Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Pomoc s nastavením
+49 69 173261340
 
MICROSOFT PUBLISHER 2013
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Každým nákupem u společnosti Wiresoft podpoříte Kinderschutzbund.

MICROSOFT PUBLISHER 2013

K dispozici k okamžitému stažení

 • SW10132
 • 021-10257
 • Trvale platné
 • Všechny jazyky
 • EU
P Dostanete Bonusové body
SOFTWARE KE STAŽENÍ + LICENCE
466,90 Kč * 517,90 Kč * (9,85% uloženo)

včetně DPH.

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Každým nákupem u společnosti Wiresoft podpoříte Kinderschutzbund.


Jste firemní zákazník
nebo máte právní dotazy?

Jsem tu pro vás.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

PODROBNOSTI  
Verze Plná verze
Zařízení 1x
Rozsah dodávky Ke stažení + licence
Střední Ke stažení
Runtime Neomezeně
Jazyky Všechny jazyky
Doba dodání  Několik minut
Systém  Windows (32bit/64bit)
Terminálový server Kompatibilní


Publisher 2013 je starší verze univerzálního DTP programu společnosti Microsoft pro profesionální tvorbu zajímavě vypadajících publikací pro libovolné účely: Kromě velkého výběru šablon dokumentů pro všechna typická použití nabízí Publisher také intuitivní funkce, které lze využít k tvorbě vizuálně atraktivních a tisknutelných reklamních materiálů pro firemní i soukromé použití: Kromě pozvánek a letáků lze navrhovat obchodní a sériové dopisy, mailingy, ale i prezentace, zprávy a brožury nebo dokonce rozsáhlejší katalogy - to jsou jen typické formáty, které jsou již součástí šablon.

V případě dalších dotazů k produktu se obraťte na náš zákaznický servis.

Informace o výrobku "MICROSOFT PUBLISHER 2013"

Publisher 2013 - samostatný program Microsoft DTP v zakoupené verzi

Publisher 2013 je starší verze univerzálního DTP programu od společnosti Microsoft, který umožňuje profesionálně navrhovat zajímavě vypadající publikace pro libovolné účely: Za tímto účelem nabízí Publisher velký výběr šablon dokumentů pro všechna typická použití a také intuitivně použitelné funkce, které lze využít k vytváření vizuálně atraktivních a zároveň tisknutelných reklamních materiálů v podnikatelském i soukromém sektoru: Kromě pozvánek a letáků lze navrhovat obchodní a sériové dopisy, mailingy, ale i prezentace, zprávy a brožury nebo dokonce větší katalogy - to jsou jen typické formáty, které jsou již součástí šablon.

Srozumitelné a snadno použitelné nástroje na kartách, které jsou přehledně strukturovány podle konkrétních funkčních oblastí, podporují uživatele od začátečníků až po profesionály praktickými nástroji a funkcemi, které usnadňují například i úpravy obrázků - v kombinaci s typicky přívětivým uživatelským rozhraním Microsoft pro efektivní práci. Díky Publisheru tak není nutné kupovat drahý další program DTP a software mohou rychle používat i nezkušení uživatelé.

Verze Publisher 2013 opět nabízí řadu praktických doplňků a nových funkcí, díky nimž je tvorba publikací ještě intuitivnější:

 • Centrální vyhledávání obrázků - na ploše, v katalogu ClipArt na Office.com nebo na internetu a okamžité vložení do dokumentu.
 • Soubory obrázků jsou přehledně zobrazeny ve sloupci v oblasti návrhu a lze je přetáhnout na stránku rozvržení nebo vyměnit.
 • Obrázky lze použít také jako pozadí - k dispozici jsou různé možnosti designu, které umožňují přizpůsobit formát.
 • Texty lze také vizuálně zvýraznit pomocí efektů, jako jsou stíny a odrazy, světelné efekty a zkosení.

MS Publisher 2013 je k dispozici pouze jako součást některých vyšších verzí Office a není např. integrován do aplikací Home & Business a Office 2013 Home & Student. Uživatelé takové edice si mohou pohodlně zakoupit Publisher 2013 od společnosti Wiresoft jako samostatný program. Vzhledem k tomu, že verze Publisher 2013 je podporována i staršími operačními systémy společnosti Microsoft od Windows XP nebo novější, uživatelé, kteří chtějí tuto nebo některou z následujících verzí na svém hardwaru používat i nadále, využijí nákup použitého softwaru.

Kromě programu Publisher 2013 můžete v internetovém obchodě Wiresoft zakoupit také novější verze a mnoho dalších speciálních programů Office za mimořádně nízké ceny jako verze pro jednoho uživatele. Následující přehled obsahuje podrobnější úvod a představení funkcí a vlastností aplikace Publisher 2013.

