Chat with us, powered by LiveChat
AUTORIZOVANÝ ORIGINÁLNÍ VÝROBEK
DODÁNÍ DO 24 HODIN
PODPORA PROSTŘEDNICTVÍM CHATU, E-MAILU A TELEFONU
BEZPLATNÁ HORKÁ LINKA +4969 - 173261340
 
MICROSOFT VISUAL STUDIO 2019 PROFESSIONAL

MICROSOFT VISUAL STUDIO 2019 PROFESSIONAL

6 069,00 Kč *

včetně DPH.

Připraveno k okamžité expedici, dodací lhůta 24 hodin


Jste firemní zákazník
nebo máte právní dotazy?

Jsem tu pro vás.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

 • SW10137
 • C5E-01380
 • Výhody

  - Rychlé dodání
  - Autorizovaný originální výrobek
  - Odeslání do 24 hodin
  - Chat, e-mailová a telefonická podpora
Visual Studio 2019 Professional - všestranný vývojářský software jako kupní verze Visual...více
Informace o výrobku "MICROSOFT VISUAL STUDIO 2019 PROFESSIONAL"

Visual Studio 2019 Professional - všestranný vývojářský software jako kupní verze

Visual Studio 2019 Professional od společnosti Microsoft je aktuální verze osvědčeného vývojového prostředí IDE (Integrated Development Environment), které bylo navrženo pro náročné programátory i menší a středně velké vývojářské týmy. Komplexní nabídka funkcí nabízí všechny nástroje pro realizaci aplikací a her nové generace - včetně Xamarinu pro aplikace pro Android, macOS, iOS, tvOS a watchOS. Mezi další funkce, které ještě více zefektivňují vývoj, patří nástroj CodeLens, který ukazuje použití jednotlivých fragmentů kódu v řešení, aniž by bylo nutné přerušovat práci, IntelliCode, který urychluje práci pomocí návrhů řešení založených na umělé inteligenci, a Visual Studio Live Share, který podporuje týmovou práci prostřednictvím spolupráce v reálném čase. Ve Visual Studiu 2019 Professional došlo také k vylepšení navigace, refaktoringu a ladicího nástroje. Integrované vývojové prostředí Visual Studio 2019 Professional navíc podporuje vedle starších jazyků, jako jsou C a C++, také jazyk C#.

Nabídka Visual Studia 2019 Professional Edition jako použitého softwaru u Wiresoftu nabízí vývojářům všechny výhody tohoto osvědčeného softwaru společnosti Microsoft, aby jej díky příznivé ceně mohli sami používat na vlastním počítači jako jedinou licenci.

V internetovém obchodě Wiresoft Software najdete Visual Studio 2019 Professional i další jednotlivé licence edic nebo verzí Visual Studia jako kupní verzi a mnoho dalších programů Microsoft, které jsou s ním kompatibilní. V následujícím přehledu jsou uvedeny nejdůležitější optimalizace a nové funkce aplikace Visual Studio 2019 Professional.

Nejdůležitější informace o verzi Visual Studio 2019 Professional

Kromě výrazně jednodušší navigace je aktuální verze Visual Studia 2019 také lépe použitelná pro vývojáře se zrakovým postižením. Kromě toho došlo k optimalizaci refaktoringu a revizi sestavení a načítání řešení oproti předchozí verzi. Ladicí program - jeden z nejdůležitějších programovacích nástrojů  - nabízí také další možnosti.

Pracovní postup Git-First s jednodušším spouštěním kódu

Nové spouštěcí okno aplikace Visual Studio 2019 nyní nabízí několik možností: Nejprve se nabízí možnost klonování nebo vyzvednutí kódu z úložiště a další možnosti otevření nebo vytvoření projektu či řešení. Kromě toho se modernizované úvodní okno představuje v novém modrém designu, který se od předchozí verze liší především jemnějšími liniemi kolem ikon, panelů nástrojů a oken nástrojů. Nabídka byla přesunuta do horní části titulkového pruhu, aby bylo v editoru více místa pro kód. Tím se také optimalizoval prostor v paměti, aniž by se změnila navigace v IDE.

