Chat with us, powered by LiveChat
PRÁVNÍ
Firemní zákazníci
telephone
Pomoc s nastavením
+49 69 173261340
 
Trustmask
VMWARE vSPHERE 8 ESSENTIALS KIT
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Každým nákupem u společnosti Wiresoft podpoříte Kinderschutzbund.

VMWARE vSPHERE 8 ESSENTIALS KIT

Připraveno k okamžité expedici, dodací lhůta 24 hodin

  • SW10591
  • VS8-ESSL-KIT-C
  • Trvale platné
  • Všechny jazyky
  • EU
P Dostanete Bonusové body
SOFTWARE KE STAŽENÍ + LICENCE
11 625,90 Kč *

včetně DPH.

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Každým nákupem u společnosti Wiresoft podpoříte Kinderschutzbund.


Jste firemní zákazník
nebo máte právní dotazy?

Jsem tu pro vás.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

Informace o výrobku "VMWARE vSPHERE 8 ESSENTIALS KIT"

VMware vSphere 8 Essentials Kit pro malé podniky

VMware vSphere 8 Essentials Kit je startovací sada, která umožňuje malým firmám virtualizovat a centrálně spravovat fyzické servery. Výsledkem jsou nižší náklady na hardware, vyšší provozní efektivita a nižší počáteční investice. Sada obsahuje šest licencí procesoru pro vSphere Essentials (pro tři servery, až dva procesory na server) a jednu licenci pro vCenter Server Essentials.

Společnost VMware usilovně pracuje na odstranění fyzických omezení bezplatného hypervizoru vSphere. Například limit paměti ve vSphere 5 je stále 32 GB. V systému ESXi 6.5 nyní neexistuje žádný jiný hardwarový limit než maximálně dva fyzické procesory a osm vCPU na virtuální počítač. Provozovat dva šestijádrové procesory Xeon se 128 GB RAM a konfigurací RAID na jednom počítači již není problém. Takto nakonfigurovaný počítač je velmi výkonný virtualizační hostitel a nevyžaduje žádné placené licence.

vSphere 8 Essentials Kit je určena pro malé podniky, které potřebují až 3 hostitele a 2 procesory pro konsolidaci serverů. Obsahuje vSphere (pouze ESXi) a vCenter Server pro centralizovanou správu hostitelů a virtuálních počítačů. Pokud potřebujete další funkce, jako je vysoká dostupnost, měli byste se podívat na sadu vSphere Essentials Plus (znaménko plus v názvu se liší).

přehled vSphere 8 Essentials Kit

Placený software samozřejmě nabízí více funkcí než bezplatné produkty. V tomto případě bezplatná edice vSphere postrádá některé nástroje a funkce, jako je vMotion, Fault Tolerance nebo vSAN. Všechny tyto funkce vyžadují alespoň tři uzly serveru. Omezení spojená s bezplatnými edicemi vSphere lze rozdělit do dvou oblastí: Hardware a sada funkcí.

Budoucí virtuální počítače využívající DirectPath I/O tak budou moci využívat více virtualizačních funkcí, jako je například vMotion, místo aby byly vázány na původního hostitele. Tato funkce vyžaduje nový virtuální hardware verze 20.

vSphere 8 Essentials Kit Škálování skupin

Společnost VMware na veletrhu Explore 2022 (dříve VMworld) představila další hlavní verze řešení vSphere a vSAN. Mezi hlavní nové funkce patří rozšíření DVX (Device Virtualization Extensions), vyšší škálovatelnost vHardware 20, konfigurační zásady pro skupiny zařízení, vTPM a datové sady vSphere.

Další odkazy na "VMWARE vSPHERE 8 ESSENTIALS KIT"
Hodnocení zákazníků pro "VMWARE vSPHERE 8 ESSENTIALS KIT"
Napište recenzi
Recenze budou aktivovány po ověření.

Pole označená * jsou povinná.

Vzal jsem na vědomí nařízení o ochraně osobních údajů.