Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Pomoc s nastavením
+49 69 173261340
 
MICROSOFT PUBLISHER 2016
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Každým nákupem u společnosti Wiresoft podpoříte Kinderschutzbund.

MICROSOFT PUBLISHER 2016

K dispozici k okamžitému stažení

 • SW10133
 • 164-07733
 • Trvale platné
 • Všechny jazyky
 • EU
P Dostanete Bonusové body
SOFTWARE KE STAŽENÍ + LICENCE
994,90 Kč * 1 104,90 Kč * (9,96% uloženo)

včetně DPH.

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Každým nákupem u společnosti Wiresoft podpoříte Kinderschutzbund.


Jste firemní zákazník
nebo máte právní dotazy?

Jsem tu pro vás.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

PODROBNOSTI  
Verze Plná verze
Zařízení 1x
Rozsah dodávky Ke stažení + licence
Střední Ke stažení
Runtime Neomezeně
Jazyky Všechny jazyky
Doba dodání  Několik minut
Systém  Windows (32bit/64bit)
Terminálový server Kompatibilní


Publisher 2016 je oblíbená verze univerzálního DTP programu společnosti Microsoft pro tvorbu publikací pro všechna odvětví: nabízí všechny funkce potřebné k vytváření profesionálně navržených a pro tisk připravených reklamních materiálů pro kanceláře, organizace a firmy, ale i dalších dokumentů, např. nabízí všechny funkce potřebné k vytváření profesionálně navržených a k tisku připravených reklamních materiálů pro kanceláře, organizace a firmy, ale také pro další dokumenty, např. pro žáky a studenty i soukromé uživatele a živnostníky: ať už jde o obchodní nebo formulářové dopisy, letáky nebo prospekty, knihy nebo brožury. Intuitivní nástroje podporují začátečníky i profesionály ve všech funkčních oblastech pomocí univerzálních šablon i intuitivně použitelných nástrojů, např. pro zpracování obrázků a rozvržení pro tvorbu tisknutelných dokumentů. Uživatelsky přívětivé rozhraní s přehledným uspořádáním všech funkcí umožňuje efektivní práci s rozvrhovacím programem a tvorbu sofistikovaných tiskových médií v libovolné kvalitě.

V případě dalších dotazů k produktu se obraťte na náš zákaznický servis.

Informace o výrobku "MICROSOFT PUBLISHER 2016"

Publisher 2016 for DTP - samostatný program společnosti Microsoft jako zakoupená verze

Publisher 2016 je oblíbená verze všestranného DTP programu od společnosti Microsoft pro tvorbu publikací pro každou oblast: Nabízí všechny funkce potřebné pro tvorbu profesionálně navržených a pro tisk připravených reklamních materiálů úřadů, organizací a firem, ale i dalších dokumentů, například žáků a studentů, stejně jako soukromých uživatelů a živnostníků: ať už jde o obchodní nebo sériový dopis, leták nebo brožuru, knihu nebo brožuru.

Intuitivní nástroje podporují začátečníky i profesionály ve všech funkčních oblastech díky všestranným šablonám a intuitivním nástrojům pro úpravu obrázků a rozvržení pro vytváření dokumentů k tisku. Uživatelsky přívětivé rozhraní s přehledným uspořádáním všech funkcí umožňuje efektivní práci s rozvrhovacím programem a tvorbu sofistikovaných tiskových médií v jakékoli kvalitě.

Modrozelenou barvu okna programu, která je typická pro MS Publisher, lze přizpůsobit například nově dostupnému tématu "Tmavě šedá", které nabízí neutrálnější vzhled pro úpravy obrázků.

Stručné shrnutí nejdůležitějších funkcí a vlastností aplikace Publisher 2016:

 • Pro texty a obrázky jsou k dispozici zajímavé obrazové efekty, jako jsou stíny, zářivé efekty, 3D efekty a odrazy.
 • Obrázky a grafiku lze vyměňovat intuitivně pomocí funkce drag & drop.
 • V oblasti návrhu je k dispozici sloupec pro úpravu více obrázků.
 • Pro publikace v podobě digitálního tisku pomocí online fotografické služby lze dokument Publisher uložit také ve formátu JPG.

