Chat with us, powered by LiveChat
PRÁVNÍ
Firemní zákazníci
telephone
Pomoc s nastavením
+49 69 173261340
 
Trustmask
VMWARE vSPHERE 6 ENTERPRISE
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Každým nákupem u společnosti Wiresoft podpoříte Kinderschutzbund.

VMWARE vSPHERE 6 ENTERPRISE

Připraveno k okamžité expedici, dodací lhůta 24 hodin

  • SW10551
  • VS6-ENT-C
  • Trvale platné
  • Všechny jazyky
  • EU
P Dostanete Bonusové body
SOFTWARE KE STAŽENÍ + LICENCE
49 502,90 Kč *

včetně DPH.

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Každým nákupem u společnosti Wiresoft podpoříte Kinderschutzbund.


Jste firemní zákazník
nebo máte právní dotazy?

Jsem tu pro vás.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

Informace o výrobku "VMWARE vSPHERE 6 ENTERPRISE"

VMware vSphere 6 Enterprise je výkonná virtualizační platforma, která může vaší firmě pomoci ušetřit náklady a zvýšit efektivitu. S vSphere 6 můžete provozovat více aplikací na menším počtu serverů, zlepšit dostupnost a zabezpečení a snížit složitost a náklady na správu. Díky špičkové virtualizační technologii VMware si navíc můžete být jisti, že vaše firma má výkon, který potřebuje k udržení konkurenceschopnosti na současném trhu.

VMware vSphere 6 Enterprise je ideálním řešením pro podniky, které chtějí maximalizovat efektivitu svých IT a optimalizovat návratnost investic. Níže uvádíme tři důvody, proč by vaše organizace měla přejít na VMware vSphere 6 Enterprise:

1) VMware vSphere 6 Enterprise nabízí vysokou úroveň zabezpečení a spolehlivosti. Software byl testován a certifikován podle nejpřísnějších průmyslových norem, takže si můžete být jisti, že vaše data jsou chráněna. Kromě toho má VMware vSphere 6 Enterprise zabudovanou redundanci, která zajistí, že vaše systémy zůstanou v provozu i v případě havárie.

2) VMware vSphere 6 Enterprise zjednodušuje Management vaší IT infrastruktury. Díky intuitivnímu grafickému rozhraní můžete rychle nasadit nové Server nebo provést změny ve stávajícím prostředí. A díky komplexní sadě nástrojů Management můžete sledovat všechny aspekty své virtuální infrastruktury z jednoho centrálního místa.

3) VMware vSphere 6 Enterprise nabízí vynikající výkon a škálovatelnost. Software podporuje až 64 procesorů a 1 TB paměti RAM Pro host-Server, takže je ideální pro velké podniky se složitým IT prostředím. Kromě toho patentovaná funkce Distributed Resource Scheduler (DRS) VMware zajišťuje, že zdroje jsou vždy efektivně rozděleny mezi všechny hostitele v clusteru, což vám umožňuje škálovat podle potřeby, aniž byste museli obětovat výkon.

 

 
Další odkazy na "VMWARE vSPHERE 6 ENTERPRISE"
Hodnocení zákazníků pro "VMWARE vSPHERE 6 ENTERPRISE"
Napište recenzi
Recenze budou aktivovány po ověření.

Pole označená * jsou povinná.

Vzal jsem na vědomí nařízení o ochraně osobních údajů.