Chat with us, powered by LiveChat
AUTORIZOVANÝ ORIGINÁLNÍ VÝROBEK
DODÁNÍ DO 24 HODIN
PODPORA PROSTŘEDNICTVÍM CHATU, E-MAILU A TELEFONU
BEZPLATNÁ HORKÁ LINKA +4969 - 173261340
 
MICROSOFT EXCEL 2013

MICROSOFT EXCEL 2013

738,00 Kč *

včetně DPH.

K dispozici k okamžitému stažení


Jste firemní zákazník
nebo máte právní dotazy?

Jsem tu pro vás.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

 • SW10033
 • 065-07304
 • Výhody

  - Rychlé dodání
  - Autorizovaný originální výrobek
  - Odeslání do 24 hodin
  - Chat, e-mailová a telefonická podpora
Microsoft Excel 2013 jako zakoupená verze Aktuální verze osvědčeného a výkonného tabulkového...více
Informace o výrobku "MICROSOFT EXCEL 2013"

Microsoft Excel 2013 jako zakoupená verze

Aktuální verze osvědčeného a výkonného tabulkového procesoru Microsoft Excel 2013 přesvědčí řadou nových a praktických funkcí, které povyšují analýzu dat na novou úroveň. Firemní uživatelé, ale i studenti a žáci mohou využívat výkonné funkce pro zpracování dat a rozmanité možnosti jejich informativní prezentace podle různých hledisek. Intuitivní a uživatelsky přívětivé rozhraní aplikace Microsoft Excel 2013 umožňuje i nezkušeným uživatelům začít s programem snadno a rychle pracovat.

Jednou z hlavních výhod aplikace Excel 2013 je funkce bleskového náhledu: automaticky rozpoznává vzory v tabulkách a navrhuje automatické doplnění. Microsoft Excel 2013 navíc nabízí nejen nový formát souborů Strict Open XML s příponou .xlsx, ale také režim kompatibility, který zajišťuje použití starších dokumentů aplikace Excel.

Z technického hlediska má verzeExcel 2013 tu výhodu, že stále běží pod Windows 7 nebo Windows Server 2008. To znamená, že software lze používat i na starších počítačích, což je výhoda zejména pro soukromé uživatele a osoby samostatně výdělečně činné, ale také pro menší firmy, které hledají ekonomické řešení pro pokrytí svých softwarových potřeb.

Excel 2013 nabízí také možnost používat službu Microsoft SkyDrive k ukládání pracovních listů a listů aplikace Excel online, takže jsou k dispozici také v cloudu a mohou je sdílet a upravovat ostatní uživatelé prostřednictvím služby SharePoint.

Excel 2103 je k dispozici u společnosti Wiresoft za rozumnou cenu jako samostatný program v zakoupené verzi. Následující přehled představuje nejdůležitější funkce a vylepšení aplikace Excel 2013.

Excel 2013 - představení nejdůležitějších novinek

Osvědčený tabulkový procesor má ve verzi 2013 Standard nové nástroje, které ještě lépe podporují uživatele při zpracování a analýze velkého množství dat. Excel 2013 například rozpoznává vzory při zpracování souborů dat, navrhuje vhodné diagramy a nabízí nástroje pro přímé zpracování.

Průvodci usnadňují používání aplikace Excel 2013

I základní nastavení aplikace Excel 2013 jsou navržena tak, aby byly funkce přehledně uspořádány a díky řadě přednastavení bylo možné při vytváření nových pracovních listů automaticky přijmout mnoho konfigurací, což znamená úsporu času při práci se softwarem. Uživatelé zde najdou šablony pro formuláře a výkazy, ale také pro rozpočty, kalendáře a další.

Program také rozpoznává opakující se vzorce při zpracování dat a automaticky je zpřístupňuje. Kromě toho nabízí ještě přesvědčivější zobrazení dat, aby usnadnil jejich interpretaci z jednotlivých hledisek apod:

