Chat with us, powered by LiveChat
AUTORIZOVANÝ ORIGINÁLNÍ VÝROBEK
DODÁNÍ DO 24 HODIN
PODPORA PROSTŘEDNICTVÍM CHATU, E-MAILU A TELEFONU
BEZPLATNÁ HORKÁ LINKA +4969 - 173261340
 
MICROSOFT PUBLISHER 2019

MICROSOFT PUBLISHER 2019

1 937,00 Kč *

včetně DPH.

K dispozici k okamžitému stažení


Jste firemní zákazník
nebo máte právní dotazy?

Jsem tu pro vás.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

 • SW10134
 • 164-07835
 • Výhody

  - Rychlé dodání
  - Autorizovaný originální výrobek
  - Odeslání do 24 hodin
  - Chat, e-mailová a telefonická podpora
Microsoft Publisher 2019 - samostatný program v zakoupené verzi Publisher 2019 je všestranný...více
Informace o výrobku "MICROSOFT PUBLISHER 2019"

Microsoft Publisher 2019 - samostatný program v zakoupené verzi

Publisher 2019 je všestranný a výkonný program od společnosti Microsoft pro profesionální publikování na počítači. Software mohou používat nejen firmy, ale i soukromí uživatelé, například žáci a studenti, k vytváření přesvědčivých publikací všeho druhu - od úprav obrázků a rozvržení až po tvorbu šablon pro tisk. Kromě obsáhlého katalogu šablon pro letáky, brožury i rozsáhlejší katalogy je k dispozici mnoho nástrojů a efektů pro jejich navrhování a další úpravy podle individuálních představ. Díky intuitivnímu a uživatelsky přívětivému uživatelskému rozhraní a přehlednému uspořádání nástrojů mohou i nezkušení uživatelé a začátečníci rychle začít pracovat s Publisherem 2019 a vytvářet tisková média, která také splňují vysoké standardy, ale také jen loga, ikony a další obrazové prvky.

Stejně jako v ostatních kancelářských programech verze 2019 lze vzhled pásky individuálně přizpůsobit vlastním potřebám, což přináší velkou přehlednost. MS Publisher 2019 je proto tím pravým partnerem pro přesvědčivou a obratnou realizaci vašich kreativních nápadů.

Vysoká kompatibilita s různými formáty a programy

Program pro rozvržení samozřejmě umožňuje také použití obvyklých formátů souborů, mezi které patří .JPG a .PDF, jakož i vlastní formáty společnosti Microsoft .XPS a .PUB; posledně jmenovaný formát lze dokonce otevřít pomocí programu pro rozvržení Adobe. To znamená, že tiskové soubory vytvořené v aplikaci MS Publisher lze dále používat i v jiném softwaru pro sazbu, což zvyšuje kompatibilitu aplikace Publisher 2019. Pro vytváření newsletterů je k dispozici formát HTML.

Publisher umí také importovat soubory z jiných programů Office, například grafy a tabulky aplikace Excel nebo již naformátované texty aplikace Word.

A konečně praktický průvodce Pack & Go automaticky shromáždí a zabalí všechny soubory související s publikací a potřebné pro tisk (např. obrázky, grafiku a písma) do jediného souboru, který pak stačí odeslat do tiskové služby nebo kopírky nebo zpřístupnit prostřednictvím služby Microsoft Cloud.

Stručný přehled novinek v Publisheru 2019

Kromě mnoha optimalizací se nová verze Microsoft Publisher vyznačuje rozšířenými možnostmi použití: Publisher 2019 lze například používat i na dotykových zařízeních se stylusem. Dokumenty aplikace Publisher lze navíc sdílet s ostatními uživateli prostřednictvím cloudové služby OneDrive společnosti Microsoft. Díky spolehlivé aktualizaci uložených souborů v reálném čase a vysokým bezpečnostním standardům zaručeným funkcí Data Loss Prevention je práce na dokumentech layoutu Publisher v týmu nejen efektivní, ale také bezpečná.

Publisher 2019 nabízí mimo jiné tyto funkce a vlastnosti:

 • V oblasti návrhu je nyní k dispozici samostatný sloupec pro úpravu více obrázků.
 • Obrázky lze okamžitě intuitivně vyměňovat pomocí funkce drag & drop.
 • K dispozici je řada nových obrazových efektů: např. stíny, světelné efekty, 3D efekty a odrazy.
 • Lze je použít i pro návrh textů.
 • Pro použití online fotografických služeb nebo digitálního tisku lze hotové publikace uložit také ve formátu JPG.

