Chat with us, powered by LiveChat
AUTORIZOVANÝ ORIGINÁLNÍ VÝROBEK
DODÁNÍ DO 24 HODIN
PODPORA PROSTŘEDNICTVÍM CHATU, E-MAILU A TELEFONU
BEZPLATNÁ HORKÁ LINKA +4969 - 173261340
 
MICROSOFT PUBLISHER 2013

MICROSOFT PUBLISHER 2013

738,00 Kč *

včetně DPH.

K dispozici k okamžitému stažení


Jste firemní zákazník
nebo máte právní dotazy?

Jsem tu pro vás.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

 • SW10132
 • 021-10257
 • Výhody

  - Rychlé dodání
  - Autorizovaný originální výrobek
  - Odeslání do 24 hodin
  - Chat, e-mailová a telefonická podpora
Publisher 2013 - samostatný program Microsoft DTP v zakoupené verzi Publisher 2013 je...více
Informace o výrobku "MICROSOFT PUBLISHER 2013"

Publisher 2013 - samostatný program Microsoft DTP v zakoupené verzi

Publisher 2013 je starší verze univerzálního DTP programu od společnosti Microsoft pro profesionální tvorbu zajímavých publikací pro libovolné účely: Kromě velkého výběru šablon dokumentů pro všechna typická použití nabízí Publisher také intuitivní funkce, které lze využít k vytváření vizuálně atraktivních a tisknutelných reklamních materiálů pro firemní i soukromé použití: Kromě pozvánek a letáků lze navrhovat obchodní a sériové dopisy, mailingy, ale i prezentace, zprávy a brožury nebo dokonce větší katalogy - to jsou jen typické formáty, které jsou již součástí šablon.

Srozumitelné a snadno použitelné nástroje na kartách, které jsou přehledně strukturovány podle konkrétních funkčních oblastí, podporují uživatele od začátečníků až po profesionály praktickými nástroji a funkcemi, které usnadňují například i úpravy obrázků - v kombinaci s typicky přívětivým uživatelským rozhraním Microsoft pro efektivní práci. Díky Publisheru tak není nutné kupovat drahý další program DTP a software mohou rychle používat i nezkušení uživatelé.

Verze Publisher 2013 opět nabízí řadu praktických doplňků a nových funkcí, díky nimž je tvorba publikací ještě intuitivnější:

 • Centrální vyhledávání obrázků - na ploše, v katalogu ClipArt na webu Office.com nebo na internetu a okamžité vložení do dokumentu.
 • Soubory obrázků jsou přehledně zobrazeny ve sloupci v oblasti návrhu a lze je přetáhnout na stránku rozvržení nebo vyměnit.
 • Obrázky lze použít i jako pozadí - k dispozici jsou různé možnosti přizpůsobení formátu.
 • Texty lze také vizuálně zvýraznit pomocí efektů, jako jsou stíny a odrazy, světelné efekty a zkosení.

MS Publisher 2013 je k dispozici pouze jako součást některých vyšších verzí Office a není integrován například v sadách Home & Business a Office 2013 Home & Student. Uživatelé takové edice si mohou pohodlně zakoupit Publisher 2013 od společnosti Wiresoft jako samostatný program. Vzhledem k tomu, že verze Publisher 2013 je podporována i staršími operačními systémy společnosti Microsoft od Windows XP, mohou uživatelé, kteří chtějí tuto nebo některou z následujících verzí nadále používat na svém hardwaru, využít nákupu použitého softwaru.

Kromě programu Publisher 2013 můžete v internetovém obchodě Wiresoft zakoupit také novější verze a mnoho dalších speciálních kancelářských programů za mimořádně nízké ceny jako verze pro jednoho uživatele. Následující přehled obsahuje podrobnější úvod a představení funkcí a vlastností aplikace Publisher 2013.

Přehled nejdůležitějších novinek Publisheru 2013

Kromě optimalizací a doplnění již obsažených funkcí nabízí verze Publisher 2013 také různé nové funkce, které ještě více rozšířily možnosti návrhu.

