Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Pomoc s nastavením
+49 69 173261340
 
MICROSOFT VISUAL STUDIO 2022 PROFESSIONAL
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Každým nákupem u společnosti Wiresoft podpoříte Kinderschutzbund.

MICROSOFT VISUAL STUDIO 2022 PROFESSIONAL

Připraveno k okamžité expedici, dodací lhůta 24 hodin

 • SW10484
 • 77D-00076
 • Trvale platné
 • Všechny jazyky
 • EU
P Dostanete Bonusové body
SOFTWARE KE STAŽENÍ + LICENCE
8 818,90 Kč * 9 797,90 Kč * (9,99% uloženo)

včetně DPH.

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Každým nákupem u společnosti Wiresoft podpoříte Kinderschutzbund.


Jste firemní zákazník
nebo máte právní dotazy?

Jsem tu pro vás.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

PODROBNOSTI  
Verze Plná verze
Zařízení 1x
Rozsah dodávky Stažení + licenční klíč
Střední Stáhnout
Runtime Neomezené
Jazyky Všechny jazyky
Doba dodání  Několik minut
Systém  Windows (32bit/64bit)
Terminalserver Kompatibilní


Visual Studio 2022 od je nejnovější verzí osvědčeného IDE (Integrated Development Environment), určeného pro náročné programátory i malé a střední vývojářské týmy. Komplexní nabídka funkcí nabízí všechny nástroje potřebné k realizaci nové generace aplikací a her - včetně Xamarinu pro Android, macOS, iOS, tvOS a watchOS. Professional Microsoft

V případě dalších dotazů k produktu se obraťte na náš zákaznický servis.

Informace o výrobku "MICROSOFT VISUAL STUDIO 2022 PROFESSIONAL"

Visual Studio 2022 Professional - všestranný vývojářský software jako kupní verze

Visual Studio 2022 Professional od společnosti Microsoft je nejnovější verzí osvědčeného vývojového prostředí IDE (Integrated Development Environment), které je určeno pro náročné programátory i malé a střední vývojářské týmy. Komplexní nabídka funkcí nabízí všechny nástroje potřebné k realizaci nové generace aplikací a her - včetně Xamarinu pro Android, macOS, iOS, tvOS a watchOS. Dalšími funkcemi, které ještě více zefektivňují vývoj, jsou Tool CodeLens pro zobrazení použití jednotlivých fragmentů kódu v řešení bez nutnosti přerušení práce, IntelliCode pro urychlení práce pomocí návrhů řešení založených na umělé inteligenci a Visual Studio Live Share, které podporuje týmovou práci prostřednictvím spolupráce v reálném čase. Ve Visual Studiu 2022 Professional byla také vylepšena navigace, refaktoring a ladicí program. Integrované vývojové prostředí Visual Studio 2022 Professional navíc podporuje vedle starších jazyků, jako jsou C a C++, také C#.

Nabídka Visual Studio 2022 Professional Edition jako použitého softwaru u společnosti Wiresoft poskytuje vývojářům všechny výhody tohoto osvědčeného softwaru společnosti Microsoft, takže jej mohou díky příznivé ceně používat sami na vlastním počítači jako jednu licenci.

V internetovém obchodě Wiresoft Software-Onlineshop naleznete Visual Studio 2022 Professional, stejně jako další jednotlivé licence edic nebo verzí Visual Studia jako kupní verze a mnoho dalších programů Microsoft, které jsou s ním kompatibilní. V následujícím přehledu jsou uvedeny nejdůležitější optimalizace a nové funkce aplikace Visual Studio 2022 Professional.

Nejdůležitější vlastnosti aplikace Visual Studio 2022 Professional Edition

Kromě výrazně jednodušší navigace je aktuální verze 2022 aplikace Visual Studio také snadněji použitelná pro vývojáře se zrakovým postižením. Oproti předchozí verzi došlo také k optimalizaci refaktoringu a revizi sestavení a načítání řešení. Ladicí program - jeden z nejdůležitějších programovacích nástrojů  - nabízí také další možnosti.

