual Studio 2019 Professional Edition, nabízejí kupujícím levnou alternativu k běžným nabídkám na používání exkluzivních edic programů. I vy můžete využít našich skvělých nabídek softwarových produktů Microsoft!

V obchodě Wiresoft Software Shop najdete Visual Studio 2019 Professional Edition, stejně jako další verze Visual Studia a mnoho dalších programů společnosti Microsoft jako použitý software k okamžitému stažení. Máte-li jakékoli dotazy týkající se aplikace Visual Studio 2019 Professional nebo jiného programu společnosti Microsoft, jednoduše využijte naše kompetentní poradenství v chatu nebo e-mailem či telefonicky.

Další odkazy na "MICROSOFT VISUAL STUDIO 2019 PROFESSIONAL"
Hodnocení zákazníků pro "MICROSOFT VISUAL STUDIO 2019 PROFESSIONAL"
Napište recenzi
Recenze budou aktivovány po ověření.

Pole označená * jsou povinná.

Vzal jsem na vědomí nařízení o ochraně osobních údajů.

Kategorie