Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Pomoc s nastavením
+49 69 173261340
 
MICROSOFT PUBLISHER 2019
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Každým nákupem u společnosti Wiresoft podpoříte Kinderschutzbund.

MICROSOFT PUBLISHER 2019

K dispozici k okamžitému stažení

 • SW10134
 • 164-07835
 • Trvale platné
 • Všechny jazyky
 • EU
P Dostanete Bonusové body
SOFTWARE KE STAŽENÍ + LICENCE
1 219,90 Kč * 1 354,90 Kč * (9,96% uloženo)

včetně DPH.

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Každým nákupem u společnosti Wiresoft podpoříte Kinderschutzbund.


Jste firemní zákazník
nebo máte právní dotazy?

Jsem tu pro vás.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

PODROBNOSTI  
Verze Plná verze
Zařízení 1x
Rozsah dodávky Ke stažení + licence
Střední Ke stažení
Runtime Neomezeně
Jazyky Všechny jazyky
Doba dodání  Několik minut
Systém  Windows (32bit/64bit)
Terminálový server Kompatibilní


Publisher 2019 je všestranný a výkonný program od společnosti Microsoft pro profesionální publikování na počítači. Nejen firmy, ale i soukromí uživatelé, například žáci a studenti, mohou pomocí tohoto softwaru vytvářet přesvědčivé publikace všeho druhu - od úprav obrázků a rozvržení až po tvorbu šablon pro tisk. Kromě obsáhlého katalogu šablon pro letáky, brožury i rozsáhlejší katalogy je k dispozici mnoho nástrojů a efektů pro jejich navrhování a další úpravy podle individuálních představ. Díky intuitivnímu a přívětivému uživatelskému rozhraní a přehlednému uspořádání nástrojů mohou i nezkušení uživatelé a začátečníci rychle začít pracovat s Publisher 2019 a vytvářet tiskoviny, které splňují i vysoké nároky, ale také třeba jen loga, ikony a další obrazové prvky.

V případě dalších dotazů k produktu se obraťte na náš zákaznický servis.

Informace o výrobku "MICROSOFT PUBLISHER 2019"

Microsoft Publisher 2019 - jediný program v zakoupené verzi

Publisher 2019 je všestranný a výkonný program od společnosti Microsoft pro profesionální publikování na počítači. Software mohou používat nejen firmy, ale i soukromí uživatelé, například žáci a studenti, k vytváření přesvědčivých publikací všeho druhu - od úprav obrázků a rozvržení až po tvorbu šablon pro tisk. Kromě obsáhlého katalogu šablon pro letáky, brožury i rozsáhlejší katalogy je k dispozici mnoho nástrojů a efektů pro jejich navrhování a další úpravy podle individuálních představ. Díky intuitivnímu a uživatelsky přívětivému rozhraní a přehlednému uspořádání nástrojů najdou v Publisher 2019 rychlý start i nezkušení a začínající uživatelé a mohou vytvářet tisková média, která splňují vysoké standardy, ale také třeba jen loga, ikony a další obrazové prvky.

Stejně jako v ostatních programech Office verze 2019 lze vzhled stuhy přizpůsobit vlastním potřebám, a tím přináší velkou přehlednost. MS Publisher 2019 je proto tím pravým partnerem pro přesvědčivou a obratnou realizaci vašich kreativních nápadů.

Vysoká kompatibilita s různými formáty a programy

Program pro rozvržení samozřejmě umožňuje použití běžných formátů souborů, mezi které patří formáty .JPG a .PDF, jakož i vlastní formáty společnosti Microsoft .XPS a .PUB; poslední jmenovaný formát lze dokonce otevřít pomocí programu pro rozvržení Adobe. To znamená, že tiskové soubory vytvořené v aplikaci MS Publisher lze i nadále používat v jiném softwaru pro sazbu, což zvyšuje kompatibilitu aplikace Publisher 2019. Pro vytváření newsletterů je k dispozici formát HTML.

Publisher může také importovat soubory z jiných programů Office, například grafy a tabulky aplikace Excel nebo již naformátované texty aplikace Word.

A nakonec praktický průvodce Pack & Go automaticky shromáždí a zabalí všechny soubory související s publikací a potřebné pro tisk (např. obrázky, grafiku a písma) do jediného souboru, který pak stačí odeslat do tiskové služby nebo kopírky nebo zpřístupnit prostřednictvím služby Microsoft Cloud.

Stručný přehled novinek v aplikaci Publisher 2019

Tato nová verze aplikace Microsoft Publisher vyniká kromě mnoha optimalizací také rozšířenými možnostmi použití: Publisher 2019 lze například používat i na dotykových zařízeních se stylusem. Dokumenty aplikace Publisher lze navíc sdílet s ostatními uživateli prostřednictvím cloudové služby OneDrive společnosti Microsoft. Díky spolehlivé aktualizaci uložených souborů v reálném čase a vysokým bezpečnostním standardům zaručeným funkcí Data Loss Prevention je práce na dokumentech layoutu Publisher v týmu nejen efektivní, ale také bezpečná.

