Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Pomoc s nastavením
+49 69 173261340
 
MICROSOFT EXCEL 2013
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Každým nákupem u společnosti Wiresoft podpoříte Kinderschutzbund.

MICROSOFT EXCEL 2013

K dispozici k okamžitému stažení

 • SW10033
 • 065-07304
 • Trvale platné
 • Všechny jazyky
 • EU
P Dostanete Bonusové body
SOFTWARE KE STAŽENÍ + LICENCE
466,90 Kč * 517,90 Kč * (9,85% uloženo)

včetně DPH.

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Každým nákupem u společnosti Wiresoft podpoříte Kinderschutzbund.


Jste firemní zákazník
nebo máte právní dotazy?

Jsem tu pro vás.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

PODROBNOSTI  
Verze Plná verze
Zařízení 1x
Rozsah dodávky Ke stažení + licence
Střední Ke stažení
Runtime Neomezeně
Jazyky Všechny jazyky
Doba dodání  Několik minut
Systém  Windows (32bit/64bit)
Terminálový server Kompatibilní


Aktuální verze osvědčeného a výkonného tabulkového procesoru Microsoft Excel 2013 zaujme řadou nových a praktických funkcí, které povyšují analýzu dat na novou úroveň. Firemní uživatelé, ale i studenti a žáci využijí výkonné funkce pro zpracování dat i rozmanité možnosti jejich informativní prezentace podle různých hledisek. Intuitivní a přívětivé uživatelské rozhraní programu Microsoft Excel 2013 umožňuje i nezkušeným uživatelům začít s programem snadno a rychle pracovat.

V případě dalších dotazů k produktu se obraťte na náš zákaznický servis.

Informace o výrobku "MICROSOFT EXCEL 2013"

Microsoft Excel 2013 jako zakoupená verze

Osvědčený a výkonný tabulkový procesor Microsoft Excel 2013 přesvědčí v aktuální verzi mnoha novými a praktickými funkcemi, které povyšují analýzu dat na novou úroveň. Firemní uživatelé, ale i studenti a žáci mohou využívat výkonné funkce pro zpracování dat a různé možnosti jejich informativní prezentace podle různých hledisek. Intuitivní a uživatelsky přívětivé rozhraní aplikace Microsoft Excel 2013 umožňuje i nezkušeným uživatelům snadno a rychle začít pracovat s programem.

Jednou z nejzajímavějších funkcí aplikace Excel 2013 je funkce bleskového náhledu: automaticky rozpoznává vzory v tabulkách a navrhuje automatické doplnění. Microsoft Excel 2013 navíc nabízí nejen nový formát souborů Strict Open XML s příponou .xlsx, ale také režim kompatibility, který zajišťuje použití starších dokumentů aplikace Excel.

Z technického hlediska má verzeExcel 2013 tu výhodu, že stále běží na Windows 7 nebo Windows Server 2008. To znamená, že software lze používat i na starších počítačích, což je výhoda zejména pro soukromé uživatele a osoby samostatně výdělečně činné, ale také pro menší firmy, které hledají ekonomické řešení pro pokrytí svých softwarových potřeb.

Excel 2013 nabízí také možnost používat službu Microsoft SkyDrive k ukládání pracovních listů a listů aplikace Excel online, takže jsou k dispozici také v cloudu a mohou je sdílet a upravovat ostatní uživatelé prostřednictvím služby SharePoint.

Excel 2103 je k dispozici u společnosti Wiresoft za rozumnou cenu jako samostatný program v zakoupené verzi. Následující přehled představuje nejdůležitější funkce a vylepšení aplikace Excel 2013.

Excel 2013 - představení nejdůležitějších novinek

Osvědčený tabulkový procesor má ve verzi 2013 Standard nové nástroje, které ještě lépe podporují uživatele při zpracování a analýze velkého množství dat. Excel 2013 tak při zpracování datových sad rozpoznává vzory, navrhuje vhodné diagramy a nabízí nástroje pro přímé zpracování.

Průvodci usnadňují používání aplikace Excel 2013

I základní nastavení aplikace Excel 2013 jsou navržena tak, aby byly funkce přehledně uspořádány a díky řadě předvoleb bylo možné při vytváření nových pracovních listů automaticky použít mnoho konfigurací, což znamená úsporu času při práci se softwarem. Uživatelé tak najdou šablony pro formuláře a výkazy, ale také pro rozpočty, kalendáře a další.

