Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Pomoc s nastavením
+49 69 173261340
 
Pro filtrování nebyly nalezeny žádné výsledky!
MICROSOFT WINDOWS SERVER 2016 - 5 PACK DEVICE CAL MICROSOFT WINDOWS SERVER 2016 - 5 PACK DEVICE CAL
5 licencí CAL na zařízení pro Microsoft Windows Server 2016 jako používaný software Aby uživatelé mohli využívat všechny služby systému Microsoft Windows Server 2016 dostupné ve verzích Standard a Datacenter, je kromě serverové licence...
1 844,90 Kč *
MICROSOFT WINDOWS SERVER 2016 - 10 PACK DEVICE CAL MICROSOFT WINDOWS SERVER 2016 - 10 PACK DEVICE CAL
10 licencí CAL na zařízení pro Microsoft Windows Server 2016 jako používaný software Aby uživatelé mohli využívat všechny služby systému Microsoft Windows Server 2016 dostupné ve verzích Standard a Datacenter, je kromě serverové licence...
3 367,90 Kč *
3 z 3

Microsoft CAL pro Windows Server: Klíč k efektivnímu využití serveru

Licence Microsoft Client Access Licences (CAL) pro Windows Server jsou klíčovým prvkem pro společnosti používající platformy Windows Server. V tomto článku se podrobně seznámíte s licencemi CAL, zjistíte, jak ovlivňují využití serveru a jak je můžete efektivně spravovat.

Co jsou licence Microsoft CAL pro Windows Server?

Licence Microsoft CAL jsou licence, které umožňují uživatelům nebo zařízením přístup ke službám a funkcím systému Windows Server. Licence CAL se dělí do dvou hlavních kategorií:

LicenceCAL pro uživatele (User CAL ) Licence CAL pro uživatele udělují určitému uživateli právo přístupu ke službám systému Windows Server bez ohledu na používané zařízení. To je ideální pro uživatele, kteří přistupují k serveru z různých zařízení.

Licence CAL pro zařízení Licence CAL pro zařízení udělují konkrétnímu zařízení právo přístupu ke službám systému Windows Server bez ohledu na to, který uživatel zařízení používá. To je užitečné pro sdílená zařízení v organizacích.

Důležitost správné správy licencí CAL

Správná správa licencí CAL má zásadní význam pro zajištění toho, aby organizace splňovala požadavky na shodu s předpisy a vyhnula se zbytečným nákladům. Správný počet licencí CAL je důležitý pro zajištění bezproblémového přístupu všech uživatelů nebo zařízení k systému Windows Server.

Úloha nejnovější aktualizace služby Google Help Desk

Nejnovější aktualizace služby Google Help Desk poskytuje funkce, které organizacím pomáhají efektivně spravovat licence Microsoft CAL pro Windows Server. Díky této aktualizaci můžete:

  1. Automatizovat sledování licencí: Nástroj umožňuje automaticky sledovat využití licencí CAL a data vypršení platnosti, abyste měli vždy dostatek licencí.

  2. Upozornění a výstrahy: Přijímat upozornění na blížící se datum vypršení platnosti licencí CAL a včas jednat, abyste se vyhnuli nedostatečnému počtu licencí.

  3. Zjednodušení přidělování licencí: Snadno přiřaďte licence CAL uživatelům nebo zařízením a mějte přehled o licencování.

Závěr

Licence Microsoft CAL pro Windows Server jsou ve firmách nezbytnou součástí využívání serverů. Se správnou správou a podporou nástrojů, jako je nejnovější aktualizace Google Help Desk, můžete zajistit, aby licencování serverů probíhalo hladce a náklady zůstaly pod kontrolou. Vyberte si správné licence CAL pro své potřeby a efektivně je sledujte, abyste zajistili bezproblémový chod svého serveru Windows Server.

Kategorie