Stejně tak byl přepracován předchozí dialog, kde již neexistuje předchozí stromová struktura a je nahrazena vyhledávacím polem s různými výkonnými funkcemi vyhledávání a filtrování - např. podle jazyka, platformy a typu projektu - pro nalezení vhodných šablon. Vyhledávání lze použít pro příkazy, volby i nabídky a také pro instalovatelné komponenty; kromě výsledků vyhledávání příkazů se zobrazí také odpovídající kombinace kláves. Výsledky se zobrazují dynamicky během psaní. Nově integrované použití fuzzy vyhledávacího algoritmu zohledňuje také pravopisné chyby nebo přirozenější jazyk.

IntelliCode s podporou AI ve Visual Studiu 2019 Professional

Nový IntelliCode představuje evoluci předchozího automatického dokončování IntelliSense ve Visual Studiu; nabízí několik funkcí využívajících umělou inteligenci, jako je kontextový IntelliSense, formátování kódu a odvozování formátovacích pravidel, které dále zvyšují produktivitu vývoje. Na rozdíl od nástroje IntelliSense, který zobrazoval vlastnosti a metody jako abecední seznam, IntelliCode je zobrazuje podle nejpravděpodobnějších kandidátů, kteří jsou označeni hvězdičkou. Vývojáři používající jazyk C# mohou použít IntelliCode i na kód, který sami vyvinuli, a tím se jej naučit, zatímco ostatní doporučení vycházejí z domény Microsoft Open Source. Ve Visual Studiu 2019 Professional lze doporučení IntelliSense využívající umělou inteligenci použít také pro další dva jazyky: C++ a XAML a TypeScript/JavaScript a Java, které byly přidány do Visual Studio Code.

CodeLens ve Visual Studiu 2019 Professional

CodeLens výrazně urychluje práci vývojářů ve Visual Studiu 2019 Professional, protože nástroj pracuje nezávisle na sobě paralelně bez nutnosti zavírat editor. CodeLens identifikuje všechny změny v kódu a také historii kódu, přičemž

Odkazy na příslušné části kódu a změny, recenze kódu, propojené chyby atd. Před začleněním změn do kódu je možné je zkontrolovat a zjistit, jak jej ovlivní. Indikátory kódu pro kód v jazycích C# a Visual Basic na úrovni prvků také ukazují, který člen týmu provedl změny v kódu. CodeLense je exkluzivní funkce

Visual Studio 2019 Professional nebo Enterprise Edition.

Sdílení ve službě Visual Studio Live

Funkce Live Share integrovaná ve Visual Studiu 2019 Professional umožňuje až 30 vývojářům spolupracovat v reálném čase na stejné bázi zdrojového kódu, která je sdílena včetně kontextu. To je možné, protože služba Visual Studio Live Share přenáší pouze strom souborů a kontextové informace. Každý člen týmu tak může pracovat na zdrojovém kódu nezávisle na hostiteli ve známém pracovním prostředí. Jsou zde také integrovány funkce umělé inteligence, které mimo jiné zlepšují kvalitu kódu. Společné ladění je možné také pomocí služby Visual Studio Live Share.

Další funkce aplikace Visual Studio 2019 Professional

Kromě toho nabízí Visual Studio 2019 Professional mnoho dalších praktických funkcí:

Refaktoring ve Visual Studiu 2019 Professional

Ve Visual Studiu 2019 Professional jsou pro jazyk C# k dispozici nové refaktoringy, které ještě více usnadňují organizaci kódu: Členy lze přesunout do rozhraní nebo do základní třídy a jmenné prostory lze upravit tak, aby odpovídaly struktuře složek. Vhodné návrhy se zobrazují v tzv. žárovce.

