Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Pomoc s nastavením
+49 69 173261340
 
MICROSOFT PUBLISHER 2021
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Každým nákupem u společnosti Wiresoft podpoříte Kinderschutzbund.

MICROSOFT PUBLISHER 2021

K dispozici k okamžitému stažení

 • SW10491
 • 164-03723
 • Trvale platné
 • Všechny jazyky
 • EU
P Dostanete Bonusové body
SOFTWARE KE STAŽENÍ + LICENCE
2 085,90 Kč * 2 316,90 Kč * (9,97% uloženo)

včetně DPH.

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Každým nákupem u společnosti Wiresoft podpoříte Kinderschutzbund.


Jste firemní zákazník
nebo máte právní dotazy?

Jsem tu pro vás.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

PODROBNOSTI  
Verze Plná verze
Zařízení 1x
Rozsah dodávky Stáhnout + licence
Střední Stáhnout
Runtime Neomezené
Jazyky Všechny jazyky
Doba dodání  Několik minut
Systém  Windows (32bit/64bit)
Terminalserver Kompatibilní


Publisher 2021 je všestranný, výkonný program od pro profesionální publikování na . Software mohou používat nejen firmy, ale i soukromí uživatelé, například žáci a studenti, k vytváření přesvědčivých publikací všeho druhu - od úprav obrázků a rozvržení až po tvorbu šablon pro tisk. Kromě obsáhlého katalogu šablon pro letáky, brožury i rozsáhlejší katalogy je k dispozici mnoho nástrojů a efektů pro jejich navrhování a další úpravy podle individuálních představ. Díky intuitivnímu a přívětivému uživatelskému rozhraní a přehlednému uspořádání nástrojů mohou i nezkušení uživatelé a začátečníci rychle začít pracovat s Microsoft Desktop Publisher 2021 a vytvářet tisková média, která splňují i vysoké nároky, ale také jen loga, ikony a další obrazové prvky.

V případě dalších dotazů k produktu se obraťte na náš zákaznický servis.

Informace o výrobku "MICROSOFT PUBLISHER 2021"

Microsoft Publisher 2021 - samostatný program v zakoupené verzi

Publisher 2021 je všestranný a výkonný program od společnosti Microsoft pro profesionální publikování na počítači. Software mohou používat nejen firmy, ale i soukromí uživatelé, například žáci a studenti, k vytváření přesvědčivých publikací všeho druhu - od úprav obrázků a rozvržení až po tvorbu šablon pro tisk. Kromě obsáhlého katalogu šablon pro letáky, brožury i rozsáhlejší katalogy je k dispozici mnoho nástrojů a efektů pro jejich navrhování a další úpravy podle individuálních představ. Díky intuitivnímu a přívětivému uživatelskému rozhraní a přehlednému uspořádání nástrojů mohou i nezkušení uživatelé a začátečníci rychle začít pracovat s Publisher 2021 a vytvářet tisková média, která splňují i vysoké standardy, ale také jen loga, ikony a další obrazové prvky.

Stejně jako v ostatních programech Office verze 2021 lze vzhled pásky individuálně přizpůsobit vlastním potřebám, což přináší velkou přehlednost. MS Publisher 2021 je proto tím pravým partnerem pro přesvědčivou a zručnou realizaci vašich kreativních nápadů.

Vysoká kompatibilita s různými formáty a programy

Program pro rozvržení samozřejmě umožňuje použití obvyklých formátů souborů, mezi které patří .JPG a .PDF, jakož i vlastní formáty společnosti Microsoft .XPS a .PUB; posledně jmenovaný formát lze dokonce otevřít pomocí programu pro rozvržení Adobe. To znamená, že tiskové soubory vytvořené v aplikaci MS Publisher lze použít i v jiném softwaru pro sazbu, což zvyšuje kompatibilitu aplikace Publisher 2021. Pro vytváření zpravodajů je k dispozici formát HTML.

Publisher umí také importovat soubory z jiných programů Office, například grafy a tabulky aplikace Excel nebo již naformátované texty aplikace Word.

A konečně praktický průvodce Pack & Go automaticky shromáždí a zabalí všechny soubory související s publikací a potřebné pro tisk (např. obrázky, grafiku a písma) do jediného souboru, který pak stačí odeslat do tiskové služby nebo kopírky nebo zpřístupnit prostřednictvím služby Microsoft Cloud.

Stručný přehled nových funkcí v aplikaci Publisher 2021

Kromě mnoha optimalizací se tato nová verze Microsoft Publisher vyznačuje rozšířenými možnostmi použití: Například Publisher 2021 lze používat i na dotykových zařízeních se stylusem. Dokumenty aplikace Publisher lze navíc sdílet s ostatními uživateli prostřednictvím cloudové služby OneDrive společnosti Microsoft. Díky spolehlivé aktualizaci uložených souborů v reálném čase a vysokým bezpečnostním standardům zaručeným funkcí Data Loss Prevention je práce na dokumentech layoutu Publisher v týmu nejen efektivní, ale také bezpečná.

