Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Pomoc s nastavením
+49 69 173261340
 
MICROSOFT REMOTE DESKTOP SERVICES 2012 R2 USER CAL
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Každým nákupem u společnosti Wiresoft podpoříte Kinderschutzbund.

MICROSOFT REMOTE DESKTOP SERVICES 2012 R2 USER CAL

Připraveno k okamžité expedici, dodací lhůta 24 hodin

  • SW10081
  • 6VC-02073
  • Trvale platné
  • Všechny jazyky
  • EU
P Dostanete Bonusové body
SOFTWARE KE STAŽENÍ + LICENCE
642,90 Kč * 712,90 Kč * (9,82% uloženo)

včetně DPH.

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Každým nákupem u společnosti Wiresoft podpoříte Kinderschutzbund.


Jste firemní zákazník
nebo máte právní dotazy?

Jsem tu pro vás.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

PODROBNOSTI  
Množství 1x R2 User CAL
Systém  Server se systémem Windows
CAL RDS User CAL R2
Rozsah dodávky ID licence + Autentifikační kód
Runtime Neomezený
Jazyky Všechny jazyky
Terminálový server Kompatibilní


Služby vzdálené plochy (RDS) systému Microsoft Windows jsou nástupcem starých licencí CAL terminálového serveru. RDS je centralizovaná platforma pro stolní počítače a aplikace, která nabízí širokou škálu možností poskytování a správy stolních počítačů a připojení vzdálených pracovníků prostřednictvím technologií virtualizace relací a infrastruktury virtuálních stolních počítačů (VDI). To umožňuje zvýšit flexibilitu a bezpečnost dat ve firmě prostřednictvím centralizovaného řešení desktopů a zároveň zbavit oddělení IT zátěže spojené se správou desktopů a aplikací.

V případě dalších dotazů k produktu se obraťte na náš zákaznický servis.

Informace o výrobku "MICROSOFT REMOTE DESKTOP SERVICES 2012 R2 USER CAL"

Microsoft Windows Remote Desktop Services 2012 (RDS) 

Ochrana dat je při nakládání s údaji o zákaznících ve firmě věčným problémem. Pokud vaše firma často pracuje s citlivými údaji zákazníků, může být obtížné je bezpečně sdílet se zaměstnanci za účelem zpracování. K dispozici je mnoho bezpečnostních řešení, v neposlední řadě také zásady zabezpečení AppLocker, které jsou součástí webuWindows 8. Nic však není tak efektivní a levné jako práce online prostřednictvím služby vzdálené plochy. V minulosti se používaly terminálové servery, kde zaměstnanec jednoduše obsluhoval základní terminál a všechna data byla soustředěna na serveru. Tato technologie byla dále zdokonalována a vyvíjena, takže dnes se pracuje na stejném principu, ale celá věc se ještě zlevnila a zrychlila. Pokud zaměstnanec pracuje online z domova, je často prvním krokem řešení bezpečného přihlášení prostřednictvím připojení VPN. Poté může zaměstnanec začít pracovat, k čemuž potřebuje údaje o zákaznících. V závislosti na oblasti, ve které vaše společnost působí, může jít o velmi citlivé údaje, které se v žádném případě nesmí dostat do nesprávných rukou. Aby se co nejvíce zabránilo výpadkům dat při práci online, spoléhá mnoho firem na řešení vzdálené plochy, které si můžete objednat například zde. Data jsou uložena centrálně na serveru a zaměstnanec se k serveru Windows přihlásí pomocí počítače. Při přihlašování server kontroluje, zda je k dispozici platná licence. Jednoduše si objednejte licenci serveru Microsoft online a použijte ji s licencemi pro službu Microsoft Windows Remote Desktop Service 2012, kterou si u nás můžete také zakoupit. Abyste to měli levnější, můžete si zakoupit licence na zaměstnance nebo na zařízení online. Serveru nevadí žádná z těchto možností, jen musí jít o legálně zakoupenou originální licenci, jakou si u nás můžete rychle objednat online.

Po spuštění počítače se zaměstnanec pouze připojí k serveru pomocí programu RDS, který je součástí stránky Windows. Zde se mu zobrazí všechna data a programy, které jsou důležité pro jeho práci - ale bez přenosu těchto programů a dat. Všechny zůstávají na serveru a spravují je pracovníci IT. To také usnadňuje oddělení IT údržbu těchto dat a programu. Vše zůstává centrálně na jednom místě a je nutné jej udržovat pouze lokálně. Výpadky způsobené aktualizacemi nebo chybami jsou tak omezeny na minimum. Pokud dojde k chybě, je třeba ji opravit pouze na jednom místě. Když se zaměstnanec znovu přihlásí k serveru, je vše v pořádku a může pokračovat. Zálohování lze také provádět rychle, protože je třeba zálohovat pouze data serveru. Vaši pracovníci IT budou mít mnohem méně práce a budou moci rychleji reagovat na vzniklé problémy.

Objednání flexibilních licenčních modelů online

Společnost Microsoft vytvořila flexibilní licenční model pro server Windows a službu Vzdálená plocha. Můžete si zakoupit buď uživatelskou licenci, nebo licenci související se zařízením. Jednotlivé modely můžete samozřejmě kombinovat - podle toho, co vám nejvíce vyhovuje.
Objednáním levné objemové licence online si v tomto případě od nás kupujete licenci založenou na uživateli. To má smysl, pokud vaši zaměstnanci potřebují přistupovat k serveru z různých míst a/nebo zařízení. Pokud vaši zaměstnanci přistupují k serveru vždy ze stejného zařízení, nebo dokonce pokud několik zaměstnanců sdílí počítač, měli byste raději použít licenci vázanou na zařízení, kterou si samozřejmě můžete za rozumnou cenu zakoupit i u nás.

Pokud si nejste jisti, které licence si objednat, nebo pokud chcete kombinovat různé modely licencí, obraťte se na náš servisní personál. Rádi vám pomůžeme.

Rychlé dodání RDS Cals

Nenechte se zastavit dlouhou poštovní cestou. Nejpozději 24 hodin po online nákupu od nás obdržíte e-mail s licenčními údaji. Licence je pak okamžitě připravena k použití. To vám dává flexibilitu, i když zjistíte, že se vaše podnikání rozšiřuje. Jednoduše si je rychle objednejte online a pokračujte v práci bez dlouhého čekání. S námi také získáte pouze originální licence na produkty Microsoft. Samozřejmě jsme vám k dispozici i po nákupu, pokud máte ještě nějaké dotazy. Buď e-mailem, telefonicky nebo v případě rychlých a krátkých dotazů v online chatu.

Další odkazy na "MICROSOFT REMOTE DESKTOP SERVICES 2012 R2 USER CAL"
Hodnocení zákazníků pro "MICROSOFT REMOTE DESKTOP SERVICES 2012 R2 USER CAL"
Napište recenzi
Recenze budou aktivovány po ověření.

Pole označená * jsou povinná.

Vzal jsem na vědomí nařízení o ochraně osobních údajů.

Kategorie