Přehled nejdůležitějších novinek Publisheru 2013

Kromě optimalizací a doplnění již obsažených funkcí nabízí verze Publisher 2013 také různé inovace, díky nimž se ještě více rozšířila nabídka možností designu.

Díky velkému výběru šablon rozvržení se i nezkušení uživatelé mohou již nyní docela dobře přiblížit určitému nápadu na design. Pro nalezení správné šablony lze použít vyhledávání na adrese office.com. Jakmile je nalezeno správné rozvržení, lze jej dále flexibilně upravit a poté uložit jako novou personalizovanou šablonu, aby bylo okamžitě k dispozici pro novou publikaci. Kromě toho jsou v aplikaci Publisher 2013 k dispozici následující obecné funkce, které nabízejí další možnosti návrhu tiskovin:

 • Vytvořené rozvržení lze uložit připravené k tisku v nejběžnějších formátech souborů - kromě nejběžnějšího formátu PDF je nyní možné použít také formáty JPG a XPS. JPG nabízí nové možnosti online tisku a zejména tisku fotografií, v závislosti na poskytovateli: Každou stránku publikace lze proto v případě potřeby uložit také jako obrázek JPEG.
 • Používání aplikace Publisher na dotykovém zařízení: Verze Publisher 2013 je také navržena pro použití na tabletu, takže uživatelé mohou místo myši používat prst nebo digitální pero pro přístup ke všem funkcím a snadno vytvářet rozvržení.
 • Prostřednictvím cloudové služby OneDrive společnosti Microsoft mohou odkudkoli přistupovat k rozvrženým dokumentům a sdílet je a používat se spolupracovníky prostřednictvím aktualizací v reálném čase. Vysoké bezpečnostní standardy služby OneDrive chrání data před neoprávněným přístupem nebo ztrátou.
 • Centrální vyhledávání obrázků nabízí větší přehled při používání grafiky nebo ilustrací - zahrnuje nejen místně dostupné obrázky, ale také katalog ClipArt na adrese Office.com a vyhledávání na internetu.

Zajímavé jednotlivé funkce v aplikaci Publisher 2013

Práci v aplikaci Publisher navíc usnadňují následující funkce a vlastnosti - nové efekty a užitečné nástroje:

Úprava a výměna obrázků v oblasti návrhu

Některé pracovní kroky vyžadují souběžné úpravy několika snímků. Publisher je pak přehledně uvede nebo zobrazí v samostatném sloupci v oblasti návrhu. Poté je lze přetáhnout na požadované místo v dokumentu rozvržení nebo vyměnit. Nové nástroje pro zvětšování, posouvání a ořezávání umožňují upravovat obrázky beze změny rozvržení dokumentu a nové nástroje pro přesné zarovnání umožňují přesně formátovat a umisťovat tvary, obrázky a text.

Nové způsoby vytváření pozadí obrázků

Obrázky jako pozadí návrhu na stránce otevírají v aplikaci Publisher 2013 nové možnosti návrhu, protože je lze vybrat a vložit s přesností na několik kliknutí. K dispozici je pak několik možností, jak fotografii přizpůsobit formátu dokumentu: Obrázek lze buď rozbalit, nebo použít vícekrát jako dlaždice, čímž se zcela vyplní pozadí.

Další nové efekty pro obrázky a text

Publisher 2013 nabízí mnoho nových obrazových efektů, které lze použít k přidání nebo úpravě fotografie pomocí stínu, odrazů, ale také různých efektů záře a měkkých okrajů, zkosení a 3D zobrazení. Většina těchto efektů je k dispozici také pro text, což umožňuje vytvářet dokumenty, které se odlišují od jednotného vzhledu mnoha jiných tiskových médií a přitahují pozornost čtenářů.

Použití textových rámečků pro vícestránkové publikace

Při vytváření vícestránkových brožur v aplikaci Publisher 2013 je vkládání delšího textu, který je zároveň proložen obrázky a informačními rámečky, obzvláště snadné díky propojení jednotlivých textových rámečků. To znamená, že se text při kopírování automaticky rozdělí do všech textových rámců. Pokud stále není dostatek místa, je to indikováno příslušnou ikonou u příslušného pole. Tím se zabrání přehlédnutí důležitých složek textu. Tato funkce je obzvláště užitečná také v případě, že se texty po vložení ještě upravují, protože tok se automaticky pružně přizpůsobuje.

