Chat with us, powered by LiveChat
AUTORIZOVANÝ ORIGINÁLNÍ VÝROBEK
DODÁNÍ DO 24 HODIN
PODPORA PROSTŘEDNICTVÍM CHATU, E-MAILU A TELEFONU
BEZPLATNÁ HORKÁ LINKA +4969 - 173261340
 
MICROSOFT REMOTE DESKTOP SERVICES 2012 R2 DEVICE CAL

MICROSOFT REMOTE DESKTOP SERVICES 2012 R2 DEVICE CAL

1 019,00 Kč *

včetně DPH.

Připraveno k okamžité expedici, dodací lhůta 24 hodin


Jste firemní zákazník
nebo máte právní dotazy?

Jsem tu pro vás.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

 • SW10082
 • 6VC-02071
 • Výhody

  - Rychlé dodání
  - Autorizovaný originální výrobek
  - Odeslání do 24 hodin
  - Chat, e-mailová a telefonická podpora
Služba Vzdálená plocha (RDS) systému Microsoft Windows RDS nabízí jednoduchý způsob, jak...více
Informace o výrobku "MICROSOFT REMOTE DESKTOP SERVICES 2012 R2 DEVICE CAL"

Služba Vzdálená plocha (RDS) systému Microsoft Windows

RDS nabízí jednoduchý způsob, jak zaměstnancům vaší společnosti poskytnout bezpečný přístup k firemním datům. Služba Vzdálená plocha nahrazuje předchozí Terminálový server a nabízí centralizovanou virtualizaci pomocí technologie Virtual Desktop Infrastructure (VDI). To znamená, že oddělení IT musí spravovat pouze jeden server. Na serveru Microsoft je možné vytvořit různé profily pro různé uživatele, které se pak zobrazují v závislosti na licenci uživatele. Uživatelé na svých počítačích spustí běžný systém Windows, ale všechna data jsou na serveru. Uživatelé se přihlašují prostřednictvím programu na tomto serveru a vidí standardní plochu, jaká je k dispozici na serveru. Od tohoto okamžiku pracuje uživatel pouze v tomto virtuálním prostředí, aniž by se data přenášela ze serveru do počítače uživatele. Data zákazníků již nemusí být uložena v počítači uživatele, což vždy představuje riziko, ale jsou uložena pouze na serveru a uživatel je může vidět prostřednictvím virtualizace. Pokud se v prostředí vyskytne problém, není nutné volat celé oddělení IT nebo blokovat jiné zdroje. Vzhledem k tomu, že se jedná pouze o virtuální prostředí, je třeba problém vyřešit pouze na serveru. Když se uživatelé znovu přihlásí, zobrazí se jim aktualizované rozhraní bez chyb, aniž by museli déle čekat. Kromě toho je menší riziko problémů způsobených aktualizacemi softwaru (dokonce i samotného systému Windows). Služby vzdálené plochy systému Windows nabízejí malý prostor pro útoky, protože je třeba udržovat pouze jedno prostředí pro mnoho zaměstnanců, což snižuje nároky a zefektivňuje práci všech.

Hostitel relace vzdálené plochy, ke kterému je navázáno připojení, rozhodne pro každého uživatele, zda je k zobrazení virtuální plochy potřeba licence, a pokud ano, tak jaká. Vyžádá si licenci a jakmile je licence uživatele nebo zařízení předána, může uživatel začít pracovat.

Koupit licenci na základě uživatele nebo zařízení?

Licenční modely jsou tak flexibilní, jak potřebujete. Pokud jsou vaši zaměstnanci často na cestách nebo pracují s různými zařízeními, je dobrou volbou uživatelská licence, tj. licence založená na uživateli. U sdílených počítačů, kde počítač sdílí několik uživatelů, nebo pokud každý uživatel používá pouze jedno zařízení, byste měli zvolit spíše licenci Device-CAL, tj. licenci založenou na zařízení. Pokud si nejste jisti, který model je pro vás výhodnější, kontaktujte naši podporu. Náš servisní personál vám rád pomůže. Vypočítáme pro vás výhodnější model, protože možná dává smysl kombinace licencí. V závislosti na tom, jak pracují různá oddělení ve vaší společnosti, může být lepší mít na jednom místě licence založené na uživatelích a na jiném na zařízeních.

Microsoft Remote Desktop Services 2012 R2 DEVICE CAL

Nabízená licence zařízení opravňuje počítač k připojení k serveru společnosti Microsoft, a tedy k využívání služeb poskytovaných na tomto serveru. Pokud mají uživatelé pracovat s obzvláště citlivými daty, je vhodné virtualizovat pracovní plochu. Každý uživatel tak pracuje v chráněném prostředí a správa odlehčí vašemu IT oddělení.

Pokud potřebujete uživatelskou licenci, řešení najdete zde.

Koupit službu Microsoft Remote Desktop Services RDS Cal

Služby vzdálené plochy (RDS) systému Microsoft Windows jsou nástupcem starých licencí CAL terminálového serveru. RDS je centralizovaná platforma pro desktopy a aplikace, která nabízí širokou škálu možností poskytování a správy desktopů a připojení vzdálených pracovníků pomocí technologií virtualizace relací a infrastruktury virtuálních desktopů (VDI). To vám umožní zvýšit flexibilitu a bezpečnost dat ve firmě prostřednictvím centralizovaného řešení stolních počítačů a zároveň zbavit oddělení IT zátěže spojené se správou stolních počítačů a aplikací.

Koupit licenci CAL zařízení nebo licenci CAL uživatele pro server Windows RDS?

Pokud si chcete zakoupit licenci CAL pro server RDS se systémem Windows, můžete si vybrat mezi licencí Device-CAL a licencí User-CAL. Jak již název napovídá, Device-CAL je přiřazen zařízení, zatímco User-CAL je osobní licence. Device-CAL je výhodný pro firmy, jejichž zaměstnanci pracují pouze na jedné pracovní stanici nebo s jedním počítačem, případně sdílejí počítač s více zaměstnanci. Systém User-CAL je naopak vhodný pro zaměstnance, kteří pracují na různých místech nebo s různými zařízeními a kteří potřebují být připojeni k síti s každým zařízením.

Náš servisní personál vám rád zodpoví veškeré dotazy týkající se služby Microsoft Remote Desktop Services 2012 R2 Device-CAL. Jednoduše nás kontaktujte - telefonicky nebo prostřednictvím kontaktního formuláře. 

Čtěte, pište a diskutujte o recenzích...více
Hodnocení zákazníků pro "MICROSOFT REMOTE DESKTOP SERVICES 2012 R2 DEVICE CAL"
Napište recenzi
Recenze budou aktivovány po ověření.

Pole označená * jsou povinná.

Vzal jsem na vědomí nařízení o ochraně osobních údajů.

Naposledy zobrazené