Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Pomoc s nastavením
+49 69 173261340
 
VMWARE vSPHERE 6 ENTERPRISE
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Každým nákupem u společnosti Wiresoft podpoříte Kinderschutzbund.

VMWARE vSPHERE 6 ENTERPRISE

Připraveno k okamžité expedici, dodací lhůta 24 hodin

  • SW10551
  • VS6-ENT-C
  • Trvale platné
  • Všechny jazyky
  • EU
P Dostanete Bonusové body
SOFTWARE KE STAŽENÍ + LICENCE
44 553,90 Kč * 49 502,90 Kč * (10% uloženo)

včetně DPH.

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Každým nákupem u společnosti Wiresoft podpoříte Kinderschutzbund.


Jste firemní zákazník
nebo máte právní dotazy?

Jsem tu pro vás.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

Informace o výrobku "VMWARE vSPHERE 6 ENTERPRISE"

VMware vSphere 6 Enterprise: Maximální virtualizace, minimální složitost

VMware vSphere 6 Enterprise je špičkový virtualizační nástroj speciálně navržený pro zefektivnění, zabezpečení a flexibilitu IT infrastruktury. Díky množství pokročilých funkcí a snadno použitelnému rozhraní je vSphere 6 Enterprise ideální volbou pro podniky všech velikostí, které chtějí optimalizovat své IT systémy a zvýšit výkon.

Co je VMware vSphere 6 Enterprise?

VMware vSphere 6 Enterprise je komplexní platforma pro správu infrastruktur virtuálních počítačů. Nabízí působivou řadu funkcí, které firmám pomáhají efektivněji využívat jejich zdroje, zvyšovat odolnost a zabezpečit jejich systémy. S vSphere 6 Enterprise můžete z centrální konzole řídit celý provoz IT, od zajišťování a správy virtuálních počítačů až po sledování výkonu a zabezpečení systému.

Výkonné funkce pro vyšší produktivitu

VMware vSphere 6 Enterprise nabízí řadu výkonných funkcí, které pomáhají zvýšit produktivitu a zjednodušit správu IT. Patří mezi ně funkce Distributed Resource Scheduler (DRS), která inteligentně rozděluje zdroje mezi virtuální počítače a optimalizuje tak jejich výkon.

Výhody používání VMware vSphere 6 Enterprise

S VMware vSphere 6 Enterprise získáte nejen výkonný nástroj pro správu IT infrastruktury, ale také řadu výhod, které pomohou zvýšit efektivitu, bezpečnost a produktivitu vašeho podnikání.

Vyšší odolnost

Jednou z největších předností vSphere 6 Enterprise je její zvýšená odolnost. Díky funkcím, jako je vysoká dostupnost (HA) a tolerance poruch (FT), minimalizuje vSphere 6 Enterprise prostoje a udržuje virtuální počítače v chodu i v případě selhání hardwaru. Tyto funkce zajišťují, že vaše aplikace a služby budou nepřetržitě dostupné i v případě selhání systému.

Optimalizace výkonu systému

VMware vSphere 6 Enterprise nabízí řadu funkcí, které pomáhají optimalizovat výkon systému. Patří mezi ně Storage DRS, která automaticky upravuje požadavky na úložiště, a Storage IO Control (SIOC), která optimalizuje datovou propustnost. Tyto funkce pomáhají maximalizovat výkon systémů a optimalizovat využití zdrojů.

Závěrem lze říci, že VMware vSphere 6 Enterprise je vynikajícím řešením pro firmy, které chtějí modernizovat svou IT infrastrukturu a zefektivnit správu IT. Díky bohaté sadě funkcí, snadno použitelnému rozhraní a výkonným možnostem optimalizace výkonu poskytuje vSphere 6 Enterprise vše, co potřebujete k maximálnímu využití zdrojů IT a zlepšení výkonnosti podniku.

Maximální zabezpečení s VMware vSphere 6 Enterprise

Kromě vyššího výkonu a spolehlivosti nastavuje VMware vSphere 6 Enterprise nové standardy v oblasti zabezpečení IT. Díky vestavěným bezpečnostním funkcím, jako je šifrování virtuálních strojů, poskytuje vSphere 6 Enterprise komplexní a robustní zabezpečení, které pomáhá chránit vaše data a systémy před hrozbami.

