Chat with us, powered by LiveChat
AUTORIZOVANÝ ORIGINÁLNÍ VÝROBEK
DODÁNÍ DO 24 HODIN
PODPORA PROSTŘEDNICTVÍM CHATU, E-MAILU A TELEFONU
BEZPLATNÁ HORKÁ LINKA +4969 - 173261340
 
MICROSOFT PUBLISHER 2016

MICROSOFT PUBLISHER 2016

1 580,00 Kč *

včetně DPH.

K dispozici k okamžitému stažení


Jste firemní zákazník
nebo máte právní dotazy?

Jsem tu pro vás.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

 • SW10133
 • 164-07733
 • Výhody

  - Rychlé dodání
  - Autorizovaný originální výrobek
  - Odeslání do 24 hodin
  - Chat, e-mailová a telefonická podpora
Publisher 2016 pro DTP - samostatný program společnosti Microsoft jako zakoupená verze...více
Informace o výrobku "MICROSOFT PUBLISHER 2016"

Publisher 2016 pro DTP - samostatný program společnosti Microsoft jako zakoupená verze

Publisher 2016 je oblíbená verze univerzálního DTP programu společnosti Microsoft pro tvorbu publikací pro všechna odvětví: nabízí všechny funkce potřebné k vytváření profesionálně navržených a tisknutelných reklamních materiálů pro kanceláře, organizace a firmy, ale i dalších dokumentů, např. pro žáky a studenty, stejně jako pro soukromé uživatele a osoby samostatně výdělečně činné: ať už jde o obchodní nebo sériové dopisy, letáky nebo prospekty, knihy nebo brožury.

Intuitivní nástroje podporují začátečníky i profesionály ve všech funkčních oblastech díky všestranným šablonám a intuitivním nástrojům pro úpravu obrázků a rozvržení pro vytváření dokumentů k tisku. Uživatelsky přívětivé rozhraní s přehledným uspořádáním všech funkcí umožňuje efektivní práci s rozvrhovacím programem a tvorbu sofistikovaných tiskových médií v jakékoli kvalitě.

Modrozelenou barvu okna programu, která je typická pro MS Publisher, lze přizpůsobit například nově dostupnému tématu "Dark Grey", které nabízí neutrálnější vzhled pro zpracování obrázků.

Nejdůležitější funkce a vlastnosti aplikace Publisher 2016 ve stručnosti:

 • Pro texty a obrázky jsou k dispozici zajímavé obrazové efekty, jako jsou stíny, světelné efekty, 3D efekty a odrazy.
 • Obrázky a grafiku lze vyměňovat intuitivně pomocí funkce drag & drop.
 • V oblasti návrhu je k dispozici sloupec pro úpravu několika obrázků.
 • Pro publikace v podobě digitálního tisku pomocí online fotografické služby lze dokument Publisher uložit také ve formátu JPG.

Publisher 2016 je běžně k dispozici pouze jako pevná součást verzí MS Office Standard, Professional a Professional Standard, nikoli však Home & Business, Office 2016 Home a Student. Uživatelé těchto dvou edic, ale i uživatelé, kteří nepoužívají žádnou verzi Office, si mohou Publisher 2016 zakoupit samostatně u společnosti Wiresoft. Vzhledem k tomu, že verze Publisher 2016 je podporována i staršími operačními systémy společnosti Microsoft od Windows 7, uživatelé, kteří ji chtějí nadále používat, budou mít z nákupu softwaru prospěch. Prostřednictvím připojení ke cloudovým službám OneDrive společnosti Microsoft mohou také používat Publisher 2016 s ostatními pro online spolupráci.

V internetovém obchodě Wiresoft si můžete zakoupit Publisher 2016, nejnovější i starší verze a mnoho dalších programů Office za mimořádně nízké ceny jako verzi pro jednoho uživatele. Následující přehled obsahuje podrobný úvod a představení funkcí a vlastností aplikace Publisher 2016.

Přehled funkcí aplikace Microsoft Publisher 2016

Kromě optimalizace stávajících funkcí nabízí verze Publisher 2016 také některé novinky, zejména pokud jde o volně dostupnou grafiku a šablony, kde se ještě více rozšířil výběr možností designu.

Dokumenty Publisher 2016 jsou kompatibilní i s programy třetích stran

Díky bezproblémové spolupráci Publisheru 2016 s ostatními programy MS Office lze při rozvržení importovat také soubory z Wordu, Excelu atd., například diagramy a tabulky nebo již naformátované texty.

Kromě toho je program pro rozvržení samozřejmě kompatibilní s velkým množstvím běžných standardních formátů souborů, jako jsou .JPG a .PDF, které lze v něm přímo otevřít.

Soubory vytvořené v aplikaci Publisher se ukládají ve vlastním formátu .PUB společnosti Microsoft, který lze otevřít například i v programu Adobe pro sazbu, což přináší výhodu lepší kompatibility při společné práci. Alternativou k formátu PDF je specifický formát souborů Microsoft Publisher .XPS - XML Paper Specification.