Publisher 2019 nabízí mimo jiné tyto funkce a vlastnosti:

 • V podokně návrhu je nyní k dispozici zvláštní sloupec pro úpravy více obrázků.
 • Obrázky lze intuitivně okamžitě vyměňovat pomocí funkce drag & drop.
 • K dispozici je řada nových obrazových efektů: např. stíny, zářivé efekty, 3D efekty a také odrazy.
 • Lze je použít i při navrhování textů.
 • Pro použití online fotografických služeb nebo digitálního tisku lze hotové publikace uložit také ve formátu JPG.

Publisher 2019 je obvykle k dispozici pouze jako nedílná součást některých verzí MS Office, ale u společnosti Wiresoft si můžete publikační software zakoupit i samostatně. Abyste mohli používat verzi MS Publisher 2019 na počítači nebo jiném zařízení s podporou Windows, je povinnou podmínkou operační systém Windows 10.

V internetovém obchodě společnosti Wiresoft si můžete zakoupit nejnovější verzi programu Publisher 2019, stejně jako starší verze a mnoho dalších programů Office za mimořádně nízké ceny jako verzi pro jednoho uživatele, zcela bez předplatného softwaru. Všechny zajímavé a důležité novinky v aplikaci Publisher 2019 jsou uvedeny v následujícím podrobném přehledu.

Soubor funkcí aplikace Microsoft Publisher 2019

Publisher 2019 obsahuje jak vylepšení již osvědčených stávajících funkcí a nástrojů, tak i některé novinky, včetně volně použitelné grafiky a šablon, takže rozsah možností použití je v této verzi ještě širší než dříve.

Při navrhování dokumentů používejte návrhy designu

Hned na začátku aplikace Publisher 2019 se zobrazí rozsáhlý katalog šablon návrhů, který obsahuje návrhy různých tiskových dokumentů v typických formátech: od jednoduchých vizitek přes letáky pro rozesílání až po rozsáhlé katalogy. Každou ze šablon lze dále přizpůsobit - barvy, písma a formátování lze nahradit nebo doplnit jinými. Soubor původní šablony je vždy zachován, takže k němu lze opakovaně přistupovat, protože nově navržená šablona je uložena jako kopie.

Především začátečníci a nezkušení uživatelé ocení tyto předvolby dokumentů, díky kterým dosáhnou vždy atraktivního výsledku tisku.

Samozřejmě je také možné navrhnout vlastní šablony a rozvržení. Abyste je měli k dispozici i příště, můžete je uložit jako šablonu nebo hlavní soubor. To šetří profesionálům spoustu času a zajišťuje, že všechny dokumenty, které jsou na něm založené, mají stejný vzhled a stejnou kvalitu.

Použití modulů pro publikace

K zajištění opakujícího se, stejného vzhledu dokumentů v různých formátech a médiích lze v aplikaci Publisher 2019 používat také tzv. stavební bloky. Jedná se o typické prvky, jako jsou nadpisy, ale také rámečky, rámečky atd. Uživatelé mohou používat vestavěné stavební bloky v aplikaci Publisher, stejně jako v případě šablon, nebo si mohou vytvářet vlastní stavební bloky.

Úpravy obrázků a grafiky přímo v aplikaci Publisher 2019

Grafiku a fotografie lze vložit přímo z počítače, z knihovny klipartů Microsoft, z vyhledávače obrázků Bing nebo z fotoalba online. Přetažením je můžete kdykoli vyměnit a nahradit. Díky funkci pravítka je lze po vložení umístit do požadované polohy s milimetrovou přesností.

Soubory obrázků importované do dokumentu Publisher lze dokonce dodatečně upravovat; je možné upravit barevný tón i intenzitu barev a také oříznout velikost obrázku na požadovaný formát. Stejně tak je možné přidávat různé efekty, jako jsou stíny a odrazy, do obrázků i textů, aby vynikly.

Škálovatelná vektorová grafika SVG dostupná v aplikaci Publisher 2019 si zachovává svou ostrost i při přiblížení, takže vždy působí profesionálním dojmem, zatímco 3D objekty lze libovolně otáčet a získat tak požadovaný vzhled.

Použití praktických textových polí

Při rozvržení dlouhých textů, které se táhnou přes několik stránek nebo jsou přerušovány ilustracemi, jsou k dispozici užitečné nástroje pro sledování rozvržení: Pokud je například do textového rámečku vloženo příliš mnoho textu, malý rámeček v pravém dolním rohu rámečku na to upozorní elipsou. Stávající textové pole pak lze buď jednoduše zvětšit myší, nebo lze několik takových textových polí propojit tak, aby se zbývající text automaticky zobrazil v dalším poli. Tato funkce je užitečná zejména při následných změnách textu, např. při jeho zkracování nebo doplňování.