Publisher 2021 nabízí mimo jiné tyto funkce a vlastnosti:

 • V oblasti návrhu je nyní k dispozici samostatný sloupec pro úpravu více obrázků.
 • Obrázky lze vyměňovat intuitivně a okamžitě pomocí funkce drag & drop.
 • K dispozici je řada nových obrazových efektů: např. stíny, světelné efekty, 3D efekty a odrazy.
 • Lze je použít i při navrhování textů.
 • Pro použití online fotografických služeb nebo digitálního tisku lze hotové publikace uložit také ve formátu JPG.

Publisher 2021 je obvykle k dispozici pouze jako pevná součást některých verzí MS Office, ale u společnosti Wiresoft si můžete publikační software zakoupit i samostatně. Abyste mohli verzi MS Publisher 2021 používat na počítači nebo jiném koncovém zařízení kompatibilním se systémem Windows, je operační systém Windows 10 povinnou podmínkou.

V internetovém obchodě Wiresoft si můžete zakoupit nejnovější verzi Publisheru 2021, stejně jako starší verze a mnoho dalších programů Office za mimořádně nízkou cenu jako verzi pro jednoho uživatele, zcela bez předplatného softwaru. Následující podrobný přehled ukazuje všechny zajímavé a důležité nové funkce v aplikaci Publisher 2021.

Rozsah funkcí v aplikaci Microsoft Publisher 2021

Publisher 2021 obsahuje jak vylepšení již osvědčených stávajících funkcí a nástrojů, tak i některé novinky, a to i v oblasti volně použitelné grafiky a šablon, takže spektrum možností použití je v této verzi ještě širší než dříve.

Používání návrhů designu při navrhování dokumentů

Jakmile spustíte Publisher 2021 , zobrazí se rozsáhlý katalog šablon návrhů, který obsahuje návrhy různých tiskových dokumentů v typických formátech: od jednoduchých vizitek přes letáky pro rozesílání až po rozsáhlé katalogy. Každou ze šablon lze dále přizpůsobit - barvy, písma a formátování lze nahradit nebo doplnit jinými. Soubor původní šablony je vždy zachován, takže k němu lze opakovaně přistupovat, protože nově navržená šablona je uložena jako kopie.

Především začátečníci a nezkušení uživatelé ocení tyto předvolby dokumentů, které jim umožní pokaždé dosáhnout atraktivně navrženého výsledku tisku.

Samozřejmě je také možné navrhnout vlastní šablony a rozvržení. Ty lze také uložit jako šablonu nebo hlavní soubor, aby byly příště okamžitě k dispozici. To profesionálům ušetří spoustu času a zajistí, že všechny dokumenty na něm založené budou mít jednotný vzhled a stejnou kvalitu.

Použití stavebních bloků pro publikace

K zajištění opakujícího se, stejného vzhledu dokumentů v různých formátech a médiích lze v aplikaci Publisher 2021 použít také takzvané stavební bloky. Jedná se o typické prvky, jako jsou nadpisy, ale také rámečky, rámečky atd. Stejně jako u šablon mohou uživatelé používat stavební bloky integrované v aplikaci Publisher nebo si vytvářet vlastní stavební bloky.

Úprava obrázků a grafiky přímo v aplikaci Publisher 2021

Grafiku a fotografie lze vložit přímo z počítače, z knihovny klipartů Microsoft, z vyhledávače obrázků Bing nebo z fotoalba online. Ty lze kdykoli vyměnit a nahradit pomocí funkce drag & drop. Díky funkci pravítka je lze po vložení umístit do požadované polohy s milimetrovou přesností.

Soubory obrázků importované do dokumentu Publisher lze dokonce dodatečně upravovat; je možné upravit barevný tón i intenzitu barev a také zmenšit velikost obrázku na požadovaný formát. Do obrázků a textů je také možné přidávat různé efekty, například stíny a odrazy, aby vynikly.

Škálovatelná vektorová grafika SVG, která je k dispozici v aplikaci Publisher 2021, si zachovává ostrost i při zvětšení, a poskytuje tak vždy profesionální zobrazení, zatímco 3D objekty lze libovolně otáčet, aby se dosáhlo požadovaného zobrazení.

Použití praktických textových polí

Při rozvržení delších textů, které přesahují několik stran nebo jsou přerušovány ilustracemi, jsou k dispozici užitečné nástroje, které vám pomohou udržet přehled o rozvržení: Pokud je například do textového pole vloženo příliš mnoho textu, malý rámeček v pravém dolním rohu rámečku na to upozorní značkami vynechání. Stávající textové pole lze pak buď jednoduše zvětšit myší, nebo se několik takových textových polí spojí dohromady, takže se zbývající text automaticky zobrazí v dalším poli. Tato funkce je praktická zejména při následných změnách textu, např. při jeho zkrácení nebo doplnění.