Poznámka: Na rozdíl od verze 2011 však Publisher 2016 neumí vytvářet webové stránky založené na HTML.

Šablony návrhu dostupné pro každý typ dokumentu

Po otevření programu Publisher 2016 se zobrazí rozsáhlý seznam typických šablon návrhů v nejběžnějších formátech: od pozvánek přes letáky a dopisy formátu A4 až po vícestránkové brožury a dokonce i rozsáhlé katalogy. Každá šablona obsahuje určité předdefinované prvky jako hlavní dokument, jako jsou nadpisy, označení nadpisů, čísla stránek atd., které lze následně individuálně upravit a uložit jako novou, personalizovanou šablonu, aby byly opět k dispozici pro podobné publikace.

Lze také upravit barvy, písma a formátování. Původní šablona je vždy zachována. To znamená, že základní návrhový dokument a nová varianta jsou příště opět k dispozici, což šetří nejen profesionálům, ale i nezkušeným uživatelům spoustu času, protože se k němu mohou příště okamžitě vrátit; navíc je tím zajištěn jednotný vzhled a stejná kvalita výstupu pro všechny publikace, které s ním byly vytvořeny.

Použití stavebních bloků pro publikace s identickým vzhledem

Takzvané stavební bloky, které jsou k dispozici v aplikaci Publisher, lze také použít k zachování jednotného designu v poštovních zásilkách, brožurách a letácích. Stavebními bloky jsou běžné prvky designu, jako jsou nadpisy, ale také textové rámečky, sloupce atd. Uživatelé mohou buď použít stavební bloky, které jsou již k dispozici v aplikaci Publisher 2016, nebo si na jejich základě navrhnout vlastní.

Kromě toho lze do obrázků a textů přidávat různé efekty, například stíny a odrazy, aby vynikly.

Publisher 2016 také poskytuje škálovatelnou vektorovou grafiku SVG, která si vždy zachovává svou ostrost i při zvětšení, a 3D objekty, které jsou také k dispozici, lze libovolně otáčet o 360 stupňů a zobrazit tak konkrétní pohled.

Úpravy obrázků a grafiky v aplikaci Publisher 2016

Fotografie a grafika se často nepřenášejí 1:1 do dokumentu aplikace Publisher, ale musí se oříznout nebo barevně upravit. Všechny tyto úkoly lze provádět přímo v rozvržení. Dvojklikem na umístěný obrázek se otevře příslušná nabídka "Nástroje obrázku". Profesionálové mohou použít i další sofistikovanější nástroje, které obrázek ještě více upraví.

Publisher 2016 také nabízí speciální sloupec v oblasti návrhu pro úpravu více obrázků.

Obrázkové dokumenty lze do dokumentu aplikace Publisher importovat z počítače, z knihovny klipartů Microsoft nebo z internetu prostřednictvím vyhledávání obrázků v Bingu či z fotoalba online. To se provádí téměř intuitivně pomocí funkce drag & drop, která také umožňuje okamžitou výměnu obrázků. Po vložení nebo oříznutí je pak můžete do dokumentu umístit s milimetrovou přesností pomocí funkce pravítka.

Použití textových polí pro vícestránkové publikace

Pokud má být delší text vložen do brožury, která má více stran a je případně přerušena rámečky nebo grafikou, je obvykle obtížné odhadnout přesné množství textu v jednom poli. Publisher poskytuje několik praktických nástrojů, které zajistí, že při rozvržení textu nebude žádný text přehlédnut: Pokud je do textového pole vložen větší text, malý rámeček v pravém dolním rohu příslušného rámečku signalizuje elipsou, že je zde ještě další text. Příslušný textový rámeček pak lze okamžitě zvětšit kliknutím myší. Pokud se však má skrytý text zobrazit v jiném rámečku, provede se to automaticky předchozím propojením jednotlivých textových polí. Tato funkce je praktická zejména v případě, že jsou texty v rozvržení zkráceny nebo doplněny.

Sdílení dokumentů Publisher online

Uživatelé cloudové služby OneDrive společnosti Microsoft mohou ukládat dokumenty vytvořené v aplikaci Publisher online; příjemci oprávnění k jejich úpravám pak k nim získají přístup prostřednictvím odkazu. Za tímto účelem lze příslušné e-mailové adresy vložit i přímo do dokumentu, což proces odesílání automatizuje a urychluje. Díky spolehlivým aktualizacím v reálném čase ve službě OneDrive a vysokým bezpečnostním standardům je také spolupráce mimořádně efektivní.