Pracovní postup Git-first se snadnějším spouštěním kódu

Nové úvodní okno aplikace Visual Studio 2022 nyní nabízí několik možností: Nejprve se nabízí možnost klonování nebo vyzvednutí kódu z úložiště a další možnosti otevření nebo vytvoření projektu či řešení. Kromě toho se modernizované úvodní okno představuje v novém modrém designu, který se od předchozí verze liší především jemnějšími liniemi kolem ikon, panelů nástrojů a oken nástrojů. Nabídka byla přesunuta do horní části titulkového pruhu, aby bylo v editoru více místa pro kód. Tím se také optimalizoval prostor v paměti, aniž by se změnila navigace v IDE.

Stejně tak byl přepracován předchozí dialog, kde již neexistuje předchozí stromová struktura a je nahrazena vyhledávacím polem s různými výkonnými funkcemi vyhledávání a filtrování - např. podle jazyka, platformy a typu projektu - pro nalezení vhodných šablon. Vyhledávání lze použít pro příkazy, volby i nabídky a také pro instalovatelné komponenty; kromě výsledků vyhledávání příkazů se zobrazí také odpovídající kombinace kláves. Výsledky se zobrazují dynamicky během psaní. Nově integrované použití fuzzy vyhledávacího algoritmu zohledňuje také pravopisné chyby nebo přirozenější jazyk.

IntelliCode s podporou AI ve Visual Studiu 2022 Professional

Nový IntelliCode představuje evoluci předchozího automatického dokončování IntelliSense v Visual Studiu ; poskytuje několik funkcí využívajících umělou inteligenci, jako je kontextový IntelliSense, formátování kódu a odvozování formátovacích pravidel pro další zvýšení produktivity vývoje. Na rozdíl od nástroje IntelliSense, který zobrazoval vlastnosti a metody jako abecední seznam, IntelliCode je zobrazuje podle nejpravděpodobnějších kandidátů, kteří jsou označeni hvězdičkou. Vývojáři používající jazyk C# mohou použít IntelliCode i na kód, který sami vytvořili, a tím se jej naučit, zatímco ostatní doporučení vycházejí z domény Microsoft Open Source. Ve Visual Studiu 2022 Professional lze doporučení IntelliSense využívající umělou inteligenci použít i pro další dva jazyky: C++ a XAML a TypeScript/JavaScript a Java, které byly přidány do Visual Studio Code.

CodeLens ve Visual Studiu 2022 Professional

CodeLens výrazně urychluje práci vývojáře s Visual Studiem 2022 Professional, protože nástroj pracuje nezávisle na sobě paralelně bez nutnosti zavírat editor. CodeLens zjišťuje všechny změny v kódu a také historii kódu, přičemž

Odkazy na příslušné části kódu a změny, recenze kódu, propojené chyby atd. Před začleněním změn do kódu je možné je zkontrolovat a zjistit, jak jej ovlivní. Indikátory kódu pro kód v jazycích C# a Visual Basic na úrovni prvků také ukazují, který člen týmu provedl změny v kódu. CodeLense je exkluzivní funkce

Visual Studio 2022 Professional nebo Enterprise Edition.

Sdílení ve službě Visual Studio Live

Funkce Live Share integrovaná do Visual Studia 2022 Professional umožňuje až 30 vývojářům spolupracovat v reálném čase na stejné bázi zdrojového kódu, která je sdílena včetně kontextu. To je možné, protože služba Visual Studio Live Share přenáší pouze strom souborů a kontextové informace. Každý člen týmu tak může pracovat na zdrojovém kódu nezávisle na hostiteli ve známém pracovním prostředí. Jsou zde také integrovány funkce umělé inteligence, které mimo jiné zlepšují kvalitu kódu. Společné ladění je možné také pomocí služby Visual Studio Live Share.

Další funkce aplikace Visual Studio 2022 Professional

Kromě toho nabízí Visual Studio 2022 Professional mnoho dalších praktických funkcí:

Refaktoring ve Visual Studiu 2022 Professional

V aplikaci Visual Studio 2022 Professional jsou pro jazyk C# k dispozici nové refaktoringy, které ještě více usnadňují organizaci kódu: Členy lze přesunout do rozhraní nebo do základní třídy a jmenné prostory lze upravit tak, aby odpovídaly struktuře složek. Vhodné návrhy se zobrazují v tzv. žárovce.