Sdílení dokumentů Publisher online

Aby bylo zajištěno, že dokument vytvořený v aplikaci Publisher 2013 bude k dispozici k úpravám nebo komentářům i ostatním zaměstnancům, mohou uživatelé využít cloudovou službu OneDrive společnosti Microsoft k jeho uložení online; oprávnění příjemci získají přístup k dokumentu k úpravám prostřednictvím odkazu, díky čemuž je úložiště mimořádně bezpečné a chrání data před ztrátou. OneDrive nabízí spolehlivé aktualizace v reálném čase a vysoké standardy zabezpečení pro efektivní spolupráci.

Systémové požadavky pro Microsoft Publisher 2013

Program Office Publisher 2013 je k dispozici ve dvou verzích: 32bitový a 64bitový. V závislosti na tom se liší individuální hardwarové požadavky - například na pracovní a pevný disk. Platí následující minimální požadavky na počítač:

 • Operační systémy: min. Windows XP (SP3, 32bitový), až Windows 10 / Windows Server 2003 (SP2, 32bitový) až Windows Server 2019 (SP1, 32bitový/64bitový)
 • Procesor: x86 nebo x64 bitový procesor s frekvencí alespoň 1 GHz a SSE2
 • Paměť RAM: 1 GB (32bitová) nebo 2 GB (64bitová)
 • Místo na pevném disku: alespoň 3,0 GB
 • Displej: rozlišení min. 1024 x 768
 • Grafická karta: Grafická karta DirectX 10 pro hardwarovou akceleraci grafiky
 • Dotykové funkce jsou optimalizovány pro Windows 8

DTP program Publisher 2013 u Wiresoft koupit levně v jedné verzi

MS Publisher je nedílnou součástí některých edic MS Office - program však není součástí edic Home & Business a Home & Student. V internetovém obchodě Wiresoft si můžete Publisher 2013 koupit i samostatně jako použitý software - na rozdíl od mnoha jiných prodejců, kteří obvykle nabízejí pouze nejnovější verzi. Vaše další výhoda: Zde nabízená licence Publisher 2013 pro jednoho uživatele také není časově omezená verze předplatného, ale po zakoupení patří vám. Nákup softwaru Publisher 2013 u společnosti Wiresoft se vám tedy vyplatí hned dvakrát!

Každý nákup softwaru u společnosti Wiresoft je pro vás nejen mimořádně výhodný, ale také bezpečný: Jednouživatelská licence programu Publisher 2013, kterou zakoupíte jako použitý software, pochází z bývalé objemové licence větší společnosti, která je však rozsahem funkcí zcela shodná s programem Publisher 2013, který je rovněž součástí některých balíčků Office 2013. Rozdělení objemové licence a následné označení jako použitý software proto nemá žádný vliv na jeho funkčnost a navíc software nepodléhá opotřebení.

Společnost Wiresoft prodává pouze plné verze aplikace Publisher 2013 nebo jiné verze či programy, které jsou kompatibilní s touto aplikací Office Programy, které jsou totožné s původními verzemi nabízenými společností Microsoft.

Nákupem použitého softwaru Publisher 2013 tedy nepodstupujete u společnosti Wiresoft žádné právní riziko, protože obchodování s použitým softwarem je výslovně povoleno zákonem, což bylo několikrát potvrzeno různými soudními rozhodnutími.

Tento používaný software Publisher 2013 lze nainstalovat do počítače po dokončení procesu nákupu a stažení a lze jej okamžitě aktivovat a používat pomocí dodaného multiaktivačního klíče (svazkového licenčního klíče).

Nákup použitého softwaru od společnosti Wiresoft je pro naše zákazníky ekonomicky výhodným řešením, které jim umožňuje používat starší verze programů nebo programy společnosti Microsoft, které nejsou běžně samostatně dostupné. Mnoho firem již využívá nabídku použitého softwaru Wiresoft, ale také freelanceři a soukromí uživatelé ocení velký výběr verzí programů - a ušetří při nákupu!

V obchodě Wiresoft Software Shop najdete nejen tento program, ale i starší verze Publisheru 2013 a mnoho dalších použitých programů na Office. Máte-li jakékoli dotazy týkající se programu MS Publisher 2013 nebo jakéhokoli jiného programu společnosti Microsoft, jednoduše využijte naše kompetentní poradenství prostřednictvím e-mailu, telefonu nebo chatu.

Další odkazy na "MICROSOFT PUBLISHER 2013"
Hodnocení zákazníků pro "MICROSOFT PUBLISHER 2013"
Napište recenzi
Recenze budou aktivovány po ověření.

Pole označená * jsou povinná.

Vzal jsem na vědomí nařízení o ochraně osobních údajů.

Kategorie