Publisher 2016 je obvykle k dispozici pouze jako trvalá součást verzí MS Office Standard , Professional i Professional Standard, nikoli však Home & Business, Office 2016 Home a Student. Uživatelé těchto dvou edic, stejně jako uživatelé, kteří nepoužívají verzi Office, si mohou Publisher 2016 zakoupit také samostatně od společnosti Wiresoft. Vzhledem k tomu, že verze Publisher 2016 je podporována i staršími operačními systémy společnosti Microsoft od verze Windows 7, je pro uživatele, kteří ji chtějí nadále používat, zakoupení tohoto softwaru výhodné. Díky propojení s cloudovými službami OneDrive společnosti Microsoft mohou Publisher 2016 využívat i pro online spolupráci s ostatními uživateli.

V internetovém obchodě společnosti Wiresoft můžete získat nejnovější i starší verze programu Publisher 2016 a mnoho dalších programů Office za mimořádně nízké ceny ve verzi pro jednoho uživatele. Následující přehled obsahuje podrobný úvod a představení funkcí a vlastností aplikace Publisher 2016.

Přehled funkcí aplikace Microsoft Publisher 2016

Verze Publisher 2016 nabízí kromě optimalizace již existujících funkcí také některé novinky, zejména v oblasti volně dostupné grafiky a šablon, čímž se ještě více rozšířil výběr možností designu.

Dokumenty Publisher 2016 jsou kompatibilní i s programy třetích stran

Díky bezproblémové spolupráci Publisheru 2016 s ostatními programy MS Office lze při sazbě importovat také soubory z Wordu, Excelu atd., například grafy a tabulky nebo již naformátované texty.

Kromě toho je program pro rozvržení samozřejmě kompatibilní s celou řadou oblíbených formátů souborů Standard, jako jsou mimo jiné formáty .JPG a .PDF, které lze v něm přímo otevřít.

Soubory vytvořené v aplikaci Publisher se ukládají ve vlastním formátu .PUB společnosti Microsoft, který lze otevřít například i v programu Adobe pro sazbu, což přináší výhodu lepší kompatibility při společné práci. Alternativou k formátu PDF je specifický formát souborů Microsoft Publisher .XPS - XML Paper Specification.

Poznámka: Na rozdíl od verze 2011 však Publisher 2016 neumí vytvářet webové stránky založené na HTML.

Šablony návrhu dostupné pro každý typ dokumentu

Po otevření aplikace Publisher 2016 se zobrazí rozsáhlý seznam typických šablon návrhů v nejběžnějších formátech: od pozvánek přes letáky a dopisy formátu A4 až po vícestránkové brožury a dokonce i rozsáhlé katalogy. Každá šablona obsahuje určité předdefinované prvky jako hlavní dokument, jako jsou nadpisy, názvy oddílů, čísla stránek atd., které lze následně také přizpůsobit a uložit jako novou, personalizovanou šablonu, aby byly opět k dispozici pro podobné publikace.

Upravit lze také barvy, písma a formátování. Původní šablona je vždy zachována. To znamená, že základní návrhový dokument a nová varianta jsou příště opět k dispozici, což šetří nejen profesionálům, ale i nezkušeným uživatelům spoustu času, protože se k němu mohou příště ihned vrátit; navíc je tím zajištěn jednotný vzhled a stejná kvalita výstupu pro všechny publikace, které s ním byly vytvořeny.

Použití stavebních bloků pro publikace s identickým vzhledem

Takzvané stavební bloky, které jsou k dispozici v aplikaci Publisher, lze také použít k zachování jednotného designu v poštovních zásilkách, brožurách a letácích. Stavebními bloky jsou běžné prvky designu, jako jsou nadpisy, textové rámečky, sloupce atd. Uživatelé mohou buď použít stavební bloky, které jsou již k dispozici v aplikaci Publisher 2016, nebo si na jejich základě navrhnout vlastní.