Vyčištění kódu

Code Cleanup je funkce pro automatické přeformátování zdrojového kódu ve Visual Studiu 2022, zobrazuje se jako koště pod editorem zdrojového kódu. Nastavení formátu kódu lze definovat pomocí souboru EditorConfig buď pouze pro konkrétní projekt, nebo také pro celý kód prostřednictvím možností v textovém editoru. Pro čištění kódových souborů v jazyce C# nabízí Visual Studio 2022 Professional v editoru samostatné tlačítko "Code Clean-up". Kromě toho mohou uživatelé definovat hodnoty preferencí a závažnosti pro každé nastavení formátu kódu pro každý řádek zvlášť, přičemž pro úroveň závažnosti jsou k dispozici možnosti "Pouze refaktorizace", "Návrh", "Varování" nebo "Chyba". Poznámky nebo návrhy zobrazené v každém případě lze nejen zobrazit jediným kliknutím, ale také okamžitě realizovat, přičemž často se vyskytující opravy lze také uložit jako profil.

Ladění ve Visual Studiu 2022

Debugger ve Visual Studiu 2022 Professional nejenže pracuje dvakrát rychleji než dříve, ale také se snížila spotřeba paměti při ladění aplikací C++ mimo proces. Chcete-li identifikovat objekty podle jejich vlastností, stačí v okně ladicího programu přetáhnout kurzor na určitou vlastnost a kliknout na ikonu špendlíku, aby se zobrazily příslušné informace. Body přerušení dat jsou nyní k dispozici také pro aplikace .NET Core ve Visual Studiu 2022, nikoli pouze pro C++ jako dříve. Přeruší provádění kódu, jakmile se změní hodnota vlastnosti daného objektu, bez ohledu na pozici.

Xamarin pro mobilní vývoj

Aplikace vytvořené pomocí Xamarinu pro Android, iOS a Windows mají nativní vzhled, a proto jsou tak oblíbené. Xamarin na Visual Studio 2022 nabízí nejen rychlejší kompilaci a nasazení pro Android, ale nyní také obsahuje editor vlastností pro Xamarin.Forms XAML a optimalizovaný Xamarin.Forms Previewer.

Vykreslování s ohledem na monitor (PMA)

Tuto funkci ocení uživatelé, kteří při vývoji rádi používají více monitorů nebo pracují na dálku: Dosud způsobovalo používání monitorů s různým rozlišením při vývoji různé problémy, například vykreslování se obvykle provádělo v nesprávném měřítku nebo se samotné Visual Studio zobrazovalo rozmazaně. Visual Studio 2022 Professional nyní nabízí vykreslování s podporou PMA, což mimo jiné znamená, že se software vykresluje správně bez ohledu na příslušné faktory měřítka. Minimálním požadavkem je aktualizace Windows 10 Update (v1803, RS4) nebo .NET Framework 4.8 RTM.

Nástroje pro kontejnery ve Visual Studiu 2022 Professional

Při využívání podpory cloudových služeb Azure mohou vývojáři využívat mimo jiné také nástroje pro vývoj s kontejnery obsažené ve Visual Studiu, které výrazně zjednodušují tvorbu i ladění a nasazení. Visual Studio 2022 Professional zde také nabízí podporu pro Docker a Kubernetes, pokud má koncový bod k dispozici Docker Desktop a potřebné pracovní zátěže pro vývoj webových aplikací, nástrojů Azure a vývojových nástrojů .NET Core. Na stránkách

Podpora Kubernetes umožňuje připojení mezi lokálním projektem a clusterem Kubernetes v rámci služby Azure Kubernetes Service (AKS).

Systémové požadavky pro Visual Studio 2022 Professional

V následujících podrobných požadavcích jsou uvedeny nejen obecné požadavky na instalaci Visual Studio 2022 Professional, ale také požadavky na používání některých funkcí aplikace Visual Studio 2022 Professional, přičemž mohou být vyžadována práva správce.