Publisher 2019 je obvykle k dispozici pouze jako pevná součást některých verzí MS Office, ale u společnosti Wiresoft si můžete publikační software zakoupit i samostatně. Abyste mohli používat verzi MS Publisher 2019 na počítači nebo jiném koncovém zařízení kompatibilním se systémem Windows, je povinným požadavkem operační systém Windows 10.

V internetovém obchodě Wiresoft si můžete zakoupit nejnovější verzi Publisheru 2019, stejně jako starší verze a mnoho dalších programů Office za mimořádně nízkou cenu jako verzi pro jednoho uživatele, zcela bez předplatného softwaru. Následující podrobný přehled ukazuje všechny zajímavé a důležité nové funkce v aplikaci Publisher 2019.

Rozsah funkcí v aplikaci Microsoft Publisher 2019

Publisher 2019 obsahuje jak vylepšení již osvědčených stávajících funkcí a nástrojů, tak i některé novinky, a to i v oblasti volně použitelné grafiky a šablon, takže spektrum možností použití je v této verzi ještě širší než dříve.

Používání návrhů designu při navrhování dokumentů

Již při spuštění aplikace Publisher 2019 se zobrazí rozsáhlý katalog šablon návrhů, který obsahuje návrhy různých tiskových dokumentů v typických formátech: od jednoduchých vizitek přes letáky pro rozesílání až po rozsáhlé katalogy. Každou ze šablon lze dále přizpůsobit - barvy, písma a formátování lze nahradit nebo doplnit jinými. Soubor původní šablony je vždy zachován, takže k němu lze opakovaně přistupovat, protože nově navržená šablona je uložena jako kopie.

Především začátečníci a nezkušení uživatelé ocení tyto předvolby dokumentů, které jim umožní pokaždé dosáhnout atraktivně navrženého výsledku tisku.

Samozřejmě je také možné navrhnout vlastní šablony a rozvržení. Ty lze také uložit jako šablonu nebo hlavní soubor, aby byly příště okamžitě k dispozici. To profesionálům ušetří spoustu času a zajistí, že všechny dokumenty na něm založené budou mít jednotný vzhled a stejnou kvalitu.

Použití stavebních bloků pro publikace

Aby dokumenty měly opakující se, stejný vzhled v různých formátech a médiích, lze v aplikaci Publisher 2019 používat také tzv. stavební bloky. Jedná se o typické prvky, jako jsou nadpisy, ale také rámečky, rámečky atd. Stejně jako u šablon mohou uživatelé používat stavební bloky integrované v aplikaci Publisher nebo si vytvářet vlastní stavební bloky.

Úpravy obrázků a grafiky přímo v aplikaci Publisher 2019

Grafiku a fotografie lze vložit přímo z počítače, z knihovny klipartů Microsoft, z vyhledávače obrázků Bing nebo z fotoalba online. Ty lze kdykoli vyměnit a nahradit pomocí funkce drag & drop. Díky funkci pravítka je lze po vložení umístit do požadované polohy s milimetrovou přesností.

Soubory obrázků importované do dokumentu Publisher lze dokonce dodatečně upravovat; je možné upravit barevný tón i intenzitu barev a také zmenšit velikost obrázku na požadovaný formát. Do obrázků a textů je také možné přidávat různé efekty, například stíny a odrazy, aby vynikly.

Škálovatelná vektorová grafika SVG dostupná v aplikaci Publisher 2019 si zachovává svou ostrost i při zvětšení, a poskytuje tak vždy profesionální zobrazení, zatímco 3D objekty lze libovolně otáčet a získat tak požadovaný pohled.

Použití praktických textových polí

Při rozvržení delších textů, které přesahují několik stran nebo jsou přerušovány ilustracemi, jsou k dispozici užitečné nástroje, které vám pomohou udržet přehled o rozvržení: Pokud je například do textového pole vloženo příliš mnoho textu, malý rámeček v pravém dolním rohu rámečku na to upozorní značkami vynechání. Stávající textové pole lze pak buď jednoduše zvětšit myší, nebo se několik takových textových polí spojí dohromady, takže se zbývající text automaticky zobrazí v dalším poli. Tato funkce je praktická zejména při následných změnách textu, např. při jeho zkrácení nebo doplnění.

Přizpůsobení a sdílení dokumentů aplikace Publisher

Pro vytvoření personalizovaných zásilek lze automaticky přidat jména, fotografie nebo dokonce webové odkazy všech adresátů. A pokud chcete sdílet koncept nebo hotový layout s ostatními zaměstnanci, můžete jejich e-mailové adresy vložit přímo do dokumentu, čímž odeslání ještě urychlíte. Pomocí cloudové služby OneDrive společnosti Microsoft v aplikaci Publisher je možné ukládat data také online a poskytnout příjemcům přístup prostřednictvím odkazu.