Vyčištění kódu

Vyčištění kódu je funkce pro automatické přeformátování zdrojového kódu ve Visual Studiu 2019, která se zobrazuje jako koště pod editorem zdrojového kódu. Nastavení formátu kódu lze definovat pomocí souboru EditorConfig buď pouze pro konkrétní projekty, nebo také pro celý kód prostřednictvím možností v textovém editoru. Pro vyčištění souborů s kódem C# nabízí Visual Studio 2019 Professional v editoru samostatné tlačítko "Vyčištění kódu". Kromě toho mohou uživatelé definovat hodnoty preferencí a závažnosti pro každé nastavení formátu kódu pro každý řádek zvlášť, přičemž pro úroveň závažnosti jsou k dispozici možnosti "Pouze refaktorizace", "Návrh", "Varování" nebo "Chyba". Poznámky nebo návrhy zobrazené v každém případě lze nejen zobrazit jediným kliknutím, ale také okamžitě realizovat, přičemž často se vyskytující opravy lze také uložit jako profil.

Ladění ve Visual Studiu 2019

Ladicí program ve Visual Studiu 2019 Professional nejenže pracuje dvakrát rychleji než dříve, ale byla také snížena spotřeba paměti při ladění aplikací C++ mimo proces. Chcete-li identifikovat objekty podle jejich vlastností, stačí v okně ladicího programu přetáhnout kurzor na určitou vlastnost a kliknout na ikonu špendlíku, aby se zobrazily odpovídající informace. Body přerušení dat jsou nyní ve Visual Studiu 2019 k dispozici také pro aplikace .NET Core, nikoli pouze pro C++ jako dříve. Přeruší provádění kódu, jakmile se změní hodnota vlastnosti daného objektu, bez ohledu na pozici.

Xamarin pro mobilní vývoj

Aplikace vytvořené pomocí Xamarinu pro Android, iOS a Windows mají nativní vzhled, a proto jsou tak oblíbené. Xamarin ve Visual Studiu 2019 nabízí nejen rychlejší kompilaci a nasazení pro Android, ale také editor vlastností pro Xamarin.Forms XAML a optimalizovaný prohlížeč Xamarin.Forms Previewer.

Vykreslování s ohledem na monitor (PMA)

Tuto funkci ocení uživatelé, kteří při vývoji rádi používají více monitorů nebo pracují na dálku: Dosud způsobovalo používání monitorů s různým rozlišením při vývoji různé problémy, například vykreslování se obvykle provádělo v nesprávném měřítku nebo se samotné Visual Studio zobrazovalo rozmazaně. Visual Studio 2019 Professional nyní nabízí vykreslování s podporou PMA, což mimo jiné znamená, že se software vykresluje správně bez ohledu na příslušné faktory škálování. Minimálním požadavkem je aktualizace systému Windows 10 (v1803, RS4) nebo .NET Framework 4.8 RTM.

Nástroje pro kontejnery ve Visual Studiu 2019 Professional

Při využívání podpory cloudových služeb Azure mohou vývojáři využívat mimo jiné také nástroje pro vývoj s kontejnery obsažené ve Visual Studiu, které výrazně zjednodušují tvorbu i ladění a nasazení. Visual Studio 2019 Professional zde také nabízí podporu pro Docker a Kubernetes, pokud má koncový bod k dispozici Docker Desktop a potřebné pracovní zátěže pro vývoj webových aplikací, nástrojů Azure a vývojových nástrojů .NET Core.

Podpora Kubernetes umožňuje připojení mezi lokálním projektem a clusterem Kubernetes v rámci služby Azure Kubernetes Service (AKS).

Systémové požadavky pro Visual Studio 2019 Professional

V následujících podrobných požadavcích jsou uvedeny nejen obecné požadavky na instalaci Visual Studia 2019 Professional, ale také požadavky na používání některých funkcí Visual Studia 2019 Professional, přičemž mohou být vyžadována práva správce.

Podporované operační systémy

V zásadě se pro instalaci Visual Studia 2019 Professional doporučuje 64bitová verze, jako minimální požadavky platí následující specifikace:

 • Windows 10, Windows 11,(Home, Professional, Education und Enterprise) / Windows Server 2019 /2022
 • Windows Server 2019: Standard, Datacentrum
 • Windows Server 2016: Standardní, Datacentrum
 • Windows 8.1 (od aktualizace 2919355): Core, Professional a Enterprise
 • Windows Server 2012 R2 (od aktualizace 2919355): Essentials, Standard, Datacenter
 • Windows 7 (SP1 včetně nejnovějších aktualizací): Home Premium, Professional, Enterprise, Ultimate