 • Rychlá analýza : Díky možnosti okamžité analýzy dat je možné již ve dvou krocích okamžitě vytvořit graf nebo tabulku z dostupných dat. Náhled zobrazuje vybraná data v podmíněném formátování, např. jako prskavky nebo diagram.
 • Bleskový náhled: Jakmile asistent Flash Fill Assistant rozpozná, jakou operaci se uživatel chystá provést, převezme zbytek práce. Uživatel pak zadá zbytek údajů kompletně podle vzoru, který v údajích rozpoznal. To umožňuje vyplnit sloupce dat v jediném kroku.
 • Doporučení ke grafu: Tato funkce aplikace Excel doporučuje typy grafů, které jsou nejvhodnější na základě dostupných dat, a prezentuje je ve srovnávacím zobrazení. Uživatelům pak stačí vybrat graf, který nejlépe odpovídá preferované prezentaci. Datové oddíly tabulky: Tento nástroj výrazně usnadňuje sledování dat v dotazech a dalších tabulkách aplikace Excel. Datové řezy, které byly dříve k dispozici pouze v datech PivotTable, se mnohem snadněji nastavují a používají a zobrazují aktuální filtr v daném okamžiku, takže uživatelé vždy vědí, která data si prohlížejí zvlášť.
 • Samostatné okno pro každý sešit: Místo klikání mezi dvěma kartami tam a zpět lze v aplikaci Excel 2013 zobrazit každý sešit ve vlastním okně. To výrazně usnadňuje práci se dvěma sešity současně, zejména při použití druhého monitoru.

Výkonná analýza dat v aplikaci Excel 2013

Excel 2013 nabízí především výkonné nástroje a funkce pro efektivní zpracování a používání dat:

 • Průvodce PivotTable : Vytvoření PivotTable je nyní v aplikaci Excel 2013 ještě snazší, protože program nabízí několik návrhů, jak lze vybraná data shrnout, které jsou doplněny náhledem rozvržení, takže uživatelé musí pouze vybrat vhodný typ, který odpovídá požadovanému zobrazení.
 • Vytváření složitých PivotTables: V aplikaci Excel 2013 je proto nyní možné vytvářet PivotTables na základě několika tabulek, přičemž lze vytvářet i vztahy mezi jednotlivými tabulkami.
 • Použití seznamu polí při vytváření různých rozložení tabulek PivotTables: V aplikaci Excel 2013 je nyní možné pomocí jednoho seznamu polí vytvořit rozvržení tabulky PivotTable, pro kterou lze použít nejen jednu, ale nyní i více tabulek. Seznam polí zjednodušuje následující kroky: Vyhledání polí, která mají být použita pro tabulku PivotTable, přidání dalších tabulek přepnutím na nový datový model aplikace Excel a procházení všech odpovídajících tabulek.
 • Power Query: Uživatelé sady MS Office Professional Plus 2013 mohou pomocí nástroje Power Query vytvářet spojení mezi veřejně dostupnými daty a interními zdroji dat v rámci organizace.
 • Zahrňte další zdroje dat: V aplikaci Excel 2013 lze také importovat data z jiných zdrojů ve formě tabulek nebo PivotTables; nyní lze například používat datové zdroje, jako jsou OData, Windows Azure DataMarket a SharePoint, a také zdroje od poskytovatelů OLE DB.
 • Dotazy MDX: Tato funkce umožňuje vytvářet vztahy mezi tabulkami z různých zdrojů, mezi něž mohou patřit i tabulky propojené s kostkou pro online analytické zpracování (OLAP), pro účely analýzy bez nutnosti jejich konsolidace do jediné tabulky.
 • Funkce časové osy: Namísto možnosti seskupovat data z PivotTables nebo PivotCharts pouze podle hodnot data jako dříve je nyní v aplikaci Excel 2013 možné je interaktivně filtrovat a zobrazovat na časové ose pro různá časová období.
 • Drilldown, Drillup a Crossdrill: Tyto funkce usnadňují přechod na různé úrovně hierarchie PivotTable nebo PivotChart: Například pomocí Drilldown lze podrobnější úrovně zobrazit diferencovaněji, zatímco pomocí Drillup lze přejít na vyšší úroveň.

Nový formát souboru Excel Strict Open XML

Aplikace Excel 2013 má také nový formát souboru s názvem "Strict Open XML Workbook" s příponou .xlsx, ve kterém lze nyní otevírat a ukládat data. Tabulky formátované pomocí .xlsx mají mimo jiné tu výhodu, že se načítají a zapisují také hodnoty data podle ISO8601, takže je vyřešen i problém přestupného roku 1900 známý z předchozích verzí.