Šifrování virtuálních strojů

Virtual Machine Encryption je jednou z klíčových bezpečnostních funkcí, které VMware vSphere 6 Enterprise nabízí. Tato funkce poskytuje silné šifrování, které chrání data ve virtuálních počítačích v klidovém stavu i při přenosu. Tato úroveň zabezpečení dat je nezbytná pro ochranu citlivých a pro podnikání kritických dat před potenciálními hrozbami.

Zabezpečené spouštění systému

Další bezpečnostní funkcí VMware vSphere 6 Enterprise je Secure Boot, která zabraňuje načítání nepodepsaného nebo pozměněného softwaru do hostitelů a virtuálních počítačů. Použitím funkce Secure Boot můžete zajistit, že v systémech poběží pouze ověřený a důvěryhodný kód, čímž se výrazně sníží riziko útoků malwaru a rootkitů.

Snadná správa a škálování pomocí VMware vSphere 6 Enterprise

Síla VMware vSphere 6 Enterprise spočívá nejen v pokročilých funkcích a zabezpečení, ale také ve snadném používání. Díky intuitivnímu uživatelskému rozhraní a řadě nástrojů pro správu je správa a škálování IT infrastruktury snazší než kdy dříve.

Jednoduchá správa

Správa infrastruktury virtuálních počítačů pomocí VMware vSphere 6 Enterprise je jednoduchá. Pomocí konzoly pro správu vCenter Server Management Console můžete centrálně spravovat virtuální počítače a hostitele, což výrazně snižuje režijní náklady na správu. Konzola také poskytuje vysokou úroveň přehledu a kontroly, takže můžete mít neustále přehled o své IT infrastruktuře.

Škálování bez námahy

VMware vSphere 6 Enterprise také umožňuje snadné škálování vaší IT infrastruktury. Díky možnosti rychle vytvářet a zajišťovat nové virtuální počítače a podpoře cloudových služeb můžete svou IT infrastrukturu rozšiřovat nebo zmenšovat podle potřeby.

Závěrem lze říci, že VMware vSphere 6 Enterprise je komplexní a výkonné řešení pro podniky, které chtějí zjednodušit svou IT infrastrukturu a zároveň zvýšit zabezpečení a výkon. Díky snadnému používání, pokročilým funkcím a schopnosti bez problémů škálovat je vSphere 6 Enterprise základním nástrojem pro každou moderní firmu.

Další odkazy na "VMWARE vSPHERE 6 ENTERPRISE"
Hodnocení zákazníků pro "VMWARE vSPHERE 6 ENTERPRISE"
14. 7. 2023

Super schnelle Lieferung

Kaum bestellt, schon geliefert. Bin sehr zufrieden mit dem Service.

14. 7. 2023

Großartiger Kundensupport

Ich hatte ein kleines Problem beim Installieren des Programms und der Support hat mir sofort geholfen. Sehr freundliches und kompetentes Team. Gerne wieder!

14. 7. 2023

Excelente atención al cliente

Atención al cliente superior, tuve un pequeño problema y se resolvió de inmediato. La entrega también fue muy rápida. ¡Gracias!

14. 7. 2023

Entrega rápida e excelente serviço

Estou muito impressionado com o serviço rápido e suave. Recebi meu programa apenas alguns minutos depois de fazer meu pedido. Ótimo trabalho, equipe!

14. 7. 2023

Szybka dostawa i doskonała obsługa

Jestem bardzo pod wrażeniem szybkiej i płynnej obsługi. Otrzymałem mój program zaledwie kilka minut po złożeniu zamówienia. Świetna robota, zespół!

14. 7. 2023

Service efficace et bonne attention

Je suis impressionnée par la qualité du service et la rapidité de la livraison. Merci Wiresoft!

Napište recenzi
Recenze budou aktivovány po ověření.

Pole označená * jsou povinná.

Vzal jsem na vědomí nařízení o ochraně osobních údajů.

VMWARE vSAN 8 STANDARD VMWARE vSAN 8 STANDARD
44 330,90 Kč *
VMWARE vSAN 7 ENTERPRISE VMWARE vSAN 7 ENTERPRISE
104 449,90 Kč *
VMWARE vSAN 8 ENTERPRISE VMWARE vSAN 8 ENTERPRISE
139 601,90 Kč *
Kategorie