Kromě toho je možné přidávat různé efekty, jako jsou stíny a odrazy, do obrázků, ale také do textů, aby vynikly.

Publisher 2016 také poskytuje škálovatelnou vektorovou grafiku SVG, která si vždy zachovává svou ostrost i při zvětšení, a 3D objekty, které jsou také k dispozici, lze libovolně otáčet o 360 stupňů a zobrazit tak konkrétní pohled.

Úpravy obrázků a grafiky v aplikaci Publisher 2016

Fotografie a grafika se často nepřenášejí 1:1 do dokumentu aplikace Publisher, ale je třeba je oříznout nebo barevně upravit. Všechny tyto úlohy lze provádět přímo v rozvržení. Poklepáním na umístěný obrázek se otevře příslušná nabídka "Nástroje obrázku". Profesionálové mohou použít i další sofistikovanější nástroje, které obrázek ještě více upraví.

Publisher 2016 také poskytuje v oblasti návrhu vyhrazený sloupec pro úpravu více obrázků.

Obrázkové dokumenty lze do dokumentu aplikace Publisher importovat z počítače, z knihovny klipartů Microsoft nebo z internetu prostřednictvím vyhledávání obrázků v Bingu či z fotoalba online. To se provádí téměř intuitivně pomocí funkce drag & drop, která také umožňuje okamžitou výměnu obrázků. Po vložení nebo oříznutí je pak můžete do dokumentu umístit s milimetrovou přesností pomocí funkce pravítka.

Použití textových polí pro vícestránkové publikace

Pokud má být delší text vložen do brožury, která má více stran a je případně přerušena rámečky nebo grafikou, je obvykle obtížné odhadnout přesné množství textu v jednom poli. Publisher poskytuje několik praktických nástrojů, které zajistí, že při rozvržení textu nebude žádný text přehlédnut: Při vložení většího textu do textového rámečku se v pravém dolním rohu příslušného rámečku zobrazí malý rámeček s elipsou, který označuje, že je v rámečku více textu. Příslušný textový rámeček pak lze okamžitě zvětšit kliknutím myší. Pokud se však má skrytý text zobrazit v jiném rámečku, provede se to automaticky předchozím propojením jednotlivých textových polí. Tato funkce je praktická zejména v případě, že jsou texty v rozvržení zkráceny nebo doplněny.

Sdílení dokumentů Publisher online

Uživatelé cloudové služby OneDrive společnosti Microsoft mohou ukládat dokumenty vytvořené v aplikaci Publisher online. Příjemci, kteří mají oprávnění k úpravám dokumentů, k nim pak mohou přistupovat prostřednictvím odkazu. E-mailové adresy lze dokonce vkládat přímo do dokumentu, což automatizuje a urychluje proces odesílání. Díky spolehlivým aktualizacím v reálném čase ve službě OneDrive a vysokým bezpečnostním standardům je také spolupráce mimořádně efektivní.

Vše připraveno k tisku pomocí funkce Pack & Go

Aby byla při tisku prostřednictvím profesionálního poskytovatele zajištěna požadovaná kvalita obrázků a písem, praktický průvodce Pack & Go automaticky shromáždí všechny soubory související s dokumentem Publisher a potřebné pro tisk (například fotografie, grafiku a písma) a zabalí je do jediného souboru; ten je pak třeba pouze odeslat příslušné tiskové službě nebo kopírce nebo jej také zpřístupnit prostřednictvím služby OneDrive. Verze Publisher 2016 používá pro obrazové soubory pouze barevný prostor RGB, takže zde není nutné žádné další přednastavení, pouze je třeba vložit písma.

Široká škála možností tisku v libovolné kvalitě

Publisher 2016 nabízí rozsáhlé možnosti tisku letáků, brožur, pozvánek a dalších reklamních materiálů. Například při odesílání personalizovaných zásilek je možné automaticky přidávat jména příjemců a další osobní údaje, jako jsou zákaznická čísla a adresy.