Nové nástroje pro tvorbu grafů v aplikaci Excel 2013

Kromě již popsaného tlačítka "Doporučené grafy", které na základě aktuálního výběru dat navrhuje grafy vhodné k zobrazení, obsahuje aplikace Excel 2013 také řadu dalších funkcí pro úpravu grafů. Patří k nim také tři nově integrovaná tlačítka grafu, která ještě více usnadňují změnu typických prvků, jako je název, titulek a formát:

 • Symbol plus lze použít k nastavení jednotlivých prvků diagramu. Kromě toho lze zobrazit i další možnosti.
 • Symbol štětce nabízí možnosti nastavení různých stylů a barev grafu.
 • Symbol filtru lze použít k následnému výběru dat, která se mají zobrazit v existujícím diagramu.
 • Datové štítky: Na určité datové body lze nyní vkládat texty, které lze nejen aktualizovat, ale také zachovat při změně typu grafu. Ty lze také propojit s jejich datovými body pomocí naváděcích čar.
 • Animace grafů: Změny zdrojových dat lze nyní animovat a sledovat také v aplikaci Excel 2013.

Použití aplikace Excel 2013 s online funkcemi

Díky využití online služeb SkyDrive a SharePoint společnosti Microsoft nabízí Excel 2013 také některé specifické webové funkce. To také otevírá zcela nové možnosti spolupráce, například tím, že umožňuje ukládat pracovní listy atd. online a sdílet je:

 • Spolupráce v reálném čase: Bez ohledu na místo nebo použité koncové zařízení mohou všichni účastníci pracovat společně na pracovním listu v reálném čase.
 • Sdílení pracovních listů aplikace Excel prostřednictvím Lyncu: Uživatelé Lyncu používají soubory aplikace Excel také během online schůzky a mohou je sdílet s ostatními účastníky.
 • Zpřístupnění dat aplikace Excel na webových stránkách: Uživatelé mohou pracovní listy nebo jejich části vložit na webovou stránku. Díky tomu jsou k dispozici ostatním zaměstnancům, kteří mohou data otevřít a použít ve svém programu Excel.

Systémové požadavky pro aplikaci Microsoft Excel 2013

Software Office Excel 2013 je k dispozici ke stažení ve dvou verzích: 32bitové a 64bitové. 64bitová verze se instaluje automaticky, ale na 32bitový operační systém s procesorem x86 lze nainstalovat pouze 32bitovou verzi.

V závislosti na zvolené verzi se mohou lišit individuální hardwarové požadavky, například na hlavní paměť. Je třeba dodržet následující minimální požadavky:

 • Operační systémy: Windows 7, Windows 8.1, Windows 10, Windows 11, Windows Server 2008/ 2012/ 2012 R2 /2016 /2019/ 2022
 • Procesor: alespoň 1 GHz, x86 nebo 64bitový procesor
 • Pracovní paměť: alespoň 1 GB (32 bitů) nebo 2 GB (64 bitů)
 • Místo na pevném disku: alespoň 3 GB
 • Rozlišení obrazu: min. 1 024 x 576, grafická karta s akcelerací Direct X10

Koupit Excel 2013 u společnosti Wiresoft jako jeden program za rozumnou cenu

V obchodě Wiresoft Software Shop si můžete zakoupit Excel 2013 v levné verzi - bez povinnosti předplatného. Kromě báječné ceny za použitý software, která pochází z množstevní licence, tak získáte všechny tyto výhody:

 • Excel 2013 je k dispozici od společnosti Wiresoft jako software pro jednoho uživatele - bez ostatních programů Office.
 • Tato licence softwaru Excel byla součástí větší objemové licence, která se jinak používá pouze ve firmách; jako tzv. použitý software je proto u společnosti Wiresoft výrazně levnější!
 • Při prodeji společnosti Wiresoft byl software Excel - pokud byl používán - na bývalém počítači odinstalován, takže licence je opět 100% volná a použitelná.
 • Každý použitý software Excel byl před prodejem zkontrolován společností Wiresoft, aby bylo zajištěno, že jej lze opět bez problémů používat.
 • Společnost Wiresoft jako seriózní prodejce softwaru nenabízí testovací verze, které jsou platné po omezenou dobu nebo mají omezenou funkčnost.
 • Při každém nákupu licence v obchodě Wiresoft Shop máte nejen jistotu, že kupujete originální produkt Microsoft, ale také že nákup probíhá v souladu s platnými právními předpisy pro obchodování s použitým softwarem.

V případě jakýchkoli dotazů týkajících se nákupu aplikace Microsoft Excel 2013 i dalších produktů Microsoft Office nás neváhejte kontaktovat e-mailem, telefonicky nebo zde v chatu.

Čtěte, pište a diskutujte o recenzích...více
Hodnocení zákazníků pro "MICROSOFT EXCEL 2013"
Napište recenzi
Recenze budou aktivovány po ověření.

Pole označená * jsou povinná.

Vzal jsem na vědomí nařízení o ochraně osobních údajů.

Naposledy zobrazené