Publisher 2019 má možnosti tisku v každé kvalitě

V závislosti na účelu, pro který mají být letáky, brožury, pozvánky a další reklamní materiály, ale i čistě soukromé tiskové produkty vytvořeny, nabízí Publisher 2019 rozsáhlé možnosti tisku a samozřejmě již i návrhu. To znamená, že lze vytvořit tiskoviny pro jakoukoli cílovou skupinu v požadované kvalitě. Pro digitální tisk prostřednictvím online tiskových služeb lze dokumenty Publisher uložit také v obvyklém formátu .JPG.

Obecné systémové požadavky pro Microsoft Publisher 2019

Software Office Publisher 2019 je k dispozici ke stažení ve dvou verzích: 32bitový a 64bitový. Ve výchozím nastavení je nainstalována 64bitová verze, ale na 32bitový operační systém s procesorem x86 lze nainstalovat pouze 32bitovou verzi. V závislosti na zvolené verzi se mohou lišit individuální požadavky na hardware - například pokud jde o pracovní prostor a paměť pevného disku. Je třeba dodržet následující minimální požadavky:

  • Operační systémy:  Windows 10, Windows 11, Windows Server 2019 /2022
  • Procesor: min. 1,6 GHz, 2jádrový procesor
  • Místo na pevném disku: min. 16 GB (32 bitů) nebo 20 GB (64 bitů)
  • RAM: min. 2 GB RAM (32 bitů) nebo 4 GB RAM (64 bitů)
  • Grafická karta: min. 1 280 x 768 pixelů, DirectX 10 s WDDM 2.0

Koupit Microsoft Publisher 2019 za nízkou cenu jako samostatný program u společnosti Wiresoft

MS Publisher je klasickou součástí některých sad Microsoft Office, a proto obvykle není k dispozici samostatně, ale pouze společně s ostatními programy Office. U společnosti Wiresoft můžete software Publisher 2019 zakoupit také jako jeden program - na rozdíl od mnoha jiných dodavatelů softwarových programů Microsoft - a především jako nákupní verzi.

Vaše výhody zde: Tato licence Publisher 2019 pro jednoho uživatele vás nezavazuje k časově omezenému předplatnému s povinnými aktualizacemi ani k případnému omezení používání funkcí. Proto se vám dvojnásobně vyplatí zakoupit Publisher 2019 od společnosti Wiresoft jako jeden program, zejména pokud nepotřebujete všechny programy Office.

Bezpečný nákup softwaru u společnosti Wiresoft: Licence Publisher 2019 pro jednoho uživatele, kterou zde zakoupíte, obvykle pochází z větší objemové licence společnosti, a jedná se tedy o tzv. software z druhé ruky - z hlediska rozsahu funkcí je však totožná s verzí programu Publisher, která je rovněž součástí sady Office Suite 2019. Proto vám ji můžeme nabídnout za mimořádně výhodnou cenu!

Při nákupu použitého softwaru se také nevystavujete žádnému právnímu riziku, protože obchodování s použitým softwarem je výslovně povoleno zákonem. Navíc každý program Microsoft dostupný u společnosti Wiresoft, bez ohledu na to, zda byl dříve používaný nebo nepoužívaný, byl nejprve otestován z hlediska jeho skutečné a bezchybné použitelnosti, a proto je software Publisher po zakoupení a stažení do počítače okamžitě 100% použitelný po neomezenou dobu.

Wiresoft jako seriózní a spolehlivý prodejce softwaru nabízí pouze plné verze programů, které jsou totožné s verzemi dostupnými od společnosti Microsoft a nepocházejí z nebezpečných zdrojů.

Zejména svobodná povolání a malé a střední podniky, ale i soukromí uživatelé, mohou při nákupu softwaru u společnosti Wiresoft využívat zejména všechny výhody aplikace Publisher 2019, protože při tom ušetří peníze. V obchodě Wiresoft Software Shop si můžete zakoupit MS Publisher a mnoho dalších programů Office a dalších programů Microsoft.

Máte-li jakékoli dotazy týkající se programu MS Publisher 2019 nebo jakéhokoli jiného programu společnosti Microsoft, jednoduše nás kontaktujte e-mailem, telefonicky nebo prostřednictvím chatu.

Čtěte, pište a diskutujte o recenzích...více
Hodnocení zákazníků pro "MICROSOFT PUBLISHER 2019"
Napište recenzi
Recenze budou aktivovány po ověření.

Pole označená * jsou povinná.

Vzal jsem na vědomí nařízení o ochraně osobních údajů.

Naposledy zobrazené