Požadavky na hardware (minimální specifikace)

 • Procesor: 1,8 GHz; čtyřjádrový
 • Paměť: 2 GB RAM; doporučeno 8 GB RAM (min. 2,5 GB při spuštění na virtuálním počítači)
 • Místo na pevném disku: 800 MB, typické instalace vyžadují 20 - 50 GB volného místa (až 210 GB v závislosti na instalovaných funkcích)
 • Rychlost pevného disku: Doporučuje se instalace na jednotku SSD
 • Grafická karta: 1 280 x 720, doporučeno 1 366 x 768 nebo vyšší

Další požadavky (výběr)

 • Instalace Visual Studia 2019: .NET Framework 4.5.2
 • Používáte .NET Framework 4.7.2, tato verze bude nainstalována během instalace
 • Různé scénáře související s internetem: Vyžaduje se prohlížeč Internet Explorer 11 nebo Microsoft Edge
 • Emulátor Hyper-V: 64bitový operační systém, klient Hyper-V, překlad adres druhé úrovně (SLAT)
 • Xamarin.Android: 64bitová verze systému Windows, 64bitová vývojová sada Java (JDK)
 • Vývoj univerzálních aplikací pro Windows: Windows 10 (přes příkazový řádek: Windows Server 2019, Windows Server 2016 a Windows Server 2012 R2)
 • Vývoj mobilních aplikací v jazycích C++, JavaScript nebo .NET v systému Windows 7 SP1: PowerShell 3.0

Kupte si Visual Studio 2019 Professional levně jednotlivě u Wiresoftu v našem internetovém obchodě

Software Visual Studio 2019 Professional je k dispozici v internetovém obchodě Wiresoft jako jedna licence za mimořádně výhodnou cenu jako tzv. použitý software.

Licence Visual Studio 2019 Professional Edition nabízená k prodeji je bývalou hromadnou licencí Visual Studia společnosti, která byla zrušena a převedena na jednotlivé licence, když byla jako taková dále prodána, čímž byla označena jako použitý software. Tyto licence Microsoft Visual Studio 2019 Professional nabízené společností Wiresoft pocházejí pouze od společností se sídlem v Evropě, na které se vztahují právní předpisy EU. Rozdělení ani označení tohoto softwaru Visual Studio 2019 Professional jako používaného softwaru neznamená žádná omezení, pokud jde o jeho funkčnost.

Nákup softwaru je u společnosti Wiresoft vždy bezpečným nákupem! Licence Visual Studio 2019 Professional, která je k dispozici v obchodě Wiresoft Shop, má nejen naprosto příznivou cenu, ale nabízí také bezpečnost díky okamžitému stažení a aktivaci licence pomocí dodaného platného svazkového licenčního klíče.

Každý nákup Visual Studia 2019 Professional nebo jiného programu společnosti Microsoft jako použitého softwaru v obchodě Wiresoft Software Shop nepředstavuje pro naše zákazníky právní problém, protože obchodování s takovým použitým softwarem je legálně povoleno, což bylo jasně potvrzeno mnoha soudními rozhodnutími.

Jednotlivé licence použitého softwaru, jako je Visual Studio 2019 Professional Edition, nabízejí kupujícím levnou alternativu k běžným nabídkám, aby mohli používat exkluzivní edice programu. Využijte i vy naší výhodné nabídky na softwarové produkty Microsoft!

V obchodě Wiresoft Software Shop najdete Visual Studio 2019 Professional Edition, stejně jako další verze Visual Studia a mnoho dalších programů Microsoft jako použitý software k okamžitému stažení. Máte-li jakékoli dotazy týkající se aplikace Visual Studio 2019 Professional nebo jiného programu společnosti Microsoft, jednoduše využijte naše kompetentní poradenství v chatu nebo e-mailem či telefonicky.

Čtěte, pište a diskutujte o recenzích...více
Hodnocení zákazníků pro "MICROSOFT VISUAL STUDIO 2019 PROFESSIONAL"
Napište recenzi
Recenze budou aktivovány po ověření.

Pole označená * jsou povinná.

Vzal jsem na vědomí nařízení o ochraně osobních údajů.

Naposledy zobrazené