Přizpůsobení a sdílení dokumentů aplikace Publisher

Pro vytvoření personalizovaných zásilek lze automaticky přidat jména, fotografie nebo dokonce webové odkazy všech adresátů. A pokud chcete sdílet koncept nebo hotový layout s ostatními zaměstnanci, můžete jejich e-mailové adresy vložit přímo do dokumentu, čímž odeslání ještě urychlíte. Pomocí cloudové služby OneDrive společnosti Microsoft v aplikaci Publisher je také možné ukládat data online, aby k nim příjemci měli přístup prostřednictvím odkazu.

Publisher 2021 má možnosti tisku ve všech kvalitách

V závislosti na účelu, pro který mají být letáky, brožury, pozvánky a další reklamní materiály, ale i čistě soukromé tiskové produkty vytvořeny, nabízí Publisher 2021 rozsáhlé možnosti tisku a samozřejmě již i designu. To znamená, že lze vyrobit tiskoviny pro jakoukoli cílovou skupinu v požadované kvalitě. Pro digitální tisk prostřednictvím online tiskových služeb lze dokumenty Publisher uložit také v obvyklém formátu .JPG.

Obecné systémové požadavky pro Microsoft Publisher 2021

Kancelářský software Publisher 2021 je k dispozici ke stažení ve dvou verzích: 32bitový a 64bitový. Ve výchozím nastavení je nainstalována 64bitová verze, ale na 32bitový operační systém s procesorem x86 lze nainstalovat pouze 32bitovou verzi. V závislosti na zvolené verzi se mohou lišit individuální požadavky na hardware - například pokud jde o pracovní prostor a paměť pevného disku. Je třeba dodržet následující minimální požadavky:

 • Operační systémy:  Windows 10, Windows 11, Windows Server 2019 nebo Windows Server 2022
 • Procesor: min. 1,6 GHz nebo rychlejší
 • Místo na pevném disku: min. 4 GB volného místa na disku
 • Pracovní paměť: min. 4 GB RAM
 • Grafická karta: min. 1 280 x 768 pixelů, DirectX 9 nebo vyšší s WDDM 2.0 nebo vyšší pro Windows 10

Koupit Microsoft Publisher 2021 za nízkou cenu jako samostatný program u společnosti Wiresoft

MS Publisher je klasickou součástí některých sad Microsoft Office, a proto obvykle není k dispozici samostatně, ale pouze společně s ostatními programy Office. U společnosti Wiresoft si můžete Publisher 2021 zakoupit také jako jeden program - na rozdíl od mnoha jiných dodavatelů softwarových programů Microsoft - a především jako nákupní verzi.

Vaše výhody: Tato licence Publisher 2021 pro jednoho uživatele vás nezavazuje k časově omezenému předplatnému s povinnými aktualizacemi ani k případným omezením v používání funkcí. Proto se vám dvojnásob vyplatí zakoupit si Publisher 2021 od společnosti Wiresoft jako jeden program, zejména pokud nepotřebujete všechny programy Office.

Bezpečný nákup softwaru u společnosti Wiresoft: Jednouživatelská licence Publisher 2021, kterou zde zakoupíte, obvykle pochází z větší objemové licence společnosti, a představuje tedy tzv. používaný software - z hlediska rozsahu funkcí je však totožná s verzí programu Publisher, která je rovněž součástí sady Office Suite 2021. Proto vám ji můžeme nabídnout za mimořádně výhodnou cenu!

Kromě toho vám při nákupu použitého softwaru nehrozí žádné právní riziko, protože obchodování s použitým softwarem je výslovně povoleno zákonem. Navíc každý program Microsoft, který je k dispozici u společnosti Wiresoft, byl bez ohledu na to, zda byl dříve používán nebo nepoužíván, nejprve otestován z hlediska jeho skutečné a bezchybné použitelnosti, a proto je software Publisher po zakoupení a stažení do počítače okamžitě 100% použitelný po neomezenou dobu.

Společnost Wiresoft jako seriózní a spolehlivý prodejce softwaru nabízí pouze plné verze programu, které jsou totožné s verzemi dostupnými od společnosti Microsoft a nepocházejí z nebezpečných zdrojů.

Zejména živnostníci a malé a střední podniky, ale i soukromí uživatelé využívají při nákupu softwaru u společnosti Wiresoft zejména všechnyvýhody Publisher 2021, protože šetří peníze. V obchodě Wiresoft Software Shop si můžete zakoupit MS Publisher a mnoho dalších programů Office a dalších programů Microsoft.

Máte-li jakékoli dotazy týkající se MS Publisher 2021 nebo jiného programu společnosti Microsoft, jednoduše nás kontaktujte e-mailem, telefonicky nebo prostřednictvím chatu.

Další odkazy na "MICROSOFT PUBLISHER 2021"
Hodnocení zákazníků pro "MICROSOFT PUBLISHER 2021"
Napište recenzi
Recenze budou aktivovány po ověření.

Pole označená * jsou povinná.

Vzal jsem na vědomí nařízení o ochraně osobních údajů.

Kategorie