V závislosti na cílové skupině jsou k dispozici další možnosti pro vytvoření tiskoviny v požadované kvalitě. Dokument aplikace Publisher lze například vytvořit i v obvyklém formátu .JPG pro digitální tisk v online tiskových službách.

Systémové požadavky pro Microsoft Publisher 2016

Program Office Publisher 2016 je ve výchozím nastavení k dispozici ve dvou verzích: 32bitový a 64bitový. 64bitová verze se instaluje automaticky, ale na 32bitový operační systém s procesorem x86 lze nainstalovat pouze 32bitovou verzi. V závislosti na tom se mohou lišit individuální hardwarové požadavky - například na paměť RAM a místo na pevném disku. Platí následující minimální požadavky na počítač:

 • Operační systémy: Windows 7 nebo vyšší, Windows Server 2012 R2 nebo Windows Server 2012, Windows 10 Server
 • Procesor: x86 nebo x64 bitový procesor s frekvencí alespoň 1 GHz a SSE2
 • Paměť: 1 GB RAM (32bitová), 2 GB RAM (64bitová)
 • Místo na pevném disku: min. 3,0 GB
 • Displej: rozlišení min. 1024 x 768
 • Grafická karta: Pro hardwarovou akceleraci grafiky je vyžadována grafická karta DirectX 10

DTP program Publisher 2016 koupit navíc levně u Wiresoft

MS Publisher je klasickou součástí MS Office-Versionen Standard, Professional i Professional Standard a jako takový není samostatně, ale pouze v jednom z těchto Office-balíků k dispozici. V internetovém obchodě společnosti Wiresoft si můžete Publisher 2016 zakoupit také samostatně - to je výhoda oproti mnoha jiným dodavatelům softwarových programů Microsoft. Vaše další výhoda při nákupu softwaru u společnosti Wiresoft: Tato licence Publisher 2016 pro jednoho uživatele neobsahuje žádná omezení, jako je časově omezené předplatné s povinnými aktualizacemi. Proto se vám dvakrát vyplatí koupit Publisher 2016 od společnosti Wiresoft jako jeden program.

Nákup softwaru u společnosti Wiresoft je navíc levný a bezpečný: zakoupená jednouživatelská licence programu Publisher 2016 obvykle pochází z větší objemové licence společnosti, tj. jedná se o tzv. použitý software - funkční rozsah tohoto softwaru je totožný s programem Publisher, který je rovněž součástí sadyOffice Suite 2016. Jako použitý software vám můžeme Publisher nabídnout za tuto mimořádně nízkou cenu! Při nákupu použitého softwaru u společnosti Wiresoft nepodstupujete žádné právní riziko, protože obchod je výslovně povolen zákonem.

Každý program společnosti Microsoft  , který je k dispozici u společnosti Wiresoft, je testován na skutečnou a bezchybnou použitelnost, takže tento software Publisher lze po zakoupení a stažení okamžitě a bez omezení používat na vašem počítači. Wiresoft prodává pouze takové plné verze programů, které jsou shodné s verzemi zveřejněnými společností Microsoft a také pocházejí pouze z bezpečných zdrojů.

Nákup softwaru od společnosti Wiresoft je výhodný zejména pro nezávislé pracovníky a malé a střední podniky, ale také pro soukromé uživatele, protože ušetří peníze a zároveň využijí všech výhod, které Publisher 2016 nabízí. V obchodě Wiresoft Software Shop je k dispozici nejen MS Publisher v několika verzích, ale také mnoho dalších Office- a také další programy Microsoft v zakoupené verzi.

Máte-li jakékoli dotazy týkající se programu MS Publisher 2016 nebo jakéhokoli jiného programu společnosti Microsoft, jednoduše využijte naši poradnu prostřednictvím e-mailu, telefonu nebo chatu.

Další odkazy na "MICROSOFT PUBLISHER 2016"
Hodnocení zákazníků pro "MICROSOFT PUBLISHER 2016"
Napište recenzi
Recenze budou aktivovány po ověření.

Pole označená * jsou povinná.

Vzal jsem na vědomí nařízení o ochraně osobních údajů.

Kategorie