Podporované operační systémy

Pro instalaci Visual Studia 2022 Professional se v zásadě doporučuje 64bitová verze, jako minimální požadavky platí následující specifikace:

 • Windows 10 verze 1909 nebo vyšší, Windows 11 verze 21H2,( Home, Professional, Education a Enterprise) 
 • Windows Server 2022: Standardní, Datacentrum
 • Windows Server 2019: Standard, Datacentrum
 • Windows Server 2016: Standardní, Datacentrum

Požadavky na hardware (minimální specifikace)

 • Procesor: 1,8 GHz; doporučujeme čtyřjádrový nebo lepší. Procesory ARM nejsou podporovány
 • Paměť: 4 GB RAM. Pro typická profesionální řešení se doporučuje 16 GB RAM
 • Místo na pevném disku: 850 MB, typické instalace vyžadují 20 - 50 GB volného místa (až 210 GB v závislosti na instalovaných funkcích)
 • Rychlost pevného disku: Doporučuje se instalace na jednotku SSD
 • Grafická karta: 1 920 x 1080, doporučeno 1 366 x 768 nebo vyšší

Další požadavky (výběr)

 • Instalace aplikace Visual Studio 2022: .NET Framework 4.5.2
 • Používáte .NET Framework 4.7.2, tato verze bude nainstalována během instalace
 • Různé scénáře související s internetem: Vyžaduje se prohlížeč Internet Explorer 11 nebo Microsoft Edge
 • Emulátor Hyper-V: 64bitový operační systém, klient Hyper-V, překlad adres druhé úrovně (SLAT)
 • Xamarin.Android: 64bitová verze systému Windows, 64bitová vývojová sada Java (JDK)
 • Vývoj univerzálních aplikací pro Windows: Windows 10 (přes příkazový řádek: Windows Server 2022, Windows Server 2016 a Windows Server 2012 R2)
 • Vývoj mobilních aplikací v prostředí C++, JavaScript nebo .NET pod Windows 7 SP1: PowerShell 3.0

Kupte si Visual Studio 2022 Professional levně jeden u Wiresoft v našem internetovém obchodě

Software Visual Studio 2022 Professional je k dispozici v internetovém obchodě Wiresoft jako jedna licence za mimořádně výhodnou cenu jako tzv. použitý software.

Licence Visual Studio 2022 Professional Edition nabízená k prodeji je bývalá velkoobjemová licence Visual Studia společnosti, která byla zrušena a převedena na jednotlivé licence, když byla jako taková dále prodána, a proto byla označena jako použitý software. Tyto licence Microsoft Visual Studio 2022 Professional nabízené společností Wiresoft pocházejí pouze od společností se sídlem v Evropě, na které se vztahují právní předpisy EU. Rozdělení ani označení tohoto softwaru Visual Studio 2022 Professional jako používaného softwaru neznamená žádné omezení jeho funkčnosti.

Nákup softwaru od společnosti Wiresoft je pro vás vždy bezpečným nákupem! Licence Visual Studio 2022 Professional dostupná v obchodě Wiresoft Shop má nejen naprosto příznivou cenu, ale nabízí také bezpečnost při nákupu díky okamžitému stažení a aktivaci licence pomocí dodaného platného svazkového licenčního klíče.

Každý nákup Visual Studio 2022 Professional nebo jiného programu společnosti Microsoft jako použitého softwaru v obchodě Wiresoft Software Shop nepředstavuje pro naše zákazníky žádný právní problém, protože obchod s takovým použitým softwarem je legálně povolen, což bylo jasně potvrzeno mnoha soudními rozhodnutími.

Jednotlivé licence použitého softwaru, jako je Visual Studio 2022 Professional Edition, nabízejí kupujícím levnou alternativu k běžným nabídkám, aby mohli používat exkluzivní edice programů. Využijte i vy naší výhodné nabídky na softwarové produkty Microsoft!

V obchodě Wiresoft Software-Shop najdete Visual Studio 2022 Professional Edition, stejně jako další verze Visual Studio a mnoho dalších programů Microsoft jako použitý software k okamžitému stažení. Máte-li jakékoli dotazy týkající se Visual Studia 2022 Professional nebo jiného programu společnosti Microsoft, využijte naši kompetentní radu v chatu nebo e-mailem či telefonicky.

Další odkazy na "MICROSOFT VISUAL STUDIO 2022 PROFESSIONAL"
Hodnocení zákazníků pro "MICROSOFT VISUAL STUDIO 2022 PROFESSIONAL"
13. 11. 2022

CAMIOLO

OTTIMO

Napište recenzi
Recenze budou aktivovány po ověření.

Pole označená * jsou povinná.

Vzal jsem na vědomí nařízení o ochraně osobních údajů.

Kategorie