Program také rozpoznává opakující se vzorce při zpracování dat a automaticky je zpřístupňuje. Kromě toho nabízí ještě přesvědčivější zobrazení dat, aby usnadnil jejich interpretaci z jednotlivých hledisek apod:

 • Rychlá analýza : Díky možnosti okamžité analýzy dat je možné z dostupných dat okamžitě vytvořit graf nebo tabulku v pouhých dvou krocích. Náhled zobrazuje vybraná data v podmíněném formátování, např. jako prskavky nebo graf.
 • Flash náhled: Jakmile asistent Flash Fill Assistant zjistí, jakou operaci se uživatel chystá provést, převezme zbytek práce. Uživatel pak zadá zbývající údaje vcelku podle vzoru, který v údajích identifikoval. To umožňuje vyplnit datové sloupce v jediném kroku.
 • Doporučení ke grafu: Tato funkce aplikace Excel doporučuje typy grafů na základě dostupných dat, které jsou pro ni nejvhodnější, a prezentuje je srovnávacím způsobem. Uživatelům pak stačí vybrat graf, který nejlépe odpovídá preferované prezentaci. Sekce s tabulkovými údaji: Tento nástroj výrazně usnadňuje sledování dat v dotazech a dalších tabulkách aplikace Excel. Datové řezy, které byly dříve k dispozici pouze v datech PivotTable, se mnohem snadněji nastavují a používají a v každém okamžiku zobrazují aktuální filtr, takže uživatelé vždy vědí, která data si prohlížejí samostatně.
 • Samostatné okno pro každý sešit : Místo klikání mezi dvěma kartami tam a zpět umožňuje Excel 2013 zobrazit každý sešit ve vlastním okně. To výrazně usnadňuje práci se dvěma sešity současně, zejména při použití druhého monitoru.

Výkonná analýza dat v aplikaci Excel 2013

Excel 2013 nabízí především výkonné nástroje a funkce pro efektivní manipulaci s daty a jejich používání:

 • Průvodce PivotTables: Vytvoření PivotTable je nyní v aplikaci Excel 2013 ještě snazší, protože program nabízí několik návrhů, jak vybraná data shrnout, které jsou doplněny náhledem rozvržení, takže uživatelé musí pouze vybrat vhodný typ, který odpovídá požadovanému zobrazení.
 • Vytváření složitých PivotTables: V aplikaci Excel 2013 je proto nyní možné vytvářet PivotTables založené na více tabulkách, přičemž lze vytvářet i vztahy mezi jednotlivými tabulkami.
 • Použití seznamu polí při vytváření různých rozložení tabulek PivotTables: V aplikaci Excel 2013 je nyní možné pomocí jednoho seznamu polí vytvořit rozvržení tabulky PivotTable, pro kterou lze použít nejen jednu, ale nyní i více tabulek. Seznam polí přitom zjednodušuje následující kroky: Vyhledání polí, která se mají použít pro tabulku PivotTable, přidání dalších tabulek přepnutím na nový datový model aplikace Excel a procházení všech příslušných tabulek.
 • Power Query: Uživatelé MS Office Professional Plus 2013 mohou pomocí aplikace Power Query vytvářet spojení mezi veřejně dostupnými a interními zdroji dat v rámci organizace.
 • Zahrňte další zdroje dat: Excel 2013 umí také importovat data z jiných zdrojů ve formě tabulek nebo PivotTables, například nyní může používat datové kanály, jako jsou OData, Windows Azure DataMarket a SharePoint, a také kanály od poskytovatelů OLE DB.
 • Dotazy MDX: Tato funkce umožňuje vytvářet vztahy mezi tabulkami z různých zdrojů, mezi něž mohou patřit i tabulky propojené s kostkou pro online analytické zpracování (OLAP), pro účely analýzy, aniž by bylo nutné je konsolidovat do jediné tabulky.
 • Funkce časové osy: Namísto možnosti seskupovat data z PivotTables nebo PivotCharts pouze podle hodnot data jako dříve je nyní v aplikaci Excel 2013 možné je interaktivně filtrovat a zobrazovat na časové ose pro různá časová období.
 • Drilldown, Drillup a Crossdrill: Tyto funkce usnadňují navigaci na různé úrovně hierarchie PivotTable nebo PivotChart: Například Drilldown lze použít k diferencovanějšímu zobrazení podrobných úrovní, zatímco Drillup lze použít k navigaci na vyšší úroveň.

Nový formát souboru Excel Strict Open XML

Aplikace Excel 2013 má také nový formát souboru nazvaný Strict Open XML sešit s příponou .xlsx, ve kterém lze nyní otevírat a ukládat data. Výhodou tabulek formátovaných pomocí .xlsx je mimo jiné to, že se načítají a zapisují také hodnoty data ISO8601, čímž byl také odstraněn problém s přestupným rokem 1900 známý z předchozích verzí.

