Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Pomoc s nastavením
+49 69 173261340
 
MICROSOFT REMOTE DESKTOP SERVICES 2012 R2 DEVICE CAL
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Každým nákupem u společnosti Wiresoft podpoříte Kinderschutzbund.

MICROSOFT REMOTE DESKTOP SERVICES 2012 R2 DEVICE CAL

Připraveno k okamžité expedici, dodací lhůta 24 hodin

  • SW10082
  • 6VC-02071
  • Trvale platné
  • Všechny jazyky
  • EU
P Dostanete Bonusové body
SOFTWARE KE STAŽENÍ + LICENCE
642,90 Kč * 712,90 Kč * (9,82% uloženo)

včetně DPH.

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Každým nákupem u společnosti Wiresoft podpoříte Kinderschutzbund.


Jste firemní zákazník
nebo máte právní dotazy?

Jsem tu pro vás.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

PODROBNOSTI  
Množství 1x R2 Device CAL
Systém  Server se systémem Windows
CAL RDS Device CAL R2
Rozsah dodávky ID licence + Autentifikační kód 
Runtime Neomezený
Jazyky Všechny jazyky
Terminálový server Kompatibilní


Služby vzdálené plochy (RDS) systému Microsoft Windows jsou nástupcem starých licencí CAL terminálového serveru. RDS je centralizovaná platforma pro stolní počítače a aplikace, která nabízí širokou škálu možností poskytování a správy stolních počítačů a připojení vzdálených pracovníků prostřednictvím technologií virtualizace relací a infrastruktury virtuálních stolních počítačů (VDI). To umožňuje zvýšit flexibilitu a bezpečnost dat ve firmě prostřednictvím centralizovaného řešení desktopů a zároveň zbavit oddělení IT zátěže spojené se správou desktopů a aplikací.

V případě dalších dotazů k produktu se obraťte na náš zákaznický servis.

Informace o výrobku "MICROSOFT REMOTE DESKTOP SERVICES 2012 R2 DEVICE CAL"

Microsoft Windows Remote Desktop Services (RDS)

RDS poskytuje snadný způsob, jak zaměstnancům vaší organizace poskytnout bezpečný přístup k firemním datům. Remote Desktop Services Nahrazují starší terminálové servery a nabízejí centralizovanou virtualizaci pomocí technologie Virtual Desktop Infrastructure (VDI). To znamená, že oddělení IT musí spravovat pouze jeden server. Na serveru Microsoft je možné vytvořit různé profily pro různé uživatele, které se pak zobrazují v závislosti na licenci uživatele. Uživatelé na svých počítačích spustí běžnou stránku Windows, ale všechna data jsou na serveru. Uživatelé se k tomuto serveru přihlašují prostřednictvím programu a vidí plochu Standard, která je k dispozici na serveru. Od tohoto okamžiku pracuje uživatel pouze v tomto virtuálním prostředí, aniž by se data přenášela ze serveru do počítače uživatele. Data zákazníků již nemusí být uložena v počítači uživatele, což vždy představuje riziko, ale jsou uložena pouze na serveru a uživatel je může vidět prostřednictvím virtualizace. Pokud se v prostředí vyskytne problém, není nutné volat celé oddělení IT nebo blokovat jiné zdroje. Protože se jedná pouze o virtuální prostředí, je třeba problém odstranit pouze na serveru. Když se uživatelé znovu přihlásí, zobrazí se jim aktualizované rozhraní bez chyb, aniž by museli čekat. Je také menší riziko, že aktualizace softwaru (včetně aktualizací ze stránek Windows ) způsobí problémy. Stránka Windows Remote Desktop Services nabízí jen malý prostor pro útoky, protože pro mnoho zaměstnanců je třeba udržovat pouze jedno prostředí, což snižuje nároky a zefektivňuje práci všech.

Hostitel relace vzdálené plochy, ke kterému je navázáno připojení, rozhodne pro každého uživatele, zda je k zobrazení virtuální plochy potřeba licence, a pokud ano, jaká licence. Vyžádá si licenci a po předání licence uživateli nebo zařízení může uživatel začít pracovat.

Koupit licenci na základě uživatele nebo zařízení?

Licenční modely jsou tak flexibilní, jak potřebujete. Pokud jsou vaši zaměstnanci často na cestách nebo pracují s různými zařízeními, je dobrou volbou uživatelská licence, tj. licence založená na uživateli. U sdílených počítačů, kde počítač sdílí několik uživatelů, nebo pokud každý uživatel používá pouze jedno zařízení, byste měli zvolit spíše Device-CAL, tj. licenci založenou na zařízení. Pokud si nejste jisti, který model je pro vás nejvhodnější, kontaktujte naši podporu. Náš servisní personál vám rád pomůže. Vypočítáme vám levnější model, protože možná dává smysl kombinace licencí. V závislosti na tom, jak pracují různá oddělení ve vaší společnosti, může být lepší mít na jednom místě licence založené na uživatelích a na jiném na zařízeních.

Microsoft Remote Desktop Services 2012 R2 DEVICE CAL

Nabízená licence zařízení opravňuje počítač k připojení k serveru Microsoft Server a k využívání služeb, které jsou zde poskytovány. Pokud mají uživatelé co do činění s obzvláště citlivými daty, je virtualizace pracovní plochy dobrým nápadem. Každý uživatel pracuje v chráněném prostředí a správa odlehčí vašemu IT oddělení.

Pokud potřebujete uživatelskou licenci, řešení najdete zde.

Koupit Microsoft Remote Desktop Services RDS Cal

Microsoft Windows Remote Desktop Services (RDS) jsou nástupcem starých licencí CAL pro terminálové servery. RDS jsou centralizovanou platformou pro stolní počítače a aplikace, která poskytuje více možností poskytování a správy stolních počítačů a připojení vzdálených pracovníků pomocí technologií virtualizace relací a virtuální infrastruktury stolních počítačů (VDI). To umožňuje zvýšit flexibilitu a zabezpečení dat v podniku pomocí centralizovaného řešení stolních počítačů a zároveň uvolnit oddělení IT pro správu stolních počítačů a aplikací.

Koupit licenci CAL zařízení nebo uživatele pro server Windows RDS?

Pokud si chcete zakoupit licenci CAL pro server Windows RDS Server, můžete si vybrat mezi licencí Device-CAL a licencí User-CAL. Jak název napovídá, licence Device-CAL je přiřazena zařízení, zatímco licence User-CAL je osobní licence. Device-CAL je výhodný pro firmy, jejichž zaměstnanci pracují pouze na jedné pracovní stanici nebo s jedním počítačem, případně sdílejí počítač s více zaměstnanci. Systém User-CAL je naopak vhodný pro zaměstnance, kteří pracují na různých místech nebo s různými zařízeními a kteří potřebují být připojeni k síti s každým zařízením.

Náš servisní personál vám rád zodpoví veškeré dotazy týkající se produktu Microsoft Remote Desktop Services 2012 R2 Device-CAL. Jednoduše nás kontaktujte - telefonicky nebo prostřednictvím kontaktního formuláře. 

Další odkazy na "MICROSOFT REMOTE DESKTOP SERVICES 2012 R2 DEVICE CAL"
Hodnocení zákazníků pro "MICROSOFT REMOTE DESKTOP SERVICES 2012 R2 DEVICE CAL"
Napište recenzi
Recenze budou aktivovány po ověření.

Pole označená * jsou povinná.

Vzal jsem na vědomí nařízení o ochraně osobních údajů.

Kategorie