Díky velkému výběru šablon rozvržení se i nezkušení uživatelé mohou již nyní docela dobře přiblížit určitému nápadu na design. Pro nalezení správné šablony lze použít vyhledávání na webu office.com. Jakmile je nalezeno správné rozvržení, lze jej dále flexibilně upravit a poté uložit jako novou personalizovanou šablonu, aby bylo okamžitě k dispozici pro novou publikaci. Publisher 2013 nabízí také následující obecné funkce, které poskytují další možnosti tiskového designu:

 • Vytvořené rozvržení lze uložit připravené k tisku v nejběžnějších souborových formátech - kromě obvykle používaného formátu PDF je nyní možné použít i formáty JPG a XPS. JPG nabízí nové možnosti online tisku a zejména tisku fotografií, v závislosti na poskytovateli: Každou stránku publikace lze proto v případě potřeby uložit také jako obrázek JPEG.
 • Použijte Publisher na zařízení s dotykovým ovládáním: Verze Publisher 2013 je také navržena pro použití na tabletu, takže uživatelé mohou místo myši používat prst nebo digitální pero ke všem funkcím a snadno vytvářet rozvržení.
 • Prostřednictvím cloudové služby OneDrive společnosti Microsoft mají přístup k rozvržení dokumentů odkudkoli a mohou je sdílet a používat s kolegy prostřednictvím aktualizací v reálném čase. Vysoké bezpečnostní standardy služby OneDrive chrání data před neoprávněným přístupem nebo ztrátou.
 • Centrální vyhledávání obrázků nabízí větší přehled při používání grafiky nebo ilustrací - zahrnuje nejen místně dostupné obrázky, ale také katalog ClipArt na webu Office.com a vyhledávání na internetu.

Zajímavé jednotlivé funkce v aplikaci Publisher 2013

Práci v aplikaci Publisher navíc usnadňují následující funkce a vlastnosti - nové efekty a užitečné nástroje:

Úpravy a výměna obrázků v oblasti návrhu

Některé pracovní kroky vyžadují souběžné úpravy několika snímků. Publisher je pak přehledně uvede nebo zobrazí v samostatném sloupci v oblasti návrhu. Poté je lze přetáhnout na požadované místo v dokumentu rozvržení nebo je vyměnit přetažením. Pro úpravy obrázků jsou k dispozici funkce zvětšení, posunutí a oříznutí, aniž by se příliš změnilo rozložení dokumentu, a pomocí nových přesných nástrojů pro jejich zarovnání lze přesně formátovat a umisťovat tvary, obrázky a text.

Nové způsoby vytváření pozadí obrázků

Obrázky jako pozadí návrhu na stránce otevírají nové možnosti návrhu v aplikaci Publisher 2013. Stačí několik kliknutí a lze je přesně vybrat a vložit. K dispozici je pak několik možností, jak fotografii přizpůsobit formátu dokumentu: Obrázek lze buď rozbalit, nebo použít několikrát jako dlaždici, čímž se zcela vyplní pozadí.

Další nové efekty pro obrázky a text

Publisher 2013 nabízí mnoho nových obrazových efektů, pomocí kterých lze fotografii doplnit nebo změnit stíny, odrazy, ale také různé světelné efekty a měkké okraje, zkosení a 3D zobrazení. Většina těchto efektů je k dispozici i pro texty, abyste vytvořili dokumenty, které se odlišují od jednotného vzhledu mnoha jiných tiskových médií a přitahují pozornost čtenářů.

Použití textových rámečků pro vícestránkové publikace

Při vytváření vícestránkových brožur v aplikaci Publisher 2013 je vkládání delšího textu, který je zároveň proložen obrázky a informačními rámečky, obzvláště snadné díky propojení jednotlivých textových polí. To znamená, že se text při kopírování automaticky rozdělí do všech textových rámců. Pokud stále není dostatek místa, je to indikováno příslušnou ikonou u příslušného pole. Tím se zabrání přehlédnutí důležitých složek textu. Tato funkce je obzvláště užitečná, pokud se texty mění i po vložení, protože se tok automaticky pružně upravuje.

Sdílení dokumentů Publisher online

Aby bylo zajištěno, že dokument vytvořený v aplikaci Publisher 2013 bude k dispozici k úpravám nebo komentářům i ostatním zaměstnancům, mohou uživatelé využít cloudovou službu OneDrive společnosti Microsoft k jeho uložení online; oprávnění příjemci získají přístup k dokumentu k úpravám prostřednictvím odkazu, který navíc zajišťuje mimořádné zabezpečení úložiště a chrání data před ztrátou. OneDrive nabízí spolehlivé aktualizace v reálném čase a vysoké standardy zabezpečení pro efektivní spolupráci.

