Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Pomoc s nastavením
+49 69 173261340
 
VMWARE HORIZON 8 STANDARD 10 CONCURRENT USER PACK
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Každým nákupem u společnosti Wiresoft podpoříte Kinderschutzbund.

VMWARE HORIZON 8 STANDARD 10 CONCURRENT USER PACK

Připraveno k okamžité expedici, dodací lhůta 24 hodin

  • SW10606
  • HZ8-STC-10
  • Trvale platné
  • Všechny jazyky
  • EU
P Dostanete Bonusové body
SOFTWARE KE STAŽENÍ + LICENCE
29 072,90 Kč * 32 302,90 Kč * (10% uloženo)

včetně DPH.

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Každým nákupem u společnosti Wiresoft podpoříte Kinderschutzbund.


Jste firemní zákazník
nebo máte právní dotazy?

Jsem tu pro vás.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

Informace o výrobku "VMWARE HORIZON 8 STANDARD 10 CONCURRENT USER PACK"

VMware Horizon 8 Standard: budoucnost infrastruktury virtuálních desktopů (VDI)

Se softwarem VMware Horizon 8 Standard vstupujete do nové éry infrastruktury virtuálních stolních počítačů (VDI), která způsobí revoluci ve vašem firemním IT. Toto výkonné řešení poskytuje komplexní platformu pro poskytování, správu a zabezpečení virtuálních desktopů a aplikací a umožňuje vašim zaměstnancům produktivně pracovat odkudkoli a na jakémkoli zařízení.

Bezproblémové uživatelské prostředí

VMware Horizon 8 Standard poskytuje bezproblémové a konzistentní uživatelské prostředí na všech zařízeních. Díky pokročilé technologii virtualizace desktopů mohou uživatelé přistupovat ke svým desktopům a aplikacím odkudkoli, aniž by to bylo na úkor výkonu nebo zabezpečení. Ať už se jedná o klienta pro Windows, Mac, iOS nebo Android, VMware Horizon 8 Standard poskytuje plynulé a intuitivní uživatelské prostředí.

Škálovatelnost a flexibilita

Jednou z výjimečných vlastností VMware Horizon 8 Standard je jeho výjimečná škálovatelnost a flexibilita. Ať už jste malé oddělení nebo velká organizace, VMware Horizon 8 Standard se přizpůsobí vašim individuálním požadavkům. Díky možnosti rychlého a snadného škálování desktopů a aplikací můžete infrastrukturu virtuálních desktopů snadno přizpůsobit měnícím se potřebám vaší organizace.

Centralizovaná správa a zabezpečení

VMware Horizon 8 Standard poskytuje centralizované rozhraní pro správu, které správcům umožňuje efektivně spravovat a monitorovat infrastrukturu virtuálních desktopů. VMware Horizon 8 Standard poskytuje všechny nástroje, které potřebujete k zajištění optimálního chodu prostředí - od poskytování nových desktopů a aplikací až po sledování výkonu a zabezpečení. VMware Horizon 8 Standard navíc poskytuje nejlepší bezpečnostní funkce ve své třídě, které chrání data a aplikace před hrozbami a zajišťují soulad s předpisy.

Nákladová efektivita a návratnost investic

Konsolidací infrastruktury stolních počítačů na platformě VMware Horizon 8 Standard můžete dosáhnout výrazných úspor nákladů a zároveň maximalizovat návratnost investic do IT. Snížením hardwarových a provozních nákladů, zjednodušením správy a zvýšením produktivity zaměstnanců můžete snížit celkové náklady na vlastnictví a zároveň zvýšit výkon a efektivitu vaší IT infrastruktury.

Závěr

VMware Horizon 8 Standard je ideálním řešením pro organizace, které hledají výkonnou a flexibilní infrastrukturu virtuálních desktopů (VDI). Díky svým vynikajícím funkcím a špičkovým technologiím představuje VMware Horizon 8 Standard budoucnost virtualizace desktopů a posune vaši firmu do nové éry produktivity a efektivity.

Zjistěte ještě dnes, jak může VMware Horizon 8 Standard změnit vaši firmu.

Další odkazy na "VMWARE HORIZON 8 STANDARD 10 CONCURRENT USER PACK"
Hodnocení zákazníků pro "VMWARE HORIZON 8 STANDARD 10 CONCURRENT USER PACK"
Napište recenzi
Recenze budou aktivovány po ověření.

Pole označená * jsou povinná.

Vzal jsem na vědomí nařízení o ochraně osobních údajů.

Kategorie