Přizpůsobení a sdílení dokumentů Publisher

Pro vytvoření personalizovaných zásilek lze automaticky přidat jména, fotografie nebo dokonce webové odkazy všech adresátů. A pokud chcete sdílet koncept nebo hotové rozvržení s ostatními zaměstnanci, můžete jejich e-mailové adresy přidat přímo do dokumentu, což ještě více urychlí jeho odeslání. Pomocí cloudové služby OneDrive společnosti Microsoft v aplikaci Publisher je také možné ukládat data online a poskytnout příjemcům přístup prostřednictvím odkazu.

Publisher 2019 nabízí možnosti tisku v každé kvalitě

V závislosti na účelu, pro který mají být letáky, brožury, pozvánky a další reklamní materiály, ale i čistě soukromé tiskové produkty vytvořeny, nabízí Publisher 2019 rozsáhlé možnosti tisku a samozřejmě již i návrhu. Tiskoviny tak mohou být vytvořeny pro jakoukoli cílovou skupinu v požadované kvalitě. Pro digitální tisk prostřednictvím online tiskových služeb lze dokumenty Publisher uložit také v obvyklém formátu .JPG.

Obecné systémové požadavky pro Microsoft Publisher 2019

Software Office Publisher 2019 je k dispozici ke stažení ve dvou verzích: 32bitový a 64bitový. Ve výchozím nastavení je nainstalována 64bitová verze, ale na 32bitový operační systém s procesorem x86 lze nainstalovat pouze 32bitovou verzi. V závislosti na zvolené verzi se mohou lišit individuální hardwarové požadavky - například na paměť RAM a místo na pevném disku. Je třeba dodržet následující minimální požadavky:

  • Operační systémy - bezpodmínečně nutné: Windows 10 nebo Windows Server 2019
  • Procesor: min. 1,6 GHz, 2jádrový procesor
  • Místo na pevném disku: min. 16 GB (32 bitů) nebo 20 GB (64 bitů)
  • RAM: min. 2 GB RAM (32 bitů) nebo 4 GB RAM (64 bitů)
  • Grafická karta: min. 1 280 x 768 pixelů, DirectX 10 s WDDM 2.0

Kupte si Microsoft Publisher 2019 levně jako samostatný program u společnosti Wiresoft

MS Publisher je klasickou součástí některých sad Microsoft Office, a proto obvykle není k dispozici samostatně, ale pouze společně s ostatními programy Office. U společnosti Wiresoft si můžete Publisher Software 2019 koupit také jako jeden program - na rozdíl od mnoha jiných dodavatelů softwarových programů Microsoft - a zejména jako nákupní verzi.

Vaše výhody: tato licence Publisher 2019 pro jednoho uživatele vás nezavazuje k časově omezenému předplatnému s povinnými aktualizacemi ani k případnému omezení používání funkcí. Proto se vám dvojnásob vyplatí zakoupit Publisher 2019 od společnosti Wiresoft jako jeden program, zejména pokud nepotřebujete všechny programy Office.

Bezpečný nákup softwaru u společnosti Wiresoft: Licence Publisher 2019 pro jednoho uživatele, kterou zde zakoupíte, obvykle pochází z větší objemové licence společnosti, a představuje tedy tzv. použitý software - z hlediska funkčnosti je však totožná s verzí programu Publisher, která je rovněž součástí sady Office Suite 2019. Proto vám ji můžeme nabídnout za mimořádně výhodnou cenu!

Při nákupu použitého softwaru také nehrozí žádné právní riziko, protože obchodování s použitým softwarem je výslovně povoleno zákonem. Navíc každý program Microsoft dostupný u společnosti Wiresoft, bez ohledu na to, zda byl dříve používán nebo ne, byl nejprve otestován z hlediska jeho skutečné a bezchybné použitelnosti, takže po zakoupení a stažení do počítače je software Publisher okamžitě 100% použitelný po neomezenou dobu.

Jako seriózní a spolehlivý prodejce softwaru nabízí společnost Wiresoft pouze plné verze programu, které jsou totožné s verzemi dostupnými od společnosti Microsoft a nepocházejí z nebezpečných zdrojů.

Zejména živnostníci a malé a střední podniky, ale i soukromí uživatelé budou při nákupu softwaru u společnosti Wiresoft využívat všech výhod Publisher 2019, protože ušetří peníze. V obchodě Wiresoft Software Shop můžete získat MS Publisher a mnoho dalších programů Office a dalších programů společnosti Microsoft v zakoupených verzích.

Máte-li jakékoli dotazy týkající se programu MS Publisher 2019 nebo jakéhokoli jiného programu společnosti Microsoft, kontaktujte nás e-mailem, telefonicky nebo prostřednictvím chatu.

Další odkazy na "MICROSOFT PUBLISHER 2019"
Hodnocení zákazníků pro "MICROSOFT PUBLISHER 2019"
Napište recenzi
Recenze budou aktivovány po ověření.

Pole označená * jsou povinná.

Vzal jsem na vědomí nařízení o ochraně osobních údajů.

Kategorie