Chat with us, powered by LiveChat
AUTORIZOVANÝ ORIGINÁLNÍ VÝROBEK
DODÁNÍ DO 24 HODIN
PODPORA PROSTŘEDNICTVÍM CHATU, E-MAILU A TELEFONU
BEZPLATNÁ HORKÁ LINKA +4969 - 173261340
 
MICROSOFT REMOTE DESKTOP SERVICES 2012 R2 USER CAL

MICROSOFT REMOTE DESKTOP SERVICES 2012 R2 USER CAL

1 019,00 Kč *

včetně DPH.

Připraveno k okamžité expedici, dodací lhůta 24 hodin


Jste firemní zákazník
nebo máte právní dotazy?

Jsem tu pro vás.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

 • SW10081
 • 6VC-02073
 • Výhody

  - Rychlé dodání
  - Autorizovaný originální výrobek
  - Odeslání do 24 hodin
  - Chat, e-mailová a telefonická podpora
Služba Vzdálená plocha 2012 (RDS) systému Microsoft Windows  Téma ochrany dat je v...více
Informace o výrobku "MICROSOFT REMOTE DESKTOP SERVICES 2012 R2 USER CAL"

Služba Vzdálená plocha 2012 (RDS) systému Microsoft Windows 

Téma ochrany dat je v souvislosti s nakládáním s údaji o zákaznících ve firmě věčným tématem. Pokud vaše společnost pracuje s velkým množstvím citlivých údajů o zákaznících, je často obtížné je bezpečně předat zaměstnancům ke zpracování. Je pravda, že existuje mnoho bezpečnostních řešení, v neposlední řadě bezpečnostní politika AppLocker, která je součástí systému Windows 8 a dále. Nic však není tak efektivní a levné jako práce online prostřednictvím služby vzdálené plochy. V minulosti se používaly terminálové servery, kde zaměstnanec obsluhoval pouze základní terminál a všechna data byla centrálně umístěna na serveru. Tato technologie byla dále zdokonalována a vyvíjena, takže dnes se pracuje na stejném principu, ale celá věc se ještě zlevnila a zrychlila. Pokud zaměstnanec pracuje online z domova, je často prvním krokem řešení bezpečného přihlášení prostřednictvím připojení VPN. Poté může zaměstnanec začít pracovat, k čemuž potřebuje údaje o zákaznících. V závislosti na oblasti, ve které vaše společnost působí, může jít o velmi citlivé údaje, které se v žádném případě nesmí dostat do nesprávných rukou. Aby se co nejvíce zabránilo výpadkům dat při práci online, spoléhá mnoho firem na řešení vzdálené plochy, které si můžete objednat například zde. Data jsou uložena centrálně na serveru a zaměstnanec se přihlásí pomocí počítače na serveru Windows. Při přihlašování server kontroluje, zda je k dispozici platná licence. Jednoduše si objednejte licenci serveru Microsoft online a použijte ji s licencemi pro službu Microsoft Windows Remote Desktop Service 2012, kterou si u nás můžete také zakoupit. Aby to pro vás bylo levnější, můžete si zakoupit licence online na zaměstnance nebo na zařízení. Obě varianty jsou pro server v pořádku, pouze musí být legálně zakoupená originální licence, kterou si u nás můžete rychle objednat online.

Po spuštění počítače se zaměstnanec pouze připojí k serveru prostřednictvím programu RDS, který je součástí systému Windows. Zde se mu zobrazí všechna data a programy, které jsou důležité pro jeho práci - ale bez přenosu těchto programů a dat. Všechny zůstávají na serveru a spravují je pracovníci IT. To také usnadňuje oddělení IT údržbu těchto dat a programů. Vše zůstává centrálně na jednom místě a je nutné jej udržovat pouze lokálně. Díky tomu jsou výpadky způsobené aktualizacemi nebo chybami minimální. Pokud dojde k chybě, je třeba ji opravit pouze na jednom místě. Když se zaměstnanec znovu přihlásí k serveru, je vše v pořádku a může pokračovat. Zálohování lze také provádět rychle, protože je třeba zálohovat pouze data serveru. Vaši pracovníci IT tak mají mnohem méně práce a mohou rychleji reagovat na vzniklé problémy.

Objednávání flexibilních licenčních modelů online

Společnost Microsoft vytvořila flexibilní licenční model pro systém Windows Server a službu Vzdálená plocha. Můžete si zakoupit uživatelskou licenci nebo licenci související se zařízením. Jednotlivé modely můžete samozřejmě kombinovat - podle toho, co vám nejvíce vyhovuje.
Objednáním levné objemové licence online si od nás v tomto případě kupujete licenci založenou na uživateli. To má smysl, pokud vaši zaměstnanci potřebují přistupovat k serveru z různých míst a/nebo zařízení. Pokud vaši zaměstnanci přistupují k serveru vždy ze stejného zařízení, nebo dokonce pokud několik zaměstnanců sdílí počítač, měli byste raději použít licenci vázanou na zařízení, kterou si samozřejmě můžete za výhodnou cenu zakoupit i u nás.

Pokud si nejste jisti, které licence objednat, nebo chcete kombinovat různé modely licencí, jednoduše kontaktujte náš servisní personál. Rádi vám pomůžeme.

Rychlé dodání RDS Cals

Nenechte se zdržovat dlouhou poštovní cestou. Nejpozději 24 hodin po nákupu online od nás obdržíte e-mail s licenčními údaji. Licence je pak okamžitě připravena k použití. To vám dává flexibilitu, i když zjistíte, že se vaše podnikání rozšiřuje. Jednoduše si je rychle objednejte online a pokračujte v práci bez dlouhého čekání. Nabízíme také pouze originální licence produktů Microsoft. Samozřejmě jsme vám k dispozici i po nákupu, pokud máte ještě nějaké dotazy. Buď e-mailem, telefonicky nebo v případě rychlých a krátkých dotazů v online chatu.

Čtěte, pište a diskutujte o recenzích...více
Hodnocení zákazníků pro "MICROSOFT REMOTE DESKTOP SERVICES 2012 R2 USER CAL"
Napište recenzi
Recenze budou aktivovány po ověření.

Pole označená * jsou povinná.

Vzal jsem na vědomí nařízení o ochraně osobních údajů.

Naposledy zobrazené