Systémové požadavky pro Microsoft Publisher 2013

Program Office Publisher 2013 je k dispozici ve dvou verzích: 32bitový a 64bitový. V závislosti na tom se liší individuální požadavky na hardware - například na pracovní prostor a místo na pevném disku. Platí následující minimální požadavky na počítač:

 • Operační systémy: Windows 7, Windows 8.1, Windows 10, Windows 11, Windows Server 2012/ 2012 R2 /2016 /2019 /2022
 • Procesor: x86 nebo x64 bitový procesor s frekvencí alespoň 1 GHz a SSE2
 • Paměť RAM: 1 GB (32bitová) nebo 2 GB (64bitová)
 • Místo na pevném disku: alespoň 3,0 GB
 • Displej: rozlišení min. 1024 x 768
 • Grafická karta: Grafická karta DirectX 10 pro hardwarovou akceleraci grafiky
 • Dotykové funkce jsou optimalizovány pro systém Windows 8

Kupte si DTP program Publisher 2013 u Wiresoftu v jedné verzi za nízké ceny

MS Publisher je nedílnou součástí některých edic MS Office - program však není součástí edic Home & Business a Home & Student. V internetovém obchodě Wiresoft si můžete Publisher 2013 koupit i samostatně jako použitý software - na rozdíl od mnoha jiných prodejců, kteří obvykle nabízejí pouze nejnovější verzi. Další výhodou je, že zde nabízená licence Publisher 2013 pro jednoho uživatele není časově omezená verze předplatného, ale po zakoupení patří vám. To znamená, že nákup softwaru Publisher 2013 od společnosti Wiresoft se vám vyplatí hned dvakrát!

Každý nákup softwaru u společnosti Wiresoft je pro vás nejen mimořádně výhodný, ale také bezpečný: Jednouživatelská licence Publisher 2013, kterou zakoupíte jako použitý software, pochází z bývalé objemové licence větší společnosti, která je však rozsahem funkcí zcela shodná s programem Publisher 2013, který je rovněž součástí některých balíčků Office 2013. Rozdělení objemové licence a následné označení použitého softwaru proto nemá žádný vliv na jeho funkčnost; software navíc nepodléhá opotřebení.

Společnost Wiresoft prodává pouze plné verze programu Publisher 2013 nebo jiné verze či programy Office, které jsou totožné s původními verzemi nabízenými společností Microsoft.

Nákupem použitého softwaru Publisher 2013 se u společnosti Wiresoft nevystavujete žádnému právnímu riziku, protože obchodování s použitým softwarem je výslovně povoleno zákonem, což bylo několikrát potvrzeno různými soudními rozhodnutími.

Tento používaný software Publisher 2013 lze nainstalovat do počítače po dokončení procesu nákupu a stažení a pomocí dodaného multiaktivačního klíče (svazkového licenčního klíče) jej lze okamžitě aktivovat a používat.

Nákup použitého softwaru od společnosti Wiresoft je pro naše zákazníky ekonomicky výhodným řešením, které jim umožňuje používat starší verze programů nebo programy společnosti Microsoft, které nejsou běžně samostatně dostupné. Mnoho firem již využívá nabídku použitého softwaru Wiresoft, ale také freelanceři a soukromí uživatelé ocení velký výběr verzí programů - a navíc při nákupu ušetří!

V obchodě Wiresoft Software Shop najdete také starší verze Publisheru 2013 a mnoho dalších použitých programů Office v prodeji. Máte-li jakékoli dotazy týkající se programu MS Publisher 2013 nebo jiného programu společnosti Microsoft, využijte naše kompetentní poradenství prostřednictvím e-mailu, telefonu nebo chatu.

Čtěte, pište a diskutujte o recenzích...více
Hodnocení zákazníků pro "MICROSOFT PUBLISHER 2013"
Napište recenzi
Recenze budou aktivovány po ověření.

Pole označená * jsou povinná.

Vzal jsem na vědomí nařízení o ochraně osobních údajů.

Naposledy zobrazené