Nové nástroje pro tvorbu grafů v aplikaci Excel 2013

Kromě již popsaného tlačítka "Doporučené grafy", které na základě aktuálního výběru dat navrhuje grafy, které jsou pro zobrazení dat nejvhodnější, obsahuje aplikace Excel 2013 také řadu dalších funkcí pro úpravu grafů. Mezi ně patří tři nově integrovaná tlačítka grafu, která ještě více usnadňují změnu typických prvků, jako je název, popisek a formát:

 • Ikonu plus lze použít k úpravě jednotlivých prvků diagramu. Lze zobrazit i další možnosti.
 • Ikona štětce nabízí možnosti nastavení různých stylů a barev grafu.
 • Ikonu filtru lze použít k následnému výběru dat, která se mají zobrazit v existujícím grafu.
 • Datové štítky: Do určitých datových bodů lze nyní vkládat texty, které lze nejen aktualizovat, ale také zachovat při změně typu grafu. Ty lze také propojit s jejich datovými body pomocí vodicích linií.
 • Animace grafů: Změny zdrojových dat lze nyní v aplikaci Excel 2013 animovat a sledovat.

Použití aplikace Excel 2013 s online funkcemi

Díky využití online služeb SkyDrive a SharePoint společnosti Microsoft nabízí Excel 2013 také některé specifické webové funkce. To také otevírá zcela nové možnosti spolupráce, například tím, že pracovní listy apod. lze ukládat online a rozhodujícím způsobem sdílet:

 • Spolupráce v reálném čase: bez ohledu na místo nebo použité koncové zařízení mohou všichni účastníci pracovat společně na pracovním listu v reálném čase.
 • Sdílení pracovních listů aplikace Excel prostřednictvím Lyncu: Uživatelé Lyncu používají soubory aplikace Excel také během online schůzky a mohou je sdílet s ostatními účastníky.
 • Sdílení dat aplikace Excel na webové stránce: Uživatelé mohou pracovní listy nebo jejich části vložit na webovou stránku. Díky tomu je mohou ostatní zaměstnanci otevřít a použít ve svém programu Excel.

Systémové požadavky pro aplikaci Microsoft Excel 2013

Software Office Excel 2013 je k dispozici ke stažení ve dvou verzích: 32bitové a 64bitové. 64bitová verze se instaluje automaticky, ale na 32bitový operační systém s procesorem x86 lze nainstalovat pouze 32bitovou verzi.

V závislosti na zvolené verzi se mohou lišit individuální požadavky na hardware, například na paměť RAM. Je třeba dodržet následující minimální požadavky:

 • Operační systémy: Windows 7 až Windows 10, Windows Server 2008 až 2012 R2
 • Procesor: alespoň 1 GHz, x86 nebo 64bitový procesor
 • Paměť: alespoň 1 GB (32 bitů) nebo 2 GB (64 bitů)
 • Místo na pevném disku: alespoň 3 GB
 • Rozlišení obrazu: alespoň 1 024 x 576, grafická karta s akcelerací Direct X10

Koupit Excel 2013 jako jeden program za nízkou cenu u společnosti Wiresoft

V obchodě Wiresoft Software Shop si můžete zakoupit Excel 2013 v levné verzi - bez povinnosti předplatného. Tím získáte kromě báječné ceny za použitý software, která pochází z množstevní licence, také všechny tyto výhody:

 • Excel 2013 získáte od společnosti Wiresoft jako software pro jednoho uživatele - bez dalších Office-programů.
 • Tato licence softwaru Excel byla součástí větší objemové licence, protože se jinak používá pouze ve firmách; jako tzv. použitý software je proto u společnosti Wiresoft mnohem levnější!
 • Při prodeji společnosti Wiresoft byl software Excel - pokud byl používán - na bývalém počítači odinstalován, takže licence je opět 100% volná a použitelná.
 • Každý použitý software Excel byl před prodejem zkontrolován společností Wiresoft, aby bylo zajištěno, že jej lze opět bez problémů používat.
 • Společnost Wiresoft jako seriózní prodejce softwaru nenabízí zkušební verze, které jsou platné po omezenou dobu nebo mají omezenou funkčnost.
 • Při každém nákupu licence v obchodě Wiresoft Shop máte nejen jistotu, že kupujete originální produkt společnosti Microsoft, ale také že váš nákup probíhá v souladu s platnými právními předpisy pro obchod s použitým softwarem.

Veškeré dotazy týkající se nákupu aplikace Microsoft Excel 2013 i dalších produktů Microsoft Office nám můžete zaslat e-mailem, telefonicky nebo zde v chatu.

Další odkazy na "MICROSOFT EXCEL 2013"
Hodnocení zákazníků pro "MICROSOFT EXCEL 2013"
Napište recenzi
Recenze budou aktivovány po ověření.

Pole označená * jsou povinná.

Vzal jsem na vědomí nařízení o ochraně osobních údajů.

Kategorie