Vše připraveno k tisku pomocí funkce Pack & Go

Aby byla při tisku prostřednictvím profesionálního poskytovatele zajištěna požadovaná kvalita obrázků a písem, praktický průvodce Pack & Go automaticky shromáždí všechny soubory spojené s dokumentem Publisher a potřebné pro tisk (například fotografie, grafiku a písma) a zabalí je do jediného souboru; ten je pak třeba pouze odeslat příslušné tiskové službě nebo kopírce nebo jej také zpřístupnit prostřednictvím služby OneDrive. Verze Publisher 2016 používá barevný prostor RGB pouze pro obrazové soubory, takže zde není nutné žádné další přednastavení, pouze je třeba vložit písma.

Široká škála možností tisku v libovolné kvalitě

Publisher 2016 nabízí širokou škálu možností tisku letáků, brožur, pozvánek a dalších reklamních materiálů. Například při zasílání personalizovaných zásilek je možné automaticky přidávat jména příjemců a další osobní údaje, jako jsou čísla zákazníků a adresy.

V závislosti na cílové skupině jsou k dispozici další možnosti pro vytvoření tiskoviny v požadované kvalitě. Dokument aplikace Publisher lze například vytvořit i v obvyklém formátu .JPG pro digitální tisk v online tiskových službách.

Systémové požadavky pro Microsoft Publisher 2016

Program Office Publisher 2016 je standardně k dispozici ve dvou verzích: 32bitový a 64bitový. 64bitová verze se instaluje automaticky, ale na 32bitový operační systém s procesorem x86 lze nainstalovat pouze 32bitovou verzi. V závislosti na tom se mohou lišit individuální požadavky na hardware - například na pracovní prostor a místo na pevném disku. Platí následující minimální požadavky na počítač:

 • Operační systémy: Windows 7, Windows 8.1, Windows 10, Windows 11, Windows Server 2012/ 2012 R2 /2016 /2019 /2022
 • Procesor: x86 nebo x64 bitový procesor s frekvencí alespoň 1 GHz a SSE2
 • Paměť: 1 GB RAM (32bitová), 2 GB RAM (64bitová)
 • Místo na pevném disku: min. 3,0 GB
 • Displej: rozlišení min. 1024 x 768
 • Grafická karta: Pro hardwarovou akceleraci grafiky je vyžadována grafická karta DirectX 10

Kupte si program DTP Publisher 2016 u společnosti Wiresoft za mimořádně nízkou cenu

MS Publisher je klasickou součástí MS Office ve verzích Standard, Professional a Professional Standard a jako takový není k dispozici samostatně, ale pouze v jednom z těchto balíčků Office. U společnosti Wiresoft v našem internetovém obchodě si můžete Publisher 2016 zakoupit také samostatně - to je výhoda oproti mnoha jiným dodavatelům softwarových programů Microsoft. Vaše další výhoda při nákupu softwaru u společnosti Wiresoft: Tato licence Publisher 2016 pro jednoho uživatele neobsahuje žádná omezení, například časově omezené předplatné s povinnými aktualizacemi. Proto se vám dvojnásobně vyplatí zakoupit Publisher 2016 od společnosti Wiresoft jako jeden program.

Nákup softwaru u společnosti Wiresoft je navíc levný a bezpečný: zakoupená jednouživatelská licence programu Publisher 2016 obvykle pochází z větší objemové licence společnosti, tj. jedná se o tzv. použitý software, jehož funkční rozsah je totožný s programem Publisher, který je rovněž součástí sady Office 2016. Jako použitý software vám můžeme Publisher nabídnout za tuto mimořádně výhodnou cenu! Při nákupu použitého softwaru u společnosti Wiresoft se také nevystavujete žádnému právnímu riziku, protože obchodování s tímto softwarem je výslovně povoleno zákonem.

Každý program Microsoft  , který je k dispozici u společnosti Wiresoft, je testován na skutečnou a bezchybnou použitelnost, takže tento software Publisher lze po zakoupení a stažení okamžitě a bez omezení používat na vašem počítači. Společnost Wiresoft prodává pouze plné verze programu, které jsou totožné s verzemi vydanými společností Microsoft a rovněž pocházejí pouze ze zabezpečených zdrojů.

Nákup softwaru od společnosti Wiresoft je výhodný zejména pro nezávislé pracovníky a malé a střední podniky, ale také pro soukromé uživatele, protože ušetří peníze a zároveň využijí všech výhod, které Publisher 2016 nabízí. V obchodě Wiresoft Software Shop je k dispozici nejen MS Publisher v několika verzích, ale také mnoho dalších programů Office a jiných programů společnosti Microsoft v zakoupených verzích.

Máte-li jakékoli dotazy týkající se programu MS Publisher 2016 nebo jiného programu společnosti Microsoft, jednoduše nás kontaktujte e-mailem, telefonicky nebo prostřednictvím chatu.

Čtěte, pište a diskutujte o recenzích...více
Hodnocení zákazníků pro "MICROSOFT PUBLISHER 2016"
Napište recenzi
Recenze budou aktivovány po ověření.

Pole označená * jsou povinná.

Vzal jsem na vědomí nařízení o ochraně osobních údajů.

Naposledy zobrazené